11 серпня, Харків - Zfort BaskITball Summer Cup

Шановні колеги! Компанія Zfort Group з радістю запрошує вас взяти участь у другому щорічному всеукраїнському баскетбольному турнірі серед IT-компаній «Zfort BaskITball Summer Cup». Взяти участь може будь-яка українська IT-компанія. Захід відбудеться 11-го серпня 2013 р., початок о 10:00 на баскетбольному майданчику парку Горького, Харків. Цього року ми вирішили змінити формат заходу. Замість традиційного баскетболу 5 ? 5, ми будемо грати у вуличний баскетбол за правилами ФІБА 3 ? 3. Обслуговувати турнір будуть кращі судді Харкова. Переможців чекають кубки та медалі. Крім того, обіцяємо всім компаніям-учасницям дружню атмосферу, свіже повітря центрального парку міста, масу емоцій і запальну музику, тому запрошуйте своїх співробітників і друзів прийти підтримати це свято баскетболу. Вимоги до командам-учасницям Капітан команди повинен надіслати заявку на адресу koshykov@zfort.com до 01.08.2013 включно.

Опубліковано: 23/07/13 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Оксаною Краснопільської , організатором конференції «HR -IT »

115- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про дівчат , полюванні , мотивації , відповідальності та Львові. У програмі: Про во'IT'і Бонуси і плюшки в IT мотивації та управління Менеджмент та відповідальність Аутсорс і аутстаф Кар'єра HR Організація тренінгів та конференцій Заміж в IT Рекрутинг і бонуси Книги у випуску : Сага про короля - Гаррі Гаррісон Ідеальний керівник : Чому їм не можна стати і що з цього випливає - Адізес Іцхак
Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 23/07/13 @ 11:41
Розділ Різне Читати далі...

Як Яндекс позбавляється від кластера

Один із сайтів, за яким я періодично стежу: popcornnews.ru Сайт дуже трастовий і максимально «для людей», якщо люди це 15-і літні гіпер-активні дівчинки. Але основний його контент - коротенькі новини та феноменально тупі коментарі. У мене навіть є теорія, що вони за ступенем ідіотизму обходять ті, що залишають у ВК. І воно не штучна активність. Popcornnews.ru займає топи за запитами, які вводять дівчинки (на кшталт «Крістен Стюарт», «Роберт Паттінсон»). У результаті таке ком'юніті і сформувалося. Це все одно краще, ніж його відсутність. Втім, постійна аудиторія вже доросла до свого максимуму і стабільно здувається . Зазвичай коментар складається з одного-п'яти слів, а новина з 200-600 символів. Головне, людям то подобається, а Яндексу немає. За весь час було написано таких мікро-новин більше 100 тисяч. Яндекс їх їсть і випльовує, при цьому залишаючи інші сторінки. Через це загальний індекс сайту 12к сторінок, а новин проіндексовано 290 штук.

Опубліковано: 19/07/13 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: дефіцит ІТ- кадрів в Європі , завдання чемпіонату світу з програмування , мобільний GitHub

Добрий день, шановні читачі. Новини Адміністрація Кривого Рогу розглядається питання про створенні ІТ-технопарку . Співробітники київського офісу Samsung отруїлися їжею в бізнес-центрі . Естонія відкрила вихідний код своєї системи електронного голосування . Аналітика ЄС загрожує кадровий колапс у сфері IT . Інтерв'ю Венчурний інвестор Олександр Галицький: «Розумні завжди перемагають сильних» Погляди Як отримати хорошу роботу, НЕ маючи університетського диплома ... You can't trust code that you did not totally create yourself . Що тримає іноземців в Україні . Reactive Applications . Теорія Java 8 Revealed : Lambdas, Default Methods and Bulk Data Operations Практика Розбір завдань фіналу чемпіонату світу про програмування ACM ICPC 2013 Як перетворити браузер в Sublime Text Editor Як намалювати міньйону з мультика про Бридкого Грю з допомогою чистого CSS . Дірка у безпеці протоколу HTTPS . Implementation of go scopes and channels in Scala .

Опубліковано: 19/07/13 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

Куди ж я подівся ?

Дочка закінчила школу із золотою медаллю Після майже 2-х тижнів повної відсутності в мережі вирішив я таки з'явитися і розповісти де ж я, куди пропав і що буде далі ... ну, хоча б приблизно). речі, якщо Ви читаєте мою стрічку в, instagram або facebook , то не таким вже втраченим я можу вважатися, адже там я писав і публікував фотографії мого проведення часу. Якщо коротко, то у мене достатньо великі зміни в житті: дочка випустилася зі школи, у зв'язку з чим виникло питання про подальше її навчанні у вищому навчальному закладі, а так як в планах був переїзд у більш теплі краї, то ми з дружиною вирішили об'єднати всі воєдино і переїхати відразу в бажане місце, де дочка могла б і вчинити. Це було коротко, а тепер трохи докладніше і в фотографіях). Дочка закінчила школу із золотою медаллю Саме так - з червоним дипломом та золотою медаллю. Це здорово, гордості моїй немає меж, але я взяв себе в руки і пояснив їй, що це лише перший крок, що далі буде складніше і не варто сприймати цю медаль, як «стеля».

Опубліковано: 18/07/13 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 94

ModnaKasta , одна з провідних компаній в сфері інтернет комерції України, шукає Python-розробника . Зарплата $ 2500-3500. Див також відео виступу представника компанії на джин-дейтинг . Дніпропетровська компанія 908 , в якій кожна людина у нас може стати product owner'ом власної ідеї, JavaScript-програміста в команду Аudiko . Portmone.com шукає ведучого PHP/Zend-програміста . Корпоративні захоплення: футбол, рибалка, великий теніс. Одеському агентству інтернет-маркетингу Netpeak потрібен Jr PHP Developer для роботи над проектами Продвігатор і Камасутра . Зарплата $ 500-800. Компанії Matrix42 потрібно Technical Writer з відмінною англійською. Зарплата $ 1300-1800. Львівська компанія Intelliarts запрошує Software Engineering Trainee в свій інкубатор. Компанії цікаво почути про pet-проектах і опенсорс-діяльності кандидатів. FloorPlanOnline шукає у Вінниці PHP програміста . Зарплата $ 1000 +. PlaySoft шукає розробника Автотест для Flash-ігор . Зарплата $ 2000-2500.

Опубліковано: 18/07/13 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Малєєвим , Mobility solution manager'ом в SoftServe

114- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про юзер групах , Microsoft , півночі і мобільних додатках. У програмі: Про во'IT'і . NET Mobility solution manager Євангелизм Phonegap Публікації . NET User Group Доповіді та community Книги у випуску : Switch : How to Change Things When Change Is Hard - Chip Heath , Dan Heath The Design of Design : Essays from a Computer Scientist - Frederick P. Brooks Jr . Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 16/07/13 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 93

Компанії Samsung потрібен Senior System Software developer з п'ятирічним досвідом embedded розробки. BrightShore шукає старшого Java розробника з досвідом 5 + років і обіцяє зарплату до $ 5000. Innovecs шукає тлумачного Python-тімліда , який очолить розробку проекту для видавничого бізнесу. Scrapinghub шукає віддаленого Python розробника (Web Crawling & Data Processing). Handmade-стартап Mash.ua шукає PHP-програміста , який готовий до Челлендж і неухильно насувається успіху. Youscan шукає досвідченого системного адміністратора на part-time віддалену роботу. Сертифікати Microsoft будуть плюсом. Для MEGOGO.NET потрібно педантичний дизайнер Smart TV програми , який знає, хто такі Брокманн, тафти і Купер. Київський офіс Студії Артемія Лебедєва шукає хорошого дизайнера сайтів . Тестове завдання: намалювати сайт вигаданої країни. Компанії Gameloft потрібно в Харкові Game monetization manager з хорошими знаннями англійської та Excel.

Опубліковано: 11/07/13 @ 09:38
Розділ Різне Читати далі...

Тварина для програмістів

Більшість з нас не мислять свого життя без домашніх тварин. Але оскільки програміст (тестувальник, BA, адмін) - людина особливий, який з ранку до ночі сидить за компом, відрощує пузо, п'є пиво зрідка відволікаючись на дзеркалку і велосипед, то цілком логічно припустити, що і взаємини з братами нашими меншими дещо відрізняються від таких у «пересічних громадян». У мене за свою программисткими і до-программисткими життя було купа животин. І я переконався, що краще коте немає нікого. 1) Був у мене штангельциркульризеншнауцер. Прекрасна, розумна собака. Тільки от гуляти з нею треба 3 рази на день. І вовни багато, а стригтися мій не любив. І взагалі як би на диван залізти не проти, особливо взимку. 2) Були у мене пацюки, ручні. У кількості дві штуки - дівчинка і хлопчик (не одночасно, тому приплоду не було). Тварина класне, навіть з урахуванням того, що його треба вигулювати після роботи, причому вигулювати по квартирі. А після роботи робити це впадлу.

Опубліковано: 10/07/13 @ 07:32
Розділ Різне Читати далі...

Робота по-корейськи : відгуки співробітників українського Samsung

Samsung Ukraine R & D Center - це науково-дослідний підрозділ компанії «Samsung Electronics Україна». Займаючи 7 місце в рейтингу ТОП-25 найбільших ІТ компаній України на DOU, Samsung робить значний вплив на стан ринку і виступає роботодавцем для більш ніж 1000 українських фахівців у Києві та Харкові. Samsung анонсувала великі плани на 2013/14 рік, в яких передбачається не тільки зростання компанії, а і спільні проекти з українськими вузами та активну співпрацю зі студентами. Дана стаття - погляд на роботу в Samsung зсередини і спроба розібратися в неоднозначних оцінках компанії. «Опишіть ваші враження від роботи» - таке питання було поставлене кільком співробітникам з різних відділів, проектів, рівнів і напрямків розробки. По просьбам опитаних ми зберегли їх анонімність. Думка № 1, докладний: Працював в Samsung 1 рік і 4 місяці над мобільними додатками. Офіс хороший, як для open-space. Досить просторо, столи широкі, стільці теж зручні у всіх.

Опубліковано: 10/07/13 @ 11:09
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Володимиром Ельчевим , solution architect в SoftServe

113-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про супутники , держ. структурах , Java , Hyundai та Львові. У програмі: Про во'IT'і Космос і держава SoftServe Scrum Кар'єра архітектора Російська мова Менторство Нагороди Книги у випуску : Boss : незрівнянний або даремний - Рей Іммельман Software Architecture in Practice - Len Bass , Paul Clements , Rick Kazman Текстова версія буде доступна на itcareer.com.ua через тиждень. Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 09/07/13 @ 12:12
Розділ Різне Читати далі...

19 липня, Київ - Зустріч "Cross - Platform mobile development technology Overview , comparison and practical examples "

Для тих хто не планує відправиться в літню відпустку і цікавиться кроссплатформенной розробкою ми підготували чудовий привід зібратися однодумцям в затишному Ciklum Sky Point. У п'ятницю ввечері, 19 липня запрошуємо Вас на зустріч, присвячену крос-платформної розробки: «Cross-Platform mobile development technology Overview, comparison and practical examples» . Кроссплатформенная розробка-це міф чи реальність? На нашій зустрічі Ви зможете ознайомитися з оглядом інструментарію мобільного крос-платформної розробки: Appcelerator, Phonegap, Xamarin, Marmelade та ін За 3 години наші експерти з Києва та Дніпропетровська приведуть порівняльну характеристику і приклади за різними технологіями. Кому це буде цікаво: мобільні та fronted розробники, фахівці цікавляться крос-платформної мобільного розробкою.

Опубліковано: 08/07/13 @ 08:19
Розділ Різне Читати далі...

Історичний меморандум « про ненапад» : порятунок чи консервація ринку ІТ ?

[Від редакції: Едуард Рубін - директор Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу, доцент НТУ «ХПІ», голова наглядової ради компанії Telesens Int.] Не так давно в одному з постів на форумі ДОП я пообіцяв присвятити окрему колонку наслідків тієї історії, яка сталася 8 років тому. На жаль, зі статтею «до дати» не встиг. І все ж ... подія, трапилося 15 квітня 2005 року в Харкові, зробило настільки сильний вплив на ринок і настільки по-різному досі сприймається його учасниками, що цілком заслуговує ретроспективного аналізу. Пишаюся тим, що свого часу доклав руку до підписання документа, хоча і прозвучало тоді на мою адресу і на адресу моїх колег багато критики, часом навіть досить ворожою. Тим, хто не в курсі, нагадаю: у квітні 2005 року був підписаний меморандум про принципи кадрової політики Асоціації «ІТ України». Згідно з цим документом 15 компаній домовилися не переманювати один у одного фахівців. Т. е.

Опубліковано: 08/07/13 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

3 серпня, Київ - kiev :: fprog

Нарешті ми зібралися і вирішили влаштувати наступний ( напевно , вже четвертий) kiev :: fprog 3 серпня ! Доповіді ( розклад буде мінятися) 11:00 - 11:40
Elixir
12:00 - 12:40
Erlang PaaS
13:00 - 13:40
Сhannel concurrency with Go/Clojure/Erlang
14:00 - 14:40
Erlang on Xen
Максим Харченко 15:00 - 15:40
Як реалізувати Go в Scala
Вся додаткова інформація за івенту є на сайті і в твіттері за . Якщо ви палко бажаєте виступити - пишіть мені .

Опубліковано: 05/07/13 @ 09:22
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : робота в дикому офісі на березі моря під відкритим небом

Хочу поділитися з вами своїми враженнями від роботи в диких умовах. Минуло всього 4 дні, з тих пір, як ми працюємо в бухті Ласпі в Криму, але таке враження, що ми тут вже пару тижнів. Підготовка до роботи в дикому офісі на березі моря почалася місяць тому. Всі ми звикли працювати в приміщеннях. Це вельми комфортно і зручно, коли за вікном погана погода. Але влітку нам хочеться на природу, зануритися в прохолодну воду річки або моря, прийняти трохи тепла від сонця і з'їсти чогось смачного. Ми, три IT-шника, вирішили провести експеримент: створити влітку міні-офіс своєї мрії! Без стін, поруч з морем, в лісі і з відмінним видом для натхнення! Вибір припав на Ласпі. Так як електрики в заповідній зоні немає, ми з собою взяли сонячні батареї і все необхідне для зарядки наших ноутбуків. У кожного з нас є свій проект, який ми розвиваємо, а у мене та Ігоря ще є дистанційна робота.

Опубліковано: 04/07/13 @ 06:29
Розділ Різне Читати далі...

30 липня , Одеса - Перший боулінг -турнір ' IT Strike 2013 ' , Одеса

Літній сезон спортивних заходів для ІТ-компаній порадує новим турніром-це будуть командні змагання з боулінгу! 30 липня в 18:30 компанія Lohika виступить організатором Першого боулінг-турніру серед ІТ-спеціалістів Одеси 'IT Strike 2013 '. Ви із задоволенням граєте в боулінг з друзями на вихідних, і з колегами на тімбілдігах? Або ви - поки ще початківець гравець у цю захоплюючу гру? Приєднуйтесь, в будь-якому випадку Вам сподобається! Трохи про правила 'IT Strike 2013':
Для участі в турнірі кожній компанії необхідно зареєструвати команду з 6 чоловік. Реєстраційний внесок від команди становить 600 грн. Посилання на реєстрацію команд . На кожній доріжці збереться збірна команда гравців, до якої входитимуть співробітники з різних компаній. За однаковий проміжок часу учасники будуть намагатися заробити максимальну кількість очок :) Наприкінці турніру, за підсумками рейтингової таблиці, ми дізнаємося назви команд-переможців! А також імена 3-х найвлучніших гравців.

Опубліковано: 04/07/13 @ 12:10
Розділ Різне Читати далі...

Портрет українського IT-фахівця

Короткі висновки з проведеного дослідженню . Судячи з кількості заповнених анкет (близько 1800), спільноті дуже цікаво, хто ж такий цей IT фахівець. Більшість IT спеціалістів (73%) сконцентровані в містах-мільйонниках, що прямо пов'язано з розташуванням профільних вузів. Більш детально було розглянуто Київ. З детальними даними можна ознайомитися у звіті, який додається до інфографіці. У 90% випадків IT спеціаліст - це чоловік у віці від 22 до 34 років. До проведення дослідження існувало припущення, що 70% фахівців не мають сім'ї. Як виявилося, 53% перебувають у шлюбі, але при цьому у 74% немає дітей. Даний факт можна пов'язати з невирішеністю питання забезпеченості власним житлом. Так, стало зрозуміло, що з 1800 респондентів 58% не мають власного житла. Важливо врахувати, що 90% учасників опитування працюють в компаніях на постійній основі. Тільки 10% учасників опитування готові брати кредит на житло у банку. 15% респондентів готові скористатися розстрочкою від забудовника.

Опубліковано: 04/07/13 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 92

Дніпропетровська компанія rollApp , яка нещодавно отримала $ 1M інвестицій , шукає досвідчених Python , JavaScript і веб-розробників . Можливо, комусь буде цікава можливість попрацювати в одній команді з Бьярном Страустрапом . У компанію Xobotech , яка займається розробкою і супроводом b2b послуг для міжнародних букмекерських операторів, потрібно керівник групи математиків-програмістів і . NET тімліда . Зарплата $ 4000-5000. Допускається до 50% часу працювати віддалено. Компанія Terrasoft , центр розробки якої нещодавно переїхав у новий офіс - спеціально побудоване семиповерхова будівля площею 6000 кв.м., шукає . NET програміста . Можливість реалізовувати свої ідеї (проекти) в рамках 10% робочого часу. Grammarly візьме на роботу досвідченого системного адміністратора Linux/DevOps інженера . Позиція передбачає реагування на систему моніторингу 24 ? 7. В одеському офісі Яндекса відкрилися 2 вакансії для розробників інтерфейсів (Яндекс.Маркета і Яндекс.Метрики).

Опубліковано: 04/07/13 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

Чому продуктові компанії важливі для аутсорсеров

[Від редакції: Ігор Скоков - Senior Engineering Manager в компанії EPAM. Практик ІТ-менеджменту з досвідом роботи в різних компаніях - як продуктових, так і аутсорсингових, орієнтованих як на внутрішній ринок, так і на зовнішній.] Так, саме так. Продуктові компанії важливі.
Якось у запалі суперечок про те, хто краще (слон або кит), і про те, хто виграє в конкурентній боротьбі за розумні голови (продукти або аутсорсинг), забувається значима обставина, пов'язане з забезпеченістю галузі робітниками ресурсами. Багато моїх замовники сильно дивувалися, коли проект довгий час не міг набрати відповідну команду, коли позиції не зачинялися тижнями і місяцями. Як так? Адже в Україні дійсно багато технічних вузів, щороку випускають не один десяток тисяч фахівців, потенційно придатних працювати програмістами. При цьому конкурентів в інших галузях (на кшталт процвітаючого інжинірингу в авіації, автомобілебудуванні або, на худий кінець, в споживчій електроніці) явно не спостерігається.

Опубліковано: 03/07/13 @ 09:56
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Василем Гротовим , Drupal developer'ом

112- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Обережно , особливо веселий і легкий подкаст ! У випуску піде мова про Львів , Омську і Drupal. У програмі: Про во'IT'і Омське IT Переїзд до Львова Досягнення Книги у випуску : Сторонній - Альбер Камю How to Travel the World on $ 50 a Day : Travel Cheaper , Longer , Smarter - Matt Kepnes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 02/07/13 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180