Нова фішка Profit -Partner для залучення рефералів

Днями у профіту оновився дизайн , який став яскравішим і кілька інформативніше . Наприклад , блок доходів праворуч показує скільки було зароблено за сегодня/вчера/30 днів/минулий місяць/поточний місяць ( покази , кліки , CTR ) і скільки з цього доходу принесли партнери. У свою чергу сторінки реферальськой програми також були розширені інформацією про кількість майданчиків , доходу реферала і посиланням на сторінку, з якої цей реферал прийшов. Швидше за все є ще багато нових різного роду приємностей в оновленому профіті , але мене найбільше привернули зміни до реф.программе , а також нова фішка , яка може допомогти у залученні рефералів . Це інструмент ймовірності прийняття сайту в РСЯ . Інструмент носить чисто інформаційний характер , практично розважальний , тобто серйозно до нього відноситься не варто , перевіряючи свої сайти , але таки у залученні партнерів може стати гарною підмогою .

Опубліковано: 20/11/13 @ 02:28
Розділ Різне Читати далі...

26 листопада, Київ - DevOps - Club в Grammarly # 2

26 листопада 2013 відбудеться друга зустріч Grammarly DevOps Club . Теми виступів: Василь Кроха , Broken Build
" Role of Continuous Database Integration in DevOps "
Usually when we say application we mean binaries , scripts and other artifacts , but either skip or don't pay enough attention to the database layer with its data being the core of the system too . This presentation will cover such areas like :
• Database version control
• Automated update & rollback to a certain version
• Testing your database
• What Devs hand - over to Ops as a next version of application
Доповідь прозвучить російською мовою. Володимир Кирилов , UniversalMind
" A Zero - Ops Platform "
у доповіді я розповім про платформу для Ерланга ( в результаті стала досить універсальною ) , яка була створена з спонукання повністю уникнути процесу деплоя і мінімізувати різницю середовищ виконання між продакшеном і середовищем розробки.

Опубліковано: 19/11/13 @ 01:12
Розділ Різне Читати далі...

26 ноября, Киев — DevOps-Club в Grammarly #2

26 ноября 2013 года состоится вторая встреча Grammarly DevOps Club. Темы выступлений: Василий Кроха , Broken Build
“Role of Continuous Database Integration in DevOps”
Usually when we say application we mean binaries, scripts and other artifacts, but either skip or don’t pay enough attention to the database layer with its data being the core of the system too. This presentation will cover such areas like:
• Database version control
• Automated update & rollback to a certain version
• Testing your database
• What Devs hand-over to Ops as a next version of application
Доклад прозвучит на русском языке. Владимир Кириллов , UniversalMind
“A Zero-Ops Platform”
В докладе я расскажу про платформу для эрланга (в результате ставшую достаточно универсальной), которая была создана из побуждения полностью избежать процесса деплоя и минимизировать разницу сред выполнения между продакшеном и средой разработки.

Опубліковано: 19/11/13 @ 01:12
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про Node.js Хакатона в Cogniance

Минулого тижня в Києві , в офісі компанії Cogniance пройшов перший для нас Node.js хакатон , який зібрав близько 20 осіб. Взяти участь у розробці власних проектів могли всі охочі , причому не було абсолютно ніяких обмежень по тематиці , єдина вимога - розробка з використанням Node.js У суботу о 12 годині дня учасники зібралися в офісі , розділилися на команди , презентували свої ідеї та хакатон стартував. Чотири проекти , чотири команди з різною кількістю учасників і досвідом роботи з різними технологіями - і всього 24 години на реалізацію. Працювали всю ніч , попутно підкріплюючись гарячими бутербродами. Ранок зустріли смачними сирниками і гарячою кавою . Незабаром команди були готові презентувати свої проекти. За підсумками загального голосування перше місце і приз - грошовий сертифікат на Amazon.com - отримав проект з претензійною назвою - « Хавка Валера » .

Опубліковано: 19/11/13 @ 12:34
Розділ Різне Читати далі...

Организаторский отчет о Node.js хакатоне в Cogniance

На прошлой неделе в Киеве, в офисе компании Cogniance прошел первый для нас Node.js хакатон , который собрал около 20 человек. Принять участие в разработке собственных проектов могли все желающие, причем не было абсолютно никаких ограничений по тематике, единственное требование — разработка с использованием Node.js В субботу в 12 часов дня участники собрались в офисе, разделились на команды, презентовали свои идеи и хакатон стартовал. Четыре проекта, четыре команды с разным количеством участников и опытом работы с различными технологиями — и всего 24 часа на реализацию. Работали всю ночь, попутно подкрепляясь горячими бутербродами. Утро встретили вкусными сырниками и горячим кофе. Вскоре команды были готовы презентовать свои проекты. По итогам всеобщего голосования первое место и приз — денежный сертификат на Amazon.com  — получил проект с претензионным названием — «Хавка Валера» .

Опубліковано: 19/11/13 @ 12:34
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Андрієм Гаркавої , COO Stanfy

132- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про бойскаутів , вітчизняному ринку і менеджменті . У програмі: Про во'IT'і Перша робота Мобільна розробка Менеджмент Західні та вітчизняні замовники Визнання помилок Сан - Франциско і Silicon Valley Продукти , якими користуються твої друзі Робота з бойскаутами Книги у випуску : Людський фактор - Том Демарк Атлант розправив плечі - Айн Ренд Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 19/11/13 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

Беседа с Андреем Гаркавым, COO Stanfy

132-й выпуск подкаста «Откровенно про IT карьеризм». Речь пойдет о бойскаутах, отечественном рынке и менеджменте. В программе: Про во’IT’и Первая работа Мобильная разработка Менеджмент Западные и отечественные заказчики Признание ошибок Сан-Франциско и Silicon Valley Продукты, которыми пользуются твои друзья Работа с бойскаутами Книги в выпуске: Человеческий фактор — Том Демарко Атлант расправил плечи — Айн Рэнд Прямая ссылка на файл
Подкаст на iTunes Текстовая версия доступна на itcareer.com.ua . Выпуск записан при поддержке IT-компании .

Опубліковано: 19/11/13 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

12 грудня , Одеса - IT Career : First steps

Безкоштовний тренінг з пошуку першої роботи для початківців ІТ- фахівців Тренінг створений з метою допомоги молодим фахівцям в пошуку першого місця роботи на ІТ-ринку Одеси. За нашими спостереженнями , перші складнощі, з якими стикається початківець фахівець , пов'язані з відсутністю інформації про сам ринок і його можливості для новачків. Це інформація про ІТ -компаніях Одеси , програмах стажування для початківців фахівців , про очікування потенційних роботодавців і реаліях бізнесу з розробки ПЗ. Також важливе розуміння того , як і де необхідно шукати інформацію про відкриті позиції в компаніях, як грамотно скласти своє резюме і не провалити своє перше співбесіду. Саме про це та багато іншого ми розповімо фахівцям , які роблять перші кроки в побудові своєї IT кар'єри.

Опубліковано: 19/11/13 @ 11:14
Розділ Різне Читати далі...

20 листопада , Київ - Перша зустріч Android Community в Ciklum

Компанія Ciklum рада запросити всіх бажаючих на першу зустріч Android Community , яка відбудеться в цю середу , 20- го листопада , 19:00 в затишному Sky Point . На цій зустрічі ми хочемо зібрати всіх андроїд ентузіастів для обговорення вже існуючих заходів , які пов'язані з андроїд розробкою і обговорити формати , які можуть бути використані для загальних зустрічей андроїд розробників в майбутньому. Цей захід може стати цікаво багатьом , особливо людям , які хворіють андроїд розробкою і хочуть розвивати і зміцнювати андроїд співтовариство не тільки в Києві , а й по всій Україні . Крім планів на майбутнє ми поговоримо про таку гарячій темі , як Open Source & Android. З доповіддю на цю теми виступить один з найактивніших андроїд розробників Києва Борис Працюк ( Cikum Project Office ) , який вболіває за розвиток спільноти та активно бере участь у різних заходах , пов'язаних з андроїд розробкою.

Опубліковано: 18/11/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

20 ноября, Киев — Первая встреча Android Community в Ciklum

Компания Ciklum рада пригласить всех желающих на первую встречу Android Community, которая состоится в эту среду, 20-го ноября, 19:00 в уютном Sky Point. На этой встрече мы хотим собрать всех андроид энтузиастов для обсуждения уже существующих мероприятий, которые связанные с андроид разработкой и обсудить форматы, которые могут быть использованы для общих встреч андроид разработчиков в будущем. Это мероприятие может стать интересно многим, в особенности людям, которые болеют андроид разработкой и хотят развивать и укреплять андроид сообщество не только в Киеве, но и по всей Украине. Помимо планов на будущее мы поговорим о такой горячей теме, как Open Source & Android. С докладом на эту темы выступит один из самых активных андроид разработчиков Киева Борис Працюк (Cikum Project Office), который болеет за развитие сообщества и активно принимает участие в различных мероприятиях, связанных с андроид разработкой.

Опубліковано: 18/11/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

Практика на практиці , або 7 секретів входу в IT

via Shutterstock . Один зі способів отримати першу роботу для молодих фахівців без досвіду - пройти практику , стажування або інтернатуру . Однак багато хлопці стикаються з проблемами : чому на їх резюме не обертають увагу? А якщо звертають , то чому після співбесіди не пропонують роботу? А якщо і беруть на навчання з перспективою працевлаштування , то чому відсівають згодом ? Дана стаття відповість на запитання , які якості і знання потрібно демонструвати , щоб отримати бажаний оффер . Секрет № 1: Теоретична база Ми вже згадували , що стажування , а також практики та інтернатури при компаніях не слід плутати з курсами. Роботодавці готові допомогти кандидатам у Джуніор отримати стартовий практичний досвід , але не готові їх навчати з нуля основам математики або ООП . Хороша академічна підготовка - must have . Базові знання можна отримати з технічної літератури . Необов'язково досконально розбиратися у всіх тонкощах , але важливо попередньо вивчити основи обраної технології .

Опубліковано: 18/11/13 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Практика на практике, или 7 секретов входа в IT

via Shutterstock. Один из способов получить первую работу для молодых специалистов без опыта — пройти практику, стажировку или интернатуру. Однако многие ребята сталкиваются с проблемами: почему на их резюме не обращают внимание? А если обращают, то почему после собеседования не предлагают работу? А если и берут на обучение с перспективой трудоустройства, то почему отсеивают впоследствии? Данная статья ответит на вопрос, какие качества и знания нужно демонстрировать, чтобы получить желаемый оффер. Секрет № 1: Теоретическая база Мы уже упоминали , что стажировки, а также практики и интернатуры при компаниях не следует путать с курсами. Работодатели готовы помочь кандидатам в джуниоры получить стартовый практический опыт, но не готовы их обучать с нуля основам математики или ООП. Хорошая академическая подготовка — must have. Базовые знания можно получить из технической литературы.

Опубліковано: 18/11/13 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Результати опитування: оцінка міст України

Представляємо Вашій увазі результати опитування « Оцінка міст України ». Ми оцінювали конкуренцію на ринку праці , рівень заробітної плати , екологічний стан , транспортну ситуацію , рівень розвитку торговельно - розважальної та культурної інфраструктур , вартість нерухомості міст . Об'єднавши ці фактори , ми визначимо найсприятливіший місто для життя і роботи ІТ фахівців в Україні . Схожа тема вже обговорювалася в пості « Яке місто краще? » , а тепер розглянемо результати нашого опитування. У ході були отримані 467 анкет від читачів DOU.ua . Найбільша кількість тих, хто проголосував було з Києва ( 138 ) , Харкова ( 83) та Львова ( 53). У процесі проведеного аналізу анкет , можна зробити наступні висновки - найбільш кількість juniors працює в Харкові ( 21,42 %) , Києві ( 21,42 %) та Львові (13,1 %) , що стосується seniors , тут ситуація така ж , найбільш кількість професіоналів вищого рівня проживають у Києві ( 27,17 %) , Харкові ( 22,82 %) та Львові ( 16,30 %) відповідно.

Опубліковано: 15/11/13 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

Результаты опроса: оценка городов Украины

Представляем Вашему вниманию результаты опроса «Оценка городов Украины ». Мы оценивали конкуренцию на рынке труда, уровень заработной платы, экологическое состояние, транспортную ситуацию, уровень развития торгово-развлекательной и культурной инфраструктур, стоимость недвижимости городов. Объединив эти факторы, мы определим самый благоприятный город для жизни и работы ИТ специалистов в Украине. Похожая тема уже обсуждалась в посте «Какой город лучше? », а теперь рассмотрим результаты нашего опроса. В ходе были получены 467 анкет от читателей DOU.ua . Наибольшее количество проголосовавших было из Киева (138), Харькова (83) и Львова (53). В процессе проведенного анализа анкет, можна сделать следующие выводы — наиболее количество juniors работает в Харькове (21,42%), Киеве (21,42%) и Львове(13,1%), что касается seniors, тут ситуация такая же, наиболее количество профессионалов высшего уровня проживают в Киеве (27,17%), Харькове (22,82%) и Львове (16,30%) соответственно.

Опубліковано: 15/11/13 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: IT- погроми в Миколаєві , що трапилося з HealthCare.gov , як створювалася " бабуся " iOS

Добрий день , шановні читачі. Новини У Миколаєві міліція громить IT -компанії Київрада виділила 150 га землі в Біличанська лісі під будівництво Bionic Hill . Ceylon - новий легкочитаємий мову програмування під JVM і Node.js Новини про Visual Studio 2013. Google представила мова програмування Dart 1.0 - потенційного « вбивцю » JavaScript Інтерв'ю Ольга Кривченко та Дмитро Стеценко: Партнерство в керівництві аутсорсинг бізнесу на прикладі Qualium Systems 3 Потрібно справу робити , а не язиком тріпатися - Олексій Пахунов , Microsoft Погляди The Cloud - Enabled Transformation of Enterprise IT 6 IaaS -провайдерів , яких ви зобов'язані знати , але швидше за все нічого про них не чули ... 10 причин , за якими Ви кинете свою роботу в 2013 році- переклад резонансної статті з TechCrunch від Джеймса Альтушера - інвестора , програміста , автора статей і трохи підприємця . Що сталося з проектом Healthcare.gov . І ще одне обговоренняна ту ж тему.

Опубліковано: 15/11/13 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 111

Харківська компанія MediaSapiensшукає Python -розробника . Прочитання Dive Into Python і The Python Standard Library by Example в оригіналі буде плюсом. Зарплата $ 2000-3000 . SDL Tridion Development Lab Ukraine шукає старшого Java -розробника, бажано досвідом розробки mission critical систем в продуктовій компанії. Зарплата $ 2500-3500 . Percona шукає віддалених PHP - розробників, які добре розбираються в оптимізації SQL -запитів. Житомирської компанії Virtuace потрібно Senior Performance QA, який знає , як забити мамонта одним скриптом і вміє розводити багаття з серверів важкими SQL запитами . Зарплата $ 1700-2500 . 4A Games шукає молодшого Game Logic програміста( C + +). Тестове завдання - написати клас BulletManager . Дніпропетровської компанії Devign Commerce потрібно Junior CMS PHP Developerз хорошими знаннями HTML/CSS/JS . Зарплата $ 500-1000 . Компанії SightPower в Харкові потрібен Strong Junior C + + Developer.

Опубліковано: 14/11/13 @ 08:48
Розділ Різне Читати далі...

Чому клієнти люблять Agile ?

via Shutterstock . [ Від редакції: дану статтю до редакції прислав автор , який побажав залишитися невідомим. ] Правда . Люблять . Більшість аутсорсинг - проектів розробляються в рамках процесів , які їх учасники називають « гнучкими » ( Agile ) . Як правило , ці процеси дійсно дуже гнучкі , і « натягуються» на найрізноманітніші побажання замовника. До того ж самі компанії, що займаються аутсорсингом , голосно рекламують себе як « Agile -орієнтовані » , свідомо підігруючи замовникам (що природно ) . Спробуємо розібратися в питанні - чому ж замовники так люблять Agile ? Залишимо технічні подробиці , і перемкнемося на щось важливіше - на явні і приховані очікування клієнта . Саме вони найчастіше визначають вибір способу роботи , а не раціональні міркування і точні розрахунки ( на жаль) . Отже: перше, Agile - це дешево. Не потрібно проектний менеджер (навіщо ? Ми ж Agile !) . Не потрібно витрачатися на проектування архітектури.

Опубліковано: 12/11/13 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада, Київ - Ciklum Kiev Java Saturday

Надзвичайно цікаве подія чекає всіх джавістов в рамках Ciklum Java Saturday , який відбудеться 23 листопада в київському офісі компанії Ciklum . У чому ж унікальність цього Суботник ? Крім того, що ви зможете послухати досвідчених Java фахівців України та Англії , у вас буде унікальна можливість взяти участь у незвичайній активності після презентацій від наших доповідачів . Відкриють захід спікери з Англії Крістофер Марш і Джон Барбер , які є співробітниками найбільшого і визнаного кращим діджітал агентства світу 2012 року AKQA . Від Крістофра Маршу ви зможете дізнатися , що ж можна зробити в області мобільних додатків , використовуючи свій Java досвід , які платформи і тулзи використовувати. Враховуючи , що ці знання можна застосувати в організації свого стартапу або просто розширити свій технічний кругозір , презентація буде цікава фахівцям всіх рівнів.

Опубліковано: 12/11/13 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

23 ноября, Киев — Ciklum Kiev Java Saturday

Интереснейшее событие ждет всех джавистов в рамках Ciklum Java Saturday, который состоится 23 ноября в киевском офисе компании Ciklum. В чем же уникальность этого суботника? Помимо того, что вы сможете послушать опытных Java специалистов Украины и Англии, у вас будет уникальная возможность поучаствовать в необычной активности после презентаций от наших докладчиков. Откроют мероприятие спикеры из Англии Кристофер Марш и Джон Барбер, которые являются сотрудниками крупнейшего и признанного лучшим диджитал агентства мира 2012 года AKQA. От Кристофера Марша вы сможете узнать, что же можно сделать в области мобильных приложений, используя свой Java опыт, какие платформы и тулзы использовать. Учитывая, что эти знания можно применить в организации своего стартапа или просто расширить свой технический кругозор, презентация будет интересна специалистам всех уровней.

Опубліковано: 12/11/13 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT : посада Team Lead

via Shutterstock . Даний матеріал відкриває цикл , присвячений опису різних професій всередині сфери розробки ПЗ. У цей статті ми поговоримо про першу пост- сеньоровской сходинці IT - кар'єри - позиції team lead . тімліда - це IT- спеціаліст , який управляє своєю командою розробників , володіє технічною стороною , бере участь у роботі над архітектурою проекту , займається рев'ю коду , а також розробкою деяких особливо складних завдань на проекті. За статистикою ДОП , середній вік українських тімліда - 28 років , середній досвід роботи - 6,5 років , середня зарплата - $ 2800 . Обов'язки тімліда - це щось середнє між проектним менеджером і кваліфікованим девелопером . На проектах є дві lead ролі: менеджерська - PM , і технічна - System Architect . Тімліда почасти виконує обидві ролі , але акцент його обов'язків спрямований на менеджмент (акцент на технічну частину - це tech lead ) .

Опубліковано: 11/11/13 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180