Дайджест тижня, 30 вересня

Добрий день, шановні читачі. Українська влада всерйоз вирішили потурбуватися залученням IT-компаній до роботи з навчальними закладами. За словами Сергія Тігіпка, на даний момент галузь недораховується приблизно 50 тис. фахівців . З цього приводу компаніям пропонується брати участь у формуванні держзамовлення до ВНЗ , а за активну участь у підготовці свіжих кадрів їм обіцяють податкові пільги . Відповідне розпорядження повинні були підписати в Кабміні ще в середу, але інформації про стан справ поки не надходило. Новини Представлений Clojure 1.3 випущений реліз GTK + 3.2.

Опубліковано: 30/09/11 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

19 жовтня, Київ - День технологій Java

Конференція з технологій для розробки програмного забезпечення на платформі Java, яку організовує компанія «ЕПАМ Системз» за підтримки компанії Oracle. Програма 9.30 - 9.40 - Олександр Орєхов («ЕПАМ Системз», Київ), Вступне слово 9.40 - 10.20 - Сергій Куксенко (Oracle), «Майстерне тестування продуктивності (Java)» 10.20 - 11.10 - Ігор Блінов («ЕПАМ Системз», Мінськ), «Java 7 і JDK7» 11.30 - 12.15 - Сергій Куксенко (Oracle), «Модель пам'яті Java в деталях» 12.15 - 13.00 - Віктор Тесленко (директор ТОВ «Арбайт медіа», сертифікований тренер з технологій Java), «Актори в JVM: архітектура для конкурентних відмовостійких додатків в картинках» 13.00 - 13.30 - Ігор Паламарчук (директор навчального центру «i-Klass») «Java і тенденції розвитку архітектури сучасних інформаційних систем. Перспективи для бізнесу » 14.15 - 15.00 - Олена Сирота («ЕПАМ Системз», Київ), «Dependency Injection in Java EE 6» 15.00 - 15.

Опубліковано: 27/09/11 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

19 жовтня, Київ - День технологій Java (Java Day Kiev)

Конференція з технологій для розробки програмного забезпечення на платформі Java, яку організовує компанія «ЕПАМ Системз» за підтримки компанії Oracle. Програма 9.30 - 9.40 - Олександр Орєхов («ЕПАМ Системз», Київ), Вступне слово 9.40 - 10.20 - Сергій Куксенко (Oracle), «Майстерне тестування продуктивності (Java)» 10.20 - 11.10 - Ігор Блінов («ЕПАМ Системз», Мінськ), «Java 7 і JDK7» 11.30 - 12.15 - Сергій Куксенко (Oracle), «Модель пам'яті Java в деталях» 12.15 - 13.00 - Віктор Тесленко (незалежний консультант і тренер з Java-технологіями), «Актори в JVM: архітектура для конкурентних відмовостійких додатків в картинках» 13.00 - 13.30 - Ігор Паламарчук (директор навчального центру «i-Klass») «Java і тенденції розвитку архітектури сучасних інформаційних систем. Перспективи для бізнесу » 14.15 - 15.00 - Олена Сирота («ЕПАМ Системз», Київ), «Dependency Injection in Java EE 6» 15.00 - 15.

Опубліковано: 27/09/11 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

5 - 6 листопада, Дніпропетровськ - ДОУ Хакатон - Дніпропетровськ!

Час: с 14:00 5 листопада по 16:00 6 листопада + афтепаті для тих, хто вижив Ми провели вже чотири (!) ДОП Хакатона в Києві , Одесі , Львові та Харкові Радійте! На носі п'ятий: ДОУ Хакатон - Дніпропетровськ! На цей раз він пройде в офісі Magento, партнером ДОП Хакатона в Дніпрі. Правила цього чудесного заходи вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після закінчення цього часового відрізку вам потрібно буде презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Увага! У вас є можливість отримати спеціальний приз від компанії Magento «за кращий PHP-проект»! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт Хакатона. Півгодини даємо на анонс ідей своїх проектів та пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 27/09/11 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

DOU Hackers & Founders # 1 - звіт

22 вересня ми провели перший DOU H & F в Києві. Прийшло чимало хлопців, які або прагнули перейти в іншу вагову категорію - з хакерів в фаундери, - або просто дізнатися, «як там, на тому березі». Hackers & Founders розпочався з доповіді Ярослава Лазор. Він розповів про те, як компанія Railsware прийшла до нової моделі бізнесу. Тобто ділився досвідом, який випробував на власній шкурі. Після кофебрейка організувалася стихійна панельна дискусія. У ній взяли участь: Дмитро Кохманюк, Антон Рудич, Арман Дарини, Ліза Оганесян, Єгор Анчишкин і Максим Школьник. Антон Рудич - відомий український веб-підприємець. Працював програмістом в Україну та Швейцарії. У 1998 році організував відому компанію X-tend Development Group. Говорив про Rabota.ua , про те, що «почати з нуля зараз цілком можливо, було б бажання». Максим Школьник - керівник порталу Address.ua і один із засновників Startup Crash Test. Єгор Анчишкин (див.

Опубліковано: 27/09/11 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

Карго-культ управління проектами

Щойно повернувся з конференції AGILEEE 2011. Дуже цікава вийшла конференція, спасибі організаторам: познайомився і поспілкувався з безліччю цікавих людей; обговорили актуальні теми, і навіть зібрали з Сергієм Прохоренко міні-jam колумністів DOU:) На слайдах більшості доповідей були присутні привабливі фрази типу «Management 2.0», «Motivation 3.0» і навіть загадкове «Management 3.0, v1.20». Ну і незмінні слова «The Next Big Thing», супроводжувані незмінним же знаком питання. Все, схоже, чекають наступної великої речі в управлінні проектами, але ніхто не знає, де її, цю річ, шукати. Ще одним із трендів конференції були зі сміхом розповідає - і з трибуни, і в кулуарах - історії про команди, які впровадили у себе «типу-скрам» (або «типу-еджайл», або типу-що-небудь-ще ), але насправді скористалися тільки одним-двома ритуалами звідти, і, звичайно ж, у них нічого не вийшло. Менш просунуті скрам-тренери в цьому місці наполягали на застосуванні всіх практик скрама або ікспі одночасно.

Опубліковано: 26/09/11 @ 03:19
Розділ Різне Читати далі...

Конференція BRAND PROMO 2011

Хочете дізнатися про напрямки, що відповідають за створення і позиціонування бренду в Інтернет, сучасної української аудиторії глобальної мережі, тренди і перспективи майбутнього? На конференції будуть розкриті всі сфери онлайн-бізнесу - маркетинг в соціальних медіа, банерна та контекстна реклама, пошукова оптимізація для B2B і B2C секторів, мобільні програми, вірусне просування та мультимедійні креативні рішення. - найбільше щорічне нішеве захід з акцентом на управління брендом в інтернеті. Захід відбудеться 29-30 вересня в конференц-залі «МІМ-Київ». Серед доповідачів будуть ключові гравці ринку інтернет-послуг Україні та Росії: Роман Гавриш (Aimbulance) Юрій Гладкий (Grape Ukraine) Юлія Юркевич (Бігун-України) Катерина Базилевська (Look At Me) Роман Славка (Comfy) Філіп Стручков (Poken CIS) та інші. Повний список доповідей .

Опубліковано: 26/09/11 @ 01:13
Розділ Різне Читати далі...

Шарувата архітектура на основі фреймворку yii

Уявімо собі компанію, яка реалізує цілий ряд продуктів: зовнішніх і внутрішніх. Це не аутсорсингова розробка, а робота і розвиток власних продуктів. Швидше за все, кожен продукт компанії не буде існувати окремо, як сферичний кінь у вакуумі, а буде в якійсь мірі інтегрований з іншими продуктами компанії (інтеграція з CRM як з внутрішнім продуктом або інтеграція з якимсь зовнішнім продуктом). Тобто, в підсумку всі вони разом утворюють певний шар взаємопов'язаних між собою самостійно розвиваються (швидше за все, навіть різними групами розробки) продуктів. Хороший приклад - Яндекс (карти, пошта, МойКруг) або Гугл (пошта, Docs, карти). Зрозуміло, що у перелічених гігантів технології в кожному продукті свої, але якщо взяти компанію трохи менше і працює в більш вузької предметної області, то можна припустити, що веб-продукти такої компанії скоріше за все будуть виконані на одних технологіях (ЯП, фреймворки і т.д .

Опубліковано: 26/09/11 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Анна Старинська: «Менеджмент не дає трапитися поганого, а лідерство дає трапитися хорошому»

У рамках співпраці з конференцією PM Camp ми публікуємо Інтер з Ганною Старинської, директором ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна». Ганна розповідає, чому обрала для себе таку спеціалізацію - управління проектами ; призводить особистий досвід і приклади успішної (і неуспішною) проектної діяльності. Досьє: Анна Старинська, директор ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна», консультант з управління проектами, автор унікальної модульної технології, спрямованої на оптимізацію існуючої системи управління проектами в організаціях, створенню внутрішніх та зовнішніх керуючих компаній . Викладач Міжнародного Інституту Бізнесу, Автор і викладач спеціалізованого курсу в рамках програми MBA «Project Management, Викладач курсів з підготовки до сертифікаційних іспитів PMP (Project Management Professional). Щоб ви не нудьгували в очікуванні прийдешнього PM Camp Kyiv 2011 , один з його доповідачів вже сьогодні готовий інвестувати в вас порцію цінного бізнес-досвіду.

Опубліковано: 23/09/11 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

Анна Старинська: «Менеджмент не дає трапитися поганого, а лідерство дає трапитися хорошому»

У рамках співпраці з конференцією PM Camp ми публікуємо Інтер з Ганною Старинської, директором ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна». Ганна розповідає, чому обрала для себе таку спеціалізацію - управління проектами ; призводить особистий досвід і приклади успішної (і неуспішною) проектної діяльності. Досьє: Анна Старинська, директор ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна», консультант з управління проектами, автор унікальної модульної технології, спрямованої на оптимізацію існуючої системи управління проектами в організаціях, створенню внутрішніх та зовнішніх керуючих компаній . Викладач Міжнародного Інституту Бізнесу, Автор і викладач спеціалізованого курсу в рамках програми MBA «Project Management, Викладач курсів з підготовки до сертифікаційних іспитів PMP (Project Management Professional). Щоб ви не нудьгували в очікуванні прийдешнього PM Camp Kyiv 2011 , один з його доповідачів вже сьогодні готовий інвестувати в вас порцію цінного бізнес-досвіду.

Опубліковано: 23/09/11 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

Ганна Старинська: «Менеджмент не дає трапитися поганого, а лідерство дає статися хорошому»

У рамках співпраці з конференцією PM Camp ми публікуємо Інтер з Ганною Старинської, директором ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна». Ганна розповідає, чому обрала для себе таку спеціалізацію - управління проектами ; призводить особистий досвід і приклади успішної (і неуспішною) проектної діяльності. Досьє: Анна Старинська, директор ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна», консультант з управління проектами, автор унікальної модульної технології, спрямованої на оптимізацію існуючої системи управління проектами в організаціях, створенню внутрішніх та зовнішніх керуючих компаній . Викладач Міжнародного Інституту Бізнесу, Автор та викладач спеціалізованого курсу в рамках програми MBA «Project Management, Викладач курсів з підготовки до сертифікаційних іспитів PMP (Project Management Professional). Щоб ви не нудьгували в очікуванні прийдешнього PM Camp Kyiv 2011 , один з його доповідачів вже сьогодні готовий інвестувати в вас порцію цінного бізнес-досвіду.

Опубліковано: 23/09/11 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

Технарі рулять світом

8 з 20 найбагатших громадян США - програмісти або інженери (ок, були ними на початку своєї кар'єри). Марк Андерсен, венчурний капіталіст сьогодні і з-засновник Netscape і ряду інших технологічних бізнесів в минулому, написав колонку для Wall Street Journal, Why Software Is Eating The World . У ній йдеться про те, що все більша і більша кількість компаній у різних галузях «перемагають» завдяки перевагам, які досягаються програмним кодом. Амазон побудувала найбільшу в світі онлайн-майданчик для продажу чого завгодно. Найбільший продавець музики сьогодні це Apple iTunes Store. Найдинамічніша телеком-компанія у світі - Skype. Список довгий і буде тільки рости. Буде рости, тому що саме софт дозволяє отримати конкурентну перевагу. Що це означає для нас? Розробка найрізноманітнішого ПО напевно буде найбільш затребуваною спеціальністю 21-го століття, попит на неї зростає лавиноподібно.

Опубліковано: 19/09/11 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

24-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Mobile Developer'ом з Голландії, Євгеном Мартиновим

Про воIT'і ; Тенденції MobileDev ; TeamLead'ерство і менеджмент; Пошук роботи за кордоном; Інтернаціональна команда; Трава в Голландії; Складнощі переїзду; IT -тусовки Голландії; Відкриті кордони Європи і туризм. Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com AltexSoft - найкращий вибір в кар'єрі програміста. Завантажити файл ( 34.2 Мб/37 : 18 MP3 , 128 kbps ) Решта випуски подкасту - на сторінці shami13.podfm.

Опубліковано: 19/09/11 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Абстрактні вакансії

Часто чути обурення, що HR/рекрутери «не вміють» складати (публікувати) вакансії. Але смішно те що технічні фахівці з цим справляються не краще. На багатьох «прогерскіх» форумах є розділ вакансій, в основному там відзначаються ті самі рекрутери, але іноді хтось із тих-спеців створює тему в стилі «Ми шукаємо людину». І тут починається найцікавіше. Далеко не кожен спромагається назвати, хто такі «ми». А ті, хто називають, обмежуються Імя_Компаніі, більш просунуті дають посилання на сайт (зазвичай головну сторінку). Ще цікавий момент: якщо «ми» - це аутсорс або просто велика компанія, мало хто уточнює напрям діяльності і описує проект. Невже для людини, яка працює на проекті, так складно дати парою пропозицій опис зрозумілий опис. Чому я повинен йти на: Розробку системи для великої західної контори. Далі мова піде про вакансії для Java-розробника (я думаю кожен зможе провести аналогії зі своїм спрямуванням). Багато розумних слів.

Опубліковано: 18/09/11 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

Хто володіє інформацією - володіє світом

Чому збанкрутувала компанія Polaroid? Навіщо бізнесменам консультації колишніх розвідників? У яких ситуаціях маркетологи або піарники можуть виявитися безпорадними, і чим це загрожує бізнесу? Про це - гостьовий пост фахівця з інформаційної розвідки Дмитра Золотухіна, присвячений конференції RazvedkaCamp # 2: Infowars. Історичні приклади конкурентної боротьби Часто успіху досягає не той, хто першим навчився створювати блага цивілізації і заробляти на них, а той, хто скористався чужий ідеєю, знаннями чи дізнався про що-небудь раніше за всіх. Сім'я Фуггерів з німецького Аугсбурга ще наприкінці XIV століття поширювали серед своїх ключових співробітників на місцях так званий «новинний манускрипт», який містив комерційну і політичну інформацію, яка надходила з усіх пунктів, що входили в зону інтересів компанії, і дозволяв приймати управлінські рішення . Це дозволило Фуггера створити цілу імперію і один з найбільших банківських домів Європи того часу.

Опубліковано: 16/09/11 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 16 вересня

Добрий день, шановні читачі. Минуло вже більше дев'яти місяців з того моменту, як в Україні почав діяти суперечливий закон про захист персональних даних, що викликав чимало побоювань серед представників інтернет-бізнесу. Проте ж нічого страшного не відбулося, а про те, як буде виконуватися цей закон, розповів в інтерв'ю голова профільної служби Володимир Козак . Також триває історія протистояння органів внутрішніх справ і компанії Prostoprint, про яку я згадував у минулому випуску. На цьому тижні творець сервісу Денис Олейников відповідав на запитання , а вчора була проведена так звана «фан-ярмарок» зі скандальними футболками та іншими товарами, однак веселощі перервали бійці спецпідрозділу« Беркут » . З новин ближнього зарубіжжя можна відзначити коротке інтерв'ю з Дмитром Завалішиним про те, якого прогресу вдалося досягти за останній рік у розробці ОС «Фантом». Новини Представлена ??MongoDB 2.0 випущена PostgreSQL 9.

Опубліковано: 16/09/11 @ 06:04
Розділ Різне Читати далі...

Куди податися Джуніору?

Однією з найпопулярніших тем на наших форумах давно є працевлаштування початківців фахівців без досвіду роботи і пов'язані з цим проблеми. Ми вирішили задати кільком українським компаніям-розробникам різних розмірів кілька питань, пов'язаних з їх ставленням до junior-розробникам і тестувальникам, а також з можливостями для професійного зростання і середнім часом, необхідним на трансформацію слова junior в назві посади на middle.
Gameloft Євген Биренбаум, HR-менеджер харківського представництва Оскільки наш основний профіль - виробництво відеоігор, ми приймаємо на роботу молодих людей без досвіду, особливо якщо їм доводилося розвивати власні проекти. У цій області є свої особливості, і тому особиста мотивація та зацікавленість дуже важливі. Природно, кандидат повинен мати мінімально необхідні знання та навички. Багато використовувані нами інструменти є власними розробками, і нові співробітники проходять внутрішні тренінги.

Опубліковано: 15/09/11 @ 06:21
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з Сергієм Баіровим. Обговорюємо конференцію CyberMarketing 2011.

Спонсор солодкого посту - BanZon.ru - нова
рекламна мережа з оплатою 1,5 руб. за клік .
Сьогодні у нас інтерв'ю з людиною, яка відповідає за підготовку конференції Cybermarketing 2011 - Сергій Баїра.


MaulNet: Сергію, я от вивчив вашу програму конференції: http://www.cybermarketing.ru/conference/conf4-programm.html Микола Євдокимов, Михайло Райцин, Євген Пошібалов, Сергій Людкевич ... Чому одні й ті ж особи? Я маю на увазі, вся ця четвірка виступала вже напевно на десятці-іншому конференцій і семінарів. Звичайні оптимізатори закінчилися? Сергій: Не погоджуся з постановкою питання, оскільки в якості доповідачів заявлені як нові для відвідувачів наших заходів доповідачі (Ілля Зябрев, Андрій Іванов), так і вище згадані гуру. В цілому, ми заявляли і продовжуємо заявляти про те, що наша конференція, як в цілому і всі заходи освітнього центру, - це заходи, які визначають рівень всієї галузі.

Опубліковано: 14/09/11 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з Сергієм Баіровим. Зараз конференцію CyberMarketing 2011.

Спонсор солодкого посту - BanZon.ru - нова
рекламна мережа з оплатою 1,5 руб. за клік .
Сьогодні у нас інтерв'ю з людиною, яка відповідає за підготовку конференції Cybermarketing 2011 - Сергій Баїра.


MaulNet: Сергію, я от вивчив вашу програму конференції: http://www.cybermarketing.ru/conference/conf4-programm.html Микола Євдокимов, Михайло Райцин, Євген Пошібалов, Сергій Людкевич ... Чому одні й ті ж особи? Я маю на увазі, вся ця четвірка виступала вже напевно на десятці-іншому конференцій і семінарів. Звичайні оптимізатори закінчилися? Сергій: Не погоджуся з постановкою питання, оскільки в якості доповідачів заявлені як нові для відвідувачів наших заходів доповідачі (Ілля Зябрев, Андрій Іванов), так і вище згадані гуру. В цілому, ми заявляли і продовжуємо заявляти про те, що наша конференція, як в цілому і всі заходи освітнього центру, - це заходи, які визначають рівень всієї галузі.

Опубліковано: 14/09/11 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з Сергієм Баіровим. Зараз конференцію CyberMarketing 2011.

Спонсор солодкого посту - BanZon.ru - нова
рекламна мережа з оплатою 1,5 руб. за клік .
Сьогодні у нас інтерв'ю з людиною, яка відповідає за підготовку конференції Cybermarketing 2011 - Сергій Баїра.


MaulNet: Сергію, я от вивчив вашу програму конференції: http://www.cybermarketing.ru/conference/conf4-programm.html Микола Євдокимов, Михайло Райцин, Євген Пошібалов, Сергій Людкевич ... Чому одні й ті ж особи? Я маю на увазі, вся ця четвірка виступала вже напевно на десятці-іншому конференцій і семінарів. Звичайні оптимізатори закінчилися? Сергій: Не погоджуся з постановкою питання, оскільки в якості доповідачів заявлені як нові для відвідувачів наших заходів доповідачі (Ілля Зябрев, Андрій Іванов), так і вище згадані гуру. В цілому, ми заявляли і продовжуємо заявляти про те, що наша конференція, як в цілому і всі заходи освітнього центру, - це заходи, які визначають рівень всієї галузі.

Опубліковано: 14/09/11 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180