Невидимі лики ( Android , memory management )

Дано: Android аплікейшн з аудиторією 10 млн осіб. Crashlytics для трекінгу крешей . Топ 1 % крешей виглядають так: або так: чи ще десятком різних уявлень , але всі вони - OutOfMemory креши . Була проведена робота з аналізу існуючих memory leaks в додатку , і всі вони були усунені. Щастя наступило , але було недовгим . Крешей стало менше , але вони не пішли. Кардіограма студії: Дамп Хіпа в Memory Analyzer tool ( www.eclipse.org/mat/ ) Монітор спокійний: adb shell dumpsys activity activities com.app_name | grep " Running activities " -A 30 | head -30 каже : « Узбагойся » : Task # 4 - запущена всього одна активують . Але креши щось не пішли ... Змушує замислитися . Добре, що є розумні люди в різних Гугля , які пишуть розумні статті на зразок цієї . Подивимося , що говорить :
adb shell dumpsys meminfo com.app_name Після хвилини роботи додатку при одній відкритій активують в стеці : Wow ! 560 views та 8 activities ... Wow , чорт забирай ...

Опубліковано: 19/11/14 @ 07:30
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Мар'яною Романишин , комп'ютерним лінгвістом Grammarly

В подкасті піде мова про лінгвістиці . Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії . В програмі : Гендерний дисбаланс Про во'IT'і Диплом прикладного лінгвіста Репетиторство Перша робота в IT Різниця між лінгвістикою Комп'ютерна лінгвістика української мови Ринок праці лінгвістів Як стати комп'ютерним лінгвістом Шовінізм в IT Робота в Grammarly Книги у випуску : Speech and Language Processing - Daniel Jurafsky Natural Language Processing with Python - Steven Bird Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT - компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 18/11/14 @ 11:51
Розділ Різне Читати далі...

7 лютого, Київ - Майстер - клас " Розробка поштового клієнта на MarionetteJS від ать до ять"

Спікер : Денис Кузін Marionette.js є однією з бібліотек , яка , використовуючи всю гнучкість Backbone.js , створює начерк архітектури та реалізує основу для написання великих і розширюваних Javascript додатки . В ході майстер - класу ми випробуємо всі тонкощі розробки на MarionetteJS поштового клієнта , розглянемо основні компоненти і будемо їх розширювати у власних цілях . План майстер - класу
1 . Основи BackboneJS
2 . Основи MarionetteJS
3 . Подієва модель
4 . Чому немає сенсу в тестуванні
5 . Робота з моделями і колекціями
6 . Реалізація Біндінга в'юшок
7 . Розуміння порядку ініціалізації
8 . Збірка проекту
9 . Бекенд на .

Опубліковано: 18/11/14 @ 11:15
Розділ Різне Читати далі...

10 грудня , Київ - Law & Finance Debugging 2014

Щорічний семінар по ключовим змінам в правових нормах ведення ІТ бізнесу! Кращі ІТ - юристи та фінансисти розкажуть про те , як уникнути " CRITICAL ERROR " в софтверном бізнесі . Зміни в операціях з валютою , розкриття кінцевого власника , податкове законодавство , мобілізація , # НБУ # СПД # ПЕРЕВІРКИ та інші регуляторні проблеми. Делегируйте юриста або бухгалтера від Вашої компанії ( а краще двох - 25 % знижка ) і будьте впевнені що ваш бізнес сумісний з діючою версією законодавства! У вартість входять:
- Обід та кава- брейки
- Набір матеріалів
- Сертифікат учасника
- Індивідуальні консультації від спікерів Для учасників Асоціації " ІТ України " знижка 40 %
Знижка на другого учасника від компанії - 25 % ( знижки не сумуються ) Програма семінару "Law & amp ; Finance Debugging " 9.30-10.00Реєстрація та вітальна кава 10.00-11.

Опубліковано: 18/11/14 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

25 листопада, Київ - Курс " Java ООП "

Курс призначений для тих , хто прослухав наш курс « Java Start » або має базові знання мови Java і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Програма включає заняття з ООП , багатопотокова програмуванню , роботі з файлової системою , бібліотеці колекцій і розробці клієнт - серверних додатків . Після закінчення курсу ви будете впевнено орієнтуватися в Java SE і зможете проектувати з писати складні прикладні програми . Під час навчання ми розберемо і вирішимо безліч цікавих практичних завдань . Курс складається з 12 занять , які проводяться по вівторках і
четвергах з 19:00 до 21:00. Програма: ? Основи ООП. Пакети , класи , модифікатори доступу.
? Інкапсуляція , успадкування .
? Поліморфізм . Практичне застосування .
? Робота з винятками .
? Інтерфейси , подієво - орієнтоване програмування .
? Потоки введення- виведення . Робота з файлової системою .
? Многопоточность . Синхронізація потоків .
? Особливості java.lang.Object . Серіалізация .

Опубліковано: 18/11/14 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

29 листопада, Київ - Kiev .Net MEETUP

Запрошуємо .NET розробників провести суботній ранок за чашкою ароматної кави/чаю і в компанії C #. Наша зустріч пройде в два етапи. Перша частина буде присвячена історії розвитку многопоточного програмування . Друга - перспективам розвитку мови C #. Плюшки і печеньки - обов'язкові гості програми . Приходьте , буде цікаво та смачно! Наші спікери : 1 . «Історія многопоточного програмування »- Олексій Анжіяк ( .NET Developer в компанії Svitla Systems , сертифікований тренер) . Що буде розглянуто:
- Що таке потік ?
- Синхронізація потоків .
- Шаблон асинхронної обробки .
- Синхронізації доступу до захищених ресурсів .
- TPL і що таке async і await . 2 . « Майбутнє С # »- Маргарита Остапчук (технічний євангеліст компанії Microsoft Ukraine ) Що буде розглянуто:
- Компірятор , як сервіс .
- Правила і засоби для розробки гарного коду .
- Проект Microsoft « ??Roslyn ».
- Пошук і рішення проблем в коді . Участь безкоштовно , реєстрація обов'язкове .

Опубліковано: 18/11/14 @ 08:41
Розділ Різне Читати далі...

Як реанімувати старий безнадійний проект. Частина 2 : Тимбилдинг

via Shutterstock . Перед прочитанням цієї статті рекомендуємо ознайомитися з попереднім матеріалом : «Як реанімувати старий безнадійний проект. Частина 1 : Рефакторинг vs переписування з нуля ». Муки вибору : формат команди та проекту Крім першої проблеми - « рефакторинг vs переписування з нуля » , вас чекає не менш захоплююче завдання - побудова команди та проектів . Ви можете:
1 . Створити дві конкуруючі команди . Одна з них супроводжує старий проект , друга - пише новий .
2.Создать два проекти ( новий і старий ) в рамках однієї команди . У першому випадку стара команда залишається супроводжувати вмираючий проект , поки нова команда з нуля переписує систему. Варто застерегти від спокуси випускати переписану систему тільки після повного повторення функціональності старої системи . Найчастіше таке рішення призводить до дуже тривалих протистоянню між старим і новим проектом , час розробки нового проекту затягується через невиправдано високих очікувань по функціональності.

Опубліковано: 18/11/14 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Результати опитування про роботу за кордоном

В опитуванні взяло участь 3109 IT - спеціалістів, з них 2354 осіб думають про релокації за кордон , 422 в даний момент працюють в іншій країні , 76 мають досвід закордонної роботи , але вже повернулися в Україну . 257 осіб переїжджати куди -небудь не планують. Найпопулярнішим державою для переїзду виявилося США - в якості бажаної країни його назвали 58,7 % опитаних . На другому і третьому місцях - Німеччина (42,3 %) і Канада ( 33,8 %). Країни для релокації Ті , хто тільки плануєпереїзд , найбільш бажаними країнами для життя називають США , Німеччину і Канаду : Всі названі варіанти : Для тих , хто вже працювавза кордоном або працює там зараз, розподіл по країнах виглядає наступним чином :

( у відсотках вказана частка кількості опитаних IT - фахівців , які мають досвід роботи в даній країні ) Терміни проживання за кордоном Як бачимо , переважна більшість українських IT - фахівців цікавить довгостроковий переїзд або ж релокацію назавжди.

Опубліковано: 17/11/14 @ 10:28
Розділ Різне Читати далі...

Як реанімувати старий безнадійний проект. Частина 1 : Рефакторинг vs переписування з нуля

via Shutterstock . Якщо у вас є старий безнадійний проект , перед вами неминуче рано чи пізно постане питання: що з ним робити далі ? Бо такий проект все більше нагадує ненаситного ненажерливого монстра : швидкість його супроводу невблаганно падає , а вартість обслуговування непристойно швидко зростає . Муки вибору : полагодити або зробити нове? Існує два діаметрально протилежні думки з цього питання . Топи та інші менеджеричасто переконані , що старий код немає потреби переписувати , бо « ??поки ми будемо переписувати систему - конкуренти вирвуть ініціативу і заберуть усіх наших клієнтів ». Менеджерів мало цікавлять технічні деталі питання , їх завдання - монетизувати продукт і рахувати гроші . Вони свято переконані в тому , що почати переписувати систему - це отримати гарантований фриз ( « заморозка » живого проекту - неможливість внесення будь - яких змін ) .

Опубліковано: 17/11/14 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

.NET Digest # 1

Привіт ! Як багато хто вже , напевно , чули , в середу , на конференції Connect (); Майкрософт зробила кілька чудових анонсів. Деякі посилання вже зустрічалися на ДОУ в топіку .NET захопить весь світ ;) , але тим не менш , думаю , буде доречно повторитися. Connect Опис анонсів від Scott Guthrie , Scott Hanselman і Bill Wagner . Стаття Miguel de Icaza . Стаття на Хабре . Різне Про те , як зробити додаток більш захищеним . Діно Еспозіто виступить на .NEXT . Студентам про те , як воно - заробляти на життя написанням коду . Інструменти Випущена безкоштовна Visual Studio Community Edition , яка включає в себе функціональність Professional. Нова версія Code Contracts розширення для ReSharper , яке включає підтримку індексеров і підозрілих предусловий . Підтримка Redis і Azure Table Store в Entity Framework 7 . Visual Studio 2013 Update 4 . Анонсовано превью F # 4.0 . Docker портірован під Windows . Web.

Опубліковано: 14/11/14 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

27 - 29 листопада, Київ - Interview Factory

Luxoftпропонує досвідченимJavaрозробникам можливість отримати перспективну роботу вПольщі ! Успішна кар'єра будується крок за кроком , дозвольте нам наблизити вас до роботи вашої мрії . Запрошуємо вас на захід InterviewFactory, яке відбудеться 27-29 листопада. У вас буде можливість продемонструвати свої технічні навички , пройти співбесіду і отримати пропозицію про роботу в найкоротші терміни! Краків стане для вас першим кроком на зустріч вашої міжнародної Java- кар'єрі і країною , c безліччю переваг : Офіційне працевлаштування та повний соціальний пакетВисокий рівень життя , медичного обслуговування та освітиМожливість подорожувати по всій Європі без візи Ми знаємо , що у вас залишилися питання , реєструйтеся на InterviewFactory, і з радістю відповімо на них і розповімо ще більше! Зареєструватися зараз : luxoft.

Опубліковано: 14/11/14 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні кнопки Pluso для вебмайстрів

Раз вже соціальні мережі міцно увійшли в наше життя , то цим потрібно користуватися . Люди проводять там багато годин свого життя і вони хочуть не тільки спілкуватися , але й ділитися своїми новинами з приятелями і родичами . Саме в соціальних мережах вони знаходять всю корисну інформацію. Аудиторія тут просто величезна , і вона збільшується з кожним роком.

Опубліковано: 13/11/14 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 14 : ThingLink ( Гельсінкі , Фінляндія )

Ось вже і готовий наш чотирнадцятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми перетнули Балтійське море (або фінський затоку ? ) до столиці Фінляндії , Гельсінкі . Ми відвідали офіс компанії ThingLink і поспілкувалися з головним з мобільних технологій цієї компанії , Артемом Марченко . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . МістоГельсінкі , Фінляндія Площа159 км2 Населення431 тис . Місто існує з1154 В світіГельсінкі - столиця і найбільше місто Фінляндії , адміністративний центр провінції Уусімаа . Розташування містаРозташований на півдні країни , на березі Фінської затоки Балтійського моря . Гельсінкі разом з містами - супутниками Вантаа , Еспоо і Кауніайнен утворює столичний регіон з населенням понад мільйон чоловік.

Опубліковано: 13/11/14 @ 12:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 162

Depositphotos шукає Python - программіста для нового проекту mirrow.me , де деякі Функції реалізовані с помощью нестандартного machine learning решение . Харківській Компанії EKTOS , яка розробляє сучасні рішення для вбудований систем , потрібен Matlab System Analyst . Тернопільська компанія Інтелдім , что спеціалізується на проектуванні систем автоматизації та діспетчерізації будівель , запрошує на роботу Python - розробника . Компанія Ostware Services , что спеціалізується на розробці вбудований телекомунікаційніх систем реального годині, шукає у Львові Junior Scrum Master 'у. Вінницькій Компанії СБІ , одному Із провідніх віробніків ЗАСОБІВ ОХОРОНИ призначення в Україні та странах СНД , потрібен Android developer . Компанія Binopt , что займається проектами , пов'язаними з індустрією бінарніх опціонів , шукає молодшого PHP - програміста . Зарплата 10000 грн . Данон Україна запрошує на роботу креативного старшого аналітика комп'ютерних систем .

Опубліковано: 13/11/14 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

22 листопада, Київ - Курс « QA Start »

Курс триває 1 місяць.
Заняття проходять по суботах і неділях , з 11:00 до 14:00 , за адресою вул . Шота Руставелі 40/10 Даний курс розрахований на людей , які мають намір стати Тестеровщик ПО і хочуть отримати теоретичні і практичні знання необхідні для старту кар'єри в IT. Основний курс складається з двох теоретичних занять , шести практичних , а також великої кількості домашнього завдання , результати виконання якого ми будемо спільно розбирати на заняттях . Набравшись необхідних навичок і знань - кожен отримає можливість попрактикуватися на реальних проектах і отримати відгуки від проектних менеджерів , попрацювати в умовах наближених до «бойових ». Після цього, з кожним індивідуально ми займемося підготовкою до працевлаштування : складемо резюме , підберемо найбільш підходящі вакансії і підготуємося до співбесіди . Ми ведемо Вас до Вашої мети і будемо підтримувати Вас в подальшому при побудові Вашої кар'єри .

Опубліковано: 12/11/14 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

22 листопада, Київ - Зустріч JUG UA " Java and Cloud "

Колеги , запрошуємо Вас на зустріч JUG UA , яка проходитиме за підтримки компанії Neohost - українського хостера Jelastic Програма зустрічі : - Docker . Is Does it matter for Java developer ?( Izzet Mustafaiev , EPAM Systems )
During this talk there will be an attempt to answer this question and ideas behind Docker will be explained .
How Docker helps to manage development environments with less effort , how to achieve continuous delivery using immutable server concept , how to manage set up a cloud within your workstation and many more . - Java- додаток на Google App Engine( Олександр Замковий , Intro Pro )
Хочете дізнатися легкий і швидкий спосіб розмістити свій Java -проект в хмарі , та ще в інфраструктурі Google безкоштовно ? Тоді Вам сюди !
Розглянемо основні інструменти Google App Engine і роботу з PaaS від Google на прикладі REST - сервісу з android клієнтом і інтерактивного календаря .

Опубліковано: 12/11/14 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

17 листопада - Курс " Junior Java Developer ( J2EE ) "

Запрошуємо на курс « Junior Java Developer ( J2EE ) ».
Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 10 занять по 2 години (з 19:00 до 21:00 ) , 2 рази на тиждень ( понеділок/середа ) Про курс : Наш курс особливий. Ми не будемо розглядати теорію про методологиях розробки і рутину теорії програмування . Ми будемо вчитися створювати додатки і відразу ж застосовувати свої знання на практиці .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного девелопера , який поділиться з вами своїми , перевіреними в справі підходами та інструментами , які приносять приголомшливі результати в процесі розробки програмного забезпечення. Що пропонують наші курси ?
Основна мета курсу - отримати роботу на позиції Junior Java Developer ( J2EE ) .

Опубліковано: 12/11/14 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

17 листопада , Київ - Курс " Junior Java Developer ( J2EE ) "

Запрошуємо на курс « Junior Java Developer ( J2EE ) ».
Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 10 занять по 2 години (з 19:00 до 21:00 ) , 2 рази на тиждень ( понеділок/середа ) Про курс : Наш курс особливий. Ми не будемо розглядати теорію про методологиях розробки і рутину теорії програмування . Ми будемо вчитися створювати додатки і відразу ж застосовувати свої знання на практиці .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного девелопера , який поділиться з вами своїми , перевіреними в справі підходами та інструментами , які приносять приголомшливі результати в процесі розробки програмного забезпечення. Що пропонують наші курси ?
Основна мета курсу - отримати роботу на позиції Junior Java Developer ( J2EE ) .

Опубліковано: 12/11/14 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

17 листопада, Київ - Курс " Junior Java Developer ( J2EE ) "

Запрошуємо на курс « Junior Java Developer ( J2EE ) ».
Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 10 занять по 2 години (з 19:00 до 21:00 ) , 2 рази на тиждень ( понеділок/середа ) Про курс : Наш курс особливий. Ми не будемо розглядати теорію про методологиях розробки і рутину теорії програмування . Ми будемо вчитися створювати додатки і відразу ж застосовувати свої знання на практиці .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного девелопера , який поділиться з вами своїми , перевіреними в справі підходами та інструментами , які приносять приголомшливі результати в процесі розробки програмного забезпечення. Що пропонують наші курси ?
Основна мета курсу - отримати роботу на позиції Junior Java Developer ( J2EE ) .

Опубліковано: 12/11/14 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

Що не так з курсами програмування , і як це лікувати

via Shutterstock . [ Павло Обод - CEO Sloboda Studio , організатор курсів ItBursa по Ruby on Rails , Python/Django , JavaScript] Як гриби після дощу почали з'являтися курси з програмування в нашому краю . BrainBasket заявило про загальної нестачі в 100K програмістів в Україні і з запалом поставило собі завдання усунути це непорозуміння. Кандидати в програмісти , які начулися про вибраність і прибутковості нашої галузі , масово прагнуть застрибнути в золотий вагон , але багатьом не вистачає чарівного стусана або просто батута . Зіткнувшись з нестачею фахівців з Ruby on Rails в Харкові , ми вирішили запустити свої курси . Багато компаній організовують такі ж заходи безкоштовно для учасників. Ми вирішили спробувати зробити їх хоча б не збитковими - і не прогадали . Далі ми відкрили такі ж « хіпстерскіе » напряму як Python/Django і JavaScript. Вирішили назвати Ruby ... Bursa . Всі інші слова в стилі « academy » , « school » , « univercity » були просто зайняті.

Опубліковано: 12/11/14 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180