SECL Group скорочує офіс в Криму : «Там неможливо працювати »

Компанія SECL Group вирішила скоротити кримський офіс , повідомляє ain.ua. Працівникам пропонують переведення в інші офіси ( у Львів чи Київ). За словами CEO компанії Микити Семенова , це рішення пов'язане з анексією Криму. У Сімферополі у компанії був основний офіс розробки на 25 осіб , але його сильно скоротили. Про роботу в Криму Микита відгукується так : «Там неможливо працювати ». За його словами , ринок онлайн -маркетингу , SEO , веб -розробки в регіоні сильно просів з часу анексії .

Опубліковано: 11/06/14 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Що мотивує інженера

Палаючі очі програмістів , азартний рефакторінг , комміти наввипередки і питання « Що б ще покрити тестами ? » - це не казка. Так буває . Постановка проблеми Як мотивувати розробників ? Син київських емігрантів психолог Абрахам Маслоу склав цілу піраміду потреб людини. Відповідно до його теорії , коли задоволені основні фізіологічні потреби ( їжа , сон і дах ) , людина починає відчувати потребу в прийнятті та повазі.

Опубліковано: 10/06/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

18 червня, Київ - Releases are Evil . Як перестати боятися релізів і почати жити : Continuous Deployment

Continuous deployment - це agile практика розробки і запуску коду в production розробниками відразу після того як завдання реалізована . Це прискорює отримання фідбек , спрощує запуск і робить розробників і менеджмент щасливішими. Smartling перейшов на continuous deployment 3 роки тому. Ми розповімо як ми довели development team до нервових тиків і судом 2 -х тижневими релізами , а потім перейшли на continuous deployment , і зажили по новому. Також ви дізнаєтеся про проблеми, з якими зіткнулися на шляху , їх рішеннями , і тим як « продати» цей підхід у себе в компанії.

Опубліковано: 08/06/14 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 2

Почитати Як перетворити svg в зручний інструмент (ради по доступності СВГ ) 135 слайдів, чому варто ще більше уваги приділити svg Using Firebase with ReactJS - про те , як подружити firbase з reactjs і писати реактивний фронтенд без бекенда чекліст з оптимізації JS - для тих , кому кожна мілісекунда на рахунку Введення в IndexedDB Aльтернатівний погляд на використання фреймворків CSS - the good parts - написання «правильного» ( на погляд автора) CSS, багато спірних моментів , але ознайомитися все ж варто Кріс Коер демонструє небезпека зупинки event propagation Багато прикладів використ�

Опубліковано: 06/06/14 @ 10:33
Розділ Різне Читати далі...

IT- фахівці масово покидають Донецьк

via Shutterstock . За час конфлікту на Донбасі з Донецька виїхало понад 1000 програмістів - це близько чверті співробітників IT -галузі міста , повідомляє liga.net. Більшість великих IT- компаній регіону перевезли співробітників в Київ , Львів , Ужгород і країни ближнього зарубіжжя. Фахівці , які не змогли або не захотіли їхати з Донецька , перейшли на віддалений режим роботи. За даними огляду на ДОУ , на початку року в Донецьку працювало 3000 -4000 програмістів. Всього в Україні , за оцінками учасників ринку , їх близько 100 000.

Опубліковано: 06/06/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

14 червня, Львів - Конференція " All about 3D technologies "

Тривалість: 4 рік.
Прідбаті квитки 3D технології - ще один тренд сьогодення . Принтери 3D роблять виклик Виробництво і дають можлівість кожному самостійно створюваті товар , при тому Повністю пристосовуватися его до потреб користувача . Це великий переломні позбав в технологічній Галузі , а й у економіці . Технології 3D друку и сканування відкрівають Багато можливіть як для розробніків так и для програмістів та дізайнерів .

Опубліковано: 05/06/14 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 139

Компанії Codemindersпотрібно Machine Learning Software Engineer . StrikeAd шукає старшого Java/Scala програмістадля роботи в Кракові. Компанії Dynamo Development потрібна Groovy/Java програмістдля створення соцмережі всередині Facebook. 22Ventures шукає GoLang -розробника для highload -проекту . Компанія Virtuace шукає COBOL -розробника. Можлива дистанційна робота . Innovecs шукає бізнес- аналітика :
Стартап Preply шукає Full- stack ( Django + Backbone ) розробника. Зарплата менше ринку і частка в зворотній пропорції. Порталу Finance.ua потрібна менеджер проектуc глибоким розумінням функціонування інтернет-ринку України .

Опубліковано: 05/06/14 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Айтішники , навіщо вам потрібен банк?

via Shutterstock . У продовження проведеного в травні проекту ми запрошуємо вас прийняти участь в онлайн анкетуванні. Мета - вивчити вимоги , очікування і переваги айтішників по відношенню до банків і банківських продуктах . Анонімність ! - ми не беремо НІЯКИХ персональних даних , крім імейлу . Імейл потрібен і буде використаний виключно в цілях розіграшу призів.

Опубліковано: 05/06/14 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Верховна Рада розглядає питання про зниження податків і стимуляції R & D компаній

via Shutterstock . Сьогодні Верховна Рада розглядає у першому читанні два законопроекти , що стосуються IT- галузі: «Про зміни до податкового кодексу » і « Про технопарки ». Як пише у своєму fb Роман Хміль , COO Ciklum , ці закони розроблялися і просувалися кілька років у рамках ІТ асоціацій EBA і IT Ukraine . Як ви пам'ятаєте , минулої осені був прийнятий закон, який знижує податок на прибуток ІТ компаній з 19 % до 5 % , а також відміняв ПДВ при операціях усередині країни. Але ключовими для індустрії є Єдиний Соціальний Внесок ( 37.

Опубліковано: 05/06/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Як пробитися на ринок мобільних ігор в 2014 -му

via Shutterstock . Світ змінився. Я відчуваю це у воді , відчуваю в землі , відчуваю в повітрі. Багато чого з того , що було , пішло , і не залишилося тих , хто пам'ятає про це.
- Галадріель , Lord of The Rings Складно , але все ще можливо. Цей текст є квінтесенцією свіжого досвіду , отриманого при розробці та запуску нашої мобільної гри Elements : Epic Heroes .

Опубліковано: 04/06/14 @ 06:46
Розділ Різне Читати далі...

5 червня, Київ - Червнева зустріч Kyiv SQL Server User Group

Запрошуємо вас на червневу зустріч Kyiv SQL Server User Group . На зустрічі , традиційно буде два цікавих доповіді . У першій доповіді мова піде про оптимізації завантаження даних в SSIS . У другій доповіді буде розказано про ефективних і неефективних варіантах рішення типових задач і про типові помилки , які можна здійснити при розробці.

Опубліковано: 04/06/14 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Три українські аутсорсингові IT- компанії потрапили до ТОП- 5 висхідних зірок

IAOP , міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу , опублікувала рейтинг кращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100за 2014 рік. У список потрапили відразу 6 працюючих в Україні компаній, з яких 3 компанії увійшли до п'ятірки кращих. Intetics , Miratechі Softengi зайняли 3 , 4 і 5 місця відповідно в категорії Нові зірки . У категорії Лідер були відзначені Luxoft , SoftServeі EPAM ( 18 , 26 і 51 місця). Фінальний рейтинг складається з 75 кращих компаній в категорії Лідер і 25 кращих компаній в категорії Висхідна зірка.

Опубліковано: 03/06/14 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Хміль, COO Ciklum ( фінальна частина)

Див також першу і другийчастини. У подкасті піде мова про інвестиції , майбутньому IT в Україні і родині. Просимо вибачення за якість запису , писали в похідних умовах.

Опубліковано: 03/06/14 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Тестуємо функціонал під різних IP

Привіт усім! Сьогодні я хочу поділиться однієї з можливістю тестування функціоналу веб додатку з під різних IP адрес. Так як в топіку багато букв (і навіть картинки є!) , Вирішила я зробити зміст з навігацією.

Опубліковано: 01/06/14 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : тренди 2014 року, XSS game , Regex Crossword , картинка Яроша

Триває зарплатний опитування , вже зібрано понад 3400 анкет. Новини У Харкові затримано 10 IT- фахівців , що створили понад 80 порносайтів. Будівництво Bionic Hill призупинено - місто не підвів до технопарку дорогу. Компанія Game Insight переносить штаб -квартиру з Москви в Литву . Запущено сайт SupportUkraine.us Нові версії Socket.IO 1.0 MooTools 1.5 Jekyll 2.0.0 Groovy 2.3 . NET Framework 4.5.2 Perl 5.20 ASP.NET vNext Тренди GitHub language trends and the fragmenting landscape . Java Tools and Technologies Landscape for 2014 . 2014 Developer Salary Survey | Dr . Dobb's . KPCB Internet trends 2014 .

Опубліковано: 30/05/14 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур : MacPaw ( пілотний випуск )

Я починаю новий проект «IT Євротур » - відеоподкаст про життя IT'шники в Європі. Всі ми стали свідками волевиявлення українського народу щодо євроінтеграції в листопаді 2013 року. І в цьому русі брали активну участь IT фахівці. Не всі IT'шники знають , як живуть і працюють їхні колеги в Європі , чим відрізняється життя і робота в одній європейській країні від іншої , які є типи IT компаній в Європі і які є відмінності між ними. Ми плануємо автостопом проїхати по Європі і поспілкуватися з IT фахівцями в різних куточках Європи.

Опубліковано: 30/05/14 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Intersog і SoftTechnics оголошують про злиття компаній

Intersog, американський розробник веб -і мобільних рішень об'єднується з українською компанією SoftTechnics . Мета злиття - збільшити внутрішню технічну базу і кількість клієнтів із США і Європи. Найближчим часом компанії мають намір створити виділені команди для крупного fashion retail з Німеччини (розробка mobile commerce app ), кількох ігрових студій (мобільні , браузерні ігри , розробка і 2D/3D дизайн ) і стартапів з Чикаго та Німеччини.

Опубліковано: 30/05/14 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 138

Компанії SocialTalentsдля переробки з нуля прототипу стартапу ( linkedin для абітурієнтів для ринку США ) на нові технології потрібно ASP.NET MVC/Angular розробник. Зарплата від $ 3500. Ainstainer Software Development Teams шукає в Харкові JavaScript/Node.js розробників(PHP або RoR програмісти , бажаючі вивчити Node.js теж підійдуть ) для німецького стартапа в сфері хмарних технологій . Зарплата до $ 3000 . Cupid plc шукає в Дніпропетровську старшого QA- фахівця.

Опубліковано: 29/05/14 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

21 - 24 липня , Одеса - V конференція веб- розробників WebCamp 2014

Запрошуємо всіх взяти участь у V професійної конференції веб- розробників « WebCamp 2014 » , яка пройде з 21 по 24 липня в рамках Odessa Innovation Week . В рамках WebCamp 2014 пройдуть наступні заходи: 21 липня. WebCamp : Designers Day ?
Перший день буде присвячений технологіям розробки інтерфейсів додатків і веб -сайтів , будуть розглянуті сучасні тенденції в дизайні і нові віяння в рекламі. 21 липня. WebCamp : Internet MarketingDay
Захід пройде в два потоки : «Інструменти» і «Кейси ».

Опубліковано: 28/05/14 @ 01:03
Розділ Різне Читати далі...

21 - 24 липня, Одеса - V конференція веб- розробників WebCamp 2014

Запрошуємо всіх взяти участь у V професійної конференції веб- розробників « WebCamp 2014 » , яка пройде з 21 по 24 липня в рамках Odessa Innovation Week . В рамках WebCamp 2014 пройдуть наступні заходи: 21 липня. WebCamp : Designers Day ?
Перший день буде присвячений технологіям розробки інтерфейсів додатків і веб -сайтів , будуть розглянуті сучасні тенденції в дизайні і нові віяння в рекламі. 21 липня. WebCamp : Internet MarketingDay
Захід пройде в два потоки : «Інструменти» і «Кейси ».

Опубліковано: 28/05/14 @ 01:03
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180