Новый маркетинговый инструмент

Новий маркетинговий інструмент Новий маркетинговий інструмент Якщо ви задумалися про просування своїх товарів чи послуг за допомогою інтернету, то перед вами постає завдання створення сайту і просування його в мережі. У багатьох випадках недостатньо звичайного сайту, необхідний багатофункціональний портал, який містить велику кількість сервісів, об'ємне інформаційне наповнення. Складні процес розробка порталів , краще довірити його професіоналам. Для організації просування готового порталу багато користувачів звертаються до рекламної мережі Бігун. Командою контекстної реклами Бігун створено новий інструмент ремаркетингу. Ремаркетинг - це інструмент, який повертає відвідувачів на сайт, підвищує лояльність відвідувачів до даного бренду. Найближчим часом на сайтах партнерів програми Бігун показуватимуть рекламні банери які поведуть відвідувачів назад на сайт, фіксуючи таким чином інтерес до ваших товарах і послугах.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:23
Розділ Різне Читати далі...

Toshiba - як все починалося ?

Toshiba - як все починалося? Toshiba - як все починалося? Кожна компанія має свій початок. Компанія Toshiba не виняток. Багато хто з нас і не замислюються про те, коли виникла Toshiba. Вона, як нам здається, була завжди. Але насправді немає. Toshiba не завжди була компанією, яка створювала ноутбуки toshiba Gd764JG для ігор для ігор. Toshiba бере свій початок в позаминулому столітті, точніше кажучи, в 1875 році. Хисашиге Танака в тому році заснував свою компанію Tanaka Engineering Works в Токіо. Свого часу Танака був визнаним генієм Сходу, за це його прозвали «японським Едісоном». Танака цікавило безліч наук, таких як математика, астрономія, фізика. Завдяки своїй геніальності він створив лампу, яка світила яскравіше хорошою свічки в десять разів. Також серед його розробок були пружинні годинники. Але справжню славу він здобув тоді, коли винайшов механічних ляльок, які просто шокували своєю довершеністю. Також він є одним із співавторів пароплава і паровоза.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:20
Розділ Різне Читати далі...

Освітні сайти - шлях перспективи

Освітні сайти - шлях перспективи Освітні сайти - шлях перспективи Нинішній динамічний розвиток інтернету спільно з програмою держави з підтримки відповідних проектів в рамках загальноосвітнього сектора диктує свої умови. В основному вони спрямовані на підвищення рівня розвитку та створення освітніх сайтів. Такі сайти працюють у вигляді лекцій, консультацій і семінарів. Все це проводиться онлайн. Сьогодні можна знайти лекції практично по всіх класичним дисциплін. Зазвичай такі сайти є доповненням до традиційних методів навчання, які надають в загальноосвітніх школах. Але, тим не менш, потенціал для розвитку найрізноманітніших проектів у сфері навчання просто невимовний, особливо сьогодні, коли є такі потужні інструменти сучасних web-технологій. У подібному форматі навчання зацікавлені як державні, так і приватні сторони. У такій тенденції є кілька цілей. Така технологія допомагає підвищенню зацікавленості у молодої аудиторії до отримання освіти, додаткової інформації та прагненню до знань.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:19
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі на допомогу

Соціальні мережі на допомогу Соціальні мережі на допомогу Ваша робота стала вам не до душі? Може, у вас і зовсім немає такої? Об'єднавши зусилля з пошуку своєї майбутньої роботи разом з пошуковою оптимізацією, ви будете відбиватися від роботодавців. І все через соціальних мереж. Наступного року планують 80% вакансій набирати з соціальних мереж. Причому, робота не тільки, пов'язана з інтернетом, але можна знайти і роботу, наприклад, пов'язану з торгівлею, будь то продаж овочів або . В основному більшість рекрутерів саме так і знаходять майбутніх співробітників. Практично всі з них користуються LinkedIn, Twitter користуються трохи менше половини, а Facebook близько третини. Пошук працівників через соціальні мережі - процес дуже вигідний. На це є безліч причин. По-перше, це вкрай економить гроші. По-друге, таким чином, легше знайти людей, які володіють деякими навичками, по-третє, це розширює коло потенційних працівників.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:16
Розділ Різне Читати далі...

Сергій Остапенко, SysIQ : « Ми не просто пишемо код, ми допомагаємо клієнту ростити його продажу »

Сергій Остапенко, колишній директор українського офісу SysIQ, а в даний час VP International Operations компанії - ще один яскравий приклад того, як людина з «неайтішним» минулим успішно стає біля керма великої девелоперської компанії, та ще й однією з найбільш динамічно розвиваються на вітчизняному ринку. За плечима у Сергія - досвід роботи у фінансових компаніях, консалтингу, в його послужному списку є сусідами Coca-Cola, Avon і Microsoft. Про те, як фінансовий досвід застосуємо в IT-індустрії, чим зумовлені швидкі темпи розвитку SysIQ і які тенденції характерні для сучасної електронної комерції розповідають Сергій Остапенко та і Артурас Кведеріс, маркетинг менеджер компанії. - Сергію, у вас солідний і трохи незвичайний для IT послужний список. Розкажіть про свою робочої біографії ... Сергій Остапенко: Я - фінансист за освітою. Почав працювати в консалтинговій індустрії, в Arthur Andersen. Так склалося, що протягом всієї кар'єри продовжував трудитися на американські компанії.

Опубліковано: 20/04/12 @ 11:14
Розділ Різне Читати далі...

Реклама і торгівля в інтернеті

Реклама і торгівля в інтернеті Реклама і торгівля в інтернеті Сучасна торгівля не обмежується звичними способами рекламування та просування товарів, вона активно використовує для своїх цілей інтернет і його широкі можливості. Реклама, мабуть, є найбільш ефективним способом і невід'ємним процесом будь-якого торгового процесу. Неважливо, яким конкретно товаром наповнений магазин: печі Баварія або одяг, способи просування будуть одними, і без рекламування тут ніяк не обійтися. І за допомогою рекламного маркетингу, що включає в себе також контекстну рекламу, власникам інтернет магазинів досягти ефективності продажів стало легше, адже завдяки грамотним прийомам і досвіду в даній сфері, багатьом фахівцям вдалося вивести рейтинг того чи іншого закладу, магазину на досить високі позиції. Величезну роль в ефективному функціонуванні ресурсу грає контент, від якості наповнення яким залежить і відвідуваність сайтів, і ефективність продажу.

Опубліковано: 20/04/12 @ 07:07
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет завжди допоможе

Інтернет завжди поможет Інтернет завжди допоможе Як часто нам доводиться звертатися по допомогу до різних інтернет ресурсах, які економлять наш час і сили. Адже якихось 20-30 років тому для отримання будь-яких даних довелося б перевернути полбібліотекі або перелопатити вручну масу довідників, втратити кілька годин, а може, і днів раніше, ніж вдалося б отримати цікаву інформацію. Сьогодні ж досить клацнути мишкою та необхідні відомості у вас на моніторі, причому в численних варіантах і інтерпретаціях. Наприклад, вам знадобилася колонка водогрійна для побутових потреб, і ви набираєте це словосполучення в пошуковику, який не скупиться на цікаві варіанти. І вашої уваги постають десятки посилань на різні ресурси, так чи інакше пов'язаних з предметом або темою запиту. Завдяки таким можливостям якість життя населення планети сьогодні помітно підвищився, і люди можуть використовувати заощаджений за рахунок інтернету час на інші важливі справи.

Опубліковано: 20/04/12 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет і бізнес

Інтернет і бізнес Інтернет і бізнес Досить багатьом з нс відомі переваги ведення бізнесу з залученням можливостей інтернету. Найбільш частим видом заробітку за допомогою інтернету сьогодні є створення інтернет магазина, спрямованість якого кожен господар обирає сам. Але з яким би товаром не доводилося мати справу, перш необхідно ретельно вивчити всі нюанси, що стосуються його просування. Тому, крім різних етапів підготовки, створення інтернет магазину вимагає глибокого вивчення питання. Крім того, ніколи не буде зайвим звернутися за порадою до знає фахівця, який допоможе уникнути поширених помилок, а значить, втрат. Головним принципом для більшості бізнесменів є досягнення ефективності та визнання інтернет аудиторії. І залежати воно може абсолютно від будь-якого моменту в цій справі: починаючи з дизайнерського оформлення сайту магазина і закінчуючи якістю обслуговування клієнтів, від відгуків яких багато в чому і залежатиме популярність даної справи.

Опубліковано: 20/04/12 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 29

Для роботи над проектом CheckIO.org розшукується Python Developer . Денис Довгополий повідомляє про те, що збирається команда з трьох чоловік на проектування маломірного БПЛА. Філіп Духлій шукає програмістів в стартап (аналог www.erepublik.com ). Дніпропетровська компанія Devoler шукає Android Java-програміста для розробки он-лайн ігор. rabota.ua шукає ASP.NET розробника . Microsoft Ukraine потрібні IT Pro і ISV Developer євангелісти. Eleks University запрошує студентів і випускників вузів на літню практику (Java і. Net). Lynx Capital Partners шукає Java програміста для розробки фінансових і автоматичних торгових систем (HFT). Компанії Azigo Inc. в Севастополі потрібен Java/Scala розробник , який цікавиться технологіями Semantic Web. Проект «Однокласники» в зв'язку з розширенням діяльності в Ризі шукає Java програмістів і обіцяє допомогу з переїздом в Латвію. PHP Лідер експрес-доставки вантажів ТОВ «Нова Пошта» шукає PHP програміста в Полтаві. Будівельному порталу iBud.

Опубліковано: 19/04/12 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес з нуля

Бізнес з нуля Часто багато хто з нас замислюється про початок власної справи. Але тут з'являються відмовки: немає грошей, немає часу, немає вміння. Історія знає чимало прикладів, коли люди, за душею у яких було тільки бажання, досягали запаморочливого успіху. Ось деякі поради, які допоможуть у побудові бізнесу, якщо ви обмежені в коштах. Перше. Не бійтеся і не лінуйтеся робити все самостійно. Якщо у вас не достатньо грошей для покупки великого бізнесу, то не варто і планувати великий штат всіх людей, які будуть виконувати вашу роботу. Починати можна з малого, виконувати все самому. Цим ви заощадите чимало грошей і отримаєте безцінний досвід. Друге. Використовуйте новинки. Якщо ваша сфера діяльності будівництво - запропонуйте замовнику нові теплі підлоги, але працюйте з якісними постачальниками і виробниками, такими, як фірма devi , її продукцію можна вибрати на сайті http://www.etm.ru/partners/devi/. Не бійтеся розмовляти з людьми.

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:28
Розділ Різне Читати далі...

Успіх - справа тонка

Успіх - справа тонка Успіх - справа тонка Всі ми хочемо бути успішними. Але як стати успішною людиною? Хороше запитання, спробуємо дати на нього хорошу відповідь. Для початку потрібно з'ясувати, які критерії бувають критерії успішності? Як зрозуміти, успішний чоловік, чи ні? Сьогодні часто прийнято вважати, що успіх - це високий соціальний статус і великий банківський рахунок. Але не завжди ми замислюємося, яку ціну заплатили ці люди за отримані блага? Витрачений здоров'я, нерви, сили, відносини, ... мабуть, успіх - це коли все гармонійно добре у всіх сферах життя. Успіх, це коли ви можете лежати на дивані, ні про що не турбуючись, знаючи, що все добре (до речі, успішні дивани в Єкатеринбурзі можна підібрати тут http://rumika-mebel.ru/Myagkaya-mebel/Divany.html). Що ж зробити, для поповнення списку успішних людей? Для початку вам знадобиться цілеспрямованість. Треба точно знати, чого ви хочете, визначити попутні цілі і твердо і прямо йти до них. Працьовитість.

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:26
Розділ Різне Читати далі...

Про користь і шкоду детального планування

Останнім часом на ДОУ було багато статей з різних теорій і практикам поліпшення якості оцінки та планування проектів. Вчитуючись у них, я все більше приходжу до думки, що планування як таке - не так добре, як здається на перший погляд. © see_another_side Отже, що ж добре в плануванні (або погано без нього): Розуміння усього обсягу і тривалості робіт; розуміння необхідних ресурсів і витрат; розуміння балансу між витратами і вигодою проекту і як результат - можливість відмовитися від заздалегідь невигідних проектів; можливість вибору оптимального шляху виконання проекту за допомогою виконання певних завдань паралельно і/або спрощення завдань; відчуття контролю над ситуацією. Артефакти, на яких базується кожен план: завдання, ресурси для виконання, виконавці, тривалість конкретного завдання, послідовність завдань. Я навмисне опускаю фази проекту, періоди між фазами і т.п.

Опубліковано: 18/04/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

52-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Тарасом Філатовим , засновником стартапа Quickblox

Гість розповість про навчання за кордоном , організацію свого сервісного бізнесу і його переоріентіровку . І, звичайно ж, мова піде про стартап Quickblox . В програмі: Про во'IT'і . Які навички особливо важливі для менеджера? Перехід на розробку для iPhone . Quickblox . Робота на « хмарах ». Підбір співробітників. Книги у випуску : Шлях власника. Від підприємця до голови ради директорів - Кетрін Кетлін і Джейна Метьюз . Шлях воїна - Карлос Кастанеда .
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 17/04/12 @ 01:05
Розділ Різне Читати далі...

SaaS - фінал

Не так давно завершився онлайн-курс від інституту Berkeley - Software as a Service. Не буду витрачати багато місця для пояснень, що ж це за курс і т.д., про це вже писали і на Хабре , і тут, на DOU , висловлю лише свою суб'єктивну думку щодо самого курсу . Курс почався в кінці лютого, а закінчився на початку квітня. Щотижня викладалася серія відеоматеріалів (лекцій), в яких пояснювалися основи, необхідні для успішного виконання домашнього завдання. Також існувала можливість придбати beta-версію книги на Amazon, яку написали викладачі курсу, але це за бажанням (ціна - $ 10). Відео матеріали не завжди були хорошої якості, скоріше навпаки - якість майже завжди було дуже погане, в наступному курсі це постараються виправити. Починаючи з другого тижня, необхідно було робити домашні завдання, що складаються з декількох частин і оцінювані в балах (від 0 до 500), а також відповідати на запитальники, теж оцінювані в балах.

Опубліковано: 17/04/12 @ 12:05
Розділ Різне Читати далі...

3 дієвих способу внутрішньої перелінковки сайту

Автоматична перелінковка сайту на wordpress без плагінів Після публікації плагіна соціальних голосувань WP Social Votes у деяких користувачів виникли проблеми з розміщенням і виведенням самого голосування. Воно виводилося не під статтею, як хотілося б багатьом, а після блоку схожих записів. Це пов'язано з використанням різних плагінів, які отримували пріоритет перед плагіном голосування. Думаю в наступній версії ми спробуємо це виправити. Додамо функцію, за допомогою якої голосування можна буде виводити безпосередньо в пості. А поки можна скористатися тим методом, який ми розглянемо в цій статті. Це висновок схожих або випадкових записів без використання плагіна . Насправді я давненько планував цей пост, та все якось відкладав, а тут якраз привід. Розповідати про необхідність виведення таких записів сенсу немає, Ви все чудово розумієте міць перелінковки. Звичайно, висновок в кінці запису блоку посилань це не найкращий варіант перелінковки, але таки корисний, дуже навіть корисний.

Опубліковано: 17/04/12 @ 11:52
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 10 : рекомендації Інни Скочко

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} У десятому випуску креш-тесту резюме - експерт-рекрутер Інна Скочко, Senior HR Manager в Infopulse Ukraine. Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. Резюме № 1 На жаль, дане резюме не містить повної інформації. Зокрема, відсутня детальний опис основних обов'язків на згаданих місцях роботи. Описані досягнення дадуть розуміння того, в яких проектах брав участь автор резюме, але, виходячи з наданої інформації, не зрозумілий особистий внесок кандидата в успішну реалізацію цих завдань. Рекомендації: Вказати інформацію про знання англійської мови. Забрати інформацію розділу identity. Яким чином проводилася оцінка? Ця інформація зайва. Рано чи пізно Вас попросять переробити резюме в більш звичному word форматі, так як в такому вигляді резюме не може бути показано замовнику.

Опубліковано: 17/04/12 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

21 квітня, Київ - Київ Java Saturday

Серед свят і міні-канікул, на численні прохання і після оглушливого успіху минулих Java заходів, компанія Сіклум запрошує на черговий Java суботник всіх розробників. 21 квітня вже багатьом добре відомий в Києві зал заходів Ciklum SkyPoint відкривається для всіх небайдужих до Java, і як завжди порадує цікавими доповідями, приємними закусками і напоями, що доповнює спілкування з однодумцями, і звичайно ж відмінним видом на місто в приємній атмосфері затишку. Програма доповідей: Спеціальний гість заходу Крістофер Марш (Christopher Marsh) поділиться бізнес-досвідом в рамках доповіді «Twenty start-ups a year without going crazy» . (Увага! Доповідь буде проводитися англійською мовою без перекладу). Крістофер є Технічним Архітектором креативного агентства з інтерактивного маркетингу, працює з командами дизайнерів і розробників в рамках реалізації готових рішень для різних бізнес-задач.

Опубліковано: 16/04/12 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

Власники мобільних пристроїв читають з їх допомогою новини

Власники мобільних пристроїв читають з їх допомогою новини Дослідження показали, що більшість власників мобільних пристроїв з можливістю виходу в інтернет дивляться новинні сайти не тільки зі звичайного комп'ютера, але й зі своїх смартфонів і планшетів. З точки зору компаній, що прагнуть розповісти про себе і своєї продукції без залучення рекламних банерів якомога більшій кількості потенційних клієнтів - це просто чудова новина. Як показали опитування інтернет користувачів, реклама в інтернеті вже порядком набридла, а деяких людей дратує настільки, що вони навіть не дивляться сайти, перевантажені рекламними оголошеннями. А ось новинні стрічки багато читають кожен день для того щоб бути в курсі подій в країні і в світі подій. І новини компаній, в яких просто і доступно викладається позиція компанії з тих чи інших питань, піднімають до неї інтерес і спонукають користувачів перейти на сайт цієї компанії.

Опубліковано: 16/04/12 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Програміст засуджений за сайт про кіно

Програміст засуджений за сайт про кіно Програміст засуджений за сайт про кіно У Німеччині на чималий термін засудили молодого програміста за масове порушення авторських прав. Німецька преса не надає імені молодої людини, але відомо, що двадцятидев'ятирічний житель Лейпцига був одним із творців і адміністраторів кінопорталу kino.to. Йому загрожувало близько п'яти років в'язниці, але термін був знижений до сорока шести місяців (три роки і десять місяців), так як програміст вирішив співпрацювати з поліцією, але термін і так залишається чималим, так що провести новорічні канікули у Фінляндії йому не світять ще довго. Трохи раніше були засуджені ще чотири людини, причетних до цього сайту, а також вісім чоловік тільки чекають рішення суду. Усім загрожує близько п'яти років тюремного ув'язнення. У команді всього двадцять шість осіб, і заарештовані були тринадцять - рівно половина з них. Kino.to представляв собою величезний збірник посилань як на безкоштовне скачування фільмів, так і на перегляди кіно і серіалів у режимі он-лайн.

Опубліковано: 16/04/12 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Марина Мельник, Exigen Services - про Scrum, Distributed Scrum і Agile

Бесіда з Мариною Мельник, керівником Agile Center of Excellence компанії Exigen Services про базові особливості застосування гнучкої методології Distributed Scrum. - Марина, для тих, хто не зовсім в темі, розкажіть трохи про історію Agile і про Scrum-підході. - Agile Manifesto, «» був випущений в лютому 2001 року в штаті Юта, США. Причиною його появи стало бажання розробників знайти альтернативу «важким» практикам розробки програмного забезпечення, обтяженим тоннами документації. Саме таким був «метод водоспаду», прийнятий стандартом розробки в ті роки. Гнучкі методики розробки використовувалися і раніше, але на зустрічі в Юті вони вперше були формалізовані і почали активно впроваджуватися в широкій середовищі розробників. У своїй роботі ми використовуємо Scrum і XP - дві основні методики гнучкого підходу до розробки. Екстремальне програмування приділяє більше увагу інженерної стороні розвитку продукту, це системний підхід.

Опубліковано: 16/04/12 @ 08:47
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180