Зроби сам

Зроби сам Сьогодні багато більш-менш просунуті користувачі Інтернет замислюються про створення власного сайту. Постає проблема: розробка сайтів в Санкт-Петербурзі , Москві, та й у будь-якому іншому місті коштує дорого. І що робити, якщо грошей на оплату професійних послуг по створенню оригінального сайту немає, а дуже хочеться мати своє дітище? Виявляється, створити свій сайт можна і на безкоштовній основі. На думку деяких просунутих в цьому питанні фахівців, оптимальним варіантом у справі створення безкоштовного сайту стане Joomla. Це практично професійний движок, який можна отримати абсолютно безкоштовно. Використовуючи потенціал Joomla, створити сайт самостійно не складе особливих труднощів, особливо якщо до цього докласти максимум зусиль з вивчення відповідних тематичних матеріалів. З недоліків цього движка можна відзначити лише один: ваш власний сайт «зажадає» створення тільки на своєму хостингу, який, у свою чергу, є платним.

Опубліковано: 12/10/12 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

В рамках безпеки

В рамках безпеки Однією з існуючих глобальних проблем сучасних батьків, яку намагаються вирішити всіма відомими способами, є можливість регулювання інформаційного потоку, який надходить до їхніх дітей через мережу інтернет. Як поступати мамам і татам? Відмовити в проханні купити дитячий комп'ютер (наприклад, в магазині Сompday. ru)? Стати прихильником радикального руху, який пропагує повне перекриття доступу свого чада до комп'ютера (а заодно до не менш шкідливому телевізору) або вибрати більш лояльний шлях - коректно регулювати перегляд сайтів і телепередач? Не призначена для дитячих очей і вух інформація в мережі інтернет, що має в своєму початку руйнівну діяльність на психіку, може бути ізольована з допомогою спеціальної програми.

Опубліковано: 12/10/12 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : Нові офіси Luxoft і Ciklum , як працює SoftServe , відео з JavaOne

Добрий день, шановні читачі. Новини Законопроект по IT-пільгам пройшов парламентський комітет . Luxoft відкриває новий офіс в Каліфорнії , а Ciklum - представництво в Швеції . У Києві відкривається новий стартап-акселератор -. Ініціатива W3C по створенню веб-платформи спільними зусиллями . Гра Contre jour портирована на HTML5 . Думки Ольга Бєлькова, EastLabs: «Продаж Viewdle - шанс для українського бізнесу » . Інтерв'ю SoftServe. Як працює найбільший український аутсорсер - Forbes.ua . Практика JS-скрипт для створення «тривимірних» фотографій, керованих нахилом мобільного пристрою. Кілька відмінних рад по підвищенню працездатності . Google Common Lisp Style Guide . Малюнки текстом . Теорія GitHub запускає, присвячений спільній роботі. Таблиця компетентності програміста . Речі, яких не варто вимовляти програмним інженерам. Чому обробка відсортованого масиву даних швидше, ніж відсортованого? Як проходити співбесіду в Google . Події Офіційний відеозвіт про JavaOne .

Опубліковано: 12/10/12 @ 11:16
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 54

Яндекс шукає Perl/MySQL розробника в київський офіс. Належить займатися серверною частиною інтерфейсу Яндекс.Директ, обробляти величезні обсяги даних, створювати і удосконалювати алгоритми аналізу інформації. Компанія Scandinavian House Ukraine шукає Lisp розробника . Компанія SaM Solutions шукає в Дніпропетровську програміста зі знанням німецької мови , бажаючого вивчити COBOL. Можливо, доведеться зіткнутися з овертайм, а також працювати за викликом. Зарплата від 8000 грн. Платіжна система MoneXy шукає iOS програміста . Зарплата 3000 $. Компанія Elyland (розробник браузерною тактичної походових ММО гри My Lands ) шукає старшого Java розробника . Зарплата 3000-4000 $ + бонус. Компанії DIGITILUS потрібно програміст штучного інтелекту (С + +/C #) . Зарплата 2000 $. Можливий варіант віддаленої роботи.

Опубліковано: 11/10/12 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Привабливість Інтернет - магазинів

Привабливість Інтернет-магазинів Обсяги Інтернет-продажів на сьогоднішній день ростуть, як кажуть, "прямо як на дріжджах". Практично що завгодно зараз можна купити в Інтернеті: меблі, одяг, прикраси, будівельні матеріали, автозапчастини, сувеніри, картини, продукти, тварин і навіть дитячі підгузники! Багатьом людям буде незрозуміло, чому такий ажіотаж навколо цих Інтернет-магазинів? Чим же так приваблює сучасних людей Інтернет-шопінг і чому вони воліють віртуальні магазини справжнім? Невже це наслідки технічного прогресу, яким так лякають батьки та бабусі з дідусями дітей, кажучи, що ті "приростуть" до монітора? Насправді, у Інтернет-магазинів є ряд переваг перед реальними магазинами. Перераховувати їх - справа марна, воно займе чимало часу, і навряд чи можна назвати абсолютно всі плюси і мінуси. Але основні переваги перерахувати має сенс. Так, до при міру, економія часу. Вона є, мабуть, найголовнішою перевагою будь-яких покупок через мережу Інтернет.

Опубліковано: 10/10/12 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Вигідний бізнес в Інтернеті

Вигідний бізнес в Інтернеті Високі технології розвиваються настільки швидко, що на даний момент залишається все менше і менше людей, які не знають, що таке Інтернет. Можливості Інтернету, безумовно, важко назвати безмежними, проте він дозволяє нам відкривати для себе безліч можливостей, пов'язаних з тією або іншою сферою. Корисним є Інтернет і в сфері ведення бізнесу. В даний час користуються великим попитом інтернет магазини, що є маловитратними, але в той же час і досить зручним інструментом ведення бізнесу. Безсумнівно, вигідніше всього розробка сайту інтернет магазину виявляється для його власника. Однак, незважаючи на те, що більшість людей звикло до звичайних магазинах, багато при браку часу все ж зволіють зробити покупки, не виходячи з дому. Саме ця перевага інтернет магазинів і дозволяє їх власникам заробляти гроші.

Опубліковано: 10/10/12 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Високо сиджу, далеко дивлюся

Високо сиджу, далеко дивлюся Високо сиджу, далеко дивлюся Однією з областей використання інтернет став супутниковий контроль автотранспорту. Полягає ця процедура в тому, що машина обладнується GPS передавачем, і завдяки контролю положення автомобіля через супутник спостереження, завжди можна встановити маршрут і місцезнаходження автомобіля. Такий GPS моніторинг автотранспорту дозволяє здійснити в реальному часі контроль автотранспорту. Де можливе використання таких систем контролю? У транспортних компаніях, в муніципальному громадському транспорті та транспорті ЖКГ, в транспорті, що належить державній владі, в комерційному транспорті та в багатьох інших видах транспорту. Це можливо через те, що при такому моніторингу транспорту стає здійсненним в реальному часі одержання даних про ефективність використання транспорту. Впровадження такої системи не представляє великої складності.

Опубліковано: 10/10/12 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Покупки в Інтернеті

Покупки в Інтернеті Ми часто кудись поспішаємо, забуваючи про важливі речі. У нас деколи не вистачає часу не тільки на те, щоб поснідати або пообідати, але і на те, щоб купити необхідні для нас речі. Дійсно, не завжди вдається потрапити в потрібний магазин до його закриття, та й знемагаючи від втоми, хочеться якомога швидше потрапити додому. Тим не менш, здійснювати покупки потрібно і до кінця тижня може накопичитися значний список того, що слід купити. Покупку речей, що не відносяться до товарів першої необхідності, можна відкласти до вихідних і поїхати в магазин не за окремо взятої річчю, а за цілим списком. До товарів першої необхідності такий спосіб не буде відповідним. Однак і серед, здавалося б, товарів, які можуть «почекати» до вихідних є такі, які вимагають негайної покупки протягом тижня. Наприклад, вам терміново знадобилася взуття на новий сезон чи на майбутній захід, яке проходитиме в кінці тижня.

Опубліковано: 10/10/12 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про першу велогонці RACE IT , 2012 в Одесі

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Коли доводиться основну частину часу проводити в офісі, всі намагаються зайнятися улюбленим видом спорту при першій можливості. З метою оздоровитися і подружитися з колегами з різних IT-компаній, наша компанія виступила ініціатором проведення велогонки RACE IT, 2012 в Одесі. Спортивні змагання пройшли 6 жовтня і зібрали більше тридцяти велосипедистів. 28 чоловіків і 5 жінок зареєструвалися на велогонку, щоб незабутньо провести на природі сонячну осінню суботу і визначити, хто в Одесі найшвидший.

Опубліковано: 10/10/12 @ 01:29
Розділ Різне Читати далі...

75-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Олексієм Кривицьким , першим Agile Coach в Україні

У подкасті піде мова про програмування , лижі , Scrum , Agile , Швейцарію , івенти і тренінги . В програмі : Про во'IT'і Мови програмування Scrum і тренінги Життя і робота в Швейцарії Народження Agile Ukraine Agile заходи в Україні Ринок тренінгів України Книги у випуску : Lean from the trenches - Henrik Kniberg Яким все є - Лама Оле Нідал
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 09/10/12 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

20 жовтня, Київ - Жовтневий Ciklum . NET Saturday в Києві

У рамках серії Жовтневих. NET Суботників відбудеться чергове зоряне захід у Києві. 20 жовтня Ciklum SkyPoint відкриє для учасників події як незабутній вид на місто, так і відмінні доповіді, які припадуть до смаку всім. NET фахівцям. У програмі: 1. Overview of ASP.NET Web API Framework від Олександра Білецького ASP.NET версії 4.5 обзавівся великою кількістю нових фіч, серед яких поліпшені ВебФорми, підтримка MVC, але однією з головних можливостей автор називає новий ASP.NET Web API Framework, який дозволяє робити RESTful веб-сервіси на. NET. В рамках доповіді буде предметно розглянуто еволюцію веб сервісів, архітектура REST і основні можливості Web API. 2. Continuous Deployments in Windows Azure Web Sites від Антона Відіщева На доповіді буде докладно розглянуті Azure Web Sites елементи і можливості деплоймента і налаштувань Cloud TFS і GIT. 3.

Опубліковано: 09/10/12 @ 09:43
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг компаній на DOU : Кращі роботодавці 2012

. b-companies-ranks. mr,. b-companies-ranks. mr-h {min-width: 0! important;}. b-companies-ranks. mr th,. b-companies-ranks. mr -h th {font-size: 12px! important; padding-left: 0! important;}. b-companies-ranks. mr. cs,. b-companies-ranks mr-h. cs {text-indent: 10px! important;}. b-companies-ranks. mr td {color: # 000! important;}. b-head. brand {display: none! important;} Пора підводити підсумки рейтингу компаній, складеного на основі анкет співробітників. Повну таблицю можна знайти тут , а в цій статті ми розглянемо ТОП5 кожної з чотирьох «вагових» категорій на поточний момент. Нагадаємо - голосування стартувало в січні цього року . Для того, щоб мати можливість проголосувати, необхідно мати LinkedIn-акаунт з зазначеними компаніями в досвіді роботи. Голосування відображає список проголосували, але не показує оцінки, виставлені конкретною людиною. Отже, хто ж став кращим роботодавцем в поточному році? >800 Компанії Загальний бал Проф.

Опубліковано: 09/10/12 @ 07:30
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Балушка , Школа тестирование : «Немає змісту вчитува Всіх підряд , просто щоб заробляті гроші»

У жовтні у Львові запускається школа тестирование програмного забезпечення . Про навчально програму, Розвиток школи, цінову політіку та співпрацю з компаніямі в інтерв'ю ДОУ розповів Бл школи Андрій Балушка. - Ідея Створити подібну школу з'явилась на зустрічах спільноті . В рамках спільноті, зазвічай, збирать Дуже Багато людей и смороду дере Почаїв Говорити про якісь розшірені курси, більш погліблені и вузькоспеціалізовані. Це говорили Як студенти, джуніорі, так и кваліфіковані тестери, які хочут освоїті іншу Галузь або вдосконаліті Свої знання. Тоді ми зрозумілі, Що люди прагнуть вчитува и готові вкладаті в це гроші. - Які курси вікладають в школі? - Зараз у школі представлені два конкретні курси: базовий курс для тих, хто хоче ввійті в тестирование, и курс-підготовка до сертіфікації ISTQB. Базовий курс тріватіме 7,5 тіжнів. Заняття Будуть проходити двічі на тиждень, у вечірній час. ISTQB-курс включає 6 зайняти по 2 години.

Опубліковано: 08/10/12 @ 11:30
Розділ Різне Читати далі...

12 листопада, Одеса - Java Tech Talks # 6

Вже сьогодні ми відкриваємо безкоштовну реєстрацію на 6-ту зустріч одеського форуму Java Tech Talks , яка пройде 12 листопада. Ця зустріч буде особливо цікава і незвичайна, тому місце доповідача буде на весь вечір віддано дуже досвідченому і міжнародно визнаному розробнику та архітектору Johannes Brodwall з Норвегії. Прохання звернути увагу, що обидві презентації будуть проведені на англійській мові. При цьому перша презентація буде корисна розробників для будь-якого рівня, а друга вимагає чималого досвіду розробки за плечима і спрямована на технічних лідерів проектів та підпроектів. Кілька слів про доповідача та доповідях Johannes Brodwall discovered Extreme Programming more than ten years ago and has been trying to put Agile practices into his programming work since. He works as Chief Scientist for Exilesoft, an Agile offshoring provider, where he pair programs and pair architects locally and remotely with developers and architects in Norway, Sweden and Sri Lanka.

Опубліковано: 07/10/12 @ 09:13
Розділ Різне Читати далі...

Призначення і форма проведення тренінгів

Назначеніе і форма проведення тренінгов Призначення і форма проведення тренінгів
В основі навчання на тренінгах лежать різні напрацювання і методи, комплексний підхід і спрямованість на результат. Залежно від підходу і стилю тренера передбачаються незліченні варіанти їх проведення. Традиційні тренери спрямовані на інформування, формування досвіду, а тренери-фасилітатор - на якнайшвидше досягнення результатів. Тренінги , проведені різними способами, дадуть учасникам різний досвід. Власна енергія тренерів-фасилітаторів та їх творчість допомагає їм чудово працювати з групами, включаючи в роботу кожного члена групи і заохочуючи його. Традиційні тренери ведуть тренінги більш спрямовано у бік конкретної моделі поведінки, вони можуть виступати в ролі завжди провідного експерта. Для досягнення найбільшої ефективності навчання дозована подача інформації повинна поєднуватися і переплітатися з активним залученням учасників.

Опубліковано: 06/10/12 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

Лікувати будемо на відстані

Лікувати будемо на відстані Згідно з проведеними дослідженнями встановлено, що для отримання інформації про захворювання, в першу чергу зараз звертаються в інтернет. Він зайняв дуже значну частину в роботі клінік. Зараз можна записатися на прийом до лікаря через інтернет, дізнатися детально про своє захворювання, уточнити, де можна отримати додаткову консультацію та лікування. Лікарі зі свого боку також широко використовують інтернет у своїй роботі. Мало того, що проводять майстер-класи по операціях, демонструючи як треба їх виконувати, так і здійснюють віддалені консультації в режимі онлайн. Ось клінічний аналіз сечі через інтернет не можна зробити. Але це, напевно, поки. Одним з таких практичних проявів використання інтернету в медицині є телемедицина. Це прикладне напрям медичної науки, пов'язане з розробкою і застосуванням на практиці методів дистанційного надання медичної допомоги.

Опубліковано: 06/10/12 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

значення реклами

Значення реклами Вільний ринок припускає наявність деяких правил, одним з яких є конкурентна боротьба між компаніями-виробниками або фірмами, які надають певні послуги. Така боротьба сприяє підвищенню якості пропонованої продукції, розвитку ринку, і допомагає в цьому, звичайно ж, реклама. Це давньогрецьке слово, яке можна перекласти як «заявляти про себе», або «кричати», стало в наші дні таким звичним нашому слуху, і жодна компанія не може обійтися в наданні послуг або товарів без реклами, будь то реклама на ТБ, ,банери на сайтах або плакати в містах. Реклама - один з найбільш важливих інструментів маркетингу. Щоб зрозуміти всю її важливість, потрібно добре уявити, яка кінцева мета, для якої ведеться будь-яка комерційна діяльність. І відповідь тут дуже проста - цією метою є отримання прибутку.

Опубліковано: 06/10/12 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

13 жовтня, Донецьк - Сіклум . NET суботник приходить в Донецьк

. NET суботники обійшли за кілька місяців всю Україну, і зіркова команда доповідачів направляється в Донецьк! 13 жовтня обговорюємо фреймворки та еволюцію. NET разом зі спікерами з Києва, Харкова та Донецька у офісі Сіклум. Як завжди, очікується гаряча дискусія на теми доповідей. Приєднуйтесь до списку учасників! Доповіді: 1. «No Guts, NoSQL, No Glory» - Анатолій Колесник, Харків. Презентація заснована на практичному досвіді використання NoSQL при розробці продукту. Анатолій розгляне всі плюси і мінуси використання класичного SQL, NoSQL, ризики, пов'язані з вибором того чи іншого рішення, а також цікаві ситуації, з якими може зіткнутися команда при виборі NoSQL. 2. «Windows 8: Build Application with JavaScript» - Євген Жарков, Київ. Програмні продукти часто розробляються з використанням масивних технологій і мов програмування: C #, Java, C + +. Що ж каксается JavaScript - мова мався на увазі тільки для браузерною роботи, не більше.

Опубліковано: 05/10/12 @ 12:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 53

Ігор Кононученко (Grammarly ) в свою команду фронтенд-розробника , якого крім роботи в одній з кращих компаній чекає потогінний, системний і сфокусований процес навчання. Компанія WorldAPP , яка бажає стати «IBM нашого століття » шукає Java розробника . Зарплата 20000 грн. Одеська компанія Clickky , яка займається розробкою та розвитком власних передових проектів у сфері Інтернет-реклами, шукає тімліда Microsoft Ukraine шукає людину, яка вміє програмувати на. NET, працював в Visual Studio і може розповісти, що таке Application Lifecycle Management на посаду Developer Tools Product Marketing Manager . Компанії EcQuant потрібно старший Python програміст , який буде віддалено з київського офісу працювати з R & D командою з Нью-Йорка. Для кращих співробітників є потенційна можливістю релокацію в США. Діджитал компанії Prodigi шукає CTO для супервайзінга надаються технологічних послуг, планування ризиків та імплементації нових рішень/креативних ідей.

Опубліковано: 04/10/12 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони Донецьк або зліт Карлсонів ;-)

29-30 вересня в Донецьку пройшов ДОУ хакатони ! Про те, як і з ким ми провели цю знаменну ніч на даху, читайте в невеликому звіті від хостера - Binary Studio. хакатони - це дуже особливий івент. І скільки різних заходів ви б не відвідували, хакатони залишає найяскравіші враження. Для мене хакатони це: червоні-червоні очі ... ароматна кава І, звичайно, вездеспаніе Докладні фотозвіти дивися тут і тут . Ну а тепер ще й вербальний імпрешн, все по порядку. стартонув вчасно, і як завжди почали з представлення ідей. Під час презентації народ говорив в основному ребусами ... кожен намагався залишити інтригу на демо. Були також хлопці, які прийшли без команди і ідеї, але знаходили один одного і генера проекти разом. На мій погляд, саме це і є унікальна фішка хакатони. Розійшлися по кімнатах, кожен знайшов собі затишний куточок. Місця було достатньо, булочок теж, робота закипіла. Спочатку вайфай деякий час звикав до «прибульців», але потім працював безперебійно ніч і ранок.

Опубліковано: 04/10/12 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180