22 листопада, Одеса - FOSS Sea 2014 : Infrastructure for Researchers

22 листопада в Одесі відбудеться V конференція розробників і користувачів вільного програмного забезпечення FOSS Sea 2014 : Infrastructure for Researchers . FOSS Sea - це вузькоспеціалізована дискусійна площадка для знайомства , обміну досвідом , обговорення актуальних питань , а також практичного застосування вільного програмного забезпечення в різних областях. Цього року фокус конференції буде зроблено на питаннях інфраструктури для дослідницької діяльності .

Опубліковано: 23/10/14 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 11 : NFQ ( Вільнюс , Литва )

Ось вже і готовий наш одинадцятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Литви , Вільюса . Ми відвідали офіс компанії NFQ і поспілкувалися з Software Engineer з цієї компанії , Володимиром Дринова . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Вільнюс , Литва Площа 401 км2 Населення 540 тис - 18 % населення країни. 63,2 % литовців , 16,5 % поляків , 12 % росіян. Місто існує з 1323 В світі Столиця Литви . Вільнюс виробляє до третини ВВП країни.

Опубліковано: 23/10/14 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

13 листопада, Львів - Lviv Mobile TechTalk

GlobalLogic запрошує на конференцію Mobile TechTalk , яка пройде 13 листопада у Львові . Цей захід буде присвячено мобільному програмному забезпеченню , особливостям інтерфейсів iOS і Android , а також кроссплатформенную тестуванню . Своїм досвідом з вами поділяться провідні фахівці львівського офісу GlobalLogic .

Опубліковано: 23/10/14 @ 10:47
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада, Київ - Ciklum Java Saturday

Поспішаємо порадувати київську аудиторію любителів Java майбутньою зустріччю CiklumJavaSaturday, яка відбудеться 1 листопада, з 11 до 16:30в київському офісі компанії Сіклум. Ciklum Saturdays - це безкоштовні заходи , відкриті для всіх бажаючих , на яких можна не тільки послухати цікаві презентації та почерпнути для себе щось нове, а й поспілкуватися в неформальному колі однодумців. Як і завжди , цього разу у нас цікаві доповідачі , які поділяться своїм досвідом з учасниками : 1 . АндрійКравець
Тема: Наставчас бутиреактивним,або ..

Опубліковано: 23/10/14 @ 09:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 159

Компанії TRDATA вимагається Python розробник. Проект - внутрішня трейдинговая платформа з веб - інтерфейсом для великих банків. Зарплата від $ 1000. GlobalLogic шукає у Львові старшого Android - розробника . Проект - дисплей для створення інтерактивних уроків. Компанії Rails Reactor потрібен Ruby on Rails розробник . Проекти - система фінансової аналітики для хедж - фонду і система обліку устаткування для « розумного будинку » . Зарплата $ 2k ( + monthly bonus : $ 1k ).

Опубліковано: 23/10/14 @ 07:16
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг компаній 2014

Трохи більше року тому ми анонсували нову версію рейтингу компаній на jobs . dou.ua . Сьогодні ми знову запрошуємо взяти в ньому участь . Рейтинг безкоштовний і відкритий для всіх компаній. Ми пропонуємо відповісти на сім тверджень про компанію: Робота в компанії сприяє моєму професійному зростанню . Компанія забезпечує комфортні умови праці . У моєму проекті грамотний менеджмент . Компанія забезпечує хороший компенсаційний пакет . Моя робота отримує визнання з боку компанії .

Опубліковано: 22/10/14 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Microsoft : « Працюю де хочу ! »

DOU Ревізор побував у київському офісі Microsoft - однієї з найбільших транснаціональних компаній, що поставляють широкий діапазон пристроїв і сервісів , програмного забезпечення та ІТ -послуг. Це одна з найбільших у світі корпорацій , що працює в більш ніж 190 країнах світу . Загальний штат компанії перевищує 90 тисяч осіб . Представництво « Microsoft Україна » було створено в 2003 році.

Опубліковано: 22/10/14 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

28 жовтня - 13 листопада - Серія вебінарів Manager's toolkit

Позиція менеджера вимагає дуже різнопланових навичок. Кожен з них можна « прокачувати » досить довго. Запорука успіху - це хороша теорія і багато практики.

Опубліковано: 22/10/14 @ 06:24
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Маріарті , Art Director'ом Plarium

176 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про іграх , рекламі і дизайні . В програмі: Про во'IT'і Для кого робляться ігри Освіта дизайнера Перша робота ще в школі Досвід в рекламі Безжалісний аутсорс Спілкування з замовником Ігрові стартапи Перехід в Plarium Емоції в іграх Соціальна складова ігор Чим займається арт - директор Free - 2 - play Книги у випуску : Мистецтво війни - Сунь Цзи Психбольница в руках пацієнтів - Алан Купер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .

Опубліковано: 21/10/14 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня, Київ - Appclub : підхід data - driven і Machine Learning

S03E02 : « Підхід data - driven і Machine Learning »
На черговій зустрічі клубу обговоримо питання, пов'язані з використанням Machine Leaning , а також data driven підходу в різних сферах бізнесу. Data - driven - підхід до управління , де основним критерієм прийняття рішення є результати вимірного експерименту . Машинне навчання ( англ . Machine Learning ) - обширний підрозділ штучного інтелекту , що вивчає методи побудови моделей , здатних навчатися , і алгоритмів для їх побудови та навчання.

Опубліковано: 20/10/14 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Ринок праці 2014 : статистика та тренди

На початку жовтня я робив доповідь на IDCEE , про стан ринку праці в ІТ і трендах . У принципі , велика частина цієї інформації і так доступна на ДОУ: статистика по зарплатам , свіжий індекс Джина , ТОП25 . Недавно до них додався ще розділ Тренди , де можна подивитися динаміку по вакансіях/відгукам і зрізи по містах + технологіям . Всім хотілося знати , що буде з зарплатами і зростанням індустрії . У кулуарах топ - менеджери « лідерів ринку» прогнозували уповільнення зростання ІТ - аутсорсингу до 0-5 % ( у грошовому вираженні) , в порівнянні з 25-30 % в 2013.

Опубліковано: 20/10/14 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

6 - 7 листопада, Київ - Сертифікаційні класи Certified ScrumMaster від ScrumAlliance

- 06-07 листопада, Київ : Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
- 20-21 листопада , Львів: Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
Офіційний сертифікаційний клас Certified ScrumMaster за програмою міжнародної організації ScrumAlliance . Ні для кого не секрет , що сертифікат скрам -альянсу є самим перевіреним підтвердженням професійних знань скрам - майстрів для західних клієнтів і вітчизняних роботодавців . Тому , володіння ним може стати карт - бланш у період економічного спаду при працевлаштуванні та пошуку нових клієнтів компанії.

Опубліковано: 19/10/14 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - MOOCology Conference : створюючі майбутнє освіти в Україні

8 листопаду 2014 в Киеве , в Центрі сучасного мистецтва М17 , відбудеться конференція « MOOCology Conference : майбутнє освіти в Україні » . Конференція поклікати об'єднати усіх учасников прайси онлайн освіти та вісунуті на Обговорення питання Загальна про его майбутнє в Україні : як онлайн освіта впліває на професійне зростання фахівців , як інтегруваті успішні Західні кейси и Які решение предлагают національні edutech проекти , прогнози розвітку прайси ТА ЙОГО подальші перспективи .

Опубліковано: 18/10/14 @ 09:16
Розділ Різне Читати далі...

21 жовтня, Київ - Курс « Java професіонал »

21 жовтня розпочинаються заняття в рамках курсу « Java - професіонал » . Курс призначений для тих , хто вже прослухав наші курси « Java для початківців » і « Java просунутий » або має гарні знання Java SE і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Під час навчання ви освоїте патерни проектування , технології створення Web - додатків ( J2EE ) , познайомитеся з Reflection API і різними інструментами для роботи з базами даних.

Опубліковано: 17/10/14 @ 10:42
Розділ Різне Читати далі...

Frontend Digest # 4

Почитати Як зробити на чистому CSS Паралакс - сайт . Як нативної підтримати адаптивні зображення . Малюємо за допомогою CSS в дів- елементі . Cписок псевдо - елементів для стилізації нативних контролов . Розбір ефекту з полуфіксірованним полем пошуку . Цікавий підхід для CSS - фреймворка , в якому використовують DOM - атрибути замість класів . Використання SVG - фільтрів в допомогу візуалізації даних. Велика стаття про SVG - анімації . Епл порадував підтримкою HTML5 в iOS8 . Продуктивність ігор на iOS8 .

Опубліковано: 17/10/14 @ 06:17
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 10 : Pragmatists ( Варшава , Польща )

Ось вже і готовий наш десятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Польщі , Варшави . Ми відвідали офіс компанії Pragmatists і поспілкувалися відразу з двома девелоперами з цієї ж компанії , Романом Гураль та Олексієм Грекуловим . Варшава займає 7 - е місце в рейтингу міст з найбільш завантаженими дорогами за версією TomTom . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Варшава , Польща
Площа
523 км2 Населення 1810 тис .

Опубліковано: 16/10/14 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

31 жовтня, Київ - IT Halloween 2.0 fest

Настав час без зайвого формалізму поговорити про багато речей : теорії та практиці , Microsoft і Java , співбесідах і сирах . Загалом, про все , що розбурхує уми реального IT -спільноти. І кращого часу , щоб це зробити , ніж на Halloween , не знайти. Торік це було так . Цього року організатори сумнівалися , чи варто проводити подібну подію , враховуючи ситуацію в країні .

Опубліковано: 16/10/14 @ 09:49
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада, Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г.

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада , Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г.

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 158

Компанії Opower Ukraine потрібно в Одесі Software Engineer in Test . Зарплата від $ 2500 . Visual Vortex ( company develops artificial intelligence to interpret big data , analyze it , and visualize the results in real time ) шукає Python - розробника в Одесі . Легальний інтернет - кінотеатр MEGOGO.NET шукає IT Project Manager ' а , що вміє спілкуватися з програмістами і админами на « ти » . Planner 5D , сервіс для дизайну інтер'єру та проектування приміщень у вигляді 3D і 2D моделей , шукає iOS - розробника . Зарплата $ 3000-4000 . Релокацію до Вільнюса ( Blue card ) .

Опубліковано: 16/10/14 @ 06:31
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180