Бесіда з Сергієм Шельпук , главою відділу Data Science в VITech

179 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». В подкасті піде мова про Data Science , юриспруденції та Львові. Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії . В програмі : Що таке Data Science ?Про во'IT'іБізнес аналізПереїзд до ЛьвоваРозвиток в області Data ScienceДистанційна освітаОсвіта в УкраїніВільний часНавчання ринкуСвій стартапПотенціал IT ринку України Книги у випуску : On Intelligence - Jeff Hawkins
Ви, звичайно , жартуєте , містер Фейнман ! - Річард Фейнман Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT - компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 04/11/14 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

6 листопада, Київ - Курс « Основи бізнес аналізу »

Запрошуємо на курс « Основи бізнес аналізу ».
Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Щоб учасники з різних сторін змогли подивитися на сферу бізнес аналізу , на останнє заняття ми запрошуємо продакт менеджера з компанії « Google ». Заняття проходить у форматі вільного живого спілкування ( online ) , кожен студент має можливість задати різні питання і дізнатися , як все відбувається в провідних IT - компаніях світового рівня і що потрібно для того , щоб в один прекрасний день стати співробітником такої компанії .

Опубліковано: 04/11/14 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

Український аутсорсинг йде в Східну Європу

via Shutterstock . У 2014 році GlobalLogic відкрив офіс у Словаччині та Німеччині , SoftServe в Болгарії , Eleks та DataArt в Польщі. Компанії підшукують заміну українським програмістам . Події року в Україні підстьобнули IT компанії створювати запасні майданчики . Хоча представники п'ятірки найбільших аутсорсеров і кажуть , що давно планували відкривати офіси в ближньому зарубіжжі , зокрема , у Східній Європі , учасники ринку вважають , що вони діяли під тиском клієнтів . Андрій Івашків , віце - президент з глобальних операціях SoftServe каже , що ідея про відкриття офісу вперше виникла ще в листопаді 2013 - го , а через пару місяців було вирішено стартувати в Болгарії . Чому саме там ? У компанії підрахували , що зарплати місцевих програмістів на 10 % дешевше . В якості бенчмарка по зарплатам вони розглядали Дніпропетровськ і Харків. А утримання офісу через вартість оренди і податкових відрахувань обійдеться всього на 10 % дорожче , ніж в Україні .

Опубліковано: 04/11/14 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - Курс " Java Start "

8 листопада починаються заняття в рамках курсу « Java Start ». Курс призначений для тих , хто тільки починає навчання програмуванню . Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис
мови Java , навчитеся працювати з примітивними типами даних , рядками , масивами , циклами і навчитеся створювати прості програми . Курс складається з 8 занять і включає безліч цікавих практичних завдань .
Заняття проводяться по суботах з 11:00 до 15:00. Програма: ? Історія Java. J2ME , J2SE , J2EE , Android.
? середу розробки Eclipse.
? Перший додаток на Java.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними та операторами .
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика .
? Робота з рядками .
? Методи класів та параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях
? Багато цікавих домашніх завдань .

Опубліковано: 03/11/14 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Як ми відкривали школу програмування . частина 2

via Shutterstock . Всім привіт ! Як я вже обіцяв , ми постараємося вести хроніки відкриття нашої школи програмування , в яких ми будемо описувати наші спостереження , прогрес і дії , які ми вживаємо з великою метою - допомогти нашій освіті наздогнати стрімко мчиться паровоз IT. По-перше , про реакцію після статті . Дуже радує що багато людей , які відкоментований або написали мені в личку , підтримують ініціативу і бачать саме ті ж проблеми , які бачимо ми . Перша і , напевно , найпопулярніша рекомендація була : « А навчіть студентів просто програмувати . Щоб вони знали теорію автоматів , алгоритми , основи роботи компіляторів і ще багато термінів ». Як я вже писав: одна з найбільших проблем теперішнього освіти - це відсутність добре поданого і структурованого класичного Computer Science . В наших університетах можуть навчитися основам C ++ , але чому воно все так працює - пояснюють або достатньо скупо , або виробляють ставлення як до магії .

Опубліковано: 03/11/14 @ 09:02
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Одеса - SalesLab - Ефективні IT -продажу

8 листопада відбудеться практична конференція , присвячена продажу та розвитку в IT - бізнесі , SalesLab . Захід логічно продовжить тему квітневої « Just Sell IT ! Ефективні IT -продажу ». Конференція буде цікава як sales/business development менеджерам , так і маркетинговим фахівцям , власникам інтернет - проектів та технічним фахівцям , які розвивають або хочуть запустити свій проект. Планується два потоку : Beginner .
На потоці ми поговоримо про те , як будується система продажів у великих аутсорсингових компаніях і в маленьких ( але багатообіцяючих ) стартапах . З чого починати просувати свій бізнес на міжнародний ринок , обговоримо успішні практики пошуку перших клієнтів : кропітка праця чи везіння ? Sales Guru .
На потоці для бувалих зробимо акцент на окремих моментах при укладанні угод B2B і при роботі з B2C в продукті. Специфіка переговорів , магія ділової переписки , особистісний фактор у процесі продажів. Про це та багато іншого йтиметься на конференції SalesLab .

Опубліковано: 31/10/14 @ 05:03
Розділ Різне Читати далі...

3 листопада, Київ - Курс " English for QA Engineers "

Запрошуємо на курс « English for QA Engineers ».
Перше заняття ми проводимо безкоштовно .

Опубліковано: 31/10/14 @ 10:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : як допомогти IT -галузі , що таке стартап , Yii 2.0 , ретро - термінал , віртуальна реальність

Новини Роман Хміль очолив фонд BrainBasket .Компанія Mirantis отримала $ 100 млн інвестицій .Консорціум W3C затвердив стандарт HTML5 . Prom.ua купив B2B - стартап zakupki-online.com за 10 млн грн . Luxoft придбав за $ 20 млн американську компанію Radius , розробляючу рішення в області Internet of things . НКРЗІ затвердила умови тендера на отримання ліцензій на використання радіочастот мобільного зв'язку третього покоління . Іван Шихатов - Саркісов разом зі львівським школярем запустили сайт technic.in.ua . Нові версії React v0.12 Meteor 1.0 Docker 1.3 AngularJS 1.3.0LiveScript 1.3.0Dart 1.7Yii 2.0 Pro Git book , 2nd EditionBootstrap 3.3.0SQLite 3.8.7Tor Browser 4.0Android 5.0Red Hat Enterprise Linux 6.6WebStorm 9 OS X 10.10 Yosemite : The Ars Technica ReviewAsterisk 13 Emacs 24.4 Історії компаній Історія Jooble : Як з проекту " для себе " побудувати компанію з аудиторією 200 мільйонів осіб на рік .Як створити глобальну компанію в 27 років: історія MacPaw .

Опубліковано: 31/10/14 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

3 листопада, Київ - Курс « Java ООП »

3 листопада починаються заняття в рамках курсу « Java ООП ». Курс складається з 12 занять , які проводяться два рази на тиждень з 19:00 до 21:00. Тривалість : 6 тижнів . Курс призначений для тих , хто прослухав « Java Start » або має базові знання мови Java і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Програма включає детальний розбір ООП , заняття з багатопоточність програмуванню , роботі з файлової системою , бібліотеці колекцій і розробці клієнт - серверних додатків . Після закінчення курсу ви будете впевнено орієнтуватися в Java SE і зможете проектувати з писати складні прикладні програми .
Під час навчання ми розберемо і вирішимо безліч цікавих практичних завдань . Програма: ? Основи ООП. Пакети , класи , модифікатори доступу.
? Інкапсуляція , успадкування .
? Поліморфізм . Практичне застосування .
? Робота з винятками .
? Інтерфейси , подієво - орієнтоване програмування .
? Потоки введення- виведення . Робота з файлової системою .

Опубліковано: 30/10/14 @ 12:42
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 12 : Intechsystems ( Рига , Латвія )

Ось вже і готовий наш дванадцятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Латвії , Рига . Ми відвідали офіс компанії Intechsystems і поспілкувалися з Product Owner'ом з цієї компанії , Володимиром Тарасовим . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . МістоРига , Латвія Площа304 км2 Населення695,5 тис . Місто існує з1225 В світіСтолиця Латвії і найбільше місто країн Прибалтики. Розташування містаЗнаходиться на обох берегах річки Даугави , недалеко від її впадіння в Ризький затоку. Середній рахунок у кафе14,20 євро Середня ціна за капучино1,84 євро Пачка сигарет3,14 євро Біг Мак меню5 євро Оренда однокімнатна квартира в центрі міста
( в спальному районі )322 євро на місяць
( 213 євро в місяць) Оренда аппартаментов з трьома спальнями в центрі міста
( поза центром )722 євро на місяць
( 382 євро в місяць) Ціна за кв .

Опубліковано: 30/10/14 @ 12:12
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 160

Юрій Щербина шукає програміста в некомерційній проект , что может полегшіті життя багат діабетікам . Kodisoft запрошує талановитих та розумних людей на стажування . Напрямки : Hardware ( комплексна розробка Електрон девайсів ) , Software ( C #/C ++/JavaScript) , Industrial Design (3D моделювання та промдизайн ) . Початок 12 січня 2015 року . Одеська компанія ARATOG шукає старшого Java- програміста для роботи над космічною MMO стратегією Astro Lords : Oort Cloud . Зарплата $ 3200-4000 . Компанії Apriorit потрібен Driver Developer в Запоріжжі. Проект - система корпоратівної безпеки . Конструктор сайтів uCoz запрошує на роботу в Черкасах Product manager'а з навиками Презентації та Переконаний . Videolink2.me шукає на віддалену роботу з часткового зайнятістю та вільним графіком iOS розробника . Проект Полягає в побудові аплікухі для iPhone + iPad на базі WebRTC . Фокус.ua шукає веселого и креативного SMM- редактора .

Опубліковано: 30/10/14 @ 07:23
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізуємо швидкість завантаження сайту - покращуємо ПФ і позиції

При оптимізації сайтів ми працюємо не тільки над посадочними сторінками , а намагаємося поліпшувати всі доступні нашому впливу показники . Один з них - швидкість завантаження сторінок. Я попросила нашого консультанта Дмитра , який допомагав нам прискорювати наші сайти , розповісти докладніше , що, як і навіщо потрібно оптимізувати . Як впливає швидкість завантаження сайту на поведінку користувачів ? Ще в 2009 році команда Google проводила експеримент - невеликий групі користувачів штучно занизили швидкість завантаження сторінок видачі на 100-400 м . Це одразу позначилося на їхніх діях - користувачі стали вводити менше запитів , ніж зазвичай. Більш того , чим довше вони піддавалися цьому експерименту , тим рідше починали звертатися до рядку пошуку. Користувачі нетерплячі. Вони скоріше підуть із сайту , ніж стануть чекати кілька секунд , поки на сторінці прогрузити вся навігація , іконки , картинки .

Опубліковано: 28/10/14 @ 12:02
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Сергієм Ніколенко , вченим з Росії

178-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Дмитро є науковим співробітником Санкт - Петербурзького відділення математичного інституту ім. Стеклова РАН , старшим науковим співробітником Вищої школи економіки в Санкт - Петербурзі . Поговорили про науку , грі «Що? Де ? Коли » та освіті. В програмі : Про во'IT'і Освіта в США Інтернатура в Google Стан науки в Росії Мережеві алгоритми Робота вченого Зарплата в науці Переїзд за кордон Сенс наукових публікацій «Що? Де ? Коли » на ТБ і в спорті Книги у випуску : Pattern Recognition and Machine Learning - Christopher M. Bishop Machine Learning : A Probabilistic Perspective - Kevin P. Murph Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT - компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 28/10/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

20 листопада - 23 березня - Зимівля в Азії. Заїзди 2014 - 2015 рр . Trip & Work

Проект Trip & amp ; Work відкриває реєстрацію на зимовий коворкінг в Азії. У цьому сезоні ми зможемо підготувати і відправити вас на Балі або Гоа.
Мінімальний термін участі в проекті - 1 місяць ( 1 заїзд ) . Максимальний термін - 4 місяці ( 4 заїзди ) . За участі в більш ніж в одному заїзді ви отримуєте знижку на проживання 10-20 %. Крім чадного місця для життя, роботи і відпочинку , ми пропонуємо вам стати частиною чудової команди професіоналів. Де:острів Балі , Індонезія
Заїзди :
? 1 заїзд : 20 листопад - 20 грудень
? 2 заїзд : 21 грудня - 21 січня
? 3 заїзд : 22 cічня - 22 лютий
? 4 заїзд : 23 лютого - 23 березень Де:Гоа , Індія
Заїзди :
? 1 заїзд : 20 листопад - 20 грудень
? 2 заїзд : 21 грудня - 21 січень
? 3 заїзд : 22 cічня - 22 лютий
? 4 заїзд : 23 лютого - 23 березень Витрати на людину ( Балі) :
- проживання в місяць - від $ 500 за кімнату/віллу ;
- переліт Київ - о.

Опубліковано: 27/10/14 @ 12:56
Розділ Різне Читати далі...

14 листопада - 18 січня - RubyBursa

IT ринок в Україні зростає , а разом з ним і попит на web розробників , які використовують сучасні інструменти . Стати таким розробником значити бути на вістрі новітніх технологій і сучасних проектів. Можливо , Ви хочете стати одним з таких програмістів . Але , вам знайома ситуація , в яку потрапляють 80 % новачків , котрі кидають вивчення на півдорозі . Тому 14 листопада ми не проводимо чергові курси з Ruby on Rails . На заняттях ви розберете по кроках весь процес розробки і впровадження компонентів . Почнете з самого простого проекту і поступово доведете його до повноцінного сучасного Web програми . Заняття будуть на 70 % практичними , через онлайн заняття . На співбесідах запитують про досвід , а без роботи його не отримаєш - замкнуте коло ? Тут ми допоможемо вам розірвати це порочне коло і виконати реальний проект прямо на курсах .

Опубліковано: 25/10/14 @ 12:15
Розділ Різне Читати далі...

17 листопада - 18 січня - RubyBursa

IT ринок в Україні зростає , а разом з ним і попит на web розробників , які використовують сучасні інструменти . Стати таким розробником значити бути на вістрі новітніх технологій і сучасних проектів. Можливо , Ви хочете стати одним з таких програмістів . Але , вам знайома ситуація , в яку потрапляють 80 % новачків , котрі кидають вивчення на півдорозі . Тому 14 листопада ми не проводимо чергові курси з Ruby on Rails . На заняттях ви розберете по кроках весь процес розробки і впровадження компонентів . Почнете з самого простого проекту і поступово доведете його до повноцінного сучасного Web програми . Заняття будуть на 70 % практичними , через онлайн заняття . На співбесідах запитують про досвід , а без роботи його не отримаєш - замкнуте коло ? Тут ми допоможемо вам розірвати це порочне коло і виконати реальний проект прямо на курсах .

Опубліковано: 25/10/14 @ 12:15
Розділ Різне Читати далі...

3 листопада - 25 грудня, Харків - Курси по Python / Django - PyBursa

Ви знаєте якою мовою і платформі написані Youtube , Dropbox , Instagram , Bitbucket ? На яку технологію поставив ставки гігант інтернету Google ? І якщо Ви задумалися на секунду , то ... правильно ! Ця технологія - Python , а також його web - фреймворк Django . У Харкові на ній активно працюють компанії Wargaming (ті самі , з Танчик ) , Dev - pro , Mirantis , Dataart , SoftServe і десятки інших . На поточний момент якихось курсів в Харкові по Python немає і ми вирішили виправити це непорозуміння. Звичайно , кожен може вивчити все самостійно , тільки часто не вистачає або людини , до якого можна звернутися за допомогою , або реально задачі , або просто самоорганізації. Стикалися з таким? На жаль, багато курси програмування готують не професійних програмістів , а професійних слухачів курсів . На виході курсанти отримують сертифікати про те , що вони « прослухали ». Навчитися щось « слухаючи » просто неможливо . На наших курсах від PyBursa все не так .

Опубліковано: 25/10/14 @ 11:49
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 листопада, Київ - Outsource People 2014 Kyiv

28-29 листопада в Києві ми проводимо Outsource People Kyiv 2014 . Серед спікерів в основному топи великих компаній і фахівці з Україна і Східної Європи. Також чекаємо гостей з Європи , США та Прибалтики. Конференція складається в комплексі Рамада м.Києва з двох незалежних днів 28-29 листопада. Перший день розрахований більшою мірою на директорів невеликих компаній , а також Sales , Marketing співробітників . Почасти HR і PM. Другий день призначений для більш просунутих учасників. На тих , хто вже досяг результатів і планує подальше зростання . Власники і директори компаній розкажуть про останні тренди , стратегіях зростання , філософії розвитку , невдалих і успішних кейсах . Мета заходу - обмін передовим досвідом напрацювань в сфері бізнесу аутсорсингу і об'єднанні сфери IT сервісного бізнесу. http://outsource-people.

Опубліковано: 25/10/14 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Аналітичний підхід до політики

via Shutterstock . Скоро вибори і мені згадався один із цікавих університетських курсів , в якому , серед іншого, розглядалося аналітичний підхід до політики. Я розповім про одну з пройдених тем - оцінці політичної сили партії у зваженій системі голосування « так-ні » . Не бійтеся попередньої фрази , вона лише повинна була відкинути деяку кількість недбайливих читачів. Далі трохи визначень , які можна пропустити і повернутися , якщо деякі з них будуть не зрозумілі . Зважена система голосування - це система голосування, в якій кожному з гравців ( голосуючих ) можна привласнити деяку кількість голосів ( вага) , а також відома квота , тобто мінімальна кількість голосів, необхідна для прийняття рішення . Коаліція - об'єднання голосуючих . вигравав коаліція - коаліція , голосів якої достатньо для прийняття рішення . Вирішальний гравець - гравець , додавання голосу якого до програє коаліції робить з неї вигравала.

Опубліковано: 24/10/14 @ 12:33
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня Одеса - Java / Scala Lab

6 грудня о Одесі відбудеться конференція з Java і Scala технологіям - Java/Scala Lab . Захід проходитиме два дні і збере понад 200 Java і Scala програмістів з усієї України . Перший день буде представляти собою виступи доповідачів в двох потоках , другий день - майстер -класи та тренінги від провідних експертів. На конференції обговоримо питання практичного застосування Java і Scala технологій для розробки десктопних , веб , мобільних і хмарних рішень , використання Hadoop + Java або Spark + Scala для обробки великих даних; поговоримо про нововведення в Java і Scala , а також про майбутнє цих технологіях. Програма конференції знаходиться на стадії формування . Щоб стати доповідачем , необхідно подати 24 листопада. Рання реєстрація вже відкрита! Ціна :
до 17 листопада 500 грн .
до 1 грудня 750 грн .
9 грудня 1000 грн . Знижки:
Для читачів DOU.UA 10 % дисконтний промокод : DOU .
При покупці від 2 квитків - 5 %.
При покупці від 3 квитків - 10 %.

Опубліковано: 23/10/14 @ 01:30
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180