4 iPad або iPhone5 самим вірним і активним партнерам !

4 iPad або iPhone5 самим вірним і активним партнерам! Весна - це щасливий час нових надій, нових планів, а ще, як би це незвично звучало, - нових заробітків. Прийдешнє літо припускає відпочинок і нестримні веселощі (ну, або безтурботний спокій - кому як подобається). Саме тому прямо зараз саме час зробити ривок і хорошенечко заробити. А як щодо заробити і отримати за це подарунки? Так було б і зовсім відмінно! Це пропонує компанія «Профіт-Партнер »: у них, як ви вже, напевно, здогадалися, оголошена чергова акція . Ця компанія завжди знаходить можливість піднести приємний сюрприз, тим, з ким працює. Досить згадати, як Profit розіграв Apple iPhone5 , а в липні Apple iPad , а якщо згадати про розігруваний ними в лютому Apple Mac Book , то взагалі голова обертом іде.

Опубліковано: 26/02/13 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

3 березня, Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing # 4 »

До вашої УВАГА пропонується четвертий випуск Безкоштовна семінару для тестувальніків програмного забезпечення "Black Tea Testing". Подія відбудеться за підтрімкі компанії Cogniance. Цільова Аудиторія - тестувальнікі-автоматизаторів та ті люди, якіх цікавіть організація процесу у команді автотестерів. До вашої УВАГА пропонується: Артем Кошелев (QA Team Lead, Yandex) , Артем Єрошенко (Senior QA Engineer, Yandex ) "Канбан в команді автоматизації" (60 хв) "Чи знаєте ви, який завданням займається ваш сусід Автоматор? А колега-Автоматор з сусіднього проекту? Чи знаєте ви, скільки ви встигаєте автоматизувати за один день, тиждень, місяць і коли все це скінчиться? Я - знаю все це і ще багато чого. Що я для цього роблю? Нічого. І хочу розповісти вам, як це мені вдається. " Також у вас буде година на ті, щоб запітаті доповідачів все, Що вас цікавіть Щодо автоматізації у Яндексі. Того Радим вам підготуваті питання заздалегідь.

Опубліковано: 26/02/13 @ 03:29
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ксенією Покровської , iOS розробником і зіркою російськомовного IT

94-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Останній запис з московського циклу. Поговоримо про iOS розробку, підкасти і кар'єру в рамках однієї компанії. У програмі: - Про во'IT'і.
- Робота і навчання.
- Від тих підтримки до програміста.
- Objective-C.
- Подкасти.
- Розвиток. Книги у випуску: Rework: Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайер Хенссон . 7 навичок високоефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості - Стівен Р. Кові . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Велике спасибі Mail.ru Group і особисто Любові Зайцевої за запрошення на Mail.ru Update і в Москву. Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 26/02/13 @ 01:05
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг мов програмування № 4 , січень 2013

В опитуванні взяли участь 3345 осіб, з них 43% брало участь у попередніх опитуваннях. 91% опитаних проживають в Україні, 9% - за її межами. Коротке зведення: Найпопулярніші - Java, C # і PHP. JavaScript як основна мова використовується частіше Ruby, PL/SQL увійшов до першої трійки додаткових мов. Первинні дані опитування, разом зі скриптами обробки на мові R, можна взяти на https://github.com/rssh/dou_pl_questionare . Результати минулих опитувань . Основна мова розробки Розподіл лідерів не змінилося (Java, C #, PHP, C + +, Python), у другій групі збільшилося використання PL/SQL і 1С і зменшилося - Ruby; найбільші зміни, як і слід було очікувати, в довгому хвості - замість Ocaml, Lua , Apex зараз видно T-SQL, CoffeeScript і Lisp. Давайте подивимося на динаміку трьох останніх опитувань: Використання JavaScript, PL/SQL і Scala зростає, а С + + і Ruby - зменшується. Статистично значущими, у порівнянні з минулим опитуванням, є зміни в популярності С + + і JavaScript.

Опубліковано: 26/02/13 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

30 - 31 березня , Київ - DOU Hackathon : Reload

Відроджуємо ДОУ хакатони :) Дістаємо запорошився баян і готуємося ... Формат колишній: 24 години написання коду і fun . Свобода у виборі напряму і теми проекту . Можете приходити відразу командою або шукати команду на місці . Давайте знову зробимо це :) Кількість місць обмежена , тому прохання поквапитися з реєстрацією . Ближче до події будуть вислані e - mail -и для підтвердження реєстрації на захід . Спонсори :
Партнери :
Якщо бажаєте стати спонсором або партнером хакатони - пишіть на olexandr@shalakhin.

Опубліковано: 26/02/13 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

Кейс : як потрапити під АГС

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Тут сайт мого братіша потрапив під АГС. Мене це пристойно здивувало, і я написав йому з проханням поділиться як & чого & чому. Сам сайт (братіш не проти): http://proandroids.com Цей кейс йде як би на противагу попереднього . У того поста було ~ 5500 переглядів, так що, проблема актуальна, хоча й здавалося б, що сьогодні Google доставляє більше проблем. Обидва пацієнта, до речі, за логікою схожі. Почну з наочного: Проекту майже рік. Трафік з Яндекса завжди ріс. Власне, це один з тих небагатьох знайомих мені сайтів, у яких почав дуже добре рости трафік без істотних вливань у посилання. Очееень добре. Так що, вчіться, але не повторюйте помилок. Чому мене здивувало потрапляння під фільтр: Ніяких «сірих» партнерок. Ніяких мідлетів. Розробка на Drupal під ключ, коштувало більше 5000 $. Знову ж таки, розробка під ключ, а значить дизайн уник.

Опубліковано: 24/02/13 @ 01:34
Розділ Різне Читати далі...

Історія Інтернету

Історія Інтернету Інтернет - це явище, без якого не можна уявити собі сучасне життя. У російській мові слово «Інтернет» пишеться з великої літери. Історія його почалася в п'ятдесятих роках минулого століття. Тоді Міністерство оборони США вирішило, що потрібно створити комп'ютерну мережу, яка об'єднувала б між собою різні установи. Для них була придумана нехитра операційна система, простіше, ніж Microsoft Office 2013 . Система отримала назву Arpanet. У сімдесятих роках з'явилася електронна пошта, і тоді ж стало можливим з'єднувати між собою різні держави. Першими до американських мереж підключилися Великобританія і Швеція. Потім був прокладений трансатлантичний електронний кабель. У вісімдесятих роках були придумані доменні імена. У дев'яностих був розроблений протокол, завдяки якому люди могли спілкуватися в чатах. Концепція всесвітньої павутини з'явилася в 1989 році, тоді ж було розроблено поняття URL. Комп'ютерна мережа продовжувала розширюватися.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Що можна продавати через Інтернет

Що можна продавати через Інтернет Інтернет - це те середовище, яка служить притулком для розповсюдження самих різних ідей. Останнім часом Інтернет все більше пристосовується для комерційного використання. Що можна продавати через Інтернет? Це не тільки різні електронні пристосування типу gsmcorporacia.ru - номери білайн . Ви можете продавати в Інтернеті все, що пов'язане зі здоров'ям і зовнішнім виглядом. Це і сеанси схуднення, і поради масажиста про те, як схуднути. Добре йдуть уроки макіяжу і продаж косметики. Також можна продавати різні продукти, пов'язані з поліпшенням міжособистісних відносин. Наприклад, тренінги на тему: Як досягти гармонії в шлюбі або Як вийти заміж за мільйонера. Також можна продавати будь-яку інформацію, яка пов'язана з поліпшенням умінь і навичок людини. Наприклад, давати поради з в'язання гачком. Можна продавати секрети приготування страв, самому до цього дізнавшись більше про кулінарії.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Приємні і неприємні моменти на сайті

Приємні і неприємні моменти на сайті Сторінка в інтернеті для багатьох зараз - питання дуже актуальне, і ті компанії і магазини, у яких своєї сторінки поки немає, намагаються обзавестися нею настільки швидко, наскільки можливо, адже в століття інтернету сайт стає обличчям організації і за допомогою мережі інтернет багато хто може дізнатися про вашу діяльність. І зараз, якщо людині знадобилася неодмінно скороварка Redmond 4504 , то він відправиться на її пошуки в інтернет на такий сайт-магазин як гіпермаркет електроніки «Профіт Шоп», де, крім того, можна знайти й іншу техніку, розсортувати зручно за категоріями. Але не всі сайти хороші, і деякі елементи їх псують, а деякі - прикрашають. Наприклад, приємне колірне сполучення, коли немає дисонансу і все підібрано гармонійно, неодмінно стане тим самим прикрасою. Строкаті забарвлення, у яких втрачається текст (тим більше якщо він написаний різнобарвними літерами) - не найкраще рішення.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Смартфон Samsung Galaxy S3

Смартфон Samsung Galaxy S3 За словами багатьох, Galaxy S 3 від Самсунг став смартфоном на основі Android, найбільш очікуваним по всьому світу. Зовні це стильний пристрій, лаконічне і елегантне, його корпус міцний і міцний. Те, що він розбірної, означає, що подряпаний елемент замінити буде просто. У Рунеті можна ознайомитися з пристроєм S amsung G на однойменному сайті, де можна довідатися новини, подивитися, скачати ігри або програмки для нього, там же є посилання ан магазин, де до пристрою можна купити чохол, щоб зберегти його надовго в первозданному вигляді. Цікаво, що Galaxy S 3 випускається не в чорному кольорі, а в синьому та білому, розміри його дозволяють носити телефон в кишені джинсів. Мнд даного пристрою має діагональ 4,8?, пікселі в ньому розташовуються по системі PenTile, а технологія дисплея Super AMOLED, дозвіл складає 1280х720 пікселів. Застосування саме такої системи компанією пояснюється тим, що вона дозволяє дисплею мати більш довгий строк служби.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

100% комісії партнерам !

« Нічого собі ! » - саме ця фраза якнайкраще характеризує те, що зараз відбувається на відомому сервісі просування сайтів ROOKEE . Для знову зареєстрованих користувачів там є особливу пропозицію і якщо ви почнете працювати з цією компанією зараз , то весь свій дохід від ваших рефералів вона віддасть вам ! Так, ніякої помилки : не 50 , не 60 і навіть не 80 , а всі сто відсотків свого прибутку - не залишивши собі нічого . І якщо вже починати співпрацювати з цим у всіх відносинах корисним сервісом , то кращий час зробити це прямо зараз . Але давайте по порядку : Що таке ROOKEE ? (далі ...

Опубліковано: 22/02/13 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

100 % комісії партнерам !

« Нічого собі ! » - саме ця фраза якнайкраще характеризує те , що зараз відбувається на відомому сервісі просування сайтів ROOKEE . Це неймовірно , але дійсно вперше в рунеті для знову зареєстрованих користувачів у РУК є особлива пропозиція і якщо ви почнете працювати з цією компанією зараз, то весь свій дохід від ваших рефералів вона віддасть вам ! Так, ніякої помилки: не 50 , не 60 і навіть не 80 , а всі сто відсотків свого прибутку - не залишивши собі нічого . І якщо вже починати співпрацювати з цим в усіх відношеннях корисним сервісом , то найкращий час зробити це прямо зараз .

Опубліковано: 22/02/13 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

ROOKEE ділиться з хом'яками

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Мені дали на лапу, щоб я розповів про те, який поганий WebEffector що ROOKEE готовий ділитися з хом'яками, чи то пак з вами.

Передісторія Передісторія - Webeffector змінив умови своєї реф. системи. Офіційна причина - доньці ген. директора перестало вистачати на розкішний спосіб життя, і тепер вона приречена на тяготи полуроскошного існування. Ну, наприклад, коли їй останній раз прийшла ідея злітати в Куршавель - грошей не вистачило навіть на те, щоб орендувати в літаку сусідні сидіння. Чи не прилягти, та й ноги не витягнути. Життя стало іншим. Потрібно було щось робити. За новими умовами все Партнери (включаючи мну) йдуть в попу. Попа - це коли хом'яки по кожному рефералу отримують з місяця в місяць все менше і менше, ось аж до 1% , а дівчинка, відповідно, все більше і більше.

Опубліковано: 21/02/13 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

27 квітня, Харків - Get IT ! «Сучасні тенденції в Game Dev : движки , платформи , консолі »

Опис: Get IT! - Масштабна конференція для фахівців у сфері розробки ігор. Це ключова подія для більш ніж чотирьохсот українських розробників і дизайнерів, а також російськомовних геймдевелоперов відбудеться вже втретє, тепер у Харкові. Організатор конференції міжнародна компанія iLogos прагне до створення згуртованого IT-співтовариства. У планах - зробити Україну центром ринку розробки ігрових продуктів. Get IT! допомагає як новачкам, які роблять перші кроки, так і передовим фахівцям бути в курсі актуальних тенденцій на ринку інформаційних технологій, використовувати інноваційні напрацювання компанії та обмінюватися досвідом різних країн. Кількість учасників: 350. Реєстрація:
Для кого:
• для програмістів і дизайнерів, які шукають нові знання;
• досвідчених розробників, бажаючих йти в ногу з часом і бути завжди в курсі швидко мінливого світу IT технологій;
• для фахівців, які хочуть поділитися своїми досягненнями та напрацюваннями з однодумцями.

Опубліковано: 21/02/13 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс - знайдеться все

Яндекс-знайдеться все Для тих, хто шукає інформацію десь поза Мережею, існує безліч спеціалізованих видань, в залежності від того, що ви хочете. Ті, хто працює в Інтернеті, або просто вміє користуватися «пошуковиками» (пошуковими програмами) в Рунеті існує два головних «монстр» пошуку - Яндекс і Google. Обидва цих автоматичних індексу постійно змагаються один з одним, то один, то інший виходить вперед, в залежності від ступеня вдосконалення. Те, що не знайшли в одному, можна знайти в іншому, тут головне - правильно сформулювати запит. Наприклад, набравши Leica V Lux 40 , перед вами відкриється близько мільйона посилань. Молоде покоління, в більшості своїй, володіють англійською мовою, воліють «погуглити», і хоча переклад на російську є в обох «індексах», багато старожилів Інтернету не змінюють Яндексу. Відкриваючи початкову сторінку можна відразу побачити купу корисної інформації, не залазячи в пошуковий рядок. Тут і «гарячі» новини, і погода, і ТБ-програма, і навіть стан «пробок» на дорогах.

Опубліковано: 21/02/13 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

Італійський одяг в інтернеті

Італійський одяг в інтернеті У щоденній суєті нашого життя, коли кожен день ми стикаємося з безліччю турбот і різними мінливими ідеями для життя, здається так складно приділити багато часу своєму зовнішньому вигляду і індивідуальному стилю. І всі ми прекрасно знаємо, як стомлює в більшості випадків похід по магазинах і салонах в процесі розробки свого персонального індивідуального яскравого образу, а скільки своїх дорогоцінних нерв витрачається на спілкування з хамуваті продавцями. Заради чого все це? А все для того, щоб дізнатися - на даний момент цієї речі або взагалі, або ж потрібного конкретно вам розміру або кольору немає в наявності. Але ми ж завжди знайдемо вихід з ситуації. В інтернет магазинах сьогодні можна придбати все, що забажає ваша душа, від іграшок для дітей до італійського одягу.

Опубліковано: 21/02/13 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 73

Нещодавно запустився Asmallroom - сервіс для тих, кому тісно у великих компаніях. Команди розміром до 50 чоловік розповідають тут про себе, а фахівці - знаходять однодумців і спілкуються з ними анонімно. Шукаємо авторів для DOU.ua . Робота парт-тайм, в ідеалі - 1-2 матеріалу на тиждень. В ідеалі - ви вже працюєте на хорошій посаді в ЕПАМ або Яндекс, але вам хочеться більшого. Оплата відрядна, від $ 100 за статтю. GlobalLogic шукає . NET розробника в Харкові для R & D проекту. В Харківський офіс компанії Ciklum потрібно Functional Language Programmer з досвідом програмування алгоритмів. Стартап Aurea Vision, який займається проектами доповненої реальності , шукає програміста з досвідом розробки ПЗ для MS Kinect. Computer Vision, OpenCV буде плюсом. У команду CheckIO потрібно.
Юзівська Пивоварна Компанія , місце для тонких і сприйнятливих людей, що цінують якість і час, шукає системного адміністратора . Зарплата 1500-2000 грн. Комфортні умови праці.

Опубліковано: 21/02/13 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

14 березня, Одеса - Java Tech Talks # 8 в Lohika , Одеса

14 березня в 18:30 стартує новий сезон технічних зустрічей Форуму одеських Java фахівців. Ласкаво просимо на Java Tech Talks # 8 в компанії Lohika. Безкоштовна реєстрація доступна по посиланню . У програмі заходу: 'Hazelcast: In-Memory Data Grid', Олександр Албул (Одеса)
Займає позицію Java Team/Tech Lead в Lohika, має більше 5 років досвіду розробки Enterprise систем на мові програмування Java.
Любить Back-end development і скриптові мови, такі як Groovy та Scala. Опис доповіді:
На цій доповіді ми розглянемо можливості кластеризації ваших додатків за допомогою бібліотеки Hazelcast.
Доповідач постарається дати основи цієї чудової бібліотеки і показати, що кластеризація буває простий і захоплюючою.
Всі учасники зможуть побачити, що можна зберігати дані в кластері за допомогою простих JDK інтерфейсів, таких як List, Set, Map, Queue і т.п.

Опубліковано: 20/02/13 @ 03:22
Розділ Різне Читати далі...

28 лютого, Київ - Speakers ' Corner : Building Social Products at Scale by Facebook

В якості розігріву перед 54-годинним марафоном Startup Weekend Kyiv ми запрошуємо Вас на особливий Speakers 'Corner в Сіклум. В рамках заходу Ви зможете дізнатися про особливості масштабування соціального продукту на аудиторію в мільярд осіб. 3 провідних інженера головного офісу Facebook спільно поділяться досвідом в рамках доповіді - панельній дискусії під назвою «Building Social Products at Scale» . Увага, доповіді та спілкування будуть проходити англійською мовою без перекладу! Чим же цей захід так особливо?
Крім звичайних слухачів ми запрошуємо всіх дівчат інженерів України для знайомства і нетворкінгу, це дозволить не тільки зустрітися і побачити один одного , але й познайомитися і об'єднатися з дівчатами інженерами Facebook для Українських і міжнародних ініціатив. Про доповідачів: Goranka Bjedov - інженер по потужності інфраструктури в компанії Facebook, вона спеціалізується на продуктивності і потужностях користувальницьких серверів.

Опубліковано: 20/02/13 @ 02:10
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олегом Шайхатаровим , екс - бізнес - менеджером R & D підрозділу компанії Parallels ( друга частина )

У другій частині нашого інтерв'ю ми більше поговоримо про історію розвитку Parallels , інженерні практики . У програмі Робота на одного клієнта Колектив у російських IT компаніях Стратегія розвитку продукту Про відповідальність Процеси розробки і управління Інженерні практики Стартапи Книги у випуску : Психологія впливу - Роберт Чалдини How to Become a Great Boss - Jeffrey J. Fox Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Велике спасибі Mail.ru Group і особисто Любові Зайцевої за запрошення на Mail.ru Update і в Москву . Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 19/02/13 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180