22 листопада, Одеса - FOSS Sea 2014 : Infrastructure for Researchers

22 листопада в Одесі відбудеться V конференція розробників і користувачів вільного програмного забезпечення FOSS Sea 2014 : Infrastructure for Researchers . FOSS Sea - це вузькоспеціалізована дискусійна площадка для знайомства , обміну досвідом , обговорення актуальних питань , а також практичного застосування вільного програмного забезпечення в різних областях. Цього року фокус конференції буде зроблено на питаннях інфраструктури для дослідницької діяльності . Основна увага буде приділена практичному застосуванню вільних інструментів і технологій для аналізу великих даних , машинного навчання , комп'ютерного зору , обробки текстових даних і високопродуктивних обчислень . Програма конференції знаходиться на стадії формування . Щоб стати доповідачем , необхідно подати заявку до 10 листопада. Ціна :
до 9 листопада 200 грн .
до 21 листопада 300 грн .
22 листопада 400 грн . Знижки:
Для читачів 15 % дисконтний промокод : DOU .
При покупці від 2 квитків - 5 %.

Опубліковано: 23/10/14 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 11 : NFQ ( Вільнюс , Литва )

Ось вже і готовий наш одинадцятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Литви , Вільюса . Ми відвідали офіс компанії NFQ і поспілкувалися з Software Engineer з цієї компанії , Володимиром Дринова . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Вільнюс , Литва Площа 401 км2 Населення 540 тис - 18 % населення країни. 63,2 % литовців , 16,5 % поляків , 12 % росіян. Місто існує з 1323 В світі Столиця Литви . Вільнюс виробляє до третини ВВП країни. Розташування міста Розташований на крайньому південному сході Литви , при впадінні річки Вильни .

Опубліковано: 23/10/14 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

13 листопада, Львів - Lviv Mobile TechTalk

GlobalLogic запрошує на конференцію Mobile TechTalk , яка пройде 13 листопада у Львові . Цей захід буде присвячено мобільному програмному забезпеченню , особливостям інтерфейсів iOS і Android , а також кроссплатформенную тестуванню . Своїм досвідом з вами поділяться провідні фахівці львівського офісу GlobalLogic . Теми їхніх доповідей :
- Android UI performance ( Ростислав Лісової та Олександр Кравченко)
- iOS Adaptive user interfaces ( Юрій Бердников )
- Build Android Open Source Project ( Олександр Кондрашов )
- Cross platform test automation (Юлія Хікматова )
- Android L Material design ( Денис Богданов )
- Sensors data processing for innovative swimming tracking device (Олег Іванченко і Орест Гера ) По завершенню конференції вас чекає networking - party з фуршетом . Mobile TechTalk буде цікавий розробникам мобільних додатків і всім , хто цікавиться мобільними технологіями . Участь вільне , але попередня реєстрація обов'язкова : bit.

Опубліковано: 23/10/14 @ 10:47
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада, Київ - Ciklum Java Saturday

Поспішаємо порадувати київську аудиторію любителів Java майбутньою зустріччю CiklumJavaSaturday, яка відбудеться 1 листопада, з 11 до 16:30в київському офісі компанії Сіклум. Ciklum Saturdays - це безкоштовні заходи , відкриті для всіх бажаючих , на яких можна не тільки послухати цікаві презентації та почерпнути для себе щось нове, а й поспілкуватися в неформальному колі однодумців. Як і завжди , цього разу у нас цікаві доповідачі , які поділяться своїм досвідом з учасниками : 1 . АндрійКравець
Тема: Наставчас бутиреактивним,або ..? Сучасні вимоги до програмного забезпечення ставлять досить жорсткі обмеження як для просунутих розробників так і продуктів , над якими вони працюють. Реактивне програмування - це саме той підхід , який забезпечує неймовірну гнучкість , надійність , і в той же час простоту використання в процесі створення складних додатків високої якості. Настав час кожному зробити вибір , бути реактивним або ж ні? 2 .

Опубліковано: 23/10/14 @ 09:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 159

Компанії TRDATA вимагається Python розробник. Проект - внутрішня трейдинговая платформа з веб - інтерфейсом для великих банків. Зарплата від $ 1000. GlobalLogic шукає у Львові старшого Android - розробника . Проект - дисплей для створення інтерактивних уроків. Компанії Rails Reactor потрібен Ruby on Rails розробник . Проекти - система фінансової аналітики для хедж - фонду і система обліку устаткування для « розумного будинку » . Зарплата $ 2k ( + monthly bonus : $ 1k ). Девіком запрошує на роботу фахівця з аналізу даних в лабораторію , що займається data mining , text mining , прогнозної аналітикою і статистикою. Компанії Miratech вимагається Vice - President of Business Development , Ukraine and CIS. Сервісу по ретуші фото Pro Post потрібен молодший PHP - розробник . Зарплата $ 300-500. FulcrumWeb запрошує харківських студентів 4-5 курсів на посаду Junior ASP.NET Developer . Проект - веб - додаток для електронного менеджменту і документообігу в охороні здоров'я США .

Опубліковано: 23/10/14 @ 07:16
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг компаній 2014

Трохи більше року тому ми анонсували нову версію рейтингу компаній на jobs . dou.ua . Сьогодні ми знову запрошуємо взяти в ньому участь . Рейтинг безкоштовний і відкритий для всіх компаній. Ми пропонуємо відповісти на сім тверджень про компанію: Робота в компанії сприяє моєму професійному зростанню . Компанія забезпечує комфортні умови праці . У моєму проекті грамотний менеджмент . Компанія забезпечує хороший компенсаційний пакет . Моя робота отримує визнання з боку компанії . В компанії налагоджена комунікація між керівництвом та працівниками. У компанії доброзичлива атмосфера. Варіанти відповідей (шкала Лайкерта ): Повністю згоден Згоден В принципі згоден Ні певної думки Не зовсім згоден Не згоден Зовсім не згоден Чотири останні варіанти відповіді можна супроводити коментарем « Що не влаштовує? Чи можна це виправити ? » . Текст цього коментаря (без вказівки автора) може бути видно адміністраторам компанії.

Опубліковано: 22/10/14 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Microsoft : « Працюю де хочу ! »

DOU Ревізор побував у київському офісі Microsoft - однієї з найбільших транснаціональних компаній, що поставляють широкий діапазон пристроїв і сервісів , програмного забезпечення та ІТ -послуг. Це одна з найбільших у світі корпорацій , що працює в більш ніж 190 країнах світу . Загальний штат компанії перевищує 90 тисяч осіб . Представництво « Microsoft Україна » було створено в 2003 році. Його головною метою є розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft в Україні , підтримка партнерів та замовників , а також локалізація інноваційних технологій корпорації . Незважаючи на те , що в київському офісі компанії немає відділу розробки , а є лише команди технічних фахівців , що допомагають впроваджувати програмні рішення , цей офіс , за запевненням представників компанії , схожий на будь-який інший офіс Microsoft у світі. На даний момент в київському представництві працює близько 130 співробітників.

Опубліковано: 22/10/14 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

28 жовтня - 13 листопада - Серія вебінарів Manager's toolkit

Позиція менеджера вимагає дуже різнопланових навичок. Кожен з них можна « прокачувати » досить довго. Запорука успіху - це хороша теорія і багато практики.

Опубліковано: 22/10/14 @ 06:24
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Маріарті , Art Director'ом Plarium

176 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про іграх , рекламі і дизайні . В програмі: Про во'IT'і Для кого робляться ігри Освіта дизайнера Перша робота ще в школі Досвід в рекламі Безжалісний аутсорс Спілкування з замовником Ігрові стартапи Перехід в Plarium Емоції в іграх Соціальна складова ігор Чим займається арт - директор Free - 2 - play Книги у випуску : Мистецтво війни - Сунь Цзи Психбольница в руках пацієнтів - Алан Купер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 21/10/14 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня, Київ - Appclub : підхід data - driven і Machine Learning

S03E02 : « Підхід data - driven і Machine Learning »
На черговій зустрічі клубу обговоримо питання, пов'язані з використанням Machine Leaning , а також data driven підходу в різних сферах бізнесу. Data - driven - підхід до управління , де основним критерієм прийняття рішення є результати вимірного експерименту . Машинне навчання ( англ . Machine Learning ) - обширний підрозділ штучного інтелекту , що вивчає методи побудови моделей , здатних навчатися , і алгоритмів для їх побудови та навчання. Перший доповідь буде про те , як на базі зібраних даних менеджери компанії Shazam приймають управлінські рішення , оцінюють проекти і вирішує інші важливі питання. Учасники повинні бути ознайомлені з базовими принципами методології Kanban для кращого розуміння суті доповіді. Презентація відбуватиметься через Skype англійською мовою.

Опубліковано: 20/10/14 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Ринок праці 2014 : статистика та тренди

На початку жовтня я робив доповідь на IDCEE , про стан ринку праці в ІТ і трендах . У принципі , велика частина цієї інформації і так доступна на ДОУ: статистика по зарплатам , свіжий індекс Джина , ТОП25 . Недавно до них додався ще розділ Тренди , де можна подивитися динаміку по вакансіях/відгукам і зрізи по містах + технологіям . Всім хотілося знати , що буде з зарплатами і зростанням індустрії . У кулуарах топ - менеджери « лідерів ринку» прогнозували уповільнення зростання ІТ - аутсорсингу до 0-5 % ( у грошовому вираженні) , в порівнянні з 25-30 % в 2013. Проте, липневий ТОП25 показав зростання . Подивимося , що буде в січні . За зарплатам я прогнози будувати не готовий. Ясно , що все залежить від попиту на зовнішніх ринках ( США і ЄС) і внутрішніх ризиків , пов'язаних з АТО/війною на сході. Поки ж ситуація наступна: Зберігається дисбаланс попиту та пропозиції . 80 % вакансій для миддл/синьйорів , більше половини відгуків - це Джуніор .

Опубліковано: 20/10/14 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

6 - 7 листопада, Київ - Сертифікаційні класи Certified ScrumMaster від ScrumAlliance

- 06-07 листопада, Київ : Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
- 20-21 листопада , Львів: Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
Офіційний сертифікаційний клас Certified ScrumMaster за програмою міжнародної організації ScrumAlliance . Ні для кого не секрет , що сертифікат скрам -альянсу є самим перевіреним підтвердженням професійних знань скрам - майстрів для західних клієнтів і вітчизняних роботодавців . Тому , володіння ним може стати карт - бланш у період економічного спаду при працевлаштуванні та пошуку нових клієнтів компанії. Програми навчання особливі своїм поєднанням :
1 ) престижної міжнародної сертифікації 2 ) ефективного формату освоєння матеріалу
3 ) масою фана в процесі навчання 2 - х денний курс призначений, в першу чергу , для тих , хто вже грає роль скрам - майстри у своїй організації , що б допомогти упорядкувати і перевірити свої знання , а так само додати « ваги » його ролі в організації .

Опубліковано: 19/10/14 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - MOOCology Conference : створюючі майбутнє освіти в Україні

8 листопаду 2014 в Киеве , в Центрі сучасного мистецтва М17 , відбудеться конференція « MOOCology Conference : майбутнє освіти в Україні » . Конференція поклікати об'єднати усіх учасников прайси онлайн освіти та вісунуті на Обговорення питання Загальна про его майбутнє в Україні : як онлайн освіта впліває на професійне зростання фахівців , як інтегруваті успішні Західні кейси и Які решение предлагают національні edutech проекти , прогнози розвітку прайси ТА ЙОГО подальші перспективи . Конференція проводитиметься за ініціатівою MOOCology - організації , что булу Створена в Україні з метою Реформування підходу до професійної освіти в Україні путем Просування культури онлайн -освіти та впровадження передових освітніх практик. MOOCology вікорістовує досвід найкращих світовіх УНІВЕРСИТЕТІВ , безпосередно адаптуючі его под національний контекст у зручній та доступній для шкірного форме .

Опубліковано: 18/10/14 @ 09:16
Розділ Різне Читати далі...

21 жовтня, Київ - Курс « Java професіонал »

21 жовтня розпочинаються заняття в рамках курсу « Java - професіонал » . Курс призначений для тих , хто вже прослухав наші курси « Java для початківців » і « Java просунутий » або має гарні знання Java SE і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Під час навчання ви освоїте патерни проектування , технології створення Web - додатків ( J2EE ) , познайомитеся з Reflection API і різними інструментами для роботи з базами даних. Курс включає тренінг з підготовки до проходження співбесід на посаду Junior Java Developer/Trainee , а також підготовку до сертифікації від Oracle ! Програма:
? Reflection API . java.lang.Class . Анотації .
? Робота з XML і JSON .
? Паттерни проектування.
? Протокол HTTP. Проект «Web - сервер » .
? Створення веб - додатків . Java EE .
? Servlets . JSP , JSTL . Практичне застосування .
? Фреймворк Spring ( IoC , MVC ) .
? Проектування баз даних. Основи SQL.
? Робота з базами даних. JDBC .
? Технології ORM .

Опубліковано: 17/10/14 @ 10:42
Розділ Різне Читати далі...

Frontend Digest # 4

Почитати Як зробити на чистому CSS Паралакс - сайт . Як нативної підтримати адаптивні зображення . Малюємо за допомогою CSS в дів- елементі . Cписок псевдо - елементів для стилізації нативних контролов . Розбір ефекту з полуфіксірованним полем пошуку . Цікавий підхід для CSS - фреймворка , в якому використовують DOM - атрибути замість класів . Використання SVG - фільтрів в допомогу візуалізації даних. Велика стаття про SVG - анімації . Епл порадував підтримкою HTML5 в iOS8 . Продуктивність ігор на iOS8 . Про те , що кастомниє елементи можна вже сьогодні використовувати в продакшні . Майбутнє , завантажуємо шрифт з ДБС . Навчальний курс по ES6 . Досвід організації фронтенд - інфраструктури . Майбутнє , HTML5 - оточення для програмування під Oculus Rift . І взагалі про джсе в залозі . Cуб'ектівний аналіз основних js - фреймворків . Книга по SublimeText . Переглянути Виступ автора бібліотеки lo - dash по продуктивності JavaScript.

Опубліковано: 17/10/14 @ 06:17
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 10 : Pragmatists ( Варшава , Польща )

Ось вже і готовий наш десятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Польщі , Варшави . Ми відвідали офіс компанії Pragmatists і поспілкувалися відразу з двома девелоперами з цієї ж компанії , Романом Гураль та Олексієм Грекуловим . Варшава займає 7 - е місце в рейтингу міст з найбільш завантаженими дорогами за версією TomTom . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Варшава , Польща
Площа
523 км2 Населення 1810 тис . Місто існує з 1300 В світі Столиця і найбільше за населенням і територією місто в Польщі . Розташування міста Через місто протікає річка Вісла .

Опубліковано: 16/10/14 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

31 жовтня, Київ - IT Halloween 2.0 fest

Настав час без зайвого формалізму поговорити про багато речей : теорії та практиці , Microsoft і Java , співбесідах і сирах . Загалом, про все , що розбурхує уми реального IT -спільноти. І кращого часу , щоб це зробити , ніж на Halloween , не знайти. Торік це було так . Цього року організатори сумнівалися , чи варто проводити подібну подію , враховуючи ситуацію в країні . Але потім вирішили , що специфічним , але світлим і прекрасним людям , що рухають IT індустрію України та постраждалим внаслідок ситуації в ній дана подія послужить найкращим підтримкою , променями добра і комусь , на жаль - пам'яттю . Незважаючи на кілька розширену програму , концепція фестивалю незмінна . Ми вітаємо всіх , для кого пізнання , творення , вільне спілкування , досягнення нехай навіть самої мети (ну і гумор , зрозуміло :) , є фундаментальними цінностями в житті. Реєстрація буде відкрита найближчим часом. Ну , і вистачить на це з формалізмом . Dress - code :
Соотвествующий назвою .

Опубліковано: 16/10/14 @ 09:49
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада, Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г. Харьков , Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада , Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г. Харьков , Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 158

Компанії Opower Ukraine потрібно в Одесі Software Engineer in Test . Зарплата від $ 2500 . Visual Vortex ( company develops artificial intelligence to interpret big data , analyze it , and visualize the results in real time ) шукає Python - розробника в Одесі . Легальний інтернет - кінотеатр MEGOGO.NET шукає IT Project Manager ' а , що вміє спілкуватися з програмістами і админами на « ти » . Planner 5D , сервіс для дизайну інтер'єру та проектування приміщень у вигляді 3D і 2D моделей , шукає iOS - розробника . Зарплата $ 3000-4000 . Релокацію до Вільнюса ( Blue card ) . Ігровий стартап для програмістів CheckiO шукає в Дніпропетровську технічного ком'юніті - менеджера . Maxymiser Academy оголошує набір на навчальний онлайн - курс « Основи програмування на JavaScript » . Реєстрація відкрита до 24 жовтня. Проявили себе випускники можуть бути запрошені на роботу в компанію Maxymiser .

Опубліковано: 16/10/14 @ 06:31
Розділ Різне Читати далі...