У розробки жіноче обличчя

Дівчина-програміст - як морська свинка: і не морська, і не свинка.
Дурний сексистський анекдот Давно і міцно в умах мільйонів сидить стереотип: програмування - професія для брутальних і суворих мачо, що вимагає нехілой роботи мозку. Напевно, років сорок тому так воно і було. Але сучасність все більше наштовхує на думку, що розробка ПЗ - більш ніж відповідна професія для представниць жіночої статі. Будучи дівчиною, яка починала свою кар'єру в девелопменті, поділюся думками і спостереженнями, які я зібрала за кілька років. Я постараюся розкрити причини, по яких до цих пір в девелопменті мало дівчат, і пояснити, чому дівчата підходять для розробки. Сподіваюся, що легке перебільшення в моїх аргументах не призведе до закидання мене гнилими помідорами, а навпаки, хтось впізнає себе і зайвий раз посміється. Отже, чому до цих пір так мало дівчат йде в розробку ПЗ, саме в девелопмент? Проблема перша. Упередження.

Опубліковано: 02/05/11 @ 02:42
Розділ Різне Читати далі...

Голота на вигадку хитра

Каменний квітка для Йоги Зюлей Зараз я розповім, як зробити сяючий кам'яна квітка, на зразок того, що я сьогодні створив для своєї дівчини. Виглядати він може приблизно так:    Хочете теж порукодельнічать? Тоді за мною, в клуб крою та шиття саморобців ...  Вступ  Але ж насправді обмеження здорово стимулюють мозкову діяльність! От були б у мене гроші, я б купив якісь кльові подарунки і все, довелося б лише задурити з вибором конкретних штуковин. А ось коли грошей немає, все ускладнюється:)  Гроші - всього лише ресурс, можна навести багато інших прикладів. Наприклад, читаючи книгу Ніла Форда Продуктивний програміст я дізнався про те, як викручувалися розробники всесвітньо відомої гри Pac-Man в умовах жорстких обмежень пам'яті допотопних комп'ютерів. Не полінуйтеся - вивчіть питання, здивуєтеся простоті і геніальності рішення.  Ну а подарунки я не перший раз роблю самостійно, до цього ось 14 лютого теж придумав одну чортівню .

Опубліковано: 30/04/11 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

ТОП-10 внутрішніх чинників ранжирування сайту

Якщо вивчати всі мануали по і ранжирування сайту, цілком можна загубитися в різноманітті рекомендацій щодо поліпшення внутрішньої структури. Без сумніву, таких чинників сотні, і тому при конкретній роботі з оптимізації важливо виділити ті головні чинники, без яких якісне просування просто не відбудеться. Опитавши 26 експертів російського SEO-ринку, проект ТопЕксперт склав «SEO-альманах 2010», в якому детально представляє рейтинг значимості внутрішніх і зовнішніх факторів оптимізації. Треба відзначити, що цей рейтинг складено на основі пошукових алгоритмів Яндекса, однак, для українського ринку ці дані також актуальні, оскільки просування в Яндексі йде, як правило, нарівні з Google. Зупинимося на головних із них: Наявність ключового слова в Title сторінки до цих пір залишається головним фактором ранжирування.

Опубліковано: 29/04/11 @ 04:10
Розділ Різне Читати далі...

Dosimple - масовий аддурл і чекер позицій

Кожен власник сайтів знає наскільки важлива індексація пошуковими системами. Адже саме через кількість сторінок в індексі, залежить кількість унікальних відвідувачів і сума кровно зароблених в сапі або трастлінке. У сьогоднішньому пості, я б хотів представити вам новий сервіс - Dosimple . Dosimple - це універсальний сервіс для масового додавання посилань у пошукові системи, а також сервіс для перевірки позицій вашого сайту за певними запитам. У даний момент сервіс може додавати посилання тільки в Яндекс, проте розробники мають намір додати і інші пошукові системи. Вартість додавання 1 посилання в Аддурлку Яндекса коштує всього 10 копійок, за цю ціну система сама визначить капчу і замаскує ваші запити різними проксі. Що стосується перевірки позицій, то тут все ще приємніше - ціна за перевірку 1 пошукового запиту в одній ПС складе 5 копійок. Кому буде корисний даний сервіс? У першу чергу, людям які займаються створенням сателітів і ДОРОВ'Я.

Опубліковано: 28/04/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Маркетинг по селянськи

Маркетинг по селянськи У моїй рідній селі приблизно з десяток магазинів, два з них належать моїм батькам. Напередодні свят, якщо хто не в курсі, Новий рік і Різдво "на носі", батенько просить поради, щоб таке зробити, для залучення людей, відповідно грошей в наш магазин. Новорічні знижки? 1 +1 = 3? Взяв продуктів на 1000 рублів, отримай червоні трусіля в подарунок? Який маркетинговий хід можна застосувати в селі?
..... Джерело: | Коментарі - 2 |  Мітки: PR , PR акція , маркетинг
Схожі записи   «Однокласники» та mail.

Опубліковано: 27/04/11 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Хитрий натовпу (Гра-9)

Прімерно так це виглядати Ігра-9 Одного разу на Хабре розповідали про забавний експеримент вгадування 2/3 середнього . А мені зараз прийшла ідея, не провести чи таку гру, призовий фонд якої набирають самі гравці?  Потрібно всього лише зробити ставку на число від 1 до 9, і якщо на це число буде менше всього ставок - призовий фонд ділиться між тими, хто поставив на це число.  А ще краще ці 9 чисел візуалізувати:    Два невирішених питання   Коли зупинитися? Потрібен обмежувач або за сумою, або після закінчення терміну, або ... або як? Скажімо, $ 100 призового фонду, або добу. Не знаю як краще.   Що робити, якщо буде декілька чисел з однаковою мінімальною сумою ставок? Як варіант - можна продовжувати гру за обмеження до тих пір, поки не залишиться одне число з мінімальною кількістю ставок.   Хоча ні, є ще третє важливе питання: ви б зробили ставку? Пограємо? :) Я серйозно, відпишіться в коментарях, якщо готові взяти участь у такій грі. Якщо буде хоча б 30-40 чоловік, тоді вже варто зробити іграшку.

Опубліковано: 26/04/11 @ 04:10
Розділ Різне Читати далі...

Ще 25 корисних Linux команд

Переклад:
Автор: Isaiah Третя частина команд Linux, якими б варто було користуватися. Ось тут: Частина 1 та Частина 2 . Моніторинг прогресу виконання команди pv access.log | gzip>access.log.gz Pipe viewer утиліта для моніторингу прогресу даних що проходять через конвеєр. Вона може бути вставлена в будь-якій конвеєр між двома процесами для одержання візуального відображення того, як швидко дані проходять через нього, і як довго це відбувається, скільки даних залишилося для обробки і як скоро це завершиться. Джерело: http://www.catonmat.net/blog/unix-utilities-pipe-viewer/ (прим. hb: я публікував переклад тут ) Графічне дерево директорій ls-R | grep ": $" | sed-e 's /:$//'-e' s /[^-][^ /] * //--/ g '-e' s/^// '-e' s /-/|/' Виводить графічне дерево директорій починаючи з поточної Видалити всі файли в директорії які не відповідають заданим розширень rm! (*. foo | *. bar | *. baz) Видаляє всі файли в директорії, які НЕ потрапляють під шаблон *. foo, *. bar або *.

Опубліковано: 25/04/11 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Історія зміни тІЦ - як дізнатися

Історія зміни тИЦ-як узнать Дуже часто власники сайтів накручують ТІЦ своїх проектів і після першого вдалого апа біжать швидше продавати сайт за набагато більші гроші, ніж вони цього варті. Неуважний покупець набуває сайт, додає його в sape (скільки можна заробити на sape ) і починає заробляти гроші. Здавалося б, все відмінно. Але минає кілька апів ТІЦ і пузомерка, від якої дуже сильно залежать доходи в біржах посилань відвалюється. У результаті проект, окупити який планувалося через 5-6 місяців, окупати доведеться кілька років, якщо він до цього не випаде з індексу що, швидше за все, і станеться. Як правило, визначити накрутку ТІЦ домену можна з історії його зміни. Припустимо, у сайту був ТІЦ 0 ->ТІЦ10 ->ТІЦ50, або ТІЦ0 ->ТІЦ40 і людина, яка його продає каже, що ТІЦ природний. Дивимося вік сайту і дивимося що за сайт.

Опубліковано: 24/04/11 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

25 команд Linux

Переклад: 25 Best Linux Commands
Автор: Isaiah Цією статтею починається перекладної цикл постів від Isaiah. Не знаю де цей хлопець назбирав весь цей купу команд, але більшість з них я не знав, і багато взяв на замітку. Думаю тим із вас, хто займається адмініструванням у Linux, буде що почерпнути для себе цікавого і допоможе зіграти свій корисний момент у роботі. Принаймні для себе, я часто заглядаю у свої старі записи і знаю напевно де можна заповнити прогалини у забутих рішеннях або підглянути раніше ще непріменяемие, але дозрілі на даний момент. sshfs name @ server:/path/to/folder/path/to/mount/point Монтування папки/файлової системи через SSH
Встановіть SSHFS звідси http://fuse.sourceforge.net/sshfs.html
Дозволяє монтувати папку в захищеному каналі вашої мережі. !!: gs/foo/bar Запустити попередню команду замінивши foo на bar скрізь, де зустрічається foo
Корисно застосовувати для запуску дуже довгою команди, де необхідно замінити аргументи.

Опубліковано: 24/04/11 @ 04:08
Розділ Різне Читати далі...

Стрес-розминка, або поради копірайтерам для організації роботи в режимі «аврал»

У кожної творчої особистості, скромно себе іменує копірайтером, є свої творчі злети і застої. Гірше, коли в розпал роботи (читайте - чергового робочого завалу) у вас поетична млість, і писати про осмосу, системи crm або ж каналізаційних насосах зовсім немає натхнення. Що ж, в кожній, навіть самій творчій роботі, є свої будні. Так, у акторів - репетиції, дикторів телебачення - мовні техніки, а у копірайтера - тренувальні тексти. Я назвала їх так умовно. Насправді, ніяких чернеток і пробних варіантів - текст зобов'язаний бути грамотним і стилістично оформленим. Клієнт повинен залишитися задоволеним (або ж переконайте, що саме цей текст підвищить рівень продажів !). Отже, ми визначили завдання: як екстремально швидко організувати себе на роботу . Тепер спробуємо знайти рішення. Я пропоную кілька дієвих порад з особистого копірайтерського досвіду. Більше того, і в інших сферах застосування цих рад приносили свої плоди. Абстрагуйтеся! Підіть «у себе». Самоуглубітесь.

Опубліковано: 24/04/11 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Урок по створенню новорічної ілюстрації

Сьогодні я б хотів розповісти вам про те, як я створював новорічну ілюстрацію для конкурсу від Сосновського і заодно показати вам, що зробити красиву картинку в Photoshop дуже легко. Але перед тим як ми почнемо, хотів би сказати пару слів про спонсорів даного конкурсу: Unisender.com - досить якісний сервіс email розсилки з допомогою якого ви завжди зможете тримати своїх читачів у курсі найсвіжіших новин. А з помощбю програми Twidium ви без проблем зможете використовувати фолловінг потрібних для вас цілях. До речі, робити ми будемо, ось таку новорічну картинку: Для цього нам знадобиться яскравий і гарний знімок, логотип Сергія, Photoshop, трохи терпіння і прямі руки)) Створюємо новий проект і вставляємо в нього знайдений нами фон. Або будемо працювати прямо на готовій фотографії. Додаємо на нього потрібний нам логотип, в нашому випадку це ялинка Сосновського. Застосовуємо до ялини обведення (Stroke) з настройками як показано на скріншоті.

Опубліковано: 22/04/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Апдейт «Mayday" - це алгоритмічне оновлення

102446_gd У той час як веб-майстра заробляють онлайн , алгоритми пошукових машин змінюються і стежать за нами як суворі наглядачі. За 2009 рік алгоритм органічного пошуку зазнав до 550 змін з боку Google. У силу сказаного, власникам сайтів не бажано звикати до окремих факторів ранжирування. Не можна пов'язувати розвиток свого сайту з певним сигналом алгоритму. Інакше ви будете в цілковитій залежності від частих змін Google. Потрібно розібратися, які цілі переслідує ця пошукова система по мірі того, як змінюється. Таким чином, можна зберегти свій пошуковий трафік на одному рівні, тобто уникати різких перепадів. Але, незважаючи на все це, часті зміни не залишаються непоміченими навіть з боку тих, хто сильно не зосереджується на алгоритмах. До цієї категорії належить і "Mayday" апдейт, настільки бурхливо обговорюється web-фахівцями.

Опубліковано: 21/04/11 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

10 рад по підбору ключових слів

Ключові слова - це основа рекламної кампанії. З них усе починається, адже саме вони запускають рекламний процес. Якщо потенційні клієнти шукають ваш товар або послугу, їм буде простіше це зробити, якщо ви правильно підберете ключові слова. А вам правильно підібрати їх буде вигідно фінансово. Порада номер 1: Поставте себе на місце клієнта. Подумайте, які ключові слова він може використовувати при пошуку вашого товару чи послуги. Розгляньте окремо кожен свій продукт/послугу: які слова, з точки зору клієнта, найкраще описують їх? Відразу розбийте список на «категорії», «бренди» та «моделі». Починайте з простих фраз, які містять 2-3 слова - саме вони є найбільш ефективними. Далі додайте назви брендів, моделей. Не забудьте використовувати форму множини. Порада номер 2: Розділіть слова по групах. Зіставте ключові слова тексту свого оголошення.

Опубліковано: 20/04/11 @ 12:03
Розділ Різне Читати далі...

Ефективність рекламної кампанії в Україну

Еффектівность рекламної компаніі Хочу поділиться своїми зауваженнями, висновками та висновками за проведення рекламної кампанії. Рекламна кампанія тривала рівно місяць, і я хочу розглянути ті інструменти, які спрацювали. У цілому, рекламна кампанія визнана успішною і себе окупила. На популярних українських сайтах використовувалися банери однакового змісту з невеликим інтерактивом, після чого пропонувалося перейти на сайт. Вибрані майданчики: ex.ua tochka.net gismeteo yandex facebook afisha bigmir cosmo e-motion feelgood gala i.ua korrespondent mail.ru novy.tv tabloid rambler online.ua ukr.net vkontakte odnoklassniki На кожній з майданчиків використовувалися стандартні банери в самих "помітних" місцях. Усього показів: більше 37 мільйонів
Кліків по банера: більше 300 000
CTR: 0,82% Середній час між початком показу і кліком: 3 хвилини Найефективніша рекламна майданчик - odnoklassniki і bigmir , за статистикою на ці ресурси припадає 24% всіх переходів, найбільше показів і найбільший CTR.

Опубліковано: 19/04/11 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Подарунки на Новий рік

Подарунки на Новий рік Проведу невеликий експеримент і трохи відхилюся від звичної теми про SEO, про просування і т. д. Хочу розповісти про ідеї і думках про Новий рік, а вірніше про те, як вибирати та які дарувати подарунки на Новий рік. Для інтернет-магазинів подарунків це найкращий час, бо можна збільшити вартість на 20% на всі новорічні подарунки, написати на сайті про те, що діє новорічна знижка в розмірі 10% і запевняю вас, продажу новорічних подарунків будуть на висоті . Природно, без просування в даній тематиці ніяк не можна, зараз тільки початок грудня, але вже в системі контекстної реклами Google і Yandex можна зустріти тонну сайтів, які просувають свої послуги по запитах "Купити подарунки на Новий рік" або "купити новорічні подарунки ". Вартість кліка в таких оголошеннях зростає кожен день, так як конкуренція величезна.

Опубліковано: 17/04/11 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас

Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас Спонсор посту: Пошукова розкрутка сайтів від SeoProfy Відмінну новина приготувала компанії NetPromoter до свого 11-тиріччю. Програму Page Promoter Platinum 8.1, яка розроблена в компанії і коштує грошей, зараз є можливість скачати і встановити безкоштовно. За наявності облікового запису програма працює як комерційний варіант. Пам'ятаю ще часи, коли подібний софт стояв 500-600 доларів. Хоча зараз і багато різних сервісів, але мати подібну програму на своєму комп'ютері дійсно саме задоволення. Існують програми для аналізу зворотних посилань, пошукових запитів, аналіз оптимізації гарні і ними варто користуватися, тим більше що є можливість їх використовувати абсолютно безкоштовно. Подібний софт спрощує роботу оптимізатора при аналізі. Без багатьох програм зараз я просто не уявляю перебування в мережі інтернет і аналіз сайтів конкурентів та пошукових запитів. Трохи про саму програму з сайту компанії NetPromoter.

Опубліковано: 17/04/11 @ 01:34
Розділ Різне Читати далі...

Чи можна заробити в інтернеті.

Як заробити в інтернеті Методів отримати прибуток в мережі Інтернет дуже багато. Потрібно тільки ставити перед собою завдання і знайти те, що вам особливо імпонує. У своїй маленькій оглядовій статті я зупинюся на окремих формах заробітку. І спочатку, про що я хочу розповісти, це рерайт, копірайт і переклад текстів. Даний прийом підвищити дохід у Мережі, до того ж для новачка, який не має персонального порталу, по-моєму, найдоступніший і привабливий метод. Займаючись рерайтінг і копірайтом (це переписування і написання своїх текстів), можна досить пристойно отримувати дохід, від декількох одиниць доларів до кількох сот в неделю.Я сам це пробував і знаю про це не з чуток. Головне не лінуватися, а творити кожен день і не один текст, а хоча б у межах 6000-10000 знаків на день. Це більш ніж можливо, навіть якщо у вас немає вищої освіти або якихось спеціальних закінчених курсів копірайтера. Цим можливо займатися навіть учням старших класів, які більш-менш пишуть твори в школі і виконують нудні ДЗ.

Опубліковано: 15/04/11 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Ох вже ці апдейти ТІЦ

Снімок Ось вирішив зробити невеликий графік апдейтів ТІЦ! Подивіться, як вони йдуть. Вертикальна рядок - це проміжок часу, тобто скільки минуло часу після минулого апдейта. Так дивно, але шкала зовсім не пряма Але і в той Водночас апдейти не йдуть 2 рази на місяць! Середнє значення - кожні 25 днів. А ось і дані останніх 8 апдейтів з проміжками часу: 28.10.2010 (35 днів по тому)
22.09.2010 (27 днів по тому)
25.08.2010 (19 днів по тому)
06.08.2010 (35 днів по тому)
02.07.2010 (13 днів по тому)
18.06.2010 (17 днів по тому)
31.05.2010 (39 днів по тому)
21.04.2010 (13 днів по тому)
08.04.2010 (31 днів по тому) Вам потрібен інтернет-магазин ? Тут людина пропонує його за все те за 700 $, я ось поки думаю, з радістю купив би, та продавати нічого.

Опубліковано: 14/04/11 @ 03:07
Розділ Різне Читати далі...

Українська база каталогів

Українська база каталогів Тим, хто займається просуванням сайтів, буде корисна ця база каталогів. У всіх різні показники PR та ТІЦ. Практично всі перевірені і працездатні. Не вимагають зворотних посилань. База збиралася вручну і не за один день. Чому українська база? Тому що дістати російськомовну чи західну, не складає ніяких труднощів, тому що в основному я просуваю сайти в Україну. Отже, власне, сам список каталогів ... http://linki.net.ua/submit.php http://catalog.3straja.com.ua/katalog_add.php http://allcatalog.org.ua/dir/0-0-0-0-1 http://uaport.net/cat/register http://catalogfree.awardspace.com/cncat_add.php http://cat.ks.ua/add http://whitecatalog.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://dir.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://www.stock.net.ua/ http://catalog.site-submit.com.ua/home?sobi2Task=addNew http://web-business.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://uh.ru/ http://diz.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://www.link.salon.dn.ua/add.php http://avecatalog.ucoz.ua/dir/0-0-0-0-1 http://pro-sayt.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://www.era.com.

Опубліковано: 13/04/11 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Що таке кінець світу? Коли він точно буде ...

452712_esche-odin-konets-sveta Сьогодні щось я вирішив відволіктися на від seo тематики, вирішив пофілософствувати на тему кінця світу. Якщо зараз забути про комету, астероїди і інших інопланетних істот ... А уявити собі, що буде якщо ... Якщо скінчиться ІНТЕРНЕТ! Уявіть собі, що завтра раптом в усьому світі не буде инета. Він просто помре, всі сервери у Дата Центрах згорять, помруть, здохнуть. Просто інтернету НЕ буде. Особисто моя думка: Почнеться моторошний хаос! У першу чергу повіситься школярі, далі слід по них застрелиться всі банкіри, бізнесмени, так як у них просто зависне вся робота. Наступним етапом підуть в інший світ SEOшнікі, вебмастера, sapeри і т.д. А якщо серйозно, то інет - це не тільки соціальні мережі, це ще і економіка і високі технології, без инета буде важко Ну а потім вимруть навіть рідкісні тварини, так як, я впевнений, що інтернет допомагає стежити за їх розмноженням Ну а поки є інет, є високі технології, раджу купити за заниженою ціною з високим якістю.

Опубліковано: 12/04/11 @ 06:08
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180