15 -го вересня у Київ прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall )

15-го вересня у Київ прилітає Шон Маршал (Sean Marshall) Сьогодні пост про подію, яке я вирішив відвідати, а тому хто зацікавиться, буду радий бачити на даному заході. Отже 15-го вересня спеціально з Сан-Франциско, Каліфорнія до нас у Київ прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall ) - людина, яка є Директором напрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .
П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів, які привернули більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. У минулому був керівником підприємством Webtrends Ad Director. Має досвід роботи з топ-компаніями і стартапами, серед яких Microsoft Store, ExactTarget, Dickies, Mass Mutual, SunTrust, LightInTheBox.com), RentTheRunway.com, Beau-Coup і безлічі інших.

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

15 -го вересня до Києва прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall )

Сьогодні пост про подію, яка я вирішив відвідати , а тому хто зацікавиться , буду радий бачити на даному заході . Отже 15 -го вересня спеціально з Сан -Франциско , Каліфорнія до нас у Київ прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall ) - людина, яка є Директоромнапрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .
П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів , які залучили більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. У минулому був керівником компанією Webtrends Ad Director . Має досвід роботи з топ- компаніями та стартапами , серед яких Microsoft Store , ExactTarget , Dickies , Mass Mutual , SunTrust , LightInTheBox.com ) , RentTheRunway.com , Beau - Coup і безлічі інших .

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

15 - го вересня до Києва прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall )

Сьогодні пост про подію, яка я вирішив відвідати , а тому хто зацікавиться , буду радий бачити на даному заході . Отже 15 -го вересня спеціально з Сан - Франциско , Каліфорнія до нас у Київ прилітає Шон Маршал (Sean Marshall ) - людина, яка є Директором напрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .
П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів , які залучили більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. В минулому був керівником компанією Webtrends Ad Director . Має досвід роботи з топ - компаніями і стартапами , серед яких Microsoft Store , ExactTarget , Dickies , Mass Mutual , SunTrust , LightInTheBox.com ) , RentTheRunway.com , Beau - Coup і безлічі інших .

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 2 вересня

Добрий день, шановні читачі. Початок осені передбачувано принесло помітне зростання кількості посилань, які приходять через чарівну кнопку , так що сьогоднішній випуск буде досить довгим. Почнемо з не дуже приємних новин: з натхненням зустріли співвітчизниками звістка про те, що PayPal скоро дозволить прийом коштів на українські рахунки, виявилося дещо перебільшеним . Це дійсно, швидше за все, рано чи пізно станеться, але навряд чи мова йде саме про 24 вересня. І курйози від північного сусіда: школяр зі Ставропольського краю під час зустрічі з президентом РФ розповів йому про проект ReactOS і навіть попросив 1 млн євро на підтримку розробки. Новини Яндекс купив стартап The Tweeted Times , що дозволяє користувачам створювати «газети» на базі підписок в Твіттері; представлена ??CMS LiveStreet 0.5 вийшов Ruby on Rails 3.

Опубліковано: 02/09/11 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Як розробляють Facebook

На сьогоднішній день проект Facebook представлений на клієнтській стороні мобільними сайтами m.facebook.com , 0.facebook.com , мобільними додатками Facebook для iPhone і Android, а також сайтом www.facebook.com , який у вузьких колах (приблизно 750 млн жителів цієї планети) користується найбільшою популярністю. Розмір проекту накладає певні обмеження на структуру команди розробників. Якщо пробігтися по вакансіям компанії , то можна скласти наступну грубу категоризацію: Розробники продукту . Вони найчастіше зайняті розробкою функціоналу, який спостерігають відвідувачі сайту, проте продуктом цілком може бути і якась внутрішня система, у якої теж може бути приємний дизайн і юзабельние інструменти. Основні інструменти - PHP, CSS, JavaScript. Інфраструктурні програмісти .

Опубліковано: 01/09/11 @ 11:54
Розділ Різне Читати далі...

Garage48 Tartu: Хакатон для стартапів

Garage48 - це 48-годинний марафон для розробників під гаслом «від ідеї до продукту з нуля». ДОП провів вже чотири Хакатона , і мені було цікаво порівняти наш досвід з форматом Garage48. Як це було в Тарту Як і на будь-якому Хакатоне, більшу частину часу учасники Garage48 зайняті програмуванням. Але є і принципова відмінність: якщо наш Хакатон був just for fun, то Garage48 намагається бути майданчиком для старту «справжніх» проектів. У разі Garage48 «успішний проект» означає такий, коли по закінченню Хакатона команда береться за нього full-time. Ще одна «фішка» - проектні команди формуються під час Хакатона. Вечір п'ятниці, власне, цьому і присвячений. На сцену по черзі виходять хлопці і «продають» свою ідею. На презентацію дається 1 слайд, 2 хвилини і потім ще дві хвилини на запитання експертів. Обов'язково запитають «які фахівці потрібні в команду» і «де гроші».

Опубліковано: 01/09/11 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Про законопроекти для IT-галузі Україна

У березні цього року ініціативною групою Асоціації ІТ Україна і десятьма депутатами Верховної Ради були зареєстровані два законопроекти, покликані стимулювати розвиток IT-бізнесу в нашій країні. Перший закон покликаний домогтися зменшення податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток для галузі. Другий менш масштабний , він стосується внесків до Пенсійного фонду і говорить про те, що оподатковуваний база, тобто сума, з якою нам потрібно платити відрахування до соціальних фондів, повинна бути лімітована і заснована на середній зарплаті, яка виплачується іншими роботодавцями Україні, - наприклад, на рівні двох мінімальних зарплат. За умови прийняття цих законопроектів українські IT-компанії змогли б офіційно наймати в штат людей, які зараз змушені співпрацювати з компаніями за схемою СПД. В даний момент у нас немає нормальної податкової і законодавчої бази, щоб по-чесному і без втрати конкурентоспроможності платити податки, як це роблять наші конкуренти на глобальному ринку.

Опубліковано: 31/08/11 @ 04:28
Розділ Різне Читати далі...

Бета-релізи - перший крок до краху веб-проекту

Я не вірю в успіх бета-проектів. Чому? Бо не бачив людей, які куплять самокат без колеса, коли хочуть автомобіль. Можливо, хтось купить мопед, але він повинен їздити, це як мінімум. Все в світі колись втрачає первісний зміст, спотворюючи часом зовсім неймовірно. Черговий приклад - поняття бета-версій. Дивно, але багато хто починає вважати нормальним випуск відверто погано працює продукту, виправдовуючи його словом «бета». І при цьому на щось сподіваються. Я вирішив поки швидко написати фіговий повість з помилками, і якщо продажі підуть, обов'язково напишу хороший роман. Друзі, «бета » - це не означає, що користувачі вам пробачать усе. Це не означає, що не потрібно тестувати проект. Це не означає, що можна зробити аби як і виправляти помилки, коли на них вкажуть. Така «бета » - це крах. Я поки заткну вашу дірку в зубі пластиліном, і якщо не буде хворіти, поставимо гарну пломбу. Особливо жорстко бачити такі «бети » у ключових функціях і інтерфейсах проекту.

Опубліковано: 31/08/11 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 2.

Спонсор солодкого посту - BanZon.ru - нова
рекламна мережа з оплатою 1,5 руб. за клік .
Я трохи більше місяця оголошував експеримент з інвестицій в ПАММ рахунки. Результат цілком собі тягне на позитивний. Нагадаю, що вкладав я 5000 $, через приблизно 35 днів це дало: Більший плюс як на зло дали ті ПАММ, в які я вклав найменше. Прибутковість вийшла від 8% до 15%. Рахунок 5995 : вклав 1000 $ - отримав 1150 $.
Рахунок 7165 : вклав 2000 $ - отримав 2237 $.
Рахунок 7187 : вклав 1000 $ - отримав 1086 $.
Рахунок 6482 : вклав 500 $ - отримав 577 $.
Рахунок 7031 : вклав 500 $ - отримав 578 $. Тобто, з 5000 $ вийшло 5583 $. Прибуток 583 $. В принципі, всі ці ПАММ вже давно стабільно в плюсі: Хоча ось здавалося б по цих циферка у мене має бути середній прибуток ~ 19%, а на практиці ~ 12%. І це ще без урахування останнього тижня липня, коли всі крім одного ПАММ теж були в плюсі. Не знаю чому так.

Опубліковано: 30/08/11 @ 03:45
Розділ Різне Читати далі...

Эксперимент: 5000$ в ПАММ счета. Часть 2.

Спонсор солодкого посту - BanZon.ru - нова
рекламна мережа з оплатою 1,5 руб. за клік .
Я трохи більше місяця оголошував експеримент з інвестицій в ПАММ рахунки. Результат цілком собі тягне на позитивний. Нагадаю, що вкладав я 5000 $, через приблизно 35 днів це дало: Більший плюс як на зло дали ті ПАММ, в які я вклав найменше. Прибутковість вийшла від 8% до 15%. Рахунок 5995 : вклав 1000 $ - 1150 $ отримав.
Рахунок 7165 : вклав 2000 $ - отримав 2237 $.
Рахунок 7187 : вклав 1000 $ - отримав 1086 $.
Рахунок 6482 : вклав 500 $ - отримав 577 $.
Рахунок 7031 : вклав 500 $ - отримав 578 $. Тобто, з 5000 $ вийшло 5583 $. Прибуток 583 $. В принципі, всі ці ПАММ вже давно стабільно в плюсі: Хоча ось здавалося б по цих циферка у мене має бути середня прибуток ~ 19%, а на практиці ~ 12%. І це ще без урахування останнього тижня липня, коли всі крім одного ПАММ теж були в плюсі. Не знаю чому так.

Опубліковано: 30/08/11 @ 03:45
Розділ Різне Читати далі...

Witology: цікава соціальна мережа, за допомогою якої хочуть побудувати колективний розум

Вам ніколи не хотілося долучитися до чогось більшого, ніж «лайки»? Це, звичайно, соціально-корисна активність і все таке, але іноді виникає таке відчуття, що їжу для мозку вони дають мінімальну. Хочеться чогось більш глибокого. Як би не був корисний Facebook для ділового та особистого спілкування, платформою для колективного рішення інтелектуальних завдань він все ж не є. Не так давно я випадково натрапив у мережі на цікавий проект - Witology . Можливо, це чергова бульбашка, можливо - майбутня революція, або міцний середнячок. Поживемо - побачимо. Суть проекту, наскільки я зрозумів, в тому, щоб колективно думати над чимось, потім відбирати найкращі ідеї для конкретного завдання, потім вибирати з кращих кращі, і так до того часу, поки проект не буде доведений до пуття. Ідейний обгрунтування проекту спирається на міцну теоретичну базу.

Опубліковано: 30/08/11 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Witology: интересная социальная сеть, с помощью которой хотят построить коллективный разум

Вам ніколи не хотілося долучитися до чогось більшого, ніж «лайки»? Це, звичайно, соціально-корисна активність і все таке, але іноді виникає таке відчуття, що їжу для мозку вони дають мінімальну. Хочеться чогось більш глибокого. Як би не був корисний Facebook для ділового та особистого спілкування, платформою для колективного рішення інтелектуальних завдань він все ж не є. Не так давно я випадково натрапив у мережі на цікавий проект - Witology . Можливо, це чергова бульбашка, можливо - майбутня революція, або міцний середнячок. Поживемо - побачимо. Суть проекту, наскільки я зрозумів, в тому, щоб колективно думати над чимось, потім відбирати найкращі ідеї для конкретного завдання, потім вибирати з кращих кращі, і так до того часу, поки проект не буде доведений до пуття. Ідейний обгрунтування проекту спирається на міцну теоретичну базу.

Опубліковано: 30/08/11 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Що потрібно враховувати при розробці інтернет магазину. Частина 1 - структура сайту і URL сторінок.

В інтернеті є дуже багато хороших статей, презентацій та відео на тему того, як добитися максимальної віддачі від інтернет-магазину . Практично скрізь йдеться про одне й те ж - як написати бізнес-план, як розробити маркетингову стратегію, як налагодити систему прийому, оплати та доставки замовлень і т.д. Безумовно, весь цей список є обов'язковим для того, щоб ефективно розвинути інтернет-магазин, але в ньому є один істотний пробіл - моменти, які потрібно враховувати при розробці сайту магазину, щоб він нормально індексувався і не мав проблем з отриманням пошукового трафіку . Як показує досвід, приблизно кожен четвертий інтернет-магазин в Росії (а на Україну - приблизно кожен другий) розробляється без урахування цих вимог. У більшості випадків ми відмовляємося брати на просування такі магазини, так як без істотних доробок їх перспективи для пошуку дуже похмурі, а доопрацювання можуть коштувати власникові не менше, ніж створення нового магазину.

Опубліковано: 30/08/11 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

21-й випуск подкасту «Відверто про IT-кар'єризм». DOU Hackathon - Kharkov edition

Організатори харківського DOU Хакатона Вікторія Мусіяченко та Дар'я Кривенко. Що? Як ? Навіщо ? Почому ? Артем Карявко та Андрій Кулач , гості харківського DOU Хакатона з Києва та Полтави. Проект Livarava . Дмитро Пасько і Kо . « Відзначення » дня народження на Хакатоне і сервіс для підбору подарунків. Весела компанія з проектом гри в гольф зі смартфоном в якості ключки. Переможці Хакатона з проектом щодо трансляції паскаль коду на ДжаваСкрипт через Хаскеля . Організатор DOU Хакатона Макс Іщенко. Звідки взялася ідея Хакатона і його історія. Завантажити файл ( 44.8 Мб/48 : 58 MP3 , 128 kbps ) P. S. Решта випуски подкасту - на сторінці shami13.podfm.

Опубліковано: 30/08/11 @ 05:57
Розділ Різне Читати далі...

Новий російський стартап-інкубатор Farminers

Де взяти гроші на власний стартап? Останнім часом схема «ваша голова - моє фінансування» досить активно пішла в гору. Спочатку Яндекс.Старт, а тепер і Москва з новим інкубатором Farminers на дроті. Творці нового інкубатора - колишні співробітники Mail.ru: відомий російський Хедхантер Олена Володимирська (агентство інтернет-рекрутингу PRUFFI) та інвестор Ігор Мацанюк, який поставив на ноги ігрову компанію Astrum Online. В 2010 компанія Mail.ru вийшла на IPO, і Ігор, реалізувавши свої акції, отримав близько 80 млн. доларів. Як заявлено, Farminers працює за «класичною» західної схемі фінансування стартапів.

Опубліковано: 29/08/11 @ 03:37
Розділ Різне Читати далі...

Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) - Частина II


Ніч на Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) була мирною і успішною. О 22:00 відбувся HangOut з Андрієм Ясинецький, минулого со-координатором київського центру GTUG, який тепер працює в Google. Андрій розповідав про те, як «виглядає» Google зсередини, як організовує робочий процес у своїх проектах і т.д. Video streaming by Ustream Другим сюрпризом о 01:00 стало підключення до конференції Рустема з Mountain View. Video streaming by Ustream Сон - важлива складова нашого життя. Але справжній хакатонщік знає, що це не саме головне! Він жваво і завзято кодіт всю ніч. Потім передає кермо кому-небудь з команди. Немає. Вони не взаємозамінні. Вони доповнюють один одного. І так робота над прототипом проекту перетворюється на конвеєр. Особливо дієва ця модель роботи вночі, тому що ресурси людського організму виснажуються. Їх потрібно відновлювати.

Опубліковано: 29/08/11 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

Мінуси роботи далекобійником в Америці

На фото я підкачують колеса свого Фрейтлайнера Сенчюрі Дорогі друзі, сьогодні я хочу розповісти про особливості своєї роботи далекобійником в Америці, а саме про мінуси. У наступній статті рубрики Пригоди я розповім про плюси. На фото я підкачують колеса свого Фрейтлайнера Сенчюрі на стоянці вантажівок в штаті Індіана: Коли я пишу свої розповіді про життя в Америці, то частина матеріалів присвячую роботі далекобійника. Як у будь-якої діяльності, в ній є свої позитивні і негативні моменти. Наведу ще своє архівне відео про роботу далекобійником. Я там лисий і страшний: Отже, почну з мінусів. В Америці на дорогах багато небезпечних фріків До Росії це ще не настав, але, можливо, прийде. В Америці, якщо ви їдете по хайвею і бачите на узбіччі припарковану машину, особливо в темряві, то вам краще прийняти в ліву смугу і проїхати подалі від машини. Справа в тому, що там багато фріків. Це такі ненормальні люди, які хочуть кинутися під колеса вашого автомобіля. Вони не хочуть покінчити життя самогубством, немає. Їм просто хочеться працювати.

Опубліковано: 29/08/11 @ 09:19
Розділ Різне Читати далі...

Таблетка аспірину

Статтю підготували Тетяна Зав'ялова і Ксенія Чернявська. Ми багато чули про те, як добре, коли на проекті є група User eXperience (UX) інженерів, і як здорово вони можуть все зробити. Але українська об'єктивна реальність, на жаль, така, що багато команд розробників в силу ряду причин не можуть дозволити собі такої розкоші, як юзабіліст в команді, і в кращому випадку про них тільки чули. Але при бажанні можна знайти вихід. Дисципліна юзабіліті існує вже більше 30 років, і за цей час зібралася велика база знань, що включає не тільки великовагові і дорогі методи, освоєння яких вимагає багато часу і сил, а й швидкі, дешеві, доступні всім членам команди і дозволяють, як мінімум, не допустити грубих помилок. Одним зі швидких і доступних для широкого кола фахівців, такий собі таблеткою аспірину, яка зніме жар, поки доктор у дорозі, а якщо випадок не настільки важкий - то і вилікує, є евристичний підхід.

Опубліковано: 29/08/11 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

Таблетка аспірину: корисні UX-евристики

Статтю підготували Тетяна Зав'ялова і Ксенія Чернявська. Ми багато чули про те, як добре, коли на проекті є група User eXperience (UX) інженерів, і як здорово вони можуть все зробити. Але українська об'єктивна реальність, на жаль, така, що багато команд розробників в силу ряду причин не можуть дозволити собі такої розкоші, як юзабіліст в команді, і в кращому випадку про них тільки чули. Але при бажанні можна знайти вихід. Дисципліна юзабіліті існує вже більше 30 років, і за цей час зібралася велика база знань, що включає не тільки великовагові і дорогі методи, освоєння яких вимагає багато часу і сил, а й швидкі, дешеві, доступні всім членам команди і дозволяють, як мінімум, не допустити грубих помилок. Одним зі швидких і доступних для широкого кола фахівців, такий собі таблеткою аспірину, яка зніме жар, поки доктор у дорозі, а якщо випадок не настільки важкий - то і вилікує, є евристичний підхід.

Опубліковано: 29/08/11 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

22 - 24 листопада, Прага - GOTO Prague 2011 Conference

GOTO Prague is a vendor independent software development conference - made for developers by developers presentingthe industry's best speakers. Our goal is to give the softwaredevelopment community a high quality conference with unique learning, discussion and networking opportunties. Special offers With the promotion code "ua-special" you will only pay EUR 999 instead of EUR 1'460 for the 2 days conference plus 1 day training plus 3 nights Conference Hotel in Prague! This special offer is valid until 15. October 2011 only. EUR 100 discount code: developers-org-ua TheConference takes place in Prague, Czech Republic and includes: 2 conference days and 1 tutorial day with more than 20 + Presentation Sessionsby International Experts and Authors. Speakers Attila Szegedi - Software Engineer, Twitter
Bart J.F.

Опубліковано: 28/08/11 @ 05:12
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180