Професія обраних, або « Ох вже ці нестерпні програмісти » !

« Програміст повинен володіти здатністю першокласного математика до абстракції і логічного мислення в поєднанні з едісоновськой талантом споруджувати все , що завгодно , з нуля і одиниць. Він повинен поєднувати акуратність бухгалтера з проникливістю розвідника , фантазію автора детективних романів з тверезою практичністю економіста »
Академік А.П. Єршов Якийсь супермен виходить , чи не так? Кажуть , що талановита людина талановита в усьому. Але одна справа - обдарованість у справі , а інше - вміння досягати успіху у всіх сферах життя. Ось звідки взявся стереотип про те , що всі програмісти складні в спілкуванні або зовсім асоціальні ? У психології є принцип , згідно з яким ми любимо і ненавидимо людей за одні й ті ж якості залежно від того , під яким кутом вони спрямовані на нас. Так , найбільші бар'єри в соціалізації програмістів створюють саме ті особистісні особливості , які роблять їх першокласними фахівцями.

Опубліковано: 09/12/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня , Київ - Grammarly Test Club # 7

17 грудня відбудеться сьома зустріч Test Club . Темою цього разу ми вибрали тестову документацію і все , що з нею пов'язано. Послухаємо : Ярослав Пернеровскій , тренер в QA Factory
« Рукописи не горять , але часто і не тонуть ...»
Написання всякого роду документації для багатьох людей є заняттям , заподіює біль. Ми , як біологічна система з яскраво вираженою зворотним зв'язком , інтуїтивно намагаємося уникати всього , що робить нам боляче (за рідкісними винятками) . Що ж робити , і як нам отримати користь з наших недоліків? Ярослав Гамрецький , QA Lead в LeBoutique
« Тестуємо без паніки ! »
Найчастіше в процесі розробки немає чіткого побудованого алгоритму , який включав би розробку і тестування , як єдине ціле. І ось у цей момент , коли приходить тестувальник і бачить анархію розробки ПЗ , які не будемо сумувати й розберемося як з цим боротися і як організувати процес тестування в такому свавіллі .

Опубліковано: 06/12/13 @ 11:56
Розділ Різне Читати далі...

19 грудня, Одеса - Практикум з Haskell

Одеська група користувачів Haskell за підтримки DataArtзапрошує всіх бажаючих дізнатися більше про функціональний мова Haskell і познайомитися з монада. Чим займемося
Досить філософії - час ковбасити код! Ми напишемо просту утиліту командного рядка на Haskell . По ходу справи дізнаємося , як у Haskell робити введення-виведення , викликати системні функції і розбирати аргументи командного рядка. При цьому прозвучать слова « монада » і « аплікативного функтор ». Знайомство з синтаксисом мови буде корисним. Посилання на деякі освітні ресурси є в слайдах з першої зустрічі . Для максимального ефекту приходьте зі своїм ноутбуком з встановленою Haskell Platform і пакетом optparse - applicative . Інформація про те , як ставити платформу і пакети - все в тих же слайдах. Ведучий - Роман Чепляка . Для участі в зустрічі необхідно зареєструватися .

Опубліковано: 06/12/13 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

20 - 24 січня 2014 , Київ - Курс "Основи . NET розробки та мови C # "

Курс : NET- 001
Власник курсу : Luxoft Training
Тривалість: 40 ч.
Тренер: Цитовіч Павло Опис :
В рамках даного курсу вивчаються характерні риси платформи Microsoft. NET 4.0 , структури програми , синтаксису мови c # 4.0 , а також даються навички розробки в середовищі Visual Studio 2010 . Цілі:
Познайомити слухачів з найважливішими концепціями і особливостями Microsoft.Net і дати знання та навички , необхідні для промислової розробки на C # під Microsoft.Net . Після проходження тренінгу слухачі навчаться :
- Розробляти програми на платформі. NET .
- Читати і аналізувати код на мові C # .
- Розуміти основні концепції платформи. NET . розбираємося теми:
- Огляд платформи.

Опубліковано: 05/12/13 @ 01:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 114

klumba.uaз нуля створює відділ розробки і шукає в Києві головного PHP - розробника . Зарплата від 24000 грн. IntroPro шукає Big Data розробниказ хорошим знанням Hadoop . Компанії Avarla потрібна Senior Research Scientist( кандидат наук). 111PIX шукає в Одесі C + + програмістадля розробки Сервіс сервісу онлайн телебачення і соцмережі , заснованої на відео- спілкуванні учасників. Зарплата $ 1500-2500 . Компанії SysIQ потрібен Graphic Design Team Lead. AxonSoftware шукає молодшого Perl/JS розробника, охочого зануритися у світ розподілених додатків , паралельної обробки даних і фінансів , де точність виконаної роботи так само важлива , як і на космічній станції. На двомісячний випробувальний термін ЗП $ 500 USD , після - $ 800 . Crytek Ukraine , у якої , судячи з анкеті, хороший компенсаційний пакет , шукає DevOps інженера. Компанії DIO - soft потрібна Junior +/Middle QA automation. Досвід Java- програмування буде плюсом.

Опубліковано: 05/12/13 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

"Великі " про себе , або резюме IT- шників , що змінили світ

Ти пам'ятаєш , як усе починалося? Якщо вам коли-небудь доводилося знаходити своє резюме багаторічної давності , то напевно ви відчували ті ж почуття , що і при перегляді старих фотографій : це було давно і ніби неправда. Особливо це вірно для того , хто на сьогоднішній день вже домігся кар'єрних успіхів. З чого ж починали або продовжували свій шлях майбутні лідери світової IT- індустрії? Їх резюме розкажуть самі за себе. Сергій Брін Підприємець , розробник і співзасновник Google , вчений у галузі інформаційних технологій , обчислювальної техніки та економіки. Джерело резюме: infolab.stanford.edu . Стів Джобс Підприємець , з-засновник і колишній CEO компаній Apple , NeXT і Pixar.

Опубліковано: 05/12/13 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

14 грудня , Київ - Embedded Kyiv TechTalks . Video Delivery

Дорогі друзі ! Запрошуємо вас на конференцію Embedded Kyiv TechTalks . Video Delivery , яка відбудеться в суботу 14 грудня в Києві. Участь у конференції безкоштовна за умови реєстрації . Початок: 10:30 , реєстрація відкрита з 9:30 . В ході заходу ви зможете поспілкуватися з українськими та зарубіжними експертами в області embedded -розробки , в живу познайомитися з продуктами і рішеннями - лідерами з сфері передачі відео , що знаходяться на гребені сучасних технологій і потреб ринку. Теми Tech- Talks : C + +11 usage experience : Move semantic У цій доповіді ви дізнаєтесь про особливості використання такої можливості оновленого стандарту C + + , як move semantics , а також про досвід застосування C + + 11 в роботі над реальними проектами .
Доповідач: Дмитро Гурін , Senior Software Developer Raspberry Pi + QEMU - for entertainment and real work В embedded -розробці часто необхідно розробляти програмне забезпечення для ще неіснуючого «заліза ».

Опубліковано: 04/12/13 @ 09:45
Розділ Різне Читати далі...

14 грудня , Київ - GlobalLogic CodeLabs Battlecity

Любиш програмувати , але « задихаєшся » від робочої рутини? Приходь 14 грудня на CodeLabs Battlecity , програмуй штучний інтелект , перемагай у змаганні та вигравай цінні призи! CodeLabs Battlecity пройде , вже традиційно , в форматі Codenjoy : неформальна зустріч розробників , на якій ти можеш познайомитися з однодумцями , весело провести час і прокачати навички парного програмування в екстремальних умовах :) Суть змагання: всі, напевно , грали в старі добрі « танчики » - Battlecity . За обмежений час команда повинна написати бота (штучний інтелект) до цієї гри , здатного не просто воювати , а й вигравати у інших. Умови гри можуть мінятися , тому алгоритми можна і потрібно коригувати по ходу . Чий бот набере більше очок у грі , той і виграв. Приходь і отримай досвід , fun і адреналін ! Зареєструйся зараз! Умови участі:
- участь можуть усі охочі , незалежно від рівня підготовки і бажані мови програмування.

Опубліковано: 03/12/13 @ 02:05
Розділ Різне Читати далі...

13 грудня , Мінськ - Application Developer Days

Останнє значуща подія 2013 для розробників Вже 13 грудня в Мінську відбудеться міжнародна конференція професійних програмістів Application Developer Days - 4 Учасників чекають:
• практичні майстер- класи провідних експертів в програмної інженерії ;
• розповіді про приклади успішного вирішення завдань в різних областях розробки ПЗ;
• доповіді про результати дослідної роботи ;
• презентації технічних рішень;
• і багато , багато іншого. Серед доповідачів відомі в Білорусі та СНД професіонали: Сергій Архіпенков , Віталій Никуленко , Олександр Мартінкевіч , Олександр Чистяков , Юрій Насретдінов , Роман Бугайов і ряд інших. Детальна програма конференції Крім змістовної частини , нас чекає декілька сюрпризів від партнерів конференції . Генеральний партнер конференції - компанія R- Style Білорусь , один з лідерів IT -галузі в Мінську , проведе лотерею з суперпризом і різними корисними речами для переможців.

Опубліковано: 03/12/13 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Краковецька , CEO DevRain Solutions

134 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Microsoft'е , Вінниці , мобільних додатках і власних продуктах. У програмі: Про во'IT'і IT у Вінниці Кандидатська Innovinn Переїзд до Києва Спеціалізація на Windows Phone Свої продукти Платформа Microsoft Мобільні платформи Windows 8 Книги у випуску : Досконалий код - Стів Макконнелл Джоел про програмування - Джоел Х. Спольскі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 03/12/13 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

12 грудня , Дніпропетровськ - HR - Кухня № 15 з Максом Іщенко

Цього разу на HR- кухнею не буде ніяких грунтовних доповідей і презентацій. Ми просто побалакаємо з Максом Іщенко про життя у форматі питань - відповідей і роздумів вголос. Звичайно , ми знаємо Макса Іщенко за його проектами і djinni.coі вважаємо одним з найактивніших « двигунів »української IT індустрії. Так що охоче послухаємо його думки на теми :
- поточної ситуації в галузі , про її трендах і перспективи , Developers vs Recruiters . У чому корінь зла?
- Про проекти DOU і Djinni . Джинн дейтинг , як допомогти хорошим рекрутерам швидше закривати вакансії і залишити поганих без роботи?
- Про українських IT -компаніях , їх проблеми та успіхи , про лідерів думок і експертах українського IT-ринку .
- Поставимо діагноз українській стартап екосистемі .
- і звичайно , про українських розробниках : хто він , середньозважений український програміст у вакуумі , чим він живе , цікавиться і чого хоче.

Опубліковано: 02/12/13 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Як з'явився Dropbox

Історія появи Dropbox Dropbox користуєтеся ? А ви знаєте , що спочатку ідея прийшла в голову засновникові компанії Дрю Х'юстону під час поїздки на автобусі Бостон - Нью -Йорк ? Щоб не нудьгувати в дорозі Х'юстон взяв свій ноутбук , але забув прихопити флешку , на якій , по всій видимості , було щось , що не дозволило б йому нудьгувати. В результаті - в руках порожній ноутбук і нічим себе зайняти . Тоді розсерджений молодий Х'юстон почав писати прямо в автобусі додаток для синхронізації доступу до файлів за допомогою Інтернету . Ідея даного сервісу вельми проста ( все геніальне просто) - закинули файли в папку dropbox в одному місці (наприклад , будинку в комп'ютері) і ці файли доступні вам скрізь - в ноутбуці , в планшеті і навіть у телефоні. Приблизно через шість місяців Дрю відправився на літаку в Сан -Франциско , щоб презентувати свою ідею в бізнес- інкубаторі П. Грема. Однак йому було поставлено умову - проект буде підтриманий лише після того як буде знайдений співзасновник .

Опубліковано: 02/12/13 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: що упустила Україна , біг на робочому місці , їжа за біткойни

Добрий день , шановні читачі. Думки Втрачені ІТ -можливості України. Чи варто їхати з України : . Чому PayPal має намір перейти з Java на Node.js . Гаджети Як не засиджуватися за робочим місцем - гібрид офісного столу і бігової доріжки . Інтерв'ю Віка Придатко , IT- рекрутер , консультант - Поєднати улюблену справу і подорожі? Легко ! Роман Катеринчик - CEO компанії Artjoker . Обговорення Refactoring to Functional - Why Class ? Вб'є чи Python R ? Досвід біткойнов на підйомі - перший у світі Subway , який приймає електронну валюту . Теорія Neural Networks and Deep Learning - безкоштовна онлайн- книга . Designing APIs for Asynchrony . 15 правил, як поводитися з регулярними виразами. Веб- дизайн Оптимізація відображення сторінок за допомогою відключення ефектів hover . Responsive типографіка
Oliver Reichenstein | Responsive typography | Fronteers 2013 from fronteerson Vimeo .

Опубліковано: 29/11/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

Новинки GoGetTop і ... пара слів на його захист

GoGetTop зайняв міцне місце серед часто використовуваних мною інструментів , тому я стежу за всіма оновленнями і нововведеннями цього сервісу . Кілька днів тому на мій email впало лист з темою «Калейдоскоп подій в GoGetTop » , що містить список новинок , які були введені. А ще пару днів тому в натрапив на пост Володі Карпеєва «Тест- драйв реферальной програми goGetTop». Прикро, звичайно , що злитий був виділений їм бюджет на рекламу цієї ПП практично в нікуди. Прикро , що не вийшло залучити щось більше за ці гроші. Але я хотів би сказати пару слів на захист партнерської програми GoGetTop . Мені , мабуть , пощастило з нею більше , ніж Володі , тому що я не витратив ні копійки на рекламу і до цієї години вивів з неї майже в два рази більше. Але перш той самий « калейдоскоп ».

Опубліковано: 28/11/13 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 113

Coderiviumшукає в Харкові Android -розробника . Свій шеф ??-кухар в офісі , який приголомшливо готує ( годують безкоштовно). Харківська компанія NIX Solutions шукає iOS -розробника. Робота з командою Яндекса над продуктами , призначеними для широкої цільової аудиторії з мільйонами користувачів . Epom шукає Web/Java розробникадля стартапу NewsHub . Миколаївська компанія Camo IT шукає старшого PHP розробника. Зарплата 15000 грн. Компанії IRST потрібна UI/UX дизайнер. Зарплата від $ 1000 . Додаткова оплачувана триденний відпустку з нагоди одруження і народження дитини. Стартап PsyProblems.net ( сервіс псхологіческіх онлайн відеоконсультацій ) шукає Front -End розробника, який знає або бажаючого вивчити Node.js і WebRTC . Житомирської компанії Сodevog потрібен молодший Front -End розробник. Поки ніхто не відгукнувся. Компанії SoftServe потрібен R & D Program Managerof AI Research Program .

Опубліковано: 28/11/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

10 грудня , Київ - Друга зустріч Клубу HR- ентузіастів IT -спільноти

Загальна тема другої зустрічі : «Мотивація ». 1 . « Голосуємо доларом : як роботу внутрішніх ейчаров можуть оцінити айтішники . » На прикладі досвіду оцінки обслуговуючого персоналу керівниками айті - проектів (за схемою Майкрсофт )
Спікер : Тетяна Бархатова, Depositphotos
Про себе: 2 роки в софтверної компанії « IDM » - авторський продукт « Фінексперт ». На ньому працювало більшість роздрібних мереж в 2004-2005 і НАК Нафтогаз України . Потім 5 років у системній інтеграції (директор холдингу « системгруп »). Потім 2 роки фріланс : ейчар консалтинг та бізнес- тренер зараз знову повернулася в айті - люблю я їх :). Формую всі бізнес- процеси з персоналу в « Депозітфотос » - фотобанк , який вже вийшов
до п'ятірки найбільших у світі компаній- фотобанків . 2 . « Нематеріальна мотивація . Душевненько атмосфера в колективі . »
Спікер : Тетяна Попова, IT- Sollutions .

Опубліковано: 27/11/13 @ 03:45
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ольгою Павлової , CEO "Собака Павлова "

сто тридцять третій випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Яндексі , UX , Пітері та Москві. У програмі: Про во'IT'і Веб- майстер 90 -х Яндекс.Деньги Usability lab Підбір команди Свою справу Євангелизм Собака Павлова Сайтоняня Книги у випуску : Ви, звичайно , жартуєте , містер Фейнман ! - Річард Фейнман Яке тобі діло до того , що думають інші ? - Річард Фейнман Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 26/11/13 @ 11:38
Розділ Різне Читати далі...

11 грудня , Київ - Law & Accounting crash test - а у Вас все правильно в бухобліку та фінансах ?

Ключові правові аспекти ІТ бізнесу - як побудувати систему роботи з СПД - контрагентами і підготується до перевірок . І багато іншого ... Цікаві проекти , відрядження , розвиток персоналу ... в ІТ галузі є багато приємних і важливих речей. Але всі вони ставляться під загрозу з приходом перевірки від МВС чи податкової ... Фінансова функція - не ключова для ІТ бізнесу. Поки не виникли проблеми. А випадки Харкова , Миколаєва , Житомира кажуть що від проблем не застрахований ніхто. Приходьте самі або дайте можливість Вашим фінансистам та юристам ознайомиться з найактуальнішими для галузі ІТ проблемами правового характеру: Побудова системи роботи з СПД контрагентами для ІТ компанії. Поточні нюанси. Практичний досвід проходження перевірок . Як вийти на компроміс (м'який режим). Як підготуватися до перевірки і що робити (жорсткий режим). Новий Кримінально - процесуальний Кодекс в дії. Відповідальність директора і головбуха.

Опубліковано: 26/11/13 @ 10:49
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посаду Software Architect

Дана стаття - друга із серії «Кар'єра в IT » , в кожному випуску якої ми розглядаємо одну з посад у сфері розробки ПЗ. Перший матеріал серії був присвячений позиції Team Lead , роль якого полягає в поєднанні управлінських та технічних обов'язків. У цій частині ми обговоримо вищу сходинку безпосередньо програмістської кар'єри в IT - Software Architect . Software Architect - це IT- фахівець, що бере рішення щодо внутрішнього устрою і зовнішніх інтерфейсів програмного комплексу з урахуванням проектних вимог і наявних ресурсів. За статистикою ДОУ , середньому українському архітектору 30 років , він має 9 -річний досвід роботи і отримує $ 4000 . Завдання та обов'язки Головне завдання архітектора - пошук оптимальних (простих , зручних , дешевих) рішень , які будуть максимально відповідати потребам замовника і можливостям команди.

Опубліковано: 25/11/13 @ 08:11
Розділ Різне Читати далі...

28 листопада, Харків - TechTalk by Dev - Pro.net # 6

TechTalk від провідних iOS розробників в Kharkiv Palace . Про що поговоримо ? Доповідь № 1
Як розробляти свій продукт на прикладі marshrutki.com . ua
Доповідь про те, чому свій проект - це зовсім інший погляд на речі , а також про статистику локального ринку . Ігор розповість , в чому ж , власне , полягає проект , створений його командою , а також повідає про ті труднощі , проблеми і способи їх вирішення , які перешкоджали успішному завершенню .
Спікер : Ігор Томич , CEO , Itomych studio Доповідь № 2
Parus - бібліотека для верстки iOS інтерфейсів за допомогою AutoLayout
Сучасна мобільна розробка виставляє високі вимоги до якості інтерфейсу . З приходом iOS 7 на перший план виходить його динамічність і чуйність на дії користувача . Для задоволення всіх сучасних потреб розробника в його розпорядженні є механізм AutoLayout .
Спікер : Олексій Демедецкій , iOS Developer , Сiklum Вхід вільний , реєстрація на сайті є обов'язковим.

Опубліковано: 21/11/13 @ 10:08
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180