Самотність як розплата за перфекціонізм

Самотність холоне на курному столі ...
ДДТ На форумі давно вирує питання про самоті . Більше 1000 коментарів, конструктивних і не дуже . От би всю цю енергію в справу - може, й стало б менше самотніх. З іншого боку , чи так уже хочуть люди позбутися своєї самотності ? Ви коли- небудь помічали, що чим менше вимог до партнера , тим більша ймовірність знайти пару ? Принаймні це добре видно по тих людям, які не хапають зірок у плані велікодуховності та фінансової незалежності . " Галю , ти мені подобаєшся . Давай одружимося ! " - Подивилася Галя на Тараса - хлопець - то працьовитий , добрий . Була не була . Зіграли весілля. Народили доньку, характерами притерлися , побут налагодили . Такий спрощений пошук можна спостерігати серед тих людей, які не піддалися мозгопромивочному кіно та рекламі . Ці простуваті , але щасливі люди не знають слів " фітоняшка " і " успішний " . Багато з них живуть в селах , хтось з часом переїжджає в місто .

Опубліковано: 11/02/15 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібні податкові пільги IT- галузі: дебати між представниками ринку

Кілька тижнів тому Дмитро Шимків , заступник глави АП і колишній гендиректор «Майкрософт Україна » , висловив свою позицію проти будь-якого стимулювання для IT. На думку Дмитра , IT -індустрія буде добре розвиватися і сама по собі , галузь показує непогану динаміку. Тоді як у держави в 2015 році немає ресурсів на створення спеціальних умов для R & amp ; D . « Щоб щось інвестувати, потрібно щоб було, що інвестувати . А у нас не вистачає грошей навіть на ключові речі », - підкреслив Шимків. Ця заява викликала неоднозначну реакцію у інших учасників ринку. Як зауважив Євген Сисоєв , керуючий партнер AVentures Capital , IT - єдина галузь, представники якої знайшли підґрунтя лобіювати проти самих себе . 10 лютого учасники ІТ-індустрії організували дебати , під час яких висловили своє ставлення до необхідності податкових пільг і загального стимулювання.

Опубліковано: 11/02/15 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Сергієм Івановим, Junior Java developer'ом в GlobalLogic

191 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Java, зміні покликання та освіті. Наприкінці випуску міститься інформація про новий тренінгу від Ольги Давидової . За подробицями звертайтесь на shami13@gmail.com . У програмі: Про во'IT'і Заочна освіта 1С Конфігураційний аналітик Лідерська робота Управління проектом Прийняття рішень Дауншифтинг Плюси junior'а Про Java Книги у випуску : Впевнено приймати рішення - Роджер ДоусонМистецтво війни - Сунь- цзиСтовпи Землі - Кен ФолтенАтлант розправив плечі - Айн Ренд Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 10/02/15 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

2 березня, Київ - Курси для .NET , ASP.NET і Web Frontend розробників в CyberBionic Systematics

16 лютого і 2 березня 2015 в Навчальному центрі CyberBionic Systematics починаються курси для .NETі web розробників. Ви можете вибрати той курс, який відповідає Вашому рівню підготовки, щоб пройти навчання або відвідати безкоштовне пробне заняттяпо цікавить Вас технології. Напрямок .NET і Backend/ASP.NET - C # Starter ( введення в програмування з нуля) (2 тижні , 9 занять)
- C # базовий (4 тижні , 18 занять)
- C # Professional (4 тижні , 17 занять)
- алгоритми та структури даних ( 2 тижні , 9 занять)
- SQL для початківців (2 тижні , 9 занять)
- ADO.NET ( 2 тижні, 8 занять)
- Entity Framework 5.0 ( 1 тиждень , 4 заняття )
- Шаблони проектування ( 2 тижні, 10 занять )
- WCF ( Windows Communication Foundation ) (1 тиждень , 5 занять )
- WPF базовий ( Windows Presentation Foundation ) ( 2 тижні, 10 занять )
- WPF поглиблений ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.NET Базовий ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.

Опубліковано: 09/02/15 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

27 - 28 березня, Київ - Міжнародна конференція AGILEEE , Season 6 - реєстрація відкрита

AGILEEE повертається! Відкрийте новий сезон IT заходів 2015 -го разом з AGILEEE ! З моменту нашої останньої зустрічі накопичилося багато цікавих тем для обговорення й наші спікери вже готуються поділитися останнім досвідом в області гнучкої розробки , управління проектами і своїм натхненням на весь рік. Запрошуємо взяти участь у 6-й конференції Agile Eastern Europe , яка відбудеться 27-28 березня 2015 в Києві. Приєднуйтесь , щоб зустрітися з колегами, обговорити останні новини зі світу IT і повернутися до роботи з новими ідеями ! На нашій сцені ми очікуємо нових відомих гостей - ви вже напевно знайомі з деякими з них за їх книгам :
- Крейг Ларман ,# 8 в списку найвпливовіших Agile People , один з творців Large - Scale Scrum , автор Practices For Scaling Lean And Agile і Scaling Lean And Agile - Thinking And Organizational Tools . Якщо ви хочете послухати того, хто прищеплював Lean в компанії Xerox , приходьте на його доповідь.

Опубліковано: 09/02/15 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - QALicht Club : "Тестування мобільних додатків "

24 січня відбулося анонсоване раніше збори QALight Club . Першим відмінністю минулого клубу стало рекордне число відвідувачів. Кількість відвідувачів перевищила місткість аудиторії. Пов'язано це з довгої паузою від зборів попереднього клубу , з цікавою і дійсно актуальною темою « Тестування мобільних додатків » або харизмою виступаючого тренера, Олександра Пает - точно не відомо , швидше за все від сукупності всіх цих факторів.
`
QALight не може залишити без уваги таке дійсно величезна кількість бажаючих відвідати наш клуб . Тому , ми анонсуємо зустріч у рамках QALight Club , яка відбудеться 21 лютого, о 13:00. Темою даного зібрання також буде «Тестування мобільних додатків » , а це означає, що всі, у кого з якої-небудь причини не вийшло відвідати наш клуб в січні, зможуть надолужити згаяне зовсім скоро. Записатися на наступний QALight Club , ви зможете тут . Збори в січні було безумовно успішним.

Опубліковано: 09/02/15 @ 01:16
Розділ Різне Читати далі...

Два слова про корпоративах і тімбілдінге

Смешались в купу коні , люди ,
І голоси їх сп'янів
Злилися в протяжне виття ...
(Історія одного корпоративу ) Походження корпоративів Забуті торти і алкоголь. Костюми ковбоїв і хіппанов повернуті в прокатні служби . Діджеї і піджейки відправлені на спокій - танцювати далі у своїх клубах за кусень хліба. На циклічно повторюваних корпоративах щороку з'являється щось новеньке, але ядро залишається тим же - вмазати і потанцювати . Звідки взагалі з'явилася традиція корпоративів ? Якщо прошерстить Google на момент появи слова « корпоратив » , то видно, що перші згадки припадають на 1996-97 рік. Тоді вперше з'являються словосполучення «новорічний корпоратив », « замовити автобус для корпоративу » і так далі. Якщо ж згадати молодість, то можна відзначити активну поява корпоративів на початку «нульових» . Тоді компанії все більше стали переймати західний досвід і вкладати в поняття корпоратив щось більше, ніж задушевні бесіди та алкогольні узливання співробітників.

Опубліковано: 09/02/15 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Залікові відео від айтішників за 2014

За минулий рік в українських IT -компаніях назнімали багато фан- роликів, якими не можна не поділитися. Один тільки тренд IceBucketChallenge чого коштував , але про нього - в окремій статті . А зараз представляємо підбірку ТОП-20 найцікавіших , на наш погляд, відео: Archer Software Heavy metal « В лесу родилась елочка » , або Дід Мороз проти Росомахи :

«Я просто не уявляю, що подарувати тобі » - задумалися хлопці, підігнали пісню, заспівали і зняли кліп :
Brightgrove У рамках проекту «Як немає проsрать це літо » айтішники та айтішніци зважилися на ряд авантюр .

Опубліковано: 09/02/15 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Харків - RailsGirls Kharkiv

Rails Girls Kharkiv- 21 лютого в Харків відбудеться міжнародний IT проект спеціально для дівчат. Мета проекту полягає в тому, щоб дати дівчатам інструменти і знання для розуміння технологій і використання їх для реалізації своїх ідей і цілей. Проект допоможе дівчатам познайомитися з IT сферою, отримати досвід розробки власного проекту і покаже , наскільки доступні і прості інформаційні технології насправді . Всього за один день дівчата, яким раніше не вдавалося спробувати свої сили в IT і які навіть поняття не мають про Ruby on Rails , під керівництвом професійних розробників , коучів , створять власний проект і переконаються , що це дійсно реально зробити навіть за таке короткий час. Що вас чекає:
- робота в командах по 3 людини,
- інструкції та підтримка коуча ,
- обід справжніх програмістів,
- ароматний чай , кава і печиво для заповнення сил ,
- самостійно розроблений проект по завершенню ,
- відмінний настрій і заряд позитиву,
- нові знайомства.

Опубліковано: 06/02/15 @ 05:28
Розділ Різне Читати далі...

10 лютого - Курс "Менеджмент в IT"

Тривалість: 10 занять
Графік : вівторок/четвер ( з 19:00 до 21:00 ) Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Про курс :
Особливістю курсу є те , що ми не будемо розглядати на ньому традиційні підходи та інструменти менеджменту в IT, про які багато пишуть і говорять зараз. Мета курсу - навчити слухачів стати менеджерами своєї кар'єри. Ви будете вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми , перевіреними у справі підходами та інструментами, приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками .

Опубліковано: 06/02/15 @ 05:08
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 21: Unity (Копенгаген , Данія)

Ось уже й готовий наш двадцять перше випуск проекту «IT Євротур» , в якому ми відвідали офіс компанії Unity , яка розробляє всесвітньо відомий ігровий движок. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по офісу Розмова про роботу і побут МістоКопенгаген , Данія Площакм2 Населення570 тис. Місто існує з1167 В світіСтолиця і найбільше місто Данії. Розташування містаРозташовується на островах Зеландія, Слотсхольмен і Амагер.

Опубліковано: 05/02/15 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 172

шукає в Одессе , де Нещодавно Відкрився новий офіс , старшого big data specialist ' а . Компанія IntellectSoft , яка розробляє власний продукт у сфере Enterprise Mobility Management , шукає iOS и Android розробніків . LeBoutique шукає Junior/Middle PHP - програміста зі знанням Symfony 2. Go interactive ! запрошує на роботу Data Visualization інженера , бажано зі знанням d3.js. Newzmate шукає Front - end розробника . Проект - сервіс розумних розсілок . Мережа супермаркетів Фуршет потрібен С # -програміст . Знання мови програмування Finex на БД Pervasive буде плюсом. Компанії ZEO Alliance потрібен Senior People Partner . Фондова біржа ПФТС , оборот якої в 2014 году БУВ около 100 млрд грн, шукає Delphi - програміста . Зарплата до 20000 грн. ДП « Українські СПЕЦІАЛЬНІ системи » запрошує на роботу начальника центру Сертифікації ключів з досвідом роботи в сфере ЕЦП и кріптозахісту информации .

Опубліковано: 05/02/15 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

Wearable devices : як вічавіті Із них Усі соки

via Shutterstock . Технологічна еволюція безперервно змінює Зовнішній вигляд та функціонал мобільніх устройств : зменшуються дісплеї , Фізичні Клавіатури відходять у минуле , а інтерфейси дозволяють користуватись прилаштувати вільніше та пріродніше . Коженая тип ґаджета - Унікальний , но все ж у них є БАГАТО Спільного . Зупинимо на загально рісах таких устройств , а такоже на тому , что Робить КОЖЕН з них унікальнім . Яка різниця ? Розумні годинники Середня діагональ дисплея цього пристрою - 1,5 дюйма , тому во время натіскання вказівній палець закриває его примерно на чверть . Маленька площа екрана НЕ дозволяє З першого разу потрапіті пальцем на потрібну секцію , оскількі здебільшого люди Використовують Розумні годинники во время руху .

Опубліковано: 04/02/15 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Провальні способи просити прибавку до зарплати

В один прекрасний момент ти вирішуєш , що непогано б рубати більше капусти, ніж минулого місяця . Чи то через інфляцію та девальвацію , чи то тому що навіть доларова зарплата не рятує від цін, які підвищуються «із запасом» . Хочеться заробляти якщо не більше , то хоча б на рівні. Як півроку- рік тому. Що далі? Обгрунтувати підвищення У початковій фазі людина зазвичай прикидає , за які такі заслуги йому можна просити прибавку до зарплати , яку тактику обрати і що говорити під час доленосної бесіди про підвищення з керівником . У цій розмові конструктивним міг би бути і питання в лоб : Що я повинен робити, щоб підняти свою зарплату? На яку надбавку можу розраховувати ? Керівник вислухає і скаже що-небудь у дусі : « бро , ти ж розумієш , рішення про надбавку приймаються вище. Мені потрібні які-небудь підстави, щоб надіслати запит наверх. Наприклад, збільшення твоєї продуктивності і цінності як співробітника ».

Опубліковано: 04/02/15 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

9 лютого, Київ - Курс " Mobile Testing "

Запрошуємо на курс « Mobile Testing »
Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Якщо Ви тільки почали свій шлях у швидко зростаючому ринку мобільних або веб -додатків , то цей шлях може здатися складним і незрозумілим. Незважаючи на величезну кількість доступної інформації по мобільному тестуванню , багато статей і книги неактуальні на сьогоднішній день. Тому особливо важливо отримати знання та навички, які можна використовувати саме зараз, а також знати про типові помилки в області мобільного тестування, які можна (і потрібно ) уникнути. На курсі Mobile Testing Ви отримаєте корисні поради та підказки, витягнуті з практики, в таких областях , як:
- Як тестування програмного забезпечення для мобільних пристроїв відрізняється від тестування веб -додатки. - Розуміння вашого мобільного користувача .

Опубліковано: 03/02/15 @ 11:53
Розділ Різне Читати далі...

У Харкові закрився офіс Wargaming.net

Вчора стало відомо про те , що харківський офіс Wargaming.net , в якому працювало близько 50 осіб, закривається. Співробітникам запропонували релокейт в Київ і Мінськ . Офіційний коментар від Wargaming.net :
«З метою досягнення максимальної ефективності розробки , інтеграції та оптимізації роботи Web -департамента , керівництво компанії прийняло рішення про зміну його структури. Одним з таких змін стало закриття харківського підрозділу київської студії розробки Wargaming . Ключові співробітники залишаються в компанії і продовжать роботу над проектами в київській і мінської студіях розробки. Дане рішення було прийнято після ретельного аналізу операційних і фінансових аспектів роботи компанії ». У листопаді 2014 закрився харківський офіс Samsung.

Опубліковано: 03/02/15 @ 09:11
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо програмісту ставати ментором

Що буде з Middle/Senior , який «просто працює» і не ділиться знаннями ? Те ж, що і з кулькою , якщо його переповнити повітрям : він лопне і перестане літати. Знайоме відчуття ? Ось дмеш - дмеш свою кульку , і ось вже немає в ньому місця для нового повітря, ще трохи - і бабах ! Працюючи і набираючись досвіду , фахівець стає гарний у своїй сфері , навіть занадто. У нього з'являється відчуття, ніби він досяг кордону - нова інформація не надходить, він перестає вчитися. А адже стільки ще належить дізнатися. Але не лізе. Як розсунути ці межі ? Де взяти місце для нової інформації і не луснути ? Згадайте палаючі очі людини, яку ви підтримали , якому допомогли. Те саме відчуття , коли ви змінили чиєсь життя - круто же ! Десь тут я бачу вихід цьому повітрю - застосування вашим знанням . Етап передачі знання - необхідна щабель у розвитку кожної людини, і айтішника - зокрема . Як тільки ви починаєте віддавати, відкриваються нові грані і горизонти , і ви бачите далі і глибше.

Опубліковано: 03/02/15 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

17 лютого, Київ - Курси Android, Python, DevOps , iOS Level Up

Web Academy запрошує на курси за наступними напрямками: - Курс « Android з нуля » - старт 11.02.2015 - Ср і Пт з 19 : 00-22: 00
- Курс « Python з нуля » - старт 10.02.2015 - Вт і Пт з 19 : 00-22: 00
- Курс « iOS Level Up » - старт 02.02.2015 - Пн і Ср з 19 : 00-22: 00
- Курс « DevOps для сисадмінів » - старт 17.02.2015 - Вт і Чт з 19 : 00-22: 00 Запит на програму курсу відправляйте на info@web-academy.com.

Опубліковано: 02/02/15 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

7 лютого, Київ - Курс " Java Pro "

7 лютого стартує курс Java Pro . Курс призначений для тих, хто вже прослухав наші курси « Java Start » і « Java ООП » або має хороші знання Java SE і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Під час навчання ви освоїте патерни проектування , технології створення Web- додатків ( J2EE ) , познайомитеся з Reflection API і різними інструментами для роботи з базами даних. Курс включає тренінг з підготовки до проходження співбесід на посаду Junior Java Developer/Trainee , а також підготовку до сертифікації від Oracle. Відео курсів Start і ООП в подарунок ! Програма: ? Reflection API . java.lang.Class . Анотації .
? Робота з XML і JSON .
? Огляд патернів проектування.
? Протокол HTTP. Проект «Web -сервер».
? Веб -додатки. J2EE , Servlets .
? JSP , JSTL .
? Фреймворк SPRING ( IoC , MVC ) .
? Проектування баз даних. Основи SQL.
? Робота з базами даних. JDBC .
? Технології ORM . JPA . Фреймворк HIBERNATE .
? Автоматична збірка проектів.

Опубліковано: 02/02/15 @ 12:29
Розділ Різне Читати далі...

За що лають керівника

Звідки береться неприязнь до начальства ? Або навіть тиха ненависть, коли в курилках і на кухнях обережно паплюжать такого- сякого боса, який занадто багато вимагає ? Я ще розумію, коли заочне Макану начальника відбувається в якомусь Сільпо, де тебе можуть з легкістю замінити на іншого касира, - тому ти терпиш і відводиш душу в гнобленія керівництва . Але звідки такі настрої в середовищі програмістів, яким не так вже складно знайти нову роботу ? Тільки не треба говорити, що немає цієї хронічної звички ганити того, хто вище . Навіть на кращих проектах з кращими керівниками рідко вдається почути щось позитивне про начальство . Зате приводів для невдоволення знаходиться багато . Наприклад : Менеджмент - бюрократія і блат . Начальник може запросто наїхати на разраба за те, що він на скрам варто перевальцем . Менеджери не розуміють рамки термінів , ризиків і складнощів. У нас в компанії менеджмент відстійний . Не вистачає часу зробити фічу - додають ще менеджера, замість програмістів.

Опубліковано: 02/02/15 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180