ТОП-25 найбільших IT -компаній України , січень - 2015 : лідери ринку беруть паузу

Представляємо оновлений список 25 найбільших IT- роботодавців України. За період з августа'14 по январь'15 сумарна кількість співробітників в цих компаніях зросла на 843 людини(2% ) - це у півтора рази менше, ніж за попередні півроку . .top25 - table { margin - bottom : 10px ! important ; border : 1px solid # 333 ; margin - top : 0! important ;} . top25 - table thead th , .top25 - table tfoot th { padding - top : 5px ; padding -bottom : 5px ; background : # f0f6fe ! important ; border - top : 1px solid # 333 ! important ; border - bottom : 1px solid #333!important;text-align:right!important;vertical-align:middle!important;line-height:1.3!important;font-size: 13px ! Important ;} . Top25 - table tbody th { padding - top : 10px ; text - align : right ! Important ; vertical - align : middle ! Important ; line - height : 1.3 ! Important ; font - size : 13px ! Important ; border : none ! important ;} .

Опубліковано: 02/02/15 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - Майстер-клас " Thucydides - готове рішення для швидкої і просунутої автоматизації "

Автоматизація з кожним днем все більше стає затребуваною і вже існує ряд інструментів які її спрощують і прискорюють .
Thucydides дозволяє запускати тести у всіх браузерах, підтримуваних Selenium , і повністю бере на себе роботу з драйвером . Фреймворк надає безліч допоміжних методів для роботи з PageObject і WebElement . Також в нього включена можливість паралельного виконання тестів і зручною розробки BDD і DDT -тестів у зв'язці з JBehave і Easyb .
Ми розберемо як автоматизацію , використовуючи Thucydides в стандартній зв'язці з JUnit , так і в зв'язці з JBehave , для написання тестів в Given/When/Then форматі . Про тренера Антон Сирота
( QA Automation Lead , DataArt )
Більше чотирьох років працює в IT сфері, досвід у QA - три роки. Є досвід і в ручному, і автоматизованому тестуванні. Успішно випустив чотирьох практикантів, брав безпосередню участь у створенні практікантскіх програм в компанії. Створив і курирує внутрішній курс автоматизації по Thucydides .

Опубліковано: 01/02/15 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

2 лютого, Харків - Перший курс AngularJS в Харкові

У розробці та продажах в нашій IT web компанії Sloboda помічаємо все більший перехід навантаження і розробки на фронтенд . Тому разом з викладачем JsBursa Іллею Клімовим організовуємо перший в Харковікурс AngularJS , який стартує вже в цей понеділок , 2 лютого. Так як це перша версія курсу, ми вирішили обмежити навчання тільки 30- ма учасниками і без онлайн трансляції. У вівторок відкрилася реєстрація та зайняті вже 17 місць . Наступний курс поки не плануємо. Чому AngularJS ? 1) Розробляєтьсяі підтримується компанією Google.
Фреймворк AngularJS досить молодий , він був створений в 2009 році компанією Google. Цей продукт глобальної успішної корпорації швидко знайшов популярність і став затребуваним завдяки своїй зручності і простоті використання. 2) Володіє низькимпорогомвходження.
AngularJS дуже простий, за що і отримав широку популярність серед JavaScript розробників . Замилування їм не вщухають і донині , а численне ком'юніті налічує все більше прихильників фреймворку .

Опубліковано: 30/01/15 @ 12:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: ідеальне резюме , шлях джуніора , code review checklist , міфи про DevOps

Нові версії io.js 1.0 OrientDB 2.0Octopress 3.0Lua 5.3 Howto Code Review Checklist від Fog Creek . 7 золотих правил одного програміста. 15 перевірених правил бізнес- спілкування. How racing games were programmed before 3D .Ідеальне резюме junior'а : як знайти кращу роботу в сфері інформаційних технологій . Мови програмування The RedMonk Programming Language Rankings : January 2015. Інфографіка: Which Programming Language Should I Learn First ? Learning Curves ( for different programming languages ??) . What most young programmers need to learn ( + переклад на українську ) . Навчання git - game - а github repo that's actually a game to help you learn git . DataQuest - learn data science in your browser . Elevator Saga - the elevator programming game .
Awk in 20 Minutes . Думки та інтерв'ю Роман Хміль : Ми хочемо виростити доступний сегмент платного якісної освіти, який конкуруватиме з державним . Why We ( Still ) Believe in Private Offices - Stack Exchange Blog .

Опубліковано: 30/01/15 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 лютого, Київ - " Просунутий Certified Scrum Master " тренінг російською !

Друзі ! запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу « Просунутий Certified Scrum Master ». Його проводитимуть два українських Scrum - тренера , єдині послідовники самого першого в світі тренера з Scrum ( Jeff McKenna ) - Андрій Павленко і Богдан Місюра ! Під час курсу ви дізнаєтеся :
- Основні елементи Scrum , як ефективно застосовувати принципи і цінності Agile Manifesto ;
- Базову теорію Scrum : артефакти , ролі , тимчасові рамки ( заходи) , цілі кожної зустрічі , обов'язки ;
- Що повинен і не повинен робити кожен хороший Scrum Master ;
- Приклади ефективної самоорганізації.

Опубліковано: 29/01/15 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 20: Unusual Concepts ( Осло , Норвегія)

Ось уже й готовий наш двадцятий випуск проекту «IT Євротур ». Ми відвідали чудового людини , Сергія Дмитрієва, який працює Agile Coach'ем і управляє компанією Unusual Concepts . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по дому Розмова про візи і країни Розмова про роботу Розмова про побут МістоОсло , Норвегія Площа454 км2 Населення624 тис . Місто існує з1147 В світіСтолиця і найбільше місто Норвегії . Розташування містаДо Осло відносяться 40 островів. У межах міста розташовані 343 озера, які є найважливішим джерелом питної води. По території Осло протікають дві невеликих річки: Акерсельва і Ална .

Опубліковано: 29/01/15 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 171

Національній акціонерній Компанії « Нафтогаз України » потрібен начальник ІТ- управління , бажано з досвідом Впровадження SAP. Ощадбанк запрошує на роботу начальника управління телекомунікаційніх систем та мереж , схільного до ОБРОБКИ великих масівів информации та документів . Компанії Playtika потрібен Flash Technical Lead у Вінниці . Terrasoft шукає чат -менеджера для роботи з рінк Європи та США. Графік роботи : перший тиждень - з 11:00 до 20:00, другий тиждень - з 20:00 до 6:00 . Luxoft ' у потрібен Background check specialist . Progresstech - Ukraine запрошує на роботу інженера- конструктора електричних схем , бажано випускника Авіаційного вузу . Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона шукає ANSYS , ABAQUS , АСТРА - АЕС програміста , Який уміє Виконувати розрахунки для трубопровідніх систем и обладнання АЕС . ГО « Прозорі закупівлі » запрошує на безкоштовна роботу спеціаліста з IT- безпеки .

Опубліковано: 29/01/15 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

5 лютого, Київ - Марафон спеціальних пропозицій від QALight

Компанія QALight дарує чудову можливість оволодіти основними трьома « слонами » , на яких тримається світ IT технологій: 1 . Програмування. Запишіться на найближчий курс « Основи програмування » компанії QALight за вартістю минулого року. Це відмінна можливість вигідно оволодіти необхідними базовими знаннями та навичками для старту кар'єри в сфері розробки ПЗ та автоматизації тестування .
2 . Тестування. Стати одним з 10 -ти учнів наступної групи « Тестування ПЗ » зі знижкою 50 % , адже тестування - це найлегший і найшвидший спосіб влитися в непереборну і бурхливу течію IT океану.
3 . Адміністрування Windows. Вас чекає можливість стати частиною історичного для нашої компанії події - запуску курсу « Windows 7 ». Даний курс дозволить Вам оволодіти навичками адміністрування найбільш поширеною ОС у світі, за символічну вартість - 1050 грн.

Опубліковано: 28/01/15 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

14 лютого - 14 березня, Харків - Семінар « Підготовка до іспиту PMP® »

Метасемінару- практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI - підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дніочного навчання і самостійну відпрацювання навику правильно відповідати на питання іспиту . По закінченні видається визнається PMI сертифікатпро обов'язкове навчання . На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition. Крім цього , слухачі розбирають завдання ( кейси ) з практики управління проектами , аналогічні ситуаційних задач іспиту, а також аспекти етики та професійної поведінки менеджера проекту , що включаються в Питання іспиту. У процесі навчанняслухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті. У міру проходження кожної з областей знань, слухачі мають можливість потренуватися відповідати на питання іспиту PMP® за допомогою спеціальних онлайн тестів.

Опубліковано: 28/01/15 @ 07:14
Розділ Різне Читати далі...

21 березня - 11 квітня, Дніпропетровськ - Семінар « Підготовка до іспиту PMP® »

Метасемінару- практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI - підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дніочного навчання і самостійну відпрацювання навику правильно відповідати на питання іспиту . По закінченні видається визнається PMI сертифікатпро обов'язкове навчання . На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition. Крім цього , слухачі розбирають завдання ( кейси ) з практики управління проектами , аналогічні ситуаційних задач іспиту, а також аспекти етики та професійної поведінки менеджера проекту , що включаються в Питання іспиту. У процесі навчанняслухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті. У міру проходження кожної з областей знань, слухачі мають можливість потренуватися відповідати на питання іспиту PMP® за допомогою спеціальних онлайн тестів.

Опубліковано: 28/01/15 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

18 квітня - 17 травня , Львів - Семінар « Підготовка до іспиту PMP® »

Метасемінару- практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI - підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дніочного навчання і самостійну відпрацювання навику правильно відповідати на питання іспиту . По закінченні видається визнається PMI сертифікатпро обов'язкове навчання . На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition. Крім цього , слухачі розбирають завдання ( кейси ) з практики управління проектами , аналогічні ситуаційних задач іспиту, а також аспекти етики та професійної поведінки менеджера проекту , що включаються в Питання іспиту. У процесі навчанняслухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті. У міру проходження кожної з областей знань, слухачі мають можливість потренуватися відповідати на питання іспиту PMP® за допомогою спеціальних онлайн тестів.

Опубліковано: 28/01/15 @ 06:47
Розділ Різне Читати далі...

Англійські слова , які повинен знати кожен програміст

Освоїти програмування в 2015 році можна, не знаючи ні слова по -англійськи. Безліч книг, перекладених російською мовою , і базові навички використання Google допоможуть почати писати код , створювати прості проекти і навіть виконувати примітивні завдання для російськомовних замовників. А що далі? Всі мови програмування, ПО , вся документація , новини зі світу IT - спочатку англійською мовою. Всі найбільші форуми, розсилки, Stack Overflow - англійською. «Найсмачніші » замовники , найсерйозніші роботодавці - всі хочуть спілкуватися англійською . Якщо ви хочете рухатися вперед, розвиватися як професіонал - у вас немає вибору : мову треба вчити. У цій статті ви знайдете список комп'ютерних та математичних тим і термінів, свого роду чек -лист для самоперевірки. Зрозуміло, не всі наведені слова ви будете використовувати в повсякденній роботі. Але знати їх важливо, тому що рано чи пізно ви з ними зіткнетеся .

Опубліковано: 28/01/15 @ 11:22
Розділ Різне Читати далі...

Синдром вигоряння : симптоми та лікування

Здавалося б , де - де, а на своєму щось проекті вигоряння трапитися не може. Сам собі бос, працюєш на свою ідею, реалізуєш її своїми улюбленими інструментами і можеш взяти паузу , коли захочеш. Чергова пропущена тусовка і безсонна ніч за комп'ютером не викликають питань - адже ти все це для себе робиш. Великі ідеї вимагають великих жертв . Але, виявляється, не все так просто. Один анонімний (як завжди ) сеньйор розповів про свій невдалий досвід стартапу , який перетворився на роботу і привів до вигоряння. Коли прийшла втома На момент початку кризи я працював в IT вже три роки. Але вигоряння не було пов'язано безпосередньо з роботою в офісі. З початку 2013 ми з другом почали робити свій проект. Спочатку все було дуже захоплююче - у мене нарешті з'явилася можливість спробувати нові технології, про які я знав, але з якими до цього не мав справи. Наприклад , я давно хотів набити руку на Spring, Maven , NoSQL , Kundera .

Опубліковано: 28/01/15 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

16 лютого, Київ - Відкрито набір на Курси по « Java: від новачка до професіонала»

Цей курс для тебе, якщо ти :
- хочеш в короткі терміни освоїти нову перспективну професію і заробляти хороші гроші ;
- бажаєш навчитися сучасним технологіям і можливостям даної мови ; - потребуєш підвищенні свого рівня кваліфікації ;
- плануєш отримати досвід участі в реальному проекті . Трохи статистики: - 25 % необхідної теорії і 75% практики ;
- Тривалість курсу I рівень = 1 місяць ;
- 40 ак.ч= 20 пар по 90 хв .;
- заняття 3 рази в тиждень ;
- 1 заняття 2 години;
- в групі до 8 чоловік;
- У кожному класі 12 сучасних комп'ютерів і 1 проектор . Програма навчання : Вартість I рівня: 1250 грн.

Опубліковано: 27/01/15 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Максом Розенфельдом , творцем глобуса Харкова

189 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Харків і мистецтві. У програмі: Про освіту Зміна курсу і батьки Світле майбутнє програміста Яка робота у художника Перші великі гроші Викладання Глобус Харкова Екскурсії по Харкову з Максом Розенфельдом Робота зі студентами Улюблена байка Книги у випуску : Зібрання творів - Аркадій і Борис Стругацькі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 27/01/15 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

15 лютого, Київ - Майстер-клас « MongoDB - менше теорії, більше практики»

MongoDB - відмінний спосіб почати знайомитися з NoSQL світом, не в даючись в екзотику, яка вам ніколи не знадобиться. Це зрілий продукт , затребуваний на ринку. Вам буде корисний цей майстер-клас якщо ви знаєте, що таке бази даних , чули , але боялися спробувати щось нове з NoSQL рішень . Менше теорії, більше практики. Приклади швидкого вирішення класичних задач . Про тренера Олег Зінченко Працює з Symfony c 2009 року і Symfony2 з першої її alpha версії. Основний свій досвід Symfony2 отримав в американському стартапі Exercise.com , де працював протягом 4- х років , просуваючи cutting edge технології в комерційно успішні продукти. Зараз працює на позиції Symfony Expert в KNPLabs , ведуших компанії в галузі, що займається PHP і Symfony2 в часності . Проектує і розробляє Symfony2 додатки будь-якої складності . Використовує MongoDB з 2010 року. Любить Erlang . У темний час доби занурюється в пучину функціонального програмування .

Опубліковано: 27/01/15 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

17 березня, Дніпропетровськ - Форум для ТОП -менеджменту Software компаній « IT Spring »

17 березня в Дніпропетровську пройде перший в 2015 році форум « IT Spring » , цілями якого є обговорення поточного розвитку ІТ галузі в країні в цілому і в регіоні зокрема . Ключові теми для обговорення:
- прогнози розвитку Sofware Development галузі в 2015 році
- як збільшити обсяг продажів і заспокоїти замовників сьогодні
- як підвищити ефективність роботи компанії
- як розвинути ІТ галузь в Дніпропетровську Серед спікерів - керівники найбільших ІТ компаній України і Дніпропетровська - Тарас Кицмей , Юрій Антанюк , Валерій Шаров, представники органів влади - глава Агентства з електронного урядування Олександр Риженко та органів місцевої влади, представники Верховної Ради України, Також ми працюємо над залученням нових спікерів. Організатором виступає асоціація «Інформаційні технології України » спільно з ІТ компаніями Дніпропетровська. Це перший захід для топ -менеджменту в поточному році. Генеральний партнер - ISD , партнери заходу - Sitecore і Maxymizer .

Опубліковано: 27/01/15 @ 10:47
Розділ Різне Читати далі...

Чи можна наситити ринок IT, навчаючи дітей програмуванню

Програмування в Україні - це вудка , за допомогою якої можна ловити жирну рибу . Багато татуся - програмісти це розуміють, тому ще до народження своїх первістків починають фантазувати про те, як доця в три рочки напише свій перший скриптик на JS . Зрештою, якщо це вдалося 53-річному Обамі , то що вже говорити про дітей, які вбирають знання, як губка Боб ? Особливо якщо вдома сидить батько - програміст, а шафи так і ломляться під старовинними підручниками з С ++ , Unix і TCP/IP. Виростити з дитини програміста Наскільки це реально ? На цьому питанні сперечальники поділяються на два табори: консерваторів і прогресивних . Перші вважають , що людина народжується з певними навичками, і так і живе з ними все життя. Другі впевнені, що всьому можна навчитися. Довгий час наука була на боці консерваторів.

Опубліковано: 26/01/15 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

За яким курсом IT -компанії видають зарплату - січень 2015

Представляємо свіжі результати опитування, в ході якого IT- роботодавці розповіли, за яким курсом платять зарплати своїм співробітникам . В аналогічному опитуванні минулого року відкрито надати дані погодилися 15 компаній , і більшість з них заявили, що орієнтуються на міжбанківський курс . Цього разу інформацією про свої порядках виплати поділилися 26 IT -підприємств. З компаній «великої п'ятірки» на запит відгукнувся лише Ciklum , інші не відповіли або ж послалися на комерційну таємницю. З наведених компаній більшість (62%) платять по Міжбанк: Anadea «Ми виплачуємо ЗП за комерційним курсом обслуговуючого банку на момент виплати» . Brightgrove «Зараз наша компанія виплачує зарплати за курсом долара на Міжбанку на день виплати зарплати». Сiklum « Співробітники компанії Ciklum отримують зарплату за минулий місяць до 10 -го числа поточного місяця.

Опубліковано: 26/01/15 @ 08:04
Розділ Різне Читати далі...

27 січня - Курс "Менеджмент в IT"

Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Про курс :
Наш курс по менеджменту особливий. Ми не будемо розглядати теорію про методологіях розробки та рутину загальноприйнятих менеджментскіх функцій. Наша мета навчитися бути менеджерами своєї кар'єри. Ми будемо вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми , перевіреними у справі підходами та інструментами, приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками . Теми , які будуть розглянуті :
- Лідер - це позиція або набір якостей?
- Ієрархія в компаніях і глибокий зміст цього .
- Типові шаблони поведінки людей. - Ділове листування .

Опубліковано: 23/01/15 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180