51-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Андрієм Дзинь , тренером і QA

В програмі: Про во'IT'і . Подкаст і конкуренція . Навчання автоматизованого тестування. Чому хочеться навчати ? Lifedriver.com.ua . Blog www.adzynia.com Twitter
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Книги у випуску : Agile Testing : A Practical Guide for Testers and Agile Teams - Lisa Crispin , Janet Gregory . Як привести справи в порядок. Мистецтво продуктивності без стресу - Девід Аллен . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 10/04/12 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

21 квітня, Одеса - Сіклум Agile суботник

Море, сонце і Agile - саме під цим гаслом пройде чергове суботній захід в компанії Сіклум в Одесі 21 квітня. Фахівці з Києва, Харкова та Одеси поділяться своїм досвідом та напрацюваннями під час доповідей, а паузи між доповідями дозволять за чашкою кави обговорити конкретні ситуації й особливості Ваших проектів. Для Вас на заході виступлять: 1. Дмитро Міндра (Lohika, Одеса) з доповіддю «Бережлива розробка» . Бережливе (Lean) виробництво - це досить відома і перевірена часом концепція. Саме вона дозволила Японської компанії Toyota знайти конкурентну перевагу перед більш досвідченими і багатими компаніями з США. Акцент в доповіді буде на інструментах і практиках, які допомагають робити розробку програмного забезпечення економною. Для кожного ради будуть приведені реальні приклади з практики.

Опубліковано: 10/04/12 @ 09:26
Розділ Різне Читати далі...

Електронна комерція

Електронна комерція Електронна комерція В даний час багато хто з нас просто не мислять свого життя без інтернету. З його допомогою ми вчимося, граємо, заводимо нові знайомства. А для певної частини користувачів інтернет сьогодні - це ще й спосіб заробітку. Взагалі, про заробіток в інтернеті написано вже досить багато. Як і будь-який вид діяльності, він має як свої плюси, так і свої мінуси. Так, до плюсів можна віднести відсутність необхідності проводити робочий день в офісі, не маючи можливості зайвий раз відійти від робочого місця, а серед мінусів можна виділити велику кількість недобросовісних роботодавців. З такими стикався, мабуть, кожна людина, яка вирішила заробити за допомогою інтернету, і вміння розпізнавати істинні наміри роботодавця, що стосуються оплати за виконану роботу, приходить лише з досвідом. Велика кількість людей, які вирішили заробити за допомогою інтернету, займається електронною комерцією - тобто продають через інтернет різні товари або послуги.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

Всі користувачі « Яндекс. Пошти "зможуть побачити обличчя своїх респондентів

Всі користувачі« Яндекс. Пошти Всі користувачі «Яндекс. Пошти "зможуть побачити обличчя своїх респондентів« Яндекс. Пошта »оголосила про початок тестування нової послуги для користувачів даного поштового порталу. Зараз кожен, хто відправляє або отримує листи за допомогою «Яндекс. Пошти ", може побачити аватарку свого респондента. Як відомо, багато користувачів не поспішають встановлювати фотографію на своєму поштовому ящику. А ось в соціальних мережах, навпаки, складно знайти користувача, який не має фотографії на головній сторінці. Нова функція, яку додали розробники «Яндекс. Пошти », дозволяє автоматично підбирати для кожної людини, що відправляє або одержує листи, фотографію. При цьому розробники нової функції запевняють, що ніякі інші особисті дані з соціальної мережі запитуватися не будуть. Як відомо, в соціальних мережах користувачі вказують різноманітні особисті дані - наприклад, про місце проживання або про місце навчання та роботи. «Яндекс.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:49
Розділ Різне Читати далі...

Соціальна мережа викрита в продажу даних своїх користувачів

Соціальна мережа викрита в продажу даних своїх користувачів Соціальні мережі знову звинувачують у передачі даних користувачів стороннім організаціям. При цьому мова йде не про просте розголошенні особистих даних користувачів, зареєстрованих в соціальних мережах, а про те, що ці дані адміністраторами продавалися рекламним агентствам. Варто було користувачеві хоч раз перейти по банеру, який з'являється в якості реклами на сторінці соціальної мережі, як рекламне агентство тут же запитував всі його дані, і що показово - отримували не тільки відомості про прізвище та ім'я користувача, а й про місце проживання, дату народження , професії, словом, про всі особистих даних, які користувач вказував при реєстрації в соціальній мережі. Після цього рекламні агентства починали відправляти користувачеві вже адресні пропозиції, наприклад, про можливість взяти кредит готівкою онлайн або про купівлю того чи іншого товару.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

Оголошено лідер Рунета

Об'явлен лідер Рунета Пошук по статистиці - це "улюблене" заняття користувачів мережі Інтернет. За останніми підрахунками понад сімдесят відсотків людей протягом місяця займаються пошуком. При цьому шукати вони можуть що завгодно: адреса найближчого супермаркету, дешеві послуги (наприклад, або покупку старих ноутбуків) , новини, безкоштовний софт тощо При цьому лідером за запитами виявилася пошукова система "Яндекс". "Яндекс", крім пошуку, так само домагається величезних успіхів в наданні інших, додаткових послуг. Наприклад, у сфері, що заснована на визначенні місця розташування (Яндекс карти іншими словами), пошуку відеоматеріалів, новин, порівняно цін. Крім цього, ця система так само займає друге місце по сервісів зберігання фотографій, електронної пошти та Інтернет-хостингу. Фахівці UBS позитивно оцінюють пошукову систему "Яндекс" і вважають, що оцінка його суспільством цілком справедлива. На їхню думку, ця система поки що не схильна короткостроковим і довгостроковим ризиків.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 9: відгуки Георгія Серебренникова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Після короткої перерви рубрика "Креш-тест резюме на DOU "продовжує роботу. Сьогоднішній випуск веде Георгій Серебренников, VP of Engineering в Grammarly (дізнатися більше про це експерта можна з Профіт-Шоу XIV ). Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. CV # 1 Overall immediate impression: nicely formatted resume. Person is serious and knows what he is doing. Mercury Load Runner, Test Director, etc. testify about your technical skills. Microsoft Project is the tool of Project Manager. But listing Microsoft office creates (my subjective opinion) dissonance with your background as a serious professional. I would recommend to choose slightly bigger font for the company name. Right now projects and companies are mashed up together.

Опубліковано: 10/04/12 @ 06:54
Розділ Різне Читати далі...

Перша зустріч AI -клубу

Почали з Діми Лідера @ devflow та Роми Ворушіна @ vorushin # kyiv ... on Twitpic У четвер відбулася перша зустріч AI клубу Grammarly, яку я анонсував у попередній колонці. Її основною метою було знайомство і визначення напрямку подальшого руху. Продовжилася зустріч 3:00 і по суті складалася з трьох частин. Перша частина складалася з 4-х виступів у форматі Lightning talk про приклади практичного застосування ML і не тільки. Роман Ворушін розповів про фільтрацію нграм за допомогою SVM (слайди ) Арсен Костенко говорив про застосування нейронних мереж для пошуку кадрів з вшитими субтитрами у відео-потоці. Він підкреслив, що нейронні мережі дуже добре підходять для класифікації зображень, оскільки саму мережу можна візуалізувати і в деякому роді сопостовляла із зображенням. Тема нейронних мереж викликала дуже великий інтерес і безліч питань. Дмитро Дзюба з AILEN Lab показав цікаві розробки лабораторії: виділення фіч в зображеннях у вигляді кривих 2-го порядку, дінаміечскую ассоціатівниую пам'ять на основі нейровнних мереж і т.д.

Опубліковано: 09/04/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

Вода - джерело життя і ... спосіб схуднути !

Вода - джерело життя і ... спосіб схуднути! Останнім часом проблема зниження ваги набуває все більшої актуальності. Людство винайшло стільки способів схуднення, що вибрати підходящий особисто вам спосіб, стає ще однією проблемою. І далеко не завжди гроші, витрачені на новомодні чаї, таблетки або трави для схуднення виправдані. Пора звернути увагу на те, що доступно кожному з нас, на воду. Вода для схуднення - найдешевший і просто спосіб зниження ваги. Вода є найважливішим елементом життєдіяльності людини. Всі знають з дитинства, що потрібно випивати в день близько 2 літрів рідини, але якщо робити це правильно, то можна домогтися зниження ваги. Наш мозок сприймає сигнали про голод і спрагу однаково, тому якщо хочеться їсти, можливо, варто просто випити склянку води. Таким чином, привчивши себе пити часто, у вас пропаде шкідлива звичка до частих перекусу, а будете приймати їжу строго за графіком.

Опубліковано: 09/04/12 @ 11:33
Розділ Різне Читати далі...

АТС в офісі - багато проблем, одне рішення

АТС в офісі - багато проблем, одне рішення Для кожної компанії є важливим налагодження зв'язку всередині робочого колективу, зв'язки з клієнтами та постачальниками, щоб не відчувати себе відлюдниками в світі комунікацій та інформаційних технологій. Будь-якому офісу в сучасному світі необхідна злагоджена система зв'язку для забезпечення грамотного, ефективного функціонування співробітників і керівників. Підключення міні-АТС вирішує ці проблеми. Завдяки використанню АТС в офісі скорочується кількість підключених міських номерів, в той же час співробітники отримують можливість проведення телеконференцій і нарад із зарубіжними компаніями. По суті, офісні АТС представляють собою багатофункціональну систему зв'язку, що дозволяє грамотно організувати комунікацію як між співробітниками, так і з клієнтами.

Опубліковано: 09/04/12 @ 11:29
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу XIX : Дмитро і Наталія, творці Klumba.ua

Клумба - найбільший сайт для батьків в Україну, що виріс за три роки зі спеціалізованого каталогу дитячих товарів. Кожен день тисячі українських мам отримують тут відповіді на питання, спілкуються, вибирають, купують і продають товари. 00:40 Історія появи проекту, або Як продуктивно провести час в декреті
6:20 Команда проекту
7:57 Секрет зростання і шлях до успіху
11:20 Сайт-спільноту. Особливості управління
14:03 Роль інвесторів в успіху проекту
16:20 Трохи про фінансові питаннях
22:26 «Синички» - анти-«Клумба»
31:50 Як залучити користувачів і розширити аудиторію
33:00 Чому так важливо не перестаратися і зберегти цілісність продукту
35:55 ??Соціальна мережа, нове поле діяльності 37:54 Як вирішити проблему відсутності досвіду На нові випуски Профіт-Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу доступна на PodFM . Спонсор випуску - . Pipedrive is a CRM-replacing deal management tool.

Опубліковано: 09/04/12 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 4 . Гіпердорвей під CPA .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Продовжимо розбір польотів, але на цей раз перейдемо на темну сторону сили. Я тут останнім часом трохи копався в сайтах під CPA. Є цікаві приклади. Припустимо, mosmama.ru. Що ви можете сказати про цей сайт? Так на вигляд білий сайт а-ля під GGL. Приторговує посиланнями в нових статтях. Має тИЦ 800. Сидить в ЯК. Старий прокачаний статейнік, словом. Насправді це гіпердорвей під CPA. У нього купа піддоменів і ще подподдоменов, які збирають трафік з НЧ в Яндексі. Кожен подподдомен підстроєний під певний НЧ і на загальному трасті основного домену це лізе в багато ТОПи. Насамперед йдемо в Alexa: http://www.alexa.com/siteinfo/mosmama.ru Бачите це? Це означає, що основний сайт відвідують 37% від загального. Відповідно, решта 63% осіли на піддоменах. Статистика дуже приблизна. Там може бути і 10% - 90%. Основний сайт відвідують, до речі, ~ 1500 на добу.

Опубліковано: 07/04/12 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

Продаємо товар за допомогою сайту

Продаємо товар за допомогою сайту Продаємо товар за допомогою сайту Для того щоб успішно продавати свої товари або надавати послуги, необхідна реклама в Інтернеті, оскільки в даний час саме так найпростіше знайти цільову аудиторію для будь-якого товару або послуги. Найкращою рекламою в Інтернеті, є сайт з тематичним наповненням. Задоволення це не з дешевих, але для просування власних товарів і послуг, створення сайту це один з важливих пунктів. Однак, крім вартості, створення сайту це ще й дуже трудомісткий процес, особливо в тих випадках, коли необхідно зробити сайт не на один раз, а міцно зарекомендувати рекламовану фірму на ринку. Що ж є важливим при створенні сайту? Для початку, інформація, яка готується до приміщення на сайт, повинна пройти жорсткий відбір. Якщо цей опис товару, то текст повинен бути максимально стислим і містити в собі тільки основну інформацію. Другий пункт - це дизайн.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Інформація , що не виходить за межі кімнати

Інформація, що не виходить за межі кімнати Інформація, що не виходить за межі кімнати В даний час з повсюдним розвитком Інтернету стали з'являтися все нові й нові розробки, що стосуються реальному повсякденному житті. Це можуть бути як програми, так і сайти. Деякі з них дійсно заслуговують уваги і є популярними серед користувачів. Так, наприклад, широко анонсоване послуга «Класний журнал», вже використовується в багатьох школах. Сенс такої розробки полягає в тому, що на сайтах шкіл вивішується деяку подобу класного журналу в електронному вигляді, і кожен батько отримує код доступу до цієї інформації або навіть може налаштувати інтеграцію з SMS. Такий винахід, незважаючи на його поки ще сирий варіант, досить зручно і для батьків, і для вчителів - одним не доведеться за кожної двійки свого ненаглядного чада бігати в школу, іншим же не доведеться витрачати особистий час для проведення бесід з батьками. Однак крім корисних розробок існують і відверто безглузді й марні.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Завантажуємо сайти зі швидкістю світла

Завантажуємо сайти зі швидкістю світла Завантажуємо сайти зі швидкістю світла При створенні сайту більшість розробників дбають не тільки про його внутрішньому наповненні, але і про його дизайні. Це, безумовно, є виправданим, оскільки користувачів спочатку приваблює саме дизайн, а зміст часто грає другорядну роль. Виняток становлять лише ті випадки, коли користувачеві необхідно терміново знайти якусь важливу інформацію. Уже після того, як пошуковий запит створений, і пошукова система пропонує тисячі варіантів, залишається вибрати найбільш підходящий. Тут про дизайн думати не доводиться, оскільки першочерговим завданням є знайти потрібну інформацію. Крім інформації такого користувача буде цікавити тільки лише один фактор - швидкість завантаження сайту . На жаль, не скрізь існує доступ до високошвидкісного Інтернету і у багатьох користувачів завантаження сторінки займає досить тривалий час у зв'язку з наявністю на сторінці безлічі стороннього контента, такого, як, наприклад, рекламні банери в медіа-форматі.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 квітня, Київ - ДОУ хакатони - Київ!

Час: з 14:00 28 квітня по 16:00 29 квітня + афтепаті для тих, хто вижив. Ми провели 6 ДОУ хакатони: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку і повертаємося до Києва, який так довго чекав нас. Правила цього заходу вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 05/04/12 @ 04:08
Розділ Різне Читати далі...

Історія успіху проекту Марка Цукербрерга

Історія успіху проекту Марка Цукербрерга Історія успіху проекту Марка Цукербрерга Соціальна мережа Facebook є найпопулярнішою в світі. Проте так було не завжди. Спочатку, ця соціальна мережа була доступна тільки студентам Гарварду. Потім мережа поступово розширювалася і реєстрація в ній стала доступна і студентам інших університетів. Для того щоб проект і далі розвивався, були необхідні інвестиції. Перші інвестиції надійшли від одного із засновників PayPal, ставши основою для подальшого розвитку проекту. На ці гроші було вироблено безліч запланованих розробок, після чого розвиток соціальної мережі стало відбуватися ще стрімкіше. Але всім бажаючим проект став доступний тільки в 2005 році, через рік після її створення. Незважаючи на всілякі розробки, в цей період розвитку проекту, не йшло мови ні про яке заробіток. Уже деякий час по тому основним заробітком Цукерберга став дохід від контекстної реклами. Багато відомих компаній пропонували Марку викупити у нього Facebook, проте його кожного разу не влаштовувала сума.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

Знайти і не здаватися

Знайти і не здаватися Знайти і не здаватися Ні для кого не секрет, що в найбільших пошукових системах можна знайти все, що завгодно. Проте чи так йдуть справи з непоширеними запитами? Абсолютно не так. Часом необхідно перегорнути кілька сторінок в пошуковій системі, щоб знайти хоч щось близьке до теми, а й на останніх сторінках не завжди знаходиться потрібна інформація. Виникає два питання: як бути і що робити. Оскільки в Інтернеті можна знайти практично все, то є ймовірність, що хоча б пару рядків по темі, але знайти можливо. Потрібно лише правильно шукати. Так як же правильно шукати? Для початку потрібно сформулювати запит різними способами. Нерідко допомагає пошук за окремими словами, які не узгоджені в пропозицію. Пошукова система знайде всі документи зі зустрічаються словами, але результат такого пошуку може підійти тільки у разі пошуку за точною фразою. Другий спосіб пошуку, це віднесення необхідного об'єкта до найбільш розширеній групі.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Заявимо про себе Вконтакте

заявив про себе Вконтакте Заявимо про себе Вконтакте Реклама переслідує нас по всьому Інтернету. Часто це просто докучливі банери, що заважають перегляду потрібної сторінки. Більшість користувачів Інтернету відразу ж закривають їх, практично не читаючи. Але, варто прочитати такий банер і можна переконатися, що ніякі серйозні компанії не рекламують себе подібним чином, а значить і закривати таку нав'язливу рекламу можна без жалю. Тоді яким же чином має подаватися реклама в Інтернеті? Вона обов'язково повинна бути помітною, але ненав'язливою. А також, повинна бути розташована доступно для цільової аудиторії, на яку вона спрямована. При нинішньому розвитку соціальних мереж, питання про рекламу зважився сам собою. У популярній мережі Вконтакте, реклама розташовується збоку і не заважає переглядати інформацію, але, безсумнівно, звертає на себе увагу.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

Прогноз погоди з доставкою додому

Прогноз погоди з доставкою додому Прогноз погоди з доставкою додому Все більше і більше розвивається бізнес з продажу різних товарів через Інтернет. У реальності, таких магазинів може навіть і не існувати, тому й самовивіз товарів з них неможливий. Багато підприємців, які вибрали цей спосіб продажу товарів, вважають його більш вигідним для себе, оскільки не потрібно оплачувати оренду приміщення і роботу персоналу. Але і для потенційних покупців, такий спосіб покупки часто є найкращим, оскільки дозволяє не витрачати час на походи по магазинах. Проте в покупках через Інтернет є й недоліки. Покупець ніколи не може бути впевнений, якщо має намір отримати оплату за фактом отримання товару. Покупець запросто може відмовитися від товару з якихось причин. З іншого боку, покупець також не може бути впевнений, що товар йому доставлять в нормальному стані, погоджуючись на передоплату.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:22
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180