Картини з страз Сваровскі

Сваровські (англ. "Swarovski ") - є однією з передових світових марок в галузі отримання кришталю штучним методом. Людина на ім'я Даніель Сваровскі, мало кому ще в той час відомий музикант з Чехії, спробував створити скромний цех з виробництва цього самого кришталю (1895), Основний задумкою даного виробництва було визначено горезвісне "вічне і безперервне прагнення до досконалості". Спочатку, ідея створення виробництва дозволяла практично кожному охочому, купити картини , стрази та інші прикраси Сваровськи досить таки вигідно і не дорого . По суті, це було можливістю, придбати безцінний якість за гроші. Вироби, вироблені майстрами Сваровскі - це, безперечно, данина найкрасивішому природного матеріалу-кришталю. Ставши щасливим володарем картини з страз Сваровскі , приміром, ви в Тієї ж миті зможете відчути на собі якусь близькість до ідеї творця. Найперший в світі магазин картин та інших виробів Сваровськи був відкритий в тому ж 1895 році.

Опубліковано: 21/02/12 @ 02:55
Розділ Різне Читати далі...

компанія мрії

Ви працюєте саме в тій компанії в яку мріяли працювати? Особисто я - ні, але тим не менше я вважаю, що можна отримувати більше задоволення від роботи там де ви є, чим якби потрапили туди куди, куди мріялося. У цій статті я хочу поділитися з аудиторією своєю мрією (навіть двома) про роботу в конкретній компанії з детальними обгрунтуваннями, чому саме ці компанії були такими на кожний період часу. Перша мрія вже навічно пішла в країну нездійснених, друга - ненав'язливо висить у свідомості, допомагаючи прагнути до кращого (яке, як відомо, головний ворог хорошого). Можливо, комусь ця історія допоможе зважитися зробити важливий або навпаки - не зробити непотрібний кар'єрний крок. Отже, по порядку. Мрія перша, тверда У першій половині 90-х, підробляючи складанням комп'ютерів для «малинових піджаків», поглядом недавнього радянського юніора-радіоаматора я дивився на відеокарту на чіпсеті ATi Mach64, ось таку , виробництва невеликий і недавно відкрилася тоді тайванської фірми Asus.

Опубліковано: 21/02/12 @ 01:54
Розділ Різне Читати далі...

44-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з СЕО zakaz.ua Єгором Анчишкіна

В програмі: Про IT Посередник між програмістами і бізнесом Інвестиційна фірма в Україну Ринок IT в Україну Досвід роботи в інвестиційному сегменті Viewdle Kabanchi.com - zakaz.ua Книги у випуску : Свобода вибирати - Мілтон Фрідман , Роуз Фрідман Егоїстичний ген - Р. Докінз Випуск записаний при підтримці IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 21/02/12 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Український ринок розробки через п'ять років. Ваші ставки?

На співбесідах кандидатам люблять задавати питання типу «Ким ви себе бачите через 5 років?» Давайте пофантазуємо, що буде через 5 років в Україну? Не в країні «взагалі», а конкретно в нашій з вами галузі - розробці ПЗ та аутсорсингу. Мені здається глобальний попит на ІТ-сервіси буде тільки зростати, цілком ймовірно по наростаючій - чим більше «ІТ-сфера» тим більша площа її зіткнення з навколишнім світом. Питання в тому, що буде з пропозицією (програмістами) і як це зіграє на ринку Україні. Розмір ринку За різними оцінками, в Україні сьогодні 25-40 тис. осіб зайнято в сфері розробки ПЗ і до 80% - це аутсорсинг. Ще близько 150-200 тис. - це ІТ-підтримка, адміністрування ІТ-систем. Компанії лідери-ринку заявляють про зростання на 30-40% щорічно, питання в тому, де вони візьмуть таку кількість кваліфікованих фахівців? Горезвісні «сеньйори» і так в дефіциті, вся надія на джуніор. Заковика в тому, що «правильних» джуніров поки толком ніхто не готує. Я думаю, це зміниться.

Опубліковано: 21/02/12 @ 10:31
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XV: CTO стартапа Олексій Колупаєв , Харків- Берлін

Гость п'ятнадцятого випуску Профіт -Шоу - Олексій Колупаєв , випускник харківського Політеху , стартаперів та один з експертів нашого креш -тесту резюме. Останні півтора року Олексій займається підприємницькою діяльністю в сфері IT в Берліні. Він розповість про переваги стартапів , про особливості ведення бізнесу в Німеччині , про те як почати свій перший проект, і що для цього потрібно. 00:30 - Коротко про себе
1:30 - Чому start - up ?
13:30 - Особливості ведення IT -бізнесу в Німеччині
18:30 - Аутсорсингові компанії в Україну
26:10 - Проект , над яким працює Олексій
27:10 - Уроки стартапера
31:00 - « Англійська мова об'єднав стартап - тусовку Берліна »
39:00 - Гроші для стартапа . Де шукати ? 48:50 - IT -робота в аутсорсингових компаніях. Профдеформація ? речі , у Профіт -Шоу з'явився окремий канал на YouTube і група ВКонтакте .

Опубліковано: 20/02/12 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

25 лютого - Kharkov Ruby Meetup 2

Дорогі друзі ! На численні прохання 25 лютого 2012 в клубі « Пінтагон » відбудеться друга довгоочікувана зустріч всіх небайдужих до Ruby програмістів ! Не змінюючи традиції першого meetup , ми вирішили зберегти атмосферу невимушеності і піти від формалізму, тому зустріч відбудеться у форматі drink - up . Вітаються : активність в обговореннях , спонтанні інтелектуальні дуелі , розширення своїх Ruby горизонтів , пошук істини, а також гарний настрій ! Спеціально для вас буде працювати бар ! Всіх rubymen чекаємо на зустріч! Тут будуть раді вам ! :) Програма 1 . Олександр Наумчук - « GC час збирати сміття» ( Ideeli ) 2 . Володимир Галкін - « An introductionary overview of functional programming » ( Akvelon Ukraine ) 3 . Олександр Золотько - « Presenters on Rails » ( Ainstainer Group ) Реєстрація : bit.

Опубліковано: 20/02/12 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

25 февраля — Kharkov Ruby Meetup 2

Дорогие друзья! По многочисленным просьбам 25 февраля 2012 г. в клубе «Пинтагон» состоится вторая долгожданная встреча всех неравнодушных к Ruby программистов! Не изменяя традициям первого meetup, мы решили сохранить атмосферу непринужденности и уйти от формализма, поэтому встреча пройдет в формате drink-up. Приветствуются: активность в обсуждениях, спонтанные интеллектуальные дуэли, расширение своих Ruby горизонтов, поиск истины, а также хорошее настроение! Специально для вас будет работать бар! Всех rubymen ждем на встрече! Здесь будут рады вам! :) Программа 1. Александр Наумчук — «GC время собирать мусор» (Ideeli) 2. Владимир Галкин — «An introductionary overview of functional programming» (Akvelon Ukraine) 3. Александр Золотько — «Presenters on Rails» (Ainstainer Group) Регистрация: bit.

Опубліковано: 20/02/12 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме на DOU

Хороше резюме - ще не гарантія того, що вас візьмуть на роботу. Однак погане резюме з дуже великою ймовірністю означає, що вас навряд чи запросять навіть на співбесіду. У будь-якому випадку, інтерв'юер не скаже вам про це особисто. Хочете прокачати свої скіли з написання резюме та отримати рекомендації від фахівців? DOU йде на допомогу! © Sherbert Gummy Bears Ідея з креш-тестом дуже проста. Ми зібрали експертну групу, яка готова уважно вивчити ваші резюме і дати конструктивні поради та зауваження. Результати креш-тесту будуть опубліковані на DOU - само собою, без імен і назв компаній. Як це працює Ви надсилаєте своє резюме на crashtestcv@dou.ua Ми збираємо всі резюме і відправляємо їх нашим експертам. Експерти пишуть свої примітки, результати публікуються на DOU.ua . Перехід до п. 1.

Опубліковано: 20/02/12 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

роботи пилососи

Торговий дім "Північний вітер" пропонує вам унікальну можливість придбати таке чудо - техніки як роботи пилососи . При придбанні цієї техніки ви зможете не тільки заощадити час на прибирання, але і зробити ваш будинок ще чистіше, більше того прибирання будинку стане приємним заняттям. Даний вид техніки володіє штучним інтелектом, що дозволить вам програмувати пристрій на певний час прибирання або ж він буде прибирати в будь-який час по вашій команді. Робот пилосос оснащений зарядним пристроєм, до якого він самостійно повертається після кожної автоматизованої збирання. Зустрівши перешкоду, робот шукає спосіб його подолання. В комплекті є спеціальна щітка для прибирання шерсті домашніх тварин, дистанційний пульт управління і має заряд більше 3-ох годин, цього часу вистачить, щоб чистота залишалася у Вашому домі якомога довше. Наведення порядку стане для Вас справжнім святом, автоматична прибирання буде легкою, швидкою і тихою.

Опубліковано: 18/02/12 @ 12:15
Розділ Різне Читати далі...

Винахід 20- го століття

Пульт ду (дистанційне управління) - пристрій для управління приладами побутової техніки і не тільки, за допомогою інфрачервоного випромінювання на невеликих відстанях. У народі пульт ду прозвали "ледащо". Пульти ду використовуються не тільки в побутовому господарстві, але так само і в світі іграшок, військовому середовищі і т. д.
Давайте звернемося до історії. Пульт ду - головний винахід людства 20-го століття, яке використовується нами до цього дня і є річчю, без якої ми вже навряд чи зможемо обійтися. Винахідником першого пульта є Leonardo Torres Quevedo. Саме він в 1903 році на Паризькій конференції представив свій винахід. Перший в світі пульт виконував команди за допомогою передачі електромагнітних хвиль.

Опубліковано: 18/02/12 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Відео від ІТ -компаній : хіт - парад

Спробуємо відновити кілька похитнулася після попередньої «фейловой» відеопідбірка репутацію PR-відділів компаній - насправді не все так погано, і хороші ролики знімати у нас теж вміють. Варто сказати окреме спасибі учасникам минулого обговорення, що надіслали деяку кількість посилань на дійсно гідні зразки корпоративного (і не тільки) креативу. Зрозуміло про повну об'єктивність оцінки мови бути не може, але персонально мені здається, що наведені нижче відео цілком наочно демонструють, що:
а) гарне втілення хорошої ідеї не завжди вимагає мільйонних бюджетів,
б) професіоналізм в даній ситуації - поняття досить невизначене і стоїть далеко не на першому місці. Головне - креативність і трошки вкладеної душі ... Власне, насолоджуйтеся. Тук-Тук-Клац Забавна версія безсмертної We Will Rock You від Allied Testing, зроблена в честь шестиріччя компанії. Задумка відмінна, до реалізації в деяких технічних моментах можна і причепитися, але загальної картини в цілому це не псує.

Опубліковано: 17/02/12 @ 02:21
Розділ Різне Читати далі...

2 березня, Київ - HR - Friday : Навчання в ІТ

2 березня 2012 в Києві збирається народ на « HR - Fridays ». Зустріч пройде під девізом : «Готуємо ІТ - гуру. Сіль і перець за смаком » Захід збере в одному місці тренерів з ІТ, HR - ів, технічних менеджерів і фахівців різного рівня. Запрошуються всі , кому цікава ця тема! Формат зустрічі - панельні дискусії , які відбуваються навколо так біля наступних питань:
- Ретроспектива навчання 2011 Думки тренерів і замовників. Прогнози на майбутнє.
- Вимоги до тренерів в ІТ: досвід, освіту і виключення з правил
- Тренінги по soft skills для розробників - затребуваність і особливості
- Вимірювання ефективності навчання і як продати тренінг Замовнику
- Внутрішні центри навчання VS зовнішні провайдери - Організація навчання в ІТ : плани , бюджети або «швидка допомога» Список учасників дискусій blog.venbesthire.

Опубліковано: 17/02/12 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 20

Baroo Software відкриває центр розробки в Харкові і запрошує на роботу Senior Enterprise Java Developer'а . Зарплата 1500-2000 EUR. Technolex Translation Studio шукає Delphi-програміста для участі в розробці додатків, призначених для галузі перекладу і локалізації. Зарплата 10000 грн. Daxx шукає старшого PHP розробника в Харкові. Зарплата 2100 - 2300 USD. Для розвитку соціальної мережі кастингів casting.ua студії Shootgroup потрібно Web розробник . Зарплата 8000 грн. Донецька компанія Zetta Lab для розробки високонавантажених проектів шукає cерверного JavaScript-програміста зі знанням NodeJS і MongoDB . Зарплата 20000 грн. Рекламне агенство Mediatravel шукає в Донецьку тестувальника веб-проектів для забезпечення відсутності помилок в проектах в сфері автоматизації туризму. Зарплата 10000 грн. Zoral Labs шукає талановитих фахівців на посаду Web Surfer/Knowledge Manager Engineer . Луганське вище професійне училище інформаційних технологій шукає викладача комп.

Опубліковано: 16/02/12 @ 12:14
Розділ Різне Читати далі...

43-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з PR -менеджером компанії Sigma Анастасією Комори

В програмі: IT'шніца Вибір освіти Журналістика та PR Перший досвід роботи в PR Сіньеріті в PR HR брендинг Кордон між PR , маркетингом , продажами і HR Цілі і результат PR кампаній Робота з позитивними і негативними відгуками Види PR для IT компаній Найбільше PR досягнення Подальші плани Книги у випуску : Rework : Бізнес без забобонів - Фрайд Джейсон, Хенссон Девід Хайнемайер 99 франків - Фредерік Бегбедер Випуск записаний при підтримці IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 14/02/12 @ 12:04
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. частина перша

Грейд, очевидно, походить від англійського «grade», тобто буквально означає сортування, класифікацію, розташування по рангу або поліпшення породи схрещуванням. Відповідно, грейдинг - це система стандартизації посадових рангів, наскрізна в рамках організації, і допускає привласнення однакового рангу посадами абсолютно різних напрямів усередині компанії. Від рангів зазвичай залежать не тільки оклади, а й розмір премії, відрядження, рівень соціального пакету і т.д. Таким чином, грейдинг є фундаментом для мотивації будь-якого співробітника компанії. В тій чи іншій мірі грейдинг різного рівня якості та складності застосовується у всіх більш-менш великих вітчизняних компаніях. Однак на відміну від традиційних галузей, в ІТ-галузі набагато частіше виконуються проекти, що мають інноваційні, консалтингові та творчі характеристики.

Опубліковано: 14/02/12 @ 10:47
Розділ Різне Читати далі...

Тикаючи пальцем в небо, чи еволюція однієї метрики

Це замітка виросла з ненаписаного коментаря до колонки Сергія Малярова «Простий шлях» - поділюся, якими способами ми користуємося, щоб знизити невизначеність оцінок у розробці та запрошу ідей з удосконалення.
«Місіонер середньовіччя розповідає , що знайшов точку, де небо стосується Землі » Гравюра Каміля Фламмаріона, розфарбована Хуго Хайкенвельдером; По суті, об'єкт, яким торгує програміст - це людська увага. Оцінка трудомісткості і власне програмування подібні між собою в тому сенсі, що обидва процеси представляють собою декомпозицію задачі на більш дрібні частини і залучення уваги до кожної з цих частин; в разі програмування - докладний, з точністю до коми, а в разі оцінки - приблизне, з точністю до підрахунку елементарних пунктів відповідно до обраної деталізацією. Що з цього випливає: в цілому, оцінювати можна ті завдання, декомпозиція яких очевидна.

Опубліковано: 14/02/12 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Startup Weekend в Казахстані

10-12 лютого в Астані проходив перший Startup Weekend , на якому був і я в якості одного з менторів. Деякі спостереження з життя Казахстану та ІТ-ринку. Ініціатива проведення Weekend'a йде з Astana Innovations, це організація (фонд), створена за підтримки та на гроші мерії міста Астана (столиці Казахстану). Тут напевно варто розповісти трохи про Астані. Це нова столиця, побудована за 10 років у степу, практично з нуля. Тут працюють чиновники і співробітники головних офісів національних компаній. Місто хмарочосів зі скла і бетону повинна символізувати перехід Казахстану в 21й вік і прагнення до інновацій. В Астані зовсім мало розробників, як я зрозумів їх більше в Алма-Аті та інших містах, де є технічні університети. Тут же їх досі називають «айтішників». Обговорили і зарплати. В Астані високі зарплати, начебто середня зарплата в місті (офіційна) складає 800 доларів. Аутсорсингу немає, так що програмісти отримують 1-2 тис. доларів. За українськими мірками небагато.

Опубліковано: 13/02/12 @ 12:39
Розділ Різне Читати далі...

Як це було : другий Startup Crash Test в Харкові

У суботу, 4 лютого пройшов вже другий щоквартальний Харківський Startup Crash Test. Захід зібрав велику аудиторію, і в 10:10 ранку, через 10 хвилин після початку реєстрації, яблуку було ніде впасти в IT-caf?, де все й відбувалося. Першим пунктом програми був виступ Єгора Анчишкіна у форматі Lightning talk. За десять хвилин Єгор розповів про плюси і мінуси життя технологічного підприємця, про те, які прибутки можна отримати і що можна втратити. Його виступ був покликаний швидше протверезити публіку, показавши середину між двома крайнощами підприємницької діяльності - золотими горами і борговою ямою. Другим пунктом програми була дискусійна панель експертів, в якій Сергій Кирилов, Владислав Флакс і Єгор Анчишкин відповідали на питання ведучого, Миколи Павлова, і питання із залу про стан ринку електронної комерції в Україні. Дискусія велася в основному про тренди і тенденції ринку. Всі учасники виділяли проблеми логістики в роботі інтернет-магазинів на території Україні.

Опубліковано: 13/02/12 @ 08:13
Розділ Різне Читати далі...

Акція від PostPR : Ваші передплатники - це Ваші очки в PostPR

Акція від PostPR: Ваші передплатники - це Ваші очки в PostPR Друзі, пропоную прийняти участь в невеликий акції від PostPR.ru . Ця акція пов'язана з нововведенням про який я на вихідних розповідав - окуляри. Суть акції проста: напишіть пост на своєму сайті про соціальної мережі PostPR . Подобається чи ні, корисна чи ні - обмежень ніяких немає, все пишете у вільній формі. В якості призу будуть видаватися окуляри, що використовуються в самій мережі. Переможців не буде, точніше всі учасники і будуть переможцями . Кількість видаваних очок буде визначатися кількістю наявних у Вашого сайту передплатників по RSS поділених на два. Так якщо у Вас 500 передплатників, то Ви отримаєте на особистий рахунок в postpr 250 очок. Завдяки цій акції я б хотів позначити для себе всі плюси системи і розвивати їх, а також мінуси - і усувати їх. І ще одна міні-акція . І все з тієї ж теми, теми очок. Сама назва - окуляри, якось не дуже добре звучить. Раз вже ця система є як би внутрішньої валютою postpr, пропоную підібрати їй відповідну назву.

Опубліковано: 13/02/12 @ 02:41
Розділ Різне Читати далі...

Всіх Вас чекає розплата за активність!

Результати конкурсу від postPR.ru Ви ж знаєте, що PostPR.ru для мене не просто ще один сайт. В нього я вкладаю душу і гроші, звичайно ж. Я б хотів, щоб postpr і для вас був не просто ще одним місцем, де можна опублікувати анонси з посиланням на свої пости, а чимось більш серйозним. Якимось інструментом что-ли, яким Вам було б цікаво, корисно і зручно користуватися. Тому для postpr розроблялися і розробляються зараз, і розроблятися будуть різного роду інструменти та фішки. Ви вже знаєте про лічильнику тИЦ і PR , який оновлюється кожні 3:00, в результаті чого Ви не зможете пропустити апдейтів пузомерок і завжди будете знати актуальні показники Вашого сайту. Ще один корисний інструмент - інформер пошукових апдейтів . Цей інформер також постійно оновлюється і містить в собі актуальну інформацію про апдейта Яндекс тИЦ, видачі Яндекса, Яндекс.Каталогу і Google PR. Є ще пара дуже корисних інструментів на випадок, якщо пошуковики Яндекс і Google довгий час не хочуть заглядати на ваш сайт.

Опубліковано: 11/02/12 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180