Як отримувати ретвіти і репости безкоштовно

Как получать ретвиты и репосты бесплатно Дорогі друзі, хочете дізнатися, як отримувати соціальні сигнали безкоштовно? Сьогоднішнє відео як раз про це. Це відмінний спосіб для отримання додаткових ретвітів і репостов матеріалів вашого сайту в соціальних мережах. Не скажу, що це принесе вам багато відвідувачів і різке зростання позицій, але як додатковий плюсик для просуваються сторінок цей метод добре підходить. Найчастіше саме з таких плюсиков і складається загальний успіх в просуванні сайту.

Опубліковано: 16/02/17 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Релокація в Чехію очима #дружинипрограміста

Мене звати Ольга. І я дружина програміста. Сьогодні хочу поділитися з вами досвідом переїзду девелопера з родиною (тобто зі мною :) в Прагу з Києва. Сталося це в липні 2016 року. До переїзду я працювала Project manager в PR агенції. Чоловік мій працював (і працює) в аутсорсі і, загалом, в Києві ми почували себе дуже добре. Але в якийсь момент стало нудно, хотілося змінити картинку і певний час пожити за кордоном. Країна і місто В одному з рейтингів Чехія увійшла у ТОП-10 країн привабливих для експатів. З рейтингами можна погоджуватися або ні, але з власного досвіду та з розмов з іншими іноземцями, які живуть у Празі роками, цілком можу пояснити таку високу позицію. У Чехії нижчі податки ніж, скажімо, в Німеччині, а також відчутно нижчі витрати на медичне страхування, оренду житла, транспорт, продукти. При цьому, для програміста та фахівців інших інтелектуальних професій достойні зарплати. Про співвідношення зарплат/витрат порівняно з Україною трохи нижче.

Опубліковано: 09/02/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Front-Еnd дайджест #21: довгоочікуваний Webpack 2, майбутнє ітерації React і яка бібліотека найшвидша

У випуску: заглиблюємося в React і GraphQL, фундаментальні принципи MobX, починаємо писати на Inferno, чому Vue так крутий і багато іншого. CSS CSS-анімації: Transitions і Animations. Motion Path Module CSS . Coloring the insertion caret — використовуємо caret-color. What's in a name? A CSS naming convention overview — огляд CSS конвенцій. Random Numbers in CSS — зручності прокладання чисел з JavaScript в CSS. Animate to Different End States Using One Set of CSS Keyframes . Map Rollovers — пишемо SVG-карту. The Road to SVG and Custom Elements in Clarity Icons — як хлопці з Clarity готують іконки. Адаптивний Pixel Perfect — новий інструмент для порівняння верстки. Що поправити у верстці перед випуском у продакшн? — хороший чек-лист. Let's Look at 50+ Interesting CSS Properties & Values — використовуємо нові CSS властивості. Ultimate Guide to Non-Rectangular Headers (Part 1) — 50+ CSS-властивостей і значень у прикладах.

Опубліковано: 03/02/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Де взяти стартовий екран для відео - 3 способу

Где взять заставку для видео - 3 способа Дорогі друзі, сьогодні я хочу розповісти про те, де можна знайти заставку для своїх відео. Їх ще називають інтро (intro), або вступу. Відео - це одне з найбільш перспективних напрямків по залученню клієнтів для бізнесу, а також це ефективний спосіб для збільшення відвідуваності сайту і формування постійної аудиторії. Стильна і красива заставка з перших секунд на глядача справляє гарне враження і виводить відео на якісно новий рівень. Крім цього, заставки у відео сприяють впізнавання бренду (компанії або особистого), а також того, що адреса вашого сайту або назва компанії краще запам'ятають. Одним словом, інтро у відеороликах дуже важливі.

Опубліковано: 03/02/17 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

Підсумки Січня 2017 — довелося реально поглянути на ситуацію

Як зазвичай спочатку підсумки, кому цікаві циферки. Після циферок думки, але це вже скоріше ще раз розписати розуміння для себе. Ну і заодно для послідовників, хто буде можливо вивчати мою тернистую дорогу до успіху в інформаційних сайтах. Це буде корисно, як мінімум, тільки з однієї причини: ви не будете переоцінювати свої можливості. Якщо звичайно вмієте вчитися на помилках інших і застосовувати мозок до цих знань. Підсумки Січня 2017 Трафік (відвідувачів) на 3 сайтах закритій партнерки: 4761+285+2730=7776 (+1081 за пор з груднем). Сайт марафону f-seo: опубліковано за січень рівно 20 статей. Всього 50 статей +40 в чернетках.

Опубліковано: 02/02/17 @ 04:52
Розділ Різне Читати далі...

Огляд IT-ринку праці: Черкаси

[У серії «Огляд IT-ринку праці» ми розповідаємо про IT-індустрії в різних містах України] У Черкасах є офіси більш 50 IT-компаній, в IT-сфері зайнято близько 1500-1700 фахівців. В місті працює кластер IT , а також доступно багато освітніх ініціатив для новачків, в тому числі безкоштовний GeekHub . Середні зарплати програмістів в Черкасах (медіани, грудень-2016):
— Junior — $500;
— Middle — $1200;
— Senior — немає даних. Тут можна подивитися більш докладну статистику з мов програмування і інших IT-професій. Компанії Ми зібрали інформацію про 25 наймасштабніших і помітних роботодавців Черкас. В таблиці порядок компаній відсортований за розміром офісу в місті.

Опубліковано: 01/02/17 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: історія Prometheus, куди йде сеньйор, аутсорс vs стартапи, маркетинг для розробників

Нові версії Nim 0.16.0 Docker 1.13 Wine 2.0 Ionic 2.0.0 webpack 2.2 Qt 5.8 Інтерв'ю Іван Примаченко про українську платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus . Олексій Колупаєв — в житті треба шукати своїх . Інтерв'ю з Віталієм Фрідманом , засновником, головним редактором Smashing Magazine. ІТ Персона: Максим Почебут, керівник освітніх програм у EPAM Ukraine . ІТ Персона: Сергій Бондаренко, генеральний директор Skywell . Думки Антон Шевчук: Куди йде сеньйор ? Валерій Красовський: Консалтинг і Аутсорс vs Стартапи і Продукти . Олександр Краковецький: Як написати програмний код успішної країни . Andrey Nikishaev: Few simple rules for good coding (my 15 years experience). Ozan Onay: In 2017, learn *every* language . Howto The Developer Marketing Guide . Microsoft Azure in Plain English . Have Fun with Machine Learning: A Guide for Beginners . How to use colors in UI Design. Visualization of common words in different programming languages (+ результат ).

Опубліковано: 27/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Hobby: Автоспорт — це адреналін, робота в команді та довіра

[DOU Hobby — нова щомісячна рубрика про нетехнічні проекти IT-спеціалистів: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на valentina@dou.ua ] Дмитро Захаров працює на позіції Engagement Manager у львівському офісі ELEKS. Крім того, Дмитро — КМС і неодноразовий призер та переможець різноманітних змагань з автомобільного спорту. За словами Дмитра, автомобільний спорт — задоволення не з дешевих, проте це не означає, що потрібно бути власником нафтової вишка, щоб взяти участь у перегонах. Для більшості учасників змагань автоспорт — це хобі. Професійно «фуллтайм» займаються лише топові пілоти міжнародного рівня. Останнім часом серед спортсменів в Україні почало з'єднання являтись чимало представників ІТ-спільноти. — Автомобілі мене цікавили завжди, — розповідає Дмитро. — У 2005 році я працював менеджером з гарантії на автосервісі — це була моя перша робота.

Опубліковано: 25/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Складні люди в IT і що з ними робити?

[Про автора: Володимир Желєзняк — 17 років у галузі, багато всякого побачив, був багаторазово звільнений, злітав і падав.] Спочатку ти просто працюєш.
Потім закапываешься в дедлайн.
Потім розумієш, що ніхто крім тебе. Адже якщо хтось ще може, так нафіга я так надривався?
Потім сили закінчуються, і починається резерв здоров'я з: імунітету та психологічної стабільності.
А потім ти вмираєш на роботі.
Твоє тіло продовжує з огидою ходити на роботу.
Накопичується злість на чомусь ще живих колег.
Поряд з твоїм тілом вимовляють слова «вигорів», а менеджери кажуть, що не можуть звільнити — адже він для нас працював.
Душа розкладається, отруюючи оточуючих бурчанням і причіпками.
HR запрошує повеселитися на корпоратив — це замість «виспатися»...
Відраза, презирство до умовностей, лють, гнів зливаються в один каламутний потік, з якого народжується темний тимлид.
Він страждає від кожного почутого слова і приходить у лють від посмішки.

Опубліковано: 23/01/17 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Python digest # 11: Django 2.0 will not support Python 2.7

У випуску: Django 2.0 без підтримки Python 2.7, PyTorch виходить в open-source, нові версії PonyORM та Matplotlib. Новини: Django 2.0 не буде підтримувати Python 2.7 . Насправді, якщо подивитись на Django roadmap , то це не мало б дивувати, але все ж. Також на reddit . Facebook open sources PyTorch . PyCharm ssh support — підтримка ssh agent в наступній версії Pycharm. Python.org переходити на TSLv1.2 . Big deep learning news: Google Tensorflow chooses Keras — Francois Chollet, автор Keras, заявив що його бібліотека буде першою high-level бібліотекою доданою до TensoreFlow. Amon goes opensorce — платформа для моніторингу переходити в open source. На Github . Нові релізи Jinja 2.9 Pony ORM 0.7.1 Matplotlib 2.0 Цікаві бібліотеки DanDy — генератор персонажів для D&D. Grumpy — Python->Go транспілятор від Google без VM. Flask-Diamond — Flask на стероїдах. PySignal імплементація Qt signal без QObjects. Kalliope — голосовий помічник для побудови "розумного дому".

Опубліковано: 20/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Поліклініка без черг, прийом до лікаря-за попереднім записом

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт! Мене звуть Артур Верба, я продукт-менеджер в сфері розробки IT-продуктів в галузі охорони здоров'я, а також керівник проекту з телемедицини. Сьогодні розповім вам про нашому новому цікавому дітище. До запуску проекту «Поліклініка без черг » кожен з нинішніх засновників працював у різних eHealth проектах. Крім цього ми володіємо визначеним міжнародним досвідом створення та просування продуктів у цій сфері. Сфера інформатизації охорони здоров'я дуже складна і в кожній країні розвивається по-своєму. Сфера, що об'єднує IT і охорона здоров'я, існує вже багато років в США, Європі, деяких країнах Азії.

Опубліковано: 17/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

.NET дайджест #14: що нового .NET Standard 2.0, поради по Event Sourcing, публічне превью Rider

У випуску: як влаштований .NET Standard, поліпшення продуктивності .NET Core, правильне версионированние API, коли використовувати async і await, ключові відмінності Grafana і Kibana. .NET Benchmark показує, що ASP.NET Core крут Анонс .NET Core 1.1 . Анонс MSBuild інструментів .NET Core . Опис того, як влаштований .NET Standard . Коли варто чи не варто використовувати async і await . .NET Standard — what's new in 2.0 . Roadmap по поліпшенню продуктивності .NET Core . Architecture, Microservices, ES, DDD Проектування User Stories на предметну область , щоб виробити спільне бачення і розуміння предметної області. Межі транзакцій і микросервисы . Стаття вже зустрічалася в дайджесті, але тема дуже актуальна, тому повторюся. Чому микросервисы варто робити Event-Driven : автономність проти управління. Моделювання предметної області за допомогою REST . Event Sourcing з передовою від фахівців з LinkedIn. Запис доповідей з µCon 2016 . Чому Reliable messaging не потрібно .

Опубліковано: 13/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посада Support Engineer

Представляємо нову статтю із серії «Кар'єра в IT» . Вона присвячена посади Support Engineer — цей фахівець займається техпідтримкою вже випущених продуктів компанії.
Support Engineer — представник служби підтримки, який розглядає заявки від користувачів продукту або інших інженерів технічної підтримки. В залежності від типу заявки, цей фахівець вирішує проблему самостійно або передає на розгляд колег. За даними ДОУ , середньому українському інженеру техпідтримки 26 років, він має зарплату $300-700 і досвід роботи 2 роки. Завдання та обов'язки Після закінчення розробки продукту або його оновленої версії продукт потрапляє до користувача. В ході його використання клієнти можуть стикатися з певними проблемами, так як під час тестування неможливо покрити всі варіації використання продукту і всі зміни середовищ. Проблеми можуть бути, як з-за дефектів в продукті, так і з-за проблем з апаратною частиною середовища, де встановлений продукт.

Опубліковано: 11/01/17 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кейс: Просування інтернет-магазину шин і дисків

Клієнт Інтернет-магазин шин і дисків Наше завдання Зростання цільового трафіку і збільшення продажів Вихідні дані Початок просування: серпень 2015
Регіон: Україна
Пріоритетна пошукова система: Гугл
Посилальна історія: 1500 Сапі-посилань з точним входженням анкора
Трафік: ~2200 чол./місяць
Особливість: сезонність бізнесу Процес робіт Разом з проектом ми отримали у спадок від попереднього підрядника 1500 орендних посилань на біржі Sape. Ускладнювало ситуацію те, що майже всі посилання містили прямі входження анкорів. Еволюціонуючи, алгоритми Гугла змушують оптимізаторів застосовувати все більш природні стратегії нарощування посилань. Після закінчення робіт попереднього підрядника пройшло достатньо часу, і близько третини посилань встигли випасти з індексу — усе це збільшувало ризик потрапляння під санкції пошукових систем, а пошуковий трафік при цьому знижувався до мінімуму: Ми обрали стратегію поступового зняття орендних посилань.

Опубліковано: 09/01/17 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Як українські IT-компанії відсвяткували Новий рік 2017

Представляємо традиційний новорічний фотоогляд свят в українських ІТ-компаніях: A-Level Ukraine New Year Party у стилі «Аліса в країні чудес». Щоб потрапити на свято, ми пролазили крізь кролячу нору. А потім вже наставав час пити чай. Чай у нас був різний... :) А ще ми провели конкурс костюмів, тематичний квест і спробували себе в якості акторів.
Akvelon
AMC Bridge Дніпро
Суми
Appus Studio b-next Для святкування різдвяної вечірки німецька компанія b-next за багаторічною традицією зібрала всі свої офіси в HQ у Герфорді. Львівський офіс компанії не став виключенням — нас чекала захоплююча мандрівка у Герфорд і не менш цікава вечірка за участю львівського гурту Sub Rosa в затишному Schiller Bar & Lounge.
B2B Soft B2B Soft 2017 New Year party — lots of fun and great time together.

Опубліковано: 05/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Чим незадоволені українські програмісти? Глас народу 2016

Оцінюючи свої компанії для рейтингу роботодавців , українські IT-фахівці ставили оцінки за кількома критеріями, а також у коментарях уточнювали, що саме їм не подобається (якщо поставлений бал нижче середнього). З 2350 коментарів ми вибрали найбільш типові і цікаві скарги та побажання. Професійний ріст У цьому пункті співробітники оцінювали, наскільки в компанії цікаві технології, є навчання за рахунок компанії, література, допомога з боку колег і керівництва. Більшість співробітників скаржаться на відсутність цікавих проектів, застарілі технології, а також незацікавленість менеджменту в навчанні співробітників: «Кар'єрного зростання співробітників не приділяється конкретний час. Він відбувається хаотично і непродумано». «У зв'язку з вічним браком часу, постійно використовуються накатані методики розробки». «Застарілі технології, монотонна робота, як працювали роками так все і робиться, тільки базове навчання для нових співробітників, потім відсутня».

Опубліковано: 04/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест приколів 2016 року

Посилання What I learned about programmers by reading 200+ programming jokes (+ part 2 ). Rada Invaders . cube composer game . Guide to software developer job advertisements . Сервіс генерування відмазок . UX job title generator . O RLY Cover Generator . Якби програмісти були прибиральниками . Software Development Explained with Cars . How to Save the Princess in 8 Programming Languages. Відомі девелопери розповіли про користь курсів . 100-Language Uroboros Quine . A 4-bit Calculator made in cardboard and marble. Slack client for Commodore 64 . Rube Goldberg machine in HTML forms . Classic Programmer Paintings . Homework Question: How do I write a program that produces the following output? Source Code in TV and Films . Images of the computer code appearing in TV and films and what they really are.

Опубліковано: 03/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: фронтенд для новачка, поради IT-спікера, htop explained

Нові версії HandBrake 1.0.0 Rust 1.14 1.2 FreeDOS Kubernetes 1.5 Visual Studio Code 1.8 TypeScript 2.1 Ruby 2.4.0 OpenCV 3.2 Python 3.6.0 Qt Creator 4.2 Xen 4.8 PHP 7.1.0 Інтерв'ю Керуючий директор GlobalLogic в Україні В. Біда: В цьому році зростання експорту послуг IT-аутсорсингу буде на рівні 15-20% . Едуард Рубін: "Через десять років спеціальність програміста вже не буде окремою ". Як монетизувати інтелектуальний потенціал України? Інтерв'ю з Дмитром Шимківим. Розмова з фаундером: Віталій Гончарук, засновник та CEO Augmented Pixels . Сила амбіцій . Ярослав Ажнюк про ті, як потрапити у YCombinator і перевернути індустрію товарів для домашніх тварин з ніг на голову. Робити науку вдома: Нікіта Гордієнко про науку і ті, як розпізнавати втому за допомогою смартфону . Howto How to Pay Programmers Less . Виступити краще всіх: 63 ради починаючому IT-спікера . 8,760 Hours: How to get the most out of next year (PDF).

Опубліковано: 30/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Типові помилки замовника при роботі з фрілансером

Всім привіт. Останнім часом я заробляю на життя консультаціями з розробки компіляторів, парсерів, DSL мов плагінів під Intellij Idea і Eclipse. В роботі найчастіше використовую платформу Eclipse, фреймворки ANTLR4 і Xtext. В особливих випадках доводиться писати DSL-мови і руками. Проекти такого роду потрібні не всім, але зазвичай платять добре, тому що на ринку таких людей небагато. У цій статті я хотів би пояснити типові помилки, із-за яких замовники не отримують того, що їм потрібно, втрачають гроші, час і потрапляють до фрілансерам в чорний список (а ви як думали? Не тільки у HR він є). Ці помилки — наслідок незнання або ігнорування принципів відносин замовника і виконавця, їх суті. Також, по ходу справи, я дам поради, дотримання яких допоможе спілкуватися продуктивно і з задоволенням. Отже, фрілансер (freelancer) — «вільний працівник , приватний фахівець, який може одночасно виконувати замовлення для різних клієнтів» © Вікіпедія.

Опубліковано: 28/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: SIMO — браузер доповненої реальності

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, мене звати Олександр! Хочу розповісти про дуже цікаву стартапі, який створила наша команда. Отже, знайомтеся: мобільний додаток — браузер доповненої реальності «SIMO» . Додаток здатне розпізнавати зображення і доповнювати їх віртуальним контентом. Таким чином, будь-яке зображення може зберігати додаткову інформацію, яку можливо відтворити за допомогою мобільного пристрою. Ідея проекту виникла у березні 2015 року. У цей час в Україні з'явилися зошити з доповненою реальністю. Я побачив ефект, який справляє технологія на людей. Тоді нашою метою стало створити додаток, в якому реальний і віртуальний світи зможуть об'єднатися в мобільних пристроях.

Опубліковано: 27/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180