True Launch Bar - супер панель швидкого запуску Windows для інтернетчиків

скріншот моєї панелі швидкого запуску, зробленої за допомогою True Launch Bar Дорогі друзі, я продовжую публікацію Відеоогляд тих сервісів і програм, які я використовую у своїй роботі по просуванню сайтів. Спочатку невеликий анонс. 9 лютого в Києві пройде семінар Юрія Тіткова і Віктора Карпенка "Просування бізнесу в Інтернеті на англомовних ринках ". Для читачів shakin.ru організатори надають знижку 10% (промо-код shakinru). Програма True Launch Bar (її оф. сайт http://www.truelaunchbar.com/ ) дозволяє удосконалити стандартну панель швидкого запуску Windows і зробити її зручною для роботи з різними файлами і програмами. Партнер відеоуроку (як потрапити ): Smart Copywriting - Інтернет-сервіс для копірайтерів. Відкрита система замовлення текстів. Величезний вибір авторів. Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео. Ця програма безкоштовна, якщо у вас на комп'ютері в якості системного використовується російська мова.

Опубліковано: 25/01/13 @ 03:23
Розділ Різне Читати далі...

Володимир Агафонкін : « Написання коду схоже на поезію »

Володя Агафонкін - людина багатьох талантів. Він добре відомий і в IT-тусовці, як творець вельми популярною JS-бібліотеки для роботи з інтерактивними картами Leaflet , так і за її межами - як музикант, фронтмен і автор пісень київської групи "Обійми Дощу" . Про творчість, розробці та мистецтві - в нашому сьогоднішньому інтерв'ю. - Розкажи, як все почалося, як ти став займатися розробкою.
- До того я захоплювався музикою - почалося з того, що мені захотілося зробити сайт для своєї рок-групи. І якось дуже вдало відразу пішов правильним шляхом - потрапив на сайти на зразок A List Apart , почав читати про веб- стандарти, бестаблічную верстку і т.д.

- У якому році це було?
- У 2003-2004, на перших курсах універу (ФПМ КПІ). У певному сенсі цей період був якраз переломним моментом у розвитку Web, тільки з'являлися прогресивні погляди на веб-розробку. Ну і, ймовірно, став собі прищеплювати з самого початку правильні звички.

Опубліковано: 25/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

22 лютого, Одеса - Front - end Meet Up # 2 в Lohika , Одеса

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у другій зустрічі для одеських front-end фахівців - Front-end Meet Up # 2, яка пройде 22 лютого. Приходьте до 18:15, щоб Ви встигли випити кави і трохи відпочити після насиченого робочого тижня. Доповіді почнуться о 18:30. Кількість місць обмежена, для участі важливо пройти безкоштовну реєстрацію і, по можливості , вступити в групу на Facebook , щоб залишатися в курсі останніх новин. Програма зустрічі:
Ксенія Редунова підготує доповідь на тему 'RaphaelJS magic' .
Артем Трітяк проведе мега-цікаву презентацію з сесією живого програмування - 'Green Orange (Live Coding session)'. Ксенія Редунова
Senior JavaScript developer з компанії Ciklum, 10 + років досвіду фронтенд-розробки, від UI до hardcore JavaScript. Працювала з JavaScript ще до того, як це стало мейнстрімом :) RaphaelJS magic
З векторною графікою можна робити чудеса, причому кросбраузерність, від IE6 + до mobile Safari! Для цього є магія RaphaelJS.

Опубліковано: 24/01/13 @ 10:36
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 69

Яндекс шукає в київський офіс керівника групи розробки інтерфейсів , який вміє приймати рішення, передбачаючи їх наслідки. Компанії TechnicsPro Software вимагається в Харкові C/C + + embedded developer , бажано зі знанням QNX. Зарплата 24 000 грн. Babysitter. Компанія Lynx capitral partners шукає C/C + + розробника (HFT) . Зарплата 20 000 грн. Астор Україна , інтегратор власних ERP для мережевого рітейлу і складських комплексів, шукає керівника розробки/архітектора з хорошим знанням 1С. Зарплата від 18 000 до 30 000 грн. Інноваційний стартап Skiliks прішлашает на роботу старшого PHP розробника з хорошим знанням JavaScript. Зарплата 24 000 грн. TicketNetwork шукає старшого. NET розробника , уважного до деталей. Зарплата $ 2000-3500. Компанії Luxoft (5-е місце в рейтингу роботодавців і 2-е в ТОП-25 ) потрібно Usability Architect . Комп'ютерна Академія ШАГ шукає в Дніпропетровську Android і Objective C розробників, які будуть викладати 2-3 рази на тиждень з 19 до 21.

Опубліковано: 24/01/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

5 незвичайних , але ефективних способів розміщення реклами в статтях

Мова зокрема піде про незвичайні способи розміщення контекстної реклами , якщо бути точним - блоків РМЯ ( Яндекс.Директ ) , тому як з нею я і працюю . Але насправді розмістити таким чином можна що завгодно, хоч графічний банер . Варто відзначити , що використання цих способів розміщення може як збільшити прибутковість реклами , так і понизити її. Тобто в будь-якому випадку після кожної зміни потрібно фіксувати , аналізувати і т.д. Працюю я по більшій частині з wordpress , відповідно всі операції описані стосовно до цієї CMS . Поїхали .

Опубліковано: 24/01/13 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

9 лютого, Одеса - Senior - вік або кваліфікація ?

9 лютого 2013 Provectus IT спільно з Live Nation/Ticketmaster проведуть панельну дискусію, присвячену темі «Senior - вік або кваліфікація?». Наші почесні гості - Женя Розинський і Джон Бімен, поділяться своїм експертною думкою про те, як виглядає Senior в очах західного замовника. Чи має значення значення вік «сеньйора»? Досвід, знання, зарплата - що є показником статусу. Всі ці та багато інших спірні аспекти обговорюватимуться нашими експертами в рамках панельних дискусій. Учасники заходу зможуть отримати відповіді на свої запитання, висловити свою думку і взяти участь в розіграші призів від Live Nation. Найактивніших чекають Amazon Kindle eReader, Nexus 7 (Google 7 "Android Tablet), Apple iPad. Ми також запрошуємо бажаючих Senior-фахівців взяти участь у дискусіях у якості експертів. Якщо у Вас є бажання поділитися з учасниками своїми досвідом, думками, спостереженнями з даної теми, пишіть на: tkozovaya@provectus-it.

Опубліковано: 22/01/13 @ 08:57
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі . Частина 9 . Авто - дорвей , прийнятий в РМЯ

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Мій інформатор порадував новою кров'ю. І мало того, що ця кров дуже добре збирає трафік з Яндекса, так вона ще й прийнята в РМЯ. Чорт візьми, все це починає нагадувати double penetration. Милуйтеся і вчіться: http://www.portmotors.ru сайту 7 місяців, домену 10 місяців на добу близько 10000 хостів, з них 80% Яндекс весь контент копіпаст з генерувати вставками При всьому при цьому, беки у цього сайту з ... інших дорвеїв. І, як я вже говорив, воно прийнято в РМЯ, мабуть модераторам глибоко покласти копіпаст Чи контент. Так що, крадемо і вбиваємо - нам дозволили. Подивіться з яким ухилом там контент. З ухилом на майбутні і місцями не дуже-то існуючі марки авто. Типу такого: Що таке Audi A5 2013?
Воно взагалі існує?
Не знаю, але його точно вже починають вводити.
Ягуар XKR 2013, Cadillac CTS 2013, Мерседес CL 2013 і т.д.

Опубліковано: 22/01/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

23 січня, Київ - # MongoUA - перша зустріч спільноти розробників MongoDB в Україні

23 січня 2013 року буде створено першу в Україні MongoDB User Group. Ми хочемо, щоб більше людей вивчили і полюбили більш гнучку, масштабовану, документо-орієнтовану СУБД «MongoDB». Навіщо це потрібно? Ми створимо теплу і лампову обстановку для задушевних технічних бесід, кожен раз будуть нові обличчя як серед доповідачів, так і серед учасників, будемо готувати дійсно цікаві презентації по MongoDB. Одним словом, регулярні заходи, на які витрачати час можна і потрібно. Перша зустріч організована за підтримки внутрішнього рух по вільному обміну знаннями Ciklum Practice Leaders, але це тільки початок. Що цього разу? Перша зустріч задасть хороший тон стилю заходів MongoDB User Group. 18:30 - 19:20 CRUD операції в MongoDB, Гавриленко Олександр, Playtech
Доповідь присвячено базовим операціям з документами в MongoDB. Відмінна можливість познайомитися з MongoDB.

Опубліковано: 21/01/13 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

Поїхали !

Друзі , тестування плагіна Smart Linker Pro , охочими одними з перших випробувати його в справі , завершено . Ми переходимо у фазу продажів без обмежень . І вже зараз Ви можете придбати WP Smart Linker Pro . А власне в цьому пості я хочу висвітлити результати цього тестування : у кого пішло , у кого не пішло і т.д. А також трохи розповім про плани його розвитку , і чому Вам таки варто ним скористатися .

Опубліковано: 18/01/13 @ 02:37
Розділ Різне Читати далі...

Курси з робототехніки знайшли спонсорів завдяки ДОУ

Трапляється, що статті на ДОУ мають досить цікаве продовження. Опубліковане кілька місяців тому інтерв'ю з викладачем робототехніки з київської 145-ї школи , звичайно, не принесло Антону світову популярність, тим не менш допомогло трохи «популяризуватися»: спочатку на зв'язок з ним вийшла співробітниця Luxoft, що зацікавилася пропозицією для власної дитини і запропонувала створити гурток на базі компанії, надавши безкоштовне приміщення. Потім, знову ж по непрямій наводкою ДОП, на Антона звернуло увагу керівництво київської філії «кроку» і теж зробило пропозицію про співпрацю - вони в свою чергу спонсорують покупку декількох комплектів Lego-роботів.
За словами Антона, гурток при школі поки що залишається основним і найбільш численним. Він функціонує по вихідним, що зручно для більшості батьків. По вівторках з 17:00 проводяться заняття в розважальному центрі «Дивосвіт» на Оболоні, орієнтовно в п'ятницю в той же час - в київському« кроці » , поруч з м. Печерська.

Опубліковано: 17/01/13 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 68

Тим, кому цікава тема H1B зарплат , варто звернути увагу на Amazon.com Software Developer Hiring Event in Kiev . Alterplay шукає гуру OSX розробки для роботи над корпоративними додатками. Зарплата від 2500 $. Програма компенсації 50/50 на спортивні заходи і купівлю Apple техніки. У команду інтернет-гіпермаркету електроніки Ютінет.ру потрібно розробник на мові Scala (досвідчений Java-розробник з інтересом до Scala теж підійде). Перші 2 місяці необхідно буде жити і працювати з командою в Москві, після занурення в проект робоче місце буде переведено до Львова. Зарплата від 1500 $. Компанії Remit потрібен Java Team Lead у Львові. Як тільки команда з 3-4 чоловік збереться, вона відправляється на 2-3 тижні в Штати, щоб вникнути в роботу в тісній співпраці з американськими колегами. Проект - мультимедійне рішення, яке дозволяє робити мозкові штурми командам, які сидять сьогодні в різних містах. Львівська компанія N-iX запрошує .

Опубліковано: 17/01/13 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Європейські компанії не використовують можливості інтернету при веденні бізнесу .

Європейські компанії не використовують можливості інтернету при веденні бізнесу. Сьогодні дуже складно уявити собі життя без інтернету. З його допомогою ми спілкуємося, шукаємо потрібну інформацію, продаємо і купуємо товари. А особливістю інтернету є те, що для того щоб виконувати всі ці дії, не потрібно ніяких особливих спеціальних знань. Вам не треба бути просунутим знавцем комп'ютерної техніки, щоб купити за допомогою інтернету автомобіль Шевроле , і не потрібно володіти великими знаннями про комп'ютерні програми для того, щоб спілкуватися в соціальній мережі - все гранично просто і доступно практично кожній людині. Тим більше дивним здається факт, опублікований маркетинговою компанією Email-Brokers. Виявляється, багато європейських компаній (у тому числі і великі) не можуть в повній мірі скористатися всіма перевагами, які дає інтернет для бізнесу.

Опубліковано: 16/01/13 @ 02:49
Розділ Різне Читати далі...

26 січня, Харків - Kharkov AI Club # 4

Четверта зустріч харківського клубу ШІ, на цей раз темою буде штучний інтелект в іграх. З доповідей ви дізнаєтеся, як розробляється реальний ШІ для шутерів, як обчислюються шляхи для руху в іграх і багато іншого. Якщо ви - розробник ігор, цікавитеся ШІ, любите грати в ігри або вам просто цікаві ці теми, то ця зустріч саме для вас! Доповіді та доповідачі: 1) «ШІ для персонажів онлайн шутера Survarium», Дмитро Ясенів. з березня 2012 року працює провідним програмістом в компанії Vostok Games над онлайн шутер Survarium. До цього 10 років працював в компанії GSC Game World над проектами серії STALKER Доповідь присвячено створенню штучних персонажів в шутерах на прикладі гри Survarium і дає поняття про те, як створити сучасних штучних персонажів для подібних ігор з нуля.

Опубліковано: 15/01/13 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Кращі роботодавці 2012 по версії ДОУ

. b-companies-ranks. mr,. b-companies-ranks. mr-h {min-width: 0! important;}. b-companies-ranks. mr th,. b-companies-ranks. mr -h th {font-size: 12px! important; padding-left: 0! important;}. b-companies-ranks. mr. cs,. b-companies-ranks mr-h. cs {text-indent: 10px! important;}. b-companies-ranks. mr td {color: # 000! important;}. b-companies-ranks. mr {margin-top: 1em! important; margin-bottom: 2em! important;} П'ятірка кращих компаній у різних категоріях, за оцінками співробітників. Повна версія з актуальними даними завжди доступна на офіційній сторінці рейтингу компаній ДОУ . Нагадаємо, що новий рейтинг замінив конкурс ДОУ Best Employer , а проміжні результати були в жовтні . Категорія «800 + співробітників» Компанії Загальний бал Проф.

Опубліковано: 15/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Що таке Attrition і чому це важливо для вашої компанії

Коли я вперше зіткнувся з цим терміном , мені стало цікаво дізнатися про його походження. Розуміючи, що IT-галузь відносно молода, я спробував знайти коріння цього терміна в інших галузях людської діяльності. Першим, хто використав термін War of Attrition (війна на виснаження), був китайський генерал, стратег і філософ Сунь-Цзи. Дослівно визначення - «Війна на виснаження»звучить як різновид стратегії, в якій воюючі сторони намагаються виграти війну, вимотуючи свого ворога за рахунок безперервних втрат в особовому складі і матеріальних засобах. Ви запитаєте, яке відношення має військова термінологія до IT? Причина проста. Якщо зараз запитати будь-якого військового стратега про те, наскільки прийнятною можна вважати «Війну на виснаження» в умовах сучасних бойових дій, то він розсміється вам в очі і скаже, що ця стратегія застаріла і що зараз перемагає той, хто має технічне, технологічне та тактичне перевагу.

Опубліковано: 14/01/13 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

Верстка красивих тегів для сайту + бонус

Чудовий дизайнер Orman Clark одного разу представив своїм читачам дуже красивий дизайн хмари тегів , який я використовував на моєму сайті WPhacks.name . Розповім, як зверстати такі теги для вашого сайту. Для початку необхідно приготувати свідомо довге зображення тега, яке з упевненістю підійде для тегів різної довжини.

Опубліковано: 11/01/13 @ 12:26
Розділ Різне Читати далі...

87-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Олексієм Иванкин , co - founder'ом 908

У подкасті піде мова про красу програмування , створення продуктів і технологічне підприємництво . У програмі : Про во'IT'і . Перші гроші . Програмування . Початок 908. 20% - е проекти . Klumba.ua . Різні ролі в команді . Agile . Продуктова розробка та аутсорсинг . Книги у випуску : Таємничий острів - Жюль Верн . Rework . Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд , Девід Хайнемайер Хенссон . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : .
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 10/01/13 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 67

Знайомі Олексія Колупаєва затівають в Берліні стартап і шукають СТО (Web/mobile) . З Blau Karte зараз питання з візою дуже вирішуване. Повз Дмитра Астапова . Лондон, багато грошей, допомога з візою. Компанії B2B Soft потрібен досвідчений Delivery Manager з хорошими soft skills. Інвестиційна компанія Dragon Capital шукає C #/C + + розробника . AI, haskel, erlang будуть плюсом. Проект kupikupon.ru формує команду Ruby on Rails розробників і запрошує рубістов різного рівня . Заробітна плата від 2500 $. eMagCreator шукає у Львові старшого PHP програміста , знайомого з Amazon Web Services і вміє адмініструвати Linux. Зарплата 1500-2500 + EUR. Eggmen Group шукає PHP програмістів , здатних вирішувати завдання елегантно і творчо, що не бояться лізти в чужий код і вміють писати хороший свій. Зарплата 17 000 грн. Стартап GetGoing шукає старшого Python інженера . Поки офіс у Києві не відкрився, робота віддалена, спілкування через Skype (з відео). Зарплата 28 000 грн.

Опубліковано: 10/01/13 @ 08:50
Розділ Різне Читати далі...

Magento закриває регіональні офіси і перевозить розробників в Київ

Компанія Magento , розробники однойменної eCommerce платформи на PHP, закривають свої офіси розробки в Донецьку і Дніпропетровську . Розробникам пропонується переїзд до Києва, на відмінних умовах, для інших - щедре «вихідна допомога». Офіційний коментар Євгена Шевченка, генерального директора українського офісу: Компанія Magento для поліпшення своїх внутрішніх процесів прийняла рішення закрити Донецький і Дніпропетровський офіси компанії та централізувати всю розробку в київському офісі, який буде повноцінно функціонувати і частково розшириться вже найближчим часом за рахунок наших хлопців з регіонів. Інвестиції в дизайн нашого нового київського офісу розраховані на розширення компанії в майбутньому, так як ми створюємо новий об'єднаний центр для розвитку в Києві, який буде основним двигуном стратегічних цінностей нашого бізнесу.

Опубліковано: 08/01/13 @ 12:18
Розділ Різне Читати далі...

Про безкоштовних і платних конференціях

[Від редакції: - автор сайтів wp7rocks.com і msug.vn.ua . В даний момент є керівником DevRain Solutions. Кандидат технічних наук з інформаційних технологій, автор публікацій на багатьох технічних порталах, спікер і активний член технічного співтовариства.] На форумі ДОУ обговорювали якість локальних заходів. Був навіть рада не ходити на платні івенти взагалі. За 5 років я організував і провів кілька десятків заходів (в основному, безкоштовних) і ще в сотні, напевно, взяв участь. Думаю, цього достатньо, щоб розмірковувати на цю тему. Ви ніколи не знаєте, скільки людей прийде При організації безкоштовного заходу дуже складно вгадати яке реальна кількість зареєстрованих учасників «дійде» до місця проведення. Цьому можуть завадити погана погода, самопочуття, причини в стилі «ой, вибач, мені терміново потрібно винести ялинку в липні» і банальне людське «впадло». Коефіцієнт дійшли, в кращому випадку, 60%, в гіршому - 30-40% (в останній час цей показник має негативну тенденцію).

Опубліковано: 08/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180