Зарплати в IT- сфері з точки зору регресійного аналізу

У січневий зарплатному опитуванні DOU взяло участь 4200 чоловік - абсолютний рекорд серед всіх попередніх опитувань. Після невеликої очищення даних (явні промахи в перекладі зарплати в долари, начебто системних адміністраторів з річним стажем із зарплатою в 5000, або просто дивні зарплати у вигляді цифр '1 ', '6' і т. д.) ми все одно отримуємо більше 4 тисяч спостережень - число, більш ніж достатня, для отримання значущих результатів за допомогою регресій. Детальніше про сам метод та результати дослідження читайте нижче. © Images_of_Money Розподіл анкет за посадами в виглядає так: Відхилення від попередніх опитувань мінімальні. Розподіл Software Engineers і QA Engineers за рівнем: Розподіл серед Software Engineers залишилося таким же, у QA спостерігається незначне зменшення кількості Seniori'ов за рахунок збільшення частки Junior'ов. Середній вік 26.

Опубліковано: 24/04/13 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Вадимом Радченко , Business Unit manager'ом SoftServe

102- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Дніпропетровськ , ракети і менторство . У програмі: Робота в SoftServe Про во'IT'і Шлях в менеджмент Менторство Конференції Ростити свою команду Agile CMMI Книги у випуску : Суперфрикономика - Стівен Левітт і Стівен Дабнер Boss : незрівнянний або даремний - Рей Іммельман Manage It ! : Your Guide to Modern , Pragmatic Project Management - Johanna Rothman Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет:
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software.

Опубліковано: 24/04/13 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо потрібна галерея для сайту?

Навіщо потрібна галерея для сайту? Питання про те, як створити свій сайт, задають багато бізнесменів. Але ще більша кількість ділових людей цікавить питання про те, як можна заробити на власному сайті. Адже в інтернеті існує чимало сайтів конкуруючих компаній - що ж треба зробити для того, щоб відвідувачі звернули увагу саме на твій сайт? Сьогодні існує чимало способів зробити свій сайт привабливим - наприклад, можна наповнити сайт цікавими статтями або створити галерею для сайту . Досить подумати, що саме спонукає користувачів інтернету звертати свою увагу на той чи інший сайт. Загалом-то, користувачі інтернету - це цілком звичайні люди, і значить, вони вибирають сайти для перегляду, спираючись не тільки на необхідність, а й на власні почуття. Звичайно, коли мова йде про інтернет, то з усіх органів чуття найбільш активним є зір. Уявіть собі два сайти, на яких просувається одна й та ж група товарів - наприклад, елементи кріплення.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:40
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес в інтернеті - закони його успіху .

Бізнес в інтернеті - закони його успіху. Для жителів нашої країни інтернет - це не тільки засіб пошуку інформації, це ще і відмінний спосіб для просування власного бізнесу. Керівники компаній розуміють, наскільки дієвим може бути інтернет, і тому намагаються все більше уваги звертати на розвиток власного сайту. І для споживачів їх продукції це теж дуже зручно - для того, щоб купити, наприклад, автомобіль , сьогодні вже не треба ходити по численних салонах, а достатньо просто зайти на сайт компанії, що займається продажем автомобілів цієї марки, і ознайомитися і з особливостями самого автомобіля, і з умовами його продажу. Взагалі, різні інтернет-магазини користуються великим попитом у жителів різних країн світу. І наша країна, в цьому плані, не є винятком - досить подивитися на статистику, яку надає «Пошта Росії», щоб побачити, наскільки останнім часом зросла кількість пересилань, що відправляються з інтернет-магазинів.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

Швидкий пошук в інтернеті .

Швидкий пошук в інтернеті. Напевно, кожен користувач інтернету, працюючи з пошуковою системою, не раз стикався з ситуацією, коли результати пошуку не приносили йому задоволення. Чому таке відбувається? Як правило, причина цього криється в самому запиті. Вибираючи фразу для запиту, ми орієнтуємося на найважливіші слова, і далеко не завжди слова ці зустрічаються саме в тому контексті, який нам необхідний. Ось, наприклад, якщо ви хочете знайти в пошуковій системі програму , і введете в рядок запиту саме це поєднання слів, то майже напевно більшість відповідей будуть зовсім не про комп'ютерну програму. Як же зробити так, щоб результати пошуку реально відповідали цілям запиту? Для цього потрібно запам'ятати кілька нескладних правил, завдяки яким можна значно звузити кількість знайдених за запитом сайтів, відкидаючи відразу все зайве. Одним з найбільш популярних в нашій країні пошуковиків є Яндекс.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Запчастини для автомобілів Кіа Спортейдж

Запчастини для автомобілів Кіа Спортейдж Багато автовласників погодяться, що, часом, знайти потрібну автозапчастин стає завданням з розряду "Місія нездійсненна". Саме з цієї причини, ми цілком можемо зрозуміти реакцію автовласників, які завжди шукають шляхи вибору автозапчастин найбільш прийнятним способом за частиною матеріальних і тимчасових витрат. Не мудруючи лукаво, нам багато в чому зараз, звичайно, допомагає Інтернет, і придбати запчастини на автомобіль, на щастя, можна і не виходячи з дому. Примітний той факт, приміром, що запчастини на Кіа Спортейдж , вельми зручно купувати, попередньо оформивши замовлення на сайті. Не тільки розумна ціна автозапчастин, а й можливість отримати відмінну знижку при покупці вельми радує автовласників. Адже купуючи автомобіль, рідко хто замислюється про те, що рано чи пізно автомобіль буде мати потребу в нових запчастинах.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет -магазин як крок назустріч до успішного бізнесу

Інтернет-магазин як крок назустріч до успішного бізнесу Всі ми хоч би раз стикалися з Інтернет-магазинами: зараз у всесвітній павутині таких магазинів просто не злічити! Швидше за все, багато хто з нас замислювалися хоча б раз, наприклад, про те, що ж конкретно вони продають, як саме дійшли ідеї продажу того чи іншого товару, а чи потрібно взагалі будь-кому те, що пропонується в Інтернет-магазинах. Наскільки різної може бути тематика продаваних товарів через Інтернет-магазини! А адже таким чином продавати можна все, починаючи з книг та канцелярських виробів, закінчуючи туристичними путівками та електропобутової технікою. І не дивно, що існує величезна безліч прихильників покупок через інтернет-магазини: це зручно і практично. Саме з цієї причини, в рамках розвитку сучасного бізнесу створити інтернет-магазин значить вступити на шлях, дійсно необхідний і націлений на отримання бажаних доходів.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Моноблок - що це і як його використовувати?

Моноблок - що це і як його використовувати? Сучасна людина використовує величезну кількість техніки - як на роботі, так і вдома. При цьому дуже цінним стає така якість техніки як компактність - і тому все частіше з'являються оголошення типу «Куплю моноблок ». Що представляє з себе моноблок? У загальному значенні цього поняття, це так званий варіант «кілька в одному» - тобто, в одному корпусі об'єднані декілька пристроїв з різними функціями. Наприклад, відоме всім офісним працівникам МФУ (багатофункціональний пристрій): ксерокс плюс принтер плюс сканер (а іноді ще плюс факс і телефон). Або використовувана ще в Радянські часи радіола, що поєднує в собі функції радіоприймача і електрофони. Також в один час були надзвичайно популярні «відеодвійки» - телевізор і відеомагнітофон в одному корпусі. Але в даний час все частіше під моноблоком увазі варіант комп'ютера: це зазвичай корпус, який поєднує РК-монітор, системний блок та колонки.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Відразливі моменти в організації сайтів

Відразливі моменти в організації сайтів Коли хтось має намір створити сайт, він хоче, щоб сайт вийшов якомога ближче до ідеалу, і тут важливо обходити моменти, які здатні перетворити сайт не просто в неідеальний, а у відверто поганий. Таких моментів існує чимало, і завжди варто враховувати подразники, які роблять сайт непривабливим для користувачів. Як і чому, наприклад, було створено світлодіодне освітлення? Причиною тому послужило недосконалість ламп розжарювання і багато їх недоліків, яких світлодіодне освітлення позбавлене. Тепер можна легко придбати світлодіодні лампи , які яскраво світять і бережуть електроенергію, будь-якої форми та конфігурації у компанії «Софіт-Люкс» в Україні на сайті самої компанії, де представлений відмінний вибір різноманітних світлодіодних ламп . І от для сайтів є свої параметри, які визначають ступінь роздратування користувачів. Перше - це занадто помітна і нав'язлива реклама, особливо не по темі, мелькає і строката.

Опубліковано: 19/04/13 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

Як створюється сайт

Як створюється сайт Власний сайт ля людини чи організації є свого роду представництвом в мережі Інтернет, і тому багато хто прагне обзавестися сайтом. Процес його створення досить багатогранний і складний. Людині, яка не має з цим справи, цей процес зазвичай здається неймовірно складним або навпаки, таким простим, що і робити нічого, хоча це не так. Сюди входить і проведення маркетингових досліджень, та придбання доменного імені, і розробка дизайну. Обов'язково продумується наповнення сайту і його спрямованість. Дизайн-студія Pavita займається в Енгельсі і Саратові , проводячи 6 головних етапів аж до просування та оптимізації. На сайті самої студії ви ознайомитеся з принципами роботи, побачите портфоліо і дізнаєтеся про ціни на надані студією послуги. Можна самостійно дізнатися про принципи створення сайту, щоб бути в курсі справи. Подивіться сайти такої тематики, на яку буде ваш веб-сайт, продумайте, що ви хотіли б бачити на ньому, а що буде неприпустимо.

Опубліковано: 19/04/13 @ 09:08
Розділ Різне Читати далі...

14 - 16 червня, Одеса - Startup Weekend в Одесі

Startup Weekend - це некомерційна організація, заснована в 2009 році в місті Сіетл (США), мета якої - допомогти молодим підприємцям знайти команду однодумців і створити бізнес всього за 54 години! Як все проходитиме? п'ятницю: знайомство і Пітч учасників (1 хвилина) з метою створення команди. суботу - неділю: активна робота над ідеєю: створення бізнес-моделі, тестування, первісний пошук і вивчення споживачів, робота з менторами, створення прототипу. Вечір неділі: фінальні презентації та фідбек журі (5 хвилин). Чому потрібно взяти участь? 1. Безцінний досвід: немає нічого кращого, ніж вчитися на практиці. Можна прочитати тисячу книжок, але вони можуть так і залишитися тонною знань.
2. Розширити коло спілкування: на Startup Weekend приходять не просто класні люди, а ті, хто хоче зробити свій внесок у сучасне суспільство.
3. Пошук ко-ФАУНДЕР: справжній стартап починається саме з команди.
4. Навчитися чомусь новому, і вийти із зони комфорту.
5.

Опубліковано: 19/04/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

17 - 18 травня Одеса - Java Breeze - наймасштабніша Java конференція в південному регіоні

Ви захоплюєтеся Java і зголодніли за конференціям, присвяченим складним технічним питанням в своїй галузі спеціалізації? Ласкаво просимо на Java Breeze! 18 травня компанія Lohika проведе наймасштабнішу Java конференцію в південному регіоні за останні кілька років. Упродовж цілого дня відомі Java гуру і провідні технічні фахівці презентуватимуть доповіді, засновані виключно на їх практичному досвіді. Java Breeze пройде за підтримки одеської Java Group . Всі деталі ви побачите . · На Java Breeze акценти презентацій будуть спрямовані на практичне застосування нових ідей і поглядів на розробку реальних проектів. · Учасники зможуть перейняти досвід у технічних експертів галузі та один у одного, побачити 'real-world case studies', вникнути в практичні приклади коду. · Цікаві співрозмовники, сонячна одеська погода і морський бриз-все це і навіть більше чекає вас на майбутній конференції.

Опубліковано: 19/04/13 @ 02:47
Розділ Різне Читати далі...

25 травня Київ - Майстер -клас " Ініціювання проекту та супутні практики "

Доповідач:
Сергій Поволяшко 17 років в ІТ. Сертифікований Project Management Professional (PMP) , ISO 27001 Expert . Знає якщо не все, то дуже багато про управління IT підрозділами, проектами і процесами. Любить ділитися знаннями: досвідчений тренер з широкою географією діяльності - Харків, Київ, Дніпропетровськ, Львів, Москва, Санкт-Петербург, Мінськ. Звана гість на: Whale Rider 2010, Software People 2011, Stratoplan World. Kharkov edition, QAClub, PMZone, SPB SQA Group, ІТ Інфраструктура 2012, SPM Conf 2012 ... Організував і веде свій освітній проект ІТ Тюнінг . Про що майстер-клас: «Я думаю, що всі погодяться, що будь-які серйозні питання, проблеми краще вирішувати на ранніх стадіях проекту - так дешевше і у фінансовому, і в часовому, і в" нервовому "еквіваленті. Так от, етап ініціювання підходить для цього найкраще - тут більшість речей набагато легше обсуждаеми і змінювані, ніж після підписаного контракту і прийнятих (нав'язаних) правил гри ».

Опубліковано: 18/04/13 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 81

На jobs.dou.ua з'явився підрозділ з вакансіями для початківців (RSS ). AR23D Studio шукає в Одесі Android програміста для розробки власних продуктів під пристрої Google Glass і Vuzix. Зарплата від $ 2500. Компанії ZETEK Zenith Technologies потрібен System Architect . Руслан Шевченко у зв'язку з переходом на іншу роботу шукає в StrikeAd Scala-розробника . Сеньора відірвуть з руками, на мідла будуть дивитися. Ілля Хамушкін пропонує пожити в Таллінні і попрацювати в Marinexplore. Контракт на півроку з продовженням. Данило Братченко шукає в цікавий міжнародний стартап. Wоrk.uа шукає в Дніпропетровську веб-дизайнера (зарплата 8000-15000 грн) і помічника веб-дизайнера (5000-8000 грн). Бажаючим пропонується пройти тест . Компанії CyberVision потрібні White hat hackers . Компанія Печатін , яка надає сервіс автоматичної системи управління друкарнею на умовах SaaS, шукає технічного дітектора (CTO) . Arkadium шукає в Сімферополі аналітика з ігор .

Опубліковано: 18/04/13 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Про просування сайтів

Про просування сайтів Все, що пов'язано з діяльністю сайту, нерозривно пов'язане з його просуванням - інакше про нього просто ніхто не дізнається. Тому люди шукають організації, які роблять сайти професійно, а також уміло просувають їх різними способами, надаючи клієнтам зручні розцінки. Найкраще, коли клієнт оплачує вже помітний результат - тоді є гарантія, що всі витрати не будуть порожніми. Деякі компанії роблять - на сайті ТОВ «Навігатор» можна знайти досить докладні розцінки на кожен тип сайту, тим більше, у них оплата робиться по результату, що якраз дуже зручно і вигідно, а також дає деякі гарантії. Для найбільшої ефективності розкрутки зазвичай різні способи комбінуються, хоча іноді буває достатньо застосування і одного способу, але це буває досить рідко. Головне, щоб методи, які застосовуються для цього, були як можна більш чистими і «білими», оскільки в іншому випадку сайт дуже швидко забанять в пошуковиках, а це, звичайно, створить проблеми власнику сайту.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Розсилка по електронній пошті

Розсилка по електронній пошті Добре організована розсилка по e-mail, без сумніву, може бути дуже ефективною навіть може перевершувати інтернет-оптимізацію по ефективності, як показують дослідження. Цей спосіб реклами є, до того ж, набагато дешевшим, ніж інші способи реклами - у ЗМІ та інші. Він має власні переваги. Якщо ви вирішите покластися на розсилку по електронній пошті від Еспутніка , то будьте впевнені в тому, що системою розсилка буде оформлена тільки правильно. Дана система функціональна і має все необхідне для вчинення своєчасної розсилки і подальшого аналізу її результатів. Вході такої розсилки формуються певні відносини цільовою аудиторією, рівень довіри і лояльності підвищується. Крім того, розсилка робиться тільки для зацікавлених осіб, і з клієнтами підтримується постійний зв'язок. Таким чином можна підвести клієнтів безпосередньо до прямих продажів якщо це потрібно. Доставка відбувається оперативно, а відправлення розсилки розцінюється зовсім не дорого.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:14
Розділ Різне Читати далі...

Трохи про тематичних ресурсах

Трохи про тематичних ресурсах Багато різноманітних веб-ресурсів можна знайти в інтернет-мережі, і з багатьох питань часто організовуються обговорення, оскільки тим чи іншим враженням з приводу якогось явища, продукту, сайту або чого завгодно ще люди хочуть ділитися, обговорювати і дізнаватися про досвіді інших людей. В інтернеті можна скачувати різні матеріали, а також програми для власного комп'ютера - на сайті надаються програми абсолютно безкоштовно, особливо порадіють великій кількості нових хороших програм ті, на чиїх комп'ютерах операційні системи Віндоус 7 і Віста, оскільки основний упор робиться на програмах саме для них. Багато можливості відкриваються в мережі інтернет, але ними потрібно не зловживати, інакше це піде на шкоду користувачеві, його здоров'ю і нормального життя.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

Кращий подарунок можна знайти і на сайті

Кращий подарунок можна знайти і на сайті Ну хто з нас не любить дарувати подарунки? А отримувати? Звичайно ж, всі ми прагнемо зробити близьким, та й просто знайомим, такий подарунок, який приведе в повний захват і дасть зрозуміти, як добре ви ставитеся до людини, як хочете, щоб він був щасливий. Звичайно, практичні і корисні подарунки - це здорово. Але іноді потрібно дарувати прикольні подарунки , які змусять посміхнутися, розсміятися, які захочеться терміново показати всім друзям і знайомим. І, подарувавши такий подарунок, ви будете впевнені, що, саме його пам'ятатимуть і кілька років по тому, а от ваш подарунковий сертифікат, який, звичайно ж, буде витрачений на щось потрібне і варте уваги, ніхто толком і не згадає . Такий подарунок потрібно підбирати, в першу чергу спираючись на характер того, кому це буде подаровано.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Андрієм Акуловим про повернення в IT в 30 років

101-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про те, як почати програмувати після 30. У програмі: Про во'IT'і Постачальник Поїздки Маркетинг і продажі Свою справу Програмування Англійська Вивчення. NET Організація праці Знову Москва Книга у випуску: Ілюзії - Річард Бах Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua Результати конкурсу . Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software . Завдяки компанії Drucode, з 21-го по 23 квітня ми будемо у Львові. Бажаючі взяти участь у подкасті або просто поспілкуватися з нами, пишіть на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 16/04/13 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

27 квітня, Київ - Java Saturday в Сіклум

Весняний настрій додає сил і бажання нових знань та ідей. Для Джава-розробників і знайомих з цією технологією найкраще освітнє і нетворкінг захід кінця квітня в Києві - це суботник в Сіклуме! 27 квітня з залу SkyPoint відкриється чудовий вид не тільки на столицю - але на яскравих фахівців в області Java. На цей раз в гостях у Сіклум: Микола Аліменков, Костянтин Демішев, Дмитро Вілюжанін, Александер Коротких і багато інших. У програмі заходу доповіді і, звичайно ж, живе спілкування (за чашечкою чаю, кави або під закуски) з іншими фахівцями. Початок о 11:00. Вхід вільний за умови обов'язкової попередньої реєстрації: goo.gl/0i83o У програмі: 1) Микола Аліменков - Технічний лідер в джава технолоніях - більше 8 років разом. Добре відомий як засновник XP Injection тренінг центру, ScrumMaster. Організатор добре відомих заходів JEEConf , Selenium Camp , XP Days Ukraine .

Опубліковано: 15/04/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180