Мета- дайджест для підняття настрою

З нагоди останньої п'ятниці в році і наступаючих свят я зібрав всі картинки, відео і музику, які використовувалися «для підняття настрою» в дайджесті тижня за 2011 рік. Enjoy! Картинки Як писати хороший код Принципова схема сайту Внутрішня організація IT-компаній Development Driven Tests Комікси «f (x) і її друзі » Як розробники бачать один одного Серія HTTP Status Cats Серія скрінсейвер для Kindle Звук Реп Node.js (він же Javascript Motherfucker)   Marak - The Node.js Rap by marak Реп Developers (feat. Steve Ballmer)   Smixx - Developers (feat. Steve Ballmer) by Smixx Відео Від MS-DOS 5.

Опубліковано: 30/12/11 @ 08:32
Розділ Різне Читати далі...

PostBuildEvent - кулаками після бійки

Думаю, Ви вже знаєте в яку категорію Ви потрапляєте і на скільки потрапляєте в наступному році. Ну що ж, давайте розбиратися. Горішок знань твердий, але все ж
ми не звикли відступати!
Нам розколоти його допоможе кіножурнал «Хочу все знати!" Расчлененка Не секрет, що UA IT це на 80% аутсорс (A) в різноманітних формах і 20% внутрішній ринок. Може бути, точні цифри і відрізняються, але думаю не кардинально, так що картину принципово не змінюють. Далі 20% від А (B) генерує 80% обороту, того самого злощасного мільярда. Це так би мовити наша «Fantastic Four». Зрозуміло, що представники саме цих компаній мали найбільшу вагу під час дебатів. Можна додати, що 80% від B не є резидентами України та їх просто цікавлять наші заливні луки. Разом:
12.8% -16% купили індульгенцію на продовження банкету з продажу попомест в Україну А знаєте, хто платить ЗАВЖДИ? ... - Правильно:) Асоціації бути! І зовсім не важливо, в якій формі і під яким соусом.

Опубліковано: 29/12/11 @ 09:48
Розділ Різне Читати далі...

2011: Події та тенденції

 минає 2011 можна назвати багато в чому переломним для індустрії ІТ і розробки в Україну і в світі - втім, те саме можна сказати про будь-який рік з останньої п'ятирічки. В останні дні грудня, дивлячись на люту зиму за вікном, спробуємо підбити підсумки року, відзначити його основні події та тенденції. Українська влада звернула увагу на IT Цей рік, мабуть, став рекордсменом за кількістю законів, слухань, законопроектів та круглих столів, присвячених взаємодії держави та IT-галузі. Головною зміною для співробітників IT-компаній, оформлених як СПД, стали поправки до Податкового кодексу , що описують нові ставки єдиного податку. Починаючи з 1 січня 2012 року, більшість таких «єдинників» будуть платити 5% від обороту замість фіксованої суми. Питання про те, чи будуть компанії відшкодовувати співробітникам ці витрати, не отримав однозначної відповіді .

Опубліковано: 29/12/11 @ 03:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 13

Innalabs UA, яка займається розробкою і виробництвом контрольно-вимірювальних приладів високої точності, запрошує на постійну роботу алгорітміста-програміста . У компанію Ez Texting потрібно Lead Developer з хорошими знаннями PHP 5.3, Zend Framework і high-load баз даних. Зарплата - $ 3.5K + Простобанк Консалтинг шукає PHP-програміста у Полтаві. Компанії Aette потрібен верстальщик з досвідом розробки« товстих »інтерфейсів на JavaScript. Sitecore Ukraine шукає C # ASP.NET розробника у Дніпропетровський офіс. Харківська компанія запрошує провідного інженера по продуктивності зі знанням C #. Заробітна плата від 1500 у.о. У ТОВ ДП УКРГАЗТЕХ терміново потрібно програміст з досвідом програмування контролерів« нижнього »рівня АСУ ТП. Американська компанія «Aptito» відкриває офіс в Харкові і запрошує на постійну роботу ObjectiveC програмістів . Севастопольська компанія Ramotion шукає тестувальника мобільних додатків та ігор , бажано наявність девайсів Apple.

Опубліковано: 29/12/11 @ 01:42
Розділ Різне Читати далі...

Конференція XP Days очима доповідача

Головний секрет збереження веселості полягає в тому, щоб не дозволяти дрібницях турбувати нас, і разом з тим цінувати ті маленькі задоволення, які випадають нам на долю.
-С. Смайлс Мене дуже радує пожвавлення IT життя в Україні за останні кілька років. З'являються нові спільноти, групи, зустрічі, конференції. Відвідуючи чергова подія, я обов'язково зустрічаю як знайомі, так і нові обличчя. Українська IT індустрія розвивається, що б мені хто не говорив. Конференція XP Days - одна з небагатьох незалежних технічних конференцій, на яких збираються талановиті люди різних спеціалізацій. Люди почали реєструватися ще до того, як була опублікована програма. Ну а після того, як з'явилася програма стало очевидно, що це буде одне з найгучніших технічних подій, що минає. Хочу сказати відразу, що конференція XP Days не просто виправдала мої очікування, вона перевершила їх. Я б не роздумуючи поїхав на неї ще раз як доповідачем, так і слухачем.

Опубліковано: 29/12/11 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

21 січня, Львів - GameDev Conference

Подія буде Цікава : власника компаний - розробніків Ігор Інді - Розробник Паблішерам Програмісті , зацікавленім зрозуміті Що таке розробка Ігор Дизайнерам, музикантів, Усі Інші залучені в індустрію Конференція буде складатісь з віступів практіків про ігрові механікі , історій успіху Ігор, цікавої інформації про Розробка и маркетинг. Кож передбачена декілька круглих столів на діскусійні тими. Серед інших Під час Події планується розглянуті наступні питання : Хто Такий Розробник Ігор ? Чи можлива програмісту на Java/.NET/PHP сделать власно мобільну/соціальну іграшку ? Як сделать кльову соціальну іграшку Під Facebook? Яка соціальна мережа кращє підходіть для Розробка іграшок ? Хто Такі паблішері и Як вібрато правильного паблішера ? Ідеальна команда гейм -дизайн студії Серед доповідачів : Максим Гринів та Інші успішні гейм - девелопери .

Опубліковано: 28/12/11 @ 06:47
Розділ Різне Читати далі...

10 лютого, Москва -. Тостер { ruby }

. тостер {ruby} - це технічна конференція. Наша мета - дати можливість професіоналам поділитися своїми знаннями. Протягом всього дня 10-го лютого зарубіжні фахівці з усього світу (США, Європа, Південна Америка, Росія) будуть ділитися своїми знаннями про розробку на мові Ruby і нових інструментах, використовуються ними для створення кращих у своїх областях продуктів. Також в програмі: доповіді по Ruby on Rails, розбір проблем масштабування проектів, історія створення та розвитку Sinatra, GitHub, Groupon.ru , смажені тости і смачний обід.

Опубліковано: 28/12/11 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Тарас Кицмей , SoftServe : до 2015 року ІТ наздожене металургів

Президент компанії SoftServe Тарас Кицмей з 2012 року обраний головою Асоціації "ІТ Україна" . Зараз асоціація активно працює над законами на підтримку галузі. Саме з них ми й почали нашу розмову. - Чи правильно створювати пільгові умови для ІТ? - ІТ-індустрія повинна бути визнана галуззю пріоритетного розвитку. Для цього є ряд передумов: це експортна галузь, яка не виснажує природні ресурси країни; ІТ-компанії - загальнонаціональні, вони демонструють високі темпи зростання (близько 30% в рік); велика частина доходів залишається в Україну через виплату зарплати. Зараз експорт від ІТ становить $ 1 млрд. При сприятливих умовах в 2015 році експорт може скласти $ 5 млрд, тобто на рівні металургії. Тому в Україні потрібно створити конкурентні умови на рівні з іншими країнами-лідерами: Індія, Росія, Білорусь та інші. - Чи згодні ви з думкою, що схема оформлення співробітників як СПД неправильна? - "Схема СПД" зіграла позитивну роль в розвитку більшості компаній.

Опубліковано: 28/12/11 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

DOU STARTUP MIXER : Підсумки

Настав час підвести підсумки. Міксер прихистив близько 80 осіб, які успішно працювали над створенням стартапів. Спочатку зареєстрованих було 137, до початку прийшли 98, 80 з них об'єдналися в команди. Ідей було 32, вижило 18. Команди розформовувалися по ходу справи, тому або проект помирав, або хлопці об'єднували свої зусилля. До фінального чекпоінти і репетиції пітчем з менторами дійшли 16 команд. У фінал потрапили 12. Атмосфера всі троє діб панувала неймовірна: навколо літали листи з планами команд на майбутнє, хлопці розподіляли ролі протягом усього Міксери, дехто мігрував з команди в команду. Загалом, Миксер можна було назвати одним живим організмом. На мій подив, на ніч залишалося зовсім небагато людей. Але зате з упевненістю можу сказати, що продуктивність їх була на висоті. Звичайно, не обходилося і без проблем: хлопці всю ніч писали код, а потім раптово щось йшло не так. Розлади були колосальними. Але люди стоїчно витримували всі перешкоди і робили все заново.

Опубліковано: 26/12/11 @ 02:06
Розділ Різне Читати далі...

ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Листопад- 2011

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} У найближчому майбутньому четвірка аутсорсингових компаній, що складають кістяк ринку і мають найбільшу кількість співробітників, може перетворитися на п'ятірку.

Опубліковано: 26/12/11 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

Magento запускає сертифікацію для розробників

Компанія Magento вводить єдину сертифікацію для розробників, яка доступна в тому числі і в Україну. Її можуть пройти як співробітники компанії, так і розробники поза нею. Єдина відмінність: для розробників компанії сертифікат безкоштовний, для решти ціна - 260 USD. Для початку отримання документів розробнику потрібно прийти в тест-центр компанії і скласти іспит. «Прийти здавати іспит можна вже сьогодні. Є два варіанти іспитів: звичайний на 75 питань, і advanced-рівень - на 85 », - розповіла ДОУ представник прес-центру компанії Олександра Устінова. Конкретних планів з видачі документів немає, але в компанії сподіваються що сертифікація знайде попит серед програмістів. «У Magento є близько ста тисяч розробників», - доповнила вона. «У першу чергу це буде цікаво фрілансерам, які працюють на основі Magento і тепер зможуть підтвердити свої професійні навички клієнтам сертифікатом Magento.

Опубліковано: 23/12/11 @ 03:07
Розділ Різне Читати далі...

Український Стенфорд

Як показує приклад того ж ДОП, в освіті, як і в ремонті, розбираються всі. Спробую і я, чи що, додати свою думку в загальний котел під рубрикою чогось на кшталт «Вісті з полів». Нещодавно проскакувала качина новина про те, що в Києві збираються відкривати філію Стенфорда, що викликала у багатьох WTF-момент. Та й, взагалі, з появою он-лайн Стенфордський курсів цей університет став такий собі поп-іконою в освіті і випередив з піару навіть МІТ. А от у нас де університети навіть в Топ-1000 світового рейтингу не входять, що означає , що наше технічна освіта - це повна лажа. Але от, що цікаво, мій сусід по робочому місцю, Роман Ворушін якраз отзанімался цього року на ai-class і ml-class (я не міг собі дозволити таку розкіш при наявності своїх студентів - але записався на наступний семестр:), і я мав можливість трохи послухати, що ж там викладають. Як не дивно, всі теми то знайомі: напевно, дивно, але практично всі ми проходили в КПІ. Т.е.

Опубліковано: 22/12/11 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Український Стенфорд

Як показує приклад того ж ДОП, в освіті, як і в ремонті, розбираються всі. Спробую і я, чи що, додати свою думку в загальний котел під рубрикою чогось на кшталт «Вісті з полів». Нещодавно проскакувала качина новина про те, що в Києві збираються відкривати філію Стенфорда, що викликала у багатьох WTF-момент. Та й, взагалі, з появою он-лайн Стенфордський курсів цей університет став такий собі поп-іконою в освіті і випередив з піару навіть МІТ. А от у нас де університети навіть в Топ-1000 світового рейтингу не входять, що означає , що наше технічна освіта - це повна лажа. Але от, що цікаво, мій сусід по робочому місцю, Роман Ворушін якраз отзанімался цього року на ai-class і ml-class (я не міг собі дозволити таку розкіш при наявності своїх студентів - але записався на наступний семестр:), і я мав можливість трохи послухати, що ж там викладають. Як не дивно, всі теми то знайомі: напевно, дивно, але практично всі ми проходили в КПІ. Т.е.

Опубліковано: 22/12/11 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Парламент прийняв проект про підтримку ІТ в першому читанні

Сьогодні, 22 грудня, Верховна Рада України прийняла за основу (у першому читанні) законопроект № 8267 "Про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмного забезпечення". "За" проголосувало 277 депутатів з 450. Можна запропонувати, що друге читання законопроекту відбудеться після Нового року (згідно з процедурою, між першим і другим читанням має пройти 2 тижні). Раніше представники робочої групи заявляли, що до другого читання до проекту внесуть низку поправок. У першу чергу, закону пропонується надати статус постійного і внести відповідні зміни до Податкового кодексу, однак в поточній версії фігурує експеримент строком на 5 років. Другий проект № 8268 Рада сьогодні не розглядала. Нагадаємо, 14 грудня пройшли парламентські слухання проектів законів № № 8267 і 8268, які передбачають пільговий податковий режим для ІТ-підприємств: скорочення розміру відрахувань до Пенсійного фонду, податку на прибуток і прибуткового податку.

Опубліковано: 22/12/11 @ 03:20
Розділ Різне Читати далі...

Парламент прийняв проект про підтримку ІТ в першому читанні

Сьогодні, 22 грудня, Верховна Рада України прийняла за основу (у першому читанні) законопроект № 8267 "Про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмного забезпечення". "За" проголосувало 277 депутатів з 450. Можна запропонувати, що друге читання законопроекту відбудеться після Нового року (згідно з процедурою, між першим і другим читанням має пройти 2 тижні). Раніше представники робочої групи заявляли, що до другого читання до проекту внесуть низку поправок. У першу чергу, закону пропонується надати статус постійного і внести відповідні зміни до Податкового кодексу, однак в поточній версії фігурує експеримент строком на 5 років. Другий проект № 8268 Рада сьогодні не розглядала. Нагадаємо, 14 грудня пройшли парламентські слухання проектів законів № № 8267 і 8268, які передбачають пільговий податковий режим для ІТ-підприємств: скорочення розміру відрахувань до Пенсійного фонду, податку на прибуток і прибуткового податку.

Опубліковано: 22/12/11 @ 03:20
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 12

Компанії Intersog потрібен захоплений роботою Senior Java Developer в Одесі. Укренергосістема , що займається розробкою програмного забезпечення для підприємств енергетики, шукає Java програміста , зарплата - 20 тис. грн. Харківська компанія CS , лідер ринку автоматизації банківської та фінансової діяльності запрошує на роботу студентів старших курсів на позиції junior oracle і junior java developers . Графік роботи обговорюється індивідуально. Компанії Літер, що працює на ринку віртуальної реальності, потрібно провідний програміст с досвідом програмування на С + + від 7 років. Alawar Southpoint , що займається розробкою казуальних комп'ютерних ігор, запрошує на роботу в Дніпропетровську C + + програміста . Вітається відмінне знання математики. Компанія Нулл запрошує в команду PHP-програміста для роботи з високонавантажених системами. TurboSMS шукає PHP тімліда . Вік від 27 років, зарплата від 1500 $. Мають 3 розробника працюють віддалено.

Опубліковано: 22/12/11 @ 02:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 12

Компанії Intersog потрібен захоплений роботою Senior Java Developer в Одесі. Укренергосістема , що займається розробкою програмного забезпечення для підприємств енергетики, шукає Java програміста , зарплата - 20 тис. грн. Харківська компанія CS , лідер ринку автоматизації банківської та фінансової діяльності запрошує на роботу студентів старших курсів на позиції junior oracle і junior java developers . Графік роботи обговорюється індивідуально. Компанії Літер, що працює на ринку віртуальної реальності, потрібно провідний програміст с досвідом програмування на С + + від 7 років. Alawar Southpoint , що займається розробкою казуальних комп'ютерних ігор, запрошує на роботу в Дніпропетровську C + + програміста . Вітається відмінне знання математики. Компанія Нулл запрошує в команду PHP-програміста для роботи з високонавантажених системами. TurboSMS шукає PHP тімліда . Вік від 27 років, зарплата від 1500 $. Мають 3 розробника працюють віддалено.

Опубліковано: 22/12/11 @ 02:25
Розділ Різне Читати далі...

Ярослав Лазор , Railsware : «Конкуренція на ринку низької ціни - це гонка до нуля»

На початку грудня компанії Railsware виповнилося 5 років. З моменту створення вона зосередилася на перспективній ніші розробки веб-додатків на основі Ruby і Ruby On Rails і, на даний момент, лідирує в цій галузі в Україні. Центр розробки розташований в Києві, де сьогодні працює близько 60 фахівців - Back-End, Front-End, QA. Компанія переважно працює з замовниками з США, а її головна мета, за словами виконавчого директора Ярослава Лазор, ні багато ні мало - давати цікаву роботу і гідну винагороду талантам з СНД. Про компанію, про себе, про любов до програмування та багато іншого Ярослав розповів читачам DOU. - Для початку, розкажіть про себе. З чого почалася кар'єра програміста? - Програмувати я почав ще в школі, років у одинадцять, напевно. Був такий мову Basic на «Пошуку», потім Pascal. Починаючи з 8 класу брав участь у шкільних олімпіадах з програмування, в десятому - виграв обласну. Ще під час навчання в школі, році в 1997, я написав на замовлення свою першу комерційну програму.

Опубліковано: 22/12/11 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Ярослав Лазор , Railsware : «Конкуренція на ринку низької ціни - це гонка до нуля»

На початку грудня компанії Railsware виповнилося 5 років. З моменту створення вона зосередилася на перспективній ніші розробки веб-додатків на основі Ruby і Ruby On Rails і, на даний момент, лідирує в цій галузі в Україні. Центр розробки розташований в Києві, де сьогодні працює близько 60 фахівців - Back-End, Front-End, QA. Компанія переважно працює з замовниками з США, а її головна мета, за словами виконавчого директора Ярослава Лазор, ні багато ні мало - давати цікаву роботу і гідну винагороду талантам з СНД. Про компанію, про себе, про любов до програмування та багато іншого Ярослав розповів читачам DOU. - Для початку, розкажіть про себе. З чого почалася кар'єра програміста? - Програмувати я почав ще в школі, років у одинадцять, напевно. Був такий мову Basic на «Пошуку», потім Pascal. Починаючи з 8 класу брав участь у шкільних олімпіадах з програмування, в десятому - виграв обласну. Ще під час навчання в школі, році в 1997, я написав на замовлення свою першу комерційну програму.

Опубліковано: 22/12/11 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Відгук про XPDays

Бізнес центр «Парус» в якому проходила конференція XPDays знаходився поруч з метро і всього в 4х станціях від вокзалу. Незважаючи на те, що офіційно початок реєстрації о 9:30 було в 9 ранку команда XPDays вже готова була реєструвати і реєструвала перше, самих ранніх учасників, серед яких був і я.
Чим більше відвідую конференцій, тим більше розумію, що головна частина будь-якої конференції це не доповіді і доповідачі, а нетворкінг. Спонсором будь-якого хорошого ранкового нетворкінгу є хороша кава. За що окреме спасибі як організаторам, старанням яких о 9:15 вже можна було випити кави і підкріпитися печивом, так і компанії DataArt, яка привезла свою каву машину на конференцію. Я не знаю точну кількість зареєстрованих і які прийшли, але судячи з заповненості холу, воно було ідеальним.

Опубліковано: 22/12/11 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180