Хто виживе після " Калінінграда " ? Наслідки персоналізації для основних гравців ринку .

Позавчора, 12.12.12 Яндекс став персоналізованих - тепер у кожного користувача свої результати пошуку, що враховують його індивідуальні переваги. Цей реліз кардинально відрізняється від більшості попередніх. Якщо раніше зміни стосувалися окремих факторів релевантності сайту, то тепер змінюється сам принцип ранжирування в цілому. Основним фактором ранжирування тепер є сам користувач, який вводить запит в пошуковий рядок. Факти Офіційна назва алгоритму - Калінінград. Що ми знаємо про нього з офіційних джерел: 1. Що таке персональний пошук?  На один і той же питання може бути кілька правильних відповідей - в залежності від потреб користувача. Наприклад, комусь за запитом [nevermind] потрібно знайти переклад слова, а комусь - альбом Nirvana. Персональний пошук вміє враховувати особисті інтереси та уподобання користувача і вибирати найбільш підходящий для нього відповідь.

Опубліковано: 14/12/12 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : Ігор Сисоєв , Сергій Білоусов і Єгор Анчишкин в Forbes , зарплатний опитування російських програмістів

Добрий день, шановні читачі. Новини Microsoft відкрила реєстрацію розробників з України у своєму магазині додатків. Батько Python Гвідо Ван Россум йде з Google в Dropbox . "Брендовий" стартап-акселератор від Nike . Vostok Ventures інвестував в український стартап SmartDoc . Чемпіонат світу з програмування: Cognitive відправила МІСіС у фінал . Texas Instruments випустила нову ОС реального часу TI-RTOS . Думки Російські програмісти незадоволені зарплатою та готові залишити країну . Інтерв'ю Ігор Сисоєв. NGNIX: Як російський програміст зумів заробити мільйон доларів на хобі . Сергій Білоусов і Єгор Анчишкин: "Програмісти - це українська нафта" Практика Генератор кастомних веб-шрифтів для іконок. GitGutter - git-плагін для відстеження змін в коді. SubliminalCollaborator - плагін для спільної роботи. PEP 3156 - асинхронний I/O в Python. Теорія Як iTunes 11 промальовує обкладинки альбомів . Continuous Integration for Mobile . Porting the D Compiler to Win64 .

Опубліковано: 14/12/12 @ 11:16
Розділ Різне Читати далі...

Ви все ще ігноруєте курсову різницю?

У своїй повсякденній роботі фрілансер, який надає послуги іноземним клієнтам , стикається з набагато більшою кількістю бюрократичних складнощів, ніж його колега, який працює тільки з українськими замовниками. Однією з таких додаткових складнощів є отримання і обробка валютних надходжень. У цій статті я хочу розповісти про один з аспектів роботи з валютою, а саме - обробці курсової різниці. Розрахунок курсової різниці часто є нетривіальним операцією і може бути головним болем навіть для досвідченого бухгалтера. Не дивно, що багато підприємців вважають за краще залишити це заняття бухгалтерським фірмам або ж зовсім не морочитися з цим незначним, на їхню думку, нюансом. Тим часом ігнорування курсової різниці практично завжди призводить до цілого букету податкових порушень: неправильне заповнення книги обліку доходу, неправильне обчислення суми, а також, відповідно, неправильне заповнення податкових декларацій та недоплата єдиного податку.

Опубліковано: 14/12/12 @ 08:53
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про зустріч Front - end Meet Up @ Lohika

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Перша зустріч Front-end Meet Up @ Lohika в Одесі відбулася! Спасибі всім, хто в п'ятничний увечері 7 грудня зміг взяти участь у настільки довгоочікуваної зустрічі одеських Front-end розробників. Приємно відзначити, що в нашому одеському офісі зібралися більше 110 інженерів з 30 + ІТ-компаній, фрілансери, студенти ВНЗ та комп'ютерної академії «Шаг». Це безсумнівно свідчить про високу зацікавленість аудиторії в тематиці міні-конференції. З першим із доповіддю на тему «HTML5. Що це таке і з чим його їсти? А з чим його їсти не треба » виступив Сергій Галицький (Lohika, Київ). Він поділився своїм досвідом і думкою про те, які новинки в HTML5 варто використовувати, а які ні. В цілому презентація зачіпала загальні питання і була розрахована на широку аудиторію. Другим свою доповідь «Інтерактивний веб. O rly? » представив Тимур Бабюк (Lohika, Одеса).

Опубліковано: 14/12/12 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

25 грудня, Львів - Testers ' Talk # 09 : Post - apocalyptic testing

колег, Всім привіт! Незважаючі на близьким кінець світу (хоча ВСІ мі в курсі, Що дедлайн Це річ умовно и доволі Гнучкий), мі продовжуємо організовуваті збіговіська тестерів. Цього разу Черговий Testers 'Talk # 09 відбудеться буквально через пару днів після апокаліпсісу - 25 грудня. Семінар буде присвяч проблемам тестувальніків у пост-апокаліптічному середовіщі.

Опубліковано: 13/12/12 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 63

У київський і харківський офіси Intetics розшукує програмістів-алгорітмістов для роботи над унікальним проектом. Досвід участі в олімпіадах з математики/інформатики буде корисний. Serena Software Ukraine , в Київському офісі якій працює близько 100 інженерів, шукає Java dev-ліда для команди з 8 чоловік. У компанію Phenomena Group Ltd. потрібен досвідчений Ruby інженер . Highload-досвід буде плюсом. Зарплата $ 2500-4000. У розподілену компанію Repville (Malaysia, Germany, Turkey, Ukraine) потрібно віддалений PHP/JavaScript розробник . Зарплата $ 2000-2500 +. Легальний інтернет-кінотеатр MEGOGO.NET шукає Android-розробника . Бажано наявність опублікованих додатків в Google Play. У команду aviasales.ru , офіс якої розташований в Таїланді, потрібен Гуру PHP для роботи над бекендом. Переліт за рахунок компанії, вирішення візових питань. Зарплата від 50 000 до 120 000 рублів. Банк шукає Haskell програміста для роботи в Сінгапурі.

Опубліковано: 13/12/12 @ 09:15
Розділ Різне Читати далі...

14 грудня, Одеса - Перша зустріч одеського QA спільноти

Ласкаво просимо на першу зустріч одеського QA спільноти! 14 грудня стане особливим днем ??для одеських тестувальників - в офісі компанії Lohika пройде перша довгождана зустріч одеського QA спільноти . Головна мета проведення зустрічей - обмін інформацією між членами спільноти. Це допоможе всім учасникам побачити свою щоденну роботу в проектах з іншого боку, оптимізувати процес тестування, а також покаже деякі нюанси, які можливо були пропущені. Ну і звичайно, всі бажаючі зможуть придбати нові знання і поділитися своїм особистим досвідом. В рамках регулярних зустрічей одеського спільноти тестувальників, планується проведення міні-семінарів (по 2-3 доповіді на кожній зустрічі), круглих столів (обговорення поставленої проблеми в тестуванні всіма присутніми), а також інших захоплюючих образоватальних заходів. Більше року тому була створена платформу www.ukrqa.org.ua , яка об'єднує ініціативних українських тестувальників , дозволяючи отримувати інформацію в режимі «real-time».

Опубліковано: 12/12/12 @ 12:04
Розділ Різне Читати далі...

Афера від fixedball.ru

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Насправді, про псевдо договірні матчі я писав ще в 2009 році, але тут підвернулася вдалий приклад вже навіть не дрібного форумного шахрайства, а такий великий і прибутковою афери. Суть ось у чому. Пару місяців тому мені написав один братіш, мовляв, є такий ресурс fixedball.ru , мовляв, я там купую інфу про договорняках, мовляв, давай буду скидати цю інфу тобі (за денюжку, звичайно). Там по школосайту і по інтерв'ю з самим собою видно, що все це нісенітниця, але мені сподобалися два моменти: інфа про один договірний матч в середньому коштувала тисяч 20 рублів, аж до 60 тисяч; він 9 разів (на той момент) брав на fixedball.ru інфу і всі виграв, це при коеф x2-3, які швидко падали. Уявляєте, по 60К рублів за псевдо-договірний матч? Я думаю, на останніх своїх матчах цей чувак робив, ну, принаймні по кілька сотень тисяч рублів.

Опубліковано: 12/12/12 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

Коли погані хлопчики стають хорошими

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Якось я себе зловив на думці, що у цілої полиці рок або навіть панк бендів - одне з найцікавіших творінь являє собою якийсь медляк. Вони, здавалося б, «погані хлопчики» чи «сурйозну мужики», але прославила їх багато в чому балада. І я не кажу про Бітлів, які спочатку тяжіли до творення. Я говорю про поганих хлопчиків, яким добре в обох ролях:

Billy Idol - Eyes Without a Face призабуті ікона 80-х, Біллі Айдол, представляє з себе щось на зразок панк-хард рокера для дівчаток. Звучить образливо, але факт - розкрутиться Біллі допоміг модний у той час MTV. Ну, а MTV це багато в чому яскрава зовнішність, а яскрава зовнішність це численні прихильниці. Між тим, якийсь час і з музикою у Айдола все було добре, але незабаром восьмидесятих пішли, а разом з ними пішло і його час. Нещодавно цей музикант побував в гостях у Прожекторперисхилтон.

Опубліковано: 11/12/12 @ 10:38
Розділ Різне Читати далі...

2 лютого, Київ - AgileBaseCamp Conference : VALUE Driven Development

Три ключових постулату гнучкої розробки починаються з цінності . Ясне бачення « правильного » продукту є потужним драйвером командної роботи , технологічної винахідливості і ефективних процесів . Тому , у фокусі наступного кемпу - важливість розуміння великої картини проекту , цінності продукту , особливостей домену , потреб користувачів і зближення « бізнесу » та « розробки » в пошуку кращих рішень . Три категорії виступів покриють основні теми гнучкої розробки , як потоку створення цінності : - Drive VALUE , продуктові техніки - Drive TECH , інженерні практики - Drive TEAM , командна взаємодія На конференції виступлять : - Артем Сердюк
- Дмитро Міндра
- Павло Гарбіель
- Олексій Кривицький
- Наталя Треніна
- Надя Земскова
- Єгор Назаркін
- Олександр Коротких
- Максим Колодязний
- Олексій Атемасов - і інші ...

Опубліковано: 11/12/12 @ 07:15
Розділ Різне Читати далі...

18 грудня, Дніпропетровськ - 4- я зустріч IT Talk в Дніпропетровську : « Початок кар'єри в IТ - компанії : шкідливі і / або корисні поради »

Ініціативна група центру розробок компанії DataArt в Дніпропетровську запрошує професіоналів , викладачів , студентів і початківців розробників до спілкування, обміну досвідом та перспективному співробітництву . У програмі : Андрій Дереза ??
« Початок кар'єри в IТ - компанії : шкідливі і/або корисні поради » Про що піде мова :
1. Які бувають IТ - компанії , і як вибрати компанію по душі .
2. Що робити, якщо немає досвіду . 3. Як з толком скористатися співбесідою . Андрій Дереза ??, глава офісу розробки DataArt в Дніпропетровську , кандидат технічних наук , працює в IТ галузі вже більше 11 років . Участь у зустрічах IT talk - безкоштовне . Реєстрація учасників обов'язкова . Кількість місць обмежена ! Для реєстрації необхідно : Перейти по посиланню або зателефонувати по тел .

Опубліковано: 11/12/12 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

( Бистропост ) Сервіс автоматизації заробітку в GGL , Miralinks , Rotapost , etc

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ну, загалом, ось. Бистропост . Для тих, хто не хоче, щоб рутина остаточно з'їла мозок, якого тепер не залишилося. Суть проста. Даєте пацанам доступ до майданчику і біржі. Для GGL можна гостьовий доступ. Це безпечно, так як в гостьовому доступі відключається навіть показ вашого балансу і зміна налаштувань доданих сайтів. І аби які рерайтери не матимуть доступу до CMS вашого сайту, так як у кожного своя роль. Рерайтери рерайт, а розміщують вже довірені менеджери. BL системи 370 , атестат продавця. Далі пацани починають працювати. Приймати заявки і виконувати їх. Все зароблене в біржі посилань залишається в біржі, послуги Бистропоста оплачуються окремо. Вартість виконання кожної заявки залежить від типу заявки. Наприклад: Звичайна GGL заявка «коротка замітка» на 1000-1500 символів = 50 руб при тИЦ 0-20 або 55 руб для більш високому тИЦ.

Опубліковано: 10/12/12 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

Як душевно поRUBYлісь в Харкові

Що можна придумати нового і цікавого для IT конференції? Кіннектом, напівоголеними дівчатами, закордонними доповідачами вже складно когось здивувати ... Думали далі ... А що якщо всіх учасників спорядити в камуфляж і під час обіду видати лазерні рушниці і перенести IT холівар на полі битви, в звичайний двір Харкова? Сказано - зроблено! 24 листопада ми організували і провели першу Ruby конференцію в Східній Україні і запустили серію конференцій RubYcon rubycon.in.ua . Звітне відео під пісню Ruby-Ruby-Ruby: Що потрібно для веселої і корисною конференції? Треба взяти затишне приміщення, додати туди спікерів, цікавих учасників, намазати зверху це актуальними і не завжди доповідями і приправити чимось, несподівано до самої дегустації гострим, ніби екстремального обіду. Спочатку ми планували зібрати спікерів тільки з Харкова, але несподівано підсобили Дніпропетровськ і Київ, що автоматично вивело конференцію в розряд національної.

Опубліковано: 10/12/12 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

15 грудня, Харків - Конференція KharkivJS

First KharkivJS will present talks and workshops about Html5 and JavaScript, the languages ??of the web. You'd get a chance to pick up with hipster's JS technology and proven solutions. Topics Paul Miller & Egor Nazarkin
Superior service-based web apps with Chaplin (Backbone) and Brunch Сhaplin.js is meta-frameword based on backbone.js. Architectural features. Why should you use it? Julia Puchnina
Javascript games for dummies: creation, performance, debug Build your own universe using Javascript and HTML5. Overview of architecture principles, main performance concerns and debug methods. Yuriy Silvestrov & Mikhail Valkov
Prototyping app using JS and HTML5 Please follow us to know all details George Podsvetov
Real-time communication between browsers. Peer-to-peer video chat Media Capture and Streams ...

Опубліковано: 09/12/12 @ 09:23
Розділ Різне Читати далі...

DOU Hackathon : final battle ! ( Summary)

It was awesome! Битва титанів - інакше не назвеш. На фінальному хакатони зібралися учасники минулих хакатони і багато новачків, хоча потрапити на останній захід було зовсім непросто. Тим, хто не потрапив: ви пропустили найбільший хакатони за кількістю учасників і розмірами займаної території. На цей раз ми розташувалися в креативному просторі «Часопис » на двох поверхах із зручним інтер'єром і смачним кава. Стартували вчасно, і, незважаючи на сто з гаком учасників, встигли познайомитися: кожен розповів, звідки і навіщо він приїхав, у кого які ідеї, хто з командою, хто без, безкоштовно зі сцени роздавали наявних фахівців :) Після знайомства хлопці розбрелися по робочих місцях для аццкий Кодинг на 24 години. Ніч пройшла мирно: іксбокс, кікер, турнік, настільні ігри, а так само довгі бесіди про держ. проектах та ідеальної життя «там де нас нема» :) Старожили хакатони попередньо окупували спальні місця, заздалегідь знаючи, що буде діятися вночі.

Опубліковано: 06/12/12 @ 12:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 62

Харківська компанія Inbitec , яка займається розробкою програмного забезпечення для управління робочими ресурсами, шукає IT-директора , здатного створити і очолити новий відділ розробки ПЗ. Якщо ви хочете на 3-4 місяці поїхати на стажування в Австрію, зверніть увагу на вакансію Java розробника компанії Uniquare Ukraine (Харків). Компанія Sonus шукає у Вінниці C/C + + програміста , який бажає працювати в ігровій індустрії. Зарплата 15 000 грн. Silego Technology, Inc. шукає у Львові C + + розробника . Готові взяти студента. В Samsung Ukraine R & D Center вимагається Embedded MATLAB/Simulink Software Engineer з хорошим знанням C. Для гарних співробітників - бонусна система. Інформаційному агентству FTN Monitor потрібно Oracle Developer . Зарплата 24 000 грн. Дніпропетровська компанія 908 , що займається створенням і розвитком своїх проектів, шукає Frontend розробника . Arkadium шукає в свою дружну сімферопольську команду інтерна QA Engineer , що вміє чітко і ясно доносити проблему.

Опубліковано: 06/12/12 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 17 . Листопад приніс 6252 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Не дарма мама з дитинства вчила, мовляв, «не можна вкладатися в агресивних трейдерів», а я поганий хлопчик і не послухався. Ну, загалом, skalper в одній з тиждень листопада показав -73%, потім частина відіграв, але за підсумками за місяць все одно в мінусі. В цілому, результати такі: Доходи з реф. відрахувань виросли: 5938 $
Доходи з ПАММ впали: 314 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 501149 -281 $ (skalper)
18550 +475 $ (sven 2.0)
7165 +5 $ (Вероніка)
7187 -2 $ (Вероніка)
5995 +78 $ (Avas)
7031 +31 $ (sven) 6482 +8 $ (TP) Для мене це не критично, але чисто принципово хочеться вийти з skalper з яким-ніяким плюсом, так що, поки ще посидимо. У нього торговельний період закінчується о 10 ранку 22-го числа, може тоді й вийду, а може і ще посидимо. До речі, якщо будете виходити - треба подавати заявку не вночі 22-го, а хоча б за добу.

Опубліковано: 06/12/12 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

12 грудня, Одеса - Java Tech Talks # 7, Odessa

Підводячи підсумки 2012 року, ми радіємо прекрасним результатам запуску відкритого Форуму для спілкування і поповнення знань у світі Java - Java Tech Talks. Позаду у нас - шість захоплюючих зустрічей Форуму в одеському офісі компанії Lohika, попереду - нова зустріч, яка відбудеться зовсім скоро. Кожна з минулих зустрічей спільноти була по-своєму унікальна і цікава. 12 грудня в 18:30 запрошуємо всіх бажаючих відвідати сьому зустріч Java Tech Talks @ Lohika . На майбутній зустрічі Ви зможете прослухати доповіді на тему: «Spring around the bend» і «Світ без JSP. Thymeleaf 2.0 » . Наші доповідачі:
Сигарев Єгор Lohika, Одеса Технічний лідер SaaS проекту компанії Lohika. У поточний момент працює над завданнями, пов'язаними з високонавантажених обчисленнями, у вирішенні яких активно використовується plugin-based архітектура OSGi.
Займається розробкою Enterprise додатків на Java вже більше 7 років.

Опубліковано: 04/12/12 @ 01:08
Розділ Різне Читати далі...

Замовлення на сайтах Харкова .

Замовлення на сайтах Харкова. На сьогоднішній день багато людей здійснюють покупки та іншу діяльність за допомогою Інтернету. Саме тому все більше зростає популярність ресурсів, що надають будь-які послуги, які з тією чи іншою ймовірністю можуть бути корисні для користувача. Найбільшого поширення набули, безумовно, інтернет-магазини. Популярність інтернет-магазинів обумовлена ??не тільки тим, що можна здійснювати замовлення, не виходячи з дому, але і тим, що замовити можна і ті товари, яких у вашому місті немає. Якщо ви живете в маленькому місті або зовсім в іншій країні, то найкращим рішенням стане , наприклад, не є маленьким містом, однак якщо буде потрібно зробити замовлення, скажімо, з Москви, то на допомогу прийде інтернет-магазин. Інтернет-магазини відрізняються своєю зручністю в тому плані, що вам не доведеться чекати характеристик товару від консультанта, як це буває у звичайних магазинах. Досить вибрати необхідний товар і основні характеристики.

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:42
Розділ Різне Читати далі...

Інформація про товари в Інтернеті .

Інформація про товари в Інтернеті. В Інтернеті можна знайти практично будь-яку цікаву для нас інформацію. Така інформація може, як представляти для нас цінність, так і бути абсолютно марною. Досить часто Інтернет з метою пошуку інформації використовують студенти для підготовки до занять, однак, і тим, хто давно випустився з ВНЗ, є що пошукати в Інтернеті. Більш продуктивним виявиться пошук в тому випадку, якщо ви знаєте, що саме вам потрібно і потрібно тільки уточнити інформацію. Досить часто виникають ситуації, коли перед тим як відправитися за покупками, необхідно порахувати, скільки грошей буде потрібно. Але яким чином це дізнатися ще до візиту в магазин? Зробити це можна за допомогою пошуку потрібних товарів в Інтернеті і складання їх приблизної вартості. Точно також можна вчинити, якщо ви плануєте купити якийсь дорогий товар, наприклад, телевізор. Все що вам потрібно, це відвідати сайт, наприклад, такий: http://avgold.ru/478_0.html .

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:41
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180