Junior дайджест: курси, стажування, інтернатура. Червень'16

До вашої уваги дайджест навчальних програм для тих, хто починає свою кар'єр єру в ІТ. У цьому номері зібрані можливості, актуальні в черні 2016. Усі програми безкоштовні та передбачають можливість працевлаштування по завершенню. Якщо ви маєте інформацію про інші безкоштовні курси/стажування/інтернатури, яких немає в дайджесті, пишіть на zlot.dima@gmail.com , і ми додамо їх до статті. Компанія Місто Напрямок Тип AltexSoft Кременчуг .NET Курси Дивувати Commerce Вінниця QA Курси Eleks Тернопіль QA Курси ElifTech Львів Node.js, Mongo DB Курси Materialise Київ ASP.

Опубліковано: 01/06/16 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посада DevOps engineer

Представляємо нову статтю з циклу «Кар'єра в IT» . Вона присвячена посади DevOps engineer — такі фахівці працюють на стику областей розробки і системного адміністрування, забезпечуючи ефективність процесу постачання. DevOps (development + operations) — це зародилася в 2009 році методологія, націлена на взаємодію програмістів і системних адміністраторів для збільшення частоти випуску релізів. Відповідно, DevOps engineer — фахівець, який працює на стику цих двох посад і займається автоматизацією життєвого циклу програми (включаючи проектування, розробку, тестування, розгортання, підтримку та моніторинг). За даними ДОУ , середньому українському DevOps інженеру 28 років, він має зарплату $1200-2700 і досвід роботи 4 роки. Завдання та обов'язки Головна завданням DevOps інженера — максимально збільшити передбачуваність, ефективність і безпеку розробки ПО.

Опубліковано: 31/05/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

4 червня, Київ — Інтенсивний курс з основ програмування на мові Java

Час: Субота + Неділя, 11:00-14:00
Тривалість: 3 тижні (18 годин) 04 червня стартує Інтенсивний курс з основ програмування на мові Java. Курс розрахований на людей, які хочуть навчитися програмуванню з нуля. Програма курсу заснована на великому практичному досвіді викладачів. Методика викладання будується на виконання практичних і домашніх завдань співвідношення 70% — практика, 30% теорія. І найголовніше, якщо ви сумніваєтеся у своїх силах або в нашій методиці викладання, ви можете безкоштовно спробувати (якщо вам протягом перших 2 днів вам щось не подобається, ми повернемо вам усю суму). За підсумками проходження курсу ви будете: — Знати синтаксис і основні конструкції мови Java;
— Реализовавать за допомогою Java програми початкового рівня (або легкої складності);
— Навчитеся писати консольні додатки, з інтерфейсом;
— Будете вміти взаємодіяти з користувачами, в своїх програмах;
— Отримаєте міцний фундамент знань для подальшого навчання на курсі Java ООП.

Опубліковано: 29/05/16 @ 05:58
Розділ Різне Читати далі...

9 червня, Київ — Безкоштовний workshop/інтенсив «Швидкий старт ІТ кар'єри для тестувальників»

У Вас нудна робота або Ви хочете змінити рід діяльності? А може, Ви практикуючий тестувальник і Вам необхідно структурувати Ваші знання? Або Ви горите бажанням добре провести час і зарядитися позитивними емоціями? Тоді цей інтенсив, то що Вам потрібно. 10 причин записатися на інтенсив 1. 70% практики
2. 30% теорії
3. 72% наших випускників працевлаштувалися
4. Особистий наставник
5. Доступ до закритої базі вакансій для студентів
6. Безкоштовна участь у вебінарах
7. Участь у зустрічах workshop
8. Середній рівень ЗП наших випускників 500 у.е.
9. Закриті тренінги та майстер-класи
10. Прокачування скілів об Детальна інформація: workshop.qastartup.com.ua
Реєстрація обов'язкова: workshop.qastartup.com.ua/registration.html Наші спікери Це досвідчені фахівці, які багато років успішно займаються наставництвом, мають досвід навчання студентів «з нуля»; професіонали-практики, керівники IT проектами з досвідом консалтингу.

Опубліковано: 27/05/16 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Для тих, кому в Китай — 2

На прохання деяких учасників форуму і звичайно-ж з власної ініціативи буду радий відповісти на всі запитання і як можна більш детально розповісти про Китаї, китайців, звичаях і взагалі про все, всім, всім, що зі мною сталося за останні 5 років перебування в Піднебесній. Залишився останній місяць моєї історії в Пекіні. За вікном спека, бабусі танцюють на вулиці, чути шум народу і сигнали машин. Вже через місяць я зможу нарешті-таки купити нормальний хліб, намазати маслом, покласти зверху товстелезний шматок варенки, з'їсти все і запити «Живчиком». А поки доводиться харчуватися тільки спогадами. Не знаю, як у вас, а у мене Китай завжди асоціювався з кунг-фу, настільним тенісом, великими конусними шапками і рисом. Отже, я потрапив до Китаю після закінчення магістратури жодного українського Вузу. Було дуже страшно вносити такі зміни в своє життя, але, з іншого боку, живемо лише один раз, треба йти далі, треба розвиватися.

Опубліковано: 26/05/16 @ 04:33
Розділ Різне Читати далі...

Перша робота: скільки junior найняли фахівців IT-компанії в 2015 році

Щорічно «класичні» вузи, комерційні і некомерційні IT-курси навчають тисячі junior фахівців. І якщо варіантів навчання у нас з надлишком, то питання працевлаштування новачків залишається болючим. Для прикладу, у квітні 2016 року на jobs.dou.ua на 133 вакансії для джуніорів отримано 2 764 відгуку . Відгуки/Вакансії, всі категорії, досвід роботи не менше 1 року Ми вирішили дізнатися у IT-компаній їх потреба в junior фахівцях. І в рамках невеликого опитування запитали у них: ? Скільки фахівців рівня junior прийнято на роботу в 2015 році?
? Джерела найму цих фахівців? В результаті в опитуванні взяли участь 28 IT-компаній. 8 з них або не наймали, або рідко співпрацювали з джуниорами в 2015 році, а решта протягом минулого року найняли більше 1900 молодих фахівців: Компанія Загальна кількість співробітників Кількість прийнятих junior* в 2015 році Джерела найму SoftServe від 3000 507 Внутрішні кандидати (резерв) — 54%;
SoftServe IT Academy — 38%;
Інші — 8%.

Опубліковано: 26/05/16 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

30 травня, Львів — Старт групи «Тестування програмного забезпечення» від Brain Academy

Бажаєте почати кар'єр єру в IT? Почніть її з вивчання тестування програмного забезпечення! 30 травня у Львові стартує курс «Тестування ПЗ» від Brain Academy . Тривалість курсу: 96 академічних годин (3 місяці) Онлайн-реєстрація на курс: Програма курсу «Тестування ПЗ» відповідає найвищим міжнародним стандартам, а заняття проводити сертифікований інструктор з великим досвідом роботи, що гарантує високу якість навчання. Після проходження курсу Ви будете готові до роботи в IT-компанії, а також зможете здати сертифікаційний тест і отримати міжнародний сертифікат. Brain Academy — перший в Україні акредитований тренінг-провайдер міжнародної організації ISTQB, яка займається сертифікацією фахівців з тестування в усьому світі.

Опубліковано: 25/05/16 @ 06:18
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Faciemo — додаток-тренер для запам'ятовування осіб

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Доброго дня! Мене звати Богдан, я програміст Java (backend). Головним натхненням створити додаток, про який я хочу розповісти, виступила моя дружина. А точніше, її скарги на відсутність пам'яті на обличчя — що дуже важко вибудовувати хороші відносини з людьми, якщо ти постійно не дізнаєшся знайомих або не можеш пригадати обличчя людини. І ось, після прочитання книги про те, як тренували візуальну пам'ять радянські розвідники, я вирішив написати свій продукт — Faciemo. Благо зараз виконую роль тимлида, а головне завдання ліда — не заважати працювати іншим. Так я і почав розробляти програмку-іграшку, яка б допомагала розвити вміння запам'ятовувати обличчя.

Опубліковано: 25/05/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

З АТО в ІТ після 30-ти? Як ми навчали групу воїнів

[Про автора: Денис Жевнер — SQA engineer, працює в IT більше 10 років. Основні спеціалізації: Wireless Telecom, Embedded, Quality Assurance. Волонтер. Один з організаторів IT Club Nikolaev] Як справити враження на першому побаченні? Де заробити мільйон? Можливо навчитися IT спеціальності з 0, та ще й після 30? Нещодавно ми — група IT інженерів з Миколаєва — вирішили експериментальним шляхом знайти відповідь хоча б на питання про навчання. Зібралися, обговорили, почали — запустили безкоштовний благодійний курс для демобілізованих воїнів, які пройшли АТО. Злі язики, особливо з «молодої» «IT Ылиты», з висоти своїх 20-25 синьорных років життя, приписували військовим відсутність свободи думки, гнучкості розуму і елементарних знань. І взагалі, пророкували повний крах всього починанню. Втім, давайте по порядку. Як все починалося Спочатку ідея була в пошуку відносно простого способу наситити ринок більш-менш кваліфікованими фахівцями — хоча б впевненими джунами.

Опубліковано: 25/05/16 @ 07:12
Розділ Різне Читати далі...

Розмова з Олексієм Калиновським, CEO AgileEngine

259-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». В подкасті йдеться про програмування і підприємництво. У програмі: Про во'ЦЕ і Перша компанія Повіт з країни Робота консультантом Улюблений і нелюбимий проект Кар'єра менеджера Написання книги Перший продукт AjaxSwing Другий продукт Screenster Аутсорсинг Тайм менеджмент Натхнення Різні точки зору Розробники, менеджери та підприємці Книги у випуску: Як завойовувати друзів і впливати на людей, Дейл Карнегі Pitch Anything: An Innovative Method for Presenting, Persuading, and Winning the Deal — Oren Klaff
Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний при підтримці IT-компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації — інтелектуальна власність Михайла Марченка і Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, надсилайте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 24/05/16 @ 10:15
Розділ Різне Читати далі...

2 червня, Харків — Got IT. Перший спеціалізований курс англійської мови для IT

Запрошуємо вас на презентацію освітнього курсу Got IT — першого в Харкові курсу англійської мови для працівників сфери IT. Курс розроблений Світланою Бурцевої, викладачем школи англійської мови Hotspot, на основі аналізу основних проблем і мовних труднощів, з якими щодня стикаються IT-фахівці у своїй роботі. Усі студенти складають вхідний тест, на підставі якого будуть формуватися максимально однорідні за рівнем і роду діяльності групи. Got IT — створений спеціально для PM, TLs і Sales managers з рівнем знання мови В1, B2 (Intermediate, Upper Intermediate). Для всіх тих, кому набридло спілкуватися на пташиному англійською. Для тих, кого дратують власні граматичні та стилістичні помилки. І, звичайно, тих, кому мова необхідний для побудови якісних комунікацій зі своїми клієнтами та партнерами. ПРО КУРС Протягом всього курсу ми будемо працювати з трьома основними проблемними сегментами — граматикою, лексикою і контекстом. Роботі над кожним з них присвячений один модуль.

Опубліковано: 24/05/16 @ 04:38
Розділ Різне Читати далі...

22 червня, Київ — Курс Автоматизованого Тестування від кращих тренерів

Навчальний центр SkillUp* запрошує пройти курс QA Automation — Basic & Advanced Levels, після закінчення якого ви освоїте автоматизоване тестування, а також ази програмування ООП, як наслідок, відкриєте для себе кар'єрний шлях QA Automation Engineer, де зможете стати більш затребуваним фахівцем! *Кілька фактів про учбовий центр SkillUp: • успішно навчаємо тестування з 2012 року;
• понад 92% наших випускників успішно працевлаштувалися в IT-компанії з Ім'ям ;
• у нас працюють кращі практикуючі фахівці з Epam, Ciklum, GlobalLogic... ПРО ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ТЕСТУВАННЯ • за автоматизацією майбутнє — будьте на крок попереду;
• рівень зп в рази вище ніж у мануальних тестувальників;
• можливість працювати з більш складними і цікавими проектами;
• кар'єрне зростання;
• затребуваність на ринку праці.

Опубліковано: 23/05/16 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

Підсумки акції по п'яти ліцензій Rank Tracker + знижка

Итоги акции по пяти лицензиям Rank Tracker + скидка Дорогі друзі, сьогодні підводжу підсумки акції по п'яти ліцензій на програму Rank Tracker від команди SEOPowersuite . Всього в акції взяв участь 51 особа. За традицією, я записав процес вибору переможців на відео: Отже, переможцями стали: Ліцензія Enterprise: KraZyYoLkA@ Світлана kimono2000@ Артем Ліцензія Professional: pashnind@ Дмитро d13.name@ Dominik_x victorpusaka@ Віктор Я вітаю переможців і бажаю їм успіхів у роботі з програмою Rank Tracker! Ви отримаєте необхідну інформацію з активації своїх ліцензій на свою пошту. Також можете подивитися мій детальний огляд цієї програми . Саме її я вже кілька років використовую для перевірки своїх позицій і клієнтських сайтів в рунеті і англомовному інтернеті. Знижка Компанія SEOPowersuite вирішила зробити відмінний подарунок для читачів shakin.ru і пропонує ексклюзивну 40% знижку на програму Rank Tracker. Знижка діє тільки кілька днів і закінчується в четвер, 21 квітня.

Опубліковано: 19/04/16 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

How to Plan the Perfect Wedding

Everyone grows up with the magical fairy tales in which princes and princesses have the perfect wedding: a very romantic and fancy one with the perfect   party, the perfect guests and the unforgettable memories. These fairy tales are what make us wish for the perfect wedding. Getting married is one of the biggest steps one can take in life so everything has to be taken care of in detail and has to be personalized for the bride and groom. It is their moment. Of course, weddings do not last for one day. In fact they start with the very thought of proposing to the one you love. It is first about choosing the    right place and the right moment to propose and choosing the perfect wedding ring to place on the bride’s finger. Once this moment turns into a happy and unforgettable one, by the bride saying “Yes” or “I will”, then you have the rest of the time to think about the wedding.

Опубліковано: 23/02/16 @ 04:32
Розділ Різне Читати далі...

Gothic Engagement Rings

The Gothic style of ornamentation and styling is not a fashion fad, which is followed by the teenagers and the adolescent. It is a recurring symbol of a classical era that has gone by. Goth is a cultural tribe from East Germany, which had a very big role in the fall of the West Roman Empire. Their style and fashion in ornaments range from classy to shocking.     It is a timeless era that was in minority of tolerant behavior pacifism spiritualism, self-analysis, moral values and behavior, intellect analysis,        ideas of beauty creativity individuality and various other beliefs.     Gothic engagement rings are of various kinds, which have been used prior to the Roman Empire. There is a huge range for man and woman. We can talk about some:     1. “DUES ET NATURA RING: These are the Latin words “Dues Et Natura No Faciunt Frusta” which means that God in nature do not work together in vain. It symbolizes the harmony of nature and the creator.

Опубліковано: 23/02/16 @ 04:29
Розділ Різне Читати далі...

Diamond: Perfect Stone for your Wedding Ring

Over time, the diamond ring has come to symbolize the perfect stone for an engagement ring, wedding ring, and an anniversary ring. All three of these rings are symbols of the love and commitment a couple has made. Diamonds are the hardest of the gemstones. Their brilliance reflects light. When you are shopping fro a diamond there are considerations to be made which    affect the overall brilliance of the stone as well as your budget. Shopping for diamonds involves the 4Cs: carat, clarity, color, and cut. Carat is derived from the word “carob” which was once used as a measure of weight. The cost of a diamond depends on the carat weight along with the other characteristics. The larger the diamond, the more expensive it is. Look for the clarity of the gemstone. Are there any inclusions? Inclusions are internal defects. Diamonds may also have blemishes on the surface. This   affects the diamond’s ability to scatter light.

Опубліковано: 23/02/16 @ 04:26
Розділ Різне Читати далі...

Diamond Engagement Rings-The Most Awaited Gift For Your Partner

Once you decide to get to married to your love partner and settle down for life-long then I would suggest you to get diamond engagement rings. From       ages it’s followed in custom where people vow rings among each other. I know its little daunting task where you have to look after the characteristics of the ring and get the best. The word diamond flaunts the style and class to the wearer. Thus you need to be very particular when you buy your diamond engagement rings. Basically        the 4C’s factors of the stone have to be kept in mind. The jewelry store are present in enormous when you land up to get your favorite rings.     You can go through various articles or websites to get the perfect information regarding diamond engagement rings. Most of the time rings are traditionally round cut or solitaire shape. Women always have this grand taste. If you think in mind that it’s going to be a daunting task then am sure it’s might be difficult for you.

Опубліковано: 23/02/16 @ 04:24
Розділ Різне Читати далі...

Электронная коммерция

В настоящее время многие из нас просто не мыслят своей жизни без интернета . С его помощью мы учимся, играем, заводим новые знакомства. А для определенной части пользователей интернет сегодня – это еще и способ заработка. Вообще, о заработке в интернете написано уже довольно много. Как и любой вид деятельности, он имеет как свои плюсы, так и свои минусы. Так, к плюсам можно отнести отсутствие необходимости проводить рабочий день в офисе, не имея возможности лишний раз отойти от рабочего места, а среди минусов можно выделить большое количество недобросовестных работодателей. С такими сталкивался, пожалуй, каждый человек, который решил заработать с помощью интернета, и умение распознавать истинные намерения работодателя, касающиеся оплаты за выполненную работу, приходит только с опытом. Большое количество людей, которые решили заработать с помощью интернета, занимается электронной коммерцией – то есть продают через интернет различные товары или услуги.

Опубліковано: 16/08/15 @ 09:17
Розділ Різне Читати далі...

Новые “умные” 3D телевизоры Samsung

Телевизоры Samsung Smart TV представляют собой телевизоры нового поколения, это просто находка для настоящих киноманов! Зритель получает великолепное трехмерное изображение, погружается в полноту объемного звучания. Широкий, чрезвычайно тонкий плазменный экран и встроенная система «Смарт Хаб» делают просмотр ТВ еще более затягивающим и эффект погружения – еще реальнее. Кроме того такой телевизор – это не просто средство для просмотра кино и телепередач, это еще аппарат со множеством полезных дополнительных функций, позволяет просматривать другие цифровые устройства и их содержимое. - Новые плазменные телевизоры Samsung Smart TV имеют множество преимуществ перед более старыми моделями. Система «Смарт Наб» позволяет с немалым удобством просматривать веб-странички прямо с телевизора, который имеет интерактивные приложения и встроенный обозреватель.

Опубліковано: 15/08/15 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

Нові "розумні" 3D телевізори Samsung

Телевізори Samsung Smart TV являють собою телевізори нового покоління, це просто знахідка для справжніх кіноманів! Глядач отримує чудове тривимірне зображення, занурюється в повноту об'ємного звучання. Широкий, надзвичайно тонкий плазмовий екран і вбудована система «Смарт Хаб» роблять перегляд ТБ ще більше затягують і ефект занурення – ще реальнішою. Крім того такий телевізор – це не просто засіб для перегляду кіно і телепередач, це ще апарат з безліччю корисних додаткових функцій, дозволяє переглядати інші цифрові пристрої і їх вміст. - Нові плазмові телевізори Samsung Smart TV мають безліч переваг перед більш старими моделями. Система «Смарт Наб» дозволяє з чималим зручністю переглядати веб-сторінки прямо з телевізора, який має інтерактивні програми і вбудований браузер. А інтернет-магазин Samsung Apps володіє іншими спеціальними додатками, які можуть чудово доповнити і збагатити і спочатку приємну функціональність телевізора.

Опубліковано: 15/08/15 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180