Податковий аутсорсинг

Продовжуючи тему легалізації доходів та взаємодії малого бізнесу з державою (розпочату в минулій статті ) , переходжу до конкретних прикладів. Хочу відразу звернути увагу, що приклади та ідеї, описані в цій статті, при використанні потребують погодження з юристами та/або фахівцями з корпоративного права. Т.к. стаття несе общеінформаціонний характер, кожен окремий випадок потребує додаткового дослідження і деталізації. Почну з головних абстрактних причин вигідності інтернаціональної організації бізнесу. Ви значно ускладнюєте доступ держави вашої резиденції до фінансової інформації вашого бізнесу. Ви отримуєте більше гнучкості в роботі з іноземними клієнтами та партнерами. Ви отримуєте додатковий захист бізнесу від силового тиску (рейдерства). Приклад перший - мій особистий. У сфері послуг все працює значно простіше, ніж у сфері торгівлі. Все-таки для будь-якої системи (в т.ч.

Опубліковано: 14/09/11 @ 12:08
Розділ Різне Читати далі...

Плюси роботи далекобійником в Америці

Плюси роботи далекобійником в Амеріке Дорогі друзі, сьогодні я розповім і плюси роботи далекобійником в Америці. Нещодавно я писав пост Мінуси роботи далекобійником в Америці . А там, де є мінуси, обов'язково є і плюси. На фото я біля свого далекобійного трака в штаті Айдахо: Для нових читачів я нагадаю, що я працював без права на роботу, побував в 45 штатах США, в Мексиці і Канаді, їздив на величезній вантажівці Freightliner Century з 18 колесами, 10 передачами і з мотором потужністю 500 к.с. і обсягом 12,7 літра. Все, що потрібно для гострих відчуттів;)! Якщо говорити в цілому, то позитивних моментів моїй роботі було набагато більше, ніж негативних. З часом все неагтівное забувається, і в пам'яті залишаються тільки гарні спогади. Щоб нічого не забути, я і написав в минулий раз про мінуси. Можливість подивитися всю Америку Це найголовніший плюс для мене. Я за першою освітою вчитель географії та біології і дуже люблю подорожувати.

Опубліковано: 14/09/11 @ 12:07
Розділ Різне Читати далі...

Позбавляємося від логотипу Feedburner в BuzzBoost

Feedburner, по мимо всіх наявних можливостей про які ми не раз говорили, пропонує такий сервіс як BuzzBoost. Buzzboost дозволяє перевидати RSS у вигляді блоку з останніми записами з сайту. Використовувати такий блок можна як завгодно, хоч у "Останні записи" вміщує, але краще розмістити його десь на більш відвідуваному тематичному ресурсі для отримання трафіку , звичайно якщо є така можливість. Якщо ви ще не працювали (створювали, оптимізували) зі стрічкою фідбарнера, тоді рекомендую почати з прочитання цих статей: Корисна оптимізація RSS стрічки Ну а сьогодні я б хотів поділитися з вами черговий полезняшкой . Buzzboost штука звичайно гарна і при правильному застосуванні дуже навіть корисна, але фідбарнер нагороджує перевиданий блок своїм логотипом, а він ну ніяк не вписується, а якщо бути відвертим - то просто заважає. Так давайте позбудемося нього .

Опубліковано: 14/09/11 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

Москва is a lost city, і що це значить для інших міст

Садова Самотечная. Всім привіт, в ефірі чергова серія думок вголос. Сьогодні поговоримо про те, що, власне, трапилося вже пару років-трійку років тому - самий ІТ-шний місто в колишньому СРСР, Москва, став непридатним для розвитку ІТ-бізнесу. Чому? "Садова Самотечная. »на 1) Зарплати в Мск досягли цілком собі американського рівня, 4-5к за програміста в місяць вже не рідкість, додамо, що більшість цих зарплат ще й білі, тобто з них сплачується близько 35% податками. Так-так, 65-85K gross на рік - це цілком собі Америка. Гірше того, з наступного року на високі зарплати рівень оподаткування виросте, а звичка вимагати і давати білу зарплату вже стала нормою і для одержувачів зарплати, і для компаній. Далі, зарплати продовжують рости, тому що дефіцит кадрів в Москві теж перейшов всякі розумні рамки.

Опубліковано: 13/09/11 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Робота в банку. Чи варто про це подумати?

Добрий день, шановні користувачі DOU, мене звати Андрій Добров. Користуючись дозволом Макса , пишу мою першу статтю на цьому ресурсі. Тема статті на межі холівара: чи варто сучасному українському девелоперу працювати в банку? Всі думки автора нижче засновані на його особистому досвіді контрактної роботи в кількох зарубіжних і вітчизняних топ-банках в Москві, Гонконгу, Лондоні, Дніпропетровську, Джерcі-сіті. На даному ресурсі абсолютно правильно говорилося про відомих (і дуже відлякують програмістів) рисах банків: громіздка ієрархія, бюрократія, орієнтацію на фронт офіс більш ніж на розробку ПЗ, для даного бізнесу і т.д. Абсолютно вірно. Все це присутнє скрізь, незалежно від країни чи міста. З першого погляду, здавалося б, цілковита безнадія. Але я пропоную охолонути, забути образи, якщо у кого є, і без зайвого негативу підійти до питання. Скажу відразу, що майже усі IT-відділи в банках схожі як близнюки: Бюрократія. Ні - БЮРОКРАТІЯ! Ієрархія.

Опубліковано: 13/09/11 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Двадцять третій випуск подкасту «Відверто про IT-кар'єризм». Бесіда з Java Senior, Юрієм Литвиненко

Писк , який ви почуєте у подкасті - це результат тестування нового обладнання. Приносимо свої вибачення за незручність. Любов до програмування , як наслідок любові до приставок . Про важливість комфорту в роботі і житті . Догляд під freelance . Coffee'n'code в Харкові. Відмінності аутсорсовой розробки від продуктової . Хто є Senior ? Інженерні практики. Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com AltexSoft - найкращий вибір в кар'єрі програміста. Завантажити файл (34.

Опубліковано: 13/09/11 @ 06:39
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес Легалайз

photo by Daniel Borman Велика частина легального бізнесу в сучасному світі має на якихось умовах взаємодіяти з державою. Державі від бізнесу потрібні гроші - у вигляді податків, акцизів, ліцензій і т.п. Мабуть, залишилося дуже мало держав та/або форм бізнесу, коли власник може не платити податки і не повідомляти державі про свою діяльність. Це досить окремі випадки. Я б із задоволенням поміркували б на тему анархізму, капіталізму та інших «-ізмів», але цю статтю хотілося б зробити практичної, а не філософської. Тому до справи. Теоретично, державі невигідно, щоб бізнес повністю загнувся, сплачуючи податки та інші збори, тому в різний час в різних місцях проходять, так би мовити, «акції» з підтримки бізнесу у вигляді податкових пільг і інших потурань. Крім безпосередніх грошових поборів, держава опосередковано змушує витрачатися на звітність та іншу рутину. Тому при оцінці витрат бізнесу важливо вважати не тільки прямі податки, а й бюрократичні витрати.

Опубліковано: 12/09/11 @ 12:16
Розділ Різне Читати далі...

Конференція з управління проектами Project Management Camp. Київ, 1-е жовтня

У ході конференції PM Camp Kyiv 2011, яка відбудеться 1 жовтня в БЦ Парус в Києві учасники разом з експертами дадуть відповідь на більш ніж 150 питань з управління проектами для особистого або професійного розвитку, для бізнесу, власника, керівника або співробітника окремого підрозділу. «Необхідно пам'ятати, що управління проектами - це, перш за все, філософія управління, а не ретельно розроблений набір інструментів і методів. Воно буде рівно настільки корисно, наскільки ефективно люди його використовують »- Закон Брайса. Незалежно від розмірів компанії будь-який проект починається з людей - вони «генератори ідей» і «двигуни прогресу» - спочатку з'являється ідея, а потім команда однодумців і все починається.

Опубліковано: 12/09/11 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 9 вересня

Добрий день, шановні читачі. Позаду перша повноцінна тиждень осені, яка, як і очікувалося, принесла помітне пожвавлення в життя IT-галузі Україна. Правда, далеко не всі новини були хорошими: в останні дні представники бізнесу в цілому і інтернет-бізнесу зокрема стежили за розвитком ситуації з захопленням офісу компанії Prostoprint.com з наступним вивезенням обладнання та звинуваченням сервісу в порушеннях , пов'язаних з використанням символіки Євро-2012. Вчора українські депутати проголосували «за» проведення слухань з законопроектів N8267 і N8268 . Вони будуть проводитися 14 грудня поточного року. І ще новина: минулого тижня в Києві відкрився комп'ютерний клас , де бездомних, а також алко-та наркозалежних навчатимуть зокрема програмування та веб-дизайну. А російський Яндекс оголосив про нову програму для стартапів з будь-якої країни світу під назвою Challenges .

Опубліковано: 09/09/11 @ 11:06
Розділ Різне Читати далі...

Кремнієва Долина: погляд українського програміста

Розробник з Україною Андрій Ясинецький вже кілька місяців працює в Кремнієвій Долині. За умовами контракту він не може вказати назву компанії, але зате може розповісти про свій досвід, враження і робочі будні в США. - Розкажи про свій досвід переїзду в США: як потрапив в американську компанію з Долини? - Я давно мріяв переїхати, але мені завжди було небайдуже, над чим працювати. Близько 4 років я пропрацював в аутсорсингу після продуктової компанії й виразно зробив висновки, що мені хочеться зовсім не цього. Мені завжди подобалося «драйв» процес, щось винаходити, володіти тим, що я створюю, брати участь в нескінченному творчому русі і взагалі займатися крутими і цікавими мені речами, по можливості поєднуючи їх з дослідницькою діяльністю. Гроші, звичайно, для багатьох вагомий аргумент, але я ніколи особливо за ними не гнався, бо вважаю, що коли займаєшся тим, що тобі цікаво, гроші як ресурс приходять в кількості, достатній для того, щоб сильно про них не думати.

Опубліковано: 09/09/11 @ 08:35
Розділ Різне Читати далі...

24 - 25 вересня, Київ - IT Cup Kyiv 2011

Шановні любителі футзалу, «Київська Футзальна Ліга» (КФЛ), запрошує вас взяти участь в «IT Cup Kyiv 2011». У «Кубку» кількість команд-учасників обмежена - 8. Ігри Кубка будуть проводитися в два етапи: груповий (2 групи по 4 команди, один круг) і плей-офф (олімпійська система на виліт). «IT Cup Kyiv 2011» стартує 24 вересня 2011 року! На турнірі Вас чекає: 1. Кращий зал р. Києва: Спорткомплекс НТУУ «КПІ». 2. Висвітлення турніру на сайті Ліги. 3. Кращі бригади арбітрів Асоціації міні-футболу (футзалу) України. 4. Відеоогляди матчів (нарізка кращих моментів + ??повне відео). 5. Текстові звіти кожного матчу. 6. Фотоогляди матчів. 7. Оперативне оновлення статистики на сайті Ліги, яка включає в себе наступні таблиці: - Турнірні таблиці;
- Бомбардири;
- Грубіяни;
- Най-най команди;
- Загальна статистика;
- Статистика взаємин команд учасниць Ліги; - Рейтинг команд-учасниць.

Опубліковано: 09/09/11 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня, Київ - Конференція XP Days Ukraine

XP Injection запрошує вас до Києва на конференцію XP Days Ukraine, цілком присвячену Agile інженерним практикам. XP Days Ukraine - це більше ніж просто конференція. Перші два дні (15-16 грудня) будуть насичені різноманітними тренінгами, майстер-класами та зустрічами. Третій день (17 грудня) буде відведено для доповідей, відкритих дискусій та інших виступів у форматі конференції. Тематика інженерних практик і підходів вибрана не випадково, адже більшу частину процесу розробки складає саме написання коду. Методологія XP (eXtreme Programming) пропонує набір інженерних практик, які допомагають робити якісні продукти швидко і з меншими ризиками. По можливості ми залучимо авторів або ключових розробників сучасних інструментів, які підтримують інженерні практики. Учасники зможуть поспілкуватися з ними і задати питання, що накопичилися. Будуть висвітлені основні інженерні практики: Unit Testing, TDD, Continuous Integration, BDD, Code Review, Refactoring, Acceptance Testing та інші.

Опубліковано: 07/09/11 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

22-й випуск подкасту «Відверто про IT-кар'єризм». Бесіда з системним архітектором Сергієм Ковальовим в Данії

Айті шлях. Як поїхати працювати в Данію ? Датська мова . Різниця в менталітеті росіян і датчан. Віза і посаду. Робота з клієнтами. Українські клієнти працюють з датськими розробниками. Машини та велосипеди. Криза в Данії. Безробіття в Данії. Оренда житла в Данії. Співбесіди в Данії. Планшети у Ентерпрайз сегменті. Завантажити файл (28.

Опубліковано: 07/09/11 @ 05:51
Розділ Різне Читати далі...

15 жовтня, Харків - Конференція NETwork - технології, бізнес і спілкування

15 жовтня, Харків - День, повністю присвячений технологіям Microsoft! Запрошуємо вас поспілкуватися, поділитися знаннями і дізнатися багато нового про продукти, технології, рішення і послуги Microsoft на конференції NETwork. Ми прагнемо скласти програму, яка буде високо оцінена розробниками та архітекторами й об'єднати людей, які дійсно люблять те, що вони роблять. Конференція NETwork - це технологічне подія, де професіонали зможуть обговорити деталі створюваних рішень. Доповіді NETwork будуть особливо цікаві й корисні для тих, хто бере участь у створенні IT рішень, заснованих на технологіях Microsoft: • Розробники
• Архітектори • Менеджери проектів Фокусуючись на глибокому технічному наповненні і практичному досвіді навчання, NETwork також надає можливість познайомитися особисто з першокласними фахівцями у даній сфері.

Опубліковано: 06/09/11 @ 06:24
Розділ Різне Читати далі...

Культурний код і мільйон доларів

Мільйон доларів це не круто. Знаєш що круто? На ДОП пару років тому обговорювали яким же чином можна побудувати тут свою Silicon Valley . Обговорили і корупцію і клімат та інвесторів і ринки. Давайте поговоримо про культуру. У будь-якому суспільстві (класі, компанії, країні) виробляються свої шаблони поведінки і свої цінності. Цінності, які схвалюються або засуджуються іншими. Цінності, які й створюють social pressure - суспільна думка, що безпосередньо впливає на поведінку нас як членів цього суспільства. В СРСР була прислів'я «як ви нам платите, так ми і працюємо» - цілком собі вираз цінностей суспільства. Якщо ми хочемо робити свою Долину або хоча б свій Яндекс, думаю це неможливо без нової системи цінностей. У Долині невдачі допомагають досягти успіху . У Долині «нормально» працювати багато . У Долині «круто» це інновації , а не гроші заради грошей.

Опубліковано: 06/09/11 @ 11:34
Розділ Різне Читати далі...

Дизайнери vs. Девелопери

Цю тему намагаються обходити стороною і не озвучувати, але її спекотне обговорення потай триває за закритими дверима відділів IT-компаній. Чути колючі жарти, обурення, жорстока критика, цинічний сарказм та особисті образи. На порядку денному - одвічне протистояння, на перший погляд, абсолютно різних світів: дизайнерів і розробників. © David Trawin «Я не розумію, ну невже так складно поставити це на п'ять пікселів нижче?!», «Звідки взявся тут жирний шрифт?», «Чому не можна просто зробити так, як я намалював?», «Чому це не працює так як ми придумали ?»... «Ну це ж програмісти, вони ж тільки код писати вміють ...» «Це неможливо зробити!», «Для початку вона повинна просто працювати!», «Нам не потрібні ці прикраси», "« Яка різниця буде воно зеленим або жовтим? »,« Ви надізайнілі , а нам розгрібати ...», «Залишимо поки як є, а потім поміняємо ...» Це те, що я чую протягом 5 років роботи в IT-компаніях ...

Опубліковано: 06/09/11 @ 06:28
Розділ Різне Читати далі...

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал (Sean Marshall)

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал (Sean Marshall) Сьогодні пост про подію, що я вирішив відвідати, а тому хто зацікавиться, буду радий бачити на даному заході. Отже 15-го вересня спеціально з Сан-Франциско, Каліфорнія до нас у Київ прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall ) - людина, яка є Директором напрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .
П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів, які залучили більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. В минулому був керівником компанією Webtrends Ad Director. Має досвід роботи з топ-компаніями і стартапами, серед яких Microsoft Store, ExactTarget, Dickies, Mass Mutual, SunTrust, LightInTheBox.com), RentTheRunway.com, Beau-Coup і безлічі інших.

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

15-го сентября в Киев прилетает Шон Маршал (Sean Marshall)

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал (Sean Marshall) Сьогодні пост про подію, що я вирішив відвідати, а тому хто зацікавиться, буду радий бачити на цьому заході. Отже 15-го вересня спеціально з Сан-Франциско, Каліфорнія до нас у Київ прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall ) - людина, яка є Директором напрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .
П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів, які залучили більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. В минулому був керівником компанією Webtrends Ad Director. Має досвід роботи з топ-компаніями і стартапами, серед яких Microsoft Store, ExactTarget, Dickies, Mass Mutual, SunTrust, LightInTheBox.com), RentTheRunway.com, Beau-Coup і безлічі інших.

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

15- го вересня до Києва прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall )

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал (Sean Marshall) Сьогодні пост про подію, що я вирішив відвідати, а тому хто зацікавиться, буду радий бачити на цьому заході. Отже 15-го вересня спеціально з Сан-Франциско, Каліфорнія до нас у Київ прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall ) - людина, яка є Директором напрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .
П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів, які залучили більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. В минулому був керівником компанією Webtrends Ad Director. Має досвід роботи з топ-компаніями і стартапами, серед яких Microsoft Store, ExactTarget, Dickies, Mass Mutual, SunTrust, LightInTheBox.com), RentTheRunway.com, Beau-Coup і безлічі інших.

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall )

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал (Sean Marshall) Сьогодні пост про подію, що я вирішив відвідати, а тому хто зацікавиться, буду радий бачити на даному заході. Отже 15-го вересня спеціально з Сан-Франциско, Каліфорнія до нас до Києва прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall ) - людина, яка є Директором напрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .
П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів, які залучили більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. В минулому був керівником компанією Webtrends Ad Director. Має досвід роботи з топ-компаніями і стартапами, серед яких Microsoft Store, ExactTarget, Dickies, Mass Mutual, SunTrust, LightInTheBox.com), RentTheRunway.com, Beau-Coup і безлічі інших.

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180