14 червня, Дніпропетровськ - Android summer session by GDG and Yalantis

Наближається літо і чергова зустріч Андроїд розробників ! GDG Дніпропетровськ спільно з Yalantis запрошують всіх бажаючих провести суботу 14 червня у відмінній компанії і дізнатися багато корисного про розробку додатків на платформі Андроїд. Регістрірація та контактні дані щодо івенту тут:
12:00 - 12:30 Реєстрація , вітальна кава
12:30 - 13:10 «Використання OpenGL ES 2.0 для створення живих шпалер» , Попов Олександр ( Eleks )
13:25 - 14:10 «Використання Gradle + CI Jenkins для Android -додатків » , Олійник Вадим ( Yalantis )
14:30 - 15:10 Піца , Шняжки , обговорення.
15:10 - 16:50 «Робота з SMS та MMS в Android » , Христян Андрій ( Yalantis )
17.00 - 17.40 « Використання Backend As Service для мобільних розробників » , Абарджі Олександр ( ) контакний особа ( Yalantis ) :
Кескин Юлія ( skype : pulim2009 , mob . ( 067 ) 277-89-77 .

Опубліковано: 28/05/14 @ 12:57
Розділ Різне Читати далі...

3 червня, Харків - The IT Crowd Kharkiv - StartUp Night

3 червня відбудеться четвертий івент The IT Crowd Kharkiv ! На цей раз він буде організований трохи інакше . Зазвичай у нас одна компанія- хедлайнер , але на цей раз у їх буде декілька. Ми раді повідомити , що будуть представлені 6 проектів . Кожен з них зробить 20 - хвилинний розповідь про своє стартапі , піар стратегіях , поділяться успіхами і розкажуть які помилки робити не варто. Елемент рекрутингу для тих , хто хоче змінити роботу або увійти в IT галузь теж буде - тільки зараз ми з працюватимемо з рекрутерами - фрілансерами . Ми сподіваємося , що ви приєднаєтеся до нас на цікавий вечір стартапів . Не забудьте приєднатися до наших групах у соціальних мережах , щоб сдедіть за новинами та оновленнями вакансій . Також запрошуємо в Twitter і Instagram , де ми додаємо фото з ??заходів та цікаві статті.

Опубліковано: 28/05/14 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Хміль, COO Ciklum (частина 2 )

157 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Це друга частина подкаст з Романом Хміль, перша частина доступна за посиланням . У подкасті піде мова про GlobalLogic , продаж своєї компанії та операційної діяльності . Просимо вибачення за якість запису , писали в похідних умовах. У програмі: Продаж компанії BonusTech GlobalLogic'у Робота в GlobalLogic Перехід в Ciklum Розвиток індустрії IT в Україні Конкуренція з Індією Інноваційна Україна Внутрішній ринок IT замовлень України MBA Аграрне IT Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 27/05/14 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

12 липня, Київ - Майстер-клас "Автоматизація фронтенда " від Роберта Харитонова

З появою NodeJS , фронтенд розробники отримали зручну платформу для створення безлічі інструментів з автоматизації своїх завдань. На даний момент доступно більш ніж 2800 Grunt плагінів і різних інтеграцій з популярними інструментами для спрощення робочих процесів . Оптимізація , тестування додатків , препроцесори , автоматичний аналіз коду і швидке розгортання оточення - вже доступно , але як не загубитися в безлічі інновацій? Запрошуємо 12 липня на майстер- клас Роберта Харитонова . Гуру фронтенда розповість про основні напрямки в автоматизації процесів фронтенд розробки , поділитися думками про майбутнє цих інструментів і навчить з ними працювати. Основна частина майстер-класу складається з практичних завдань на прикладі реальних проектів . Ті , хто тільки починають знайомство з автоматизацією , отримають безліч матеріалів і корисних порад для швидкого старту. А хто встигне підготуватися , зможе , так само слідувати за процесом і пробувати результат по ходу заходу.

Опубліковано: 27/05/14 @ 09:53
Розділ Різне Читати далі...

31 травня, Одеса - Майстер-клас Руслана Шевченка " Введення в scala + akka "

31 травня відбудеться майстер- клас Руслана Шевченка присвячений введенню в мову програмування scala та фреймворк akka . Чотиригодинний майстер- клас дозволить познайомиться з мовою програмування scala і системою організації розподілених обчислень akka . Введення в основні поняття і набір завдань , дозволить Вам « відчути » смак розробки і зрозуміти , чи хочете ви спеціалізуватися в цьому напрямку. Програма : - Введення . Установка і запуск sbt , activator , scala - IDE (заснованому на eclipse ) , scala - worksheet , інфраструктура проекту ( scalatest , scalaide )
- Структура програми . Області видимості , керуючі конструкції , методи , функції , значення та змінні , виклики функцій . Об'єктно- орієнтована структура : класи , трейти і об'єкти.
Передача параметрів: за значенням , по імені , по необхідності.
case -класи і порівняння зразків . Створення власних зразків зіставлення.
- Введення у функції вищого порядку. API колекцій. Узагальнені типи .

Опубліковано: 26/05/14 @ 09:25
Розділ Різне Читати далі...

10 речей , які ми дізналися при побудові технологічної компанії

via Shutterstock . [ Про авторів : Микола Палієнко - з-засновник і CEO в Prom.ua , Тарас Мурашко - зі - засновник і CTO в Prom.ua ] У цьому пості ми - колишні розробники - хочемо розповісти про те , як ми набивали гулі , розробляючи торгову площадку . Стаття написана у співавторстві з Тарасом Мурашко. 1 . Шукайте нішу Безумовно , рости з нуля дуже нелегко. Але перспектив багато. Наприклад , в українському малому та середньому бізнесі автоматизація різних бізнес- процесів перебуває на рівні екселя і 1С , і це величезна потенційна бізнес- ніша для створення безлічі продуктів. Тому в першу чергу сядьте , проаналізуйте ринок і виберіть нішу : знайдіть якусь актуальну проблему і спробуйте якісно її вирішити. Тоді ви зможете стати по- справжньому потрібними і затребуваними для потенційних клієнтів. Якщо ви вирішуєте проблему , якої насправді немає , шансів мало. Дивіться на досвід сусідів .

Опубліковано: 26/05/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

28 травня , Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing # 7 »

До вашої уваги Пропонується Черговий випуск безкоштовна семінару для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing ». Подія Відбудеться за ПІДТРИМКИ Компанії Cogniance . Вечір буде присвячений темі автоматизованого тестування програмного забезпечення . Цільова Аудиторія - будь - хто, хто цікавіться сферою ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ та тестування як ее елементом . До вашої уваги буде представлено наступні Доповіді : Максим Барвінській ( Senior QA Automation Engineer , Zoral ) « Автоматизовані тести всегда потребуються вхідніх Даних, альо питання ефектівності зберігання ціх Даних Дуже часто є не в пріорітеті автоматізаторів . Дехта зберігає їх безпосередно в коді фреймворку , решта ж надає ПЕРЕВАГА зовнішнім Джерелі : Excel , CSV , XML , JSON , бази даних . Останні могут накопічуваті Багато файлів ( або таблиць бази ) , Які нужно оновлюваті щоразу , коли змінюється функціональність продукту , что тестується .

Опубліковано: 24/05/14 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Python дайджест # 0 . Django 1.7

Наближається вихід фінальної версія Django 1.7 - « найкращого , що траплялося з Django з часу 1.0» , як стверджують деякі core - розробники . У першому Python - дайджесті я спробував підібрати основні зміни та рекомендації з міграції Django проектів на версію 1.7 . Давайте оцінимо найбільш значні зміни і подивимося , що нам радять для безболісної міграції. Отже , основні зміни в цьому релізі складають: Міграції . Andrew Godwin , автор популярної бібліотеки South , рік тому стартував кампанію на кікстартер , щоб переписати South і включити в реліз Django . Робота закінчена , і після , я сподіваюся , невеликого періоду адаптації бібліотек ми зможемо повністю відмовитися від South і використовувати вбудовані міграції. Для кращого розуміння , як працюють нові міграції , можна подивитися доповідь самого Andrew на PyCon US 2014 .

Опубліковано: 23/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 137

Hardware - стартап . klatz( перший український розумний браслет ) шукає Android -розробника в Черкасах (зарплата 15000 грн) і креативного директора в Києві (зарплата 10 000 грн). Jooble , сервіс для пошуку вакансій , шукає Product менеджера. Кожна зміна , які він привнесе в продукт , відіб'ється на 1 млн. користувачів сервісу щодня по всьому світу . Харківської компанії Brightgrove потрібна Data Scientist. Noosphere Ventures шукає в Запоріжжі скрупульозного статистика. Чернігівської компанії WebProduction потрібен PHP - розробник, який кожен день може і хоче робити неможливе . Зарплата 8000 грн. Aeroson для роботи над своїми проектами шукає PHP -програмістав Києві. Зарплата 9000 грн. ПриватБанк шукає в Дніпропетровську JavaScript -розробника за допомогою вакансії з зашифрованим текстом. Зарплата 17 000 грн . ria.com шукає у Вінниці асистента дизайнерапо інтерфейсах . Зарплата 5000 грн. ПУМБ шукає в Донецьку Delphi -розробника. Досвід роботи не обов'язковий.

Опубліковано: 22/05/14 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

31 травня, Одеса - Odessa StartUP Day

31 травня проект Geeks Lab запрошує всіх IT- підприємців відвідати захід Odessa StartUP Day , в рамках якого передбачені індивідуальні консультації акселератора GrowthUp та бізнес- інкубатора WannaBiz , Startap Crach Test і StartUP Coffee . Програма дня: 9:00 - 17:00 Індивідуальні безкоштовні консультації від акселератора GrowthUP і бізнес - інкубатора WannaBiz . У кожного бажаючого буде 40 - хвилинний слот на приватну бесіду про ідеї і перспективи розвитку та побудови власного IT -бізнесу , отримання перших користувачів , пошуку інвестицій тощо Консультації проведе менеджер по роботі з потоком проектів
Ігор Стефурак а також CEO WannaBiz
Вадим Роговський Реєстрація 17:30 - 19:30 Startap Crash Test . На заході виступить запрошений гість , який розповість про свою історію успіху і поділиться життєвим досвідом , а також 3 засновника стартапів . Формат 5 +10 передбачає 5 хвилин на саму презентацію та 10 хвилин для відповідей на запитання з залу . Реєстрація 19:30 - ...

Опубліковано: 20/05/14 @ 08:45
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Хміль, COO Ciklum

156 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про освіту , США та еміграції . Просимо вибачення за якість запису , писали в похідних умовах. У нас новий стажист , Надія Плахова , її ви могли почути в 29 - му випуску , і перший подкаст в трьох частинах , так як у нашого гостя виявилося дуже багато тем для обговорень. У програмі: Про во'IT'і Освіта Переїзд в США Підприємництво Інвестування Робота на дядю COO в Ciklum Стратегія і тактика в компанії Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 20/05/14 @ 11:07
Розділ Різне Читати далі...

DataArt відкриває офіс у Львові для бажаючих переїхати співробітників

Американська IT- компанія DataArt оголошує про відкриття центру розробки у Львові. Це вже шостий український офіс компанії : у 2007 р. з'явилися офіси в Харкові та Херсоні , в 2011 - у Києві , в 2012 - в Одесіі Дніпропетровську. Центр розробки DataArt розташувався в новому БЦ на вул. Джорджа Вашингтона , 3 . Зараз запущені перші офісні площі , на початку літа завершиться підготовка приміщень та інфраструктури нового поверху.
Львів обраний місцем для нової локації за результатами опитування уподобань співробітників про місце роботи . Помітне кількість фахівців DataArt з різних офісів компанії висловили бажання жити і працювати саме у Львові. Найближчим часом в новий офіс переїдуть близько 40 співробітників компанії. Хоча офіс організовується за ініціативи бажаючих переїхати колег , приєднатися до команди можуть і фахівці зі Львова.

Опубліковано: 20/05/14 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

DataArt відкриває офіс у Львові

Американська IT- компанія DataArt оголошує про відкриття центру розробки у Львові. Це вже шостий український офіс компанії : у 2007 р. з'явилися офіси в Харкові та Херсоні , в 2011 - у Києві , в 2012 - в Одесіі Дніпропетровську. Центр розробки DataArt розташувався в новому БЦ на вул. Джорджа Вашингтона , 3 . Зараз запущені перші офісні площі , на початку літа завершиться підготовка приміщень та інфраструктури нового поверху.
Львів обраний місцем для нової локації за результатами опитування уподобань співробітників про місце роботи . Помітне кількість фахівців DataArt з різних офісів компанії висловили бажання жити і працювати саме у Львові. Найближчим часом в новий офіс переїдуть близько 40 співробітників компанії. Хоча офіс організовується за ініціативи колег , які хочуть переїхати в це місто , приєднатися до команди зможуть і Львівські фахівці.

Опубліковано: 20/05/14 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

10 - 12 червня, Київ - Конференція для ІТ- молоді SE 2014

Маєш Великі плани на літо ? Хочеш прокачаті скіл у розробці , тестуванні Додатків або навчитись правильно Керувати командою ? Мрієш найти цікаву роботу в IT- сфере ? Тоді розпочні свое літо продуктивно та приходь 10-12 червня на IT- конференцію Software Engineering 2014 ! ІВЕНТ має 3 потоки , шкірному з якіх присвячений окремий день:
10 червня - WebDev & Mobile
11 червня - Management , Dev & QA
12 червня - IT- Career & Startups .

Опубліковано: 18/05/14 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

22 травня Львів - Embedded Lviv TechTalk # 2

22 травня у Львові Відбудеться Черговий Embedded Lviv TechTalk . У доповідях експертів GlobalLogic будут розкріті Актуальні питання embedded - розробки * . QEMU + Rasbperry Pi . Володимир Шиманський та Ігор Каплінській ( GlobalLogic , Київ ) .
Ця презентація буде Присвячую тіповій задачі embedded - розробки - створеня ПЗ для галі не існуючого « заліза ». Для Вирішення Проблема автора предлагают використовуват емулятор QEMU , за необхідності розшірюючі его підтрімкою новіх платформ и прістроїв . Розробник розкажуть про приклад Із власної практики . Смороду емулювалі в QEMU Популярний комп'ютер Raspberry Pi , додати до віртуального пристрою підтрімку акселерометра . Потім Створена под емулятор программа для візуалізації роботи акселерометра булу легко перенесена и запущена на реальному Пристрої Raspberry Pi . System Test Automation for Embedded Devices . Юрій Козак та Ігор Семочко ( GlobalLogic , Львів ) .

Опубліковано: 15/05/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 136

Компанії Мірітекпотрібен старший Java- розробник з розумінням електронного документообігу . Зарплата $ 3000-4000 . Таксер , веб- сервіс для реєстрації та здачі електронних звітів , шукає в Харкові старшого C + + розробника. Зарплата 20 000 грн. Стартап Sportamba ( мобільна програма лояльності для спортивних уболівальників ) шукає Android -розробника. Зарплата $ 1000-1500 , опціон . Стартап Proximus , який займається розробкою ПЗ в біржовий сфері , шукає віддаленого і вміє працювати без чіткого завдання Java -розробника зі знанням Fuzzy Logic , генетичних алгоритмів і нейронних мереж. Компанії LeBoutique потрібна аналітик з планування попитузі знанням теорії ймовірності , математичних моделей і умінням працювати з програмним забезпеченням з обробки великих масивів даних. Інтернет- провайдер " Ланет Нетворк " запрошує у відділ інноваційних розробок креативного системного адміністратора .

Опубліковано: 15/05/14 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 червня , Москва - Speed ??Dealing на Russian Gaming Week

Вперше на Russian Gaming Week компанія « Смайл Експо » організовує презентаційну площадку для стартапів та інвесторів - Speed ??Dealing . Мета цього проекту - допомогти новим продуктам , концепціям і стартапам вийти на ринок , розраховувати інвесторів , а також сприяти розвитку ідей , які відображають останні тенденції iGaming -індустрії. Сьогодні російські фахівці і молоді розробники країн СНД відомі всьому світу завдяки своєму оригінальному мисленню , таланту і креативному підходу . Взяти хоча б « Слотоманію » як приклад одного з найуспішніших IT- проектів в iGaming -індустрії , який вже багато років поспіль очолює західні рейтинги. Speed ??Dealing - це відмінна можливість тут , в Росії , презентувати свою ідею і отримати гроші на її розвиток! Тільки тут зустрічаються інвестори зі світовими іменами і розробники провідних галузевих бізнес-проектів. Напрями Speed ??Dealing RGW :
• букмекери ;
• лотерея ;
• покер ;
• iGaming .

Опубліковано: 14/05/14 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Огляд IT- ринку праці: Миколаїв

/ Wikipedia. Представляємо третю статтю циклу «Огляд IT- ринку праці» , в якому ми розповідаємо про IT- індустрії в різних містах України : обдивляємося компанії , тематичні заходи , профільні навчальні заклади , а також галузеві перспективи регіону . Попередні випуски були присвячені Вінниці і Донецьку, сьогодні поговоримо про Миколаєві. На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято 2-3 тис. IT- співробітників. Профільні підрозділи миколаївських вузів щорічно випускають близько 500 молодих фахівців. Середні зарплати програмістів станом на грудень 2013 :
- $ 600-900 ( junior ) ,
- $ 900-1400 ( middle ) ,
- $ 1500-2500 ( senior )
( тутможна побачити більш детальну статистику по мовам програмування та іншим IT- професіями ) . В базі компаній ДОУ зареєстровані 23 компанії , що мають офіси в Миколаєві. Миколаїв посідає останні місце в рейтингу міст України , де представлені IT- роботодавці.

Опубліковано: 14/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Горнові , Lead Solution Architect'ом в Conform

155 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Фінляндії , МГУ , компіляторах та фізики. У програмі: Про во'IT'і Аспірантура МГУ і PhD в Фінляндії Софт для заліза Фізика Повернення до Москви Програмування компіляторів у Фінляндії Від девелопера до архітектора Як лідіть архітекторів ? Відпочинок та відпустку Книги у випуску : Соціальна психологія в модулях - Девід Майерс Богодільня - Генрі Лайон Олді Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 13/05/14 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

27 травня, Львів - Lviv R0B0 Cafe

27 травня раптом Відбудеться Lviv Robo Cafe - клуб для любителів робототехнікі , Який проходитиме за ПІДТРИМКИ Lviv Mobile Development Day . Зареєструватісь
Презентуваті р0зр0бку До клубу запрошуються вінахіднікі та розробник , Які займаються програмування мікроконтролерів , транзисторів та Електрон конструкторів . За помощью плат , датчіків , моторчіків , джойстіків , екранах и клавіатурі , ЗАСОБІВ передачі Даних Ві можете сконструюваті Пристрої різної складності аж до роботів ? Тоді Вам до нас ! Формат проведення Lviv Robo Cafe :
- Презентації Ідей робо - розробок
- Біржа контактів : можлівість зібраті команду або найти партнерів чі паблішерів .
- Спілкуванння розробніків между собою - виступа спеціально - запитаних гостей приходьте , запрошені друзів .

Опубліковано: 12/05/14 @ 02:29
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180