Junior дайджест: курси, стажування, інтернатура. Листопад'16

До вашої уваги дайджест навчальних програм для тих, хто починає свою кар'єр єру в ІТ. У цьому номері зібрані можливості, актуальні у листопаді 2016. Усі програми безкоштовні та передбачають можливість працевлаштування по завершенню. Якщо ви маєте інформацію про інші безкоштовні курси/стажування/інтернатури, яких немає в дайджесті, пишіть на zlot.dima@gmail.com , і ми додамо їх до статті. Для того, щоб ви завжди отримували найактуальнішу інформацію про стажування, ми витворили Telegram-канал , куди будемо надсилати сповіщення про оновлення дайджесту та іншу корисну інформацію про можливості для початківців. Компанія Місто Напрямок Тип EPAM Київ .

Опубліковано: 25/10/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Як побудувати кар'єру в ІТ-компанії

Мене звуть Ілля Квіток, в IT-індустрії працюю вже 8 років, зараз займаю позицію керівника команди розподіленого проекту у великій іноземній компанії. Вже 5 років організовую тренінги на різні теми. Ця стаття заснована на доповіді, прочитане мною на IT Talk DataArt. Розповім про інструменти, які допомогли мені подолати перешкоди на шляху кар'єрного зростання, і покажу, як застосовувати ці інструменти для побудови кар'єрного плану. Перш за все, мова піде про те, які навички вам потрібні, де їх можна правильно розвивати і відразу почати застосовувати їх на практиці. Анатомія навички Згідно Стівена Кові, авторові знаменитої книги «Сім навичок високоефективних людей», навик знаходиться на перетині знання , вміння і бажання . Це означає, що навичка може виробитися, тільки коли у вас є певне знання, яке ви можете і бажаєте застосовувати. Отже, у вас є певні знання. Для IT-фахівця це, насамперед, знання будь-яких технологій.

Опубліковано: 24/10/16 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

.NET дайджест #13: C# 7.0, .NET Core 1.0.1, навчальні матеріали ASP.NET

У випуску: плани EF Core 1.1, .NET Standard, 10 помилок DDD, майбутнє project.json та інструментів .NET Core, курс ASP.NET Core MS Virtual Academy, інструменти для роботи з JS в ASP.NET Core, реліз TypeScript 2.0, чому архітекторам варто писати код. .NET Plans for EF Core 1.1. Як зменшити кількість аллокаций в .NET додатку. Чому не потрібно використовувати финализаторы. Прискорити складання .NET Core проектів на нових віртуальних машинах. Оптимізація LINQ . Докладно про .NET Standard. Огляд C# 7.0 Що нового у .NET Core 1.0.1. Як працює призупинення виконання коду при збірці сміття. DateTime та Stopwatch під капотом . ASP.NET Приклад реалізації Undo/Redo. За лаштунками JWT авторизації в ASP.NET Core. Логування з NLog і Elasticsearch. Впровадження залежностей під view (мало). Ресурс з навчальними матеріалами з ASP.NET. DDD, CQRS, Messaging Тонкі контролери з CQRS і MediatR. CQRS + REST — ідеальне поєднання. DDD — 10 помилок , які ви, можливо, робите.

Опубліковано: 21/10/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

24 жовтня, Київ — Курс «Linux. Базовий рівень»

Знайомі з Linux, але хочете розширити свої знання? Маєте уявлення про вільне ПЗ, але прагнете розібратися в системі і розставити всі крапки над «i»? Тоді наша пропозиція — те, що вам потрібно! IT Education Center оголошує набір на курс «Linux. Базовий рівень» , який стартує 24 жовтня 2016 року. Він розрахований на тих, хто вже стикався з Linux, має початкові навички роботи з даною ОС. Це авторський курс, створений нашими викладачами, в рамках якого студенти отримують базові знання та вміння, необхідні для роботи системним адміністратором. Програма курсу: 1. Введення, історія виникнення Linux. Версії, дистрибутиви, складання Linux.
2. Інсталяція ОС Linux, доступ у систему, утиліти підвищення привілеїв. Текстові редактори.
3. Файлові системи.VFS, об'єкти файлової системи, види файлів. Архівація. LVM
4. Процеси в Linux, утиліти керування процесами, моніторинг. Планувальник завдань
5. Користувачі і групи, POSIX ACL. Система прав доступу і приналежності.
6.

Опубліковано: 17/10/16 @ 05:47
Розділ Різне Читати далі...

Python дайджест # 9: Guido on dicts, Python "Shazam" — 100% розпізнавання файлу з диска за 5 секунд

У випуску: Гвідо розповідає про словники в Python 3.6, безкоштовні книги від o'reilly, Shazam на Python, найкраща плата для MicroPython, обробка фото з OpenCV, Data Mining з використанням Python, надбудова над Git для спрощення використання контролю версій. Новини Django factory audit — огляд різних ліб для створення factory в Django. Guido about dicts in 3.6 — диктатор Гвідо про словники в новій версії. — опитування щодо найкращої плати для використання MicroPython. 7 o'reilly Python Books For Free — o'reilly безкоштовно надає електронні книги для девелоперів, серед яких 7 з Python. Python Top 10 Articles For The Past Month — топ статей на Medium за місяць на Python тематику. Let's do some self-promotion: what are your proud python projects — у кого крутіші репо на github?:) Audio Fingerprinting with Python and Numpy — розпізнавання музики, натхненне Shazam. 100% розпізнавання файлу з диска за 5 секунд.

Опубліковано: 14/10/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада, Львів — Запрошуємо отримати спеціальність «Програміст C# .NET»

Ви хочете отримати якісні знання і швидко знайті роботу в IT?
Ми допоможемо Вам з легкістю освоїти нову спеціальність! Brain Academy — перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих програмістів і тестувальників відкриває набір на навчання за спеціальністю «Програміст С#.NET» . Після навчання Ви зможете легко влаштуватися у провідні міжнародні IT-компанії на позицію «Молодший програміст C#. NET» . На кого розрахований цей курс? Курс розрахований на тих, хто хоче стати справжнім профі у цій області, спробувати себе у розробці реальних проектів і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів в світ реальних і цікавих проектів.
На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки.

Опубліковано: 13/10/16 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

18 жовтня, Київ — Курс підготовки фахівців FrontEnd

18 жовтня 2016 року стартує група підготовки FrontEnd фахівців, курс BootCamp. Програма курсу зосереджена на отриманні практичних навичок в JavaScript і суміжних областей. Ви можете почати навчання з JS FrontEnd, який також скоро стартує або обрати інший курс, який відповідає Вашому рівню підготовки: ? BootCamp(2міс) — основи верстки, адаптивна верстка, Gulp\Sass, Bootstrap.
? JS Start(1міс) — Курс призначений для людей не мають раніше досвід з асинхронним програмуванням і власне вчить програмувати. Дає базові знання PHP, дозволяють робити свої плагіни і не створювати складну логіку, наприклад фільтрація товарів або робота з AJAX, створення плагінів, наприклад слайдера.
? JS Frontend(6 міс) — Спеціалізований курс з JS, концентрований на подальшій роботі frontend розробником. Наявність базових умінь JS обов'язково. Програма практично повністю складається з практичних завдань. За фактом кілька випускників даного курсу, відразу отримували позиції middle розробника.

Опубліковано: 12/10/16 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

28 жовтня, Київ — Курс "QA automation (Java + Selenium)"

Тривалість: 15 тижнів
Розклад: вт, пт 18.30 — 19.00. У Kit Center стартує курс QA automation (Java + Selenium) . Як завжди, використовуємо методологію «практика з першого заняття, вся теорія будинку». Кому буде корисно? • Мануальний тестерам, яким неабияк набридло повторювати одні і ті ж кейси під час регресивного тестування.
• Починаючим фахівцям з тестування, які бажають підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці. Як проходять заняття? Під час занять, при роботі в міні-групах і при перевірці домашніх завдань кожен учень отримає розбір помилок, поради та індивідуальні рекомендації. Програма курсу: • Знайомство з Java.
• Змінні і типи даних.
• Версионное зберігання коду.
• Вираження і керуючі конструкції.
• Цикли і масиви.
• Заглиблюємося в масиви.
• Рядки та робота з ними.
• Заглиблюємося в рядки.
• Файли і обробка помилок.
• Введення в ООП.
• Модифікатори і ООП.
• Алгоритми і ООП.
• Колекції.

Опубліковано: 10/10/16 @ 12:06
Розділ Різне Читати далі...

15 жовтня, Київ — Інтенсивна підготовка та проведення сертифікації тестувальників ISTQB. З Вас бажання - з нас результат

Найближчий старт курсу в Києві: 15 жовтня 2016 Набір в групу в Києві триває! Запрошуємо вас пройти підготовчий курс до здачі іспиту ISTQВ Foundation Level з гарантією успіху! Якщо у Вас є досвід в тестуванні і знання англійської мови, Ви зобов'язані здати іспит ISTQB і отримати свій заслужений диплом міжнародного рівня, а команда SkillUp, в свою чергу, зробить все для успішної підготовки. Наш тренер-професіонал відкриє багато практик тестування, розкаже про всі нюанси екзамену, надасть потрібні матеріали — повністю підготує Вас до тестування! З фінансовою гарантією результату! ISTQB-сертифікація у сфері розробки ПЗ надає фахівцям і компаніям унікальні переваги, а саме:
? Практичність;
? Гарантія вашого працевлаштування закордоном;
? Загальносвітова популярність бренду.

Опубліковано: 07/10/16 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

15 жовтня, Київ — Інтенсивна підготовка та проведення сертифікації тестувальників ISTQB. З Вас бажання — з нас результат

Найближчий старт курсу в Києві: 15 жовтня 2016 Набір в групу в Києві триває! Запрошуємо вас пройти підготовчий курс до здачі іспиту ISTQВ Foundation Level з гарантією успіху! Якщо у Вас є досвід в тестуванні і знання англійської мови, Ви зобов'язані здати іспит ISTQB і отримати свій заслужений диплом міжнародного рівня, а команда SkillUp, в свою чергу, зробить все для успішної підготовки. Наш тренер-професіонал відкриє багато практик тестування, розкаже про всі нюанси екзамену, надасть потрібні матеріали — повністю підготує Вас до тестування! З фінансовою гарантією результату! ISTQB-сертифікація у сфері розробки ПЗ надає фахівцям і компаніям унікальні переваги, а саме:
? Практичність;
? Гарантія вашого працевлаштування закордоном;
? Загальносвітова популярність бренду.

Опубліковано: 07/10/16 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

25 жовтня, Київ — Курс «Тестування. Start»

Старт курсу: Вечірній курс (Вт, Чт) — 25 жовтня 2016
Weekend курс (Сб, Нд) — 5 листопада 2016 Увага! До 18.10.2016 діє акційна вартість курсу — 7500 грн.! Мрієте працювати у сфері IT та отримувати достойну оплату в $? Або, можливо, вам завжди подобалось шукати у всьому баги і змінювати світ на краще? Не важливо, які цілі ви переслідуєте! Важливо, що ви вирішили зробити перший крок назустріч мрії та відвідати школу тестування Testing Galaxy ! Хто ми? Testing Galaxy — це унікальна школа, створена спільнотою досвідчених тестувальників у місті Києві. Наші викладачі — виключно досвідчені практикуючі IT-експерти, які успішно працюють у провідних IT-компаніях України! Що пропонуємо? Ми навчимо усьому необхідному для початку кар'єр кур'єри QA і навіть більше. Вас очікують три місяці теоретичних і практичних зайняти, англійський розмовний клуб, бонусні лекції від провідних IT-спеціалістів, а також можливість отримати перший досвід за спеціальністю. Наші курси: «Тестування.

Опубліковано: 05/10/16 @ 03:06
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня, Київ — 8-тижневий курс «Java START»

IT Academy CONTACT відкриває набір на 8-тижневий курс «Java START» . У процесі навчання на курсах Java START Ви навчитеся: - Створювати складні Java-додатка в середовищі Eclipse;
- Налагоджувати додатка які створите;
- Використовувати довідкову систему Eclipse для Java і стандартних бібліотек Java 2;
- Створювати складні графічні і консольні додатки. Чому курси Java START в IT Academy CONTACT? - Через 2 місяці Ви будете готові пройти співбесіду в IT компанію на посаду Junior Engineer!.
- Зарплати випускників від 400 у.е., тому вже через місяць Ви зможете повернути витрачені кошти.
- Наші тренери діючі програмісти Java Senior level ТОП 10 IT компаній (CIKLUM,EPAM).
- 70 % обсягу курсу займає практика.
- Безкоштовне відвідування IT-English Speaking Club для наших студентів.
- Можливість проходження практики та безкоштовного стажування.

Опубліковано: 04/10/16 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

22 жовтня, Київ — Запрошуємо на курс «Тестування З v.1.3»

Ви хочете отримати якісні знання і швидко знайти роботу в IT?
Ми допоможемо Вам з легкістю освоїти нову спеціальність! Brain Academy — перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих програмістів та тестувальників відкриває набір на 3-х місячний курс «Тестування З v.1.3» . Після проходження нашого курсу Ви легко зможете здати іспит з ISTQB та отримати міжнародний сертифікат. На кого розрахований цей курс? Курс розрахований на тих, хто хоче стати справжнім профі у цій сфері, спробувати себе в тестуванні реальних проектів (інтернет-магазину) і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів у світ реальних і цікавих проектів. На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки.

Опубліковано: 03/10/16 @ 04:18
Розділ Різне Читати далі...

10 жовтня, Київ — Лекція «Повний цикл NLP проекту» від Всеволода Дьомкіна

Для тих, хто цікавиться штучним інтелектом, вже зовсім скоро відбудеться лекція від Всеволода Дьомкіна про NLP (Natural Language Processing — напрямок інформатики, штучного інтелекту та математичної лінгвістики). На цій лекції ви дізнаєтесь про алгоритми NLP та аспекти їх практичного застосування. Всеволод Дьомкін декілька років був Technical Lead, Grammarly . А перед цим 7 років викладав у КПІ курс «Операційні системи». (До речі, його можна проглянути в онлайні вісь тут ) Більше про Всеволода можна дізнатись на його особистій сторінці: vseloved.github.io До зустрічі в Belka ;) Деталі зустрічі: vk.com/nlpbyvseloved Щоб дізнаватись про наступні зустрічі, підписуйтесь на Big Data Club: vk.

Опубліковано: 01/10/16 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня, Дніпро — Відкриття Brain Academy у Дніпрі: розіграш сертифікатів на безкоштовне навчання

06 жовтня свої двері для вас відкриває перший у Дніпрі навчальний ІТ-центр Brain Academy , який готуватиме сертифікованих ІТ-спеціалістів, що своє майбутнє бачать у ІТ-сфері, а також підвищуватиме кваліфікацію професійних програмістів і тестувальників. В рамках заходу відбудеться розіграш сертифікатів на навчання у Brain Academy у Дніпрі! Для участі у заході обов'язкова попередня онлайн-реєстрація, яка доступна за посиланням: goo.gl/cyLUbZ Завдання Brain Academy — допомогти кожному бажаючому в найкоротші терміни досягти освітніх і кар'єра єрних цілей у сфері інформаційних технологій. «Ми раді відкриттю „Brain Academy“ у Дніпрі, оскільки тепер сучасна IT-освіта стає доступною для всієї Центральної та Східної України, — коментує Кудін Ігор, координатор освітніх програм „Brain Academy“ у місті Дніпро.

Опубліковано: 30/09/16 @ 04:15
Розділ Різне Читати далі...

10 жовтня, Київ — Курс «IP-телефонія Asterisk»

IT Education Center оголошує набір на курс « IP-телефонія Asterisk», який стартує 10 жовтня 2016 року. Даний курс включає в себе все необхідне адміністратору сучасної цифрової АТС. Він розрахований на тих, у кого є базові знання ОС Linux. Новачкам Linux рекомендується пройти наші авторські курси Linux. Навчальна програма Asterisk курсу розроблена нашими викладачами, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. Курс складається з таких розділів: 1. Введення (терміни і поняття телефонії; версії Asterisk ; установка Asterisk з пакетів і з исходников , компіляція вручну )
2. Настройка SIP ( users, trunks). Робота з обладнанням: IP-телефони, soft phones, VoIP, GSM шлюзи
3. План дзвінків, Dialplan (побудова Dialplan з нуля )
4. IVR (просте голосове меню, а також багаторівневе)
5. Розширені функції Asterisk ( call pickup, trans fer, hold, queues та інші )
6. Статистика дзвінків CDR (запис MySQL)
7.

Опубліковано: 28/09/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Псссс, пацан

Пссс, пацан. Хочу повідомити, що я доїдаю залишки гречки і вже близький до пробудження. Зима гряде, запаси закінчуються, від Прінса залишилася банку з прахом, а мама каже, що зовсім забула мене. Треба з цим щось робити. Незабаром я запущу ряд проектів, періодично буду постити про їх справи-пироги і подивимося вийде знову встати з колін. Сьогодні трошки про біржу спортивних прогнозів, яка пилилась останній рік. Глобально сайти на тему ставок втрачають актуальність, так як за рекламу неліцензованих букмекерів почали блочить звичайні новостники типу bookmakersrating.ru, а бігати з домену домен ідея не дуже. Рекламувати зараз можна ніби як кілька буків – Ліга Ставок, 1xstavka, winlinebet, 888. У половини з них немає навіть партнерки, а наскільки розумно зливати трафік на «Лігу Ставок» – загадка. Якщо тільки алкашів з місцевого метро, ці не читають відгуки. Самий стрьом, що ліцензовані буки забирають 13% з виграшу. Однак.

Опубліковано: 27/09/16 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

12 листопада, Київ — Курс iOS advanced

Хочеш стати професійним iOS програмістом? Не пропусти набір в групу iOS Advanced , де ти зможеш повноцінно освоїти Objective-C під керівництвом кращих викладачів IDAP College. IDAP College з 2011 року займається навчанням і подальшим працевлаштуванням iOS-розробників. Наш підхід якісно відрізняється від аналогічних профільних навчальних центрів, оскільки ми орієнтуємося на інтереси роботодавця і самі зацікавлені приймати на роботу випускників нашого коледжу. Навчальний центр IDAP College спеціалізується на підготовці студентів до реальних робочим проектам, внаслідок цього, ми пропонуємо якісні професійні курси з подальшим працевлаштуванням. Старт групи: 12 листопада 2016 року Розмір групи: до 12 осіб.
Виходячи з нашого досвіду, це оптимальний розмір для того, щоб наставник зміг приділити достатньо уваги кожному з студентів. Тривалість: 5 місяців Інтенсивність: 1 заняття в тиждень тривалістю 6 годин (по суботах з 10:00 до 17:00, перерва 13:00-14:00).

Опубліковано: 27/09/16 @ 11:45
Розділ Різне Читати далі...

10 жовтня, Дніпро — Курс FullStack Developer з працевлаштуванням в Дніпрі

Запрошуємо вас пройти курс FullStack Developer з працевлаштуванням у Києві і отримати нову роботу — стати FullStack Developer. PHP Academy — єдині курси в Україні, які гарантують нову роботу або повернення грошей. Офіційно — у договорі. У жовтні ми нарешті відкриваємо свій третій офіс — у Дніпрі! По закінченню курсів, за 6 місяців, ви отримаєте: — знання та практику на рівень Junior FullStack Developer;
— будете на практиці володіти знаннями і технологіями: PHP, MySQL, MVC, OOP, Javascript, jQuery, AngularJS, ReactJS, ES6 і не тільки;
— працевлаштування в одну з компаній-партнерів PHP Academy з оплачуваною випробувальним терміном. Зарплата на випробувальний термін — від 8000 грн. А також: — 6 місяців вивчення IT англійської мови в подарунок. Що таке FullStack? Якщо просто, то FullStack Developer — це розробник, який може розробити і бекенд, і фронтенд. Тобто, і «начинку» — бізнес логіку програми, — і його зовнішнє оформлення.

Опубліковано: 26/09/16 @ 05:55
Розділ Різне Читати далі...

Як почати кар'єр єру в IT, якщо не вмієш писати код: досвід PM'а

Я PM в інтернет-маркетинговому агентстві більше двох років. Так, це не зовсім розробка проектів, але всередині компанії є окремі команди прогерів, котрі працюють над власними продуктами. Тому методика роботи над проектами доволі схожа. Я прийшов у сферу умовно пізно — після 8 років роботи у банківській сфері, спеціалізувався на співпраці з міжнародними платіжними системами. Зараз веду крупні проекти і відповідальний за власну команду проектних менеджерів. В IT потрапив випадково — якось мені на пошту надійшла анкета на вакансію проектного менеджера. Заради цікавості я її відкрив і повеселився, поки відповідав на смішні питання рекрутерів. А оскільки я не звик кидати почате на півдорозі, то вже заодно пройшов і тестове завдання, розібрався з мануалами і склав тест Google Adwords. Під кінець подальших співбесід мене захопило, і я захотів спробувати себе в новій галузі. Так все почалося. Під час доповідей на конференціях мене запитують, як швидко і надовго потрапити в IT.

Опубліковано: 22/09/16 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180