17 травня, Київ - Майстер-клас "Основи побудови Continuous Delivery " від Владислава Чернова

Слово « реліз » досі кидає вас в тремтіння і асоціюється з кінцем світу ? Багато компаній вже побудували свій процес розробки так , щоб максимально скоротити кількість ручних операцій і поставляти свої оновлені продукти кінцевим користувачам мало не кожен день. Нехай Continuous integration і Continuous delivery не буде для вас недосяжним ідеалом або захмарною мрією. Запрошуємо вас на майстер- клас «Основи побудови Continuous Delivery » від Владислава Чернова , Configuration manager в Badoo - найбільшої і найбільш швидкозростаючою соціальної мережі. Ви дізнаєтеся про основні підходи , закладених в Continuous Delivery , про переваги та недоліки , які отримують замовники і власники продуктів. Найбільше уваги буде приділено практичній частині : система контролю версій , основні команди ; хукі та автоматизація в системі контролю версій ; баг трекер , основні флоу , автоматизація роботи і багато-багато інших моментів.

Опубліковано: 07/04/14 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : перспективи українського ІТ , hiring hacks , кого не беруть в стартапи

Добрий день , шановні читачі. Новини Жителі Коцюбинського судяться з Bionic Hill . Творець JavaScript Брендан Айк 24 березня став новим CEO Mozillaі вже 3 квітня покинув цей пост і взагалі Mozillaчерез те , що підтримував заборону одностатевих шлюбів. Proof that Brendan Eich never really cared about equality .  Collaborative editor CodeBunk додав підтримку 6 -ти нових мов програмування.  Facebook представив Hack , варіант PHP зі статичної типізацією , купив Oculus VRза $ 2B , заплатив за Цукербергу $ 1 зарплатиза 2013 рік. Бібліотека WinJS і . NET- компілятор Roslyn стали open source . Нові версії TypeScript 1.0 Git 2.0 Python 3.4.0 Unreal Engine 4 Java 8 MariaDB 10.0 Перспективи Роман Хміль : цифрова революція чи як зробити ІТ індустрію в Україні локомотивом нової економіки (відео ) . Сергій Галенкін : Що потрібно розробникам ігор від міста і держави ? Алан Гарлан : Про майбутнє України на світовому цифровому ринку.

Опубліковано: 04/04/14 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

По чому душа?

Інформаційний світ міцно увійшов в повсякденність мільярдів землян. Найчастіше він набуває дивні і навіть незрозумілі властивості , а іноді вражає своєю буденністю. Однак з поширенням соціальних мереж і варіантів обміну інформацією - від пошти до миттєвих повідомлень , виникло питання конфіденційності та особистого простору . Наскільки важливо дотримуватися конфіденційності інформації щодо кожного конкретного користувача , а так само які форми в інформаційному просторі вона може прийняти. Неодноразово я чув висловлювання , що кожна інформація має свою ціну. Наприклад , студент Шон Буклес ( Shawn Buckles ) з Нідерландів довгий час всіляко оберігав своє особисте життя в мережі від сторонніх. Однак поступово прийшов до переконання , що такий підхід в корені невірний і повну анонімність він забезпечити не може. Тому було прийнято рішення про аукціоні всієї особистої інформації - від паролів до архіву спілкування в соціальних мережах.

Опубліковано: 03/04/14 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

За чим душа?

Інформаційний світ міцно увійшов в повсякденність мільярдів землян . Найчастіше він набуває дивні і навіть незрозумілі властивості , а іноді вражає своєю буденністю . Однак з поширенням соціальних мереж і варіантів обміну інформацією - від пошти до миттєвих повідомлень , виникло питання конфіденційності та особистого простору. Наскільки важливо дотримуватися конфіденційності інформації щодо кожного конкретного користувача , а так само які форми в інформаційному просторі вона може прийняти. Неодноразово я чув висловлювання , що кожна інформація має свою ціну. Наприклад , студент Шон Буклес ( Shawn Buckles ) з Нідерландів довгий час всіляко оберігав своє особисте життя в мережі від сторонніх. Однак поступово прийшов до переконання , що такий підхід в корені невірний і повну анонімність він забезпечити не може. Тому було прийнято рішення про аукціоні всієї особистої інформації - від паролів до архіву спілкування в соціальних мережах .

Опубліковано: 03/04/14 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

Саботажники в наших рядах. Правила , які варто порушувати

via Shutterstock . Продовження статті « Саботажники в наших рядах. Обчислити і знешкодити » З дитинства нас вчили дотримуватися правил : «Думай спочатку про інших , будь скромним , ніколи не перебивай , поважай старших» . З одного боку , це закони поведінки в суспільстві. З іншого , якщо ви будете надмірно усередині їх дотримуватися , то ризикуєте витратити все життя на служіння іншим. При цьому часу на ваші потреби буде все менше. У такому випадку неминуче виникають роздратування і незадоволеність власним життям , і як наслідок - пасивна агресія. Нагадаю , що пасивна агресія - це суміш з пасивної поведінки , коли людина зовсім не цінує своїх потреб , і агресивного , при якому бажання і почуття оточуючих , навпаки , ніяк не враховуються. Цей зручний захисний механізм дозволяє отримати бажане і одночасно залишитися хорошим для інших. Детальніше про це - в моїй першій статті . Найчастіше від цього страждають саме ті хлопчики і дівчатка , які в школі вели себе приблизно .

Опубліковано: 03/04/14 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 130

Компанія Ahrefsшукає OCaml/FP Backend розробника в Сінгапурі. Relocation package 3 + petabyte of live data . Зарплата від $ 6000. Компанії Daxx потрібно в Дніпропетровську Artificial Intelligence/High Load specialist, який вміє знаходити прості рішення складних завдань. Dukascopy шукає Flash -розробника. Зарплата 32 000 грн . Одеської компанії Augmented Pixels потрібен ефективний « продажник »власних BTB продуктів у сфері доповненої реальності на західних ринках. Зарплата від $ 1000 + % від контрактів . Центр навчання SkillUP шукає тестувальника - тренера з працевлаштуванняз великим досвідом проходження співбесід. Студія Анатолія Попеля оголошує безкоштовну двомісячне стажування для дизайнерів . Заявки приймаються до 1 липня. Яндекс почав 4 -й набір в київський філіал Школи аналізу даних. Вона безкоштовна , вечірня , триває два роки , і в ній немає зайвих предметів - все тільки по темі. Громадська організація Центр ЮЕЙ шукає керівника проектів.

Опубліковано: 03/04/14 @ 07:11
Розділ Різне Читати далі...

31 травня - 1 червня, Київ - Конференція веб розробників на Ruby і Ruby On Rails - RubyC - 2014

31 травня - 1 червня 2014 року в Києві пройде друга конференція RubyC , присвячена Ruby і Ruby on Rails Відвідати RubyC 2014 буде корисно тим , хто хоче :
- поспілкуватися з кращими рубістамі з усього світу ;
- побачити кращі варіанти практичного використання Ruby на прикладі реальних проектів ;
- почути все про останні тренди в Ruby і Ruby on Rails ;
- з користю провести два дні серед талановитих , розумних людей , набратися нових ідей і відчути натхнення для подальших досягнень . Цього року RubyC знову збирає зірковий склад доповідачів з Америки , Європи і країн СНД. Серед запрошених гуру : Стів Клабнік ( США ) , Бен Ловелл ( Великобританія ) , Хав'єр Рамірес ( Великобританія ) , Олександр де Олівера ( Бразилія ) , Девід Хеннер ( США ) , Джеремі Еванс ( США ), Костянтин Теннахард ( Німеччина ) , а також Богдан Гусєв ( Україна ) , Тимофій Цвєтков ( Росія ), Євген Пирогов ( Росія). Детальніше про спікерів і їх темах можна дізнатися на сайті rubyc.eu .

Опубліковано: 02/04/14 @ 02:52
Розділ Різне Читати далі...

100 000 робочих місць будуть створені в IT- сфері України до 2020 року

via Shutterstock . Український уряд спільно з представниками IT -компаній запускає новий проект , який зробить Україну рушійною силою в IT- сфері в Європі. План передбачає створення 100 000 нових робочих місць в IT- сфері до 2020 року , отримання доходів більше $ 10 млрд. від експорту IT -послуг у США і ЄС , а також інвестиції $ 1 млрд. в розширення і модернізацію освітньої системи . « Наша мета - перейти від ресурсної економіки до економіки знань» , - заявив Павло Шеремета , Міністр економіки України . Крім цього , проект націлений на створення хороших умов для роботи і життя IT- фахівців в Україні , мотивуючи їх залишатися на батьківщині. Також планується переглянути податкове законодавство для забезпечення конкурентоспроможності України на міжнародному ринку. IT -аутсорсинг залишиться основним фактором позитивних змін у найближчі 5-6 років , - сказано в прес -релізі. Також IT може привнести свій внесок у сферу розробки державних проектів , наприклад , електронного уряду.

Опубліковано: 02/04/14 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

12 квітня, Харків - Ciklum . NET Saturday

Поспішаємо порадувати всіх любителів і профі. NET розробки інформацією про прийдешнє Ciklum . NET Saturday , який відбудеться 12 квітня Харківському офісі компанії Ciklum . Як і всі активні айтішники ранній ранок ми присвятимо участі у харківському марафоні :) , а після зберемося разом послухати цікаві презентації . Не можемо не відзначити , що крім прослуховування доповідей у всіх учасників буде можливість взяти участь в двогодинному воркшопі . Кожен за бажанням може взяти ноут і відразу кодіть (відсутність ноутбука не проблема , можна буде просто спостерігати ) . Порядок заходу буде наступний: Перші 2:00 наш гість з Києва Євген Жарков проведе майстер- клас «SPA : API from Scratch » . У даній live coding сесії буде розглянуто створення API для Single Page Application , порушені питання RESTful дизайну , безпеки , логування тестування. Євген є full stack розробником , активно використовує різні JS фреймворки для Single Page Application .

Опубліковано: 01/04/14 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » продано , останній випуск - співбесіда

Подкаст куплений одним з українських медіа холдингів , це останній випуск подкасту в звичному форматі з Ольгою Давидової та Михайлом Марченко . Дорогі слухачі , подкаст куплений одним з українських медіа холдингів . Офіційна заява холдингу в найближчі дні буде опубліковано з усіма подробицями. А поки дозвольте подякувати вам , що всі ці довгі і насичені роки ви були з нами. Ваша підтримка та увага дуже важливі для нас. Цей випуск ми записували , коли переговори знаходилися у фінальній стадії , тому цей подкаст - наш експеримент. У нас періодично просять консультацій по темі проведення співбесід в IT компаніях. Одне з таких співбесід ми записали і ділимося з вами. Назва компанії не розголошується. Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - більше не інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 01/04/14 @ 10:32
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 квітня, Київ - Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умів конфлікту

Рада національної безпеки та оборони України та громадська платформа SocialBoost у партнерстві з ПРООН упершись в Україні проводять Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умів конфлікту . Що : Як Забезпечити ВЛАСНА БЕЗПЕКУ в умів конфлікту ? Як з- поміж безлічі новин та даних Повідомлень , Якими насіченій інформаційний простір , зверни найбільш достовірні джерела та отрімуваті чітку и легкий од для сприйняттів інформацію ? Як максимально Ефективно організуватіся з друзями , колегами чи Сусідами в умів конфлікту ? ВІДПОВІДІ на ЦІ питання планується отріматі во время конкурсу- хакатону National Human Security Hackathon за участю Громадського актівістів , програмістів , дізайнерів , фахівців з різніх областей. Як : Мі сподіваємось , что для комунікації , самоорганізації та взаємодопомоги для громадян , ЗМІ та військовіх за результати конкурсу будуть розроблені Робочі цифрові решение , сайти , плагіні , Додатки або ФІЗИЧНІ Пристрої .

Опубліковано: 31/03/14 @ 10:49
Розділ Різне Читати далі...

Ruby / Rails дайджест # 1

І знову п'ятниця , з чим вас вітаю . Значить , можна розслабитися і почитати свіжий дайджест по Ruby/Rails . У коментарях до попереднього випуску було багато класних посилань , більшість увійшли в цю статтю. Величезне вам спасибі , давайте продовжувати в тому ж дусі. Разом ми зможемо збирати дійсно якісний матеріал. Окреме спасибі Павлу Митину за те , що поділився своїми напрацюваннями . Для початківців TryRuby - інтерактивна обучалка «для найменших ». RubyMonk - ще одна інтерактивна обучалка , рівнем вище . RailsGuides - гайди по Rails . Безсумнівно , must read для кожного. Є також і російський переклад - RusRails . CodeSchool - онлайн- школа , кілька напрямків , у тому числі і по Ruby/Rails . Більше підійде для початківців. Сам проходив частково цей курс , мені сподобалося. Є зручні практичні вправи. Web Application Architectures - курс з розробки веб- додатків за допомогою Ruby on Rails на Coursera .

Опубліковано: 28/03/14 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Тизери в 2014 році : парковка

В одному з минулих постів я вже згадав про новий фільтр Яндекса. Додам , що не кожен сайт має шанси потрапити під такий фільтр. По-перше , «дзеркало рунета » справедливо вирішило , що для адалта це норм: друге, очевидно , що для старих сайтів з хорошими ПФ фільтри не будуть виглядати як « позиції -50 » , в гіршому випадку дасть невеликий % мінуса як один з чинників ранжирування. Просто в силу того , що «дзеркало рунета » не дурень собі видачу псувати. Ой, не , я несу нісенітницю , зараз поговорив з людиною, яка займається одним з найбільших порталів про « фільми онлайн » zerx.ru : UPD : поправка , Трафорета не було , було тільки 2 блоки від http://lenta-novostei.com/ (але там підв'язані штук 5 , а може і більше тізерок ) Ще судом сайт забанений, але походу суд це не зовсім Роскомнадзор . Проте , є такий , може бути навіть самий кльовий статейнік рунета - називається kakprosto.ru . І у мене враження , що після оголошення нового фільтру - тизерів там тільки додалося.

Опубліковано: 27/03/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Тизери в 2014 році: парковка

В одному з минулих постів я вже згадав про новий фільтр Яндекса. Додам , що не кожен сайт має шанси потрапити під такий фільтр . По-перше , « дзеркало рунета » справедливо вирішило , що для адалта це норм: По-друге , очевидно , що для старих сайтів з хорошими ПФ фільтри не виглядатимуть як « позиції -50 » , в гіршому випадку дасть невеликий % мінуса як один з факторів ранжирування . Просто в силу того , що « дзеркало рунета » не дурень собі видачу псувати . Ой, не , я несу нісенітницю , зараз поговорив з людиною, яка займається одним з найбільших порталів про « фільми онлайн » zerx.ru : UPD : поправка , Трафорета не було , було тільки 2 блоку від http://lenta - novostei.com/ ( але там підв'язані штук 5 , а може і більше тізерок ) Ще судом сайт забанений, але походу суд це не зовсім Роскомнадзор . Проте, є такий , може бути навіть самий кльовий статейнік рунета - називається kakprosto.ru . І у мене враження , що після оголошення нового фільтру - тізерів там тільки додалося .

Опубліковано: 27/03/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Навчання айтішників : сьогодення і майбутнє

via Shutterstock . [ Від редакції: Олександр Краковецька - CEO компанії DevRain Solutions , засновник клубу AppClub { build , monetize } , майданчики для мобільних експертів і стартапів ] У зв'язку із змінами в Україні IT- співтовариство сильно активізувалося . Воно й зрозуміло , адже за кілька років «застою» накопичилося невирішені проблеми , а зараз на горизонті замаячила надія на їх вирішення. Обговорюються різні ініціативи , в тому числі і питання навчання (про що згадали в нацпроекті « Інноваційна Україна »). Я хочу підняти тему освіти та збільшення кількості IT- фахівців у перспективі 3-5 років. Почалося все з невеликої дискусій в fb . Вузи не допоможуть Реальність така , що без фундаментальної реформи вищої освіти вузи будуть малоефективні. Перша проблема: зараз 90 % наукової діяльності в університеті - це бюрократія. Навіть у моєму рідному інституті , в назві якого є слова « комп'ютерні системи управління » , 99.

Опубліковано: 27/03/14 @ 11:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 129

BIONIC Universityшукає експерта - фасилітатора на курс по Android від Coursera . Prom.ua обіцяєоплатити витрати по переїзду і перші 6 місяців орендної плати за житло в Києві тим , хто хоче переїхати з Криму і пройде відбір на одну з вакансій. Comfy шукає в Дніпропетровську керівника відділу розробки ПЗінтернет -магазину. Харківської компанії Scorto потрібна Chief Operating Officer, що володіє лідерської харизмою , здатністю мотивувати , переконувати і вираженими навичками ефективного міжособистісного спілкування. Кар'єрний ріст до посади Глави Компанії. Компанії ТОРГСОФТ потрібна посидющий Delphi -програміств Харкові . Зарплата від 4000 грн. ПрАТ Авіаконтроль , яке спеціалізується на розробці та виготовленні систем та приладів для авіації шукає в Харкові апаратного програміста . Зарплата 2000 грн. Початківцям Crytek Ukraine запрошує на роботу молодшого C + + розробника. Знання Lua , C # або Python буде плюсом.

Опубліковано: 27/03/14 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

8 апреля, Харків - The IT Crowd

Новий соціальний проект для IT індустрії Харкова ! « The IT Crowd » - це поєднання бізнесу , рекрутингу , але перш за все , добре проведеного часу . « The IT Crowd » дозволить зустрітися і поспілкуватися тим , хто вже працює в IT компанії з тими , хто тільки хоче бути в ' The IT Crowd "Харкова . The IT Crowd допоможе побудувати своє приватне ком'юніті , знайти роботу або розповісти про відкриті вакансії і послухати найкращий презентерів найбільших IT компаній Харкова. Кому буде цікаво: HR і Рекрутери - у вас буде можливість зустріти тих людей , які вам потрібні і розповісти про вакансії в новій обстановці. Так само це хороший шанс розповісти про свою компанію і про її достоїнства для потенційних співробітників. Здобувачі - привід познайомитися з представниками HR відділу , встановити особистий контакт і дізнатися більше про умови роботи в кращих IT компаніях Харкова.

Опубліковано: 26/03/14 @ 03:28
Розділ Різне Читати далі...

Кримський криза: що робити ІТ- компаніям?

via Shutterstock . IT - компанії, що базуються в Криму або мають там представництва , розповіли ДОУ про свої плани і реакції на політичні трансформації в республіці , а також роз'яснили , як ці процеси позначаться на їх співробітників. Adyax Французька аутсорсингова компанія , українські офіси - в Києві , Харкові, Житомирі , Севастополі , Сімферополі та Чернігові « Міняти ми нічого не збираємося. Якщо зміняться державні правові норми і податкове законодавство , ми будемо підлаштовуватися під ведення діяльності в новій країні . У нас є офіси в Росії. Як і колись , вести діяльність в Криму нам не складе труднощів. Сподіваюся ». Archer Software Американська аутсорсингова компанія , офіси в Нью -Йорку , Дніпропетровську та Сімферополі « Наш офіс в Сімферополі продовжує працювати в повноцінному режимі. Для того , щоб вносити будь-які коригування , необхідно прояснення ситуації. Переїзд на материк - виключно за особистим бажанням співробітників.

Опубліковано: 26/03/14 @ 07:53
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном шпику , засновником TopTechPhoto

148 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про менеджмент , стартапи та медицині. У програмі: Про во'IT'і Рефакторинг Перший досвід менеджера MWDN Скляна стеля Future ltd . 11 років в одній компанії Pics.io - початок Завдання СЕО Пошук інвестицій Як не здаватися Книги у випуску : Дзен і мистецтво стрільби з лука. Шлях дзен - Ойген Херрігель Conceptual Blockbusting : A Guide to Better Ideas - James L. Adams Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua .
Випуск подкасту « Джерело »про Pics.io. Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 25/03/14 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

IT- сертифікація в Україні : аналіз та прогноз на 2014 рік

У світовій практіці наявність професійної сертіфікації підвіщує конкурентоспроможність на ринку праці , а для IT -посад вона часто є однією з необхідніх умів при влаштуванні на роботу , Аджея підтверджує компетентність спеціаліста . У Україні рівень культури сертіфікації на СЬОГОДНІ однозначно нижчих , чем у західніх странах . Прот ДИНАМІКА Галузі породжує Нові вимоги до технічних спеціалістів , и Попит на неї среди аутсорсингових компаний зростає . ЕКСПЕРТ Сертіфікаційного Центру SoftServe провели незалежне Дослідження прайси в Україні , порівнялі Отримані дані з міжнароднімі тенденціямі та здійснілі прогноз трійкі найпопулярнішіх ІТ- сертіфікацій у 2014 году . У результаті виявило , что в 2013 году лідерамі среди провайдерів сертіфікаційніх програм у Нашій Країні були Microsoft, BCS ( ISEB ) и Oracle.

Опубліковано: 24/03/14 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180