Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 18 . Грудень приніс 8880 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Якби не skalper, то з ПАММ рахунків у цьому місяці вийшло б 942 $, але він вдруге поспіль мені малину зіпсував. Зараз skalper близький до зливу, однак багато інвесторів не виводять залишився, сподіваючись вийти без мінуса, я в тому числі. Ну, а з реф. відрахувань в цьому місяці явний рекорд. Доходи з реф. відрахувань виросли: 8371 $
Доходи з ПАММ рахунків виросли: 509 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 6482 -12 $ (TP)
7031 +53 $ (sven)
5995 +59 $ (Avas)
7187 +65 $ (Вероніка)
7165 +129 $ (Вероніка)
18550 +648 $ (sven 2.0) 501149 -433 $ (skalper) Скріншот реф. балансу на 1 січня: Скріншот по ПАММ на 1 січня: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 січня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Хто? Так, до речі, ще одне. Після цього поста в William Hill хтось грошей залив через мене і ... ну да, злив.

Опубліковано: 04/01/13 @ 05:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : трохи аналітики , розмови про майбутнє аутсорсингу , пам'ятка опенсорсеру

Добрий день, шановні читачі. Новини
Скандал - на компанію Avanade подали в суд за неякісну розробку. Аналітика
Прогноз IT-трендів на наступний рік . Найпопулярніші мови 2012 року - інфографіка . Аутсорсинг поступово вимирає ? Інтерв'ю
Про державу і аутсорсити з Оксаною Борисенко :
Теорія
Перетворення за допомогою CSS3 проти GSAP - що швидше . Як розвивався YouTube . І знову про JDK 8 . Що необхідно пам'ятати, починаючи open-source проект . Нові версії
середу розробки Genera БД Apache Cassandra 1.2.0 - noSQL база даних у вигляді асоціативного масиву для зберігання величезних об'ємів даних. Для підняття настрою
Portal на калькуляторі:
Нагадаю, що ви можете підказати, які посилання варто додати в наступний Дайджест, за допомогою букмарклет , розширення для Google Chrome або просто поштою . У підготовці випуску брали участь: Андрій Дегелер , Сергій Волошин , Ігор Кононученко , Макс Іщенко , Руслан Шевченко , Сергій Маляров , Павло Обід .

Опубліковано: 04/01/13 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 66

Компанії SkilaMederi у Львові потрібно Analyst/Python programmer зі знанням однієї їх наступної областей : Data Mining, Machine Learning, Network Diffusion Models, Social Networks. Компанії Persha Studia для роботи над величезним ком'юніті-порталом потрібен Lead/Techexpert Python Developer зі знанням Django, MySQL, RabbitMQ. Харківська компанія Anvil Eight розшукує ініціативних, мотивованих на роботу хлопців для навчання (Python, Django) і подальшого працевлаштування. Навчання - безкоштовне, успішним студентам - стипендія. Компанії Інноваційні Рішення потрібно Analyst (математик) з досвідом написання наукових робіт для збору, обробки даних та складання тренінгів та інших навчальних програм. Компанія LocalSpecific шукає провідного розробника додатків під iOS з хорошими навичками спілкування. Зарплата від $ 3000. У львівський офіс компанії ELEKS потрібно Account Manager , який розуміє як працює компанія-розробник ПЗ.

Опубліковано: 03/01/13 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

Canonical обіцяє Ubuntu на телефоні до кінця 2013 року

Canonical анонсувала версію Ubuntu з touch - інтерфейсом . Перші телефони на базі цієї ОС обіцяють до кінця року . Або початку 2014. Ключова відмінність - " unified OS experience " . Елегантним рухом руки телефон перетворюється в робочу станцію : That full desktop is included in every high - end Ubuntu phone , and the phone can be managed just like an Ubuntu desktop or server , using standard Ubuntu management tools . Ubuntu націлена на ринки, що розвиваються і enterprise . І на виробників Android - телефонів : Being an open OS , Ubuntu is more likely to appeal to manufacturers that are already shipping Android phones than Windows Як щодо додатків для нової ОС ? HTML5 наше все : Unique Web app system lets you quickly adapt any Web property for installation as an app on the phone , running independently of the browser , with its own icon and access to system services . Це не допомогло Palm webOS , але часи змінюються .

Опубліковано: 03/01/13 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

Київський AI - клуб Grammarly : 300 відвідувачів в 2012 році

У 2012 році ми вирішили , що в Києві не вистачає живого спільноти розробників, займаються або цікавляться не тільки технологіями, але і темою прикладних досліджень - в області, що має зразкову назву Штучний інтелект. Для цього почали регулярно проводити оффлайн-зустрічі, які назвали AI-клуб. Хочу підвести його невеликі підсумки за рік. Не рахуючи першої зустрічі-знайомства, ми провели 4 заходи з повноцінними виступами, питаннями-відповідями і спілкуванням. Відеозаписи виступів в кількості 7 штук викладені на нашому каналі YouTube: Серед них і розповідь про нейронних мережах Дмитра Дзюби, який давно займається стала популярною останнім часом темою глибокого навчання, і веселе виступ Дмитра Січінава про можливості самого великого корпусу російської мови , і поки що перший виступ англійською на нашому клубі від Jordi Carrera Ventura з нашої компанії. Загалом, на зустрічах побувало більше 300 унікальних відвідувачів.

Опубліковано: 02/01/13 @ 01:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест приколів 2012

. b-typo img {max-width: 100%;} За традицією - добірка посилань, картинок і роликів для підняття настрою, опублікованих у випусках нашого дайджесту в році, що минає. Судячи з кількості - рік видався дуже навіть веселеньким. Будемо сподіватися, що наступний буде не гірше :) Посилання Сумна історія про розробку ПО від 8-річної дівчинки Саллі . доповідь Wat від Гері Бернардта (Gary Bernhardt) . поданням фільмів у вигляді коду . «Скріншоти безвиході ». список ідей написів на хакерських візитках . поповнювати збірку картинок для підняття настрою: «Чому Нікола Тесла був одним з найвидатніших гиків всіх часів ». як спочатку виглядали заголовні сторінки популярних сайтів . Підбірка жартів про дві проблеми. GIF-ки з тваринами , що зображують Git-команди. «енергонезалежності рішення ». Серія коміксів про програмістів на 9GAG. добірка поз програміста . Історія про те, як можна отримати авторські права на файл з трьома порожніми рядками .

Опубліковано: 31/12/12 @ 08:42
Розділ Різне Читати далі...

Підсумковий дайджест 2012

Добрий день, шановні читачі. Настала пора підводити підсумки минулого року. У передноворічному випуску дайджесту ми нагадаємо вам про найцікавіші події та матеріалах, які були опубліковані на DOU. Коротко про головне Січень:
Стартап Nimble з українським R & D отримав $ 1 млн ангельських інвестицій . Роман Хміль йде з GlobalLogic . Лютий: EPAM виходить на IPO . Березень: Роман Хміль очолює Ciklum . Квітень: Володимир Шаров став главою GlobalLogic в Україні . Липень:
Житомирська компанія Jelastic отримала грант від «Сколково» на $ 1 млн. Донецькі «шаговци» перемогли в конкурсі Microsoft Imagine Cup Вересень: Компанія Jelastic стала одним з переможців конкурсу Java-технологій Duke's Choice Technology Leader. Жовтень: Google набуває український стартап Viewdle . Листопад: Рейдерське захоплення в харківському Zfort . хакатони Другий київський ДОУ хакатони: вперше в Пабі! @ DOUhack VS @ 908 - Дніпропетровськ .

Опубліковано: 29/12/12 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : як створювався Jelastic , скандал в HP , ідеї для Raspberry PI

Новини Дублін претендує стати європейської штаб-квартирою світових ІТ-компаній. Менеджерам HP в Німеччині загрожує кримінальне переслідування за відкати в Росії. Засновник Bookmate звинувачує інвесторів у рейдерському захопленні компанії . Інтерв'ю PHP Core Team : «Мова росте подібно коралу» Jelastic. Як створювалася компанія . Стартап Code2Eye, який хоче перевернути уявлення про розробку software . Рой Рубін , X.Commerce. Практика HTML_CodeSniffer - онлайн-перевірка HTML-коду на відповідність стандартам. python-webencodings - Python implementation of the WHATWG Encoding standard. Красива візуалізація хмари тегів з відображенням числа елементів . Скрипт для закачування файлів на сервер . FooTable : a jQuery Plugin for Responsive Data Tables. Модульні веб-додатки за допомогою Node.js і Express: Пакети для Meteor . Більше сорока ідей для застосування Raspberry PI . ScalaJobz - ком'юніті з пошуку роботи для Scala-програмістів.

Опубліковано: 28/12/12 @ 10:47
Розділ Різне Читати далі...

ДОП - підсумки року та плани на 2013

У розробників все добре - software is eating the world , попит на людей які вміють «робити» технології тільки зростає. В України справи гірші, тому заводять трактор і «знову їдуть». Наші компанії круто додали в розмірах бізнесу та зрілості процесів. ЕПАМ вийшов на IPO , Сіклум і Глобал привели «топів» з боку . Компанії спробували «вийти із тіні» і пограти в політику, але тут поки одні фейли. З'являються центри розробки. Samsung раптово виявився роботодавцем для 1000 інженерів. Яндекс почав активно шукати розробників в київський офіс, Google і Microsoft (Skype) поки воліють наймати через місцеві компанії, але теж роблять це. Стартапи і «продуктові компанії» вже в моді, але ринок і гроші в аутсорсингу поки. Viewdle продався за $ 30-45 млн. Prom.ua виріс до 400 чоловік і впевнено заробляє гроші. Для решти поки - IPO Яндекса, Код Дурова і Social Network. Ми на ДОУ провели купу хакатони . Добре пожартували 1-го квітня. Закрили конкурс Best Employer.

Опубліковано: 28/12/12 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Фріланс- біржа з оплатою за час

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Втім, це не зовсім біржа, але так простіше донести думку. Хлопці з MegaIndex запустили внутрішній проект Team.MegaIndex . Його ідея в чомусь навіть тягне на інновації, хоча, як на мене, реалізація дуже така, ммм, «містечкова». Суть - оплачувати фрілансерам не фіксовану суму за роботу, а витрачений час. Інновації в тому, що цей самий час відслідковується за допомогою жучка, встановленого на комп'ютері виконавця. Виглядає воно так: Жучок фоткати раб. стіл виконавця кожні 5 хвилин, таким чином того ж дизайнерові не можна паралельно гортати лепру відволікатися на стороннє не варіант. Вірніше, варіант, якщо відключити запис жучка, але цей час просто не буде сплачено. На скріншоті вгорі видно, коли виконавець відключив жучок. Кожен з таких дрібних екранів вище можна розгорнути. Типу так: Або так: Я навіть не знаю радіти чи плакати.

Опубліковано: 25/12/12 @ 04:48
Розділ Різне Читати далі...

86-й , новорічний випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм »

У випуску ми підведемо підсумки і назвемо цікаві цифри за рік . А також привітаємо вас дорогі слухачі з Новим Роком . У програмі : На трьох. Харківські івенти . Наші гості за рік . Ринок праці . Активність за порами року . Про коментарі . Які країни і міста нас слухають . Підсумки року .
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 25/12/12 @ 02:08
Розділ Різне Читати далі...

Російські IT - компанії в Україні - чого чекати?

[Від редакції: Ігор Скоков - Senior Project Manager в компанії GlobalLogic. Практика ІТ-менеджменту з досвідом роботи в різних компаніях - як продуктових, так і аутсурсінгових, орієнтованих як на внутрішній ринок, так і на зовнішній.] Останнім часом обговорюється питання російських компаній, які ось-ось винесуть свої девелопмент-центри в Україну і повністю перекроять місцевий IT-ринок. Цьому повинні посприяти обвал гривні, падіння ставок оренди, крах стартапів, стагнація зарплат, бажання працювати в продуктових компаніях, навала марсіан, потрібне підкреслити. Висловлю свою думку по деяким пунктам: Обвал гривні та падіння ставок оренди нічого не дадуть з точки зору зростання привабливості України для російського бізнесу. Якщо компанії і заходять в Україну - то лише заради якісної і доступної робочої сили, оренда та інші витрати для цього бізнесу вторинні.

Опубліковано: 24/12/12 @ 12:23
Розділ Різне Читати далі...

Samsung планує набрати 200 чоловік у R & D офіс у Харкові

Як повідомляє Кореспондент , компанія Samsung відкриває R & D офіс у Харкові . За даними джерел ДОП , де-факто харківський офіс вже працює . Набирають middle/sr/lead розробників С/С + + , Java і embedded . У планах на 2013 рік - 200 фахівців . Зараз йде ремонт в новому офісі в БЦ AVE PLAZA , де компанія орендувала 1700 м2 на верхньому поверсі . Це другий офіс розробки компанії в Україні . У Києві Samsung R & D працює вже кілька років , і кількість технічних фахівців наближається до 1000 осіб . Нещодавно компанія переїхала , посівши 8 поверхів в новому БЦ 101 Tower на вулиці Льва Толстого . P.S. Відгуки про компанію співробітники залишають неохоче , тому оцінити умови роботи в порівнянні з лідерами ринку поки скрутно .

Опубліковано: 22/12/12 @ 12:54
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : конкурси від Microsoft і Mozilla , річний звіт GitHub , Qt5

Добрий день, шановні читачі. Новини Конкурс на кращу ідею від Microsoft. Happy 25th Birthday, Perl Mozilla запускає Game On - конкурс розробки web-ігор. Думки Загальна статистика за 5 років роботи незалежним розробником . Презентація The Future Of Mobile . The Making of Fastbook: An HTML5 Love Story . Звіт про результати року від GitHub . Практика Efficient CSS Compression in Perl . Brython - скрипти на Python замість JavaScript. Roots - потужний тулбокс для створення веб-фронтенді. Підсвічування коду регулярних виразів на сайтах. Slash - мова розмітки для NSAttributedString. JQuery-плагін для промальовування динамічних фотореалістичних тіней . Теорія Книга «Інші 14 есе про функціональне програмуванні та мові Haskell - серйозні» Розширений Фейнмановськие метод засвоєння навчального матеріалу - 33 курсу за рік . Презентація про нові стандарти С + + від Алекса Синякова . Порівняння принципів побудови інтерфейсів на iOS і Android .

Опубліковано: 21/12/12 @ 12:03
Розділ Різне Читати далі...

Скільки заробляють порно - туби ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. TeaserNet скинули мені кейс того, скільки може заробляти рунетний порно-туб. Урл теж дали, але, заборонивши його викладати. Отже, є порно-тубік: 89000 відвідувачів на добу 70% аудиторії з Росії 65% трафік з Яндексу (з Гугла Тухля) Від самого Тізернета встановлений звичайний Тізерна блок і Flip (по-суті, флеш банер у формі movie), дивіться саме останні дні: Ось за той же період по одному Flip (він встановлений 28.09.12 року): (* зараз вони піарять формат Flip, додаючи +20% до заробітків на ньому вебмайстрам та повертаючи 30% арбітражнікам) Виходить заробіток 3300 руб в добу на одному тільки Тізернете, але реклама і інша стоїть, всякі Дозвілля та Visitweb . речі, вся реклама там встановлена ??лише на сторінках відео, не в категоріях, категорії чистенькі (мабуть, трафік йде на них і в цілях підвищення ПФ в рот відразу не пхають гівно).

Опубліковано: 20/12/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Прогнози для українського ринку IT - праці на 2013 рік

У вересні 2011-го я закінчив чергову колонку про ІТ-ринок Москви наступним прогнозом щодо перспектив перенесення виробництва на Україну: « Тим не менше, поки вигода перевищує ризики, і я очікую початку масової міграції вже в 4-му кварталі цього року, принаймні, почнеться промацування грунту, вивчення можливостей, відкриття тестових проектів і так далі. » Подивимося, що саме вдалося зробити для виконання прогнозу, бо, як кажуть американці, put your money where your mouth is. За звітний період, не без моєї особистої участі, в Одесі відкрився офіс Мамби по мобільним технологіям і з'явилася команда проекту для Фінам, акціонера Мамби. У Києві працює команда для проекту Мамби по Win8, хлопці з wp7rocks.com , і недавно з'явилася команда ще одного російського проекту, platforma.mirtesen.ru (до речі, вони шукають пхпшніков і фронт-енд розробників). Тобто, процес виносу виробництва реально йде, і я не виключаю появу нових російських проектів на українській базі.

Опубліковано: 19/12/12 @ 01:40
Розділ Різне Читати далі...

Володимир Петруша : в програмісти з шахтарів

Біографії столичних айтішників, як правило, не відрізняються особливою різноманітністю: батьки-інженери - політех - перший бодішоп і пішло-поїхало. У провінціях, особливо, якщо ти не житель великого обласного центру, все може скластися зовсім інакше. Герой нашого сьогоднішнього інтерв'ю, Володимир Петруша, прийшов у програмісти з ... шахтарів. На даний момент Володимир працює розробником в компанії EngagePoint . - Розкажіть про свою трудову біографію детальніше ... - Народився я в Чернігівській області. Потім мої батьки за розподілом після інституту потрапили в Луганську область, в місто Ровеньки - це шахтарське містечко. Містоутворюючі підприємства - шахти, відповідно, 98% населення якимось чином пов'язані з цією промисловістю - хтось працює, хтось обслуговує. Після школи батьки відправили мене вчитися в Дніпропетровський гірничий інститут. Я відучився перший курс, але довелося зробити перерву на рік. Під час навчання я одружився, і треба було годувати сім'ю.

Опубліковано: 19/12/12 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

Про виловлювання трендів і самий ( ? ) Популярний серіал

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ні, все ж, виловлювання трендів буває дуже корисним. Я сам за серіалами стежу остільки-оскільки - плююсь від більшості нових, плачу від прийшла ущербності старих (типу «Як я зустрів вашу маму») і іноді моніторю статистику того-сього, в якій нічого особливо цікавого. Але, тепер погляньте на це: 10000000 показів. Я не бачив раніше, щоб який-небудь серіал доходив до позначки в 10 мільйонів за місяць. При чому, мова вже навіть не про Теорії великого вибуху з Декстер - ці спочатку на куди більш інтелектуальну аудиторію. Вони не настільки масові, як воно здається в гик-гуртках. Мова про рашн-треш типу Карпова або Закритої школи - таке зазвичай більш популярно, але теж не дотягує. Найсмішніше, що цей самий «Чудовий вік» навіть не російський серіал, а турецький. Зграя нудьгуючих домогосподарок абсолютно нереальна сила. Вони ж майже як таргани. Ні, таргани майже як вони. Але я трохи не про те.

Опубліковано: 18/12/12 @ 06:54
Розділ Різне Читати далі...

Як я викрадав автомобілі

Інтро Моя історія така ж, як і у інших сотень айтішників в Україні. Навчався я в математичному класі, мою школу на протязі багатьох років оточують недобудови, які в свій час були кублами. Далі був фіз-мат КПІ, на якому мене навчили усередині загрібати знання. Ну і класичний пошук себе, починаючи з середини університетського життя ... Пробував я працювати в банках, в магазинах електроніки і побутової техніки, взуттєвих магазинах, страхуванні і ще багатьох місцях. На щастя, мій стаж у всіх цих галузях обмежувався одним днем. Були в цій нестабільній низці досвіду, і професії наближені до IT - php'шние конторки, в яких я остаточно зрозумів, який роботи я не хочу. Незмінним було те, що я постійно вчив щось технічне. Спершу HTML, потім CSS, далі РНР, JS, а потім узявся за голову і зі злості вивчив Java SE. Остання технологія привела мене до лав автоматизаторів web-додатків і понеслося ...

Опубліковано: 17/12/12 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі . Частина 8 . Мільйон сторінок під НЧ .

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Колега підкинув цікавий URL.
З мене йому чмоки-чмоки. Ну, URL це http://vezoo.ru - сайту лише близько 9 місяців, тИЦ 20, мільйон сторінок в індексі Яндекса і трафік близько 20000/суткі. При чому, цей трафік був досягнутий не вчора, а за кілька місяців зі старту Проджект. Власне, його концепція «розрахунок відстаней між містами». Так що, з натяжкою можна навіть сказати, що це не дорвей, а цілком собі вузьконаправлений сервіс з монетизацією на РМЯ. Ідея в ньому є. Трафік ~ 20000 хостів складається з: 75% на основному домені vezoo.ru 25% на піддомені place.vezoo.ru Лічильники не з'єднані, але, так, перетинаються в плані аудиторії. Що з себе представляють landing page, на які йде трафік?
У випадку з основним доменом vezoo.ru це по-суті: 2 карти по API maps.yandex.ru, maps.google.

Опубліковано: 16/12/12 @ 04:53
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180