4 лютого, Чернігів - Майстер - клас з розробки мобільних додатків для Android в Чернігові

4 лютого в Чернігові компанія Stanfy проведе майстер-клас з розробки мобільних додатків для Android. Відкрита реєстрація на майстер-клас. «Майбутнє за Андроїд» - це ми чули, аналітики давно про це говорять. Секрет успіху платформи, мабуть, в тому, що по ряду причин вона є більш привабливою для виробників смартфонів, ніж інші операційні системи. Платформа Android від Google вже зайняла значну частку ринку. Це доводить той факт, що більшість відомих виробників активно використовують платформу Android для своїх пристроїв. Якщо ви досвідчений програміст або розробник ПЗ, який горить бажанням дізнатися щось новеньке про Android; чи початківець розробник, який недавно перекваліфікувався і до кінця не знає всіх особливостей цієї платформи, приходьте до нас на майстер-клас. Наші провідні розробники і менеджери проектів готові поділитися своїм досвідом.

Опубліковано: 16/01/12 @ 08:16
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XII : Юлія Тупчій розповідає про практику IT -рекрутингу в Україну

Перед Новим роком в гості на Профіт -Шоу зайшла Юлія Тупчій - керуючий партнер одного з перших і найбільших українських рекрутингових агентств , що спеціалізуються на сфері IT. У програмі - підведення підсумків минулого року , прогнози на 2012 рік і відповіді на питання, які будь-який розробник хоче поставити рекрутеру .

Опубліковано: 16/01/12 @ 01:04
Розділ Різне Читати далі...

25 - 26 лютого, Донецьк - ДОУ Хакатон - Донецьк!

Час: з 14:00 25 лютого по 16:00 26 лютий + афтепаті для тих, хто вижив Ми провели вже 5 (!) ДОУ Хакатонов в Києві, Одесі, Львові, Харкові та Дніпропетровську. На підході шостий: ДОУ Хакатон - Донецьк! Правила цього заходу вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або з командою. Мова і технологію ви обираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт Хакатона. Півгодини на анонс ідей своїх проектів та пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 15/01/12 @ 04:06
Розділ Різне Читати далі...

25 - 26 лютого , Донецьк - ДОУ хакатони - Донецьк!

Час: з 14:00 25 лютого по 16:00 26 лютий + афтепаті для тих, хто вижив Ми провели вже 5 (!) ДОУ хакатони в Києві , Одесі , Львові , Харкові і Дніпропетровську . На підході шостий: ДОУ хакатони - Донецьк! Правила цього заходу вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! UPDATE: У вас є можливість отримати спеціальний приз від компанії Magento «за кращий PHP-проект»! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 15/01/12 @ 04:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: «Сталкер Шредінгера » , банкрутство Mandriva, демографічна незбалансованість , міфи App Store

Добрий день, шановні читачі. Сьогодні український парламент вирішив порадувати компанії, які не встигли привести бази персональних даних у відповідність до законодавства, та прийняв рішення про перенесення посилення відповідальності за ці порушення на 1 липня 2012 року. Тим часом у Києві розпочав роботу інкубатор стартапів Віктора Пінчука EastLabs, повідомляє AIN.ua . Проекти, що пройшли відбір, отримають інвестиції до $ 20 тис. в обмін на частку 15%. І ще одна потенційно хороша новина: закриття компанії GSC Game World, про який стало відомо наприкінці минулого року , може не відбутися. За інформацією Сергія Галенкіна , команда проекту шукає інвесторів, готових вкласти гроші в проект STALKER 2 (він же, за влучним висловом одного з коментаторів, «" Сталкер "Шредінгера »). Новини У понеділок Mandriva може оголосити про банкрутство представлена ??FreeBSD 9.0 викладання файлів в загальний доступ стало офіційною релігією .

Опубліковано: 13/01/12 @ 01:43
Розділ Різне Читати далі...

Парламент відстрочив посилення штрафів за порушення, пов'язані з базами персональних даних

Вадім Шестаков Верховна Рада перенесла на півроку введення закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» - з 1 січня на 1 липня 2012 року. За відповідні зміни до прикінцевих положень Закону проголосувало 286 депутатів з необхідних 226, передає РБК-Україна . У разі підписання Закону президентом, він набуде чинності з дня опублікування У пояснювальній записці до Закону вказано, що його введення в силу потрібно відтермінувати, оскільки на даний момент відсутнє чітке визначення терміна «база персональних даних», а суми штрафів за порушення значні. Також в законі не сформульована мета обробки персональних даних, він посилається на норми ще не прийнятих законів, не визначений статус інформації, отриманої з відкритих джерел (у тому числі зі ЗМІ та інтернету).

Опубліковано: 13/01/12 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 15

Компанії Materialise потрібно Algorithm Researcher с хорошим знанням математики, англійської та C ++. ElephantHead Software шукає C + + програміста з досвідом розробки під iOS або Android. Зарплата від 24000 грн. Донецька компанія JetThoughts шукає Android розробників , можлива дистанційна робота. Soge Mobile шукає iOS програміста в Одесі, зарплата від 2500 $. Archer Software шукає Java розробника , проект - Mrl. - Високопродуктивний зворотний проксі, розроблений для повної локалізації вмісту сайту клієнта в режимі реального часу. Запорізької компанії Behind The Ocean , яка займається розробкою найбільшої біржі фріланса oDesk потрібен Senior JS Developer . Зарплата від 2000 $. Сигма України шукає ASP.NET програміста у Харкові для участі в розробці систем контролю доступу та управління обладнанням об'єктів будівництва. У харківський офіс компанії Mirantis потрібно Back-end Python engineer для участі в розробці продукту Dell.

Опубліковано: 12/01/12 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Деякі правила поліпшення временн?й оцінки завдання

Автор статті: Олександр Дремов .
Підготовка статті до статті: Олексій Мудрик . Зміст 1. Введення 2. Про оцінку часу 2.1. Зрозумійте, що саме вам треба зробити в результаті 2.1.1. Деталізація завдання 2.1.2. Визначення ризикових підзадач 2.1.3. Оцінка часу деталізованої завдання 2.2. Оцініть якість вашої оцінки 2.3. Для менеджерів 2.4. Коротко про інструментарій 3. Підсумки © ralphb58
1. Введення - Що ж ми бачимо, товариші? Ми бачимо, що блондин грає добре, а брюнет грає погано. І ніякі лекції не змінять цього співвідношення сил, якщо кожен індивідуум окремо не буде постійно тренуватися в шашки ... тобто я хотів сказати - в шахах ... І. Ільф & Є. Петров. «Дванадцять стільців».
Глава XXXIV. Міжпланетний шаховий конгрес Мене попросили розповісти про те, як правильно, з моєї точки зору, оцінювати час на завдання. В якості вступу хочеться сказати трошки про людський фактор і розходження в психіці різних людей.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:45
Розділ Різне Читати далі...

Приємне з корисним: віджети ВКонтакте і Facebook

Віджет коментарів вконтакте Зовсім недавно для одного свого нового сайту мені знадобилося встановити додатково пару форм коментарів від ВКонтакте і Facebook. Сайт суто розважальної тематики, тому подібні форми необхідні як повітря (до речі, і я вам повідомлю про запуск цього проекту, буде весело, смішно і страшно цікаво , обіцяю). Можна звичайно скористатися disqus , але важливо розуміти, що залишаючи на сайті коментарі через віджети соціальних мереж вони автоматично публікуються в стрічці користувача, а це додатковий трафік, а іноді навіть основною. Для сайту розважальної тематики це природно більш ніж вигідно. Сама установка проблем не викличе ні у кого, все досить просто. Але шльопати одну форму під інший не дуже добре. А при наявності великої кількості коментарів та форма, що виявиться нижче може просто загубитися у стрічці. Вихід був знайдений досить швидко - панель вкладок . Ось що нам потрібно.

Опубліковано: 10/01/12 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

Нова соціальна мережа від Microsoft

Це жахливо. Ще одній соціальній мережі я напевно не витримаю ... хоча подивимося. Авось придасться. Я говорю про нової соціальної мережі від Microsoft - so.cl ( класний домен) . Вчора мене люб'язно інвайт запросили випробувати цю новинку, хоча чесно зізнаюся , радості особливої ??від цього я не відчув. "Сира ", якась не дуже зручна, навіть з кодуванням кириличному проблеми є. Загалом робити там поки особливо нічого, але руку на пульсі треба б тримати. So.cl явний конкурент g +. Чує моє серце, змовилися Біллі з Марком придушити проклятого гіганта google в соціальній ніші , адже не просто так авторизація там через facebook зроблена. Ах так, до чого цей пост. Реєстрація там по инвайт і якщо кому цікаво , будь ласка , вишлю .

Опубліковано: 10/01/12 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

10 музикантів одного хіта

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Хочу підняти одну цікаву тему. Поговорити про музикантів і групи, у яких за весь довжелезний період творчості народився тільки один великий хіт. І ось вони з ним їздять-їздять, туди-сюди, сюди-туди, пестять-плекають, буває переспівують себе ж і це вже на все життя. Список в пості - мій, я його ні звідки не копіював, частково згадував сам, частково ходив-збирав по Last.fm. Цей ресурс цілком показник. Так, в якихось країнах ситуація інакша. У якихось країнах у скажемо A-Ha є не один, а кілька хітів. І все ж.

Sin?ad O'Connor | Nothing Compares 2 U Ця пісня була написана Прінсом в 1985 році для своєї місцевої групи The Family. Однак у виконанні The Family ніхто про неї так і не дізнався. Звучала вона в оригіналі, прямо скажемо, так собі. Але в 1990 році Шинейд запозичила Nothing Compares 2 U і зробила з неї, ну, абсолютний хіт, досягнувши перших місць де тільки можна.

Опубліковано: 08/01/12 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

Підсумки року для DOU

Короткий пост-ретроспектива 2011 і наші найближчі плани. Рік тому ми «поламали» сайт, перезапустивши його на новому движку. Щось вже полагодили і зробили краще, щось ще в роботі. Зібрали нову технологічну команду, яка займається розвитком продукту. До кінця 2011 зібрали редакцію, яка буде готувати і випускати авторський контент. Провели 5 штук Хакатонов, один Стартап Міксер, парочку Hackers & Founders і ще DOU HR Cafe. Запустили власний розділ Робота і провели Best Employer. Запустили новий розділ Колумніст. За 2011 на DOU було опубліковано близько 500 матеріалів і більше 58 тис. коментарів, сторінки сайту були переглянуті понад 8 млн. разів. Кількість full-time співробітників збільшилася з трьох до семи. Плани Що стосується 2012, підхід у нас оппортуністскій. Довгострокових планів не будуємо, слухаємо що нам кажуть користувачі й компанії. Насамперед пофіксено відгуки про компанії, які закрили наприкінці минулого року. Допив розділ Робота.

Опубліковано: 06/01/12 @ 01:07
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: троичная логіка, Nginx FTW , майбутнє CouchDB , код- ревью Another World , аутсорсинговий хоррор , краща рецензія книги по C

Добрий день, шановні читачі. У першу чергу, вітаю всіх з наступаючим Новим роком! Успіхів вам, удачі, звершень та оптимізму! Нехай цей рік буде хоча б трохи краще, ніж попередній. Поки багато співвітчизників, включаючи депутатів верхновний Ради, знаходяться на канікулах, гучних новин в українській IT-галузі не чутно. Зате в суміжній Білорусі вчора набув чинності закон про чергові зміни до місцевого КпАП . Зокрема, тепер робота індивідуальних підприємців та юридичних осіб з використанням «мереж, систем і ресурсів, не розміщених на території Білорусі», карається штрафом в районі € 100. З цікавого читання з сусідніх республік - стаття в «Компьютерра» про ЕОМ «Сетунь» з трійкової логікою і шпигунська історія з «Хакера» про «закладках» в китайських материнських платах . Новини Веб-сервер Nginx обігнав Microsoft IIS за кількістю використовують його активних сайтів; конкурс Pokki 1UP : напиши гру на HTML5 і виграй $ 30 тис.

Опубліковано: 06/01/12 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

Стартап Nimble з українським R & D отримав $ 1 млн ангельських інвестицій

Молода компанія Nimble, що випускає однойменний « соціальний »CRM-інструмент, офіційно анонсувала отримання фінансування в розмірі $ 1 млн. У число інвесторів увійшли Google Ventures, Марк Кьюбан (Mark Cuban), Джейсон Калаканіс (Jason Calacanis), Дон Додж (Don Dodge), Дхармеш Шах (Dharmesh Shah) та інші. Українські R & D-офіси Nimble знаходяться в Херсоні, Миколаєві та Києві. На сьогоднішній день штат стартапу нараховує більше 30 осіб, приблизно дві третини з яких - технічні фахівці, що знаходяться в Україну, а остання третина - маркетингова і продуктова команда в Лос-Анжелесі. Коротка історія Nimble Точкою відліку у розвитку Nimble стало 1 серпня 2009 року. За словами Юрія Баранова, одного із засновників компанії, в цей час «невелика група розробників з Херсона і Києва почала займатися аналізом існуючих продуктів, підбором технологій для реалізації нашого продукту, потім роботою з продуктовим менеджментом, щоб отримати low-fi і потім hi-fi вимоги ».

Опубліковано: 05/01/12 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

Взаємодійте правильно, або Що запропонувати клієнту

Зважаючи довгих років мого животіння в різних сервісних (аутсорсингових) компаніях, накопичився певний досвід так званих Kick-off процедур для різних проектів. Цим я і хотів би поділитися. © mediastone Перше, на що, на мій погляд, слід звернути увагу, - передбачуваний тип взаємодії. Типи проектів Раджу спробувати відповісти на просте запитання: навіщо ми (команда компанії А) потрібні їм (клієнту або команді компанії Б)? Варіанти відповіді: a) У них (компанії Б) є гроші і руки (своя команда), але немає часу для реалізації;
b) у них є ідеї і час, але немає грошей (достатніх, щоб найняти команду on site); c) у них є гроші, ідеї і час, але немає рук (фахівців). Розглянемо ці варіанти детальніше: a) Це типовий приклад так званого Team Extension (в інших джерелах - Fixed Team). Тут важливо побудувати довіру між усіма членами команд. Обидві команди повинні відчувати себе в одному човні. Необхідно уникати будь-яких непублічних комунікацій.

Опубліковано: 05/01/12 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 14

Компанія Юнівеб запрошує до співпраці iOS/Objective- C Lead розробника . Проект: Mchat.com - соціально-орієнтований багатоплатформовий месенджер. Зарплата 2500 $. MLS автоматика шукає iPhone розробника в Донецьку зі знанням C/C + + і основ ООП. Зарплата 8000 грн. Компанія SysIQ, Inc. , яка спеціалізується на рішеннях в області e-commerce для великих корпоративних клієнтів, запрошує на роботу Java тімліда . «Айбокс», лідер ринку моментальних платежів на Україну, шукає стресостійкість, акуратного, відповідального, самоорганізована, дисциплінованого і уважного Java-програміста , який володіє аналітичними здібностями. Компанії Consumer Health Technologies потрібен Java архітектор . Insoft Ukraine шукає Java інженера у Харкові. Обіцяє використання cutting-edge технологій, таких як J2EE, Java, Swing, JSP, Servlets, JMS, Web Services і XML. Компанія Done , що займається впровадженням ERP-систем, пропонує професійне зростання молодим фахівцям .

Опубліковано: 05/01/12 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

12 січня, Київ - DrupalCaf? № 13

Перше DrupalCaf? в цьому році відбудеться 12 січня. Вхід на захід безкоштовний з попередньою реєстрацією. Реєструйтеся на захід тут: Проводити DrupalCaf? ми будемо в офісі компанії Ciklum, яка люб'язно надала приміщення і допомагає в організації заходу. Досвід проведення DrupalCaf? показав нам, що на захід приходять не тільки досвідчені розробники, а й новачки, які тільки починають дізнаватися про Drupal. Я вирішив допомогти таким дітям! Саме для цього після доповідей буде відведено 30 хвилин на «Питання & Відповіді». Кожен може поставити будь-яке питання про Drupal і отримає кваліфіковану відповідь! План заходу: Доповідь: «Entity API». Доповідач - Юрій Герасимов. Рівень теми - професійний. Потрібні знання - Drupal, PHP, MySQL. Доповідь: «парсинг сторінок». Доповідач - Максим Белушкін. Рівень теми - професійний. Потрібні знання - PHP. Доповідь: «Пошук вразливостей в коді». Доповідач - Влад Савицький. Рівень теми - професійний. Потрібні знання - Drupal, PHP, MySQL.

Опубліковано: 04/01/12 @ 04:39
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XI : Рагнар Сасс і довга дорога з Естонії в Кремнієву Долину

В одинадцятому випуску Профіт -Шоу немає питань - замість цього протягом 45 хвилин Рагнар Сасс ( Ragnar Sass ) розповідає про свій досвід стартаперів та компанії Pipedrive.com , засновником якої він є. За цю годину без чверті можна дізнатися багато цікавого про стосунки з інвесторами та командою , почути корисні поради по UI, написання листів , мистецтву elevator pitch і просто надихнутися цікавим досвідом. Випуск записаний на DOU Startup Mixer .

Опубліковано: 04/01/12 @ 12:42
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 6. Грудень приніс 2609 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Ну, якщо коротко, то в порівнянні з листопадом все трохи зросла.
Цифри за грудень: Дохід з реф. відрахувань - 2136 $ (в листопаді 1926 $)
Дохід з самих ПАММ - 476 $ (в листопаді 378 $) На початку грудня з балансів нічого не знімав, тому що хотів відсвяткувати НГ як біла людина. Але потім зрозумів, що тут як не святкуй - все одно залишуся гівном. Так що, я й не святкував. Прийшов ще один гальмах рік, чого тут святкувати то. Баланс реф. рахунку на 31 грудня (знову ж таки, скріншот скоріше для мене): Баланси ПАММ на 31 грудня: Вероніка знову рулить, я знав. 5995 - 120 $
7165 - 218 $
7187 - 93 $
6482 - 12 $
7031 - 33 $ Ну так більше сказати те особливо й нічого.
Будете вкладатися - чи не забувайте про мене .

Опубліковано: 01/01/12 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 6 . Грудень приніс 2609 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Ну, якщо коротко, то в порівнянні з листопадом все трохи зросла.
Цифри за грудень: Дохід з реф. відрахувань - 2136 $ (в листопаді 1926 $)
Дохід з самих ПАММ - 476 $ (в листопаді 378 $) На початку грудня з балансів нічого не знімав, тому що хотів відсвяткувати НГ як біла людина. Але потім зрозумів, що тут як не святкуй - все одно залишуся гівном. Так що, я і не святкував. Прийшов ще один Галімов рік, чого тут святкувати то. Баланс реф. рахунки на 31 грудня (знову ж таки, скриншот швидше для мене): Баланси ПАММ на 31 грудня: Вероніка знову рулить, я знав. 5995 - 120 $
7165 - 218 $
7187 - 93 $
6482 - 12 $
7031 - 33 $ Ну так більше сказати те особливо й нічого.
Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 01/01/12 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180