Не повернулися позиції після червневий апів ? Спробуйте оптимізувати тексти

Неофіційно червневого релізу Яндекса вже майже три місяці. Але , судячи з заявками на аудити , багатьом оптимізаторам так і не вдалося впоратися з труднощами і повернути сайтам пошуковий трафік. У результаті колективних експериментів нашої команди , нам вдалося розставити майже всі точки над " i " і повернути позиції наших сайтів в топ . Усі висновки я не буду викладати в паблік зі зрозумілих причин , але деякими спостереженнями все- так поділюся в подяку за участь в липневому опитуванні .

Опубліковано: 26/08/14 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

Книжки з програмування : як читати І що самє

Регулярно отримайте дані Порядок ведення від початківців . Тому спробую дати Відповідь усім Одразу . загаль розкажу про таке :
- колі І як Варто читать по ;
- Які книги читати , перелогових від мови програмування ;
- а такоже розкажу , что читав сам, коли починаєм . Для чого книга взагалі ? Книга - Це ресурс для навчання й достатньо грунтовний та об'ємний . Технічна книга часто Дає не просто техніки и поради , альо ї погляд з « пташиного польоту » на певні Концепції , Ідеї та Загальне розуміння предмету .

Опубліковано: 25/08/14 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

R дайджест # 0

R - це мова програмування , що став стандартом де- факто в світі математичної статистики . Це визначення не дуже точне , тому що R використовується в першу чергу як середу для інтерактивних обчислень . З іншого боку , R - це реалізація мови програмування S , котрий виріс з бібліотеки обчислювальних функцій для FORTRAN з деякими відмінностями. Розвиток S зупинилося , а для R як вільної реалізації , в якій беруть участь творці оригінального S , - продовжилося.

Опубліковано: 22/08/14 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 3 : Easycore Media (Прага , Чехія )

Ось вже і готовий наш третій випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми побували в Празі , Чехія . Ми відвідали стартап - коворкінг Node 5 і компанію Easyсore Media і поспілкувалися із співробітником Easycore Media , Миколою Довгошея . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Прага , Чехія Площа 496 км2 Населення 1243000 Місто існує з 9 століття В світі Столиця Чехії Розташування міста Розташована на берегах річки Влтави в 40 км від її злиття з Лабе .

Опубліковано: 21/08/14 @ 10:17
Розділ Різне Читати далі...

28 серпня, Київ - Тестування для початківців

Запрошуємо в групу для початківців з тестування .
Усім тим , хто хоче працювати в IT сфері ми простягаємо руку допомоги і підказуємо , як здійснити свою мрію !
Довгі роки успішно працюємо інженерами з тестування ПО і тепер прийшов час ділитися своїм досвідом з вами !
Перше заняття ми проводимо безкоштовно .

Опубліковано: 21/08/14 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

28 серпня , Київ - Тестування для початківців

Запрошуємо в групу для початківців з тестування .
Усім тим , хто хоче працювати в IT сфері ми простягаємо руку допомоги і підказуємо , як здійснити свою мрію !
Довгі роки успішно працюємо інженерами з тестування ПО і тепер прийшов час ділитися своїм досвідом з вами !
Перше заняття ми проводимо безкоштовно .

Опубліковано: 21/08/14 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 150

Львівська компанія Intellias запрошує на роботу старшого Java - розробника . Welcome bonus - MacBook Pro Retina . TA Venture шукає старшого PHP - розробника . Можлива релокацію в Домініканську Республіку або Румунію . Волонтерський проект Канцелярская сотня , який займається відновленням шредірованних документів , шукає програмістів . Технології - Python , Javascript/jQuery , MongoDB , Git , Flask , OpenCV , PIL . Компанії 6 - Systems потрібен Senior Backend Developer для роботи над carsharing проектом DrivеNоw . Зарплата від $ 3000 . Buzzaar Ukraine , агентство сарафанного маркетингу , шукає PHP - програміста . Зарплата 26 000 грн .

Опубліковано: 21/08/14 @ 06:08
Розділ Різне Читати далі...

13 вересня, Вінниця - Exadel . Look Inside . IT - конференція у Вінниці

У зв'язку з відкриттям офісу в чудовому місті Вінниця , американська компанія Exadel Inc. , яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення , запрошує програмістів , тестерів та інших захоплених представників місцевого IT -спільноти на конференцію Exadel . Look Inside . На зустрічі Ви зможете дізнатися про компанію , познайомитися зі співробітниками , які підготували для Вас цікаві доповіді , і провести час в дружній обстановці захоплених людей! Початок зустрічі: 11:00 , закінчення о 14:30 , в перерві між доповідями Вас чекає легкий фуршет .

Опубліковано: 20/08/14 @ 12:27
Розділ Різне Читати далі...

27 вересня, Дніпропетровськ - Конференція для підприємців " StartUp Dnepr 2014 "

27 вересня пройде друга щорічна конференція для молодих підприємців « StartUp Dnepr 2014 » в Дніпропетровську. Ця конференція призначена для тих , хто перебуває на ранніх етапах розвитку свого бізнесу , для малих і середніх підприємців , а також для тих , хто тільки планує запуск свого проекту. На конференції буде безліч сильних і досвідчених спікерів , цікаві та корисні доповіді .

Опубліковано: 20/08/14 @ 08:42
Розділ Різне Читати далі...

Огляд IT-ринку праці : Запоріжжя

/ Wikipedia. Перед вами четверта стаття серії " Огляд IT - ринку праці" , в якій ми розповідаємо про IT - індустрії в різних містах України : обдивляємося компанії , тематичні заходи , профільні навчальні заклади , а також галузеві перспективи регіону . Попередні випуски були присвячені Вінниці , Донецьку і Миколаєву , в це поговоримо про Запоріжжя . На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято близько 1-2 тис . IT -співробітників . Профільні підрозділи запорізьких вузів щороку випускають близько 500 молодих фахівців .

Опубліковано: 20/08/14 @ 07:44
Розділ Різне Читати далі...

Attract Group відкрилася в Одесі

Розробник web - проектів attract Group заявив про відкриття нової філії в Одесі. Офіс розташований в Приморському районі , недалеко від морвокзалу . Нова локація запрацювала з кінця липня. В Одесі Attract Group планує відкривати mobile відділ , розширювати свій штат , набирати нових розробників . В одеський філіал переїхала половина з 25 співробітників компанії , інша половина залишилася працювати в Донецьку , де знаходиться перший офіс Attract Group . « На даний момент у зв'язку з проведенням АТО хлопці в Донецьку працюють у віддаленому режимі .

Опубліковано: 19/08/14 @ 11:33
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ярославом Максимовичем , серійним підприємцем , творцем auction.ua (частина 1 )

167 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про бізнес, комп'ютерах і рекламі. В програмі: Про во'IT'і Продаж комп'ютерів Партнерство Рекламний бізнес Інтернет аукціон Інвестиції Продаж аукціону ebay.ua Сервіс для шкіл Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 19/08/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

25 жовтня, Харків - Конференція AI Ukraine'14

- це професійна дискусійна площадка для знайомства , обміну досвідом та обговорення актуальних питань в області практичного застосування інтелектуального аналізу даних , машинного навчання , обробки текстових даних , Big Data , робототехніки , комп'ютерного зору й інших областей ШІ. Ви почуєте історії створення та деталі реалізації різних продуктів і сервісів , познайомитеся з новітніми алгоритмами і технологіями , застосовуються в даній області , і зможете поспілкуватися з експертами .

Опубліковано: 18/08/14 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

Знайомство з Схід- СОС

Ось вже три місяці як з ініціативи Схід- СОС ми допомагаємо вимушеним переселенцям , заручникам , постраждалим зі сходу України і військам , які проводять антитерористичну операцію. Починали ми в травні , з допомоги в переселенні . Однак вже за перший тиждень зрозуміли , що з можливістю переїхати в безпечне для життя частину України проблеми переселенця не закінчуються , а тільки починаються. Наша робота з пошуку та надання варіантів тимчасового житла перетворилася на справжню «службу турботи » .

Опубліковано: 15/08/14 @ 10:39
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : дерегуляція ІТ - сектора , карта стартапів , як правильно вчитися , цифрової шаббат

Новини 13 - річний українець увійшов в число 15 фіналістів конкурсу Google Science Fair 2014 . Українська команда завоювала три медалі на міжнародній олімпіаді з IT. Metro : Last Light тепер і українською . Донецька компанія StepInMobile переїхала до Львова . Дмитро Шимків та Павло Шеремета представили інтернет - платформу easybusiness.in.ua . Частина ініціатив стосуються ІТ . Нові версії Boost 1.56.0 Mono 3.6 OpenGL 4.5 Specification KDE Frameworks 5.1 Інтерв'ю Руслан Синицький ( засновник і CTO Jelastic ) : "Було б бажання отримувати знання і будувати свої продукти " .

Опубліковано: 15/08/14 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

ITea Talks : Оксана Смирнова - адепт QA в Норвегії

ITea Talks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюється все , що залишилося недомовленим на мітингах . Це новий погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , product/marketing manager . Частина 1. Шлях QA- фахівця в Україні У 2002 році ти закінчила Харківський національний університет імені Каразіна за спеціальністю «прикладна математика » . Багато наших з тобою колеги теж вийшли звідти.

Опубліковано: 14/08/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 149

Єгор Чумаков шукає досвідченого віддаленого JavaScript - розробника зі знанням Angular.js для роботи над eLearning стартапом з великим фінансуванням . Оплата - $ 15-25 на годину. Юрію Бутусову , головному редактору Цензор.нет потрібні програмісти , щоб зробити сайт , присвячений нашим воїнам . Ozolio Live Webcam Hosting шукає в Одесі Java - програміста зі знанням RMI/JMX технологій. Зарплата $ 2500-3000 . Стартап Robo , працюючий над створенням революційного який навчає робота , шукає iOS і Android розробників . Relocation to Shenzhen , China for the next 2-3 months , afterwards ( if we like each other :) relocation to London or Vienna .

Опубліковано: 14/08/14 @ 06:21
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Terrasoft : «Дім, де багато хмар , світла і простору»

DOU Ревізор побував у київському офісі компанії Terrasoft , лідера на ринку CRM - систем , виробника програмної платформи bpm'online . Продукти bpm'online створені для управління продажами , маркетингом і сервісом , входять в TOP - 15 CRM - систем світу . Група компаній Terrasoft заснована в 2002 році. На сьогоднішньої день в київському офісі компанії працюють 515 співробітників ( 432 технічних спеціаліста) . В окрузі та поблизу Офіс компанії розташувався в 7 хвилинах ходьби від ст . м . Деміївська в шестиповерховому скляній будівлі за адресою Червонозоряний проспект , 115а .

Опубліковано: 13/08/14 @ 06:25
Розділ Різне Читати далі...

29 серпня, Дніпропетровськ - Конкурс " Just Dance IT "

Дніпропетровський офіс DataArt організує танцювальний конкурс « Just Dance IT » і запрошує участововать колег з інших компаній ! « Just Dance IT » - перший у своєму роді проект , мета якого - дізнатися, яка з IT -компаній найкраща в танцювальному сенсі цього слова . 29 серпня в 18:00 пройде справжній танцювальний бій серед IT - денсеров .
- Перший етап - реєстрація , яка завершується 25 серпня.
- Другий етап - жеребкування , формування груп .
- Третій етап - конкурсні танцювальні виступи в самому центрі міста .

Опубліковано: 12/08/14 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Павлом Дещинський , VP Delivery & Operations в N- iX

166 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про Укртелекомі , Львові та менеджменті . В програмі: Про во'IT'і Досвід першої роботи Укртелеком Перехід в N- iX Робота консультантом Менеджмент Конференції Scrum Великий бос Сербський телеком Книги у випуску : Потік . Психологія оптимального переживання Сім навичок високоефективних людей - Стівен Кові Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft .

Опубліковано: 12/08/14 @ 10:35
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180