28 вересня, Дніпропетровськ - ITEM 2014 : Актуальні тренди IT - індустрії

28 вересня пройде друга конференція ITEM , присвячена трендам розвитку IT - індустрії ! Ми запрошуємо всіх , кому не байдужа сфера IT: розробників , тестувальників , менеджерів , адміністраторів , фрілансерів , стартаперів , власників IT -бізнесу. Цього року доповідачі конференції ITEM 2014 розкажуть про те , які технології нині на піку популярності в світі , які зміни осягають IT освіта України завдяки патріотичним активістам IT індустрії нашої країни. Крім того , відвідувачі нашого заходу цього року зможуть дізнатися про унікальну організації технологічного процесу всесвітньо відомих IT компаній , а також про те, які неординарні технічні рішення застосовують наші вітчизняні IT організації світового рівня.

Опубліковано: 03/08/14 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 3

Почитати Історія монструозного переписування флеша на ДБС . Хлопці наблизилися до меж можливостей . Менш амбітне перероблення редактора коду на React . Чому ТіДжей Головайчук пішов з node.js . Можу сказати , що ми в Граммарлі приблизно так само дивимося на node.js. Використовуємо для локальної кухні начебто інструментів , але ні як не для навантаженого продакшена . Спроба сказати , що в ноді не все так погано . Стаття про антіпаттерни . Опис речей , які уповільнюють ДБС -код ( на движку V8 ) . Презентація про нові проривних штуках , які змінять веб . Агітація на користь промис . Грунтовна стаття від Опери про адаптивних картинках. А від Мозилли стаття про додавання підписів і субтитрів до відео . Симпатичні анімації форми . Про гітхабном CSS ( github.com/kneath/kss- вони використовують цікаву ТУЛЗ для документування стилів) . Про підводні камені драг- дропа в HTML5 . Адаптація БЕМ для невеликих проектів . Введення в реактивне програмування normalize.github.

Опубліковано: 01/08/14 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

Як домогтися успіху в юридичному консалтингу IT -бізнесу

via Shutterstock . Всім привіт ! Мене звуть В'ячеслав , і я хотів би поділитися історією про успішне створення своєї консалтингової юридичної компанії LAWBOOT , яка відома вже багатьом представникам IT -бізнесу України . Я займаюся юриспруденцією 6 років. Передісторія Свою першу роботу в юридичній сфері я почав з посади « помічник адвоката» , і заробляв 600 гривень на місяць , будучи ще студентом. З перших місяців юридичної практики у мене з'явився інтерес до корпоративного права . Сам я з сім'ї підприємців , і мені було цікаво в ті роки стати корисним для сім'ї та допомагати розвивати наш фамільний бізнес. Після закінчення ВНЗ я перестав називати себе «помічником» і став для клієнтів повноцінним юристом. Багато хто вважав мене молодим і зарозумілим , не хотіли ризикувати , починаючи партнерські відносини. Але рекомендації поточних клієнтів та друзів дозволяли мені розширювати коло моїх клієнтів. Заробляв я від 3 до 5к гривень на місяць.

Опубліковано: 01/08/14 @ 06:45
Розділ Різне Читати далі...

7 серпня, Київ - IT- HR Club , зустріч № 9 «SOS : Мобілізація . Правові аспекти : компанія - співробітник . Інфо - підтримка . волонтерство »

Колеги , чи готові ми відповісти для себе на питання:
«А що я буду робити , якщо ...? " ... Якщо моїм колегам будуть приходити повістки до військкомату , якщо співробітник пішов добровольцем до армії , якщо хтось ховається від військової служби , а хтось вирішив емігрувати ? Подібні роздуми лякають , так як ми не готові до цих ситуацій . Команда IT- HR Club запрошує на дискусію , присвячену подіям в країні. Ми хочемо обговорити правові аспекти взаємодії між компанією і військовозобов'язаними співробітниками , поговорити про мобілізацію , поділитися досвідом волонтерства. Зареєструватися на зустріч З питань реєстрації ви можете звернутися безпосередньо до наших ейчарентузіастам :
Тетяні Попової : +38 ( 050 ) 638-10-18 , tatiana.popova.hr @ gmail.com
або Тані Бабій: +38 ( 050 ) 312-10-56 , tetiana.babiy @ gmail.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

7 серпня, Київ - IT - HR Club , зустріч №9 « SOS : Мобілізація . Правові аспекти : компанія - співробітник . Інфо - підтримка . волонтерство »

Колеги , чи готові ми відповісти для себе на запитання:
« А що я буду робити , якщо ...? " ... Якщо моїм колегам будуть приходити повістки до військкомату , якщо співробітник пішов добровольцем в армію , якщо хтось ховається від військової служби , а хтось вирішив емігрувати ? Подібні роздуми лякають , так як ми не готові до цих ситуацій . Команда IT - HR Club запрошує на дискусію , присвячену подіям в країні . Ми хочемо обговорити правові аспекти взаємодії між компанією і військовозобов'язаними співробітниками , поговорити про мобілізацію , поділитися досвідом волонтерства . Зареєструватися на зустріч З питань реєстрації ви можете звернутися безпосередньо до наших ейчарентузіастам :
Тетяні Попової : +38 ( 050 ) 638-10-18 , tatiana.popova.hr@gmail.com
або Тані Бабій: +38 ( 050 ) 312-10-56 , tetiana.babiy@gmail.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 147

Стартап Blogant, global marketplace that would connect advertisers and influencers , шукає Ruby on Rails розробника , який вірить в Agile . Олексій Орап запрошує на роботу в проекті Лідсканерgrowth hacker'а з хорошим англійським . BrainBasket шукає менторів ( гуру - девелоперів )для запуску IT Learning Hubs . Компанії ZEO Alliance потрібна Senior Art Designerзі знанням Photoshop , Illustrator , 3D Max/Maya/Cinema 4D . Зарплата від $ 3500. Харківському пейнтбольного клубу Форпост потрібна програміст мікроконтролерівдля розробки лазертаг обладнання . Холдингу емоцій ! Фест потрібен у Львові керівник ІТ- відділу. Фабриці « Женадін » потрібно програміст в'язальних машин. Зарплата 5000 грн. Морський торговельний порт Південний шукає в Одесі інженера -програміста. Зарплата 7500 грн , на тримісячний випробувальний термін - 4500 грн.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

27 вересня, Львів - Lviv Mobile Development Day

27 вересня 2014 року відбудеться Lviv Mobile Development Day 2014 . Подія Збери около 200 мобільніх розробніків з усієї України . Основна мета проведення - розвинутості ринок мобільної розробки на Західній Україні , сделать его більш Професійним та успішнім .

Опубліковано: 29/07/14 @ 03:06
Розділ Різне Читати далі...

23 серпня, Одеса - QA Expert Day

23 серпня 2014 в Одесі при організації Provectus IT , Inc. пройде QA Expert Day . Наші спікери :
- Костянтин Пелиховський , IT - консультант: « Вимоги до замовника . Роль QA в процесі постановки тех. завдання »
- Дмитро Влаєв , QA automation engineer & amp ; Test Manager & amp ; QA manual/automation coach в Luxoft : « Як працює браузер »
- Дмитро подиміти , Senior QA/Lead в Live Nation project ( Provectus ) : « A/B testing або реінкарнація Біблійного змія ...» Після серії доповідей учасників конференції очікує майстер - клас від Олексія Лупана , QA Trainer в ??SysIQ , Inc.

Опубліковано: 29/07/14 @ 02:24
Розділ Різне Читати далі...

30 липня , Дніпропетровськ - Coffee'n'Code Dnepr # 1

Coffee'n'Code - це неформальні зустрічі для розмов про програмування , технологіях , стартапи . Працює це таким чином : ми зустрічаємося в затишному ненапряжних місці , беремо напої і слухаємо побажали нам про щось розповісти учасників ком'юніті. Доповіді можуть бути будь-якого формату ( повновагий доповідь зі слайдами/live demo/lighting talk/«а от я таку штуку робив недавно ... » ) і на будь-яку тему. Слово « code » у назві як-би натякає нам що доповідь має бути про щось пов'язаному з програмуванням , але такого обмеження явно не вводиться - головне щоб тема була цікава спільноті. Спільнота Coffee'n'Code відкрите і некомерційне , підключатися можуть усі бажаючі. У нас немає спонсорів і компаній - організаторів , тому абсолютно все community - driven . Це перша зустріч Coffee'n'Code в Дніпропетровську.

Опубліковано: 22/07/14 @ 09:33
Розділ Різне Читати далі...

6 серпня, Київ - Третя зустріч Ukrainian Microsoft Azure Community

Всім привіт ! Хочу запросити вас на третю зустріч Ukrainian Microsoft Azure Community , яка відбудеться 6 серпня в 19:00 . Цього разу місцем проведення буде київський офіс компанії DataArt розташований за адресою Бехтерєвський провулок , 14E ( 6 -й поверх). Більш детальну інформацію про те , як дістатися , можна отримати на сайті DataArt . Вхід безкоштовний , але для всіх учасників необхідна попередня реєстрація . Для тих , у кого не буде можливості бути присутнім в живу , буде організована онлайн трансляція . Для підключення потрібно використовувати цю посилання . Програма зустрічі * Олександр Ткаченко розповість нам про те , як налаштувати VPN тунель в Azure Virtual Network . Дане питання зустрічається в мережі дуже часто , так як робота з VPN є критичним питанням для більшості бізнес додатків. Олександр розповість нам про те , що не варто бояться гучних фраз , а настройка VPN тунелю в Azure Virtual Network є цілком відчутною завданням .

Опубліковано: 21/07/14 @ 11:28
Розділ Різне Читати далі...

Яка магістратура потрібна ІТ- фахівця?

Протягом червня нинішнього року мені довелося побувати у складі державної екзаменаційної комісії (ДЕК ), приймати державні іспити у бакалаврів , фахівців і магістрів , а також бути присутнім на захисті дипломних робіт. Цей досвід дав мені деяку їжу для роздумів на тему « а який же все-таки повинна бути магістратура для ІТ-спеціаліста ». Їм я і хочу поділитися ... Відразу обмовлюся - я не збираюся лаяти поточну систему освіти. Просто в процесі у мене народилося кілька думок - яким чином можна поліпшити її , приклавши мінімальні зусилля. Щоб розповідь була повною , дозвольте представити себе (а вірніше свій досвід і свою теперішню діяльність ) . Досвід у розробці систем 13 років , за ці 13 років таки захистилася , вже 4 роки викладаю в НТУУ КПІ ( ФІОТ ) . Так склалося , що мої зусилля зараз спрямовані не на розробку , а на ІТ- освіту. Працюю в київському EPAM , відповідаю за взаємодію з вищою ІТ -освітою в Києві.

Опубліковано: 21/07/14 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

Класні робочі місця за комп'ютером

Классние робочі місця за компьютером Дорогі друзі , пропоную вашій увазі свою нову добірку класних робочих місць за комп'ютером. Багато хто з нас проводять багато часу за комп'ютером , тому тема затишку та стилю свого місця не може не хвилювати наші серця.

Опубліковано: 21/07/14 @ 09:51
Розділ Різне Читати далі...

З програміста в HR'и : як і навіщо ?

via Shutterstock . [ Про автора: Дмитро Філіпов - Віце -президент з організаційного розвитку в Міратех , також віце -президент з HR та організаційного розвитку в 2011-2013 роках , на початку кар'єри - інженер- програміст ] Здається , що професії розробника і ейчара знаходяться на протилежних сторонах світобудови. З одного боку - точні і високоосвічені , науково -орієнтовані фахівці , з іншого - професіонали в галузі комунікацій і чарівності , що мало узгоджується з науковим підходом. Деякі молоді ейчари ІТ -компаній не приховують , що з часом хотіли б перекваліфікуватися в тестувальників або програмістів. Далеко не у всіх це виходить, тому що Часто така мрія пов'язана не з покликанням , а з престижністю і оплачуваності інженерних позицій . Однак мені відомі випадки , коли таке у них виходило , і вельми успішно. Але як це можливо в протилежну сторону - з програмістів в ейчари ? На перший погляд здається , що ніяк. Проте , у мене є 7 міркувань , чому таке за певних умов можливо. 1 .

Опубліковано: 21/07/14 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 145

Компанія Magento, в офісі якої нещодавно побував DOU Ревізор , шукає старшого PHP -розробника . SandSIV AG шукає в Києві PHP/Symfony 2розробника. Зарплата від $ 4000. В харківський офіс EPAM Systems потрібен Junior DevOpsз досвідом автоматизації тестування . стартапів Qvizi потрібна кофаундер/CTOдля перехота від демки до MVP . Стартап Sapiens шукає старшого C/C + + програмістадля роботи над системою розпізнавання мови ( ASR) . Зарплата від 20 000 грн. В дніпропетровський офіс Приватбанку потрібна електронник, якому належить займатися кіосками та роботобудування . Зарплата 7000 грн. Проект Словненя , спрямований на розробку електронного багатомовного словника , який був створений в 2005 році випускниками Києво -Могилянської Академії , шукає Python -програміста . Дистанційна робота 2-10 годин на тиждень. Blam ! games studio запрошує на стажування в Одесі 2D художника . Великий і просторий офіс з видом на море.

Опубліковано: 17/07/14 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Валерієм Шипуновим , CTO в City Media Digital AS

163-ої випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про несподівані знайомствах , Львові та Норвегії. У програмі: Про во'IT'і Клуб паралельного програмування Шлях до СТО Переїзд до Львова Експертиза і спеціалізація Співпраця з Норвегією Продуктова розробка Менеджмент Ruby Іноземні мови Книги у випуску : Антіхрупкость - Насcім Талеб Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Auto- da - F? - Elias Canetti Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній і Innovecs. Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 15/07/14 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

30 серпня Одеса - Ukraine Dribbble Meetup 2014 в Одесі

30 серпня 2014 в Одесі пройде довгоочікуваний Ukraine Dribbble Meetup 2014 Dribbble - одне з найбільших і всесвітньо відомих спільнот дизайнерів , веб- розробників , художників і проектувальників інтерфейсів. Ukraine Dribbble Meetup проводиться в Одесі вдруге. Ми плануємо провести його ще яскравіше , активніше і пізнавальніше , ніж торік ! Адже Dribbble Meetup - не просто чергова дизайн -конференція. Це ідеї , холівари , знайомства та обмін знаннями з кращими дизайнерами країни! Наші спікери цього року : Олександр Нохріна : « Фріланс . Ефективна робота з клієнтами » Лідія Богданович : «Якби Уолт Дісней робив інтерфейси. Motion Design . Практика » Юрій Краснощок ( Flash man design studio ) : « Логотип - Бізнес чи творчість » Сементів Лобач ( Дизайн- клас ) : «Дизайнер як бренд » Богдан Максимчук ( Provectus IT ) : «Шкідливі поради для дизайнерів » Після доповідей дизайн- експертів всіх очікують гарячі холівари : MacBook для дизайнера. Понти чи необхідність І читець , і жнець .

Опубліковано: 14/07/14 @ 03:06
Розділ Різне Читати далі...

10 вересня, Київ - Ukrainian software development Forum 2.0

Ukrainian software development Forum 2.0 - найбільш масштабний Захід для ТОР -менеджменту ІТ компаний , Який раптом проводити Асоціація «ІТ України». Мінулорічній форум ( Ukrainian IT outsourcing forum ) зібрав больше 200 Ключовий представніків ІТ бізнесу , органів влади та експертів . Цього року ми запросили новіх доповідачів та змінілі тематику доповідей відповідно до найбільш актуальних ПИТАНЬ ІТ- сьогодення . Генеральний партнер Форуму - Міратех , партнери - Софтсерв и ЕПАМ . Чому Форум це « must visit » ІВЕНТ ? 1 . Інформація . У фокусі Дискусії - усьо необхідне для прийняття РІШЕНЬ на Рівні ТОП менеджменту ІТ Компанії : економічна Ситуація у странах потенційніх замовніків та конкурентів , ДИНАМІКА прайси ІТ- праці в Україні , Нові рецепти успіху sales & client development , кейси з Вирішення нестандартних управлінськіх завдань у Галузі ІТ , державна політика Щодо Галузі ...

Опубліковано: 14/07/14 @ 09:50
Розділ Різне Читати далі...

Винахід колеса , або як була розроблена бібліотека кешування Ybc

via Shutterstock . Що таке ybc ? Ybc - це легковага низкоуровневая бібліотека на C , що реалізує API для кешування довільних blob'ов. На поточний момент працює тільки під Linux , але може бути легко портована на будь-яку платформу завдяки тому , що весь платформозавісімий код захований за платформонезавісимость інтерфейсом , реалізація якого знаходиться в суворо відведеному місці. З чого все почалося? Пару років тому мені потрапила на очі стаття Notes from the Architect , де автор програми Varnish розповідає про те , як треба писати сучасний софт під сучасні платформи (операційні системи + залізо). Після цього я прочитав ще одну статтю того ж автора - You're Doing It Wrong , де він розповідає про те , наскільки важливе розуміння locality of reference при створенні високопродуктивного коду під сучасні платформи. Для тих , кому влом читати оригінали статей , привожу дві основні думки : Сучасне залізо напхане купою багаторівневих кешей .

Опубліковано: 14/07/14 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював посудомийником в літньому таборі в Америці

Дорогі друзі , прийшов час розповісти вам про те , як старий Глобатор горбатився посудомийником в американському літньому таборі і непосильною працею заробляв шматок хліба. На фото ваш покірний слуга на своєму робочому місці з купою вимитих дек і бойової щіткою : Можливо , ви вже читали мою розповідь Як я три тижні був бездомним у Нью Йорку . На вулицях я якраз ночував після трудового літа в таборі. * Я категорично не сприймаю того , що за правилами російської мови в назві " Нью Йорк " потрібно писати дефіс і з принципу ніколи його не пишу в цьому слові. В англійській назвіNewYork дефіса немає, тому нема чого вигадувати в ньому дефіс . Це все одно , що писати Новий - Уренгой . Вибачте , крик душі * Справа була влітку 1998 року. Про табір Camp Catskill я вже написав , а також про те , як я туди потрапив. Сьогодні я зосереджуся саме на своєму першому літі в Америці. Мені дісталася посада посудомийника . Трохи згодом я зрозумів , як мені крупно повезло.

Опубліковано: 11/07/14 @ 08:10
Розділ Різне Читати далі...

Scala дайджест # 1

Мабуть, головний недавній контент - відео зі Scaladays 2014. Розвиток мови : Roadmap 2.12 : Компілятор мови на github Як його правити dotty - що може стати наступною версією компілятора в більш віддаленій перспективі А ось які доповнення можуть увійти в стандартну бібліотеку : spores - функції без захоплення зовнішнього контексту , які можуть передаватися по мережі. Реалізація async - асинхронні обчислення в стилі Oz. Реалізація речі, ось ще один проект розширення мови , у якого є всі шанси увійти в стандарт , авторства Георгія Леонтьєва Макроси наступного покоління , що інтерпретуються прямо в компіляторі : scalameta.org Ще з цікавих відео: Ерік Майер про ко/контрваріантності і реактивному програмуванні Самі інтерфейси у відео з його Курc по реактивному програмування Курси: www.coursera.org/course/progfun речі, сама Coursera теж зроблена на Scala . І якщо вже почали говорити про реактивному програмуванні : Reactive Collections RxScala Scala.

Опубліковано: 11/07/14 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180