17 травня - Семінар для підприємців : "Інвестиції в IT бізнес"

Трохи про організатора :
Проект " LAWBOOT " - це консалтингова юридична компанія створена в 2013 році групою юристів та інтернет -підприємців. Діяльність компанії спрямована на вирішення завдань аутсорсингових і продуктових IT компаній розташованих в Україні , так само надаємо свої послуги стартап інкубаторів та окремим стартап проектам . Компанія " LAWBOOT " ставить амбітну мету - підвищити рівень юридичної культури інтернет підприємців України . Ми вже не один раз проводили свої оффлайн семінари в різних містах України , так само ми проводимо вебінари (останні в рамках Lviv Startup Club ) і наші слухачі вважають їх корисними. Зараз ми запускаємо нову тему для семінарів , і поговоримо про інвестиції в IT бізнес. Хочемо побачити в аудиторії : IT підприємців , стартаперів , бізнес-ангелів , представників венчурних фондів , акселераторів , інкубаторів . Плануємо :
• Розповісти про те які бувають інвестори? Дати їх порівняльну характеристику.

Опубліковано: 15/04/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

11 травня, Київ - Перша зустріч «Київ Node.js »

Запрошую фахівців з Node.js і JavaScript з Києва , всіх , хто усвідомив зручність і простоту серверного програмування на JS , відчув або хоче відчути переваги наскрізного мови для клієнта і сервера , на чаювання з обміном досвідом , яке буде проводитися 4 рази на рік. Формат: чаювання ( 2:00 + вільне спілкування ) , обіцяю зібрати цікавих людей і теми для обговорення. Це перша зустріч , але я сподіваюся , що нас набереться хоч десятка два. На порядку денному на перший раз :
1 . Знайомство і особисті історії переходу на Node.js (хто має)
2 . Обговорення технології та успішних прикладів впровадження
3 . Обмін досвідом та відповіді на запитання від найдосвідченіших нодовцев
4 . Налагодження технологічної взаємодопомогу з Node.js в Києві та Україні Формат : круглий стіл
Тривалість: 2 години + вільне спілкування Прохання реєструватися
і підтверджувати участь.

Опубліковано: 14/04/14 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці: +15635 $ .

Спонсор посту - fXGeneral.com
- корисний форекс- форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Тобто , коротше , тема в тому , якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10-и річним досвідом , керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми) . Створила собі таку собі легенду , під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене . Російська та англійська для неї за легендою не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому у неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча , схоже , нікого це особливо не цікавило. Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином яка-не довіру.

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці : + 15 635 $ .

Спонсор поста - FXGeneral.com
- корисний форекс- форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Т.е . , коротше , тема в тому , якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10 -и річним досвідом , керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми ) . Створила собі таку собі легенду , під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене. Російська та англійська для неї за легендою не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому у неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча , схоже , нікого це особливо не цікавило . Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином хоч якесь довіру .

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці: + 15635 $ .

Спонсор поста - FXGeneral.com
- корисний форекс- форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Т.е . , коротше , тема в тому , якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10-и річним досвідом , керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми ) . Створила собі таку собі легенду , під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене. Російська та англійська для неї по легенді не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому в неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча , схоже , нікого це особливо не цікавило . Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином хоч якесь довіру .

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці: + 15 635 $ .

Спонсор поста - FXGeneral.com
- корисний форекс -форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Т.е . , коротше , тема в тому, якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10-и річним досвідом, керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми) . Створила собі таку собі легенду, під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене. Російська та англійська для неї за легендою не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому в неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча, схоже , нікого це особливо не цікавило. Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином хоч якесь довіру.

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

17 квітня - Hangout Meetup # 1 - AndroidDevUA

Наш перший AndroidDevUA hangout event Будемо Говорити про Наступний : Дмитро Данилик ( 20:00 - 20.30 )
- Багатопоточніть бази даних SQLite
- Інтеграція SQLite у intellijidea13
- « Лупашім все стрінгамі » як модель бази даних Яків Моспан ( 20:30 - 20:45 )
- Для чого нам клас Application ? Відповідаємо на питання ( 20:45 - 21:00 )
- Будь -які технічні питання пов'язані з androiddev Як буде відбуватіся event ? 1 . На качану вартує перевіріті налаштування наушніків та мікрофону
2 . У визначеня годину УСІ прієднуються до hangout
3 . Доповідач нишпорити свой ??екран та почінає Доповідь
4 . У кінці Доповіді ві можете Запитати про незрозумілі моменти
5 .

Опубліковано: 14/04/14 @ 08:57
Розділ Різне Читати далі...

Статистика oDesk : найдорожчі IT- фрілансери України - з Одеси

[ Від редакції: Олександра Маркова - маркетолог -міжнародник фріланс -біржі oDesk ] Україна давно стала одним з пріоритетних регіонів для розвитку oDesk , що підтверджується глобальної статистикою , яку ми публікували місяць тому . Вона займає четверте місце в « загальному заліку » країн по заробітку на oDesk і перше місце серед європейських держав. Поки професійні українські розробники реєструються в програмі « Топ- розробники oDesk » (а близько 25 % всіх реєстрацій приходить з України) , ми розповімо читачам DOU про те , як представлені на oDesk різні міста . Цифри взяті за останні 12 місяців або за 2013 рік. Загальні цифри Найактивніші українські фрілансери живуть у Києві , Харкові та Запоріжжі - на їх частку припала майже половина відпрацьованих годин за цей період. По діаграмі видно , що принцип « хто не працює , той не їсть » дотримується майже у всіх містах . Але є і винятки: наприклад , фрілансери Донецька заробили більше одеситів , хоча працювали менше.

Опубліковано: 14/04/14 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

SoftServe закриває офіс в Севастополі і відкриває в Болгарії

via Shutterstock .
Компанія SoftServe повідомила ДОУ про закриття офісу в Севастополі . Причиною стала склалася в Криму ситуація , яка викликала несприятливі умови для ведення бізнесу в цьому регіоні. Співробітники з Севастополя отримали пропозицію переїхати в будь-який інший місто з тих , де функціонують центри розробки SoftServe. В Україні це Київ , Львів , Харків , Дніпропетровськ , Івано- Франківськ, Рівне та Чернівці. У березні цього року компанія також відкрила офіс в Софії , Болгарія . У Севастополі в SoftServe працювало близько 150 осіб. Нагадаємо , що двома тижнями раніше компанія ще не визначилася з планом дій щодо кризи , посилаючись на нез'ясовану ситуацію з законодавством і податковою системою в Криму. Точки зору співробітників Ми попросили кількох співробітників компанії з Севастополя прокоментувати ситуацію. « 150 чоловік викинуто на ринок» Про закриття операцій в Севастополі нам оголосив СЕО Алан Харлан в п'ятницю ( 11.04 ) по remote .

Опубліковано: 13/04/14 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

25 - 27 квітня, Донецьк - DrupalCamp Donetsk

ДрупалКемпу Донецьк - це некомерційний захід , покликане об'єднати людей , яким цікава система управління контентом Друпал . Даний захід буде корисно як починаючим розробникам , які не знайомі з Друпал , так і професіоналам , які не перший рік працюють з даною системою . Конференція організована волонтерами з Донецького Друпал спільноти. Мета заходу - об'єднання людей навколо Друпал , його поліпшення і обмін знаннями . ДрупалКемпу пройде у форматі BarCamp . На конференції ви почуєте доповіді від кращих розробників країни. Ми запрошуємо всіх: від цікавих новачків до розробників , дизайнерів і власників бізнесу. Сесії конференції будуть охоплювати теми , застосовні до всіх сфер використання Drupal. DrupalCamp - не тільки конференція . За традицією, під неділю пройде код спринт для розробки ядра Drupal та модулів. Для того що б створити неформальну обстановку на конференції буде проведена вечірка в кращих стилях DrupalCamp .

Опубліковано: 12/04/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

DOU заборонили в РФ

via Shutterstock . Українська спільнота програмістів DOU.ua потрапило в реєстр сайтів, що містять інформацію , поширювати яку в Російській Федерації заборонено .
Стаття Федерального закону від 27 липня 2006 року No 149 -ФЗ , на підставі якої ДОУ потрапив до списку : Стаття 15 . Використання інформаційно- телекомунікаційних мереж
1 . На території Російської Федерації використання інформаційно- телекомунікаційних мереж здійснюється з дотриманням вимог законодавства Російської Федерації в області зв'язку , цього Закону та інших нормативних правових актів Російської Федерації.

Опубліковано: 11/04/14 @ 02:42
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: The Heartbleed Bug , помилки HR- ів , інноваційний сценарій розвитку України

Добрий день , шановні читачі. Триває наш опитування про вузи . Вже зібрано більше 1800 анкет. Приймайте участь і розповідайте про опитування друзям . Новини 15 квітня відбудеться запуск і офіційна презентація фонду Brain Basket Foundation . Запрошуються всі бажаючі , для того що б з перших вуст дізнатися про те , що буде включати в себе робота фонду і вплинути/запропонувати власні ініціативи , які допоможуть розвитку української IT індустрії. Запущено (поки в тестовому режимі) портал ITEDU.org.ua , присвячений IT- освіті в Україні . IT -палатка запускає агентство допомоги соціальним стартапам . Рада дозволила ув'язненим користуватися мобільними і комп'ютерами. Нові версії Dart 1.3 MongoDB 2.6 Express.js 4.0 Varnish 4.0.0 Rails 4.1.0 Erlang OTP 17.0 Що робити ? John Resig : Write Code Every Day . Роман Комаров : Будьте глобальними . Ілля Кенігштейн : Як Україні перебудуватися на інноваційний сценарій розвитку . 10 Skills Developers Should Invest In for 2014 .

Опубліковано: 11/04/14 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

17 квітня, Київ - Квітнева зустріч Kyiv SQL Server User Group

Запрошуємо вас на чергову зустріч Kyiv SQL Server User Group , яка відбудеться 17 квітня. Буде два цікавих доповіді . Перший доповідь буде присвячена блокувань діапазону в SQL Server , і пов'язаними з цим тонкощами . У другій доповіді буде розказано про побудову складних запитів , за допомогою advanced конструкцій T- SQL. Доповідь № 1 : Побудова складних T- SQL запитів , крок за кроком
У доповіді розглядаються питання побудови запитів зі складними конструкціями , з різними типами об'єднань , приминением ранжирують функцій та інших засобів мови T - SQL , з реальними прикладами з практики .
Доповідач: Байдалін Сергій
Software Development Engeneer . Досвід розробки включає як створення аналітичних систем і сховищ даних для них , так і проектування та оптимізацію роботи високонавантажених транзакційних систем на основі MS SQL Server. Загальний досвід розробки 9 років.

Опубліковано: 10/04/14 @ 09:39
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 131

Рекламна мережа Adtraceшукає досвідченого Front - end розробника . Графік роботи з 16:00 до 24:00 ( віддалено ) . Зарплата до $ 6000-8000 . Компанія Willowcode запрошує на роботу старшого Java- програмістадля розробки високонавантаженої enterprise системи . Зарплата $ 4000-4500 . SaM Solutions запрошує на роботу до Голландії Java- сеньйора. Зарплата 4200 EUR/month net . Компанія Sitorium шукає досвідченого Django -розробника, що вміє писати клієнтські програми на js . Зарплата до $ 3200. Одеська компанія Comodo Group шукає добродушного C + +/embedded програмістадля створення автоматизованої системи розумного будинку. GlobalLogic шукає старшого QNX розробникадля розробки платформи віртуалізації. Компанії Lowerbits потрібна File System Filter developerзі знанням Win32 API/DDK/IFS . Розглядається віддалена робота з відвідуванням офісу 1-2 рази на тиждень. EPAM Systems оголошує набір на практику за напрямом « Front - End Development».

Опубліковано: 10/04/14 @ 05:55
Розділ Різне Читати далі...

15 квітня, Київ - Відкриття Brain Basket Foundation

Ініціатори Brain Basket Foundation з радістю повідомляють про запуск фонду та його офіційної презентації , яка відбудеться 15 квітня в Києві , НСК Олімпійський з 18.00 до 20.30 Мета роботи фонду - зробити IT- індустрію рушійною силою для створення потужної/міцної економіки України .
Ініціаторами проекту виступили провідні IT компанії - Ciklum , SoftServe , AVentures , EPAM Ukraine , GlobalLogic , Luxoft Ukraine , за підтримки Павла Шеремети , Міністра економічного розвитку і торгівлі України . До 2020 року , об'єднавши зусилля , планується підготувати 100 000 IT фахівців , які отримають роботу в IT індустрії і залучать в Україну 10 млрд. дол експортних надходжень. Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході - запуску , для того що б з перших вуст дізнатися про те , що буде включати в себе робота фонду і вплинути/запропонувати власні ініціативи , які допоможуть розвитку української IT індустрії.

Опубліковано: 09/04/14 @ 08:11
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT : посада Бізнес-аналітик

via Shutterstock . Представляємо сьому статтю серії «Кар'єра в IT ». На цей раз мова піде про бізнес- аналітиці , який виконує роль сполучної ланки між замовником і розробниками . Попередні матеріали циклу були присвячені посадам Team Lead , software Architect, Project Manager, CTO , QA engineer і qA Automation engineer. Бізнес-аналітик - це фахівець , який досліджує проблему замовника , шукає рішення і оформлює його концепцію в формі вимог , на які в подальшому будуть орієнтуватися розробники при створенні продукту . За даними ДОУ , середньому українському бізнес- аналітику 28 років , він має зарплату $ 1300-2500 і досвід роботи 3 роки . Завдання та обов'язки Головне завдання бізнес- аналітика - виявити проблеми бізнесу замовника і знайти максимально ефективне рішення. Для цього він повинен володіти знаннями у предметній області. Бізнес-аналітик працює з вимогами на всіх етапах життєвого циклу розробки ПО і постійно виступає посередником між замовником і командою програмістів.

Опубліковано: 09/04/14 @ 09:22
Розділ Різне Читати далі...

Фонд BrainBasket обіцяє перетворити ІТ- індустрію в рушійну силу української економіки

Організація публічна , незалежна і некомерційна . Мета BrainBasket - розвивати освітню екосистему в Україні і реалізувати програму « 100 000 нових програмістів до 2020 року » , що принесе $ 10 млрд експортних надходжень. Для цього Фонд залучатиме гроші і ресурси від національних і міжнародних організацій , урядових установ , НДО , а також приватних добровольців і спонсорів. Посівні інвестиції в розмірі 100 000 доларів внесе компанія Ciklum . Решта Топ- 5 аутсорсингових IT- компаній отримають пропозицію зробити рівнозначні внески. « Україна має унікальний шанс використати IT- індустрію як локомотив економічного розвитку і стати так званим" криницею талантів " для Європи. Ми працюємо над тим , щоб у країні ріс середній клас. Велика частина експортних надходжень в IT- індустрію буде виплачена співробітникам у вигляді зарплат » , - сказано на brainbasketfoundation.com .

Опубліковано: 08/04/14 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

150 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Нам 3 роки і це не жарт

подкаст вже 3 роки і це наш день різдвяний випуск , говоримо про нас і про подкасті . У програмі: Що змінилося за рік у Ольги Давидової Що було нового в подкасті за рік Майбутнє подкасту Результати опитування про подкаст Статистика подкасту Спогади про першому разі Підтримка подкасту Що змінилося за рік у Михайла Марченко Кумівство в подкасті Радість за друзів подкасту Плани подкасту Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 08/04/14 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Як практично скористатися Blau Karte ?

Отже, минуло два роки з того моменту , як Німеччина відкрила програму Blau Karte і багато встигли нею скористатися. У мене часто запитують різні речі , пов'язані з цим , і я хочу просто написати їх тут, щоб не пояснювати в сотий раз . 1 . Як конкретно працює Blau Karte ? Конкретно вона працює так: якщо закордонний ( non -EU ) фахівець має вищу освіту (підтверджений диплом ) і може знайти роботу ( потрібно показати підписаний контракт) з певним мінімумом зарплати ( 36/45k на рік брутто залежно від професії ) - він може отримати т.зв. Blau Karte - дозвіл на проживання та роботу в Німеччині . З цього випливає два важливих моменти: - Це програма для шукачів , тобто , вашому роботодавцю не потрібно робити взагалі нічого для того , щоб найняти вас , ви можете вирішити питання з державою самостійно , не привертаючи роботодавця.

Опубліковано: 07/04/14 @ 02:45
Розділ Різне Читати далі...

Як практично скористатися Blaue Karte ?

Отже, минуло два роки з того моменту , як Німеччина відкрила програму Blaue Karte і багато встигли нею скористатися. У мене часто запитують різні речі , пов'язані з цим , і я хочу просто написати їх тут, щоб не пояснювати в сотий раз . 1 . Як конкретно працює Blaue Karte ? Конкретно вона працює так: якщо закордонний ( non -EU ) фахівець має вищу освіту (підтверджений диплом ) і може знайти роботу ( потрібно показати підписаний контракт) з певним мінімумом зарплати ( 36/45k на рік брутто залежно від професії ) - він може отримати т.зв. Blaue Karte - дозвіл на проживання та роботу в Німеччині . З цього випливає два важливих моменти: - Це програма для шукачів , тобто , вашому роботодавцю не потрібно робити взагалі нічого для того , щоб найняти вас , ви можете вирішити питання з державою самостійно , не привертаючи роботодавця.

Опубліковано: 07/04/14 @ 02:45
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180