Інтернет продовжує залишатися найбільшим джерелом інформації

Інтернет продовжує залишатися найбільшим джерелом інформації Саме про це свідчать опитування, проведені соціальною мережею Facebook серед своїх користувачів. Як показали результати опитувань, близько 70% із зареєстрованих в цій соціальній мережі жителів різних країн світу використовують інтернет для того щоб дізнаватися новини, близько 25% дізнаються новини з телепередач, 15% слухають новинні випуски по радіо, і тільки 3% читають щоденні газети. Справді, сьогодні за допомогою інтернету можна дізнатися все - від прогнозу погоди на наступний день, до інформації про те, як відключити контент по кишені від МТС . Крім того, мережа Facebook, яка є сьогодні однією з найбільших соціальних мереж в світі, надає своїм користувачам широкі можливості доступу до новинному контенту мережі, так що їм не доводиться додатково шукати новинні сайти. Правда, адміністрація сайту попереджає, що не відповідає за достовірність розміщуваної на її сторінках інформації.

Опубліковано: 25/08/12 @ 03:26
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс планує заробляти на користувачах iPhone

Яндекс планує заробляти на користувачах iPhone Яндекс планує заробляти на користувачах iPhone
Компанія Яндекс розробила новий додаток, призначене для моб. пристроїв на платформі iOS. Доповнення Яндекс.Музика працює на iPhone і iPod Touch і служить для пошуку і прослуховування музичних композицій. Крім того, додаток дозволяє об'єднувати пісні в плейлисти і ділитися ними з друзями. Користувачам також доступно завантаження пісень чи плейлистів на свій пристрій, завдяки чому їх можна буде прослухати за відсутності доступу до інтернету. Хоч Яндекс і почав завойовувати ринок мобільних користувачів, а google+ вже давно попереду. Всі останні новини з даної теми можете прочитати на сайті likeni.ru. Перші два тижні користувач, який встановив додаток на смартфон, може безкоштовно використовувати усі його функції, після чого він повинен буде продовжити підписку. Її оформлення можна здійснити кількома способами: через сайт Яндекс.Музика і безпосередньо через додаток. У першому випадку щомісячна вартість буде складати 199 р.

Опубліковано: 23/08/12 @ 05:14
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - підприємцям

Інтернет-підприємцям У ключі нових суспільних тенденцій бізнес у Всесвітній Мережі - це один з найпривабливіших, перспективних і не потребують великих капіталовкладень бізнес. Він розвивається, зростає кількість онлайн-покупців, як і кількість скоєних через Інтернет покупок. Надихаючись відкриваються перед ними можливостями, багато підприємців і самі входять у світ онлайн торгівлі, а кількість інтернет-магазинів зростає з кожним днем. Але починаючи перші кроки в своєму шляху до миру електронної торгівлі, кожен підприємець зобов'язаний розуміти, що перш за все слід проаналізувати нішу, яку він має намір зайняти зі своєю пропозицією. Необхідно обдумати ключові складові свого бізнесу. Оцінити те, наскільки затребуваний буде вибраний товар, які конкуренти (як на онлайн-ринку, так і на звичайному у світі, країні та конкретному регіоні), наскільки активна аудиторія в онлайн-покупках даного товару.

Опубліковано: 23/08/12 @ 05:07
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібен веб - сайт ?

Чи потрібен веб-сайт? Безсумнівно, будь-яка більш чи менш серйозна фірма в наші дні повинна мати власний сайт. Він позитивно впливає на імідж, та й просто зручний. Крім того, сайт, який містить безліч корисної інформації про фірму, викликає тільки лише позитивні емоції, а також довіру і прихильність до фірмі. Зрештою, веб-сайт - це працююча на Вас 24 години на добу реклама! На сайті можна розмістити набагато більше інформації, ніж в газеті, журналі, буклеті, листівці, прайсах, візитках і т.д. Тут можна буде детально дізнатися про послуги, продукцію, ціни на них, часу роботи, місце розташування офісу і так далі, не турбуючи себе дзвінками, в будь-який час доби. До того ж, клієнтам, зокрема, проживають в інших містах, куди дешевше обійдеться доступ в Інтернет, ніж розмови по телефону. Та й документи та прайси виглядають просто привабливіше на веб-сайті, ніж переслані через факс (не кажучи вже про те, що редагувати їх простіше).

Опубліковано: 23/08/12 @ 05:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 47

У київський стартап Теорія , сконцентрований на інноваційному підході до подачі новин для широкої аудиторії, потрібно старший C + +/C # програміст і IOS розробник . Зарплата 3500 $. Компанія СофтЕксперт шукає старшого C + + розробника в Харкові . Зарплата 3200 $. Успішний кандидат отримає опціон в компанії. Проект великої браузерних MMO Game на Unity3d Aratog шукає старшого Java розробника в Одесі. Величезним плюсом буде досвід роботи зі SmartFox 2x. Зарплата 24 000 грн. Frogwares шукає провідного програміста серверних систем С + +/Web для участі в розробці і підтримці ігрового онлайнового сервісу World of Battles . Компанія Піллар , яка займається виробництвом кремнієвих злитків і пластин для сонячної енергетики, шукає програміста SCADA систем (контролерів) зі знанням C/C + +/C #.

Опубліковано: 23/08/12 @ 01:56
Розділ Різне Читати далі...

Життя в мережі

Життя в мережі У величезній кількості інформації, яку людина отримує щодня, він, безсумнівно, знайде те, що потрібно саме йому. У тому випадку, якщо потрібну інформацію потрібно шукати самостійно, на допомогу приходить мережу Інтернет. Не варто забувати про те, що Інтернет використовується не тільки для спілкування в соціальних мережах, але й для пошуку всілякої інформації. Безумовно, інформацію, отриману з мережі, необхідно профільтрувати не один раз, але в підсумку основну інформацію ви все ж отримаєте. Будь-який користувач, який хоча б раз мав справу з мережею Інтернет, напевно знає, що таке браузер . Браузер як раз і допомагає здійснювати контакт між користувачем і мережею. Мова, безумовно, йде не про встановлення зв'язку між комп'ютером та Інтернетом, а про допомогу в пошуку і перегляді потрібної інформації. Існує кілька типів браузерів, кожен вибирає той, який є зручним саме для нього.

Опубліковано: 23/08/12 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Дмитро Корчевський , КА " Шаг " : Комерційне навчання - альтернатива або заміна державному ?

У цьому році Комп'ютерна Академія «Шаг» в черговий раз привернула до себе увагу - команда її студентів здобула переконливу перемогу на фіналі усесвітнього конкурсу Microsoft Imagine Cup. Крім того, «Крок» потрапив в останній ТОП-10 вітчизняних вузів , потіснивши при цьому навіть досить великі державні заклади. Сьогоднішня бесіда - з Дмитром Корчевським, творцем і генеральним директором Академії. - Розкажіть про масштаби «Кроку» на сьогоднішній день. - Комп'ютерної Академії «Шаг» 12 років. Ми стартували в 1999 році в Одесі і на сьогоднішній день у нас 13 філій по Україні, 2 філії за кордоном (в Казані і в Празі) і на підході філія в Естонії. По всій Україні займаються 14 000 студентів. У нас чотири напрями навчання: Мала Академія, де ми вчимо дітей, стаціонар та напівстаціонар, з 2,5 річної програмою і європейське комп'ютерна освіта, повноцінний вуз, де студенти навчаються п'ять років. Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп'ютерної Академії «Шаг», кандидат фіз.-мат.

Опубліковано: 22/08/12 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

15 вересня, Київ - MageConf 2012

Запрошуємо вас відвідати щорічну конференцію по PHP та Magento в Україні - MageConf 2012! Конференція пройде 15 вересня в Києві. У програмі конференції: новинки веба, автоматичне тестування на РНР, тестування безпеки веб-додатків. А також дізнайтеся з перших рук новини ринку eCommerce, про еволюцію і майбутньому компонента View у фреймворку Magento, реорганізації структури модулів в Magento 2 і як писати розширення, які зможуть приносити гроші на X.Fabric. Крім того, в цьому році у вас є шанс потрапити на безкоштовні воркшопи від розробників Magento і на прикладах послухати і розібрати найпоширеніші проблеми, з якими стикаються девелопери. Ви зможете навчитися уникати неприємних помилок і довгих годин відладки вашого чекаута, а також обговорити з колегами та розробниками самої платформи ваші проблеми при створенні модулів або магазинів на Magento. Окремо пройде воркшоп від одного зі співавторів тестів з сертифікації Magento, який допоможе подговіться вам до неї.

Опубліковано: 21/08/12 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Що буде , якщо скасують ПП ?

[Від редакції: матеріал присланий користувачем Qwertysmerty.] Нездорова законодавча активність в області IT змушує нашого брата-програміста замислитися, до чого б це. У будь-якому разі, ясно: це неспроста. І задався я запитанням: що буде, якщо наше дорозі уряд (щоб йому негаразд було), ПП для програмістів і зовсім скасує? З цією метою я провів два опитування: один для працівників, інший - для роботодавців. © The Club2010 Почнемо з опитування працівників, на який відповіли 546 чоловік. Обрати можна було кілька варіантів, тому нехай вас не бентежить, що відповідей більше, ніж відповіли. Як бачите, більшість народу буде влаштовуватися в компанію, де рідна держава нажухівают - 30%. Майже третина опитаних (27%) подумує про еміграцію. 15% не проти відкрити свій бізнес, 13% готові взяти участь в мирних акціях протесту і майже 9% - у більш радикальних акціях. Погодяться отримувати урізану зарплату тільки 27 чоловік з опитаних 533.

Опубліковано: 21/08/12 @ 12:06
Розділ Різне Читати далі...

68-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Валерія Биканова , засновником X1 Group

У випуску піде мова про коворкінг , програмування і підприємництво . У програмі : Про во'IT'і Різниця між аусорсінг і аутстафінг X1 Group Кар'єра менеджера Коворкінг Міфи і легенди про офіс X1 Стартапи Книги у випуску : Річард Бренсон - До біса все! Берись і роби! Getting real by 37 signals
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 21/08/12 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

оптимізація сайтів

Оптимізація сайтів Існують способи просування сайтів в пошукових системах, які необхідно враховувати і брати до уваги особливості різних пошуковиків для того, щоб були враховані інтереси користувачів і господарів сайту. Є фактори, що поліпшують пошук. На погляд у всіх тонкощах розібратися нелегко, щоб застосувати їх так, як потрібно, не перевантажуючи сайт. Якщо вам потрібно знайти квадратні конфорки Ego , то ви навряд чи станете шукати оптичні прилади або корм для рибок. Для того, щоб не траплялося казусів, необхідна оптимізація. Ця оптимізація позначається терміном SEO, які виникли майже одночасно з появою самих пошукових систем. Але по закінченні достатньої кількості часу оптимізація стала самостійною наукою, обростаючи тонкими деталями. Число сайтів зростає щодня, і тепер не вистачає звичайного застосування ключових слів для утримання веб-сайту на перших рядках.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:12
Розділ Різне Читати далі...

Що варто врахувати при створенні сайту

Що варто врахувати при створенні сайту Ваш сайт - це свого роду обличчя вашої компанії, організації, магазину. Це завжди перше уявлення про вас, оскільки будь-який клієнт або здобувач будуть шукати ваш сайт. І якщо сайту немає, це для більшості з них привід не співпрацювати з вами, так як це виглядає несерйозно і змушує думати про жадібність або ліні. Відсутність сайту - це великий мінус, це насторожує відлякує потенційних клієнтів, як відлякує і один лише мобільний номер у ваших контактах. тож має бути грамотною і враховувати всі важливі особливості, так як сайт необхідний компанії, що бажає виглядати гідно в сучасному світі. Багато людей останнім часом будь-які товари і послуги йдуть шукати в інтернет, так що для вашого бізнесу прекрасно в такому випадку підходить розробка сайтів , що враховує можливість попадання сайту на перші сторінки в пошукових системах.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:11
Розділ Різне Читати далі...

Гарячий супчик з кварків і глюонів

Гарячий супчик з кварків і глюонів Вчені CERN, що працюють над Великим адронним колайдером (ВАК), сповістили світ, що у них вийшло, правда, зовсім ненадовго, досягти найвищої температури, коли-небудь створюваної штучним шляхом на нашій планеті. Неймовірно високої температури досягти вийшло згодом зіткнення пари іонів свинцю, після чого утворилося своєрідне місиво з кварків і глюонів. Температура в районі зіткнення збільшилася приблизно до 5.5 трильйонів градусів за Цельсієм. Наведене вище значення температури - це всього лише попереднє значення. Надалі вченими будуть вироблені складні розрахунки та обчислення, з урахуванням даних найточніших вимірювань, і тільки тоді стане дійсно зрозуміло, до якого ступеня пекучої була отримана кваркової-глюонна плазма в мить зіткнення. І якщо попередньо отримані дані підтвердяться, то можна аплодувати нового рекорду температури, що становить до цього моменту 4000000000000 градусів за Цельсієм.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

Де виробляють iPhone ?

Де виробляють iPhone? Швидше за все, кожен власник оригінального IPhone хотів би володіти інформацією, де ж все-таки виготовляють ці геніальні чудо-апарати? Чи є захисна плівка для iphone 4 ? В інтернеті існує величезна кількість чуток про фабриках у всіляких частинах планети. Але давайте все ж розберемося де виробляють ці таємничі «яблокофона» насправді. Логічно було б припустити, що виробництво IPhone в Китаї набагато дешевше і тотальну економію в процесі складе робоча сила. Саме в Китаї є своя налагоджена ланцюжок процесу виконання робіт, вона полягає в масштабах загального виробництва і, безсумнівно, в швидкості виконання робіт. Адже тільки в Китаї можливо за одну добу найняти кілька тисяч співробітників, мало-мальськи забезпечити їх житлом, а на наступну добу з ранку раніше почати виробництво в нашому випадку смартфонів. У цьому каламбурі і полягає секрет процвітання і благоденства Китаю як наддержави.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:08
Розділ Різне Читати далі...

Шість міфів про старт аутсорсинг - бізнесу

[Від редакції: Павло Обід - керівник компанії Sloboda Studio, веб-розробник з шестирічним стажем і досвідом роботи в українських компаніях і за кордоном. Павла можна читати в, докладніше про нього - в LinkedIn-профілі .] Кожен з нас хоч раз замислювався про старт своєї справи. І краще всього починати підприємство у тій сфері, в якій сам відмінно розбираєшся. Якщо з технічною стороною справи проблем зазвичай немає, то в плані організації бізнесу виникає безліч питань і страхів, які перетворюються в міфи. Знайомі іноді мене запитують, як почати свій бізнес, і про те, як я сам починав. Я ділюся з ними своїм досвідом, а також досвідом знайомих керівників компаній, з якими часто зустрічаюся як в особистих справах, так і в рамках закритого клубу IT-директорів.

Опубліковано: 20/08/12 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

Прості смачні рецепти і нічого більше

Прості смачні рецепти і нічого більше Як же я не люблю, коли щось просте перетворюють у щось складне. В даному випадку я про кулінарних сайтах, основною метою яких є можливість швидкого пошуку необхідного рецепта. Але вся справа в тому, що інструменти для досягнення цієї мети затінюються достатком відволікаючих елементів. Так, звичайно, існують пошукові системи, завдяки яким ми з легкістю можемо знайти необхідний рецепт, вказавши, наприклад, назва страви. Але якщо ми його не знаємо? Тоді на допомогу повинна приходити внутрішня система кулінарних сайтів, а вона, як я вже сказав вище, захована десь там ... Буває зайдеш на один з таких сайтів і замість того, щоб підібрати необхідний рецепт, переглядаєш стрічку з рекомендованих смачних картинок, хоча вони мені в принципі не потрібні. Загалом плюнув я на цю справу і вирішив сколотити свій кулінарний куточок.

Опубліковано: 20/08/12 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : продаж ThinkGrid , Computer Science в Khan Academy , міфи про індійський аутсорсингу , корпоративна культура Dropbox

Добрий день, шановні читачі. На початку цього тижня стало відомо про те, що компанія ThinkGrid з центром розробки у Львові, в яку раніше інвестував фонд Runa Capital, була продана мультинаціональної телекомунікаційної компанії Colt Technology Services. Також з українських новин варто відзначити роз'яснення податкової про те, як IT-компанії можуть зареєструватися для отримання пільг, передбачених законом про підтримку IT-галузі. Новини Khan Academy представила платформу для вивчення Computer Science ; випущені Visual Studio 2012 і. NET Framework 4.5 вихідний код редактора TextMate 2 викладений на Github ; оновлений iOS App Icon Template . Практика Elnode - подієво-орієнтована веб-розробка на Emacs Lisp; порівняння фізичних движків на JavaScript; Bobby Tables - як запобігти SQL-ін'єкцію, інструкції для різних мов; вчимося любити нудні частини CSS .

Опубліковано: 17/08/12 @ 09:43
Розділ Різне Читати далі...

Фотографії красивих дівчат

Фотографіі красивих девушек Фотографії красивих дівчат
Який чоловік не любить переглядати фотографії красивих дівчат? Особливо, якщо фотографії виконані якісно і зі смаком. Жіноче тіло - один з найпривабливіших для чоловіків об'єктів, так чому ж іноді не побалувати себе гарними фотографіями? В інтернеті повно ресурсів, з яких ви зможете завантажити фотографії красивих дівчат . Але не завжди якість фотографій відповідає запитам чоловіків. Будьте прискіпливі, на витрачайте час і гроші на скачування неякісних фотографій. Знаходьте сайти, де гарантують високу якість фотографій, з максимально високим дозволом зображення, кольоровою гамою і цікавими сюжетами.

Опубліковано: 16/08/12 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

Релігія - модний рух ?

Релігія - модний рух? Релігія - модний рух?
За словами патріарха Кирила, суспільство стає все релігійніші. Черги до самих прославленим святинь або у церков у свята стають все багатолюдні, а користувачі соціальних мереж на зразок google + описують свої релізіозние захоплення. Але як можна пояснити той факт, що багато храмів чи не найвідоміші святині простоюють без уваги до себе велику частину часу, поки хтось не згадає про них, показавши по телебаченню? Величезні черги, що тягнуться на кілометри у храмів на Великдень і яблучний Спас, щоб святити яблука та паски, різко вичерпуються у звичайні дні.

Опубліковано: 16/08/12 @ 09:02
Розділ Різне Читати далі...

Що робити, якщо в аеропорту втратили ваш багаж

Що робити, якщо в аеропорту втратили ваш багаж Якщо ви після прибуття в аеропорт не виявили свій багаж, відразу слід звернеться до наявної практично в кожному аероузле службу пошуку багажу (стійка Lost & Found). Там вам запропонують заповнити акт, в якому потрібно вказати параметри і все відмітні риси валізи. Якщо такої стійки в аеропорту не існує, то звертайтеся безпосередньо до співробітників або до представника авіакомпанії, яка продала вам квиток. Обговорення ставки транспортного податку сьогодні дуже актуально, але повернемося до нашої теми. Після того, як ви заповните акт, на іншому бланку необхідно буде скласти список знаходилися у валізі речей. Оцінна вартість не повинна бути нереально високою, інакше багаж просто не повернуть. В цій заяві, крім паспортних даних та відомостей про багаж, слід надати інформацію про рейс і номер вашої багажної квитанції, яку краще не втрачати.

Опубліковано: 16/08/12 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180