успішний бізнес

Успішний бізнес Бізнес може стати корисним тому, хто знає, навіщо починати власну справу і, що робити з грошима, які він отримає. Адже заробити багато грошей і з розумом направити їх розподіл можуть не всі. Часто справа не в тому, скільки ми працюємо, де ми працюємо і скільки отримуємо. Вся справа в тому, як розпорядитися своїми доходами і в наявності мети, заради якої ми заробляємо ці гроші. Важливо завжди пам'ятати свою мету і не припиняти вчитися, адже тільки так можна не тільки зробити свою справу успішним, але й удосконалювати його кожен день. Якщо ви ще не знаєте з чого почати і у вас немає досвіду роботи, ви можете пошукати роботу в інтернеті, наприклад, на сайті і з допомогою простої роботи зрозуміти, що вам дійсно потрібно, навчитися бути дисциплінованим, працелюбним і цілеспрямованим працівником. Сьогодні сфери діяльності дуже широкі, ви можете відкрити власну фірму, почати заробляти на Forex ринку або освоювати простори заробітку в інтернеті.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:47
Розділ Різне Читати далі...

Чому інвестування - це добре?

Чому інвестування - це добре? Під інвестуванням сьогодні ми розуміємо вкладення ваших грошей у певний об'єкт для того, щоб в подальшому ви отримували від цього прибуток або, як кажуть, «гроші працювали на вас». Часто люди переконані, щоб стабільно мати багато грошей і добре заробляти необхідно довго і напружено працювати. Дійсно, люди, що приділяють багато часу роботі часто домагаються блискучих успіхів, але так відбувається далеко не зі всіма. Люди витрачають багато часу і сил на добування грошей, але після навіть не знають, що з ними робити, адже весь час займає робота, або зовсім не досягають бажаних успіхів. Саме в цьому випадку інвестування може стати вашим помічником. Інвестування дозволяє заробляти вам гроші навіть сидячи на своїй улюбленій роботі. Як відомо інвестування на увазі під собою вкладення грошей, наприклад, в акції компаній, облігації, нерухомість, бізнес та інше.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

Історія успіху - Андрій Круз

Історія успіху - Андрій Круз Напевно мало хто з людей досягли успіху може сказати, що прийшов до свого успіху відразу і без зайвих перешкод. Багато успішні люди одержимі своїми неймовірними ідеями та знаннями ще з самого дитинства. А у багатьох йдуть довгі роки на пошуки того «я», яке робить їх щасливими і такими знаменитими. Сильною стороною всіх успішних людей є їх завзятість і віра в те, що вони роблять. Але трапляється і так, що люди просто живуть звичайним життям, навчаються, працюють, подорожують і навіть не підозрюють, що колись в їх житті відбудеться переломний момент, вони створять щось незвичайне і успіх увірветься в їхнє життя. Кожна з історій успіху є особливою і не схожою на інші. Однією з таких історій можна назвати історію успіху письменника фантаста Андрія Круза. Письменник народився в Твері (раніше р. Калінін). З дитинства займався боротьбою і брав участь в різних змаганнях і, до речі сказати, не залишався без призів.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет під забороною

Інтернет під забороною Інтернет сьогодні має безліч функцій, виконуючи які надає величезну допомогу практично кожному з нас. Навіть самі консервативні люди, від яких часто можна почути, що інтернет - це зло, що через нього сучасна молодь забула, що таке книги, театри і навіть побачення, ні-ні, та й звертаються за допомогою до інтернету. Адже набагато простіше підійти до комп'ютера і подивитися афішу тих же самих театрів або розклад виставок, а також відразу замовити квитки, ніж їхати за цим до виставкового залу або театральним касам. Набагато простіше набрати в пошуковій системі «ціни на автомобілі Mazda Москва », ніж переривати гору газет з оголошеннями для того, щоб дізнатися те, що цікавить. Сьогодні ми вже набагато частіше не дивимося новини по телевізору, а читаємо їх в інтернеті. Та й будь-яку книгу, і будь-який твір найвідоміших композиторів можна знайти тут же. І звичайно, надзвичайно велика роль інтернету в освітньому плані.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:39
Розділ Різне Читати далі...

Участь інтернету в організації бізнесу

Участь інтернету в організації бізнесу Скільки разів у дитинстві ми чули слова про те, що необхідно добре вчитися для того щоб стати успішною людиною? Напевно, кожен з нас просто втомився від цієї фрази. І тому і своїм дітям ми наполегливо повторюємо те ж саме, не звертаючи уваги на те, що життя з часів нашого дитинства «злегка» змінилася. Сьогодні молоді, самі блискучі випускники Вузів часто не мають навіть найменшої можливості знайти собі роботу за фахом, так як час, коли випускникам надавали місце роботи по так званому «розподілу» уже минув. Сьогодні молоді люди змушені «крутитися» самі. Добре якщо сьогоднішній випускник встиг за час свого навчання подбати про своє подальше працевлаштування або був помічений керівником небудь організації, якій потрібно подібний фахівець. Але таких, на жаль, небагато. Решта часто не можуть знайти собі місце роботи за фахом, і це може привести ... до відкриття власного бізнесу.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:36
Розділ Різне Читати далі...

Перші зіркові продавці в Facebook

Перші зіркові продавці в Facebook Зовсім недавно соціальна мережа Facebook оголосила про те, що всі її користувачі тепер можуть відкрити повноцінні інтернет магазини і зайнятися пропозицією своїх товарів чи послуг іншим користувачам мережі. При цьому для того щоб інтернет магазин почав діяти, достатньо було отримати схвалення модераторів мережі. А вони стверджують, що для цього треба просто надати список тих товарів і послуг, які власник магазину збирається пропонувати. Це може бути одяг, сувеніри, талісмани, дієти для схуднення або продукти харчування. Звичайно, є заборонені для продажу в мережі товари. Це фармакологічні препарати, вибухові речовини, отруйні та небезпечні речовини, а також наркотики. І ось вже в мережі стали з'являтися перші інтернет магазини користувачів Facebook. Додаток соціальної мережі, на якому і проводиться відкриття торгових майданчиків, MarketPage, розпочало свою діяльність лише тиждень тому - минулої п'ятниці.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:31
Розділ Різне Читати далі...

31 березня, Київ - Ciklum Mobile Saturday / iPhoneDevCamp

Тільки ледачий зараз не цікавиться розробкою для iOS. Ні-ні та й потягнуться руки подивитися що там та як. Ти все ще не зробив цього? Чекаєш підходящого моменту й знака долі? Або ароматне, яблучне слово «Макось» вже котрий рік змушує тремтіти твою душу? Тоді цей день для ТЕБЕ! На численні прохання ми знову йдемо радувати уми і уміща, які жадають дізнатися найсвіжіше і корисне в iPhone розробці. Відзначають 31 березня у себе в календарі і приходь на iPhoneDevCamp в Києві, який пройде в рамках Ciklum Mobile Saturday! Ми сповнені ентузіазму і нових ідей і, природно, готуємо яскраву програму на день. Якщо є бажання, ти завжди можеш приєднатися до організації заходу! Як?
- Виступити з доповіддю разом з іншими зубрами (доведеться червоніти 45 хвилин);
- Похвалитися досягненнями на Lightning Talks (тут червоніти можна 3-5 хвилин); - навчитися методам налагодження додатків на платформі Darwin в реальному часі на workshop'e (якщо набереться мінімум 15 учасників.

Опубліковано: 23/03/12 @ 05:15
Розділ Різне Читати далі...

UWC 2012 - чемпіонат з веб - розробки

Коли ми починали це неподобство в 2011 році, я навіть не був до кінця впевнений, що заходи подібні до цього взагалі потрібні і будуть мати який-небудь успіх. Сьогодні, коли ми ведемо підготовку до вже другому чемпіонату - я можу з упевненістю сказати, що так, потрібні, вони допомагають початківцям в галузі веб-технологій знайти собі першу роботу, підняти рівень або одержати просування на поточній роботі. Так само це допомагає компаніям поповнити ряди джуніор, яких постійно не вистачає (про це вже багато разів писали на DOU зокрема). Питання припливу нових кадрів стоїть гостро сьогодні майже для будь-якої компанії. Наш захід намагається хоча б частково вирішити це питання, звівши разом, на одному заході, потенційних кандидатів у співробітники і самі компанії. Більше того - учасникам доводиться вирішувати актуальні бізнес-завдання, а не щось абстрактне. Адже цього так не вистачає у вищій школі і саме тому випускники ВНЗ приходять не готовими працювати в цій сфері.

Опубліковано: 23/03/12 @ 02:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : законопроект № 8268 повертається , нове ядро Linux 3.3, ювілей GCC , Java буде жити

Добрий день, шановні читачі. Вчора Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект № 9744, що передбачає введення ряду податкових пільг для IT-компаній і є доопрацьованій версією давно відомого проекту № 8268. Якщо проект пройде друге читання і буде підписаний президентом України, спеціальний податковий режим почне діяти з 1 січня 2013 року. Стурбований питаннями, пов'язаними з IT, і міністр соціальної політики Сергій Тігіпко: у своїй колонці в «Кореспонденті» віце-прем'єр-міністр розповів про намір дати можливість IT-компаніям впливати на держзамовлення в освіті та ввести можливість «спонсорування» компанією підготовки студентів в обмін на підписання контракту на певний термін. І ще порція роздумів про перегрітому ринку, якість кадрів та освітніх заходах від Миколи Аліменкова. Новини Представлено ядро ??Linux 3.3 - тепер банановий з кодом Android; D-Wave запускає в продаж квантовий комп'ютер; в день 25-річчя компілятора представлений GCC 4.7.0 .

Опубліковано: 23/03/12 @ 01:59
Розділ Різне Читати далі...

Парламент прийняв у першому читанні податковий спецрежим для ІТ

Верховна рада прийняла в першому читанні проект Закону № 9744 "Про внесення змін до Податкового кодексу України про спеціальний режим оподаткування індустрії програмного забезпечення ". За проголосувало 336 депутатів (для ухвалення рішення достатньо 226 голосів). Проект передбачає зниження ставок таких податків: єдиного соціального внеску до 5% (замість 34,7%), податку на прибуток до 16% (21%); крім того, IT-компанії звільняються від сплати ПДВ. Відповідно до законопроекту, спеціальний податковий режим набуде чинності з 1 січня 2013 року. Як пояснив віце-президент Асоціації ІТ України Ігор Лисицький, проект № 9744 - це допрацьована версія минулорічного проекту № 8268. "Це той же проект після перереєстрації. За процедурою ВР краще було перереєструвати, ніж вносити зміни в попередній проект, щоб прискорити проходження питання ", - сказав він. Очікується, що на друге читання проекти (№ 8267 і № 9744) внесуть в квітні.

Опубліковано: 23/03/12 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Правильне просування сайту - запорука успіху бізнесу

Правильне просування сайту - запорука успіху бізнесу Успішний розвиток будь-якого бізнесу складно уявити собі без підтримки з боку інтернету. Як правило, всі успішні компанії мають власні сайти, просуванням яких активно займаються. І будь-який починаючий бізнесмен, в першу чергу, намагається створити власний сайт. Природно, будь-який сайт вимагає найпильнішої уваги. Сайт треба просувати, інакше його просто немає сенсу заводити. Навіщо потрібний власний сайт, коли доводиться викидати величезні суми на рекламу в інших джерелах? Заняття просуванням сайту самостійно найчастіше не призводять до позитивних результатів. Також марною тратою грошей виявляється наймання оптимізаторів, які обіцяють зробити все дешево і швидко. Звичайно, будь-якому власникові сайту хочеться, щоб просування його зайняло мінімальну кількість часу.

Опубліковано: 23/03/12 @ 06:13
Розділ Різне Читати далі...

ВКонтакте підірвали імідж Samsung

ВКонтакте підірвали імідж Samsung Порушення принципів етики поставила в вину компанія Samsung соціальної мережі ВКонтакте. Компанія вважає, що керівництво ВКонтакте підірвало її імідж публікацією листа гендиректора Іллі Перекопського, в якому він звинуватив представництво Samsung у висновку сумнівних договорів. Тепер керівництво компанії має намір вжити заходів, в тому числі і юридичні, щодо захисту своїх прав. У 2011 році ВКонтакте направило запит з пропозицією предустановки клієнта соціальної мережі для популярної платформи Android на продукцію Samsung. Компанія порекомендувала їм розробити проекти, в тому числі і для платформи bada, але ВКонтакте це не влаштувало. Прекопскій в листі заявляє протилежне, він наполягає на тому, що саме Samsung спочатку проявив ініціативу і захотів співпрацювати, потім передумав і вирішив сам розробити ідею програми.

Опубліковано: 23/03/12 @ 06:05
Розділ Різне Читати далі...

AI -клуб Grammarly

Ми в Grammarly подумали, що було б непогано почати збирати в Києві співтовариство розробників, які займаються дослідницькими завданнями. Причому незалежно від мов і технологій, які вони використовують. Такі люди у нас точно є, є і компанії , що займаються цими темами, завжди були якісь наукові дослідження. Мені здається, якщо всі будуть знати один про одного, це допоможе появи нових цікавих проектів та ініціатив. Зрозуміло , що в цій сфері у всіх є ноу - хау, якими не хочеться ділитися (є вони, зокрема , і у Grammarly ), але є й багато чого, що можна рухати і розвивати спільними зусиллями. А ще є якісь божевільні ідеї , типу створення hackerspace'ов і т.п. .. Загалом, ми дозріли до того, щоб починати організовувати зустрічі такого співтовариства. Ось форма анонса першої зустрічі : Чи хороша це ідея і чого їй не вистачає, про що ми не подумали ? ..

Опубліковано: 22/03/12 @ 01:28
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 25

Яків Файн (компанія Farata Systems ) запрошує на віддалену роботу старшого Java Flex розробника . Компанія Грамант , яка спеціалізується на розробці онлайнових бізнес-систем, шукає віддаленого Java розробника . Великим плюсом буде знайомство c Groovy, Grails. Зарплата 2500 $. InvisibleCRM шукає старшого C + + розробника , який володіє продуктовим складом розуму. Зарплата від 2700 $. Компанія Codedgers , яка розробляє продукти для забезпечення інформаційної безпеки, шукає віддаленого С + + програміста . Зарплата 2500 $. Компанія QUBYX , яка розробляє програмне забезпечення для калібрування і тестування професійних моніторів, шукає С + + програмістів в р. Черкаси. Зарплата 600 EUR. Донецької компанії Джет Фан потрібен програміст , який бажає створювати хітові казуальні ігри. Genesis Technology Partners шукає ведучого PHP розробника . Потрібно буде менше кодувати, більше міряти, мотивувати, репорт і аналізувати. Зарплата 3500 $.

Опубліковано: 22/03/12 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Речі , які змінили світ

Давненько я не писав свої, звичайно далеко не професійні , але все ж рецензії -рекомендації на книги. З моменту останньої публікації поста про книгу Тоні Шия " доставляючи щастя " ( до речі , дуже рекомендую ) пройшло кілька місяців, а за цей час вже було прочитано кілька книг. Загалом , виправляюсь . Сьогодні я хотів би порекомендувати Вам дуже і дуже цікаву, корисну, шикарну книгу "Речі , які змінили світ ". Цікава і корисна тому, що це історія. Книгу просто п'єш. Залпом . У цій книзі опубліковані найбільш значущі промови відомих людей, які так чи інакше вплинули на подальший розвиток подій, тобто в якійсь мірі змінили світ.

Опубліковано: 22/03/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити у всесвітній мережі

Як заробити у всесвітній мережі Сучасна молодь починає приходити до того, що заробіток грошей в інтернет набагато ефективніше і значно вище, якби вони сиділи в офісі або працювали на фабриці. По-перше, ніхто ні від кого не залежить, графік роботи вільний, рано вранці вставати і їхати за тридев'ять земель не потрібно. Робота вдома, в частоті і затишку, ніякого поспіху і повчань з боку начальників. Так як же можна заробити в інтернет? На сьогоднішній день більш популярним є заробіток на фрілансі. Тут, надаючи послуги замовникам, фрілансери реалізують свої можливості і здібності. Такий вид заробітку не вимагає грошових вкладень і відмінно підходить як для професіоналів своєї справи, так і для студентів, людей з обмеженими можливостями і для молодих мам. Не менш відомим видом прибутку є створення сайтів. Мабуть, за рейтингом, такий вид заробітку зайняв би одне з перших місць. Явними помічниками в цій справі служить реклама, партнерські програми, посилання і багато чого іншого.

Опубліковано: 21/03/12 @ 08:45
Розділ Різне Читати далі...

24 березня, Дніпропетровськ - Ciklum C + + Saturday

C + +, Дніпропетровськ, Весна! Ciklum C + + Saturday запрошує учасників 24 березня. Початок сонячної весни не може не торкнутися IT індустрію - Дніпропетровські розробники і любителі технології C + + зберуться разом у суботу 24 Березня на Ciklum C + + Saturday. Як завжди в програмі цікаві докади, неформальні бесіди, нові знайомства та обмін досвідом! Весняні теми до обговорення: 1. Бібліотеки detours і gmock в розробці з застосуванням реверсивної інженерії - Артем Бондарцов. 2. Масштабованість при обробці повідомлень (Scalable message processing) - Геннадій Марьяніченко. 3. Застосування Google Protocol Buffers в проектах. Плюси і мінуси - Сергій Братусь. 4. Продуктивність при крос-платформенности? Технічна бесіда. - Спеціальний гість Стівен Жаром та Іван Білий. Захід безкоштовна за умови обов'язкової реєстрації. Щоб зарегістіріроваться, перейдіть за посиланням: tinyurl.

Опубліковано: 21/03/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

Як розкрутити сайт ?

Як розкрутити сайт? Після створення сайту на порядок денний постає ще більш важливе питання - як зробити його цікавим і відвідуваним? Розкрутка сайту необхідна для того, щоб вони могли виконувати певну бізнес-навантаження і приносити господареві не тільки моральне задоволення власника, а й фінансовий прибуток. Існують цілі корпорації (співдружність просунутих маркетологів), які надають послуги з оптимізації сайтів, їх просування, підвищення конверсії контекстній рекламі. Корпорації пропонують свої послуги щодо збільшення числа клієнтів за допомогою інструментів інтернет-маркетингу. Методи досягнення можуть бути різними, але при правильному підході може бути розроблена комплексна стратегія розвитку ресурсу із збільшенням конверсії. За допомогою контекстної реклами і за допомогою оптимізації вибране агентство направляє на сайт відвідувачів, збільшуючи продажу товарів або послуг. Збільшення числа цільових відвідувачів служить першою ознакою правильної розкрутки сайту.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Вибрати творця « продає » сайту

Вибрати творця «продає» сайту В Києві немає проблеми в пошуку студії веб-дизайну. В Україну більше тисячі фрілансерів, готових зробити «під ключ» сайт, розробити логотип, дизайн, придумати банер. Можуть навіть розробити інтернет магазин. Вибір підрядника для виконання творчої роботи може перетворитися на справжню проблему. Перше, на що звертають увагу - дизайн самої студії. Візуальний вибір - це абсолютно зрозуміло, але .. Відмінний дизайн ще не говорить про те, що як підрядник він зможе реалізувати вашу мрію. Часто буває, що сайт залишається просто черговий красивою картинкою в інтернеті, а не інструментом вашого заробляння грошей. Можна скористатися інформацією про клієнтської базі студії, щоб дізнатися, наскільки компетентні її співробітники. Можна доручити пошук підрядника дівчинці-секретарці.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Кредитування під будівництво

Кредитування під будівництво Переваги заміського власного будинку, побудованого за задумом господаря з урахуванням його побажань, мають істотний вага перед «казенної» квартирою нехай навіть у центрі міста. У той же час, індивідуальне будівництво коштує дуже дорого, без кредиту не обійтись. Адже не на один рік - на століття будувати потрібно. Не кожен банк готовий взяти на себе ризик і надати значний грошовий кредит не під готовий об'єкт житла, а під споруду. Коли позичальник з якихось причин не виконує взяті за кредитом зобов'язання, то банк може не реалізувати недобудований об'єкт без втрат для себе. Коли банк йде на такий договір, то він збільшує кредитні ставки по виплатах для власної безпеки. Кредит для будівництва будинку більш ймовірний http://credit.ru/publication/show/id/10114 / у випадку, коли має місце поручительство третьої особи і (або) надана під заставу вже наявна ліквідна нерухомість.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180