Чи варто довіряти Інтернет - джерел .

Чи варто довіряти Інтернет-джерел. Проблема, з якою часто стикаються інтернет-користувачі - це недостовірність джерел. В окремих випадках знайдена інформація стосовно однієї і тієї ж теми на різних сайтах може розрізнятися. У цій ситуації з'ясувати на якому сайті опублікована правдива інформація, а який сайт представив недостовірні факти, практично неможливо. В особливості в достовірності інформації можна засумніватися при читанні відгуків про той чи інший товар. Наприклад, на одному сайті написано, що ЖК телевізори з LED підсвічуванням варто купувати, оскільки вони повністю відповідають зазначеним характеристикам, а на іншому можна спостерігати негативні відгуки на адресу того ж телевізора. Безумовно, всім відомо, що не варто читати відгуки на сайті виробника того чи іншого товару, оскільки часто позитивні відгуки пишуть самі співробітники, а негативні і зовсім видаляються. Щоб визначитися купувати чи не купувати вибраний товар, необхідно прочитати відгуки на різних сайтах.

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони йде в Open Source !

На цих вихідних ми провели наш " останній " хакатони ДОП - DOU Hackathon Final Battle . Було круто , ще раз спасибі Яндексу , нашому генеральному партнеру . Список проектів є на github , фотки і відгуки - в . Ми провели 13 хакатони , в них взяло участь близько 700 чоловік . Є вже " ветерани " , які побували на трьох або більше хакатони , в різних містах . Спасибі всім, хто брав участь і підтримував ці івенти ! У наступному році ми хочемо спробувати абсолютно нову модель проведення хакатони . Модель , за якою працює TEDx , StartupWeekend та інші - організувати ДОУ хакатони зможе кожен , ми ж забезпечимо підтримку , від промо до спонсорів і рад по проведенню . Хакатони залишиться некомерційним заходом , just for fun . На 2013 у нас за планом 10 хакатони , включаючи один мега - хакатони влітку в дуже незвичайному місці . Плюс я шукаю " глобальних " партнерів і спонсорів , кому може бути цікаво підтримати хакатони - рух в цілому по всій країні . Хочете хакатони ? Спитайте мене як .

Опубліковано: 30/11/12 @ 08:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 61

Daxx шукає Scala/Java розробника в київський офіс. Grammarly, де 6 грудня відбудеться п'ята зустріч AI/NLP клубу , шукає AI/NLP розробника , Stanford-курси з AI, ML, NLP будуть плюсом. У компанію Paymentwall ту тейк овер зе ворлд вимагаються PHP і Frontend розробники. CloneFish шукає технічного продюсера для інтернет проектів з розважальною ігровий тематикою. Зарплата $ 5000. Для розвитку високонавантаженого проекту в що відкривається київський офіс компанії Olanola потрібно висококласний PHP-розробник . Зарплата $ 2000. У компанію Infopulse потрібно Senior. NET Developer для підтримки. NET додатки, яке працює на Linux через MONO. Харківському промисловому підприємству AstartaPlus, працює в сфері мережевих технологій, вимагається на роботу програміст С/С + + . Зарплата $ 3000. Запорізька компанія SMKvision шукає PHP/C # розробника . Юрій Вовченко повідомляє, що в США потрібні Delphi програмісти (на H1B а потім грінкарти). Якщо з сім'єю, то допоможуть з переїздом.

Опубліковано: 29/11/12 @ 01:59
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з анонімним рекрутером

Продовжуємо серію анонімних інтерв'ю на ДОУ. До роботи рекрутера багато хто ставиться досить неоднозначно - в «полюванні за головами» є чимало слизьких моментів. Наша гостя ділиться своїм досвідом хантингу. - У чому різниця між рекрутером і HR? Насправді схожість всього одне - робота з людьми. Рекрутер - це людина, яка наймає людей в компанію, тобто з'ясовує вимоги у замовника, шукає відповідних людей, собеседуют сам і координує процес найму та співбесід. А HR займається людьми, які вже найняті компанією. Суцільна паперова робота: оформлення на роботу, корпоративна культура, відпустки, лікарняні, звільнення, кадрові резерви, страховки, конфлікти і істерики, регулярні оцінки і пр. - І скільки коштує закрити вакансію, скажімо «сферичний Java senior у вакуумі»? Які будуть потрібні тимчасові, грошові витрати, може чогось ще? «Сферичний Джавера» коштуватиме сферичних грошей. Скажімо так: від $ 300 до $ 5 000. За часом - від 1 дня до 6 тижнів.

Опубліковано: 28/11/12 @ 12:38
Розділ Різне Читати далі...

Feedburner вже не пече : (

Ті, хто замість стандартного лічильника передплатників Feedburner використовував свій стиль виведення цієї інформації напевно помітили , що лічильник в один прекрасний момент просто перестав оновлюватися . Мене спіткала та ж доля і вже місяць як мій лічильник висить на одній цифрі , хоча в реалі цифра вже трохи інша . А справа вся в тому , що Google , нинішній власник сервісу feedburner , практично без жодних виразних пояснень і попереджень закрив API . Хоча пояснення все ж послідувало ( API декількох сервісів , в тому числі і фідбарнера морально застаріли ) , але змінює воно небудь мало .

Опубліковано: 27/11/12 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

82-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Вірою Ткаченко , співробітником # 1 в MacPaw

У випуску піде мова про створення продуктової компанії , техніку Apple і програмування під неї . У програмі : Про во'IT'і Знайомство з Mac Перехід на Objective - C з Java Конференції Майбутнє десктопа Розвиток і зростання компанії Книги у випуску : Inside Steve's Brain - Leander Kahney developer.apple.com
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 27/11/12 @ 12:20
Розділ Різне Читати далі...

7 грудня, Одеса - Front - End Meet Up @ Lohika

На жаль, зустрічі front-end фахівців проходять в Одесі нечасто, саме тому ми вирішили провести першу зустріч спільноти в одеському офісі Lohika у форматі вечірньої міні-конференції. 7 грудня в 18:30 на Front-End Meet Up @ Lohika наші колеги з київського та одеського офісів презентує два цікавих доповіді. З першою доповіддю виступить Сергій Галицький (Lohika, Kyiv) Кілька слів про доповідача:
Сергій більше 5 років працює на ниві Front-end development. Порядку 100 розроблених сайтів різної складності. У минулому - ведучий Front-end розробник порталу ukr.net . Зараз займає позицію SFE на проекті Clustrix. «HTML5. Що це таке і з чим його їсти? А з чим його їсти не треба :) » Що таке цей преславутий HTML5 і чому про нього так багато говорять. Це данина моді чи реальне полегшення життя рядовому розробнику? Сергій розповість, що з новомодних фішок можна застосовувати, а що-ні і чому.

Опубліковано: 26/11/12 @ 02:12
Розділ Різне Читати далі...

Магістерка для « айтішніків » . Інтерв'ю з Тарас Добко , дере проректором Українського католицького Універсітету

Український католицький Університет (УКУ) разом з Кластером інформаційніх технологій та бізнес послуг у Львові запускає магістерську програму з менеджменту в ІТ. Про плани Щодо запуску прогрійте в інтерв'ю ДОУ розповілі Перший проректор універсітету Тарас Добко та заступник Першого проректора з харчування ІТ Ярослав Терлецький. - Як вінікла Ідея Створення Програми? Тарас Добко: в університеті 4 роки успішно працює Львівська бізнес-школа. До нас звернули бізнес-середовища, щоб Створити таку успішну школу у Львові. Всі бізнес-школи зосереджені в Киеве, переважно, в регіонах Майже Немає. Почаїв клопітка робота, зустрічі, визначення пріорітетів, Принципів роботи, навчальної прогр. Так народилась бізнес-школа, Яка Вже має репутацію та авторитет (входити до трійкі Найкращий шкіл в Україні).

Опубліковано: 26/11/12 @ 01:06
Розділ Різне Читати далі...

Чим зможу - допоможу

Чим зможу - допоможу Нарешті я добрався до сторінки "Послуги ". А то все якось обіцяю допомагати своїм партнерам в ЦОП Profit-Partner, але обіцянки так і залишались обіцянками, чесно кажучи. Отже, послуги. Я не буду надавати весь комплекс від створення сайту до його стабільної монетизації, як це зазвичай буває. На даний момент можу допомогти своїм активним партнерам в ЦОП Profit-Partner підвищити доходи , звичайно якщо така можливість має місце бути, і працюю з внутрішньої перелінковкою , тобто всього дві послуги. Оптимізація контекстної реклами Цю послугу надаю абсолютно безкоштовно , але, як вже сказав вище, тільки моїм активним партнерам. Логіка проста - чим вище дохід у мого партнера, тим вище він у мене. Якщо Ви їм ще не являєтесь, але плануєте заробляти на контекстній рекламі, то будь ласка, реєструйтесь по цьому посиланню , будемо працювати. Також рекомендую почитати про РМЯ та профілі зокрема ось тут і тут.

Опубліковано: 26/11/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Парочка міфів про просування сайтів

Парочка міфів про просування сайтів Ті люди, які жодного відношення не мають ні до створення веб-ресурсів, ні до їх просуванню, часто мають взагалі неясне понятті про те, як це відбувається, а можуть і зовсім його не мати. Тому важко буває зрозуміти замовникам, що таке , які показники його ефективності, по якими принципами контори на кшталт «Стасео», на цьому спеціалізуються, будують просування і як зрозуміти, наскільки добре йде справа. Багато хто вважає - і абсолютно неправильно, що просування сайтів вимагає вкладення сил, праці і грошей тільки один раз, але насправді це зовсім не так. У реальності через дуже високої конкурентності серед сайтів в Інтернеті, злетіти з перших позицій, на які ціною старань чудових фахівців був виведений сайт, не так вже й складно. Адже неймовірна кількість сайтів прагне зайняти все ті ж перші позиції, і утримання на них тому представляється справою, що вимагає постійної уваги.

Опубліковано: 23/11/12 @ 03:29
Розділ Різне Читати далі...

Лайфхакі або корисні дрібниці для вашої зручності .

Лайфхакі або корисні дрібниці для вашої зручності. Слово «лайфхак» увійшло в наше життя досить недавно, і для багатьох є абсолютно незрозумілим. Утворилося воно шляхом злиття двох англійських слів - life (життя) і hack (злом), і в загальному позначає маленькі, але дуже корисні поради, які роблять наше життя набагато простіше. І так як прийшло це слово з інтернету, то і найбільшу ходіння має саме в інтернеті. Так, наприклад, велике поширення одержали лайфхакі Youtube - поради користувачам і для користувачів цього ресурсу. Youtube взагалі є дуже популярним ресурсом у користувачів інтернету. Складно знайти людину, яка жодного разу в житті не дивився б відео з Youtube - набагато частіше можна зустріти того, хто дивиться подібні відеоролики постійно. І звичайно, всім дуже хочеться не відчувати при цьому ніяких труднощів, знати, як зручніше знайти потрібний ролик, переглянути його в хорошій якості і зберегти.

Опубліковано: 23/11/12 @ 03:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : захоплення Zfort , скасування British Ruby 2013, як перемагав Обама

Добрий день, шановні читачі. Новини Хроніка «масок-шоу» в Zfort. Податкові пільги для IT-шників можуть залишитися лише на папері . British Ruby 2013 скасована - чому? Пакт про ненапад: Parallels домовилася з «Яндексом» , «Касперського» і іншими не Ханти програмістів. Найстаріший цифровий комп'ютер знову в строю . Tech wars : подробиці виборів в Америці. Думки Черговий рада від Пола Грема: How to get startup ideas . Which programming language is the most female friendly? Практика How to Detect DOM Changes in CSS DOM Sprites - альтернатива HTML5 Canvas. Теорія Проблеми безпеки в HTML5 . Свежевиявленние баги Windows 8 Історія появи Smalltalk. Extremist Programming.

Опубліковано: 23/11/12 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Шукаємо головного редактора на ДОУ / / "не журналіста "

Завдання - забезпечити ДОУ місце найавторитетнішого галузевого проекту. Ми НЕ шукаємо професійного журналіста, новостнікі або «випускового редактора». Навпаки. Я вірю, що людина, який розібрався з покажчиками на Сі або настройкою nginx в змозі розібратися з медіа. Але не вірю в протилежне. Шукаємо людину, яка готова проміняти кар'єру Сеньйори-ПМ-техдір і зарплату в $ 5000 в аутсорсингу на можливість зробити крутий продукт і заробити собі ім'я. Стать значення не має. Дуже добре, якщо у вас був досвід роботи у фрілансі, досвід тімліда або керівництва невеликий аутсорсинг компанією. Зафейлівшійся стартап теж ок. Досвід роботи журналістом/редактором в паперових медіа буде швидше мінусом. Досвід онлайн-медіа в плюс. Безумовно, потрібно вміти викладати грамотно свої думки, але ще важливіше - їх мати. Критично: ІТ бекграунд, інтерес до ринку, вміння працювати з людьми. З рештою допоможемо. Це не про технології, це про ринок.

Опубліковано: 23/11/12 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

28 листопада, Львів - Lviv PM Talk # 02 @ Lohika

PM TALK # 02: DELEGATION AND SALES FUNCTIONS OF PM Доброго дня! Зовсім скоро, 28 листопада , у львівському офісі компанії Lohika відбудеться Зустріч лідерів команд и проектних менеджерів - PM Talk # 02 . Цього разу з доповідямі Було запитано двох проджект-менеджерів: · Роман Лаврів (Project Manager з більш Як 9 рокамі досвіду керівніцтва проектами. Сейчас працює на посаді Senior Project Manager в компанії GlobalLogic та керує проектом в Галузі Medical Device Software): Зроби Доповідь на тему «делегування » и розповість нам Що делегуваті, Навіщо и Як правильно Це робіті. · Олена Занічковська (Project manager з більш Ніж 7-річнім досвідом в області Управління проектами з основним акцентом на складні веб-Рішення. Більше 4-х РОКІВ досвіду в Program Management. На Сейчас, Як менеджер з розвитку бизнеса веб-і мобільніх услуг компанії Eleks, Олена відповідає за Розвиток даного навпростець и поиск на нових Замовніків.

Опубліковано: 22/11/12 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня, Київ - П'ята зустріч AI / NLP клубу Grammarly

Зустріч буде присвячена Natural Language processing. Спікери: Дмитро Січінава (Ін-т російської мови ім. Виноградова Російської академії наук, Москва). Тема: ruscorpora.ru : історія, можливості та перспективи. Мова піде про Національний корпусі російської мови - найбільшому східнослов'янському лінгвістичному корпусі, - про його підпроектів і напрями розвитку. Кому цікавий корпус, крім лінгвістів? Що може бути в корпусі, чого не знайде Яндекс? Які корпусні проекти розвиваються в Україні і для української мови? Про це та про інше розповідає Jordi Carrrera Ventura (NLP developer Grammarly) Тема: Enabling unsupervised classification of social media via clever linguistic tricks. In this talk I will explain how structural properties of natural languages ??can be used to decrease the complexity of a document classification task in order to make it more tractable for an unsupervised machine learning algorithm.

Опубліковано: 22/11/12 @ 06:25
Розділ Різне Читати далі...

Платники під майбутні ігри?

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Взагалі, я за ринком платников не стежу, для мене воно малоцікаво, але ось це по моєму чогось нове: В контексті (і в РМЯ заодно) живуть платники під розроблювану GTA 5, яку вже сьогодні дуже активно шукають, мріючи спробувати Бетко. Вчора висів thegta-online.ru, сьогодні в KIS він вже забанений. Сьогодні в спец. розміщенні сидить freeinfo2012.in, який редірект на ruz-fun.com/s4496/gamegtav /: Перший платник виглядає так: Другий так: Після введення логіна, як зазвичай, просять ввести телефон. Втім, другий платник витонченішими, вони ще дають персонажа вибрати: Що там замість гри - не уявляю. Такі ось розводи. Аудиторія в GTA казуальна, напевно ведуться. Під небудь The Sims 4 теж, напевно, пішло б, але краще не треба.

Опубліковано: 22/11/12 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 60

Харківська компанія Zfort Group , в якій кожен співробітник при бажанні може сам собі обирати проекти над якими працює, шукає ASP.NET розробника . У випадку, якщо у вас алергія на маски - розгляньте варіанти роботи в Голландії (там потрібні Java, РНР, QA і. NET розробники а також Perl, UX, Front-End фахівці ). Американський стартап invi.com віддаленого Scala розробника . Компанія «відомість » запрошує на постійну роботу в харківський філіал програміста на посаду Senior Java Developer . Зарплата $ 3500. Компанії Mediasapiens в Харкові вимагається старший CoffeeScript розробник . Знання backbone.js і chaplin.js буде плюсом Зарплата $ 2500-3000. Проект seolib.ru , лідер в розробці засобів аналітики пошукових систем, шукає старшого PHP розробника в Одесі. Зарплата від $ 2000. Вік від 25 років. Likez.ru , система, яка знаходить і обробляє кращі (за кількістю Лайка і репостов в соц.

Опубліковано: 22/11/12 @ 12:47
Розділ Різне Читати далі...

Російські ІТ - компанії змовилися зупинити гонку зарплат (насправді немає )

Цитую CNEWS : Компанія Parallels уклала безпрецедентний за масштабами угоду про непереманіваніі розробників. Взаємні домовленості були досягнуті з «Яндексом», «Лабораторією Касперського», EPAM і Acronis. За рахунок цього компанії розраховують уповільнити гонку зарплат. Щось подібне намагалися зробити років десять тому в Харкові, під ім'ям ІТ-Асоціації. Не дуже вийшло, і компанії потім неодноразово заявляли, що це була помилка і взагалі далі розмов справа не зайшла. В принципі, це називається анти-конкурентні дії. У 2004 році Євросоюз оштрафував компанію Майкрософт на $ 800 млн з схожою формулюванням. У штаті Каліфорнія заборонено в трудовому договорі обмежувати права працівника на перехід в компанію-конкурент . Представник компанії Parallels заявив, що «рабство скасували» і «співробітник повинен мати можливість вибирати місце роботи». Ще б пак - юридичних будь-які подібні домовленості сили не мають.

Опубліковано: 22/11/12 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити на партнерці по покупці товарів закордоном EbayToday.ru

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Суть EbayToday.ru в тому, щоб взяти на себе всі складності по доставці товарів з зарубіжних шопів типу eBay, Amazon. Бот EbayToday.ru вміє навіть торгуватися на eBay, роблячи ставки на потрібний покупцеві лот за 5 секунд до закінчення аукціону. Ну і - у цього сервісу є партнерка, а у цієї партнерки ось-ось почнеться конкурс.

Трохи про партнерці Але перш ніж розповідати про конкурс, розповім про партнерці.
Топ партнерів у них виглядає якось так: Насправді, не дуже вражає, але зате без накрутки. Перші ~ 3-4 місця, як мені говорять, арбітражнікі. До речі, з контексту лити трафік по ключевиком «ebaytoday» заборонено. Платить партнерка 25% від своєї комісії (а це 10% від вартості товару) + з деяких пір ще 5% від вартості доставки. Про доставку можна почитати тут .

Опубліковано: 21/11/12 @ 02:33
Розділ Різне Читати далі...

Маски - шоу в офісі Zfort ( Харків )

UPDATE 16:05: прийшов директор, сказав, що все знаходиться в режимі врегулювання. UPDATE 15:05: відкрили офіс, співробітників почали випускати додому, але до комп'ютерів не підпускають. Спілкуються з директором. Офіс харківської компанії Zfort заблокований міліцією. За даними компанії, «гостей» близько двадцяти осіб. Начебто міліція. Прийшли з кувалдою. Звинувачують у завантаженні неліцензійного софта з сайту Чугуев.Ком.Уа. Співробітників не випускають, вимагають підписати незрозумілу «цидулку». Юристи компанії поки змушені чекати за дверима, всередину їх не пускають. Думка адвоката На думку адвоката Дениса Овчарова (юридична фірма «Юскутум», працює з асоціацією «ІТ України»), в діях силовиків в офісі Zfort помітно недотримання норм нового КПК. «Співробітники компанії виклали в мережу фото повістки до слідчого, зверніть увагу на два порушення: 1) не зазначений номер кримінального провадження 2) з'явитися до слідчого потрібно на наступну добу. Ст.

Опубліковано: 21/11/12 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180