Хто шукає - той завжди знайде

Хто шукає - той завжди знайде Інтернет став настільки повсякденного і поширеною річчю, що шукати інформацію деінде часто нікому і в голову не приходить. Дійсно, навіщо витрачати час, якщо потрібну інформацію можна знайти за пару кліків. Однак важливим залишається питання формулювання текстового запиту. Пошукові системи влаштовані таким чином, що є можливість пошуку, як по точній фразі, так і за окремими словами. Для того щоб система шукала саме по фразі або речі, необхідно вибрати цей пункт в меню. Для більш детального пошуку потрібно чітко сформулювати те, що саме ви шукаєте і при необхідності переставити слова місцями. Математичне правило, що свідчить про те, що від перестановки доданків сума не змінюється, у випадку з пошуковими системами не працює, оскільки при перестановці слів результати можуть бути абсолютно різними. Найкраще проілюструвати це на прикладі.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:19
Розділ Різне Читати далі...

Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній?

Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній? Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній? Реклама в соціальних мережах сьогодні привертає величезну увагу з боку самих різних компаній. Все більше підприємців укладають договори на просування своїх товарів саме в соціальних мережах. Тому є цілком зрозумілі пояснення - соціальні мережі мають величезною кількістю учасників, так що аудиторія людей, які знають про товари компанії, збільшується відразу в багато разів. Крім того, мережі, що продають подібні послуги, стверджують, що реклама в соціальних мережах - це спосіб утримувати увагу величезної аудиторії, можливість підвищувати репутацію компанії, а як наслідок цього, і продажу. Але бізнесменам, які вирішили скористатися даною послугою, варто знати і про «підводні камені» подібно кроку.

Опубліковано: 04/04/12 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Програма запобігання самогубств від Facebook

Програма запобігання самогубств від Facebook Програма запобігання самогубств від Facebook Як повідомляє один з новинних ресурсів, Facebook, популярна соцмережа, вживає заходів щодо вдосконалення власної програми допомоги тим особам, які знаходяться в роздумах про самогубство. Так, представником даної соцмережі, Фредеріком Уоленсом, було повідомлено, що зараз ведеться активна взаємодія з фахівцями і з низкою інтернет-компаній, що зокрема пов'язано з розробкою методів боротьби з самогубствами. Інформація щодо компаній-співробітників не надійшло, однак відомо про те, що спільна діяльність у цьому напрямку стала вестися ще з січня місяця минулого року. Методики, які сформовані будуть в процесі такої взаємодії, будуть далі застосовуватися і сторонніми компаніями в мережі. Зокрема зазначено було, що серед консультують організацій присутні ЛГБТ-організації, а також організації ветеранські, тому як саме люди, пов'язані з ним, більшою мірою схильні до схильності до суїцидальних намірів.

Опубліковано: 04/04/12 @ 09:57
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 9 . Березень приніс 4008 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Шоколадно-ванільний місяць. Ррр ...
Ммм ... у мене навіть злегка попа злиплася. Доходи з реф. відрахувань зросли: 3552 $ (в лютому 2268 $)
Доходи з ПАММ теж виросли: 456 $ (в лютому 377 $) За ПАММ - жодної мінусовій тижня ні у одного з трейдерів. А в останній тиждень Sven показав аж + 12.91%, що скоріше не до добра. Дохід розподілився так: 7165 - 131 $ (Вероніка)
7187 - 88 $ (Вероніка)
5995 - 106 $ (Avas)
7031 - 102 $ (sven)
6482 - 29 $ (TP) Скріншот по ПАММ на 31 березня: Скріншот по реф балансу на 31 березня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .


Плавно до інших новинам Ми тут з братаном, значить, форекс портал купуємо. Ну, форекс портал це голосно сказано, перш за все - це форекс форум. При чому з реально непоганими показниками в плані кількості постійних відвідувачів.

Опубліковано: 04/04/12 @ 04:38
Розділ Різне Читати далі...

Продовжуємо соціалізуватися ;)

Кнопки соціальних мереж в rss стрічці від FeedBurner Сьогодні, переглядаючи, ще раз звернув увагу на, розміщені відразу під кожним анонсом в стрічці. Якось не дуже їх видно і швидше за все ефект від них не такий значний, який хотілося б. Як відомо, картинка увагу привертає більше , ніж просто текст (текстове посилання). Тому вирішив прикрутити до rss стрічці кнопки соціальних мереж . Тільки основні: google plus, twitter, facebook і вконтакте. Виглядає ніби непогано. Будемо сподіватися і ефект від них буде краще. Відстежити, звичайно, їх ефективність в даний момент не представляється можливим, але спробувати варто. Тим більше, що анонси RSS стрічки відправляються на email передплатників , та в рідерах різних ці кнопки також будуть присутні. Реалізувати подібне не складе особливих труднощів і займе у Вас буквально 5 хвилин. Особливо просто доведеться тим, у кого wordpress 2.9 і вище. Поїхали.

Опубліковано: 04/04/12 @ 01:57
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Одеса - Тренінг "Автоматизація Web додатків на Selenium / WebDriver "

Що таке Selenium? Зараз не знайти фахівця в сучасному ІТ світі, який не чув про цей інструмент. Selenium - це інструмент для автоматизації тестування веб додатків різної складності. Починаючи від простих HTML форм, закінчуючи важкими RIA і Flex додатками. Перед зустріччю AT.Info Посидіти в Одесі ми проведемо тренінг по автоматизації Web додатків на Selenium/WebDriver. Уже не вперше компанія Lohika Systems допомагає нам у підготовці і координації заходів, тому тренінг пройде за адресою: м. Одеса, вул Дальницька 46, кабінет 501, Поверх 4, компанія Lohika Systems » Програма тренінгу Що таке Selenium і як він вийшов в світ? Архітектура роботи Selenium і WebDriver.

Опубліковано: 03/04/12 @ 04:09
Розділ Різне Читати далі...

Ювілейний , 50-й подкаст « Відверто про IT кар'єризм ». Спецвипуск

Нашому подкаста вже 1 рік і це наш ювілейний 50й випуск. Зустрічайте нового ведучого в цьому випуску . В програмі: Представлення нового ведучого. Як виникла ідея подкасту . Перший випуск. Ризик публічності. Пам'ятні моменти в історії подкасту . Приватне життя і подкастинг . запам'яталися випуски. Подальші плани. Наш новий ведучий і подкаст. Як почати свій подкаст. Складнощі в організації. Техніка для запису. Наші досягнення. Книги у випуску : Культурний код. Як ми живемо, що купуємо і чому - Рапай Клотер . Дюна . Френк Герберт .
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 03/04/12 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Студенти в IT -компанії: виграють усі

Про користь навчання студентів в рамках практик та спеціалізованих центрів в IT компаніях написано вже немало. Наведемо шість основних причин, які, на наш погляд, показують необхідність такої діяльності. За основу взято досвід дніпропетровського офісу Exigen Services, де проводяться вже стали традиційними Школи тестування ПО і Agile практики для студентів технічних вузів. Причина перша. Підвищуємо рівень практичного IT-освіти студентів Не секрет, що великою проблемою сьогоднішнього вищої освіти є наявність значного розриву між профілем випускника вузу і вимог сучасної ІТ-індустрії до молодих фахівців. Біда в тому, що в більшості випадків освіта виявляється занадто академічним, і не дає студентам достатньої практики. Крім того, є такі речі як робота в команді, атмосфера реального, «живого» проекту, внутрішня культура компанії.

Опубліковано: 03/04/12 @ 11:29
Розділ Різне Читати далі...

Моделі Інтернет - стартапів

Моделі Інтернет-стартапів При створенні Інтернет-проекту перед розробниками і господарями існує, як завжди, один основне питання, як зробити так, щоб новий проект приносив виручку або, простіше кажучи, гроші. Всі моделі стартапів в Росії можна віднести до 5 основних видів проектів. Перший тип стартапу - це той, який використовує розміщення реклами на сайті для заробітку прибутку. Ринок реклами росте в Інтернеті від року до року, і до того ж це досить проста схема для отримання прибутку від сайту. Реклама на сайті може бути або банерної, або контекстної. Найбільш вигідним способом є розміщення банерної реклами. Однак для роботи даної моделі необхідно кілька умов: по-перше, велике число відвідувачів сайту (кілька десятків тисяч на день), по-друге, велику роль відіграє тематика сайту. Потрібно правильно оцінити аудиторію, в ідеалі, добре мати рекламу в спеціалізуються агентствах і досвідченого продажника для продажу реклами на сайті.

Опубліковано: 03/04/12 @ 09:21
Розділ Різне Читати далі...

Колишній керівник представництва Intel Володимир Шаров став головою GlobalLogic в Україну

На цьому тижні приступив до роботи новий керівник українських офісів одного з найбільших вітчизняних аутсорсеров . Володимир Шаров зайняв позицію, яка звільнилася після відходу з GlobalLogic Романа Хміля в початку цього року. Володимир Шаров (© « Комп'ютерний Огляд » ) Відомо також, що CEO компанії GlobalLogic Пітер Харрісон ( Peter Harrison ) прилетів до Києва, щоб представити українським колегам нового керівника. Володимир Шаров розпочав роботу в Intel в 2003 році, а двома роками пізніше очолив представництво компанії в Україні. У березні 2012 року Шаров заявив про те, що покидає компанію. З біографії Володимира Шарова можна зробити висновок, що він уже знайомий зі сферою розробки ПЗ: з 1997 р. по 2004 р. він займав позиції комерційного директора і віце -президента в компанії Softline .

Опубліковано: 03/04/12 @ 05:58
Розділ Різне Читати далі...

diff № 8268 № 9744 , або Що нового пропонується законодавцями за спеціальним режимом оподаткування для ІТ -компаній ?

Кілька тижнів тому, 22 березня 2012 Верховною Радою України прийнятий у першому читанні законопроект № 9744 "Про внесення змін до Податкового кодексу України про спеціальний режим оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції". За даний законопроект проголосувало 336 депутатів. © Fahd Murtaza Цей законопроект був внесений на розгляд українського парламенту групою депутатів 23 січня 2012р. Фактично законопроект № 9744 запропоновано замість законопроекту № 8268 від 04.08 .2011 р., відкликаного з Верховної Ради 13 січня. Мета проекту № 9744 від 22.03.2012 р. - Створити умови для розвитку індустрії програмної продукції в Україну. Екскурс в новітню історію Законопроект № 8268 у своїй першій редакції річної давності (від 18.03.2011 р.) пропонував на період до 1 січня 2016 зменшити ставку податку на прибуток до 8% для юридичних осіб, які здійснюють діяльність в ІТ-галузі.

Опубліковано: 02/04/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я

Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я Дерматологи РАМН попереджають - часте вживання мила з триклозаном здатне завдати шкоди організму. Зовсім недавно на всіх телеекранах країни реклама про властивості «чудодійного» мила, здатного вбивати всі відомі мікроби на поверхні нашої шкіри, закликала використовувати це мило кожен раз, коли ви миєте руки. Дерматологи виступають із закликом не йти на поводу у цієї реклами і стверджують, що на поверхні шкіри існують не тільки шкідливі, але й корисні бактерії, що стримують зростання небезпечних для здоров'я мікроорганізмів - і їх теж вбиває триклозан. Лікарі радять вживати подібне мило не частіше двох разів на тиждень, і то тільки для того, щоб промити, наприклад, порізи. При цьому лікарі стурбовані з приводу того, що у нас в країні взагалі почала культивуватися звичка не звертатися до лікарів з найдрібнішого приводу, а займатися самолікуванням з використанням лікарських препаратів і рецептів народної медицини.

Опубліковано: 01/04/12 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

GlobalLogic НЕ ліквідує українське представництво і НЕ пропонує його співробітникам переїзд в Індію [ UPDATED ]

[UPDATE] Зрозуміло, ця новина була першоквітневим жартом, яка, однак, викликала кілька неоднозначну реакцію; природно, українське представництво компанії GlobalLogic буде працювати, як і раніше, а всі цитати Пітера Харрісона були придумані автором новини. Нижче - повний текст першоквітневим жарти DOU: CEO компанії GlobalLogic Пітер Харрісон (Peter Harrison) розповів в телефонному інтерв'ю про плани щодо згортання українського представництва. Протягом найближчих трьох місяців всі проекти, над якими працюють співробітники з Києва, Львова, Миколаєва та Харкова, будуть переведені в індійські офіси GlobalLogic. Офіс GlobalLogic в Нью-Делі (© Glassdoor )
«Місяць тому всі українські співробітники GlobalLogic отримали пропозицію пеереехать в Індію і почати роботу в нашому офісі в Нью-Делі, - розповів Харрісон. - На даний момент приблизно третина з них погодилися.

Опубліковано: 01/04/12 @ 09:52
Розділ Різне Читати далі...

Види заробітку в інтернеті

Види заробітку в інтернеті Види заробітку в інтернеті Інтернет завжди був видатковою частиною бюджету. Але це можна виправити. Заробляти в мережі цілком реально. Це не означає, що гроші беруться з повітря - навіть для мережевого заробітку необхідний час і зусилля. Але для того, щоб послуги провайдера окупалися, цілком можна присвятити себе цій благородній справі. Зрештою, займатися таким заробітком можна де завгодно, наприклад, зайти з ноутбуком в боулінг , і, поки відпочиваєте, заробити зайві кілька рублів. Того і дивися, похід окупиться. Але про все по порядку. Обзавівшись гаманцем на Webmoney, необхідно вирішити: чи хочете Ви заробляти на сайті або без нього. У першому випадку, якщо у Вас є свій сайт, необхідно просто скористатися біржами посилань (Ви продаєте місце на своєму сайті під чужу рекламу) або контекстною рекламою (Ви розміщуєте на сайті рекламу, і за кожен перехід по ній отримуєте певну суму грошей). Природно, цей спосіб зажадає хорошу розкрутку.

Опубліковано: 01/04/12 @ 06:03
Розділ Різне Читати далі...

Натисни на кнопку і отримаєш результат

Натисни на кнопку і отримаєш результат Натисни на кнопку і отримаєш результат З розвитком Інтернету отримала свій розвиток і робота безпосередньо в Глобальній павутині, не виходячи з дому. І якщо кілька років тому у багатьох людей такий спосіб заробітку викликав відверте недовіру, то зараз мало хто замислюється над деталями. Зараз для багатьох найважливіше гроші. Чомусь ця тенденція очікування швидкого заробітку охоплює більшість новачків, які відкривши потрібний сайт з пропозиціями роботи, сподіваються відшукати там ту заповітну кнопочку «Бабло», яка дозволить, не роблячи нічого домогтися багато чого. Але, більшість розуміють, що це далеко не так. І простий студент з незакінченим освітою не стане мільйонером відразу. Так як заробити студентам з нуля ? На жаль, не маючи нічого, не вийде навіть в Інтернеті. Для успішної роботи потрібно дві складові - знання в обраній галузі праці і бажання працювати. Причому одна складова не може існувати без іншого.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:59
Розділ Різне Читати далі...

Успішний продаж товарів через Інтернет

Успішний продаж товарів через Інтернет Успішний продаж товарів через Інтернет В даний час поширена продаж товарів або надання послуг через Інтернет. Дійсно, це набагато зручніше і для продавця і для покупця. Продавець може не тільки описати товар і всі його характеристики детально, але й проілюструвати кількома знімками. Плюс до цього, продавець може прямо на сайті відповідати на питання, що цікавлять покупця. Переваги ж з боку покупця очевидні. По-перше, замовлення через Інтернет це економія часу, якого завжди не вистачає. На сайтах багатьох фірм навіть передбачена доставка до дверей квартири з оплатою за фактом отримання. Другою перевагою є можливість подивитися товар, що цікавить, не виходячи з дому. Часто буває, що потрібного товару або послуги немає в наявності в торгових точках, що знаходять в безпосередній близькості до будинку, тому іноді доводиться їхати на інший кінець міста за потрібною річчю. Але для того, щоб товар продавався, і про сайт знали, необхідна його розкрутка.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:54
Розділ Різне Читати далі...

пластмасовий бізнес

Пластмассовий бізнес Пластмасовий бізнес Буквально на кожному підприємстві торгівлі використовують товари в упаковках, які потім йдуть в утиль. Дуже багато таких упаковок просто викидається в сміттєвий контейнер. Але багато хто не розуміє того, що на цьому, в силу відсутності прямих конкурентів, можна організувати шикарний бізнес. Даремно така перспективна бізнес ідея, як переробка пластмасового вторсировини багатьма не сприймається всерйоз. Щороку людство викидає сотні тонн сміття з пластмаси, який можна віддати заводам на переробку, створюючи безвідходне виробництво. Всього-то треба закупити прес форми для лиття пластмас і процес пішов. Це, безумовно, ідея майбутнього. Обсяг початкового капіталу не перевищує обсяг початкового капіталу на будь-який інший витратний вид бізнесу. Середній житель планети викидає в рік в районі 300 кг сміття. Більше 70% з усього цього доводиться на пластикові відходи, більшу частину яких складають пляшки від газованої води, мінеральної води, пива, соку, квасу та іншого.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

Продаж та інвестування нерухомості в Криму

Продаж та інвестування нерухомості в Криму Продаж та інвестування нерухомості в Криму Компанія Genesis при співпраці з ПАТ «ЧБРР» і спільному фінансовому спонсоруванні, є великим інвестором будівельних проектів. Оскільки компанія Genesis застосовує лише передові і сучасні технології, то вона тримає марку компанії, яка досягає найвищої якості побудованих об'єктів. У місті Алушта, наприклад, є такий об'єкт. У 2006 році був пущений в експлуатацію будинок, що складається з двадцяти двох апартаментів, кожен з яких має відмінну від інших планування та оздоблення. Якщо ви хочете отримати комфорт, якість, безпеку, які відповідають європейським стандартам, а також отримати все це на вигідних умовах співпраці, то Genesis як раз те, що вам потрібно. І не важливо, що буде об'єктом ваших прагнень, від продажу нерухомості в Ялті і до покупки квартири в Севастополі . Кримська нерухомість є однією з найбільш вигідних гілок інвестування нерухомості. Хоча б тому, що це все торкнеться ваше здоров'я і особисте життя безпосередньо.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:36
Розділ Різне Читати далі...

19 - 20 квітня, Київ - Інноваційний Форум

«Kyiv City Open Door» 19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація , інноваційний парк BIONIC Hill, Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив », а також« Silicon Valley Innovation Center »(США) оголошують про проведення Інноваційного форуму« Kyiv City Open Door ». Місією форуму є підвищення економічної привабливості технологічних бізнесів шляхом впровадження інноваційних ідей українських розробників. Склад делегації: 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини, з сукупним розміром керованих фондів не менше 25 мільярдів доларів. Серед них - Draper Fisher Jurvetson, Sequoia Capital, Mohr Davidow Ventures, Kleiner Perkins Caufield & Byers, North Bridge Venture Partners, Band of Angels, Intel Capital та інші.

Опубліковано: 30/03/12 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

19 - 20 квітня, Київ - Інноваційний форум « Kyiv City Open Door »


19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація , інноваційний парк BIONIC Hill, Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив », а також« Silicon Valley Innovation Center »(США) оголошують про проведення Інноваційного форуму« Kyiv City Open Door ». Місією форуму є підвищення економічної привабливості технологічних бізнесів шляхом впровадження інноваційних ідей українських розробників. Склад делегації: 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини, з сукупним розміром керованих фондів не менше 25 мільярдів доларів. Серед них - Draper Fisher Jurvetson, Sequoia Capital, Mohr Davidow Ventures, Kleiner Perkins Caufield & Byers, North Bridge Venture Partners, Band of Angels, Intel Capital та інші.

Опубліковано: 30/03/12 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180