15 серпня, Київ - Курс " Java for beginners "

Запрошуємо на курс « Java for beginners » . Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 16 занять по 2,5 години (з 19:00 до 21:30 ) , 3 рази на тиждень ( понеділок , середа , п'ятниця ) Даний курс націлений на те , щоб дати хороший базис для подальшого вивчення програмування на Java. Розрахований на новачків. Протягом навчання будуть розглядатися основні поняття ООП , прийоми , оператори та керуючі конструктори мови Java , який , на даний момент , є найбільш швидкозростаючим і популярною мовою програмування . Особлива увага приділятиметься фундаментальним поняттям програмування , а також практичним завданням , які будуть виконуватися як вдома , так і безпосередньо на заняттях .

Опубліковано: 12/08/14 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Шлях студента , або як отримати свою першу роботу - 2014

via Shutterstock . "Щоб влаштуватися на роботу , потрібен досвід , а щоб отримати досвід , потрібно працювати" - прописна істина , замкнуте коло . З цією проблемою стикаються як молоді фахівці ( студенти , випускники ) , так і ті , хто вирішив змінити професію з іншої області на IT. "Звідки взяти досвід , якщо без нього нікуди не беруть? " - Ми відповідаємо на це питання і пропонуємо вам оновлений огляд IT -компаній , готових прийняти до себе новачків і виростити з них гідних конкурентоспроможних професіоналів. Компанія Місто Напрями Тип A La Carte Київ PHP , HTML/CSS , Javascript і супутні технології. Стажування A - MTOSS Харків .Net dev , iOS і Android dev , QA Стажування ApriorIt Дніпропетровськ C ++ , QA Курси , практика Aquasoft Дніпропетровськ , Хмельницький C ++ , C # , Java , .NET , web services , frontend та інші (повний список на сайті компанії ), тестування ПО Стажування , практика Binary Studio Онлайн JS , .

Опубліковано: 12/08/14 @ 06:28
Розділ Різне Читати далі...

13 - 14 вересня, Київ - #LinguaHack

Якщо ти любиш Java всім серцем - приходь , відірвемося разом! Доба безперервного кодинга в центрі Києва не залишать байдужими навіть самих сонних ; ) #LinguaHack 30 -годинний марафон для суворих розробників . Будемо хака в світі NLP , OCR і перекладів на різні мови . Команда організаторів #Smartling з радістю поділяться смачними проблемами для вирішення , якщо ви прийшли без своїх . Мова будь на ваш розсуд , до тих пір поки це Java; ) Тема хакатона : « Мова і все , що з ним пов'язано » Таймінг : суботу
11:00 Привітання організаторів , знайомство з учасниками в креативному просторі « Часопис » .
11:30 - 12:00 Старт Хакатона .

Опубліковано: 11/08/14 @ 03:58
Розділ Різне Читати далі...

13 - 14 вересня, Київ - LinguaHack

Якщо ти любиш Java всім серцем - приходь , відірвемося разом! Доба безперервного кодинга в центрі Києва не залишать байдужими навіть самих сонних ; ) LinguaHack - 30 -годинний марафон для суворих розробників . Будемо хака в світі NLP , OCR і перекладів на різні мови . Команда організаторів з радістю поділиться смачними проблемами для вирішення , якщо ви прийшли без своїх . Мова будь на ваш розсуд , доти поки це Java ; ) Тема хакатона : « Мова і все , що з ним пов'язано »
Офіційний хештег хакатона : #LinguaHack Таймінг : суботу
11:00 Привітання організаторів , знайомство з учасниками в креативному просторі « Часопис » .
11:30 - 12:00 Старт Хакатона .

Опубліковано: 11/08/14 @ 03:58
Розділ Різне Читати далі...

TEAM International відкрив офіс у Львові

У серпні американська компанія TEAM International відкрила нову локацію. Це третій центр розробки компанії - TEAM працює в українському Харкові і колумбійському Медельїні . Компанія орендувала 2 поверху в бізнес-центрі Лемберг , на вул . Богдана Хмельницького , 176. У даний момент в офісі працює команда з 5 співробітників , до кінця року кількість людей збільшиться до 20-30 , а протягом першого року ТЕАМ Львів виросте до 40-50 чоловік. Кілька співробітників переїхали з Харківського офісу , проте компанія планує активно запрошувати на роботу місцевих фахівців . Новий філіал працюватиме над Business Intelligence проектами ( MS SQL stack ) , Java , .NET. « Львів залучив нас насиченою IT життям , культурній та географічній близькістю до Європи , і, звичайно красою самого міста , » - пояснив вибір міста Метт Мур , СЕО компанії. TEAM International працює в Україні вже 12 років , і налічує 300 співробітників в офісах в Україні , США і Колумбії .

Опубліковано: 11/08/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

19 серпня, Харків - Kharkiv JS & UI Meetup

GlobalLogic запрошує харківське співтовариство JS & amp ; UI розробників на серію відкритих JavaScript Dev Meetups , перша з яких відбудеться 19 серпня - Kharkiv JS & amp ; UI Meetup # 1 . В програмі заходу - цікаві доповіді , неформальне спілкування та приємні сюрпризи . Ми плануємо зробити подібні зустрічі регулярними , тому не пропустіть можливість говорити всім , що ви стояли біля витоків цих івентів : ) У програмі заходу зовсім нові доповіді : 1 ) Igor Nesterenko ( Software Engineer , GlobalLogic ) ,
« JavaScript Package Management Overview » . 2 ) Anna Khabibulina ( co - founder of DA - 14 Web Development Team ) ,
« Web Components : Web Now and Tomorrow » . 3 ) Oleg Yaroshevych ( Consultant Software Engineer , GlobalLogic ) ,
« Ember Data Framework » . ( Подробиці ви отримаєте на свій e - mail після реєстрації перед заходом ) . Крім виступів спікерів вас чекають networking - party з фуршетом і приємні сюрпризи для активних слухачів .

Опубліковано: 11/08/14 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

14 рекомендацій з особистого досвіду для розробників

via Shutterstock . Всім привіт .
Я як розробник з невеликим стажем хочу поділитися рекомендаціями , які можуть виявитися корисними деяким з вас . Чим досвідченіший розробник , тим більша кількість перерахованих нижче рад здасться йому очевидними і банальними . Для новачків деякі пункти можуть здатися що йдуть врозріз зі здоровим глуздом. У цьому немає нічого страшного - досвід лікує : ) Рекомендації 1 . Пишіть тільки той код , який вам дійсно необхідний в даний момент ( принцип YAGNI ) Невикористовуваний код з'являється через наступних « відмазок » : « В майбутньому нам точно знадобиться дана функціональність. Чому б не реалізувати її прямо зараз? " « Дана абстракція виглядає незавершеною без цієї функціональності , яка зараз не використовується. Але ж в майбутньому вона обов'язково буде використовуватися ! " Код «про запас » поганий з наступних причин : Істотна його частина ніколи так і не буде використана.

Опубліковано: 11/08/14 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

14 вересня, Дніпропетровськ - Перший музичний фестиваль « IT Band » у Дніпропетровську

Вперше в Дніпропетровську ми почуємо музикантів тз різних IT -компаній на одній сцені.
Перший музичний фестиваль « IT Band » пройде в ресторані « Poplavok » 14 вересня. Щоб стати учасником , необхідно:
- працювати в IT ;
- бути учасником музичного гурту/дуету/виконавцем/сольним музикантом ;
- якщо це необхідно , організувати групу всередині компанії;
- репетирувати . Обов'язкова умова: від кожної компанії - не більше 3 - х музичних одиниць ( муз.едініца - група/дует/соло ) . Організаційний внесок - 600 грн . за муз.едініцу . Ініціаторами ідеї , а також організаторами першого музичного фестивалю « IT Band » спільно виступають компанія Yalantis і дніпропетровський офіс компанії DataArt .

Опубліковано: 09/08/14 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 4

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин Java EE 8 Status від Arun Gupta . У липні оновилося , в тій чи іншій мірі , наскільки специфікацій. Серед яких стартував JSF 2.3 . На тлі цього розвиваються RichFaces , але , на думку ThoughtWorks , це все не важливо . (! ) Welcome to Valhalla ! Але це ніби як плани на 10 -ку. Пару JEP - ов , які здалися мені просто цікавими : JEP 198 : Light - Weight JSON API і JEP 191 : Foreign Function Interface . Ще один , але вже більш прикладний JEP 199 : Smart Java Compilation , Phase Two і трохи докладніше про sjavac . Log4j 2.0 released . Вийшов Play 2.3, який заощадив The Guardian ? серверів . Реліз Vert.x 2.1.2 . А для Vert.x 3.0 потрібні добровольці . Трохи дивного : An alternative approach of writing JUnit tests ( the Jasmine way ) . Spring Framework 4.1 - Spring MVC Improvements .

Опубліковано: 08/08/14 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

23 серпня, Львів - Міжнародна виставка розвітку IT - кар'єри career4it

Сareer4it - Міжнародна виставка Вакансій для IT -професіоналів з ??досвідом роботи .
Запрошуємо всех IT спеціалістів завітаті на виставку сareer4it .
У шкірного буде можлівість познайомитися з провіднімі IT - компаніямі України та Європи , Прийняти доля у конференции виставки та знайте роботу своєї мрії .
Реєструйся вже сьогодні! Сareer4it - платформа для Спілкування IT - компаний та ПРОФЕСІЙНИХ розробніків з досвідом роботи ( Team Lead , Project manager , Architect , Engineer, Developer , Programmer та ін . ) . Це можлівість поспілкуватіся з провіднімі міжнароднімі та Національними IT - компаніямі , дізнатіся про найцікавіші новинки в области IT , а такоже знайте цікавий проект для своєї роботи . career4it 2013 у цифрах у Києві : 1,710 відвідувачів ; 35 компаний - учасников ; 16 доповідей та презентацій (з них 5 від іноземних спікерів ) .

Опубліковано: 07/08/14 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

Донецький MLSDev переніс офіс у Вінницю

В Вінницю переїхала практично вся команда MLSDev , 30 чоловік. В майбутньому частина співробітників компанії мають намір повернутися в Донецьк ; інша частина планує залишатися у Вінниці. Також кілька людей по сімейним чи іншим причинам все ще залишаються в Донецьку і продовжують працювати віддалено. « Ні для кого не секрет , що ситуація в Донецьку давно вийшла з під контролю , - розповідає Сандра Кравчук , Сhief accountant MLSDev . - Ми давно працювали над запасним планом на випадок погіршення ситуації в регіоні. Розглядали кілька варіантів розвитку подій , дізнавалися думку співробітників з приводу переїзду і подальші плани. Якщо спочатку більшість співробітників думали залишитися в Донецьку , то з плином часу вибору просто не залишилося » . Перші співробітники вирушили до Вінниці ще на початку липня , коли остаточно стало ясно , що мирного врегулювання ситуації в регіоні чекати не варто. За словами Сандри , компанія давно планувала відкрити другий офіс саме у Вінниці .

Опубліковано: 07/08/14 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 148

Компанія Playtika , в гостях у якої недавно побував DOU Ревізор запрошує на роботу у Вінниці DevOps інженера . Tickets.ua , агентство з продажу авіа , залізничних та автобусних квитків , сертифіковане в міжнародній асоціації IATA , шукає QA - інженера у Львові. ЛУН.ua шукає для проекту ЛУН.Новостройкі PHP - розробника , випускника/студента технічних факультетів КНУ або КПІ. Компанії Atola Technology потрібен Junior C # Developer . Досвід роботи не обов'язковий , але особистий досвід розробки будь-яких своїх додатків необхідний. Serena Software шукає молодшого C ++ розробника . Знання MFC буде плюсом . Компанія Xobotech шукає Scrum Master'а , якому належить впровадити повноцінний процес на основі Scrum Guide для 7-8 команд по 5-7 чол . Невеликий львівської компанії Sombra потрібен part - time ( 4 години на день ) Senior Java Developer/Technical director . Зарплата $ 1000-1500.

Опубліковано: 07/08/14 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

ITea Talks : Ілля Карпенков - про тонкощі розробки в Канаді

ITea Talks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюються все, що залишилося недомовленим на мітингах . Це нових погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , product/marketing manager . Частина 1. Переїзд AG : Ілля , привіт . Десять років тому ми з тобою почали свій шлях в IT в одній харківській продуктової компанії. Сьогодні ти - TechLead і Architect в геймерской компанії FlyCow Games у Ванкувері , Канада . Чи є відчуття що ти втілив свої мрії в реальність ?
IK : Привіт , Алекс . Мрії виростають разом з нами. Пам'ятаю , як після закінчення ПТУ проходив практику зварником і мріяв займатися художньою зваркою . Реальність була прозаїчніше: працював в основному із залізобетонними конструкціями і трубами . Перед вступом до інституту уявляв, як в майбутньому влаштуюся працювати програмістом і буду отримувати аж 500 доларів на місяць. Кар'єра в IT здавалася чарівної , хвилюючою ...

Опубліковано: 06/08/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Що означає прийнятий «військовий податок » для айтішника ?

via Shutterstock . [ Про автора: Дмитро Овчаренко - керуючий партнер SBT Systems Ukraine ] Враховуючи кількість питань, ми вирішили дати короткий overview за що набрало чинності тільки в це неділю новому податку , який має просто немислиме за мірками ще 2013 назва - «військовий збір » . Насправді все просто. В неділю 3 серпня набув чинності документ під повсякденним назвою « Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі інші законодавчі акти України » . Подібні документи приймаються досить регулярно - кожні пару місяців. Проте, в цей раз в числі інших змін до підрозділу 10 Податкового кодексу додається до сплати спеціальний « військовий збір » . Хто платить? В п.1.2 вказується , що « об'єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати » - тобто цей податок повинні платити штатні співробітники IT компаній. Відповідно, фрілансери та підприємці , згідно з цим законом , платити не зобов'язані . Скільки ? В п.1.3 .

Опубліковано: 06/08/14 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

11 фільмів для нічної зміни

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Є одна хороша новина для тих , хто працює нічним сторожем за 25 тисяч рублів на місяць. Цей пост для вас . Я подумав , що такого ще ніхто не робив і вирішив відібрати 11 зовсім не еротичних фільмів , які найкраще дивитися , коли на годиннику вже більше 00:00 , але ще менше 5:00 . А тим , хто лягає спати - спокійного сну . Спокійна ніч . Складно охарактеризувати точніше - що саме пов'язує цю добірку . Десь це меланхолійний настрій , десь ні зайвих слів , а десь найкрасивіші кадри були зняті тоді , коли вже не ніч , але ще не ранок .

Воскрешаючи мерців/1999 Зомбі тут не при чому. Просто Френку не дуже пощастило в житті. Так, він працює ночами , але не так як я . Тобто , він дійсно працює. Рятує людей або , точніше сказати , пробує рятувати людей. Іноді виходить , але легше не стає . Не найприємніша джоб , яка з часом Френку все більше нагадує блоуджоб .

Опубліковано: 05/08/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Живий подкаст «Перші кроки IT- стартапу » : Влад Павлов , RollApp

Ми вирішили зробити експериментальний відео випуск і поговорити про інвестиції в стартап перед семінаром Влада Павлова з RollApp . На цю ж тему докладніше по посиланню. Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Спасибі Microsoft Україна за організацію цього заходу. Випуск записаний за підтримки IT -компаній . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 05/08/14 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

Живий подкаст «Перші кроки IT - стартапу » : Влад Павлов , RollApp

Ми вирішили зробити експериментальний відео випуск і поговорити про інвестиції в стартап перед семінаром Влада Павлова з RollApp . На цю ж тему докладніше по посиланню . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Спасибі Microsoft Україна за організацію цього заходу. Випуск записаний за підтримки IT -компаній . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 05/08/14 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

Як досягти успіху в конкуренції за першу роботу в IT

via Shutterstock . [ Про автора: Антон Єрмоленко - творець ініціативи " Спробуй себе в ІТ ", має різноманітний досвід роботи в ІТ , зараз віддалено працює на компанію IO Practiceware ] Спробувати себе в ІТ - простіше , ніж ви собі уявляєте . Дана стаття може бути корисна як початківцям айтішникам , так і тим , хто хоче перейти в ІТ з інших спеціальностей. Вступ Ми віримо в те , що бурхливе зростання ІТ можливий в Україні , але при цьому розуміємо реалії сьогодення. Ринок впевненими темпами зростає, і багатьох гравців поточне його стан влаштовує. Хіба що сеньйорів б побільше ;-) І до тих пір , поки хтось не придумає , як масово заробляти на навичках - тестувальників , програмістів , бізнес- аналітиках , при цьому розвиваючись не по дорозі Індії , - очікувати кардинальних змін за кількістю вакансій для новачків не варто. Базовий рада для молодих фахівців може бути тільки такою : озброюйтеся конкурентними перевагами - і вперед на барикади відкритих і не відкритих вакансій.

Опубліковано: 05/08/14 @ 07:10
Розділ Різне Читати далі...

ТОП - 25 найбільших IT -компаній України , липень- 2014 : зростання в умовах кризи

Представляємо вашій увазі оновлений список 25 найбільших IT- роботодавців . За період з січня по липень 2014 сумарна кількість фахівців з компаній ТОП - 25 збільшилася на 1363 співробітника (або ж на 5 %) і , таким чином , переступило рубіж 27000 чоловік. Приріст виявився вдвічі меншим , ніж за попередні півроку - тоді число співробітників збільшувалося на 12 %. . top25 - table { margin - bottom : 10px ! important ; border : 1px solid # 333 ; margin - top : 0 ! important ;} . top25 - table thead th , . top25 - table tfoot th { padding - top : 5px ; padding - bottom : 5px ; background : # f0f6fe ! important ; border - top : 1px solid # 333 ! important ; border - bottom : 1px solid #333!important;text-align:right!important;vertical-align:middle!important;line-height:1.3!important;font-size: 13px ! Important ;} . Top25 - table tbody th { padding - top : 10px ; text - align : right ! Important ; vertical - align : middle ! Important ; line - height : 1.

Опубліковано: 04/08/14 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

28 вересня, Дніпропетровськ - ITEM 2014 : Актуальні тренди IT -індустрії

28 вересня пройде друга конференція ITEM , присвячена трендам розвитку IT- індустрії! Ми запрошуємо всіх , кому не байдужа сфера IT: розробників , тестувальників , менеджерів , адміністраторів , фрілансерів , стартаперів , власників IT -бізнесу. Цього року доповідачі конференції ITEM 2014 розкажуть про те , які технології нині на піку популярності у світі , які зміни осягають IT освіта України завдяки патріотичним активістам IT індустрії нашої країни. Крім того , відвідувачі нашого заходу цього року зможуть дізнатися про унікальну організації технологічного процесу всесвітньо відомих IT компаній , а також про те, які неординарні технічні рішення застосовують наші вітчизняні IT організації світового рівня.

Опубліковано: 03/08/14 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180