9 квітня, Київ - QA Club Kiev # 7: Як тестують в Skype

Прийшла довгоочікувана весна, піднімається настрій, і у нас для Вас, колеги тестувальники, є хороші новини! Ми готуємо 7-ю зустріч київського спільноти тестувальників QA Club Kiev , яка пройде 9 квітня 2012 Ні для кого не секрет, що Skype - один з найбільш популярних і доступних VoIP сервісів. Більше 31,5 млн. активних користувачів. Skype підтримує велику кількість пристроїв, в тому числі мобільні платформи, інтегрований в останні моделі телевізорів. Можливість здійснювати дзвінки, відеоконференції, обмінюватися повідомленнями - все, що ми щодня звикли використовувати для комунікації на роботі і вдома. І звичайно, щоб підтримувати роботу такої величезної кількості користувачів, питання якості стоїть на першому місці. На цей раз зустріч буде присвячена питанням тестування відео. Ми дізнаємося як тестують відео, як автоматизують, будують процеси і не тільки, тестувальники в компанії Skype.

Опубліковано: 30/03/12 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

Електронні ЗМІ почнуть перевіряти на екстремізм

Електронні ЗМІ почнуть перевіряти на екстремізм Електронні ЗМІ почнуть перевіряти на екстремізм На засіданні міжвідомчої комісії Глава МВС РФ Рашид Нургалієв пообіцяв створити спеціальні центри по боротьбі з екстремізмом, які почнуть посилено перевіряти електронні ЗМІ, повідомив Інтерфакс. План зі створення даних центрів розробляють у федеральних округах в повпредства президента РФ. На даний момент вже існують і функціонують два центри по боротьбі з екстремізмом в Інтернеті, один знаходиться в Петербурзі (СпбГУ), інший в Москві, найближчим часом буде створено центр в Південному федеральному Університеті. За 2011 рік відомства винесли 130 попереджень розповсюджувачам і 25 попереджень редакціям. Крім того в подальшому будуть піддаватися перевірці не тільки електронні ЗМІ, також цензурі підлягають друкована, відео-та аудіо-продукція містить екстремістські натяки. Будемо сподіватися, що дана політика ніяк не торкнеться талановитих людей бажаючих випустити і розтиражувати свої творіння.

Опубліковано: 30/03/12 @ 04:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: IT -парки в Україну , нові Django і Go, архітектура YouTube , аналогові обчислювачі , допомоги по NUnit і Windows 8

Добрий день, шановні читачі. З прийняттям у першому читанні черговий версії законопроекту про податкові пільги для IT почалася чергова хвиля обговорень їх необхідності. Одна з думок «проти» викладено у цікавій колонці Володимира Позднякова з аналітичного агентства IDC в «Кореспонденті». Тим часом президент України Віктор Янукович шукає бажаючих взяти участь у створенні в нашій країні IT-парків; днями він обговорив цю тему з керівником Samsung Джісангом Чоем. Для тих, хто цікавиться ринком розробки ПО суміжної Росії, - свіжий випуск «Рунетологія» з Оленою Володимирській , керівником кадрового агентства Pruffi, зі статистикою зарплат і прогнозами на майбутнє. І ще про російському ринку: розгорівся невеликий скандал між компанією Witology і підрядником-розробником Auriga. Перша звинувачує останню у незадовільному якості продукту, оцінюючи свої збитки в 6 млн рублів; подробиці та приклади вихідного коду - на Roem.ru .

Опубліковано: 30/03/12 @ 08:09
Розділ Різне Читати далі...

Ремонт і списання в одному місці

Ремонт і списання в одному місці Ремонт і списання в одному місці В офісах, де співробітники годинами прикуті до різних моніторів, найпоширенішим видом «оргтехніки» вважається кавоварка. Щоб не витрачати час у черзі за порцією кави, все частіше використовують кавові машини самих різних виробників і потужностей. У Санкт-Петербурзі ремонтом кофемашин в СПб займаються професіонали, яким добре відомі нюанси і капризи Bosch, Delonghi, Jura, Krups, Siemens, Spidem та інших апаратів. Багато компаній і майстерні проводять ремонт і післягарантійне обслуговування (чистка, налагодження) стаціонарних кавоварок і кавових машин з наданням всієї необхідної документації. При тривалій експлуатації кавомашини можливі різного виду несправності, такі як зниження напору при видачі кави, підтікання після відключення механізму рідини, поломка через перепади напруги в мережі електронного управління чи бойлерів.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

Поради початківцям бізнесменам

Поради бізнесменам Поради бізнесменам Якщо ви ще не мали справи з бізнесом раніше, ми зможемо дати вам кілька порад про те, як краще розпочати свій бізнес. Для початку слід визначитися з ідеєю майбутньої справи та дослідити ринок в цікавій для вас області. Таким чином, ви зможете точніше побачити перспективи і можливості вашої справи. При відкритті вашого бізнесу не варто позичати гроші, брати кредити і позики, вкладайте в бізнес лише свій капітал. Пізніше, коли справа увінчається успіхом, ви можете звертатися за подібною допомогою до інших. Навіть у випадку ретельно вивченої ситуації можуть виникнути проблеми і ви можете не отримати бажаного результату від своєї справи, тому не варто вкладати відразу всі наявні кошти, краще залишити їх в резерві на випадок непередбачених витрат. Не забувайте також про те, що бізнес має на увазі отримання прибутку і зменшення ваших витрат, тому намагайтеся робити тільки вигідні і невеликі вклади, звичайно, зберігаючи якість продукції, що випускається.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток в інтернеті за допомогою сайтів

Заробіток в інтернеті за допомогою сайтів Заробіток в інтернеті за допомогою сайтів Заробіток в інтернеті стає все більш поширеним з кожним роком і найголовніше, що таким способом роботи ви дійсно можете заробити не погані гроші. Звичайно, щоб отримувати пристойну плату за роботу, людині потрібно добре знати свою справу, не маючи певних навичок, навряд чи можна заробити великі гроші в інтернеті. Існує безліч варіантів інтернет заробітку. Одним з найбільш вигідних варіантів, мабуть, можна вважати створення власного сайту та його просування. Дуже багато, які знають свою справу, створюють сайт саме для продажу, а саме розкручують його, набирають певну кількість якісних відвідувачів, займають гарні позиції на пошукових системах, а потім продають даний сайт. При продажу слід вказати всю інформацію про даний проект і скласти приблизний план його розвитку, якщо ви дійсно добре постаралися, то можете отримати пристойну суму грошей і точно не пошкодуєте про виконану роботу.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

Основні правила обміну посиланнями

Основні правила обміну посиланнями Просуваючи свій сайт потрібно обов'язково приділити увагу такому аспекту, як обмін посиланнями. Обмін посиланнями з іншими сайтами це не просто рекламний крок і можливість залучення більшої кількості відвідувачів, даним способом можна збільшити тИЦ і PR. Як показує практика, на відвідування сайту обмін посиланнями майже не впливає. Високий PageRank - чисельний показник авторитарності сторінки по відношенню до інших сайтів використовуваною системою Google, так само як аналог Яндекса тИЦ (тематичний індекс цитування) надають «вага» сторінки і підіймають рейтинг в пошукових системах. Існує кілька видів обміну посиланнями • Одностороння посилання - ці посилання найбільш цінні, встановлюється на сайті з гарним ІЦ в односторонньому порядку. • Двосторонні посилання - пошукові системи не оцінюють їх високо, тому що тут простежується підтекст навмисних дій підвищують ІЦ.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:21
Розділ Різне Читати далі...

У природи повно поганої погоди

У природи повно поганої погоди Весь тиждень погодою в Європі керує антициклон. Маленький дощ у Португалії, поморосіло на півночі Скандинавії, в інших країнах температура повітря впевнено перейшла позначку +18 градусів і закріпила прихід весни на континент. В Україні все з точністю до навпаки: холодна з пронизливими вітрами погода донецьк накриває снігом. Зміни, що відбуваються в погоді, з початку 21 століття отримали статус глобальних. 23 березня, в Міжнародний метеорологічний День ВМО (всесвітня метеорологічна організація) опублікувала в Інтернеті доповідь про зміни клімату на Землі за останні 10 років з докладним аналізом погоди в 2011 і прогнозом на 2012 рік. Період 2001-2010 був названий найспекотнішим десятиріччям за всю історію континентів, в цілому за останнє десятиліття швидкості підвищення температури на планеті істотно зросла. Рекордним визнаний 2010 рік.

Опубліковано: 29/03/12 @ 06:59
Розділ Різне Читати далі...

Програма за передплатою

Програма за передплатою Весну в Інтернеті прийнято називати часом «низьких цін». Найбільш суттєві знижки на самі часто використовувані продукти, у тому числі - програмне забезпечення. Різні антивірусні програми можна придбати зручним новим способом - за передплатою і через швидкісний бездротовий інтернет , що надає, наприклад, компанією ВАТ «Телекомпанія Санкт-Петербурзьке кабельне телебачення». Програмне забезпечення по підписці схоже на придбання доступу. При щомісячній оплаті інтернет-доступу невеликою сумою при необхідності поповнюючи рахунок протягом місяця. Щоб не згадувати про щомісячні оплати, можливе внесення суми на рахунок оператора одноразово відразу за 6 місяців вперед. Щоб користуватися за передплатою обраним програмним забезпеченням, можна по каталогу вибрати необхідну програму і оформити підписку на неї. За один період при використанні підписки з рахунку списуються грошові кошти.

Опубліковано: 28/03/12 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

способи інвестування

Способи інвестування Інвестування сьогодні досить поширене, багато хто намагається вкласти свої накопичення у валюту, нерухомість, акції з метою збереження своїх заощаджень, а також у багатьох випадках отримання прибутку. Який же варіант інвестування є найбільш вигідним сказати досить складно, адже все залежить від ситуації, яка супроводжує ваші вкладення. Всі способи вкладень ризиковані і прибуткові в різному ступені. Останнім часом підвищився інтерес інвестування в валюту, наприклад, в долари. Це дійсно непоганий спосіб зберегти ваші гроші і навіть заробити, якщо вміти орієнтуватися на валютному ринку, передчувати падання або зростання валюти. Таке вкладення вважається більш надійним при всіх коливаннях курсу, якщо зберігати накопичення і в доларах, і в євро. Також одним з класичних варіантів є інвестування в нерухомість. Люди вкладають гроші в нерухомість за кордоном, наприклад, нерухомість в Панамі , або ж набувають невеликий заміський будиночок або квартиру і здають її в оренду.

Опубліковано: 28/03/12 @ 03:30
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі в нашому житті

Соціальні мережі в нашому житті Соціальні мережі відіграють важливу роль для сучасної людини. Іноді люди навіть не помічають, як захопившись подіями, що відбуваються в мережі, проводять багато годин в інтернеті. І адже це не просто так. З нами відбуваються якісь події, і ми поспішаємо цим поділитися з іншими. Ви зробили цікаву фотографію - її неодмінно варто показати друзям. Спілкування з людьми, які зараз далеко від нас і події, що відбуваються в їх житті, захоплюють нас, і ми поспішаємо опинитися в соціальних мережах у вільну хвилину. Іноді складно підтримувати відносини з десятками друзів, з якими спілкуєшся зараз або знав колись, докладніше дізнатися про їхнє життя ви завжди можете, переглянувши стрічку новин своїх друзів. Соціальні мережі також допомагають нам при пошуку наших давніх знайомих, зв'язок з якими було втрачено багато років тому.

Опубліковано: 28/03/12 @ 03:28
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес -поради

Бізнес-поради Здійснити свій прибутковий бізнес-проект сьогодні може кожен, питання лише в тому, що мало хто дійсно приходить до своєї мети і вирішується на створення власного бізнесу. Напевно, ви думаєте, що все не так вже просто, адже в іншому випадку кожен би обзавівся своєю справою. Насправді проблема як раз таки в тому, що мало хто з нас здатний серйозно підійти до вирішення всіх завдань, які стоять перед творцем бізнесу, а багато хто й зовсім не знають, що для цього потрібно зробити. Звичайно, перш за все, людина повинна відчувати якесь чуття до того чим він збирається займатися, якщо ви усвідомлюєте, що працювати на інші організації і виконувати чиїсь вказівку саме те, що вам потрібно, то навряд чи ви будете почувати себе впевнено, організувавши свою справу. Найголовніше бути впевненим у своїх силах і ставити перед собою реальні цілі. Якщо ви все ж зважилися на організацію свого бізнесу і думки про це вас не покидають, варто відкинути всі сумніви і почати діяти.

Опубліковано: 28/03/12 @ 03:13
Розділ Різне Читати далі...

Розсовуючи горизонти. Позиція архітектора в сучасному аутсорсингу

Питання знавцям: яка одна з високих позицій в IT-компаніях все ще безпосередньо пов'язана з вирішенням технічних завдань? Якщо коротко, то так можна охарактеризувати позицію архітектора. Це, напевно, одне з небагатьох кар'єрних напрямків, чия гілка продовжує зростати прямо зі стовбура розробників. Скільки часу потрібно Project Manager'у або Business Analyst'у для того, щоб перейти в інший бізнес - наприклад, біотехнології? Один-два роки? Ймовірно. Адже «священні книги» для PM і BA - PMBOK і BABOK, - працюють і там. Скільки часу знадобиться для розробника або архітектора? Друга половина життя? Швидше за все. Ви ж не візьмете на софтверний проект архітектора залізобетонних конструкцій. Великий досвід і глибокі технічні знання - ось благо (або прокляття) професіонала, який присвячує себе одній дисципліні, не звертаючи з одного разу прийнятого шляху.

Опубліковано: 27/03/12 @ 01:09
Розділ Різне Читати далі...

49-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Олексієм Чістопрудовим , Java & Flex фахівцем

В програмі: Про во'IT'і . Перший досвід роботи. Досвід проджект менеджера. Відмінності між проджект менеджером і тім лідером. Розмір і види компаній. Регалії і задоволення в роботі. Вивчення нових платформ і мов. Робота з людьми. Про співбесіди. Можливість попрацювати в Австралії. Відмінності в роботі австралійців і наших. Де краще жити і працювати. Книги у випуску : Людський фактор. Успішні проекти і команди - Демарк Том , Лестер Тімоті . Спілкуватися з дитиною. Як ? - Гиппенрейтер Ю.Б.
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 27/03/12 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

8 квітня, Харків - EPAM Open day : E - Commerce

Одне з найбільш очікуваних подій IT-тусовки: Open Day oт Epam Systems відбудеться зовсім скоро, 8 квітня . Захід пройде в закладі з символічною назвою IT-cafe . Головною метою Open Day є прагнення компанії Epam поділиться своїм досвідом у роботі з e-commerce з різних точок зору. Спікери заходу підготували максимально інформативні та цікаві доповіді на такі теми: Challenges in E-Commerce Projects; Oracle Way to Conquer the E-Commerce World; Best practices to implement E-Commerce projects. Developers to developers. Open Day - відмінна можливість отримати необхідні знання та досвід від компанії-лідера в галузі розробки програмного забезпечення. I. Проблеми проектів для електронної комерції Розробка систем електронної комерції є досить складним завданням, і використання простих підходів веде до численних проблем, які призводять до ігнорування основних принципів електронної комерції.

Опубліковано: 26/03/12 @ 11:16
Розділ Різне Читати далі...

Чи можна створити сайт без витрат ?

Чи можна створити сайт без витрат? Кожен день ми користуємося Інтернетом для того щоб знайти необхідну інформацію, почитати новини або цікаві статті. А ще з допомогою інтернету ми дізнаємося про компанії, які можуть надати нам необхідний товар або послугу. І тому кожна поважаюча себе компанія вважає за необхідне відкрити свій власний сайт в інтернеті. Адже інтернет - це можливість отримати безмежну кількість покупців, які стали спочатку відвідувачами сайту, а потім зацікавилися настільки товаром або послугою, що вирішили зв'язатися з компанією. Ось і виходить, що сьогодні кожній компанії, яка хоче стати успішною, необхідно мати свій сайт в інтернеті, незалежно від того, чим компанія займається - будує нові будинки в мкр дубки Одинцово або займається ремонтом і технічним обслуговуванням автомобілів. Але відкриття власного сайту означає великі фінансові вкладення - потрібно не тільки купити доменне ім'я і завести на сайті сторінку, треба зробити так, щоб сайт став цікавий користувачам.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:05
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація сайту - зробити це самостійно або довіритися професіоналам ?

Оптимізація сайту - зробити це самостійно або довіритися професіоналам? Оптимізація сайту, просування сайту, дизайн, ключові слова, пошукові запити - всі ці слова і фрази знає практично кожен користувач інтернету, у якого є свій сайт. Для багатьох власний сайт - це можливість розвинути свій бізнес або підняти його на новий рівень. І перед тим як прийняти рішення про те, яким чином ви будете просувати свій сайт, задумайтеся: а чи так добре ви знайомі зі специфікою цієї справи? Якщо ви не повністю впевнені в своїх силах, то кращий вихід - довірити просування сайту професіоналу. Інакше сайт буде абсолютно даремний для вашого бізнесу, а якщо ви занадто багато на нього «поставили», то приведе ваш бізнес до занепаду, чи займаєтеся ви продажем Фольксваген Пассат або угодами з нерухомістю. Будь сайт повинен бути живим - він повинен бути наповнений цікавим, змістовним і, безумовно, корисним для відвідувачів контентом.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:01
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація сайту автомобільної тематики

Оптимізація сайту автомобільної тематики Оптимізація автомобільних сайтів - це одна з найважливіших задач продавців автомобілів, які бажають максимальну кількість відвідувачів «перетворити» на покупців. Оптимізація автомобільного сайту означає кілька етапів. На першому етапі необхідно з'ясувати, які сторінки сайту необхідно просувати в першу чергу. Для того щоб якось систематизувати цю роботу, можна скласти список таких сторінок. Далі в роботу можна підключити статистичні інструменти, якими володіє кожен веб-майстер. Ці інструменти дозволять визначити, які сторінки сайту є найбільш невдалими - тобто з них йде максимальну кількість відмов і переходів на сайти конкурентів. Над змістом таких сторінок необхідно працювати найбільше. Припустимо, що у вас сайт, що стосується автомобілів ВАЗ, і зокрема - ВАЗ 2114 , і ви зрозуміли, що зовсім небагато відвідувачі сайту стають вашими покупцями. «Відзначити» в бік тих відвідувачів, які зайшли на сайт з цікавості, і звернемо увагу на інших.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:00
Розділ Різне Читати далі...

Чоловіки люблять економити

Чоловіки люблять економити Дослідження, проведене одним з великих інтернет агентств, показало, що чоловіки і жінки ведуть себе по-різному не тільки в реальних, а й в інтернет магазинах. Якщо ви хоч раз помічали, як купують товари в магазині жінки та їхні сильні половини, то, швидше за все, звернули увагу на різницю в їх поведінці. Так чоловік, приходячи в магазин з цілком певною метою, і збираючись купити цілком певний товар, не стане бродити по торговому залу і розглядати полки - він відразу попрямує до того товару, який йому необхідний, візьме його і відправиться на касу. Жінка ж не вийде з магазину, поки не розгляне всі представлені там товари, навіть якщо зайшла туди тільки для того щоб купити зубну щітку. В результаті, вона приходить до каси з повним візком товарів, багато з яких їй зовсім не потрібні. Таким чином, і витрати у неї набагато вище, ніж витрати у чоловіка.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:59
Розділ Різне Читати далі...

Хакерська атака на комп'ютери читачів новинних сайтів закінчилася великим розкраданням з банків Росії

Хакерська атака на комп'ютери читачів новинних сайтів закінчилася великим розкраданням з банків Росії Компанія «Антивірус Касперського» помітила досить дивну хакерську атаку. Проводилася вона на комп'ютери читачів новинних стрічок або оголошень і не залишала ніяких слідів на жорсткому диску комп'ютера. Так само шкідлива програма не знищувала інформацію і не додавала до пам'яті комп'ютера ніяких файлів. Саме тому вірус не відразу був помічений співробітниками лабораторії Касперського. Як же діяла програма? Уявіть, що ви вирішили знайти в мережі оголошення на тему «Фольксваген купити в Москві » і заодно почитати новини. Як тільки ви заходите на сайт новинного видання, з вашого комп'ютера на стороннє пристрій відправляється інформація, яка стосується історії відвідувань різних порталів. Таким чином шахраї «вираховували» комп'ютери, на яких стояла система обслуговування банків.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:57
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180