28 вересня, Дніпропетровськ - ITEM 2014 : Актуальні тренди IT - індустрії

28 вересня пройде друга конференція ITEM , присвячена трендам розвитку IT - індустрії ! Ми запрошуємо всіх , кому не байдужа сфера IT: розробників , тестувальників , менеджерів , адміністраторів , фрілансерів , стартаперів , власників IT -бізнесу. Цього року доповідачі конференції ITEM 2014 розкажуть про те , які технології нині на піку популярності в світі , які зміни осягають IT освіта України завдяки патріотичним активістам IT індустрії нашої країни. Крім того , відвідувачі нашого заходу цього року зможуть дізнатися про унікальну організації технологічного процесу всесвітньо відомих IT компаній , а також про те, які неординарні технічні рішення застосовують наші вітчизняні IT організації світового рівня.

Опубліковано: 03/08/14 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 3

Почитати Історія монструозного переписування флеша на ДБС . Хлопці наблизилися до меж можливостей . Менш амбітне перероблення редактора коду на React . Чому ТіДжей Головайчук пішов з node.js . Можу сказати , що ми в Граммарлі приблизно так само дивимося на node.js. Використовуємо для локальної кухні начебто інструментів , але ні як не для навантаженого продакшена . Спроба сказати , що в ноді не все так погано . Стаття про антіпаттерни . Опис речей , які уповільнюють ДБС -код ( на движку V8 ) . Презентація про нові проривних штуках , які змінять веб . Агітація на користь промис . Грунтовна стаття від Опери про адаптивних картинках. А від Мозилли стаття про додавання підписів і субтитрів до відео . Симпатичні анімації форми . Про гітхабном CSS ( github.com/kneath/kss- вони використовують цікаву ТУЛЗ для документування стилів) . Про підводні камені драг- дропа в HTML5 . Адаптація БЕМ для невеликих проектів . Введення в реактивне програмування normalize.github.

Опубліковано: 01/08/14 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

Як домогтися успіху в юридичному консалтингу IT -бізнесу

via Shutterstock . Всім привіт ! Мене звуть В'ячеслав , і я хотів би поділитися історією про успішне створення своєї консалтингової юридичної компанії LAWBOOT , яка відома вже багатьом представникам IT -бізнесу України . Я займаюся юриспруденцією 6 років. Передісторія Свою першу роботу в юридичній сфері я почав з посади « помічник адвоката» , і заробляв 600 гривень на місяць , будучи ще студентом. З перших місяців юридичної практики у мене з'явився інтерес до корпоративного права . Сам я з сім'ї підприємців , і мені було цікаво в ті роки стати корисним для сім'ї та допомагати розвивати наш фамільний бізнес. Після закінчення ВНЗ я перестав називати себе «помічником» і став для клієнтів повноцінним юристом. Багато хто вважав мене молодим і зарозумілим , не хотіли ризикувати , починаючи партнерські відносини. Але рекомендації поточних клієнтів та друзів дозволяли мені розширювати коло моїх клієнтів. Заробляв я від 3 до 5к гривень на місяць.

Опубліковано: 01/08/14 @ 06:45
Розділ Різне Читати далі...

7 серпня, Київ - IT- HR Club , зустріч № 9 «SOS : Мобілізація . Правові аспекти : компанія - співробітник . Інфо - підтримка . волонтерство »

Колеги , чи готові ми відповісти для себе на питання:
«А що я буду робити , якщо ...? " ... Якщо моїм колегам будуть приходити повістки до військкомату , якщо співробітник пішов добровольцем до армії , якщо хтось ховається від військової служби , а хтось вирішив емігрувати ? Подібні роздуми лякають , так як ми не готові до цих ситуацій . Команда IT- HR Club запрошує на дискусію , присвячену подіям в країні. Ми хочемо обговорити правові аспекти взаємодії між компанією і військовозобов'язаними співробітниками , поговорити про мобілізацію , поділитися досвідом волонтерства. Зареєструватися на зустріч З питань реєстрації ви можете звернутися безпосередньо до наших ейчарентузіастам :
Тетяні Попової : +38 ( 050 ) 638-10-18 , tatiana.popova.hr @ gmail.com
або Тані Бабій: +38 ( 050 ) 312-10-56 , tetiana.babiy @ gmail.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

7 серпня, Київ - IT - HR Club , зустріч №9 « SOS : Мобілізація . Правові аспекти : компанія - співробітник . Інфо - підтримка . волонтерство »

Колеги , чи готові ми відповісти для себе на запитання:
« А що я буду робити , якщо ...? " ... Якщо моїм колегам будуть приходити повістки до військкомату , якщо співробітник пішов добровольцем в армію , якщо хтось ховається від військової служби , а хтось вирішив емігрувати ? Подібні роздуми лякають , так як ми не готові до цих ситуацій . Команда IT - HR Club запрошує на дискусію , присвячену подіям в країні . Ми хочемо обговорити правові аспекти взаємодії між компанією і військовозобов'язаними співробітниками , поговорити про мобілізацію , поділитися досвідом волонтерства . Зареєструватися на зустріч З питань реєстрації ви можете звернутися безпосередньо до наших ейчарентузіастам :
Тетяні Попової : +38 ( 050 ) 638-10-18 , tatiana.popova.hr@gmail.com
або Тані Бабій: +38 ( 050 ) 312-10-56 , tetiana.babiy@gmail.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 147

Стартап Blogant, global marketplace that would connect advertisers and influencers , шукає Ruby on Rails розробника , який вірить в Agile . Олексій Орап запрошує на роботу в проекті Лідсканерgrowth hacker'а з хорошим англійським . BrainBasket шукає менторів ( гуру - девелоперів )для запуску IT Learning Hubs . Компанії ZEO Alliance потрібна Senior Art Designerзі знанням Photoshop , Illustrator , 3D Max/Maya/Cinema 4D . Зарплата від $ 3500. Харківському пейнтбольного клубу Форпост потрібна програміст мікроконтролерівдля розробки лазертаг обладнання . Холдингу емоцій ! Фест потрібен у Львові керівник ІТ- відділу. Фабриці « Женадін » потрібно програміст в'язальних машин. Зарплата 5000 грн. Морський торговельний порт Південний шукає в Одесі інженера -програміста. Зарплата 7500 грн , на тримісячний випробувальний термін - 4500 грн.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

27 вересня, Львів - Lviv Mobile Development Day

27 вересня 2014 року відбудеться Lviv Mobile Development Day 2014 . Подія Збери около 200 мобільніх розробніків з усієї України . Основна мета проведення - розвинутості ринок мобільної розробки на Західній Україні , сделать его більш Професійним та успішнім .

Опубліковано: 29/07/14 @ 03:06
Розділ Різне Читати далі...

23 серпня, Одеса - QA Expert Day

23 серпня 2014 в Одесі при організації Provectus IT , Inc. пройде QA Expert Day . Наші спікери :
- Костянтин Пелиховський , IT - консультант: « Вимоги до замовника . Роль QA в процесі постановки тех. завдання »
- Дмитро Влаєв , QA automation engineer & amp ; Test Manager & amp ; QA manual/automation coach в Luxoft : « Як працює браузер »
- Дмитро подиміти , Senior QA/Lead в Live Nation project ( Provectus ) : « A/B testing або реінкарнація Біблійного змія ...» Після серії доповідей учасників конференції очікує майстер - клас від Олексія Лупана , QA Trainer в ??SysIQ , Inc.

Опубліковано: 29/07/14 @ 02:24
Розділ Різне Читати далі...

30 липня , Дніпропетровськ - Coffee'n'Code Dnepr # 1

Coffee'n'Code - це неформальні зустрічі для розмов про програмування , технологіях , стартапи . Працює це таким чином : ми зустрічаємося в затишному ненапряжних місці , беремо напої і слухаємо побажали нам про щось розповісти учасників ком'юніті. Доповіді можуть бути будь-якого формату ( повновагий доповідь зі слайдами/live demo/lighting talk/«а от я таку штуку робив недавно ... » ) і на будь-яку тему. Слово « code » у назві як-би натякає нам що доповідь має бути про щось пов'язаному з програмуванням , але такого обмеження явно не вводиться - головне щоб тема була цікава спільноті. Спільнота Coffee'n'Code відкрите і некомерційне , підключатися можуть усі бажаючі. У нас немає спонсорів і компаній - організаторів , тому абсолютно все community - driven . Це перша зустріч Coffee'n'Code в Дніпропетровську.

Опубліковано: 22/07/14 @ 09:33
Розділ Різне Читати далі...

6 серпня, Київ - Третя зустріч Ukrainian Microsoft Azure Community

Всім привіт ! Хочу запросити вас на третю зустріч Ukrainian Microsoft Azure Community , яка відбудеться 6 серпня в 19:00 . Цього разу місцем проведення буде київський офіс компанії DataArt розташований за адресою Бехтерєвський провулок , 14E ( 6 -й поверх). Більш детальну інформацію про те , як дістатися , можна отримати на сайті DataArt . Вхід безкоштовний , але для всіх учасників необхідна попередня реєстрація . Для тих , у кого не буде можливості бути присутнім в живу , буде організована онлайн трансляція . Для підключення потрібно використовувати цю посилання . Програма зустрічі * Олександр Ткаченко розповість нам про те , як налаштувати VPN тунель в Azure Virtual Network . Дане питання зустрічається в мережі дуже часто , так як робота з VPN є критичним питанням для більшості бізнес додатків. Олександр розповість нам про те , що не варто бояться гучних фраз , а настройка VPN тунелю в Azure Virtual Network є цілком відчутною завданням .

Опубліковано: 21/07/14 @ 11:28
Розділ Різне Читати далі...

Яка магістратура потрібна ІТ- фахівця?

Протягом червня нинішнього року мені довелося побувати у складі державної екзаменаційної комісії (ДЕК ), приймати державні іспити у бакалаврів , фахівців і магістрів , а також бути присутнім на захисті дипломних робіт. Цей досвід дав мені деяку їжу для роздумів на тему « а який же все-таки повинна бути магістратура для ІТ-спеціаліста ». Їм я і хочу поділитися ... Відразу обмовлюся - я не збираюся лаяти поточну систему освіти. Просто в процесі у мене народилося кілька думок - яким чином можна поліпшити її , приклавши мінімальні зусилля. Щоб розповідь була повною , дозвольте представити себе (а вірніше свій досвід і свою теперішню діяльність ) . Досвід у розробці систем 13 років , за ці 13 років таки захистилася , вже 4 роки викладаю в НТУУ КПІ ( ФІОТ ) . Так склалося , що мої зусилля зараз спрямовані не на розробку , а на ІТ- освіту. Працюю в київському EPAM , відповідаю за взаємодію з вищою ІТ -освітою в Києві.

Опубліковано: 21/07/14 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

Класні робочі місця за комп'ютером

Классние робочі місця за компьютером Дорогі друзі , пропоную вашій увазі свою нову добірку класних робочих місць за комп'ютером. Багато хто з нас проводять багато часу за комп'ютером , тому тема затишку та стилю свого місця не може не хвилювати наші серця.

Опубліковано: 21/07/14 @ 09:51
Розділ Різне Читати далі...

З програміста в HR'и : як і навіщо ?

via Shutterstock . [ Про автора: Дмитро Філіпов - Віце -президент з організаційного розвитку в Міратех , також віце -президент з HR та організаційного розвитку в 2011-2013 роках , на початку кар'єри - інженер- програміст ] Здається , що професії розробника і ейчара знаходяться на протилежних сторонах світобудови. З одного боку - точні і високоосвічені , науково -орієнтовані фахівці , з іншого - професіонали в галузі комунікацій і чарівності , що мало узгоджується з науковим підходом. Деякі молоді ейчари ІТ -компаній не приховують , що з часом хотіли б перекваліфікуватися в тестувальників або програмістів. Далеко не у всіх це виходить, тому що Часто така мрія пов'язана не з покликанням , а з престижністю і оплачуваності інженерних позицій . Однак мені відомі випадки , коли таке у них виходило , і вельми успішно. Але як це можливо в протилежну сторону - з програмістів в ейчари ? На перший погляд здається , що ніяк. Проте , у мене є 7 міркувань , чому таке за певних умов можливо. 1 .

Опубліковано: 21/07/14 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 145

Компанія Magento, в офісі якої нещодавно побував DOU Ревізор , шукає старшого PHP -розробника . SandSIV AG шукає в Києві PHP/Symfony 2розробника. Зарплата від $ 4000. В харківський офіс EPAM Systems потрібен Junior DevOpsз досвідом автоматизації тестування . стартапів Qvizi потрібна кофаундер/CTOдля перехота від демки до MVP . Стартап Sapiens шукає старшого C/C + + програмістадля роботи над системою розпізнавання мови ( ASR) . Зарплата від 20 000 грн. В дніпропетровський офіс Приватбанку потрібна електронник, якому належить займатися кіосками та роботобудування . Зарплата 7000 грн. Проект Словненя , спрямований на розробку електронного багатомовного словника , який був створений в 2005 році випускниками Києво -Могилянської Академії , шукає Python -програміста . Дистанційна робота 2-10 годин на тиждень. Blam ! games studio запрошує на стажування в Одесі 2D художника . Великий і просторий офіс з видом на море.

Опубліковано: 17/07/14 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Валерієм Шипуновим , CTO в City Media Digital AS

163-ої випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про несподівані знайомствах , Львові та Норвегії. У програмі: Про во'IT'і Клуб паралельного програмування Шлях до СТО Переїзд до Львова Експертиза і спеціалізація Співпраця з Норвегією Продуктова розробка Менеджмент Ruby Іноземні мови Книги у випуску : Антіхрупкость - Насcім Талеб Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Auto- da - F? - Elias Canetti Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній і Innovecs. Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 15/07/14 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

30 серпня Одеса - Ukraine Dribbble Meetup 2014 в Одесі

30 серпня 2014 в Одесі пройде довгоочікуваний Ukraine Dribbble Meetup 2014 Dribbble - одне з найбільших і всесвітньо відомих спільнот дизайнерів , веб- розробників , художників і проектувальників інтерфейсів. Ukraine Dribbble Meetup проводиться в Одесі вдруге. Ми плануємо провести його ще яскравіше , активніше і пізнавальніше , ніж торік ! Адже Dribbble Meetup - не просто чергова дизайн -конференція. Це ідеї , холівари , знайомства та обмін знаннями з кращими дизайнерами країни! Наші спікери цього року : Олександр Нохріна : « Фріланс . Ефективна робота з клієнтами » Лідія Богданович : «Якби Уолт Дісней робив інтерфейси. Motion Design . Практика » Юрій Краснощок ( Flash man design studio ) : « Логотип - Бізнес чи творчість » Сементів Лобач ( Дизайн- клас ) : «Дизайнер як бренд » Богдан Максимчук ( Provectus IT ) : «Шкідливі поради для дизайнерів » Після доповідей дизайн- експертів всіх очікують гарячі холівари : MacBook для дизайнера. Понти чи необхідність І читець , і жнець .

Опубліковано: 14/07/14 @ 03:06
Розділ Різне Читати далі...

10 вересня, Київ - Ukrainian software development Forum 2.0

Ukrainian software development Forum 2.0 - найбільш масштабний Захід для ТОР -менеджменту ІТ компаний , Який раптом проводити Асоціація «ІТ України». Мінулорічній форум ( Ukrainian IT outsourcing forum ) зібрав больше 200 Ключовий представніків ІТ бізнесу , органів влади та експертів . Цього року ми запросили новіх доповідачів та змінілі тематику доповідей відповідно до найбільш актуальних ПИТАНЬ ІТ- сьогодення . Генеральний партнер Форуму - Міратех , партнери - Софтсерв и ЕПАМ . Чому Форум це « must visit » ІВЕНТ ? 1 . Інформація . У фокусі Дискусії - усьо необхідне для прийняття РІШЕНЬ на Рівні ТОП менеджменту ІТ Компанії : економічна Ситуація у странах потенційніх замовніків та конкурентів , ДИНАМІКА прайси ІТ- праці в Україні , Нові рецепти успіху sales & client development , кейси з Вирішення нестандартних управлінськіх завдань у Галузі ІТ , державна політика Щодо Галузі ...

Опубліковано: 14/07/14 @ 09:50
Розділ Різне Читати далі...

Винахід колеса , або як була розроблена бібліотека кешування Ybc

via Shutterstock . Що таке ybc ? Ybc - це легковага низкоуровневая бібліотека на C , що реалізує API для кешування довільних blob'ов. На поточний момент працює тільки під Linux , але може бути легко портована на будь-яку платформу завдяки тому , що весь платформозавісімий код захований за платформонезавісимость інтерфейсом , реалізація якого знаходиться в суворо відведеному місці. З чого все почалося? Пару років тому мені потрапила на очі стаття Notes from the Architect , де автор програми Varnish розповідає про те , як треба писати сучасний софт під сучасні платформи (операційні системи + залізо). Після цього я прочитав ще одну статтю того ж автора - You're Doing It Wrong , де він розповідає про те , наскільки важливе розуміння locality of reference при створенні високопродуктивного коду під сучасні платформи. Для тих , кому влом читати оригінали статей , привожу дві основні думки : Сучасне залізо напхане купою багаторівневих кешей .

Опубліковано: 14/07/14 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював посудомийником в літньому таборі в Америці

Дорогі друзі , прийшов час розповісти вам про те , як старий Глобатор горбатився посудомийником в американському літньому таборі і непосильною працею заробляв шматок хліба. На фото ваш покірний слуга на своєму робочому місці з купою вимитих дек і бойової щіткою : Можливо , ви вже читали мою розповідь Як я три тижні був бездомним у Нью Йорку . На вулицях я якраз ночував після трудового літа в таборі. * Я категорично не сприймаю того , що за правилами російської мови в назві " Нью Йорк " потрібно писати дефіс і з принципу ніколи його не пишу в цьому слові. В англійській назвіNewYork дефіса немає, тому нема чого вигадувати в ньому дефіс . Це все одно , що писати Новий - Уренгой . Вибачте , крик душі * Справа була влітку 1998 року. Про табір Camp Catskill я вже написав , а також про те , як я туди потрапив. Сьогодні я зосереджуся саме на своєму першому літі в Америці. Мені дісталася посада посудомийника . Трохи згодом я зрозумів , як мені крупно повезло.

Опубліковано: 11/07/14 @ 08:10
Розділ Різне Читати далі...

Scala дайджест # 1

Мабуть, головний недавній контент - відео зі Scaladays 2014. Розвиток мови : Roadmap 2.12 : Компілятор мови на github Як його правити dotty - що може стати наступною версією компілятора в більш віддаленій перспективі А ось які доповнення можуть увійти в стандартну бібліотеку : spores - функції без захоплення зовнішнього контексту , які можуть передаватися по мережі. Реалізація async - асинхронні обчислення в стилі Oz. Реалізація речі, ось ще один проект розширення мови , у якого є всі шанси увійти в стандарт , авторства Георгія Леонтьєва Макроси наступного покоління , що інтерпретуються прямо в компіляторі : scalameta.org Ще з цікавих відео: Ерік Майер про ко/контрваріантності і реактивному програмуванні Самі інтерфейси у відео з його Курc по реактивному програмування Курси: www.coursera.org/course/progfun речі, сама Coursera теж зроблена на Scala . І якщо вже почали говорити про реактивному програмуванні : Reactive Collections RxScala Scala.

Опубліковано: 11/07/14 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...