Continuous Localization – ефективна організація процесу локалізації

Це продовження попередньої статті про підготовку додатків до локалізації. Тут ми розглянємо наступний етап — коли перший реліз вже позаду, у нас вже є користувацька аудиторія, і відділ маркетингу ми хотіли б цю аудиторію розширити. Вибір мови Більшість додатків/сайтів, про які буде йти мова, з самого початку базуються на англійській локалі. Це не просто наслідок того, що переважна більшість інструментів для їхньої розробки представлені на цій мові, або через історичні причини, але й, дивлячись прагматично, через те, що дуже велика частина потенційно платоспроможних користувачів розмовляє англійською. Велика Британія, США, Австралія, Нова Зеландія — це тільки початок списку країн, де англійська мова є державною (або дуже поширеною), і які знаходяться досить високо в рейтингу загального благополуччя. Може бути, що додаток не слідує цьому правилу, наприклад, якщо він розробляється для використання в державних органах або має якусь дуже вузьку спеціалізацію в межах однієї країни.

Опубліковано: 21/09/16 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Pickoose.com — протидія законом Мерфі

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Добрий день, мене звати Андрій Прокопець і я Product Leader нового українського сервісу замовлення послуг Pickoose . Хочу поділитися з вами своїми напрацюваннями в перевірці бізнес-ідеї на початковій стадії створення сервісу. Pickoose замислювався як платформа, яка допомагає підібрати експерта для вирішення важливих завдань клієнта і знайти для клієнтів малого та середнього бізнесу зі сфери послуг. Ідея створення сервісу народилася у мого колеги, Ростислава Скляренко. Він довго шукав майстра на різних дошках оголошень та існуючих сервісах замовлення онлайн послуг, але жоден із запропонованих кандидатів не враховував всі вимоги замовлення.

Опубліковано: 20/09/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

22 вересня — Вебінар "Як продавати в США холодними листами і приклад TemplateMonster: перехід в продукт"

Прийнято вважати, що холодні дзвінки не працюють, а листи туди ж. Так «ви просто не вмієте їх готувати». Як відійти від індійського-стилю і продавати за високою конверсією — розповість і покаже на прикладах вже визнаний фахівець у сфері аутсорсинг-розробки Женя Розинский на вебінарі в наступний четвер. Друга тема — від Девіда Брауна: «Як перейти від сервісу до продукту на своєму власному прикладі TemplateMonster». 22 вересня на відкритому вебінарі в рамках конференції Outsource People 2016 Kyiv ви познайомитеся з бізнес-досвідом наших експертів. Отримані рекомендації допоможуть вам уникнути ряду помилок, часто допускаються при освоєнні нового ринку і кардинальної трансформації бізнесу. Подробиці та реєстрація: http://webinar.outsource-people.

Опубліковано: 17/09/16 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

7 жовтня, Київ — Школа професійного менеджменту в IT-розробки

Інвестуйте в себе. Ваша кар'єра — це мотор вашого багатстваПідлогу Клитероу/Paul Clitheroe У програмі: ? 1 з 4 ступенів повноцінного курсу менеджменту: 200+ годин включаючи час на домашні завдання, 4 ступені по 3 в кожній модуля
? 3 сектора знань — Software Development Life Cycle (SDLC ), Management Hard Skills , Management Soft Skills
? Тільки працюючі методики, які пройшли перевірку в провідних міжнародних IT-компаніях
? Навчання через практику з елементами MBA-підходів
? Кожна сходинка — близько 54 годин практики і теорії, включаючи домашні завдання
? Не більше 12 осіб у групі. Індивідуальний підхід до кожного Закінчивши навчання, Ви зможете впевнено керувати проектами в IT-розробки. Чому саме навчання в ConsultPM? Аналогів наших курсів не існує. Ніхто повністю не навчає менеджменту в IT-розробки. На ринку є різні уривчасті й розрізнені курси про загальний менеджмент.

Опубліковано: 16/09/16 @ 05:39
Розділ Різне Читати далі...

Вплив віз H-1B та аутсорсингу на економіку США

[Про автора: Василь Солощук — CEO компанії INSART , співзасновник Харківського ІТ-кластеру] Як директор ІТ-компанії, що орієнтується на американський ринок, я намагаюсь відслідковувати тенденції, що з'єднання є на цьому ринку. З наближенням президентських виборів у США все частіше виникають дискусії на «гарячі» теми. Для американців, нації іммігрантів, імміграційні питання завжди важливі. Сьогодні віза H-1B, що призначений для висококваліфікованих та талановитих іноземців, одна з найбільш контроверсійних. Я дивлюсь на цю проблему з точки зору нашої IT галузі.

Опубліковано: 15/09/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

3 — 4 листопада, Київ — Certified ScrumMaster by ScrumAlliance з Олексієм Кривицким

CERTIFIED SCRUMMASTER® Growing Agile Leaders, Leading Agile Growth — це офіційний дводенний інтенсивний сертифікаційний клас від ScrumAlliance, спеціально спроектований для Скрам-майстрів, але також і для тім лідерів і проектних менеджерів, що працюють з Скрам-командами. Клас готує учасників до виконання обов'язків Скрам-майстра в одній або декількох команд в компанії будь-якого розміру, типу і рівня зрілості. А також допомагає менеджерам і лідерам зрозуміти свою роль у розвитку Agile-організації. Scrum at Scale (або Скрам в масштабі організації ) — саме з цієї точки зору ми будемо дивитися на Скрам в цьому тренінгу . Так як сьогодні більше половини учасників працюють в багато-командних Скрам проектах, ми подивимося детально на підхід масштабування Скрам — Large Scale Scrum і обговоримо варіанти адаптації процесів і структур організацій під масштабування.

Опубліковано: 14/09/16 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

17 — 18 вересня, Дніпро — Open Air лекторій Interpipe TechFest

Інтернет речей, космос, електронний уряд та стартапи — програма Open Air лекторію Interpipe TechFest. Перший міський фестиваль науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest оголосив програму Open Air лекторію, який пройде 17 -18 вересня в Дніпрі. Програма курсів складається з 5-ти панелей — «Індустрія 4.0», «Космічні технології», «Стартапи і інвестори», «Електронний уряд Дніпра та області», «Технічна освіта нового покоління». Секція «Індустрія 4.0» буде присвячена четвертої промислової революції і тому, як вона змінює звичний світ. Серед спікерів — творець першого в Україні бізнес-інкубатора по інтернету речей IoT HUB Роман Кравченко, засновник Drone.ua Валерій Яковенко, CEO Boteon Robotics Олексій Резніченко. Панель «Стартапи і інвестори» буде цікава всім інноваторів, які хочуть втілити свої ідеї в життя.

Опубліковано: 12/09/16 @ 04:56
Розділ Різне Читати далі...

27 вересня, Львів — Запрошуємо отримати спеціальність «Програміст Java»

Ви хочете отримати якісні знання і швидко знайті роботу в IT?
Ми допоможемо Вам з легкістю освоїти нову спеціальність! Brain Academy — перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих програмістів і тестувальників відкриває набір на навчання за спеціальністю «Програміст Java» . Після навчання Ви зможете легко влаштуватися у провідні міжнародні IT-компанії на позицію «Молодший програміст Java» . На кого розрахований цей курс? Курс розрахований на тих, хто хоче стати справжнім профі у цій області, спробувати себе у розробці реальних проектів і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів в світ реальних і цікавих проектів.
На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки.

Опубліковано: 09/09/16 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест #28: Kotlin — мова місяця

У випуску: реліз Gradle 3.0; Kotlin для збірки, тестування і загалом; новий DI-фреймворк від гугла; про майбутнє дизайні Value Types в Java; найбільш часті вузькі місця в Java-програми. Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) Kotlin Вийшов Gradle 3.0 . Writing Gradle Build Scripts in Kotlin . Kotlin in real projects від Anton Keks. . Spek 1.0 — тести на Kotlin. Щось на зразок новин Вийшов WildFly 10.1 . google/tiger — неоффициальный DI від Google. В IntelliJ IDEAз'явилася підтримка Vaadin . JVM Debugger Memory View for IntelliJ IDEA . Почитати і подивитися (!) Minimal Value Types . Незважаючи на те що мова піде про далекому майбутньому, бути в курсі таки треба. Ви ще не відстрелили собі ногу з допомогою sun.misc.Unsafe? sun.misc.Cleaner поспішає на допомогу. Optional Improvements in Java 9 . . Using jOO? to Combine Several Java 8 Collectors into One .

Опубліковано: 09/09/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

3 жовтня — 4 листопаду, Чернігів — WEB Boot Camp у Чернігові — підготовка до позиції WEB Developer в Дивувати Commerce

Мета WEB Boot Camp — надати можливість молодим замотивованим фахівцям, які позитивно мислять та швидко навчаються, долучитися до міжнародної команди експертів електронної комерції — Дивувати Commerce. Якщо ти: Мрієш почати кар'єр єру WEB Dev.
WEB Dev початкового рівня.
Розумієш азі мов програмування.
Маєш базові знання HTML/CSS.
Знаєш англійську на рівні Pre-Intermediate та вище. Запрошуємо тебе взяти участь у WEB Boot Camp від компанії Дивувати Commerce .
Зроби крок на зустріч своїй кар'єр єрі! Ти можеш стати одним з 10+ фіналістів, хто потрапить на WEB Boot Camp у Чернігові. По закінченню тільки найкращі отримають можливість долучитися до команди E-commerce експертів. WEB Boot Camp проходити у Чернігові.
Доля у WEB Boot Camp безкоштовна.
Реєстрація відкрита з 07.09.2016 за 23.09.2016 включно .
WEB Boot Camp починається у жовтні та триває до листопада. Реєструйся на сайті IQLab.ua Слідкуй за новинами на нашій сторінці в Фейсбуці.
www.facebook.

Опубліковано: 06/09/16 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

7 вересня, Харків — Презентація курсу "Алгоритми та структури даних"

Lviv IT School в Харкові пропонує програмістам, тимлидам і ПМ-ам, хто цікавиться алгоритмами, BigData, Machine Learning, Computer Science, NLP унікальний курс, розроблений спеціально для Львівської IT школи. Курс розвиває problem-solving skills і дає знання, без яких неможливо потрапити на роботу в такі компанії, як Google, Amazon або Facebook. Крім того, фундаментальні знання Computer Science не старіють, а, навпаки, дозволяють швидше вивчати і розуміти нові технології. Курс складний, 3-х місячний, насичений практикою, більш ніж теорією і вимагає від студентів серйозної мотивації і бажання пройти це випробування до кінця. Автор курсу — відомий в Україні Data Scientist — Юрій Гуц.
Викладач — відомий харківський гуру СУБД, Senior DataBase Architector Мартін Бішоп. Він крутий. У науці, у праці, в англійській, у житті і у викладанні. Безумовно, пройшовши у нього курс лекцій, вже ніхто не зможе байдуже ставитися до алгоритмів і баз даних, т. к.

Опубліковано: 01/09/16 @ 04:24
Розділ Різне Читати далі...

Життя і робота в США: віза, грін карта, податки, зарплати і страховка

Минулого місяця я вже написав кілька статей про життя в США (частина 1 , частина 2 ). Спочатку я не планував продовження, але матеріали викликали жваве обговорення в коментарях, так що мені довелося продовжити. Отже, частина третя. Вид на нижній Манхеттен з острова Елліс Багато тем з написаного нижче вже обговорювалися в коментарях, але я все ж винесу їх у статтю, так як навряд чи багато стежили за всіма гілками дискусій. Ще хочу сказати, що не буду заглиблюватися в обговорювані теми «дощенту». Це пов'язано, по-перше, з великим обсягом даних — за тим же податків, медицині або для оформлення візи можна написати величезні статті. Інша причина — я все ж не є фахівцем в цих областях. Так, я стикався з багатьма ситуаціями, але розповісти про всіх деталях можуть тільки професійні юристи, бухгалтери, медики. Крім того, багато чого змінилося або забулося за більш ніж 8 років, проведених тут.

Опубліковано: 31/08/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

2 вересня — Майстер-клас "Основи AngularJS"

Основи AngularJS. Створюємо одностраничное додаток (онлайн-чат з авторизацією). Серверна частина — на Node.js, MongoDB і Express. Участь у майстер-класі дасть практичне знайомство з MEAN stack (Mongo, Express, Angular, Node) і досвід розробки односторінкових додатків на його основі. ПРОГРАМА МАЙСТЕР-КЛАСУ 1. Знайомство з AngularJS. Контролери, сервіси, обмін даними.
2. Знайомство з основами Node.js і MongoDB. Зберігаємо дані в базу даних.
3. Роутинг на сервері і на сторінці програми.
4. Спілкуємося з сервером. Аутентифікація користувачів. Сесії, токени та куки.
5. Збірка все воєдино. ВАРТІСТЬ МАЙСТЕР-КЛАСУ до 29.08 — 1299 грн
з 29.08 по 31.08 — 1499 грн
01.09 по 02.09 — 1699 грн ВИМОГИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ 1. Базові знання англійської.
2. Розуміння основ JavaScript, HTML, CSS.
3. Вміння працювати з консоллю Windows. ЩО ПОТРІБНО МАТИ 1. Ноутбук.
2. Встановлені дистрибутиви Node.js і MongoDB.
3. Будь-який зручний редактор коду.
4.

Опубліковано: 27/08/16 @ 05:27
Розділ Різне Читати далі...

iOS дайджест №10: Що нового в Swift 3 та iOS 10, запитання для співбесід по Swift

У випуску: книга по Swift 3 від Apple, налаштування приватності в iOS 10, відео з WWDC 2016, новий фреймворк AlamoFire, досвід міграції на Swift з Objective-C, величезна колекція кодом iOS аплікацій. Swift 3 Що нового в Swift 3? Про це можна почитати на сайті Apple , у блозі по Swift від Apple, а також на сайті Ray Wenderlich . Вже доступна книга по Swift 3 від Apple: її можна скачати з iTunes або читати через web . Що змінилося у Grand Central Dispatch зі Swift 3 ? Про це написавши статтю iOS Developer Roy Marmelstein. iOS 10 Що нового в iOS 10? Читайте на сайті Apple . Окремо Apple розповідає про ті, що змінилося у Human Interface Guidelines . Дизайн iOS 10 розглядає у своєму блозі Connor Mason. Про налаштування приватності в iOS 10 можна почитати на сайті Use Your Loaf. WWDC 2016 Відео з WWDC 2016 можна подивитися на сайті Apple.

Опубліковано: 26/08/16 @ 10:28
Розділ Різне Читати далі...

Результати релокейт опитування: поїду, якщо зацікавите

Представляємо результати нашого релокейт-опитування. Опитування проводилося на форумі ДОУ , а також через релокейт-розсилку й канал Трактор на Джинне в Телеграм. Було зібрано 3112 анкет з 4 по 9 серпня 2016. Вихідні дані є в репозитарії devua/csv на GitHub. Тільки 11% опитаних сказали, що їдуть заради кар'єрних перспектив. Головна причина для релокейта — можливість спокійного і безпечного життя для себе і сім'ї. Не дивно, що при розгляді пропозицій програмісти вибирають насамперед країну. Країни-лідери за привабливістю — це США, Канада і Євросоюз, найменше програмісти хочуть їхати в Азію, а також країни Балтії та Східної Європи. Особливої кореляції між сімейним становищем, віком і готовністю їхати виявити не вдалося. Серед тих, хто вже виїхав (420 анкет), 33.7% респондентів віком 32 роки і старше, ще 22.9% у віці 29-32 і лише 6.6% віком 24 роки або молодше. Тобто їдуть найчастіше вже досвідчені розробники. В цілому, розробники дивляться на переїзд досить прагматично: лише 26.

Опубліковано: 25/08/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

20 вересня, Одеса — Запрошуємо отримати спеціальність за напрямком Java

Час: Вт. Чт. Сб. 18.30-21.30 Brain Academy — перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих програмістів та тестувальників відкриває набір на 7-місячний курс по спеціальності «Програміст Java». На кого розрахований цей курс? Якщо Ви дізналися, що таке Java з Вікіпедії, але дуже хочете стати справжнім профі у цій сфері, спробувати себе у розробці реальних проектів і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу, то наші курси саме для Вас! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів у світ реальних і цікавих проектів.
На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки. Яка попередня підготовка необхідна? Даний курс розрахований на новачків і включає в себе курс «Основи програмування», вимагає володіння елементарною комп'ютерною грамотністю — не більше.

Опубліковано: 23/08/16 @ 03:19
Розділ Різне Читати далі...

5 вересня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C#, які стартують 5 вересня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці . Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 5 вересня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 22/08/16 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

22 серпня — 1 вересня, Київ — Курс «Angular JS» в CyberBionic Systematics. Краща пропозиція літа!

AngularJS — це потужний і гнучкий open source фреймворк для створення веб додатків, який супроводжується корпорацією Google. AngularJS призначений для побудови single-page веб додатків і є набором функцій JavaScript для організації коду на стороні клієнта. В основі Angular JS лежить шаблон проектування Model View Controller, що дає ряд переваг при розробці та тестуванні програми. 22 серпня в CyberBionic Systematics стартує одна єдина група з курсу «Angular JS» зі знижкою 20% (це на 640 грн дешевше , ніж зазвичай). Курс буде вести Дмитро Охріменко — один з кращих тренерів в Україні, автор багатьох відео курсів ITVDN, учасник багатьох міжнародних конференцій для FrontEnd розробників. Дмитро Охріменко веде майстер-класи та корпоративні тренінги в таких IT компаніях, як Ciklum, Terrasoft, GlobalLogic, 3Shape та інших. З Дмитром Ви легко освоїте новий потужний інструмент для розробки веб-додатків — Angular JS. Попередні вимоги: Глибокі знання JavaScript.

Опубліковано: 17/08/16 @ 05:40
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Депозитки — вибір кращого банківського депозиту за 60 хвилин

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Здрастуйте, шановні читачі! Мене звуть Олексій Романов, і я хочу розповісти про наш сервіс Депозитки — помічника при виборі банку для розміщення депозиту. Всі чудово розуміють, як іноді складно визначитися з вибором банку, в якому вигідно і безпечно розмістити депозит. Керуючись цим, ми вирішили створити сервіс, який допоможе вкладників розміщувати свої заощадження з мінімальними ризиками. Основні завдання, які вирішує сервіс Депозитки для потенційного вкладника:
Максимальна прибутковість. Вкладник отримує кращі умови депозиту від банків, які представлені в сервісі. Швидкість і економія часу.

Опубліковано: 16/08/16 @ 06:56
Розділ Різне Читати далі...

22 серпня, Київ — Курси з Адміністрування MySQL

IT Education Center оголошує набір на курси з Адміністрування MySQL. Старт навчання чергових груп — 22.08.16 Програма курсу — 1. Загальні відомості, введення
Т 1.1 Введення. Термінологія. Види БД/СУБД. Версії MySQL, порівняння.
Т 1.2 Основи мови SQL. Запити
Т 1.3 Mysql консольні команди. phpmyadmin
П 1.1 Інсталяція ОС Linux, базова конфігурація системи, початкова установка MySQL сервера. Практичні навички щодо запитів SQL , отримання статистики роботи mysql server 2. Бази даних, таблиці, запити
Т 2.1 Конфігураційні файли MySQL, зміна конфігурації MySQL
Т 2.2 Типи таблиць. Системні змінні MySQL. Поля з даними та їх типи
П. 2.1 Конфігурування сервера баз даних MySQL. Створення нової БД, структури таблиць/рядків. Створення, призначення привілеїв. Робота з таблицями. Навички роботи з запитами SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE 3. Резервне копіювання і відновлення Т 3.1 Методи резервного копіювання баз даних та їх відновлення
Т 3.

Опубліковано: 15/08/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180