Дайджест: бізнес в Індії , життя в Долині, уроки Кіцмея , як навчитися програмувати і знайти круту роботу

Нові версії Light Table 0.7.0 Brackets 1.0 Deis 1.0 Semantic UI 1.0.0 Git 2.2.0 PyCharm 4 DragonFly BSD 4.0OpenBSD 5.6FreeBSD 10.1IntelliJ IDEA 14Firefox Developer Edition Інтерв'ю Роман Хміль : Замість того, щоб прибрати парк , ми думаємо : Ми вибрали президента , нехай він працює . Вільна каса . Prometheus .Антон Рублевський про свій бізнес в Індії: " За рік двічі повністю поміняли команду " .Денис Олейников : Я вирішив , що вистачить нити і прокрастініровать в соцмережах, і склав собі план до 2023 року .BO 018 : Віктор Левандовський, CEO Internet Devels . Howto Як сперечатися про мови програмування .Як самому навчитися програмувати і знайти круту роботу : 6 історій з життя .Уроки Кіцмея : Як вийти на західний ринок і не пошкодувати про це .How to reward skilled coders with something other than people management Почитати/подивитися Start - ups versus Big Companies . How they compare in what's awesome and sucky .

Опубліковано: 28/11/14 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

SQL Server дайджест # 0

Привіт, друзі ! Будемо знайомі , мене звуть Денис . Пропоную Вашій увазі перший випуск SQL Server дайджесту на ДОУ . Цей випуск про те, з чого почати вивчення SQL Server , про те, що цікавого і корисного почитати/подивитися по цій темі, і які заходи варто відвідати. З чого почати ? Це один з найбільш поширених питань , і тут мої рекомендації залишаються практично незмінними вже довгий час. Так як починати вивчення , як правило, зручніше не з англомовних матеріалів , всі матеріали, які я привожу, мають переклад на російську мову : Всі три книги Кена Хендерсена . Всі три написані для SQL Server 2000, але багато чого з того актуально і зараз (розділи , присвячені застарілими технологіями , читати не варто, хоча і це дуже цікаво ): The Guru's Guide to Transact - SQL - Прекрасна книга з мови запитів T- SQL. Матеріал розбирається дуже ретельно, так що навіть досвідчений фахівець може почерпнути для себе щось нове. Професійне керівництво по SQL Server.

Опубліковано: 28/11/14 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

Гід по корпоративним посадам на « C » - рівні. частина 2

Усім привіт !
У першій частині ми розглянули 20 посад, в цій частині ми розглянемо ще 20 . Отже, поїхали : CxO- Chief Experience Officer- UI/UX Designer (дизайнер інтерфейсів )
Обов'язки :
- проектування інтерфейсів користувачів і графічного дизайну, під платформи ( Mobile, Desktop, Web, terminals ) ;
- малювати прототипи , wirefrmes , sketches і т.п.

Опубліковано: 27/11/14 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 16: Spotify (Стокгольм , Швеція)

Ось уже й готовий наш шістнадцятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми перетнули Балтійське море до Стокгольма, столиці Швеції. Ми майже відвідали офіс компанії Spotify і поспілкувалися з інженером з тестування Андрієм Дзинь . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . МістоСтокгольм , Швеція Площа188 км2 Населення872 тис . Місто існує з1187 В світіСтолиця і найбільше місто Швеції. Розташування містаРозташований на протоках , що з'єднують озеро Меларен з Балтійським морем.

Опубліковано: 27/11/14 @ 01:14
Розділ Різне Читати далі...

Не так страшно навала новачків в IT, як його малюють

Останнім часом в метро зачастили оголошення про курси для програмістів, дизайнерів, тестувальників . За 2 місяці обіцяють поставити на ноги і навіть допомогти знайти роботу . Непогано ! Складно сказати, чому саме зараз цих курсів для новачків стало так багато - чи то справа в кризі і збільшений рівень безробіття , чи то в тому, що після завершення активної фази революції люди стали більш заповзятливими . Але ось буквально днями пару знайомих тестувальників поплакалися мені, що здобувачів стало більше, а на їх резюме HR'и вже не так часто відповідають. І наплив цей сильно відчувається вже півроку-рік. Все нібито вдарилися в IT. Якщо раніше в моді були підтягнуті засмаглі тіла в Instagram , то тепер , щоб вважатися « успішним » , треба ще й обов'язково влізти в IT. Хоч однією ногою . Коли кухарки і стриптизерки мітять в IT І ось я спостерігаю таку картину - знайомий по тренажерного залу товариш в один прекрасний день самовдоволено зізнався, що ходить на курси тестувальників .

Опубліковано: 27/11/14 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 164

Melexis , что посідає 5 місце в мире среди компаний - віробніків автомобільних сенсорів , запрошує на роботу інженера з розробки вбудований програмного забезпечення . Компанії Scopic Software потрібен C ++/Speech Recognition Developer . Зарплата $ 15-20/годину . Проект Словненя , Який займається розробка розумного електронного багатомовного словника , шукає Haskell - програміста для віддаленої роботи 2-10 годин на тиждень. B2B SaaS стартап ReachOut запрошує на роботу ASP.NET MVC розробника . Unlimited vacation policy . E - commerce проекту Ретаун потрібен Middle PHP Developer . Зарплата від $ 3000. Ідеальний кандидат - потенційній СТО, якому цікавий кар'єрний шлях: програміст - тімлід - менеджер проектів - CTO . Мобільний банк запрошує на роботу CTO з досвідом роботи в банківській сфере 4+ років . Компанії Воля потрібен керівник проектів и програм з досвідом взаємодії и прямої звітності С- рівню (СЕО , СТО, СFO , ...).

Опубліковано: 27/11/14 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

29 листопада, Київ - Курс «IT рекрутинг »

Тривалість: 10 занять
Графік : середа (з 19:30 до 21:30 ) , субота (з 11:00 до 13:00 ) Компанія IT- Labs презентує свій новий курс і за традицією проводить його абсолютно безкоштовно . Кому буде корисний цей курс « IT рекрутинг » ( підбір та управління персоналом в IT сфері ) ?
- Початківцям IT- рекрутерам , які хочуть прокачати рівень знань
- Рекрутерам/менеджерам по персоналу не IT- компаній, яким необхідно ефективно закривати IT -вакансії
- Молодим фахівцям , які хочуть освоїти професію IT- рекрутера
- Тим, хто любить спілкуватися з людьми
- Тим, хто хоче змінити професію і добре заробляти Що пропонують наші курси ?
- IT рекрутинг . Компанії. Технології. Люди
- 1 правильне резюме - 1 дзвінок - 1 placement
- Освоєння практичного інструментарію для ефективного пошуку ІТ- фахівців
- Полювання за головами
- Вийти заміж за програміста не розуміючи .

Опубліковано: 26/11/14 @ 03:02
Розділ Різне Читати далі...

Блиск і злидні українського ІТ

[ Андрій Хорс - СЕО та співзасновник компанії 908 ] Я думаю, багато хто бачив інтерв'ю Євгена Сисоєва у вчорашньому Forbes - « Could Ukraine Be The Next Silicon Valley ? »Але, мені здається , мало хто читали далі популістка заголовка . Такий заголовок добре споживає фрустрированной піпл з емоційно розхитаним фоном, мозок якої давно переклав прийняття рішень на серце і душу. Захисні реакції організму давно заперечують всяку негативну інформацію на адресу «власних» поглядів. За статтею у мене пара прагматичних питань з розділу Проблеми і Можливості : « Despite the poor political situation in Ukraine , there are good reasons for optimism . It's got a high quality , low cost workforce . The conflict zones of Donetsk and Luhansk remain a safe distance from the technology centers of Kyiv , Kharkiv and Zaporizhia ». « Незважаючи на складну ситуацію в політиці , є привід для оптимізму. Це високоякісна і дешева робоча сила .

Опубліковано: 26/11/14 @ 01:26
Розділ Різне Читати далі...

Agile , який спочатку радує, а потім викликає депресію

На дворі був лихий 2007-й рік Приблизно в цей же час деякі IT -компанії України почали переймати західний досвід і впроваджувати на своїх проектах нову методологію розробки софта - Agile ( aka «методика гнучкого увертня -програміста »). Вся наша команда гордо збиралася кожен день о 11 ранку на SCRUM - мітингу, де кожен розповідав про поточний стан справ і про те, що він планує за сьогодні зробити . Ці збори зазвичай займали не більш 10-15 хвилин, але до них також потрібно було хоч трохи підготуватися. Тим більше що замовники - швейцарці, а значить, спілкування англійською . Тобто ще мінімум 5-10 хвилин йшло на те , щоб прикинути, про що говорити . Але найчастіше напередодні виникав якийсь аврал , і вранці нічим було похвалитися . А значить, для підготовки до SCRUM - мітингу потрібно було ще більше часу , щоб пояснити причини свого не такого бравого просування в роботі . У підсумку вся ця епопея з номінально короткими зборами займала від півгодини реального часу. Але нам подобалося.

Опубліковано: 26/11/14 @ 12:08
Розділ Різне Читати далі...

SysIQ об'єднується з Astound Commerce під єдиним брендом Astound

У листопаді компанія SysIQ оголосила про об'єднання з компанією Astound Commerce і наступному виході на ринок під єдиним брендом Astound . «Ми об'єднуємося для посилення позицій на ринку e - commerce , виходу на нові ринки, розширення портфоліо і операційної оптимізації» , - розповідає Олена Кобилянська, віце- президент Astound Commerce за міжнародними операціями у Східній Європі. Дарина Горницкая , генеральний директор Astound Commerce , презентує новий брендинг компанії Astound на IT Forumе від UA Web Challenge 23 листопада Нагадаємо, що SysIQ , а тепер Astound , має офіси розробки в Києві, Чернігові , Ужгороді та Вінниці. Головний офіс компанії розташований в Сан- Франциско. За даними за серпень 2014 року в українських офісах компанії працювало 360 співробітників. SysIQ займав 23 - її місце у рейтингу ТОП-25 найбільших ІТ роботодавців України. Варто також відзначити, що на початку листопада 2014 компанія Astound Commerce відкрила офіс в Кошице , Словаччина .

Опубліковано: 26/11/14 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

2 - 18 грудня - Курс вебінарів - " Business Analysis Essentials "

До нас частенько приходять З ПИТАНЬ на тему бізнес АНАЛІЗУ и цікавляться про ті, в чому самє Полягає робота бізнес аналітика та як ним стати. Тож ми вірішілі помочь усім зацікавленім и создали серію вебінарів , Які розкажуть и пояснювати, чим и як займається бізнес аналітик . І , звичайна , дадуть вам базу для розвитку бізнес аналітичних навічок у Собі , оскількі навички роботи з Вимогами потрібні НЕ Тільки аналітікам , но ї розробник , тестувальник чи проектного менеджера . Курс складатіметься з шести вебінарів и покріє Головні аспекти відповідальності аналітика и власне процес роботи з Вимогами . Що Важлива - проходитиме у Зручний для всіх післяробочій годину . А больше деталей ві знайдете у кожному опісі .

Опубліковано: 25/11/14 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Панченком , Senior Researcher з Digital Society Laboratory

182 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про комп'ютерної лінгвістики , освіті та життя в Європі. Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії. У програмі: Актуальна робота Про во'IT'і Освіта в Росії і Європі Бауманка Домашні завдання Європейський професор Базова освіта Повернення на батьківщину Конференції Життя вчених в Росії і Європі Наука і гроші Кар'єра Researcher'а Книги у випуску : Speech and Language Processing - Daniel Jurafsky Shantaram - Gregory David Roberts Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 25/11/14 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня , Київ - Workshop «Управління вимогами»

- У вас немає цілісної картини продукту ?
- Прийшов новий проект, а ви не знаєте з чого почату ?
- Чи не зрозуміло як організуваті збір та аналіз вимог на проекті ?
- Постійні розмови про ті як винен віглядаті продукт, но немає Спільного бачення ?
- Ті , что розробляє команда, в результаті Нікому НЕ потрібно?
Як ми вас Розуміємо : ) Більше того, ми Готові помочь вам розібратись в ціх нелегких харчування на нашому воркшопі ! Реєструйтесь вже зараз ;) Як це буде? 7- годинний воркшоп , під годині которого ві :
- отрімаєте основи управління Вимогами в Agile
- дізнаєтесь про техніки створення та управління Product Backlog -му
- навч делать декомпозіцію вимог від уровня Vision и до конкретної User Story
- навч вібіраті найбільш затребуваній кінцевімі Користувачами функціонал
- подивитесь на процес розробки програмного забезпечення з позіції бізнес аналітика
- спробуєте на практіці ЦІ інструменти и наб'єте Власні гулі : ) Стоимость ?
- Early b

Опубліковано: 25/11/14 @ 10:50
Розділ Різне Читати далі...

Дрібниці офісного побуту, через які співробітники йдуть або залишаються

Джерело картинки: screencrush.com соцпакет ситий не будеш Мої знайомі китайські програмісти любили говорити : «диявол - в дрібницях ». Ця приказка якнайкраще описує ситуацію: залучити співробітника в компанію складно, але втримати його ще важче. І справа не тільки в звичних слуху соцпакетах , гнучкому графіку , оплачувані відпустки , медичних страховках , курсах англійської та інших бенефітів , які надає та чи інша компанія . До хорошого звикаєш швидко - і до всього цього добра фахівці в IT вже встигли звикнути , наче так було завжди. Тепер якщо в якій-небудь поважаючої себе компанії немає закуси до чаю , якихось казенних продуктів в холодильнику або настільного футболу , це навіть викликає подив. До хорошого звикаєш швидко Коли я вчора за кухлем какао розговорився з front - end розробником з Itera Consulting на тему офісного побуту, на моє запитання , чи є у них там настільний теніс , він запитав: «Що? А ... настільний теніс ? Так, є , звичайно ».

Опубліковано: 25/11/14 @ 07:23
Розділ Різне Читати далі...

2 грудня, Київ - Курс " iOS з нуля"

Час:Вт і Чт з 19 : 00-22: 00 (вечірня група)
Тривалість:36 годин ( вихідні на свята)
Рівень:з нуля до реалізації власного додатка і повного розуміння коду Увага! MacBook при необхідності надаємо ! Можлива оплата частинами . - Докладна інформація про курс
- Фото з ??наших курсів
- Ми на Facebook Прикладиреалізованих і опублікованих в AppStore додатків після нашого курсу з нуля:
- PolyBlocks
- Grow Monitor
- 1 Glass Відгуки випускників Web Academy про курс « iOS з нуля» Також смачні чай , печеньки iOS тусовки і суспільство однодумців гарантуємо ! Залишилось 2 місця !!!Після НГ підняття цін! Встигни в останню групу в цьому році за вигідною ціною.

Опубліковано: 24/11/14 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

1 грудня , Київ - 25 курсів для .NET і Web Frontend розробників

У понеділок 1 грудня 2014 в Навчальному центрі CyberBionic Systematics починаються курси для .NET і web розробників . Ви можете почати навчання в одній з цих груп або відвідати безкоштовне пробне заняття . Напрямок .NET і Backend/ASP.NET
- C # Starter ( введення в програмування з нуля) (2 тижні , 9 занять)
- C # базовий (4 тижні , 18 занять)
- C # Professional (4 тижні , 17 занять)
- Алгоритми та структури даних ( 2 тижні , 9 занять)
- SQL для початківців (2 тижні , 9 занять)
- ADO . NET ( 2 тижні, 8 занять)
- Entity Framework 5.0 ( 1 тиждень , 4 заняття)
- Шаблони проектування ( 2 тижні, 10 занять )
- WCF ( Windows Communication Foundation ) (1 тиждень , 5 занять)
- WPF базовий ( Windows Presentation Foundation ) ( 2 тижні, 10 занять )
- WPF поглиблений ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.NET базовий ( 2 тижні, 10 занять ) - ASP.NET Поглиблений (2 тижні , 9 занять)
- ASP.

Опубліковано: 24/11/14 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Новий парламент ліквідує Комітет з питань IT

Підготовча депутатська група запропонує новообраному Парламенту скоротити кількість комітетів Верховної Ради до двадцяти п'яти . Перелік комітетів був прийнятий за основу 20 листопада, - повідомляє прес- служба Верховної Ради. При цьому, як зазначив глава Підготовчої депутатської групи Володимир Гройсман ( «Блок Петра Порошенка» ), відповідно з даною пропозицією кількість комітетів не може бути збільшена. При цьому він підкреслив, що назви комітетів будуть пов'язані з їх компетенцією, а функціональні завдання будуть чітко визначені. Зменшення кількості комітетів планується за рахунок об'єднання ряду комітетів. Так, Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій буде об'єднаний з Комітет з питань транспорту і зв'язку .

Опубліковано: 24/11/14 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня Одеса - SCRUM тренінг в Одесі

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Одесі.
В ході тренінгу ви :
Дізнаєтеся основи та філософію гнучких методів розробки Agile
Навчіться планувати SCRUM проекти
Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда
Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти
зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація :
- Тривалість: 8:00
- Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво :
- Проектні менеджери
- Тім - лідери
- SCRUM -майстри
- Розробники , тестировщики , дизайнери
- Бізнес аналітики Мета заходу:
Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 21/11/14 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня , Одеса - SCRUM тренінг в Одесі

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг, присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Одесі.
У ході тренінгу ви :
Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile
Навчіться планувати SCRUM проекти
Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так само хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда
Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM -інструменти
зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація :
- Тривалість: 8:00
- Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво :
- Проектні менеджери
- Тім - лідери
- SCRUM -майстри
- Розробники, тестувальники , дизайнери
- Бізнес аналітики Мета заходу:
Вивчити основи SCRUM процесу, через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 21/11/14 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 163

, найкращий hardware - стартап Європи в 2014 году , запрошує на роботу старшого Android- розробника . Компанія Opower , яка допомагатє людям заощаджуваті Енергію , шукає в Одессе Ruby Lead Engineer 'у. Зарплата від $ 5000. Харківська компанія Brightgrove попросила Написати текст вакансії , и теперь їй потрібен не тільки лише PHP developer . Компанія CS відкріває в Харькове стажерську програму «Oracle Students » для студентов 4-6 курсів . Концерн Хлібпром - провідний виробник хлібобулочних виробів , ТМ Bandinelli , ТМ Наминайко , ТМ Хлібна Хата шукає у Львові 1С програміста . Державній Телерадіокомпанії « Культура » потрібен талановитий web - дизайнер для розробки заставок програм та оформлення сайту . Народний проект шукає інтернет- маркетолога для Просування краудфандінгового ресурсу на західну аудіторію та авіамоделіста з досвідом конструювання керованих FPV моделей на базі автопілота .

Опубліковано: 20/11/14 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180