Юристи йдуть до успіху. Частина 2. Поради з особистого досвіду про старт IT- кар'єри

Це продовження першій частині статті про те, як потрапити в ІТ без профільної освіти . І тут я сформулюю основні моменти, які не є технічними , але , на мій погляд, дуже важливі: 1 . Стартувати набагато простіше з .NET * або Java
Це дві найпоширеніші на ринку платформи як для розробки, так і для автоматизованого тестування . Відповідно, стартувати з них буде набагато легше. Під них найпростіше буде знайти роботу і потім простіше її поміняти. Python - теж прийнятний варіант, хоча , мабуть, не такий надійний. І варто з певною обережністю ставитися до таких штукам , як Ruby або NodeJs . З ними все буде НАБАГАТО складніше. Прецеденти є . * Вже після того, як я написав цей розділ, з'явилися хороші новини : .NET стає опен - сорсним , а це означає, що стає ще більше причин вибрати саме його. 2 . Відразу визначитися з напрямком Auto QA або Developer
Надалі перехід з Auto QA в розробку призведе до втрати або часу, або грошей.

Опубліковано: 09/12/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Юристи йдуть до успіху. Частина 1. Як я став .NET розробником без профільної освіти і як це краще робити зараз

Усім привіт . Ось тут, у надрах форуму, знаходиться мій топік трирічної давності , в якому я запитував, з якою боку краще заплигувати в IT людям без профільної освіти . Поради виявилися не марними - я таки застрибнув , і як мені здається, застрибнув вдало. : ) Минуло більше 3.5 років, і зараз я задоволений .NET разработчик в харківському Ciklum із зарплатою вище среднесеньорской . Думаю , прийшов час віддати певний борг ДОУ і поділитися своїм досвідом . Сподіваюся, що він виявиться кому - небудь корисним . Принаймні, якби я знав три роки тому те, що знаю зараз, це заощадило б купу часу і нервів. На початку я коротко опишу все, що сталося зі мною за цей час , нижче наведу добірку матеріалів для самонавчання і кілька порад загального характеру про старт кар'єри. Як я потрапив в ІТ Буквально через кілька днів після створення першої теми на DOU , ще в часи ICQ і свежескачанних експлойтів , я спілкувався зі своїми іншому - тоді ще мануальним тестувальником в Nix Solutions .

Опубліковано: 09/12/14 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

13 грудня , Київ - Коучинг високоефективних команд в ІТ

Тривалість: 8:00 Проводить: Андрій Кушнарьов, сертифікований командний коуч , бізнес- тренер, Agile - коуч , сертифікований SCRUM Product Owner і SCRUM Master .

Опубліковано: 08/12/14 @ 02:50
Розділ Різне Читати далі...

13 грудня , Київ - Побудова високоефективних команд в IT

Тривалість: 8:00 Проводить: Андрій Кушнарьов, сертифікований командний коуч , бізнес- тренер, Agile - коуч , сертифікований SCRUM Product Owner і SCRUM Master .

Опубліковано: 08/12/14 @ 02:50
Розділ Різне Читати далі...

Нова модель рекрутингу: ставимо на довгожителів

У нас не прийнято разом з резюме відправляти мотиваційний лист . До чого зайві рухи тіла ? Є CV, в якому все написано . В крайньому випадку девелопер показує шматок коду , яким дуже пишається , або накидає на листку витончене рішення якої- небудь задачі - і справа в капелюсі.Зрештою, ІТ- рекрутери шукають ІТ- фахівців, а не продавців- консультантів - вчорашніх студентів , для успішної роботи яких в першу чергу важливі напористість, тактовність, уміння говорити . Ось цим хлопцям потрібна мотивація , а програмістам що ? Ці холоднокровні хлопці не язиками орудують - їм належить вирішувати завдання, фіксують баги і Делівері. Їх не потрібно мотивувати . Хіба що трошки , грошима і добрим словом. Передбачати майбутнє співробітника Проходить час, і щось починає кидатися в очі. Один програміст йде з компанії , ледь пропрацювавши рік. Другий працює всі п'ять , і йти не збирається . Саме такі старожили складають кістяк , на якому тримається вся компанія .

Опубліковано: 08/12/14 @ 01:53
Розділ Різне Читати далі...

Чи не тікай ??, включайся : країні потрібні мізки

Кожен вирішує для себе , залишатися в Україні або переїжджати в інший бік. Але є ще й уточнення: як залишатися. Далі я пропоную подивитися на питання «IT та інші» : що ми можемо зробити для своєї країни. На початку травня мене затримала міліція разом в хлопцями з проукраїнською організації Харкова . Мене багато разів допитували , підозрюючи в організації « провокації». У підсумку я показав сайт нашої компанії і детально розповів, чим займаюся. Мене залишили в спокої і незабаром відпустили. Начальника відділення перебував у здивуванні: якщо я заробляю, за мірками міста , цілком непогано , то навіщо я цимзаймаюся ? Про те, що штовхає айтішників займатися непрофільної діяльністю, і піде далі мова . Проблема перекотиполя Кілька років тому напіcал позитивну статтю про те , як чудово жити в нашій країні. В одному з коментарів мені логічно заперечили, що я наївний : по роботі та іншим деятельностям я майже не перетинається з нашою суворою реальністю .

Опубліковано: 08/12/14 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 8

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) 6-7 грудня пройде Java/Scala Lab . Бажаючим відвідати захід краще поспішити з реєстрацією . До речі, якщо хочете, щоб ваші події потрапили в цей огляд , - не соромтеся, надсилайте інформацію ( контакти внизу). У теорії дайджест буде виходити в першу п'ятницю кожного місяця , тому надсилати анонс краще заздалегідь . І не забувайте про dou.ua/calendar ! Щось на зразок новин RxJava 1.0.0 . Всім радіти ! І в грудні оновилася RxClojure до версії 1.0.0 . Всім знову радіти ! Вийшов Spring Roo 1.3.0 з підтримкою JDK8. Для тих, хто це пропустив і не читав попередній дайджест. Вийшла IDEA 14 . Оновився FMPP , тестовий препроцесор заснований на FreeMarker . James Gosling і Bruno Souza приєдналися до Jelastic . Срач на ДОУ ( він про інше, але приводом стала ця новина ) .

Опубліковано: 05/12/14 @ 07:36
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня, Дніпропетровськ - HR - Кухня 25 : Блекджек і плюшки

Програміст :
- 3,5 рази в день отримуєш дивні вакансії від рекрутерів з блекджек і пляшками ?
- Не знаєш, як правильно сказати НІ на різних етапах Хайринг ? - Отримуєш оффер на суму , нижче заявленої ?
- Чи не відмовишся від рев'ю зарплати?
- обурюється , коли після X співбесід та Y тестових завдань рекрутери перестають виходити на зв'язок ?
- Хочеш поговорити про це ? Обговоримо , як:
- Вибудувати конструктивні відносини рекрутер - програміст,
- Отримувати задоволення від хантингу всім учасникам процесу,
- Успішно вести складні переговори про компенсаційний пакет і заробітної платі Зустріч буде корисна всім без винятку рекрутерам і айтішникам , у яких в скайпі більше 5 контактів представників протилежної професії. Час:
18:30 - початок збору учасників
19:00 - початок обговорення
20:30 - неформальне спілкування Якщо хочете приєднатися до нас - будь ласка, заповніть форму для реєстрації .

Опубліковано: 04/12/14 @ 04:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 165

Settle , mobile pre - orders and payments app , шукає старшого Python - розробника . Зарплата $ 2000-3500 . Світлий и просторах лофт на Воздвіженці , є свой ??бар . Go interactive ! запрошує на роботу Machine Learning інженера , Який буде співпрацюваті з найкращими Data Scientist'амі світу . Черкаській компанія BidOn Games потрібен Senior Unity3D Developer . Цікаве дозвілля : пейнтбол , квадроцикли , рафтинг и т . Д. TemplateMonster шукає у Львові Security Rules QA інженера . Сайту Mama.mk.ua , Який ставши найбільшою бібліотекою цікавинок для жінок Миколаєва , потрібен PHP - програміст . Зарплата 14000 грн . Luxoft запускає Java Corporate Junior Program в Днепропетровске . Харківська компанія Слобожанський міловар шукає системного адміністратора з реальним досвідом « Не кабінетної » роботи. Львівській Компанії Електросвіт , яка займається Впровадження енергоефективних РІШЕНЬ , потрібен технічний спікер з репрезентативною зовнішністю .

Опубліковано: 04/12/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня, Львів - GDG Women Lviv meetup # 1

Пройшов почти місяць после успішного Завершення всеукраїнського івенту GDG DevFest Ukraine , за участия всех украинских Google Developers Groups ( GDG ) , на якому окрім традіційніх девелоперскькіх доповідей по Android , Web та Cloud буди представлені Доповіді за темами Community , в тому чіслі Доповіді прісвячені жінкам в ІТ . Девелоперські ком'юніті GDG Women є по всьому світу та їх розвиток підтрімується компанією Google. Ціль ціх комьюніті - підвіщіті відімість жінок в ІТ , обмінюватіся досвідом , використовуват up - to - date технології для создания якісніх софтверних продуктов , та звичайна , надіхаті тихий, хто ще Тільки почінає свою кар'єру . Сейчас в Україні осередки таких ком'юніті розташовані у Дніпропетровську , Києві та Черкасах . Альо ж ми знаємо , что и у Львові БАГАТО здібніх дівчат девелоперів :)
Тому 17 грудня ЗА ПІДТРИМКИ GDG Women Ukraine , GDG Lviv та Компанії SoftServe в офісі Компанії SoftServe ( офіс Lviv4 , вул.

Опубліковано: 03/12/14 @ 02:58
Розділ Різне Читати далі...

9 грудня , Київ - 9 грудня стартує одразу два курси " Java Start " і " Java ООП "

9 грудня стартує одразу два курси « Java Start » і « Java ООП ». « Java Start » Курс « Java Start »призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню. Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис мови Java, навчитеся працювати з примітивними типами даних, рядками, масивами, циклами і навчитеся створювати прості програми . Програма:
? Історія Java. J2ME , J2SE , J2EE , Android .
? Середовище розробки Eclipse.
? Перший додаток на Java.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними і операторами.
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика.
? Робота з рядками .
? Методи класів і параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях
? Багато цікавих домашніх завдань . « Java ООП » Курс « Java ООП »призначений для тих, хто прослухав наш курс « Java Start » або має базові знання мови Java і хоче підвищити свій рівень кваліфікації .

Опубліковано: 03/12/14 @ 02:12
Розділ Різне Читати далі...

18 грудня, Київ - Груднева зустріч Ukrainian Azure Community

Хочу запросити всіх на грудневу зустріч Ukrainian Azure Community , яка відбудеться 18 грудня 2014 в 19:00 за адресою Жилянська 75 Microsoft Ukraine (4 поверх) . Участь безкоштовна , але необхідна попередня реєстрація . Форма реєстрації Програма зустрічі: - Олександр Ткаченко- Перенесення способу VM в Azure як шаблон для подальшого масового розгортання на прикладі FreeBSD
* Підготовка/кастомизация способу FreeBSD
* Установка Azure агента
* Установка Azure PowerShell
* Завантаження образу в Azure Blob
* Використання образу в Azure - Антон Бойко- Розширення віртуальних машин в Azure використовуючи Azure VM Extensions
* Галерея Azure VM Extensions
* Установка розширення на віртуальну машину
* Сценарії використання різних розширень Для тих , у кого не буде можливості бути присутнім особисто, ми робимо online трансляцію.

Опубліковано: 02/12/14 @ 01:47
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Катериною Чуксин , Head of Social Media Marketing & PR Department в ZennaApps

183-ї випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про маркетинг та іграх. Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії. У програмі: Шишки sales Про во'IT'і SMM і цифри Перехід в ігрову індустрію SMM мертвий чи ні Кому потрібен маркетинг Маркетинг мобільних ігор Windows Store Обсяг ринку мобільних ігор України та Росії Політика і mobile ринок Книги у випуску : Маркетингові війни - Траут Джек Огілві про рекламу - Огілві Девід Соціальні медіа - це маячня ! Одкровення маркетолога - Мендельсон Брендон Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 02/12/14 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

5 причин працювати в стартапі

[ Про автора: Антоніна Кельман - Business Developer в стартапі datawiz.io , впроваджує Big Data в сферу роздрібної торгівлі ] Як правильно вибрати першу роботу або просто роботу? Куди краще влаштуватися - в ??невеликий стартап або велику компанію? Ви скажете - у велику компанію. Адже у великій компанії і соцпакет хороший , і робота стабільна - сидиш , як у Бога за пазухою. Стартап - це більш ризиковано, і може прогоріти. Але в цій статті я хочу розповісти, чому варто працювати в саме в ньому . Змініть нудну роботу Мій особистий досвід показує , що робота в стартапі дозволяє розвиватися різнобічно і шукати те, що Вам подобається робити найбільше.
Починаючи працювати у великій компанії , фахівець розвивається, як правило , в одному вузькому напрямку. А потім боїться що-небудь міняти , адже досвід роботи вже великий, та й зарплата непогана . Стартап не ставить своїх працівників у жорсткі рамки.

Опубліковано: 02/12/14 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Як девелоперу підвищити свою зарплату

via Shutterstock . Не секрет, що одним з найефективніших способів підвищення зарплати є зміна роботи - на новому місці вам , швидше за все , запропонують приблизно на 10% вище попередньої цифри . А якщо ви вдало « продасте » себе на співбесіді, то і того більше. Але ми не будемо зупинятися на цьому радикальним методі , тим більше що він пов'язаний з певним стресом і ризиком. Розглянемо альтернативні способи , що не змушують залишати насидженого крісла, особливо якщо воно таке зручне . Раз на рік, а іноді й того частіше, кожна поважаюча себе IT- компанія виробляє перегляд зарплат програмістів. Коли цей момент настане , ваш менеджер повинен усвідомити , що ви - цінний і перспективний працівник , якого важливо утримати , а розставання з вами може бути болючим для компанії. Тоді надбавка до зарплати , швидше за все , не змусить себе чекати. Але над створенням такої репутації потрібно попрацювати. Слабкі місця Якщо такі є , їх потрібно пофиксить .

Опубліковано: 02/12/14 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

18 грудня, Дніпропетровськ - Третя зустріч PUG - в очікуванні Святого Миколая!

Третя зустріч РНР User Group Дніпропетровськ пройде 18 грудня. Ми підготували справжні новорічні подарунки для любителів РНР - доповіді про новий фреймворк . Приходьте на зустріч, обмінюйтеся досвідом , діліться ідеями та розвивайтеся ! 1 . Тема: «Новинки Laravel 5».
Спікер : Олексій Плеханов, PHP Developer ( DataArt Дніпропетровськ). Про спікера . Працює в IT 2,5 року. Весь час працював з PHP і JavaScript. У вільний час захоплюється веб- аналітикою і системним адмініструванням . Розкажу про Laravel 5 , який з'явиться на світ вже в січні. Там багато цікавих новинок, поліпшень і особливостей. Вам дуже сподобається ! 2 . Тема: « Yii 2.0».
Спікер : Антон Довгоброд , PHP Developer ( DataArt Харків). Про спікера . Більше п'яти років займався розробкою enterprise -додатків , серед яких - системи моніторингу та статистики для систем обміну повідомленнями , системи управління «розумними будинками » , інтеграція і проектування різних API і серверних компонентів тощо.

Опубліковано: 01/12/14 @ 09:28
Розділ Різне Читати далі...

Коли тлумачний програміст задає ідіотські питання - це хороший знак

Хороший програміст ледачий і тупий ? Пару років тому мені на очі потрапила стаття про те, чому хороший програміст повинен бути одночасно ледачим і тупим . « Ох вже ці янкі. Придумають заголовок - а там нісенітниця суцільна » - подумав я тоді . Але через деякий час я і сам став помічати, що іноді тлумачні програмісти і правда говорять як роботи. Спочатку це навіть дратувало - людині начебто задають звичайний питання , а він прикидається шлангом і замість того, щоб відповісти відразу, починає ставити ряд абсолютно ідіотських уточнюючих питань . Колись мені такі діалоги здавалися форменим знущанням : - Слухай, а який у нас викликається метод , коли приходить повідомлення про відправку повідомлення?
- Який відправки ?
- Успішною відправки повідомлення .
- Яке повідомлення ?
- Про те, що все добре. З кодом « 200 ».
- Що значить «все добре » ?
- Ну, коли приходить повідомлення з кодом « 200 » і повідомлення доставлено одержувачу .

Опубліковано: 01/12/14 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест історичних подій, який буде цікавий технарю # 2 (1-7 грудня )

Усім привіт !
Перші два випуски Дайджеста Ви можете прочитати за цим посиланням :
Випуск 0:
Випуск 1: Вашій увазі представлений випуск дайджесту # 2. Отже, поїхали : Зміст: 1 грудня
Народження персонажа Шерлока Холмса
Реліз програми Fido
Початок будівництва моста під Ла -Маншем
Випуск ігрової консолі від Apple 2 грудня

Отримано патент на безпечну бритву
Реліз першої версії QuickTime
Представлений суперкомп'ютер NORC 3 грудня
Томас Едісон представив вакуумну лампочку з вугільною ниткою розжарювання
Народження Джона Бекуса , одного з творців фортран І Алголь
Піонер- 10 - перший супутник, которийи пролетів біля Юпітера
Sony Playstation 1 поступила в продаж в Японії 4 грудня
Отримано перше авторське право в СРСР, яке зареєстроване в області цифрової електронної обчислювальної техніки.

Опубліковано: 01/12/14 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Гід по корпоративним посадам на « C » - рівні. частина 3

Усім привіт !
У першій ( )
і другий ( ) частинах
ми розглянули в кожному випуску по 20 посад, в цій частині ми розглянемо 15 .

Опубліковано: 01/12/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг партнерок . Конкурс. Вакансія .

Хочу представити вам свій проджект , який я хотів зробити ще 3, а може і 4 роки тому. Точніше, що означає « хотів ». Я його починав робити, а потім переставав , а потім знову починав, а потім знову переставав . Так відбувається з усіма моїми починаннями , і в якомусь сенсі це прекрасно. Можливо, варто було точити ще трохи, але мій каже, що пора випускати пітона назовні.
Про проект Розробка , до речі, йшла на Yii . Взагалі мушу сказати, що українські програмісти це не менш важливо , ніж українські копірайтери . Ну ви розумієте . Єдина проблема - їх постійно кудись закликають , але я не зважився запитати куди і навіщо. Якщо коротко , то це рейтинг ПП на основі відгуків за різними критеріями , у кожної партнерки свій симпатичний профіль з міні- форумом ( а -ля чан ) і тих . характеристиками. Наприклад, це CPA мережа: За наведення на характеристику з'являється пояснення « що ця хрень означає ».

Опубліковано: 28/11/14 @ 01:40
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180