QA дайджест # 2

Мене звуть Віктор , і я працюю менеджером проектів в компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю, і найцікавішими ділюся з Вами . Почитати Guide - How to Report a Bug Просто відмінна стаття про 10 жахливих рад у тестуванні : ) Ольга Кисельова - про класи еквівалентності для редагування повідомлення на прикладі ru.qahelp.net : Як оцінити час на тестування - поради від Олександра Зінов'єва , QA Lead в компанії Softengi . Тестировщики - будьте сміливіше ! Дуже цікаво про перевірку впливу зовнішніх подій на роботу мобільного додатку -
http://www.software-testing.by/blog/interruption-testing-of-mobile-application Напевно українських тестувальників було менше, ніж зазвичай , на SQA Days 16 у Москві. Тому дуже до речі - серія статей з враженнями про доповіді конференції :
- Частина 1 ,
- Частина 2 ,
- Частина 3 . Давайте , нарешті, визначимося .

Опубліковано: 19/12/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 17: Luxoft (Бухарест , Румунія)

Ось уже й готовий наш сімнадцятий випуск проекту «IT Євротур » , який виявився позачерговим. Ми відвідали офіс компанії Luxoft в Бухаресті ( а насправді 2 , не знали який офіс вибрати , тому зняли 2) . Цей випуск ми вирішили розбити на чотири відеочасті . Про побут Екскурсія по новому офісу Екскурсія по старому офісу Про сім'ю і роботу Анонс наступного випуску МістоБухарест , Румунія Площа238 тис. км2 Населення1883425 Місто існує з1459 В світі столиця Румунії, найважливіший економічний і культурний центр країни. Найнаселеніший місто в Південно-Східної Європи .

Опубліковано: 18/12/14 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 167

Компанії Rails Reactor потрібен Senior Ruby Engineer . Проект - аукціон рекламних показів в режімі реального годині, на стадії стартапу Заснований колішнімі інженерамі NASA. Зарплата $ 3000-4500 . Компанія Leantegra , яка розробляє платформу для бездротовіх сервісів масштабу підприємства , запрошує на роботу Angular/Node.js и Embedded - розробника . Logicking для розробки нового складного програмно -апаратного комплексу шукає програміста - електронщик . Футбольний клуб « Шахтар » шукає Java- програміста для розробки програмних модулів и компонентів для оф. сайту ФК Шахтар , сайту Футбольної академии ФК Шахтар , сайту онлайн- магазину ФК Шахтар , фан- сайту ФК Шахтар , оф. сайту Донбас Арені . Мережа ресторанів «Мафія », « Якіторія », « Potato house » запрошує на постійну роботу в Харькове програміста зі знанням проток SMPP для розробки внутрішнього продукту Компанії . Concert.ua , сервіс з продажу квитків на концерти в Україні , шукає PHP - програміста . Зарплата 20 000 грн.

Опубліковано: 18/12/14 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Innovecs : « Функціональний офіс в стилі лофт »

DOU Ревізор побував в офісі Innovecs - американської компанії в області технологічного аутсорсингу зі штаб-квартирою в Україні . Компанія спеціалізується на проектуванні та розробці «під ключ» інноваційних коробкових програмних рішень для клієнтів по всьому світу . Буквально через місяць Innovecs відсвяткує свій третій День народження. Компанія пишається тим, що в січні 2012 року у них фактично ще не було офісу, був усього один клієнт , а команда складалася з 5 осіб - на сьогоднішній день Innovecs займає три поверхи в бізнес-центрі «Преміум» , працює з 18- ю клієнтами у 8 країнах світу , а команда вже налічує майже 200 фахівців . В окрузі та поблизу Раніше офіс Innovecs знаходився на вулиці Новокостянтинівській в БЦ « Ріальто » по сусідству з офісом Magento . Там компанія займала два блоки загальною площею близько 1000 м2, але коли виросла до 150 фахівців , завойовуючи нові горизонти , навесні цього року переїхала в БЦ «Преміум » за адресою бульвар Івана Лепсе 6 -З.

Опубліковано: 17/12/14 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

Навички програмування , які допомагають у житті

У кожній професії є свої унікальні плюси. Якщо ви боксер , то завжди можете дати здачі. Якщо ви ветеринар, то здатні вилікувати застуду кіцу . Якщо ви працюєте в МВС, всі хочуть з вами дружити. Якщо ви юрист , вам не страшні конфлікти з ДАІ і суперечки з офіціантами на предмет тухлого шашлику. Якщо ж ви програміст ( aka комп'ютерник) , то ви можете абсолютно все - починаючи від перепрошивки праски і написання скриптик , і закінчуючи ремонтом ноутбука і посадкою літака в разі раптової смерті пілотів. Тільки устигайте носити з собою набір викруток і пару товстих мінлива . Розробник - в першу чергу інженер, тому не варто дивуватися , що від нас очікують вирішення проблем всієї Русі : « тижпрограмміст ». Гарна новина полягає в тому, що з професії програміста можна для себе вичавити не тільки цікаве проведення часу , тусовку тлумачних колег і американські гривні, але і деякі навички, які знадобляться в реальному житті : 1 .

Опубліковано: 17/12/14 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

20 січня, Київ - Використання мови UML 2.0

Бажаєте підвищити кваліфікацію і стати затребуваним бізнес- аналітиком ? Але не знаєте які курси вибрати?
Вибирайте Академію навчання АПРІТ ! * Цілі:
- набути навичок використання нотацій UML 2.0;
- вивчити особливості об'єктно-орієнтованого підходу до аналізу і проектування інформаційних систем;
- зрозуміти призначення та основні принципи візуального моделювання ;
- вивчити правила побудови і синтаксис найбільш застосовних видів діаграм UML . Програма:
- Основи мови моделювання UML .
- Основні діаграми UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми варіантів використання UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми переходів станів UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми діяльності UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми класів UML .
- Аналіз цілісності за допомогою діаграми класів .
- Основні елементи і синтаксис діаграми комунікації UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми послідовності UML .

Опубліковано: 17/12/14 @ 04:34
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олексієм Радченко, безробітним веб- розробником

184 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про освіту , веб- розробці та Python'е . У програмі: Чому ти слухаєш подкасти Про во'IT'і Жди меня Освіта у ВНЗ Перший досвід викладача IT робота Велосипеди та програмування Знайомство з Python Як стати крутим Розподілена робота Коучинг пітоністов Освоєння бюджетів Окрема аутсорс компанія Wargaming.net Свої курси Книги у випуску : Vorkosigan Saga - Lois McMaster Bujold Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 16/12/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Як стати тестувальником

Тестувальник - це одна із затребуваних спеціальностей в ІТ -індустрії. Проте в наших вузах їй не вчать. Бажають оволодіти професією надходять на курси при IТ -компаніях , після закінчення яких кращих випускників приймають на роботу. Розповідаємо , хто може розраховувати на кар'єру в тестуванні ПО , які для цього потрібні задатки і до чого слід бути готовим . Робота для допитливих Головне якість, яка відрізняє тестувальника , - це допитливість. Потенційно хороші тестувальники - це ті , кому в дитинстві було цікаво розібрати приставку , залізти в пральну машину і подивитися , що всередині. Якщо вам цікаво, як влаштовані різні апарати, притаманна скрупульозність і ви не кидаєте роботу тільки через те , що втратили до неї інтерес , професія тестувальника вам підійде. Але не слід думати , що тестування - це виключно рутинна і механічна робота. Від тестувальників очікують певного творчості. У цій роботі знадобляться інтуїція і розвинену уяву . Ще одна необхідна якість - гнучкість.

Опубліковано: 16/12/14 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

24 грудня, Київ - Ciklum Speaker's Corner : керуйте своєю енергією , а не часом !

Дізнайтеся як навчитися робити більше , якісніше , цікавіше за меншу кількість часу і при цьому збільшувати не тільки кількість зробленого, а й якість свого життя . Навчіться керувати не часом , а енергією! Чому ви навчитеся ? !
У повсякденному житті дослідити, як чотири різних типи енергії ( фізична, емоційна , ментальна і енергія душевного стану ) можуть впливати на нашу здатність керувати і підтримувати високу продуктивність і почуття задоволеності 24 години на добу .

Опубліковано: 15/12/14 @ 09:29
Розділ Різне Читати далі...

Made in China : поговоримо про аутсорсинг

Кілька років тому я закінчив універ, звільнився з роботи і поїхав до Піднебесної вивчати китайську мову . Гроші кінчалися , тому я почав шукати джерела додаткового заробітку. Мені вже вдалося знайти роботу викладачем англійської в місцевій школі , як раптом виявилося, що за кампусом універу є маленька Silicon Valley місцевого розливу . Її добудували зовсім недавно, і у них ще не вистачало викладачів . Мені з ходу запропонували навчати місцевих студентів Java, хоча на той момент у мене за плечима було всього пару років досвіду роботи і нуль років досвіду у викладанні . Я трохи насторожився . Надто вже це було схоже на звичні для китайців обіцянки « золотих гір » - коли на словах одне, а на ділі зовсім інше. Тут я змушений зробити ліричний відступ , щоб пояснити деякі особливості китайського менталітету. Коли народився китаєць , єврей заплакав На сході зовсім інше поняття слова.

Опубліковано: 15/12/14 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Кращі IT- роботодавці 2014 : EPAM , Plarium , AltexSoft і SMKvision

Настав час підбити підсумки рейтингу роботодавців за 2014 рік, який був складений на основі анонімного голосування співробітників. У ході опитування 7318 айтішників оцінили 564 компаній. Представляємо вам аналітику результатів за станом на 14 грудня 2014 року. Майже щодня додаються нові відповіді , і в рейтингу відбуваються невеликі коливання . Актуальні результати ви завжди можете подивитися в зведеній таблиці . Результати минулого року - тут . Як вважався рейтинг ..b - companies - ranks . mr , .b - companies - ranks .mr - h { min - width : 0! important ;} .b - companies - ranks .mr th , .b - companies - ranks .mr - h th{font-size:12px!important;padding-left:0!important;line-height:1.3;vertical-align:middle!important;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;}.b-companies-ranks .mr .cs , .b - companies - ranks mr - h .cs{text-indent:0!important;text-transform:none!important;letter-spacing:0!important;}.b-companies-ranks .mr td { color : # 000! important ;} . b - companies - ranks .

Опубліковано: 15/12/14 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

19 грудня, Київ - Новорічні подарунки для розробників від ITVDN.com

Новорічний настрій потихеньку проникає в наші офіси і вдома. Ми всі вже живемо з передчутті і очікуванні свята, відпочинку , зустрічей і подарунків. Освітній портал ITVDN роздає подарунки для IT спеціалістів - сертифікати на відео курси . Щоб отримати їх , потрібно заповнити заявку . Отримавши подарунковий сертифікат , можна вибрати один з відео курсів
У напрямку C # і .NET :
- C # Starter ( 9 відео уроків )
- C # Essential ( 18 відео уроків)
- C # Professional ( 17 відео уроків )
- SQL Essential ( 9 відео уроків )
- Алгоритми та структури даних ( 8 відео уроків )
- ADO.NET (8 відео уроків ) - Entity Framework 5.0 ( 4 відео уроку )
- Шаблони проектування ( 29 відео уроків)
- WCF Essential ( 5 відео уроків )
- WPF Essential ( 10 відео уроків)
- WPF Advanced ( 10 відео уроків)
- Refactoring in .NET Apps ( 5 відео уроків )
- TDD (4 відео уроку )
- SharePoint 2013 Адміністрування ( 7 відео уроків ) За веб розробці ( frontend і ASP.

Опубліковано: 13/12/14 @ 11:06
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 5

Почитати Front - end Tooling Workflows - огляд фронт- енд інструментів для побудови процесу розробки. Маст- рид . svgpocketguide.com/book - книга по SVG стала безкоштовною. - реактивний MVC самописна альтернатива Flux і React . React : CSS in JS - ідея включати в реактив не тільки розмітку, але й стилі . Звільняємо мозок від упередженості і читаємо . csstyle.io - підхід до компонентної організації стилів використовуючи модифікатори Medium's CSS is actually pretty f *** ing good - історія про те як медіум чувак переробив верстку material-ui.com - матеріальний дизайн верстали і запрограмованих на React . - просунуте використання css - функції calc ( ) - автор заморочили створенням спиннер http://www.princeton.edu/~crmarsh/svg-performance/ - про те як в Khanacademy розробники прискорювали SVG - про BackstopJS для тестування за допомогою скріншотів - трюки для дебага . - про те як все швидко змінюється в нашій кухні . - Web Animation API про таке чули ? Читаємо .

Опубліковано: 13/12/14 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

Побутові Лайфхак в офісі, або винахідливість - наше все

У середу , 17 грудня, DOU Ревізор покаже новий фотоогляд офісу IТ -компанії столиці, а поки ми вирішили поекспериментувати і зробили підбірку вашої творчості . Раніше на форумі я просила надсилати фото власних Лайфхак , що допомагають зробити ваше приватне робочий простір в офісі більш « пристосованим для життя ». Подивимося, що з цього вийшло ... Найчастіше в офісах IТ -компаній можна зустріти всякі махінації з підставкою для монітора. Витончуються в цьому випадку як тільки можуть. Самий перевірений і стандартний варіант - коробка замість підставки під монітор. Висота підставки регулюється висотою коробки.
« Підходящої коробки не було, довелося зайнятися святотатством » - зізналася Elena Morgun і відправила фото свого робочого місця:
Timofey Andriyaschenko знайшов інший вихід:
Лайфхак за $ 1000! Два мак - міні як підставки для моніторів. Це ж як треба жити , щоб такі Лайфхак були ...

Опубліковано: 12/12/14 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

GameDev дайджест # 0

Усім привіт . Пропоную Вашій увазі пілотний випуск GameDev дайджесту на ДОУ . У цьому дайджесті будуть вказані посилання на нові версії інструментів для розробки ігор , цікаві статті , аналітика, заходи, всякі корисності та багато іншого. Новини Хорошим іграм зараз ніщо не заважає окупатися. Гра « This War of mine » окупила вартість розробки за 2 дні . Autodesk зробив свої інструменти розробки безкоштовними для студентів у всьому світі. Як зазвичай буває в подібних випадках з безкоштовним ПО для студентів, доступ надається тільки за умови використання програм Autodesk в освітніх цілях , але ніяк не для комерційного використання. Компанія Gameloft відкрила у Львові новий офіс . Що з цього вийшло Ви можете прочитати, тут . Нова українська інді- студія запустила компанію на Kickstarter , і просить на розробку $ 350k . Crytek « заморожує » проект Warface для консолі Xbox 360. Нові версії інструментів для розробки Unreal Engine 4.6 . libGDX 1.4.1 . Torque 3D 3.6.1 .

Опубліковано: 12/12/14 @ 07:29
Розділ Різне Читати далі...

4 - 6 лютого 2015 , Дніпропетровськ - Certified Scrum Product Owner® тренінг в Дніпропетровську

Sitecore Ukraine, спільно з Unusual Concepts проводять Certified Scrum Product Owner ® тренінг в Дніпропетровську. Certified Scrum Product Owner® тренінг є офіційним тренінгом від Scrum Alliance . Тренінг проводитиме відомий Agile Coach Сергій Дмитрієв , а це значить що тренінг буде не тільки корисним, але і дуже цікавим.

Опубліковано: 11/12/14 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

19 грудня, Київ - QA : в якіх безпосередньо может найти собі тестувальник ?

Вірішілі дива тестувальник ? А чи знали ви , что тестування буває різнім ?
Дізнайтесь відповідь на зустрічі « QA : в якіх Напрямки может найти собі тестувальник ? » Від освітнього проекту GoIT . Зустріч поможет Вам:
• Розібратіся у видах QA ;
• Отріматі інформацію про « Підводні » камені в шкірному з ціх відів ;
• Дізнатіся про необхідні Допоміжні навички , Якими має володіті тестувальник ;
• Дізнатіся про спеціфіку роботи в якості тестувальник ;
• Перейняті досвід тестувальніків з багаторічнім стажем роботи ;
• Дізнатіся про новинки в мире QA ;
• Зверни свій шлях развития в тестуванні . Спікерамі віступатімуть :
- Микола Ковш - QA Engineer в Ciklum . Є Яскраве прикладом « світчера » - людина , яка змінила вигляд ДІЯЛЬНОСТІ . Перейшов в сферу IT зі сфери маркетингу . Співорганізатор ЗАХОДІВ в найбільшій Київській спільності тестувальніків - QA Club . Розповість про необхідність тестувальник вміті програмуваті .

Опубліковано: 10/12/14 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

Список як кращий засіб від дебага

На багатьох проектах я бачив душевні спроби впровадити якусь новомодну фичу , поставити все на свіже фреймворк , підключити які-небудь круті бібліотеки , впровадити практики TDD , або нарешті отрефакторіть все для майбутніх поколінь. Але тільки один раз я зустрів тімліда , яка не виявляв стільки інтересу до Фреймворк і примочкам , скільки до грамотного логування . За роки розробки я якось звик, що логи пишуться в довільному порядку - навіть на порталах Нацбанку і Податкової з ними була відверта біда і суцільна відсебеньки . Список в реальному житті Одна з основних причин, чому на більшості проектів не приділяється належної уваги логам , - « можна і без них ». Серйозно. Кому вони потрібні? Логування - це коли чоловік приходить додому і кричить дружині : «Олено, я вдома! ». Логирование - це коли дитина, йдучи на вулицю , кричить батькам в іншій кімнаті : « тато, буду ввечері! ».

Опубліковано: 10/12/14 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

15 грудня , Київ - Як IT змінить Україну ? Зустріч в KSE з 5 лобістами IT , що йдуть до Верховної Ради

Прямо зараз Україна має безліч проблем: війна і падіння курсу гривні, відтік інвестицій і брак робочих місць . Все це негативно впливає на рівень життя.
- Що допоможе створити нові робочі місця в країні і наповнити бюджет?
- Як забезпечити приплив іноземної валюти та інвестицій в Україні ?
- Де знайти ресурс і напрямок, які змінять країну? Кожна країна має набір певних компетенцій - основних напрямків, які наповнюють бюджет, забезпечують населення робочими місцями і стійким доходом. На даному етапі, в Україні складно виділити ці напрямки . На щастя, є люди , твердо вірять , що зараз - найкращий час для пошуку ключових напрямків Україні і впровадження змін. Сфера IT - одна з найбільш перспективних галузей у світі - має величезний потенціал в Україні. Ця сфера - повністю інтелектуальна. Для виробництва продукту нам не потрібно витрачати природні ресурси .IT- фахівці - одні з найбільш високооплачуваних . Це підвищить рівень доходу в країні і наповнить бюджет.

Опубліковано: 09/12/14 @ 03:04
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Баєва , доцентом ХНУ ім. Каразіна

184 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про науку та освіту . У програмі: Про во'IT'і Перша робота Аспірантура і робота Міжнародні конференції Радіаційна стерилізація Вибір аспірантури Наука в Україні Свій стартап Переїзд до Києва 48 хакатони Книги у випуску : The Elements of Statistical Learning : Data Mining , Inference , and Prediction - Trevor Hastie , Robert Tibshirani , Jerome Friedman Object - Oriented Analysis and Design with Applications - Grady Booch , Robert A. Maksimchuk , Michael W. Engle , Bobbi J. Young , Jim Conallen , Kelli A. Houston Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 09/12/14 @ 01:53
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180