Нові " розумні " 3D телевізори Samsung

Нові "розумні" 3D телевізори Samsung Телевізори Samsung Smart TV являють собою телевізори нового покоління, це просто знахідка для справжніх кіноманів! Глядач отримує чудове тривимірне зображення, занурюється в повноту об'ємного звучання. Широкий, надзвичайно тонкий плазмовий екран і вбудована система «Смарт Хаб» роблять перегляд ТБ ще більше затягують і ефект занурення - ще реальніше. Крім того такий телевізор - це не просто засіб для перегляду кіно і телепередач, це ще апарат з безліччю корисних додаткових функцій, дозволяє переглядати інші цифрові пристрої і їх вміст. - Нові плазмові телевізори Samsung Smart TV мають безліч переваг перед більш старими моделями. Система «Смарт Наб» дозволяє з чималим зручністю переглядати веб-сторінки прямо з телевізора, який має інтерактивні додатки і вбудований оглядач. А інтернет-магазин Samsung Apps своєму розпорядженні іншими спеціальними додатками, які можуть чудово доповнити і збагатити і спочатку приємну функціональність телевізора.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену ?

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену? Вже заведено, що по ефірному або кабельному телебаченню ви можете проглядати тільки ті канали, які віддає перевагу більшість. Але ніколи не варто забувати і про те, що кожній людині притаманні свої погляди та інтереси. І тільки лише з цієї причини супутникове ТБ - це саме той варіант, який дозволить вам переглядати саме ті канали, які цікавлять саме вас. Супутникову антену можливо встановити практично в будь-якому випадку - чи біля вікна, або на даху. Деякі встановлюють її на кілька супутників відразу. Так що якщо вам необхідна більш детальна інформація - сміливо тисніть на посилання . супутниковий ресивер. Що це таке? Це основна частина комплекту, призначеного для перегляду супутникового Т V. Від того, якому супутникового ресівера Ви віддасте перевагу, безпосередньо залежать можливості вашої супутникової антени.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

Дзвінки по телевізору - як це можливо ?

Дзвінки по телевізору - як це можливо? Інтернет сьогодні став практично частиною життя кожного з нас. І мало хто з сучасних жителів цивілізованих країн може уявити собі життя без інтернету. А розробники різних додатків прагнуть ще більше зміцнити цей зв'язок, зробити так, щоб користування інтернетом стало більш простим і не змушувало задуматися про те, як саме можна застосувати ту чи іншу програму. Ось, наприклад, улюблений усіма нами Skype. Про те, що з його допомогою можна зателефонувати друзям і знайомим, які знаходяться в інших містах і країнах, з комп'ютера, знає кожен. А уявіть собі, що тепер можна організувати відеозв'язок за допомогою Skype, не включаючи комп'ютер, а просто розташувавшись перед телевізором. Правда, для цього потрібно особливий телевізор, купити який можна в інтернет магазині http:// avking.ru/958_3_toshiba - з вбудованим додатком Skype. Крім того, вам знадобиться спеціальна веб-камера, яка встановлюється на телевізор.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

РК-телевізори з підсвічуванням LED від Samsung

РК-телевізори з підсвічуванням LED від Samsung Якщо для підсвічування в простих РК-телевізорах використовується лампа з холодним катодом чи флуоресцентна (люмінесцентна) лампа (Cold Fluorescent Cathode Lamps, CCFL), то РК-телевізори LED від Samsung http://vtmax.ru/39_5_samsung для підсвічування матриці використовують світловипромінюючі діоди. Як стверджують виробники застосування LED в ЖК-телевізорах на екрані телевізора значно підвищує якість картинки. Подібне перевага підсвічування LED відбувається за рахунок своєрідної конструкції: коли лампа з холодним катодом одна підсвічує весь, то неможливо добитися необхідного локального затемнення ділянки екрану, а світлодіодів багато і при затемненні однієї ділянки екрана схеми управління приглушують світіння ряду світлодіодів там, де в цьому є необхідність . Пікселі не можуть 100% закрити світловий потік, і при рівномірній підсвічуванні не вдасться добитися високої контрастності, яка є основною характеристикою.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

Лідери мобільних браузерів

Лідери мобільних браузерів Коли мова заходить про конкретні мобільних браузерах, можна з упевненістю виділити лідера, що охопила левову частку ринку мобільного Інтернету. Такими є мобільні версії популярного браузера Opera. Всього їх існує два - Opera Mini і Opera Mobile. OperaMobile, втім є доступною лише для смартфонів, і тільки для смартфонів на базі Symbian і Android. Opera Mini - це "долонна" версія відомого і одного з найбільших виробників Інтернет-оболонок у всьому світі. Завдяки швидкозростаючим темпам популярності цього браузера для персональних комп'ютерів вдалося створити і повноцінну версію для мобільних пристроїв, яка була адаптована під операційні системи Symbian S60, а також Windows Mobile. Самі звичайні мобільні телефони, що підтримують виключно ті програми, які були написані на Java, досить довгий час залишалися просто не при справах. Виробники браузера Opera вирішили зайнятися пошуком компромісного рішення.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

Веб - браузери . опера міні

Веб-браузери Браузери - це програми, за допомогою яких проглядаються Web-сторінки. Так як в основі Web-сторінок лежить HTML-мову, браузер "навчений" розрізняти його, зчитувати і відображати сторінку належним чином. Він знаходить звані HTML-коди, розрізняє їх і виконує дії, відповідні їм (наприклад, зустрічаючи певний тег, браузер починає виводити текст напівжирним шрифтом, зустрічаючи інший - перекреслений, третій же дозволяє створити гіперпосилання та форматувати текст різноманітними образами). Повний набір даних тегів різноманітний і специфічний, і він підтримується всіма www-консорціумом, в який також входять всі компанії, які розробляють програмне забезпечення для Інтернету. Іншими словами, мова, на якій "написаний" Інтеренет, підтримується будь-яким браузером, тому переживати про те, що що-небудь якийсь браузер відображати не стане, не варто.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:45
Розділ Різне Читати далі...

Чому вам потрібно скачати програму Mediaget ?

Чому вам потрібно скачати програму Mediaget? Назва Mediaget знайоме кожному просунутому користувачеві Мережі. Це недивно, адже мова йде про надзвичайно практичною програмою, яка здатна значно полегшити веб-серфінг. Mediaget являє собою удобнейший торрент-клієнт, призначений для пошуку і завантаження мультимедійних файлів. Завдяки підтримці цілого ряду торрент-трекерів дана програма гарантує швидкий пошук і якісну завантаження необхідного файлу. Mediaget дає користувачам доступ до закритої системі «файлообмінників» та можливість безкоштовно завантажити абсолютно будь-який файл. Однією з головних переваг цього незамінного помічника інтернет-серфера вважається те, що він дозволяє завантажувати файли без попередньої реєстрації. Природно, при цьому не встає питання і про рейтинг користувача. При використанні Mediaget вам не знадобиться вручну відбирати шукані результати - наявна в торрент-клієнті функція пошуку сама сортує знайдені файли за розміром.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:39
Розділ Різне Читати далі...

На Facebook з'явилася нова рекламна платформа

На Facebook з'явилася нова рекламна платформа Керівництво найбільшої соціальної мережі - Facebook намагається зробити все можливе для того, щоб відновити довіру до мережі інвесторів, яке помітно похитнулося після невдалих торгів на біржі. Зараз на Facebook з'явилася нова рекламна платформа, що дозволяє запускати рекламні оголошення і банери в режимі реального часу з повною конкретизацією цільової аудиторії. При цьому предмет реклами може бути абсолютно будь-яким - і рекламний ролик нового фільм, і дешевий кабель канал , і нові колекції одягу. Головне, щоб рекламований товар не суперечив «Закону про рекламу». Рекламна платформа діяла на Facebook протягом декількох місяців в тестовому режимі, і тепер нею може скористатися будь-який маркетолог і рекламодавець. Тестові випробування рекламної платформи показали відмінні результати.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

Від чого залежить життєздатність сайту ?

Від чого залежить життєздатність сайту? Кожна людина, яка коли-небудь у своєму житті стикався із створенням сайту або з його розкручуванням, знає, що далеко не всі сайти виявляються життєздатними. Багато хто з них припиняють своє існування вже протягом першого року після того, як були створені. Причин такої недовговічності сайтів існує декілька, і якщо ви вирішили зайнятися таким видом діяльності, як в Тюмені, вам необхідно враховувати всі ці нюанси. Багато що залежить від тієї мети, для якої сайт створюється. Деякі сайти вже з самого початку приречені на те, що довго не проживуть. Метою таких сайтів є просте перенаправлення користувачів на інші ресурси. І як тільки це завдання виявляється виконаним, сайти просто стають непотрібними. Також недовге життя найчастіше чекає сайти, які створюються людьми, які тільки починають таку діяльність.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

У Facebook з'явилася платформа з продажу реклами в режимі реального часу

У Facebook з'явилася платформа з продажу реклами в режимі реального часу 13 вересня в соціальній мережі Facebook з'явилася рекламна платформа під назвою Facebook Ad Exchange (FBX). Цей сервіс дозволяє рекламодавцям купувати оголошення в режимі реального часу. Просувати за допомогою даної платформи можна буде все що завгодно - наприклад, санаторії Анапи . FBX дає компаніям можливість розміщення в Facebook таргетованої реклами, яка орієнтована не тільки на інформацію, що надається користувачами в самій соцмережі, але і на їхню поведінку на просторах інтернету. Останнє відстежується системою за допомогою cookies. При цьому рекламодавці працюють не напряму, а через особливі системи, призначені для розміщення реклами - Demand Side Platforms або DSP. Головною особливістю нової платформи є те, що продаж реклами здійснюється в режимі реального часу за аукціонною системою Real-Time Bidding (RTB).

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

А Ви знаєте , як правильно вибрати подарунок ?

А Ви знаєте, як правильно вибрати подарунок? В даний час рідкість зустріти на вулиці людину з сірниками в руках або в кишені. Сірники вже давно відійшли на другий план, поступившись місцем запальничкам. Переваги запальничок зумовили їх широке використання в побуті. Яке визначення запальнички безпосередньо дають наукові джерела? Запальничка - це компактний пристрій з отримання миттєвого вогню, розраховане на багаторазове використання. Вважається, що креслення "прабабусі" або "прадідуся" запальнички був ще намальований в епоху Відродження, основоположником Відродження - Леонардо да Вінчі. Механізм дії перших запальничок був заснований на висіченою іскри при взаємодії кресала і кременя. У сучасних запальничках використовується вже інший механізм, що грунтується на терті сплавів або електричному займанні напруженій дротом. Запальнички бувають різні: звичайні та сувенірні (подарункові). Уявімо таку ситуацію, Вас заздалегідь запросив на день народження чоловік, який колекціонує запальнички.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

25 вересня, Київ - Четверта зустріч AI / NLP клубу Grammarly

Запрошуємо вас на четверту зустріч AI/NLP клубу Grammarly. Як завжди, у нас є два слоти для виступу. Першим виступить Дмитро Хадміев про еволюційні алгоритми. Другий слот поки що вільний - якщо у вас є, що розповісти, пишіть. Дмитро Хадміев - інженер-дослідник компанії «Zoral Labs». Спеціалізується на задачах ML та імітаційного моделювання. Тема: «Загальна концепція еволюційних алгоритмів» Кодування геному. Просте бінарне/код Грея/плаваюча крапка
Рулеток відбір.

Опубліковано: 13/09/12 @ 08:16
Розділ Різне Читати далі...

DOU Best Employer скасовується ; рейтинг компаній тепер на jobs.dou.ua

Ми прийняли рішення не проводити анонсований раніше конкурс DOU Best Employer . Замість цього тепер на ДОУ є сторінка Рейтинг компаній , де в будь-який момент можна подивитися оцінки різних компаній на думку співробітників . Ніякої церемонії нагородження та роздачі медальок не буде теж - медальки тепер будуть оновлюватися тільки в профілях компаній на ДОУ, в реальному часі. Як працює рейтинг Рейтинг працює на постійній основі - у будь-який момент ви можете подивитися оцінки різних компаній і проголосувати. Поки що для голосування потрібна прив'язаний LinkedIn-аккаунт, але в майбутньому хочемо цього позбутися - це незручно. Анкета складається з семи питань, загальний бал підсумовується, ніяких складних формул і коефіцієнтів. Проголосувати за компанію можна один раз, дані зберігаються 12 місяців. У рейтингу беруть участь всі компанії. Щоб потрапити в офіційну частину рейтингу і зайняти призове місце потрібна мінімальна кількість анкет, яке залежить від номінації. Сторінка рейтингу: jobs.

Опубліковано: 13/09/12 @ 03:14
Розділ Різне Читати далі...

Огляд аналітики ринку ауторсінга по Східній Європі

[Від редакції: Павло Обід - керівник компанії Sloboda Studio , веб-розробник з шестирічним стажем і досвідом роботи в українських компаніях і за кордоном. Також автор книг і консультант по створенню та розвитку аутсорсингових компаній на ресурсі Яскравий аутсорсити . Павла можна читати в, докладніше про нього - в LinkedIn-профілі .] IT аутсорсинг вже давно крокує по нашій країні, а аналітичних матеріалів для маркетингу практично не існує. Тому дивно, що якось повз ДОУ пройшли цікаві звіти по аутсорсингу в нашому регіоні за 2010 і поточний рік. Пропоную розглянути два звіти з позиції невеликий аутсорсингової компанії: Exploring Ukraine IT Outsourcing Industry 2012 Central and Eastern Europe IT Outsourcing Review 2010 У сфері аутсорсингового бізнесу керівнику важливо не тільки розбиратися в технології, управлінні та продажах, але і в загальних трендах нашої сфери для стратегічного планування розвитку компанії.

Опубліковано: 13/09/12 @ 02:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 50

У лютому 2013 року на виставці MWC в Барселоні Інфопульс спільно з Oberthur представить систему , що дозволяє, маючи одну сім-карту, користуватися послугами кількох мобільних операторів. Приєднуйтесь до команди J2EE-розробників , досвід з Camel вітається, зарплата близько 3000 і вище за результатами співбесіди. Компанія Adstream , що спеціалізується в області сервісних рішень для рекламної індустрії в cross-media, шукає Javascript розробника . Стек технологій, використовуваний у рамках завдань Front-end розробки сповнений нових cutting-edge технологій. Конструктор сайтів Wix.com шукає Ruby розробника в Дніпропетровську. Level Up , молода компанія зі стабільним фінансуванням, успішно запущеними проектами і перспективними розробками, шукає старшого FrontEnd розробника . Зарплата від $ 3000 , бонус за рекомендацію - $ 1000. Компанії SaM Solutions потрібно Magento розробник в Дніпропетровську. Дружний колектив з традиціями. Зарплата від 19000 грн.

Опубліковано: 13/09/12 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

10 касових фільмів, знятих на менш ніж 10 млн доларів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ось факт - більшість російських фільмів не окупається. Зовсім. Весь цей ширпотреб реально не окупається. У 2009 році в прокаті окупилися сім фільмів з 61-го. А в 2010 році 6 з 69 (пруф ). При чому найрентабельнішим став, так-так-так, «Наша Russia: Яйця долі». У 2011-му окупилося 10 фільмів. Навряд чи 2012-й стане поворотним. Я після цієї «новини» вирішив скласти щось на зразок зворотного списку. Позитивного. З того, що сам дивився. Отже, 10 касових і прибуткових фільмів, знятих на менш ніж 10 мільйонів доларів.

Роккі (1976) Бюджет на зйомки: 1 млн доларів Збори: 225 млн доларів Щирий фільм. Сталлоне писав сценарій для Роккі ще тоді, коли був нікому не потрібним подобою актора без будь-яких натяків на майбутнє.

Опубліковано: 12/09/12 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг розробників або Срібна куля професора Ело

Рейтинг та грейд майже синоніми, точно також і ця стаття дуже близька до циклу попередніх, в ній точно також зачіпається питання «який розробник повинен отримувати більше?». І в той же час вона стоїть особливо і люба мені особливо, так як в ній, крім короткої характеристики родових недоліків існуючих систем грейдінга, є багато позитиву: наводиться принципово інший підхід, за аналогією, а також з точок зору об'єктивності, мінімальності витрат і швидкості отримання результатів; представлено практичне застосування підходу на базі аналізу до 10 тисяч профілів українських фрілансерів на oDesk і Elance (наскільки мені відомо, вперше) та їх виконаних проектів більш ніж на 100 млн. грн.

Опубліковано: 12/09/12 @ 09:37
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про турнір « IT Кубок з пляжного футболу , Одеса 2012»

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} 26 серпня компанія Lohika Systems провела Перший IT-Кубок з пляжного футболу в прекрасній річної Одесі. Захід відбувся за підтримки Одеської асоціації спортивного маркетингу та Асоціації пляжного футболу Одеси. У відкритому турнірі взяли участь 7 команд з ІТ-компаній - 5 з Одеси, 1 з Києва та 1 збірна Києва і Харкова: Lohika Comodo AB Soft Continuum Luxoft SimCorp Ciklum Вів захід київський провідний Radio ROKS Сергій Зенін. Матчі проходили в режимі нон-стоп цілий день - з 9 ранку до 7 вечора, в перервах проводилися різні конкурси - як для гравців (конкурс пенальтистів і "Ти потрапив"), так і для численних уболівальників, які підтримували гравців на протязі всього дня. Переможці конкурсів отримали призи від Lohika Systems-яскраві футболки, кепки, термо-чашки і пр.

Опубліковано: 12/09/12 @ 07:23
Розділ Різне Читати далі...

Consumer Health Technologies стає EngagePoint

Американська компанія Consumer Health Technologies , центр розробки якої розташований у Києві, оголошує про ребрендинг та зміну назви . Тепер компанія буде називатися EngagePoint . Нагадаємо - компанія займається розробкою ПЗ для державного сектору США в області охорони здоров'я і страхування і не так давно виграла тендер на розробку і підтримку онлайн-платформ страхових бірж для медстраховки (Health Insurance Exchange) в штатах Меріленд і Міннесота. У серпні EngagePoint зайняла 34 місце в списку 500 найбільш швидкозростаючих компаній США і 2-е місце по росту серед компаній у сфері охорони здоров'я по рейтингу Inc 500 . «Ініціатива ребрендингу виникла з американської сторони, причому досить давно, але остаточно втілилася тільки влітку» - коментує Ольга Піскун, PR-менеджер компанії.

Опубліковано: 11/09/12 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

71-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Продовження бесіди Дмитром Соловйовим , CIO TeamDev

У другій частині ми поговоримо більше про кар'єрний шлях Дмитра, ніж про специфіку роботи системним адміністратором. У програмі: Робота в інтернет провайдері Робота у видавництві Відмінності роботи системним адміністратором в аутсорс компанії Перехід в TeamDev Роль сертифікації в роботі системного адміністратора Робота 24/7 Співбесіди Зростання кваліфікації системного адміністратора Книги у випуску: Rework: Бізнес без забобонів - Фрайд Джейсон, Хенссон Девід Хайнемайер Чотири кроки до осяяння - Стів Бленк Getting real by 37 signals Дорогі слухачі, ми чекаємо ваших коментарів і відгуків, на тему подвійних випусків такого плану.

Опубліковано: 11/09/12 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180