Ігрові новини

Ігровие новості Ігрові новини Серед нескінченних новинок і розробок мережевих ігор, які змагаються між собою, кожен користувач, який цікавиться подібним видом дозвілля, обов'язково стає прихильником однієї чи двох з довгого списку. Але враховуючи, яким некомфортним може стати сам ігровий процес через постійні і досить утомливих зайвих дій, покупка адени на астеріосе може круто змінити ситуацію, подарувавши годинник задоволення, не затьмарені вищезгаданими проблемами. Саме з цією метою даний ресурс здійснює продаж ігрової валюти для Lineage 2, здатної захопити будь-якого своїми пригодами і азартними баталіями. Здійснити покупку ігрової валюти на астеріос можна за допомогою популярних платіжних систем: Webmoney, а також Яндекс.гроші або за допомогою будь-якого терміналу. До неприхованою радості гравців, покупка і доставка адени на даному сайті не займе більше 5-10 хвилин, що дуже важливо для ігрового процесу. Це допоможе не відчувати дискомфорт під час гри через відсутність ігрової валюти.

Опубліковано: 24/05/12 @ 02:35
Розділ Різне Читати далі...

Світова торгівля та її складові

Світова торгівля та її складові Світова торгівля та її складові У бізнес середовищі неможливо досягти певних висот, не придивляючись і не слідуючи за нововведеннями, технологічними досягненнями і методам ведення справ. Напевно багатьом доводилося бачити різницю між оснащенням західних магазинів і вітчизняних, особливо років 10-15 тому цей контраст був різкіше. Сьогодні ж багато етапів і моменти в російській торгівлі практично ідентичні маркетинговим і технічним зразкам, звичним на Заході. Це доводить повальне відкриття різних торгових мереж для розповсюдження певного товару чи продукції. У будь-якому гіпермаркеті принтер етикеток не просто необхідний, життєво важливий, адже без спеціальних пристроїв вести торгівлю ефективно буде вельми складно. Оснащений всіма комплектуючими, він реально прискорює процес, полегшуючи поставлену задачу. Залежно від класифікації таких пристроїв, їх продуктивність може коливатися від 5000 до величезних партій етикеток.

Опубліковано: 24/05/12 @ 02:33
Розділ Різне Читати далі...

Хочете проривних проектів в системі освіти? Підключайтеся !

Скоро виповниться два місяці з того моменту, як мене призначили керівником Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу. Зараз, озираючись назад, бачу, що в ці два місяці спресувалося якесь божевільна кількість подій. Як не дивно, вже є речі, про які можна говорити як про досягнення, і я скажу про це трохи нижче. Але найголовніше, заради чого я все це зараз пишу: пошук підтримки, ідей, які ми могли б втілити разом. Але про все по порядку. Про те, навіщо нам (саме нам!) все це потрібно, тобто навіщо бізнесменам йти в систему освіти, я вже писав у своїй авторській колонці на «Економічній правді», а про поточні справи намагаюся постійно інформувати через свою сторінку в Фейсбуці. Коротко про перші враження. Переступаючи поріг коледжу, ніби потрапляєш в машину часу: тебе переносить в 60-і роки минулого століття. Тут це у всьому - від «дизайну» коридорів і аудиторій до того устаткування, яке значиться на балансі і на якому практикуються студенти.

Опубліковано: 24/05/12 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 34

Компанія Trident Software шукає ведучого C + + програміста . Мета - великий проект по створенню машинного перекладача на всі мови світу з великими іноземними інвестиціями. Зарплата - зарплатою 5000 $ (40000 грн). Компанії Кібернетичні Системи , яка розробляє бізнес ПО для рекламного ринку, для розробки кроссплатформенной версії продукту потрібен C + + програміст. Зарплата 20000 грн. Компанії Теплоенергокомплект потрібен інженер-програміст , який буде займатися розробкою низькорівневого ПО для контролерів. Зарплата 10000 грн. Львівська компанія Edvantis Software шукає функціонального програміста , бажано зі знанням Haskell, JavaScript і Python. Компанія СофтІнформ , що розробляє ПО для медичного та фармацевтичного ринку і практикуюча «The Zen of Python» в повсякденному житті , шукає go розробника . Компанії Go Games , яка займається розробкою ігор для соцмереж і мобільних платформ, потрібно AS3/Flash програміст зі знанням JavaScript. Зарплата 2500 $. SelectSpecs.

Опубліковано: 24/05/12 @ 11:52
Розділ Різне Читати далі...

Відпочинок в Італії , яке місто краще вибрати ? Тури в Апулію .

Відпочинок в Італії, яке місто краще вибрати? Відпочинок в Італії, яке місто краще вибрати? Італія - ??велична країна. Згадуючи древній Рим, дивну Венецію хочеться приїхати туди і побачити все своїми очима. Недалеко від столиці, тобто на півдні країни регіон Апулія. Такий звабливий і таїть в собі безмежну безліч чудових секретів. Зауважимо, що даний регіон менш вивчений, ніж вся інша частина Італії. Примітним у цій місцевості є те, що вона приховує в собі багату історію, колоритну культуру, поєднуючи все старе із сучасним. Апулія ще не порушена туристами, як інші міста та курортні зони Італії. Тут, відповідно, все набагато дешевше, затишніше, практично немає приїжджого транспорту. Омивається Іонічним, Адріатичним морями. Площа складає 19,4 тис. км. Населення Апулії близько 4-х млн. жителів. Тут рівнини і малі пагорби, низький берег моря. Адміністративним центром є Барі. Типовий клімат Середземномор'я: влітку температура 27-33про, іноді 38о, а взимку 6-17О. Дощів практично не буває.

Опубліковано: 23/05/12 @ 09:12
Розділ Різне Читати далі...

AT.info Посидіти # 15 на тему ефективного навантажувального тестування

У п'ятницю, 20 квітня в офісі компанії EPAM Systems відбулися «Automated-Testing. Info Посидіти ». Тема, яка об'єднала учасників - «Ефективне навантажувальне тестування». Спасибі всім присутнім в цей п'ятничний вечір, адже перед багатьма стояв вибір - релакс після робочого тижня або ж участь в «посиденьках» :-) За словами учасників, чия чаша терезів долі схилилася до тестування навантаження - вибір був правильний. Багато отримали нові знання і зарядилися ентузіазмом і цілеспрямованістю наших доповідачів. За доброю традицією учасникам конференції було поставлено запитання про компанію EPAM і, учасник, що дав правильну відповідь, отримав приз - екзотичний фрукт. Першим виступив Олексій Зозуленко , що працює в компанії Golden Planet, тренер AT.info по навантажувальному тестування. Доповідь Олексія був присвячений проблемам пошуку ситуацій взаємних блокувань (deadlocks) . Незамінним помічником у пошуку таких проблем стає Apache JMeter .

Опубліковано: 23/05/12 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

Chrome наздогнав і перегнав Explorer

Chrome наздогнав і перегнав Explorer Chrome наздогнав і перегнав Explorer Браузер Chrome перевершив по світовій популярності Explorer - веб-оглядач компанії Google частіше за інших використовувався протягом минулого тижня, з 14 по 20 травня. Крім Chrome і Explorer до п'ятірки популярних браузерів увійшли Mozilla Firefox, Safari, а також Opera. Статистичними підрахунками займався сервіс StatCounter. Ринкова частка інтернет-браузера компанії Google, за підрахунками StatCounter, у вказаний період склала 32,76%. Цього виявилася достатньо, щоб змістити з першого місця Internet Explorer, який з показником 31,94% в перший раз опинився на другій сходинці. Що ж, компанією Google в черговий раз продемонстрована відмінна робота менеджер по продажам гігантові індустрії явно не потрібно. Будучи світовим лідером, в окремих регіонах Chrome все ж програє іншим браузерам. Наприклад, в США і Канаді більшість користувачів вважають за краще Explorer.

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:34
Розділ Різне Читати далі...

Михалков хоче зобов'язати сайти платити за музичний контент

Михалков хоче зобов'язати сайти платити за музичний контент Російське авторське товариство (РАТ) збирається претендувати на отримання частини доходів не тільки телекомпаній, кінотеатрів і радіостанцій, а й власників інтернет-ресурсів з музичним контентом, що відносяться до доменних зон. ru і. рф. Мова йде про сайти будь-якої спрямованості, будь то або соціальна мережа, що дозволяють користувачеві прослуховувати музику. За повідомленням видання «РБК daily», лист з такою ініціативою, підписану главою РАО Микитою Михалковим і композитором Андрієм Ешпай, направлено в Держдуму. Автори листа пропонують депутатам внести в російський Цивільний кодекс ряд поправок, що стосуються авторських прав, а також плату за поширення авторського контенту і його прослуховування. При цьому функціями управління авторськими правами Михалков і Ешпай пропонують наділити Російське авторське товариство.

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:33
Розділ Різне Читати далі...

SQA Days в Києві : враження учасників

У квітні в Києві пройшла конференція SQA Days. Подія стала одним з наймасштабніших в Східній Європі: в конференції брали участь більше 500 чоловік. Доповідачі SQA Days поділилися своїми враженнями від заходу. Олесь Сегеда, QA-інженер, компанія Lohika - Які Основні тези Доповіді? Основна тема Доповіді - ції Тестування та Запобігання веб-вразливості, оскількі зараз 75% Всіх атак відбуваються самє через веб. Важливим моментом є ті, Що про безпека часто забувають. А щоб скористати більшістю вразливості великий багаж знань не обов'язково, в Мережі є Багато допоміжніх автоматизованих засобів та матеріалів за якімі легко навчітісь. Тому навіть Учні старших класів можут Зробити шкоду реальному аплікаціям заради забави або авторитету. Шкода, Що Не всі відразу розуміють, Що за Це потім доводиться відповідати. Кож охоплюється тема ЯКОСТІ, соціальної інженерії. Цікавий експеримент.

Опубліковано: 22/05/12 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

SimCorp - « біла ворона » українського ІТ

Компанія SimCorp виділяється на тлі інших розробників як мінімум з двох причин. Перша з них - на відміну від звичних «ППшників» в компанії практикуються офіційне працевлаштування та «білі» зарплати. Друга - в технологічному стеку компанії на першому місці знаходиться досить екзотичний мова APL. Про ці та інші особливості SimCorp розповідають Тетяна Шкулепова, Group Manager, Василь Заулічний, Senior APL Developer, Олег Дудник, Senior C # Developer і Юлія Ступак, PR. - Традиційно, спочатку розкажіть, будь ласка, про історію компанії ... Тетяна Шкулепова: Компанія SimCorp почала свою діяльність в Україну сім років тому. 1 квітня 2005 тут з'явився перший проект компанії Infopulse. На ньому працювало чоловік п'ять. Уже в серпні нас стало 20, ймовірно цей момент і можна вважати відправною точкою компанії. У нас було дві рівновеликих команди розробників і тестерів, але вони були розподілені по двом окремим компаніям - Infopulse і ProFIX.

Опубліковано: 21/05/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

26 травня, Київ -. NET Суботник у Києві запрошує слухачів в SkyPoint

На честь закінчення весни і для підтримки Українського. NET ком'юніті Сіклум знову запрошує всіх киян та гостей столиці на захід цілком і повністю присвячене розробці на. NET - вже традиційний Ciklum. NET Saturday! У ролі доповідачів як завжди професіонали, не потребують поданні: учасники та доповідачі численних заходів Україна і ближнього зарубіжжя. 1. Віталій Домніков - «F # - To Iterate is Human, to Recourse Divine» 2. Євген Жарков - «Windows 8 Metro App: JavaScript Dark Side» 3. Олександр Іванітскій - «Introduction to XAML - a markup language for WPF, Silverlight and Metro applications" 4. Петро Афанасьєв - «A journey to perfect API: ASP.NET Web API inside!" Більш точна програма буде вислана всім зареєстрованим учасникам в четвер 24 травня. Початок всіх доповідей в 11.00. Для тих, кому зручніше добиратися на метро буде організована доставка від станції Палац України, час відправлення - 10.30 Місце проведення - SkyPoint, Офіс компанії Сіклум (Амосова, 12 - 20 поверх).

Опубліковано: 21/05/12 @ 12:29
Розділ Різне Читати далі...

Вони захопили нас?

Гаджет залежність: думки в слух Умиваюся і чищу зуби, а по ТБ в цей момент йде новинна програма, сюжет якої розповідає про проведення невеликого експерименту в одному з навчальних закладів Росії. Експеримент полягає у відмові учнів від різних гаджетів (телефони, ноутбуки тощо) на один тиждень. Добровольці, що погодилися на експеримент повинні провести тиждень без будь-яких пристроїв, а також розкриватися в бесідах з психологом. Але не сама затія мене зачепила. Я сам за експерименти. Вони нас ... рухають, что-ли ... зачепила мене фраза одного з педагогів. Дослівно не скажу, але зміст приблизно такий: гаджети повинні підкорятися нам, а насправді ми підпорядковані їм. Настільки ми залежні від них. Від цього треба йти. Я, звичайно, не можу не погодитися. Частка правди в цьому є. Я, наприклад, без свого телефону в туалет не ходжу, а ноутбук завжди в сумці за спиною.

Опубліковано: 21/05/12 @ 02:44
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс- карти розширюють функціонал

Яндекс-карти розширюють функціонал Яндекс додав в свої Карти функції свого основного сервісу - пошуку. Нововведення значно розширює сферу застосування Яндекс.Карт. Наприклад, необхідно знайти організацію, у якої можна замовити офісні меблі. Якщо раніше для цього потрібно було зайти в пошук Яндекса, підібрати пошуковий запит на зразок "", відібрати для себе декілька відповідних компаній, зібрати їх адреси і далі вже шукати в Картах, то тепер навігаційний сервіс вміє все сам. Результати пошукового запиту, введеного прямо на сторінці Карт, аналізуються на наявність адреси і відразу ж відображаються на карті вибраного вами міста. Можна знайти музичні магазини, в яких на даний момент в наявності тільки що вийшов у продаж сингл, фільм або гра, найближчий до вашого будинку суші-бар з доставкою додому, а менеджери з продажу зможуть, дивлячись на результати пошуку, скласти оптимальний маршрут обходу своїх потенційних клієнтів. Інформація за адресами тепер береться не тільки з Яндекс.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

4 червня в Москві стартує конференція iБізнес

4 червня в Москві стартує конференція iБізнес 4 червня в Москві стартує конференція iБізнес На базі центру Digital October пройде одне з найбільших заходів року, присвяченим застосуванню інтернет-інструментів в управлінні бізнесом. Головним чином конференція складатиметься з пропозицій практичних рішень і хитрощів, що дозволяють провести оптимізацію бізнесу, знизити витрати і, як результат - збільшити прибутки. Учасникам конференції розкриють можливості і секрети використання хмарних сервісів. На реальних прикладах будуть порівнюватися різні способи застосування "хмар" в середньому і малому бізнесі. Люди, які мають досвід використання cloud-сервісів розкажуть як про переваги, так і про недоліки, з якими вони вже стикалися, щоб слухачі не повторювали їх помилки в своїй справі. Ефективне управління бізнесом можливо навіть в умовах стислого бюджету, "гарячих" термінів і недоліку в грамотних IT-фахівцях.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

American Express : підтримка клієнтів через соцмережі вигідна

American Express: підтримка клієнтів через соцмережі вигідна AE World Service опублікували звіт про чергове соціальному дослідженні, результати якого підтверджують: фірма, що організувала підтримку клієнтів у соціальних мережах, неминуче виграє в купівельному попиті. В ході дослідження було опитано 1000 американців. Аналіз анкет показав, що 17 відсотків опитаних за минулий рік хоча б раз зверталися за клієнтською підтримкою на офіційних сторінках постачальників в соціальних мережах. Розрахунки, суть яких не розкривається, показали, що такі споживачі готові витрачати на 21 відсоток більше на користь тих фірм, які організовують якісний саппорт для своїх клієнтів у соціальних медіа. Ті, хто не звертався в social networks за допомогою, готові при наявності такого сервісу збільшити свої витрати на 11 відсотків. Тим не менше, 80 відсотків опитаних з числа зверталися в соцмережі за підтримкою, так і не здійснили покупку внаслідок неякісного сервісу.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

Microsoft зацікавилися антимонопольні органи Європи і США

Microsoft зацікавилися антимонопольні органи Європи і США Microsoft зацікавилися антимонопольні органи Європи і США Антимонопольні органи Європи і США висловили інтерес до звинувачень, висунутих Mozilla на адресу Microsoft з приводу браузерної політики в ОС Windows 8. В інтерв'ю для Computerworld Антуан Коломбані - представник Європейської комісії відзначив, що за розвитком ситуації пильно стежить відомство і не буде допущено, щоб Microsoft порушили постанову про право користувачів операційною системою Windows, і не впливали на вибір браузера. Згадане Коломбані постанову вийшло в 2009 році. У ньому сказано, що Microsoft зобов'язана пропонувати користувачам Windows кілька альтернатив браузеру Internet Explorer. Якщо ж ця постанова буде порушено, то компанії загрожує штраф розміром до 10% річного доходу. речі не важливо, яким браузером ви користуєтеся, для визначення необхідного регіону просувається сайту допоможе парсер Як .

Опубліковано: 18/05/12 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : новини законопроекту 9744 , обсяг української IT -галузі зростає, Лінус Торвальдс проти GitHub , чи варто вчитися програмувати

Добрий день, шановні читачі. Державна служба статистики підвела підсумки першого кварталу 2012 року для галузі експорту комп'ютерних послуг: за звітний період її обсяг зріс на 47,1% і склав понад $ 160 млн. Після святкової сплячки пожвавилися і вітчизняні законодавці. Втім, першим ділом вони запропонували перенести друге читання законопроекту про спеціальний режим оподаткування для IT -галузі, щоб обговорити поточну редакцію документа з прем'єром Миколою Азаровим. У той же час стало відомо, що в поточній версії цього законопроекту знято обмеження на кількість співробітників для компаній, що претендують на податкові пільги, - про це повідомив один із співавторів документа депутат Віктор Янукович. Крім того, той же Віктор Янукович на початку тижня відповідав на запитання читачів «Ліги» під час інтернет-конференції на тему «Український IT-ринок: проблеми та рецепти розвитку».

Опубліковано: 18/05/12 @ 07:15
Розділ Різне Читати далі...

Як засновник Facebook заробив $ 4000000000 і придбав 500 000 000 друзів

Самая справжня історія соціальної мережі № 1 - Facebook Я подивився фільм "Соціальна мережа" раз ... 5 ... напевно. Він мені дуже сподобався. Так сподобався, що я навіть пост про нього написав. А потім і біографію Марка Цукерберга опублікував. А вчора я закінчив читання книги " ". І мені вже не хочеться дивитися фільм. Книга в 100, ні, в тисячу разів цікавіше! Я не кажу, що він поганий, це відмінна картина, але після прочитання книги багато що стає на свої місця, а сам фільм все більше набуває художність, ніж реально описувані події. До речі, Цукерберг приблизно так і сказав, що сценарій фільму спотворив не тільки факти, а й мотиви підштовхнули творців соціальної мережі Facebook'а на його створення. Зате Девіду Кіркпатрік, автору книги про яку я говорю, Цукерберг надав необмежений доступ до будь-якої інформації про facebook. У мене склалося враження, що Марк тягав із собою Девіда (або Девід волочився за Марком) скрізь, де тільки можна було, завдяки чому в книзі відведено досить багато місця діалогам.

Опубліковано: 18/05/12 @ 12:44
Розділ Різне Читати далі...

Звіт про конференцію SQA Days 2012 від EPAM Systems

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Software Quality Assurance Days - це щорічна конференція, присвячена питанням, пов'язаним з тестуванням і забезпеченням якості програмного забезпечення. Вона проходить вже 11-й рік поспіль. Ця чудова платформа для спілкування і обміну досвідом дає можливість заявити про себе, підвищити професійний рівень співробітників, які відповідають за тестування і якість ПО і, тим самим, допомагає зміцнити конкурентні позиції компанії і створити перевагу. Тут завжди провідні професіонали сфери тестування зможуть розповісти про свої досягнення, показати, як ефективно використовувати інструменти, методики і методології. Для початківців - це відмінний шанс придбати нові корисні знайомства в професійному середовищі. У нашому звіті спробуємо розкрити відразу два погляди на цей захід - з точки зору компанії, яка брала непряму участь в організації, і з точки зору звичайного відвідувача. Організація була не на найвищому рівні.

Опубліковано: 17/05/12 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Додаток № 1 : Перфотабліци Хея

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
. B-typo. Table-17 td {color: # 000; font-size: 1em; border: 1px solid # 333;}. B-typo. Table-17-c td {text-align: center;}. B -typo. table-17 td.green,. b-typo. table-17. green td {color: # fff; background: # 008080;} В епоху продають текстів найбільш популярний метод викладу у вигляді переверненої піраміди, коли суть матеріалу викладається в твіттеровском форматі в перших двох-трьох абзацах, а все інше отримує статус валізи без ручки. З деякою часткою іронії пропонується удосконалення інноваційного методу - в 3-й частини циклу «Грейді: оцифровка програмістів "на початку йдуть навіть не висновки, а додатки. Прил. 1. Перфотабліци Хея На всі питання розсмійтеся я тихо
На всі питання не буде відповіді
Адже ім'я моє - Ієрогліф

Група «Пікнік» Можливо, саме в даний момент розмір вашої зарплати за останні півроку-рік і опис посадових обов'язків готуються HR для проведення порівняння по галузі.

Опубліковано: 17/05/12 @ 11:28
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180