25 лютого, Київ - Selenium Camp 2012

25 лютого XP Injection запрошує вас до Києва на конференцію Selenium Camp 2012 , цілком присвячену продукту для тестування web-додатків Selenium . Selenium Camp - це конференція, метою якої є зібрати разом усіх, хто так чи інакше використовує Selenium. Конференція Selenium Camp стала першою в світі конференцією, цілком присвяченої Selenium. У 2011 році участь у конференції змогли прийняти понад 300 учасників. Конференція вийшла дійсно міжнародною, не дивлячись на те, що переважна більшість учасників було з СНД. Ми приймали гостей з Чехії, Естонії, Молдавії, Великобританії, Росії, Білорусі та Україні. 17 доповідачів з різних країн представили до уваги учасників 3 майстер-класу і15 доповідей. В якості запрошеного гостя виступив David Burns - один з ключових розробників Selenium, що займається драйверами під. NET і Python. Цього року в світі Selenium багато що змінилося - вийшов Selenium 2.0 (aka WebDriver), в якому повністю змінилася архітектура, API та принципи роботи.

Опубліковано: 20/12/11 @ 03:36
Розділ Різне Читати далі...

На порозі нової хвилі профеміграціі ?

15 грудня опублікував на «Економічній правді» чергову авторську колонку «Витік мізків : про плюси і мінуси ». Чому заговорив про це саме зараз? Тому що соціологи почали всерйоз прогнозувати нову хвилю еміграції висококваліфікованих фахівців. Тобто вони говорять про те, що всі ми можемо повернутися до ситуації кінця 80-х - початку 90-х років, і я цілком поділяю ці побоювання. Ще років п'ять тому, коли в країні відчувався суспільний підйом, я дотримувався думки, що еміграція професійних кадрів може навіть принести плюси для галузі, піти їй на благо, як це сталося в Індії та Китаї. Але сьогодні, коли люди, за даними соцопитувань, все більше поринають у зневіру, я поповнюю хор противників еміграції, тому що в такій ситуації очевидні мінуси витоку мізків рішуче нічим врівноважити.

Опубліковано: 20/12/11 @ 10:19
Розділ Різне Читати далі...

37- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з бізнес фрірайдером Наталією Тренін

Вибір профеcсіі і кар'єри Робота на державу Франчайзинг Еміграція в Київ Фріланс Бізнес партнерство Робота в Лукойл ScrumGuides Конференції Innovation Friend Онлайн курси Стенфорда Книги: The Lean Startup : How Today's Entrepreneurs Use Continuous Innovation to Create Radically Successful Businesses - Eric Ries Business Model Generation : A Handbook for Visionaries , Game Changers , and Challengers - Alexander Osterwalder , Yves Pigneur Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 20/12/11 @ 07:13
Розділ Різне Читати далі...

Львів хоче будувати будинки і офіси для програмістів

Львівська міськрада розробляє проект виділення землі на пільгових умовах під будівництво житлових будинків для співробітників IT-компаній та офісного центру для самих компаній. Про це сьогодні повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на круглому столі асоціації "IT Україна" у Львові. "Це пропозиція міста, ми готові виділити землю", - сказав він. Садовий пояснив, що преференції будуть стосуватися розміру орендної плати за землю, але не уточнив розміру пільг. "Це тільки пропозиція, далі залежить від зацікавленості компаній", - доповнив він. Потенційні земельні ділянки знаходяться на південній околиці міста, недалеко від стадіону, який побудували для прийняття матчів Євро-2012. На фото: проект розвитку території біля стадіону. Втім, це вже не перша схожа ініціатива міської влади: раніше пільгову оренду землі обіцяли вчителям і журналістам. І якщо представники Нацспілки журналістів вже почали будівництво, то педагогам обіцяну землю так і не виділили.

Опубліковано: 19/12/11 @ 03:32
Розділ Різне Читати далі...

Парламент розгляне закони в підтримку ІТ в найближчі дні

Верховна Рада розгляне законопроекти в підтримку ІТ № № 8267 і 8268 цього тижня. Про це сьогодні повідомив Президент асоціації "ІТ Україна" (2011 року) Микола Роєнко на круглому столі асоціації у Львові. "затвердив - перше читання буде на цьому тижні", - сказав він. Міністерство фінансів погодило проект із зауваженнями, повідомив голова наглядової ради Львівського кластера IT-BPO Олег Денис, додавши, що "Мінфін хоче переконатися, що Держбюджет не втратить надходжень". Після першого читання до проекту планують внести ряд поправок, які погодила асоціація. Так, проекту пропонують надати статус постійного податкового режиму, а не експерименту на 5 років, як це встановлено в поточному проекті. Як повідомила координатор ІТ комітету Європейської Бізнес Асоціації Оксана Борисенко, також в проекті уточнено визначення IT-компанії. Крім того, прибутковий податок пропонується знизити до 5% (замість 10% в поточній редакції проекту).

Опубліковано: 19/12/11 @ 03:05
Розділ Різне Читати далі...

Startup Mixer Kiev : rock - n - roll

This past weekend we have our first Startup Mixer event in Kiev, where teams were supposed to build and launch their product idea in 48 hours. Here are my opinions on the event and our future plans. If you're interested in other people's opinion please follow on Twitter. We had a great event and definitely the first of this kind in Ukraine. There were about 80 participants, 16 projects and almost a dozen mentors who were helping the teams. It was really cool to have guys from Garage48 (Estonia) and Startup Sauna (Finland) who bring inspiration and experience with them. Mixer showed that there are lots of talented people who are interested and keen on participating. That's great. But I feel we could have done much better and the purpose of this post is to discuss the thing we'll do different next time. Mentoring session on Friday Having a first mentoring session mid-Saturday was a big mistake. There were too many teams, some of the too weak, incomplete or working on weak ideas.

Опубліковано: 19/12/11 @ 11:41
Розділ Різне Читати далі...

23 грудня, Харків - Зустріч UNETA

«Проектування додатків в стилі Metro : основні принципи» Доповідач : Ангеліна Лукошкіна - Designer, DCT. Ключові пункти доповіді:
- Передісторія . Чому Metro стиль?
- Проектування додатків для Windows 8 - Тонкощі взаємодії з користувачем Прокиньтеся! Доповідачі : Анатолій Колесник - Senior. NET Developer в SPS Commerce , подкастер в та Мар'яна Трофименко. Доповідь присвячена розподіленим системам контролю версій ( англ. - Distributed Version Control System , DVCS ) - системи з відсутнім , чітко виділеним центральним сховищем версій - репозиторием . У разі розподілених систем набір версій може бути повністю, або частково розподілений між різними сховищами, в тому числі і віддаленими .

Опубліковано: 18/12/11 @ 01:42
Розділ Різне Читати далі...

Статейному біржа Прес - релізи.рф

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Тиждень тому був запущений Прес-релізи.рф , поспішайте побачити. Нехай вас не бентежить назва. Якщо зовсім коротко, то це полегшений аналог Міралінкс, який вебмайстрам можна використовувати на додаток до Міралінкс.
Головна відмінність від Міралінкс Засоби нараховуються на рахунок вебмайстра в пакеті Стандарт протягом 6 місяців після публікації подобово в розмірі 1/180 від вартості прес-релізу. Заради рекламодавців введені гарантії за замовчуванням. Пакет Стандарт - 6 місяців гарантії. Пакет Преміум - 1 рік гарантії (ціна збільшується на 25%). Є ще тариф Економ, але він поки не працює. Що буде, якщо стаття пропаде з майданчика на кілька днів? Тоді піврічна або річна гарантія продовжується на ці кілька днів. Що буде, якщо стаття пропаде на 2 тижні і більше? Тоді у вебмастера відбираються всі гроші, отримані за період розміщеної статті.

Опубліковано: 16/12/11 @ 04:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 11

Ciklum шукає відповідального, комунікабельного і працьовитого iOS тімліда здатного навчати і керувати командою. Проекту Prom.ua потрібен продакт-менеджер c досвід розробки вимог, написання технічних завдань, прототипування інтерфейсів, знанням інструментів веб-аналітики і розвиненим аналітичним мисленням. Компанія INRING запрошує стресостійкість Flash/Flex/AIR програміста для роботи з медіа-серверами та відео контентом. SteelKiwi Development шукає Python/Django розробника . Зарплата $ 1000-2000 + eжеквартальний перегляд, робота дистанційна або в Донецьку. Найбільшою постпродакшн студії в Україну Postmodern потрібен R & D-інженер з дворічним досвідом у VFX, Game development, CG індустрії та впевненими знаннями Python. Компанія Simcorp шукає старшого C # програміста для розробки нових фіч UI-фреймворку, рефакторинга та підтримки. Туристична компанія яскравих людей Хороший Відпочинок (glavnoeskem.com ) шукає розробника (HTML/CSS/JavaScript) в Одесі.

Опубліковано: 15/12/11 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу X: Олексій Орапа з YouScan - про стартапи , технологіях і російському ринку

В ювілейному десятому випуску Профіт -Шоу - киянин Олексій Орапа , який змінив у 2009 році посаду директора з розвитку бізнесу Яндекса в Україну на керівництво стартапом YouScan . За два роки компанія пройшла серйозний шлях розвитку, а її власник придбав життєву бізнес -мудрість , якою можна поділитися з глядачами. Як завжди, в ході прямої трансляції шоу глядачі могли задавати питання через твіттер. 01:30 - IPO Яндекса 2:35 - У двох словах про YouScan 06:00 - Успіхи YouScan 07:00 - Технології та розробники 08:35 - Чим продуктова компанія може залучити розробника? 12:20 - Інвестиції 13:30 - Як завоювати російський ринок 19:45 - Найсерйозніші проблеми стартапу 21:30 - Враження від TechCrunch Moscow 25:30 - Надмірне захоплення « стелс -режимом » 30:30 - Анекдот 33:15 - Офіс DOU vs .

Опубліковано: 15/12/11 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

22 грудня, Київ - Безкоштовний відкритий воркшоп . пріоритезація Беклога

Ми на практиці навчимося балансувати пріоритети між побажаннями користувачів і стейкхолдерів, а також виявляти відсутні елементи беклога в життєвому циклі продукту. Як і на кожному воркшоп, нас чекає багато цікавих практичних завдань. Цей воркшоп буде корисний всім, кому цікаво познайомитися з підходами визначення важливості бізнес-завдань в контексті розробки продукту. Доповідачі: Олександр Якима (Київ, Україна) застосовує гнучкі методи з 2004 року, будучи одним з перших agile-менеджерів у пост-радянському просторі. Як менеджер програм, створив цілий ряд успішних гнучких команд. Пізніше працював в якості директора з розробки для компанії ProQuo, Inc., В Сан-Дієго, Каліфорнія. В даний час Олександр працює як Agile-тренер і коуч, допомагаючи командам в різних частинах світу впроваджувати Lean і Agile методи. Клієнти Олександра - продуктові та сервісні компанії в США, Індії, Німеччини, Боснії, Росії та Україні.

Опубліковано: 14/12/11 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Новий зарплатний опитування

минає багато в чому змінив ландшафт IT -ринку в Україні - від попиту на фахівців за різними технологіями і до суми, яку не соромно вказати в Job Offer хорошому програмістові. Наша спільна мета - зафіксувати ці зміни і розібратися, як вони можуть вплинути на розвиток індустрії в майбутньому. Через сім місяців після травневого дослідження, ми запускаємо новий зарплатний опитування - другий у цьому році. Анкета зазнала несуттєві зміни. Пропоную витратити кілька хвилин і відповісти на декілька нескладних питань у чотирьох рубриках, які допоможуть зрозуміти сьогоднішню ситуацію і дати оцінку минає 2011 році. Поїхали ! Заповнити анкету Всі питання , пропозиції та побажання з приводу опитування можна залишати в коментарях або надсилати поштою на editors@dou.ua .

Опубліковано: 13/12/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

Чиє QA -кунг - фу крутіше, або Чому QA Lead - друг, товариш і брат інженера

Замітка написана, виходячи з суто особистого досвіду і поглядів на речі зі своєї «дзвіниці» - спостережень за сусідніми командами, ситуаціями з життя знайомих і так далі. В основному інформація може бути цікава людям, які б хотіли займатися організаційними процесами в сфері QA і самим QA. © Urban Decal Упевнений, що багато в своїй практиці стикалися з різними спірними моментами, які стосувалися дій, рішень та іншої активності QA-інженерів. Надалі всі спірні ситуації будуть називатися «суперечка» - тобто, будь-якого роду негаразди, нав'язування своєї думки іншим і ще 10 синонімів, придумайте самі. А QA будемо називати словом «інженер». Суперечки можна грубо поділити на внутрішні і зовнішні. Перші відбуваються серед інженерів, які працюють над одним проектом або в одній команді і сперечаються між собою, з QA/Dev-лідом або ПМ-ом. Другі виникають, коли інженер сперечається з клієнтом або замовником.

Опубліковано: 12/12/11 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

22 грудня, Львів - Міні - Конференція Mobilination

22 грудня Вперше, за підтрімкі компанії SoftServe, відбудеться міні-Конференція - Mobilination. Цього дня, ми Запрошуємо на Зустріч усіх, хто цікавіться мобільнімі технологіямі, мобільнімі прилаштувати, мобільнім майбутнім у бізнесі та в побуті. Доповідачі Будуть ділітіся Своїми дослідженнямі и досвідом, говорітімемо про можлівості та тренд у Цій Галузі. Запрошуємо послухаті: Василя Мілька (SoftServe) - "The World is Not Flat". "Mobility is not a mobile phone. It is about doing business off the office, it is about consuming off the store. " Дмитра Малєєва (SoftServe) - "Darwin theory of Mobile evolution". "Let's travel from the beginning of the mobile world, and see who is stronger now, who lost in past, and who will be king of the hill in future ! " Рустама Іскандарова (SoftServe) - "How to fit Elephant in a box". "Discover opportunities and limitations from technology and user experience perspective." Олексія Орлова (SoftServe) - "Golden rush for enterprise mobility".

Опубліковано: 10/12/11 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

15 грудня, Київ - DrupalCaf? Київ

У четвер 15 грудня пройде черговий DrupalCaf? в Києві. Я радий запросити всіх бажаючих взяти участь! Нагадую, DrupalCaf? має формат локальних зустрічей користувачів та розробників CMS Drupal . Вхід на захід вільний з попередньою реєстрацією: ) Реєстрація : Вже сьогодні нас готова прийняти у себе і допомогти з організацією зустрічі компанія Ciklum . Захід пройде в SkyPoint на 20 поверсі. Теми на кафе: Міф про Проектуванні . Доповідач Дмитро Міндра . Рівень теми - середній. Мобільна версія сайту на jQuery Mobile . Доповідач Влад Моїсеєнко. Рівень теми - середній. Тема анонсується пізніше. Доповідач Влад Савицький. Рівень теми - професійний. «Анатомія XSS уразливості» або « Хакан Drupal в прямому ефірі». Доповідач Олександр Швець. Рівень теми - професійний. Карта: maps.yandex.

Опубліковано: 09/12/11 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: Стенфорд в Києві, архітектура Instagram , Java проти Scala , відмова від електронної пошти

Добрий день, шановні читачі. Як завжди, починаємо п'ятничний дайджест з українських новин. Компанія «Інфопульс» минулого тижня відкрила новий офіс у Вінниці , яким керуватиме Павло Моісеєв. Тим, хто цікавляться історією вітчизняної індустрії розробки ПЗ, може бути цікаво подивитися короткометражний фільм у двох частинах про історію компанії GlobalLogic - частина перша , частина друга . (Невелика ремарка: вряди-годи «творчість» ІТ-компанії не нагадує КВН в середній загальноосвітній школі.) Київська міська держадміністрація повідомила про попередню домовленості про відкриття філії Стенфордського університету в столиці Україні . А в суміжній Білорусі тим часом вводиться загальнодержавний DNS-сервер - зрозуміло, в рамках «вдосконалення використання національного сегменту мережі Інтернет». Новини Вийшов Node.js 0.6.5 (а попередня його версія виявилася заблокованою в Китаї ); опублікований стандарт ECMAScript 5.

Опубліковано: 09/12/11 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 10

Компанії YouScan потрібен грамотний JavaScript програміст та С #/AZURE розробник . Досвід роботи в стартапі буде плюсом. Продуктова компанія 908 шукає PHP програміста у дніпропетровський офіс. Alterplay запрошує PHP розробника для розробки Mockup.io (сервісу для демонстрації макетів iOS інтерфейсів). Компанія Netsource шукає Erlang програміста , любителя Emacs, вік - від 24 до 105 років. Тернопільської компанії MagneticOne потрібно Project manager , що розуміє суті концепцій ERP і CRM для створення something that really matters. Донецької компанії Binary Studio потрібен Middle. NET Developer зі знанням GPS систем. Murano Software запрошує захопленого Senior. NET розробника для роботи в Харкові над проектами великої американської фармацевтичної фірми. Консорціум «ЄДАПС» шукає ASP.NET програміста . НДІ Прикладних інформаційних технологій потрібен розробник Delphi/SQL (СУБД Oracle), бажано не палить.

Опубліковано: 08/12/11 @ 11:49
Розділ Різне Читати далі...

28 січня, Київ - AgileBaseCamp Conference : From Idea To Product

Наприкінці січня в Києві пройде велика конференція з продуктової розробці. ЯКІ ТЕМИ У ПРОГРАМІ?
- Формування ідеї продукту
- Вивчення користувачів та проектування взаємодії
- Інженерні і технологічні аспекти розробки - Побудова команди і процесу створення цінності ДЛЯ КОГО ЦЕ ЗАХІД?
- Розробників, тестувальників, фахівців інших інженерних дисциплін
- Фахівців з проектування користувацьких інтерфейсів, дизайнерів
- Менеджерів продуктів і топ-менеджерів продуктових компаній - гиків і технологічних підприємців Ми плануємо розглянути різні аспекти створення продукту, але навіть занурюючись в технічні деталі, хочемо тримати у фокусі цінність результату. ЩО РОБИТЬ ЦЕЙ Кемп не схожий на інші?
- Дослідження інтересів аудиторії для формування змісту програми
- Доповідачі з досвідом створення продуктів, участі в стартапи або ведення бізнесу - Запрошені керівники продуктових компаній поділяться своїми історіями Деталі та реєстрація на agilebasecamp.

Опубліковано: 06/12/11 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

Что год грядущий нам готовит: изменение статуса «единщиков» с 1.01.2012

За останній рік законодавець вже встиг порадувати українців поряд нововведень, починаючи з Податкового кодексу і закінчуючи Законом про захист персональних даних , сприятливо і не дуже відбилися на розвитку IT бізнесу. © ChuckHolton Схоже, що на цьому правові сюрпризи 2011 року не закінчилися: 20 листопада Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності", який був підписаний Президентом двома днями раніше. Закон, який набирає чинності з Нового року, доповнює Податковий кодекс і формує нову спрощену систему оподаткування, обліку та звітності для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Як же зміниться статус "єдинників" з 1 січня 2012 року? Категорії платників єдиного податку Згідно з новими змінами, підприємці, що застосовують спрощену систему оподаткування, діляться на наступні групи.

Опубліковано: 06/12/11 @ 12:48
Розділ Різне Читати далі...

Що рік прийдешній нам готує: зміна статусу « єдинників » з 1.01.2012

За останній рік законодавець вже встиг порадувати українців поряд нововведень, починаючи з Податкового кодексу і закінчуючи Законом про захист персональних даних , сприятливо і не дуже відбилися на розвитку IT бізнесу. © ChuckHolton Схоже, що на цьому правові сюрпризи 2011 року не закінчилися: 20 листопада Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності", який був підписаний Президентом двома днями раніше. Закон, який набирає чинності з Нового року, доповнює Податковий кодекс і формує нову спрощену систему оподаткування, обліку та звітності для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Як же зміниться статус "єдинників" з 1 січня 2012 року? Категорії платників єдиного податку Згідно з новими змінами, підприємці, що застосовують спрощену систему оподаткування, діляться на наступні групи.

Опубліковано: 06/12/11 @ 12:48
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180