Зустрічають по одягу

Якщо хтось у відповідь на питання "скільки коштує дизайн сайту?" дасть миттєвий відповідь - остерігайтеся спілкуватися з цим дизайнером. Швидка відповідь означає тільки одне - вам називають ціну по максимуму. Цілком зрозуміло, що складається з урахуванням різних умов, що пред'являються до сайту. А сюди входить все: кількість сторінок, функціонал, інформація про відвідувачів.
Умовно сайти можна розділити на три групи: економ-клас, бізнес-клас і віп-клас. Економ-клас передбачається для сайту-візитки або вкрай обмеженого інтернет-каталогу. Сайт бізнес-класу створюється для серйозних корпорацій. Це умова і для інтернет-магазина. В даному випадку вибудовується грамотно сформульована структура і серйозна графіка. Та, що характеризується словом "якісна". Віп-клас характеризуючи креативом. Такий дизайн створюється для іміджевих інтернет-ресурсв і промосайт.
Звичайно, вартість дизайну сайту величина не заморожена. Можливі зрушення. Причому серйозні. Як в ту, так і в іншу сторону.

Опубліковано: 07/03/12 @ 02:00
Розділ Різне Читати далі...

Донецький хакатони , або " Донбас порожняк не жене !"

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Завдяки ініціативі активістів донецького Кава-і-коду Паші Резнікова та Сашка Литовченко, 25-26 лютого на площах комп'ютерної академії «ШАГ» стало можливим проведення шостого в Україну і першого в Донецьку ДОУ хакатони. Перш за все варто відзначити, що Донецьк не претендує на першість серед IT-міст України, і до недавнього часу великі IT-події обходили наше місто стороною. Але цю зиму по праву можна вважати революційною: у Донецьку пройшов цілий ряд заходів. Тут і перша зустріч Donetsk QA Community, і регіональний фінал конкурсу «Золотий байт», і First Social Media Camp, і друга зустріч donetsk.рy, і AT.info посиденьки, і, звичайно ж, хакатони! Забігаючи вперед, хочеться з гордістю сказати, що хакатони в Донецьку відтепер носить звання наймасовішого в Україну.

Опубліковано: 06/03/12 @ 03:23
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 6: Коментарі Георгія Серебренникова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Після першого тижня, насиченою креш-тестами , ми вирішили трохи зменшити темп: тепер нові випуски будуть виходити двічі на тиждень, по вівторках і четвергах. Сьогодні "сеанс чорної магії з повним викриттям" знову проводить Георгій Серебренников, VP of Engineering в Grammarly (дізнатися більше про це експерта можна з Профіт-Шоу XIV ). Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. CV # 1 It is a badly formatted and constructed resume. Where is education section? That information should be right under "Experience" header, together with start/end dates, and short company description. Please remove that. How do you know: I may like people who drink, play cards and love women. :-) Winston Churchill used to say: He has all the virtues I despise and none of the vices I admire. CV # 2 I did like the format overall.

Опубліковано: 06/03/12 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

По свіжих слідах HR - Friday «Навчання в IT »

По свіжих слідах минулої HR-Friday вирішила поділитися своїми враженнями. Вибираючи формат цієї зустрічі, присвяченій навчанню в ІТ, пішли на ризик - і в плані аудиторії (зібрати разом тренерів, decision makers компаній в галузі навчання, HR-ів), і в плані формату - панельних дискусій. Було пізнавально! ? При організації цього заходу мені особисто і егоїстично хотілося отримати відповіді на ряд питань. А після нього виникло відчуття, що список цих питань ще збільшився. А причина цього і, як на мене, відмінна риса усієї зустрічі - те, що кожен говорив на HR-Friday про те, що його турбувало. (Де ж, як не на HR-Friday, про це говорити!? ?) Правда, зважаючи на різнорідності аудиторії і ліміту часу до спільних конструктивних дискусій навколо більшості обговорюваних проблем дійти не вдалося. Зате мета «отримати різні думки» - досягнута. А якщо про головне, то, мені здається, висновки після цієї зустрічі - як після гарного тренінгу, у кожного будуть свої.

Опубліковано: 06/03/12 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Щоб розробники не бігали, або Delphi назавжди

Останнім часом на DOU з'явилося безліч конфліктних постів від менеджменту аутсорсингових і продуктових компаній на тему того, що розробники перебігають з розробки «власного цікавого продукту» на «тупу, сумну аутсорсную роботу», яка приносить на 500 доларів більше. Це цілком явна проблема, але, як і з будь-якою проблемою, можна вічно скиглити про її наявність, а можна і вирішити. В даному випадку оптимальним буде технічне рішення - підібрати таку технологію або середовище розробки, яка одночасно дозволить і випускати продукт гідної якості, і залишити розробника конкурентним в продуктовому бізнесі, але неконкурентними в аутсорсном. Конкуренція в продуктовому бізнесі не так страшна, так як вам доводиться боротися за розробника тільки всередині, відсікаючи від нього зовнішніх споживачів послуг, що знижує ціну і робить розробника більш передбачуваним.

Опубліковано: 05/03/12 @ 03:07
Розділ Різне Читати далі...

IT -освіта в компаніях: огляд можливостей

Проблема якості освіти в українських вузах обговорювалася неодноразово, не рідше піднімалося питання про те, як все-таки знайти першу роботу ще вчорашньому студенту, не маючи досвіду і потрібних практичних навичок. Однак експерти твердять, що попит на програмістів в нашій країні високий, на форумах обговорюють елітарність професії, високі зарплати і т.д. Складно не піддатися спокусі спробувати свої сили на цьому шляху. Дана стаття - короткий огляд варіантів вирішення проблеми працевлаштування або хоча б придбання такого необхідного досвіду і навичок роботи в команді професіоналів. © Materialise
Тренінг-центри Досить зайти на сайт будь IT-компанії з рейтингу ТОП-25 на ДОУ , щоб знайти перше рішення проблеми. Практично кожна з них паралельно з розробкою проектів займається освітньою діяльністю у власних тренінг-центрах, де проводяться курси, семінари та вебінари.

Опубліковано: 05/03/12 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

Інформаційні системи - в руки професіоналів

Пробачте мені, але кажучи про нашу комп'ютерної мережі та наших інформаційних технологіях я буду співати гімн аутсорсингу. Для тих, хто не знає, аутсорсинг передбачає передоручення якихось функцій іншій компанії, яка спеціалізується в даному напрямку. У нинішніх умовах не знаю, що б робив без цього аутсорстіга. Ось такий приклад: . Чому ІТ зрозуміло. Тому що наша мережа дуже розгалужена. Чому аутсорсинг зараз буду пояснювати. Чому москва - тому що компанія наша знаходиться саме тут.
Наша корпоративна мережа - більше 2, 5 тис комп'ютерів. Для того, щоб все це обслуговувати потрібен цілий відділ. З ними буде заважати працювати трудовий кодекс. Мало того, що платити будемо скажені гроші, але ще й нормований робочий день, лікарняні та достатньо не ефективна робота. З аутсорсингом таких проблем немає. Цілодобово перевіряється працездатність мережі. Знову ж цілодобово телефонна лінія для консультацій та допомогу через віддалений доступ.

Опубліковано: 05/03/12 @ 12:02
Розділ Різне Читати далі...

Не спалюйте мости

Будь-яка справа розвивається. Змінюються поняття, уявлення, оцінки. І, в якийсь момент, кожна компанія починає замислюватися про зміну хостера. - це ж та одяг, за яким зустрічають ресурс в мережі. Тому якось не серйозно солідної компанії хоститься у не дуже відомого постачальника послуг. Піти можна. Але, чим більше буде компанія, тим більше ви будете поставлені на потік і тим більше на вас покладуть відповідальність за підтримку вашого сайту. Наприклад, стежити за своїм доменним ім'ям. І не дай бог ви пропустите термін платежу, ви ризикуєте втратити своє унікальне доменне ім'я.
Але найбільша проблема - відсутність резервної копії контенту. Якось не заморочуються великі компанії на це. А контент може пропасти через будь-яких дрібниць. Просто зловмисник або неакуратний працівник може "прибити" ваш віртуальний хост. Але найпоширеніша штука - це платежі.

Опубліковано: 04/03/12 @ 11:56
Розділ Різне Читати далі...

19 травня, Київ - Конференція JEEConf 2012

Наприкінці весни, XP Injection запрошує вас до Києва на конференцію, цілком присвячену розробці на Java. JEEConf - це щорічна конференція, метою якої є зібрати разом всіх, хто використовує Java технології для розробки. Конференція спрямована в першу чергу на: сучасні підходи в розробці розподілених, високонавантажених і масштабованих систем з використанням Java інновації та нові напрямки в розробці додатків на Java цікаві архітектурні рішення, засновані на Java технологіях інтеграцію з іншими інструментами, мовами та бібліотеками для побудови сучасних додатків популярні напрямки і тенденції розвитку світу Java розробки Конференція JEEConf вперше відбулася в 2011 році і зібрала понад 400 учасників з 8 країн. Організатори потрудилися на славу і запросили 20 доповідачів з України, Росії, Білорусі, Сербії, Данії, Швеції, Бельгії та США. Вони провели 2 майстер-класу і 17 доповідей. У числі виступаючих 6 доповідачів світового рівня.

Опубліковано: 03/03/12 @ 03:09
Розділ Різне Читати далі...

Холодильник відмовився працювати

Ви прокинулися зранку, збираючись на роботу тягнете дверцята свого холодильника самсунг для того, щоб дістати звідти молоко і ковбасу, і розумієте - холодильник помер. Вам належить ремонт холодильника.
Ремонт холодильників самсунг краще всього здійснювати в спеціалізованих сервісних центрах. Хоча, є дуже багато інших компаній, які зроблять вам теж саме за ті ж, а то і за менші гроші. Треба розуміти, що всі ремонтні роботи здійснюються на дому. Вести холодильник до майстерні не треба. Майстер може приїхати до вас вже в день звернення. Спочатку пройде діагностика, потім протягом декількох днів - обслуговування. Сервісні центри можуть закінчити все в один день, тому що майстер приїде в машині, укомплектованої колосальною кількістю запчастин.
 Сформулюйте грамотно питання, які ви поставите при виклику майстра. Можливо ви можете отримати відповіді на них ще до дзвінка, зайшовши на сайт компанії-виробника холодильника.

Опубліковано: 02/03/12 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Сайт, готуйся !

Рано чи пізно кожна організація або навіть фізична особа виходить в мережу і перед ними постає проблема - . Інтернет ресурс базується на програмі публікації матеріалів в глобальній мережі або іншими словами - движку. Є багато різних платформ. Від вас залежить тільки одне - технічне завдання. Тобто чітке формулювання того, чого ви чекаєте від інтернет-ресурсу. А саме виготовлення сайту треба довірити професіоналам. Вони виберуть платформу, запропонують вам варіанти дизайну. Навіть можуть зробити початковий контент і навчать його наповнювати надалі.
 Будьте готові, що з вами проведуть попередні бесіди, які будуть присвячені компанії, тому, що вона виробляє. З'ясують ваші відмінності від конкурентів, мети вашого бізнесу і завдання, які ви і ваша компанія ставлять перед собою і перед своїм інтернет-ресурсом.
 Виготовлення сайтів (найпростішого) може бути виконано за кілька годин. Сайт складніше розробляють від одного тижня.

Опубліковано: 02/03/12 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

крутимо сайт

Коли сайт створений, в повний зріст постає проблема його розкрутки. Це цілий комплекс заходів, який передбачає пошук ефективних ключових слів. Його внутрішню оптимізацію, а також оптимізацію для пізнавання його пошуковими системами.
 Є загальні правила розкрутки і є особливості пов'язані з контентом, а також безліччю різних факторів. У тому числі і географічним. Так, розкрутка сайту (Київ) передбачає ряд специфічних особливостей. Перш за все, орієнтуватися треба на кілька пошукових систем. Звичайно ж це гугл, яндекс, але в українському сегменті про місцеві пошукові системи треба теж не забувати.
 Є кілька компаній, що спеціалізуються на розкручуванні сайтів Києва. Вони використовують рекламні можливості тематичних сайтів. Однак, треба пам'ятати, що будь-розкрутка справа не швидка. Треба розраховувати на 2-4 тижні і при грамотній розкрутці він з'явиться в ТОР-10. Починаючи з восьмого дня розкрутки результати вже буде видно.

Опубліковано: 02/03/12 @ 04:30
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 5: Думка Дмитра Гайворонського

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} П'ятничний креш-тест резюме проводить Дмитро Гайворонський - керівник київського офісу компанії CQG . В цьому випуску - розробники, QA та Project Manager/Business Analyst. Якщо ви хочете побачити своє резюме в цій рубриці - надсилайте його за адресою crashtestcv@dou.ua. Передаємо слово Дмитру. Стосується всіх Надсилати резюме в MS Word (html, txt, rtf, tex) - не сама хороша ідея. Особливо в форматі 11 офісу (. Docx), не у всіх відкриється. Використовуйте PDF. У назві файлу - тільки англійські букви, цифри, пробіли і деякі знаки пунктуації ([A-Za-z0-9._-,]). Обов'язково включите ім'я та прізвище (не nickname!) У назву файлу. Погані приклади - «| а | | | ¬ tо | - | |. Doc», «КрУзАдеР1988.txt». Хороший приклад - «Ivan Vasilyev.pdf». Хороший розмір для професійного резюме - 2 листа A4. Більше - незручно читати, менше - доводиться писати дрібним шрифтом, HR розбудовується і вимагає включити витрати на мікроскоп в зарплату.

Опубліковано: 02/03/12 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: 25 000 IT -студентів, Visual Studio 11 , моделювання даних в NoSQL і психологічна деформація програмістів

Добрий день, шановні читачі. Уряд Україною всерйоз узялося за реалізацію благих намірів по відношенню до IT-галузі: в ході чергового публічного виступу прем'єр Микола Азаров зазначив, що держзамовлення на студентів профільних спеціальностей планується збільшити вп'ятеро - з 5 тис. до 25 тис. осіб. А у зрілих українських вчених-кібернетиків найближчим часом буде можливість спробувати себе в цікавій справі: МВС України домовилося з київським Інститутом кібернетики ім. Глушкова про створення роботів-трансформерів, які зможуть заміняти людей в екстремальних ситуаціях. І трохи новин з Росії: тепер в ході проходження альтернативної військової служби можна буде працювати на посадах інженера-системного програміста і просто програміста.

Опубліковано: 02/03/12 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

Роман Хміль може купити Stalker 2

Джерела, близькі до сторін можливої ??угоди, повідомили DOU, що Роман Хміль, недавно покинув пост керівника українського офісу GlobalLogic , разом з партнерами веде переговори про покупку ігрового проекту Stalker 2 у його розробників, компанії GSC Game World. Офіційне підтвердження цієї інформації очікується в кінці березня. У грудні 2011 року стало відомо про закриття GSC Game World, яке згодом підтвердив глава компанії Сергій Григорович, і можливе припинення роботи над проектом Stalker 2 - продовженням популярної гри STALKER: Shadow of Chernobyl. За даними Сергія Галенкіна , таке рішення було пов'язане з проблемами з виданням ігри на консолях. Вже на початку поточного року PR-директор GSC Game World Олег Яворський розповів , що команда проекту Stalker 2 знаходиться в пошуку інвесторів, готових вкласти кошти на завершення розробки гри.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:47
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 8 . Лютий приніс 2645 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Доходи з реф. відрахувань впали: 2268 $ (в січні 2410 $)
Доходи з ПАММ теж впали: 377 $ (в січні 448 $) У порівнянні з січнем трошки впав дохід, але це несуттєво.
Вероніка залишається як і раніше стабільною, мімімі, а Свена трясе: Пацани з форуму MMGP пов'язують «трясіння» з ... так і на ринку беззаконня коїться)) то Греція погрожує дефолт оголосити, то Бернанке починає мудрувати Бернанке - це глава Федеральної резервної системи США, який може говорити багато розумних слів, які потім цитують ЗМІ і це позначається на котируваннях. Що стосується Свена, то він у будь-якому випадку найближчим часом нових інвесторів не приймає, бо закрив оферту.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 4: Зауваження Олексія Резчикова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Креш-тест чергових восьми резюме проводить Олексій Різьбярів - Lohika Lab Leader і досвідчений Java-розробник. Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. Загальне Контактна інформація дожна бути добре помітна. Формат подачі інформації повинен бути читабельним. Краще використовувати таблиці. Резюме краще віддавати на вичитку або писати російською. Чітко формулювати бажану позицію. Опис проекту (в досвіді роботи) повинна містити: роботодавця; замовника; назва проекту та його бізнес домен; роль людини в проекті; технолоческій стек проекту; (опціонально) коротко про процес розробки. Має сенс вказувати тільки ті місця роботи досвід на яких має відношення до бажаної позиції. У списку технологій добре б вказувати тільки ті досвід використання яких ще актуальний для бажаної позиції.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 22

Компанії MDM Technology, яка розробляє CRM рішення для європейських та американських фармацевтичних компаній, потрібен Senior. NET Developer/Team Lead . Зарплата 2500-3500 у. е. Компанії Trident Software потрібно C + + програміст , який буде брати участь у розробці архітектури та створення інтерфейсу користувача. Розробник веб-серверів Friendly шукає старшого Java розробника в Харкові . Зарплата 2500 $. Компанії ArsGame потрібно в Одесі Senior Java Programmer для розробки великої браузерної MMO Game на Unity3d. Зарплата 3500 $. Харківській компанії Grid Dynamics потрібен досвідчений UI Engineer . Magento Ukraine шукає бізнес-аналітиків в Києві та в Донецьку . Компанія VRMG запрошує на роботу молодшого Python розробника . Перших два місяці роботи - шестиденний робочий тиждень. Полтавська компанія Pennybooster запрошує . NET програміста з середнім балом не менше 4.5, підходять і студенти п'ятих курсів.

Опубліковано: 01/03/12 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Тури в Гардабайр , Ісландія

Ісландію можна назвати одним з найбільш фантастичних місць на Землі, адже своєрідність її природи просто вражає своєю унікальністю і неповторністю. Більше ніде в світі ви не знайдете такого скупчення льодовиків, вулканів і природних термальних джерел, тому гарячі путівки до Ісландії в травні користуються особливою популярністю серед туристів, що віддають перевагу пізньою весною, коли центральна частина Європи вже повністю покрита пишною рослинністю, згадати про холодну зиму і побувати на засніжених схилах і замерзлих плато. У західній частині острова, буквально в 10 кілометрах від Рейк'явіка, розташувався чудовий містечко Гардабайр, де повною мірою можна насолодитися усіма красотами ісландської природи і провести чудові дні, здійснюючи прогулянки по льодовиках і гірських вершин. За ісландським мірками це досить велике місто з населенням близько 10 000 чоловік, більша частина якого займається фермерським господарством.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Бонуси брокерів - чи буває користь?

Сучасні технології ведення торгів на ринку Forex дозволяють трейдерам мати доступ до валютного ринку в будь-який момент. Така різноманітність технологій змусило брокерів збільшувати асортимент своїх послуг для трейдерів. Часто, ці послуги та сприятливі умови є обманом, на який ведуться новачки і професіонали. В останній період стали популярними бонусні програми трейдерів, які надають бонуси в розміри 50% або 70% від депозиту. У більшості випадків, це призводить до значних збитків. Трейдерам слід бути обережними при виборі брокерської компанії, щоб не втратити всі свої кошти. Потрібно визначити, який з брокерів має на меті не тільки створити хороші умови для свого трейдера, але і зробити його торгівлю прибутковою. За такою схемою працюють брокерські компанії на Заході: прибуток трейдера - прибуток брокера. Для більшої впевненості трейдерів, брокерським компаніям слід пропонувати в якості бонусів різні програми і засоби, які допоможуть відчути смак торгівлі.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180