Як одночасно оновлювати свій сайт і заощаджувати час

Як одночасно оновлювати свій сайт і економити час Здрастуйте, дорогі друзі. Сьогодні я хочу розповісти про одну корисної фішці, яка напевно стане в нагоді власникам сайтів, які зацікавлені в постійному оновленні своїх сайтів унікальним контентом. Як зазвичай я люблю робити, перед основною частиною, буде що пояснює вступ - що, чому і як. Витоки, так би мовити. Колись давно, коли сайти були ще маленькими, а роботи пошукових систем пересувалися по Інтернету дуже повільно і як наслідок було достатньо мати в індексі 20-30-50 статичних сторінок з яких просувалося максимум одна головна по купі запитів (до речі сказати, переконаний, зараз таких ще багато). Ось тоді всім жилося добре і всі сиділи в топах видачі пошукачів. Але прогрес не стояв на місці і технології розвивалися, в підпорядкуванні пошукових систем з'явилися нові вірні слуги - так звані швидко-роботи. Що ходили і постійно дивилися, а чого нового з'явилося на сайті.

Опубліковано: 18/02/11 @ 05:59
Розділ Різне Читати далі...

Найдорожчі ключові слова в Рунеті за даними агрегатора RooKee

Спонсор солодкого місяця - CamelHost.net .
Навіть верблюд знає, що цей хостинг чоток. Потестую безкоштовно .
Нещодавно я почав домагатися до RooKee на предмет видачі списку запитів, на які найбільше витрачають грошей через цей агрегатор. Вийшло успішно, тому сьогодні вас чекає цікава статистика. До речі, аналогічні дані мені обіцяли видати і в Сеопульте, але згодом Євдокимов кудись так само успішно пропав. :-( Взагалі, список найдорожчих запитів потрібен не просто так, а заради цілком конкретної мети - підбір тематик під псевдо-СДЛ, котрі так люблять робити оптимізатори. Точніше, Манімейкер. Під цим терміном - «псевдо СДЛ» - я маю на увазі збірники копірайту, які багато в чому робляться заради прибутку з контекстної реклами. Список збирався не за критерієм «рекомендованого бюджету», а по тому - які запити лідери за витратами в конкретно RooKee. Тобто, можлива така ситуація, що є Вася Пупкін, затрачену в RooKee купу грошей на запит, який решті потрібен куди менше.

Опубліковано: 18/02/11 @ 01:30
Розділ Різне Читати далі...

Дослідження. Фільми, рейтинг яких на Кинопоиск і IMDB сильно відрізняється.

Спонсор солодкого місяця - CamelHost.net .
Навіть верблюд знає, що цей хостинг чоток. Потестую безкоштовно.
Я тут остаточно довбонув на рейтингах фільмів і в середині грудня провів типу дослідження. Ніби як унікальний у своєму роді. Суть в наступному. На Кинопоиск на той момент було 6693 фільму, що мають більше 300 голосів. Я знайшов програміста, який Спарс з КП всі оцінки самого КП + IMDB. Оскільки КП видає оцінку IMDB як би на додаток - додатково парсити IMDB не довелося. Потім зібрав отриманий результат в excel файлі і вивів показник під назвою «різниця». Ну, пам'ятаєте обговорювали ? Різниця в оцінках обох порталів, наскільки істотно оцінки різняться. І, відповідно, вивів два ТОПу. Але спочатку цифри: На КП 6693 фільму мають більш 300 голосів. Кіно з меншою кількістю голосів я не став включати в дослідження. З цих 6693 фільмів - 219 чомусь то не мають ніякого бали на IMDB. Вірніше, Кинопоиск просто не виводить цей самий бал.

Опубліковано: 16/02/11 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

Огляд новинного агентства TextReporter

Обзор новинного агентства TextReporter Гарні новини для тих, хто любить створювати СДЛ, розвивати їх і заробляти - відкрилося агентство новин TextReporter.ru , яке є проектом відомої в рунеті біржі копірайтингу TextBroker.ru. Що нам пропонує TextReporter
Автоматизоване наповнення сайту унікальним контентом без вашої участі. Ви складаєте план з розміщення статей і працівники системи, дотримуючись його, додають на сайт новини.
Жорсткий контроль якості текстів. Всі тексти унікальні на 100%, у чому можна бути абсолютно впевненим, як заявляють розробники TextReporter.ru. До речі сказати, саме копірайтери зарекомендувала себе готують тексти для TextReporter, тому в якості не варто сумніватися.
Інтеграція з популярними CMS. На даний момент підтримується інтеграція з наступними CMS: Wordpress, Joomla, DataLifeEngine, Livestreet, Drupal. Є можливість адаптувати постер під свою CMS або власними силами, або відписав в техпідтримку з цим проханням. ...

Опубліковано: 15/02/11 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні закладки

Є така моторошно корисна штука - Соціальні закладки. Звичайно Соц.Закладкі не дадуть Вам ТОП або суттєві приріст ПРИ або ТІЦ, але вони дозволять швидше проіндексувати Ваш сайт. Кончно посилальна маса збільшуватися після прогону, та й відвідуваність росте але все ж головна заслуга соціалок в тому що можна нову стати побачити в індексі пошуковиків вже через кілька годин після прогону по соціальним закладкам. Другим за значимістю є приріст трафіку. Це легко побачити завдяки статистиці. Ось картинка з нулячему сайту (тобто трафік тільки постійні користувачі та соціалки). На момент зняття скріншота сайту 1 місяць: Як видно з графіка чіткий приріст видно по днях: 11 грудня, 15 грудня, 23 грудня ,25-27 грудня. Саме в ці дні пройшли прогони по соціалкам! Як на мене ефективність очевидна. На сьогоднішній день в рунеті популярні два сервісу BPoster.net та Gposter.ru . Порівнювати їх важко так як вони майже однакові: до 100 сервісів, 20 баксів ВІП, сервіси майже однакові ...

Опубліковано: 13/02/11 @ 03:30
Розділ Різне Читати далі...

Креативні шпалери c символікою Apple

d0b1d0b5d0b7d0b8d0bcd0b5d0bdd0b8-7 Що робити дизайнеру, якщо муза пішла, всі ідеї реалізовані, а незакінчений проект благає: "прикінчив мене, не знущайся!"? Необхідно пуститися у всі тяжкі в пошуках натхнення ... Нижче наведено роботи дизайнерів, у яких його навалом. Хто знає, може вони і стануть джерелом ваших нових блискучих думок, ідей, і допоможуть дати життя проектам, які будуть надихати і дивувати інших ... Нагадує запуск ракети ... Неправильно накритий кришкою люк - купа прихованого підтексту ... Надгробна плита від Apple ... Iphone ... як багато в цьому звуці ... Мало того, що телефон зламали, так ще і паркет зіпсували ... Apple ... Для гри в гольф цей м'ячик вже не годиться ...
деформацій повсякденності - криницю креативу. Удачи Вам в пошуках ідей і блискучих їх реалізацій!
Схожі статті Способи підвищення юзабіліті форм.

Опубліковано: 13/02/11 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Коли варто відмовитися від клієнта

Когда варто відмовитися від кліента Жодна SEO-компанія і жоден оптимізатор, який надає послуги клієнтського SEO, не любить втрачати клієнтів. Однак, бувають такі випадки, коли розумніше відмовити клієнту надавати послуги. Причин цьому може бути багато. Чи вірить клієнт в успіх в інтернеті? Багато клієнтів після того, як договір складений, починають думати, що SEO - панацея успіху компанії. Досить поширена ситуація: клієнт оплачує послуги і вважає, що його участі в оптимізації і просуванні сайту не повинно бути. Наприклад:
Ви задаєте клієнтові питання, на який не отримуєте відповіді, або отримуєте стандартну відмазку: «ви ж оптимізатор, вам краще знати».
Вам потрібно знати думку клієнта зараз, а він з'являється в онлайні раз на тиждень
Вам потрібна певна допомога (наприклад, налаштувати перенаправлення), а клієнт ігнорує ваші прохання.
...

Опубліковано: 13/02/11 @ 08:08
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 21 січня

Mercurial vs Git Добрий день, шановні читачі. Вашій увазі пропонується чергова добірка цікавих посилань. Новини W3C представив фірмовий стиль HTML5 , а WHATWG оголосила, що HTML - новий HTML5 Ще одна спроба довести що P = NP . Повна історія доказів та жарти по темі Реліз платформи для створення інтерактивних інтернет-додатків Pivot 2.0 Inline java byte-code у groovy Larry Page стане новим CEO Google Робота Чи впливає відпускна політика на якість розробки ПЗ? RSI - як боротися з тунельним синдромом 10 способів стати хорошим програмістом Епічний Провал - хороша стаття про ставлення до "невдач" і взагалі філософії Долини Про інноваціях в аутсорсингу Конкурс від PM-а: «Як визначити, чи гарний сервіс ми надаємо Замовникові? » Розбір проблем з продуктивністю Twitter від John Resig Нове відео на techdays.in.ua Управління режимами енергозбереження комп'ютера Entity Framework 4.

Опубліковано: 13/02/11 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Економіка гешефту

Введення Дана стаття не має прямого відношення до ІТ, однак, явище, в ній описується, так чи інакше визначає політекономію країн колишнього СРСР (і, швидше за все, не тільки їх, але це вже за рамками цього тексту). Тому можна вважати, що ця стаття - четверта в циклі Тупика. Вона носить суто інформаційний характер, і не пропонує будь-яких рішень або виходів з ситуації. Текст написаний для того, щоб читачі розуміли, як влаштована політекономія пострадянського простору, чому внутрішня і (нерідко) зовнішня політика цих країн така, яка вона є, і чому ситуація буде залишатися такою, яка вона є, на достатньо довгий термін. Грубо кажучи, чому ми там, де ми є, і чому ми не будемо десь ще найближчим часом. За рамками статті навмисно залишені як мінімум проблеми демографії і міграції в країнах колишнього СРСР. Крім того, я навмисно дивлюся на ситуацію з економічної, перш за все, точки зору.

Опубліковано: 11/02/11 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

8 причин, чому я виїхав з Америки

8 причин, чому я поїхав з Америки Дорогі друзі, сьогодні я розповім, чому я виїхав з Америки, проживши там 4 роки. Мені часто ставили і задають це питання, тому прийшов час відповісти на нього раз і назавжди, щоб у майбутньому було досить дати посилання на цей пост. Ви також можете почитати мої спогади - Як я три тижні був бездомним у Нью Йорку і Як я йшов від імміграційної облави в Америці . Писати цю статтю було непросто, тому що потрібно було зібрати воєдино всі причини, за якими я повернувся з Америки. А причин багато. Та й відповідальне це справа - потім завжди доведеться давати посилання на цю посаду, коли будуть питати, чому повернувся. Мене часто запитують - як можна було виїхати з Америки? З Флориди, де літо круглий рік, пальми і теплий зелений океан? І куди? У холодний Сибір? Думаю, спочатку потрібно розповісти коротко про причини, які спонукали мене поїхати до Америки. Перший раз я побував в Америці в 1998 році за студентською програмою.

Опубліковано: 11/02/11 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

Purple Reign. Better than MJ.

old friends 4 sale Чим мене надихає Прінс, так це абсолютним різноманітністю. У порівнянні з Джексона, Гагамі і більшості іншими трендовими виконавцями - Прінс в цьому плані дуже сильно виділяється. Ось якби в нього була в репертуарі тільки еротичні поп хіти на кшталт Cream або пискляві вироби а-ля Kiss, то я б на нього ніколи не підсів. Прінс робив і інструментальні альбоми - за один і таких (NEWS) він отримав номінацію на Греммі. І оркестровий джаз, наповнений то позитивним, то похмурим настроєм. Майлз Девіс в свій час хотів попрацювати з Принцом, але, на жаль, не встиг. І пісні під одне фортепіано. І ще щось дуже дивне, яке одні називають його найкращим альбомом, а інші гіршим - Rainbow Children. Ця річ була записана після того, як він вступив в секту свідків Єгови. У цьому пості піде мова про маловідомих піснях Прінса, які, ну, навряд чи можна зарахувати до попа.

Опубліковано: 08/02/11 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

3d програми в WEB

Google O3D API Google O3D API O3D є відкритим вихідним кодом web-API для створення багатих інтерактивних 3D додатків в браузері .
Цей API відкривають на ранньому етапі розвитку більш широкому колу розробників для створення відкритого web-стандартa 3D графіки .
Приєднуйтесь, будемо разом створювати новий web-стандарт.
Плагін O3D підтримується в Windows, Mac OS, Linux. Можете завантажити плагін . Приклади: O3D пляж 1000 літаючих чайників 1000 літаючих чайників Анімована сцена Анімована сцена 3d гра шашки 3D гра шашки Всі приклади 3d графіки та анімації . Не беруся стверджувати, але, можливо цей стандарт коли-небудь витіснить флеш з просторів інтернету і буде працювати на благо користувачів, розробників і відкриє нові полігони для фантазії дизайнерів.
Схожі статті Способи підвищення юзабіліті форм.

Опубліковано: 07/02/11 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Холівар - гарячі суперечки!

holywars Холівар - гарячі суперечки! Сьогоднішній ранок почалося з відкриття для себе одного цікавого ресурсу - holywars.ru . Приємний дизайн і зручність у використанні змусили зависнути всім відділом на півдня. Вирішив про нього відписатися. Що це за проект?: Холіварс.ру - це зручна платформа для проведення спорів на самі різні (серйозні і не дуже) теми: Кокаїн vs Онлайн ігри Одноклассники.ру vs Вконтакте.РУ pc vs mac добро vs зло ліво vs право і т.д. Тут 2 сторони намагаються переконати один одного, пишуть свої аргументи, контраргументи і контрконтраргументи, і контрконтрконтраргументи.
Але логотипі сервісу хоч і коштує значок beta, я не помітив жодних багів, все працює належним чином.

Опубліковано: 07/02/11 @ 04:10
Розділ Різне Читати далі...

SEMRush - незамінний помічник інтернет-маркетогога

SEMRush - інструмент для проведення комплексних досліджень необхідних для просування сайту в Інтернет. Сервіс допомагає фахівцям в галузі пошукової оптимізації і контекстної реклами вивчати і аналізувати SERP пошукової системи Google і надає вичерпну інформацію щодо доменів і ключових слів. SEMRush - новий сервіс, продовження ідей закладений в SeoDigger - який дозволяв дізнатися за якими ключовими словами знаходиться вказаний користувачем домен в пошуковій системі Google, в даний момент проект закритий. SEMRush інтегрований у SeoQuake , що дозволяє легко прямо з пошукової видачі подивитися всю інформацію по домену або реклами AdWords.

Опубліковано: 07/02/11 @ 02:28
Розділ Різне Читати далі...

$ 50 від американців за російську пошук за німецькою статті в польському журналі з французьким прононсом і англійським корінням.

Чергове спостереження на тему "Інтернет як насущний інструментарій" (див. пост "глибока прірву між онлайн фриками і "людиною звичайним ")


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50, і вона у вас в руках.

На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилин мого особистого часу) - паперова копія, що в мене вже в руках, завтра зроблю PDF і вишлю замовнику.

Зараз писав листа клієнту про успішне завершення пошуку, і усвідомив таку річ:

- Замовлення надіслав американець .
- Американець - з китайським на назву.
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькому мовою (міжнародне видання Академії Наук Польщі - Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ...)- Стаття опублікована на німецькому мовою ("Uber Umwandlungen von і т.д.")
- Копію статті мені прислали з Великобританії.
- І замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 07/02/11 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Кліп "Оптимізатор"

Як Вам ? ----------------------------------------------- ---- складання: нульова звітність , нульовий баланс , нульові звіти ип - підготовка , здача

Опубліковано: 06/10/09 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Клип “Оптимизатор”

Як Вам? складання : нульова звітність , нульовий баланс, нульові звіти ип - підготовка, здача

Опубліковано: 06/10/09 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Кліп " Оптимізатор "

Як Вам? складання : нульова звітність , нульовий баланс, нульові звіти ип - підготовка, здача

Опубліковано: 06/10/09 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Liex для лентяев или биржа для тех, кто хочет …

 Хто не знає Liex? Liex знають всі! І ледарі теж Здається, що про біржу статей Ліекс чули всі, хто зараз читає ці слова або відсотків 95, як мінімум :-). Тим не менше, якщо ви не чули про неї або зареєстрували свій аккаунт там півроку тому, і геть забули про нього (як я), то, як і я, можете випадково, хоча після цих моїх слів вже й не випадково, прийти (повернутися) на «землю обітовану» для ледачих. О скільки нам відкриттів дивних
Готує просвіти дух
І досвід, син помилок важких,
І геній, парадоксів друг,
І випадок, бог винахідник.
(А. С. Пушкін) Все це про Liex ...

Опубліковано: 16/09/09 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

Liex для ледарів або біржа для тих , хто хоче ...

 Хто не знає Liex? Liex знають всі! І ледарі теж Думається, що про біржу статей Ліекс чули всі, хто зараз читає ці слова або відсотків 95, як мінімум :-). Тим не менше, якщо ви не чули про неї або зареєстрували свій аккаунт там півроку тому, і геть забули про нього (як я), то, як і я, можете випадково, хоча після цих моїх слів вже й не випадково, прийти (повернутися) на «землю обітовану» для ледачих. Про скільки нам відкриттів дивних
Готує просвіти дух
І досвід, син помилок важких,
І геній, парадоксів друг,
І випадок, бог винахідник.
(А. С. Пушкін) Все це про Liex ...

Опубліковано: 16/09/09 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180