Чого хочуть програмісти ? Опитування

via Shutterstock . Бонуси покликані допомагати роботодавцю залучити й утримати працівника , мотивувати його і зробити лояльним . Кожна компанія вибудовує і реалізує свою програму «булочок » по- своєму - хтось вибирає прості перевірені методи , а хтось постійно шукає нові рішення. В рамках маркетингового дослідження спільно з компанією Top Enterprise Solutions ми запускаємо дане опитування , щоб з'ясувати , чого чекають і що отримують розробники від своїх компаній у якості програм лояльності.

Опубліковано: 12/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Scala дайджест # 0

З чого починати вивчення : Офіційна сторінка: scala - lang.org . Scala twitter scool . Інтерактивні задачки : scala - puzzles.herokuapp.com . неочевидним з поясненнями : Stackoverflow Scala tag wiki . Всі упереміш : Quora Scala wiki . Книги : Швидке введення : Scala for the impatient . Є переклад на російську . Наступною я б рекомендував « Scala in Depth » . Ось збірник посилань на книги , які рекомендує Typesafe (там перші 40 % книг можна прочитати безкоштовно і отримати код знижки для придбання повної версії). Інфраструктура: Build tool : sbt . IDE : Від Typesafe : scala - ide.org ( інтеграція з sbt) .

Опубліковано: 09/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

17 травня, Харків - AI Kharkov # 9 - Програмування роботів і нечітка логіка

Дев'ята зустріч харківського клубу ІІ відбудеться в суботу 17 травня о 11 годині дня в харківському офісі компанії Globallogic . На цій зустрічі буде дві доповіді : 1 ) Особливості програмування роботів ( гексапод і собака) . Різні підходи у програмуванні роботів.
У доповіді буде описаний весь процес створення робота на прикладі гексапод і собаки , включаючи вибір і виготовлення елементів конструкції , послідовність розробки алгоритму руху , створення системи управління . Потім вищеназвані роботи будуть продемонстровані в роботі.

Опубліковано: 08/05/14 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 135

Харківської компанії Mirantisпотрібно Senior Deployment Engineer . Зарплата $ 2000-4000 . Компанії Ubisoft потрібно Performance and Optimization Engineer з хорошим знанням C + + і апаратної архітектури PC , консолей і мобільних пристроїв. Integra Games для розробки клієнтської частини багатокористувацької соціальної гри шукає Flash -програміста. Зарплата від $ 3000. Paymentwall шукає Machine learning розробника, у якого є ML open - source проекти або статті . Materialise шукає Business Intelligence інженераз досвідом датамайнінга .

Опубліковано: 08/05/14 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Залізо сучасного програміста

Нещодавно стався випадок , який змусив мене повернутися до теми облаштування робочого місця професійного програміста. З точки зору обладнання програмісти діляться на дві основні групи: службовці та контрактори . Більшість службовців задовольняються тим комп'ютером і робочим місцем , яке їм надав роботодавець або замовник. Хоча і тут бувають виключення. Десять років тому я працював за контрактами в Нью Йорку. Починався новий проект у фінансовій компанії середнього розміру.

Опубліковано: 07/05/14 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Михайлом Корольовим , медіагрупа i10.ru

154 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Фінляндії , мобільних пристроях і своїй справі. У програмі: Про во'IT'і Сайти на Flash Продаж мобільних телефонів Робота на дядю Створення команди Створення AppleInsider Робочий процес в AppleInsider Пошук тем Про гроші Переїзд до Фінляндії Мовне питання Робота в офісі і з дому Організація бізнесу Почитати від гостя: Метеорити Висадка американців на Місяць Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua .

Опубліковано: 06/05/14 @ 10:01
Розділ Різне Читати далі...

Що відбувається з зарплатами ? Аналітика Джина

Джинн відрізняється від розділу Вакансій на DOUтим , що тут роботодавці самі шукають розробників і пропонують свої вакансії , а не чекають , поки розробники на них відгукнуться. Плюс всі кандидати на Джину вказують свої зарплатні очікування. Завдяки цьому у нас є можливість 1 ) зібрати статистику , якої немає на ДОУ 2 ) побачити стан ринку « тут і зараз » і його динаміку. Давайте подивимося разом. Кого шукають роботодавці Дані по пошукових запитах за два останні місяці , березень-квітень 2014 року.

Опубліковано: 05/05/14 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : роботи наступають , TDD is dead , programming sucks , 15 помилок підприємця

Новини До кінця липня мобільним операторам продадуть 3G-ліцензії. У регіонах України створять п'ять технопарків , які привернуть $ 8-10 млрд інвестицій . Більше 66 тис. українських компаній займаються IT . 280 тис. чоловік працює у сфері зв'язку та інформатизації . Україна скотилася на 81 місце у світі з розвитку IT по Networked Readiness Index . Роботи наступають . Огляд індустрії робототехніки від Руслана Синицького . Нові версії nginx 1.6.0 QEMU 2.0.0 Scala 2.11.0 Mercurial 3.0 GCC 4.9.0 OpenBSD 5.5 Ubuntu 14.04 Інвестиції Фонд AVentures і засновник Ciklum вклалися в Augmented Pixels .

Опубліковано: 02/05/14 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 134

Bank Renaissance Creditшукає старшого . NET -розробника. Зарплата $ 2500-3000 . Зарплата біла або СПД на вибір. 12 days per year for self - development . Hotelscan.com шукає Front End розробника. Зарплата $ 2000-2500 . Команда з 20 -ти крутих гиків . Bump Networks шукає в Одесі фронтенд -розробника ГІС- програми . Зарплата $ 1800-2000 . Узгоджена понаднормова робота оплачується подвійно. Компанія MadeIt шукає в Дніпропетровську старшого Delphi -розробника . Знання німецької мови буде плюсом. Зарплата 15 000 грн. Черкаська компанія PadCloud шукає старшого Windows -розробника. Зарплата 10 000 грн. Prom.

Опубліковано: 01/05/14 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

17 - 18 травня, Київ - Хакатон « KyivSmartCity »

Учасники мают создать помощью ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ Інноваційні проекти або конкретні програми ( аpps ) , Які стануть стартову платформу для создания комфортного та безпечного Міського середовища та ефективного управління містом . Ініціаторамі стали Центр соціально- політічного проектування та IT Education Academy за партнерства - Microsoftта IBM. Пріймає - Креативний простір та Коворкінг « Часопис ».

Опубліковано: 29/04/14 @ 02:44
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Наталією Кохвакко , Development manager'ом , digital services в концерні YIT

153-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Фінляндії , Nokia , свій бізнес й освіті. У програмі: Про во'IT'і Навчання в Фінляндії Що ти хочеш? PhD Робота в Nokia Виховання дітей Nokia і Microsoft Свою справу Фінська бюрократія Перехід у великий концерн YIT Порада від гостя: Особистісний розвиток Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft .

Опубліковано: 29/04/14 @ 10:16
Розділ Різне Читати далі...

SocialBoost запустив портал відкритих даних Data.gov.ua [ UPDATED ]

Громадянська платформа SocialBoost запустила національний портал відкритих даних Data.gov.ua, розроблений на базі хмарної платформи CKAN і Microsoft Azure , сказано в прес -релізіМінрегіону. На ньому будуть публікуватися дані українських державних органів , відкрито отримані відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Вони складаються з відкритих реєстрів та статистики , які поширюються на основі ліцензії Creative Commons . Відкриті дані - новий ринок , який зароджується в Україні .

Опубліковано: 29/04/14 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 2 . Java 8

Офіційні реліз ноутс . Представляють цінність в основному для історії. Великий огляд про те , що нового з'явилося , з посиланнями на документацію. Зміни в мові Повторюємо матеріал: Куксенко і Шипілов - Через терни до лямбда Частина 1 і Частина 2. Легко сприймається , буде корисно тим , хто зовсім не в курсі , що відбувається . Більш докладно про Стрімвід Сергія Куксенко з минулорічного Joker - а . Більше « хардкору » , ніж у попередньому пункті , під кінець розповідь про те , як робити свої Стрім, і що Стрім- це не тільки колекції.

Опубліковано: 25/04/14 @ 06:44
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 133

Ubisoftшукає C + + програміста для розробки Uplay PC клієнта. Знання HTML і JavaScript буде плюсом. Tonic Health шукає старшого PHP -розробника. Зарплата $ 2700-4000 . UK стартап RIOT шукає в Києві старшого PHP -розробника, який любить соцмережі. Креативне бюро Sponge digital & design шукає в Одесі старшого Front-end/node.js розробника. Зарплата $ 2000-3000 . Фотобанк Depositphotos запрошує в свою команду талановитих Junior Java розробників. Режим роботи зручний для сов і жайворонків . Львівської компанії Drucode потрібна AQA/Manual QA/Scrum Masterв одній особі. Компанія PDFfiller.com шукає в Донецьку математика або статистика.

Опубліковано: 24/04/14 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Микитою Філіпповим , керуючим партнером ScrumTrek

У подкасті піде мова про Agile , продукти , Москву і Саратов. У програмі: Про во'IT'і Перший досвід в IT Різниця між IT в Україні і Росії Що далі після утворення ? Переїзд до Москви Робота в Agava Продуктова розробка Початок ScrumTrek Коучинг і менторинг Різниця між Agile у світі Чому ходять на Agile конференції Книги у випуску : Подолання прірви. Як вивести технологічний продукт на масовий ринок - Джеффрі Мур Стратегія блакитного океану - Кім У. Чан , Моборн Рене Гра Ендер - О. С. Кард Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.

Опубліковано: 22/04/14 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 1

Почитати Reactive Programming in JavaScript - інженер Silk розповідає про реалізацію Functional Reactive Programming . New canvas features - Adobe інфорірует про поліпшеннях API Canvas'a . Improve the payment experience with animations - в страйп заморочили з анімаціями ( кайф ) . SVG icons - стаття про SVG - іконках : де взяти , як вбудувати . Introduction to custom elements - введення в кастомниє - елементи . 12 little - known CSS facts - добірка маловідомих CSS- прийомів. Презентації з конференції РІТ : День перший , День другий. Book of modern frontend tooling - актуальна книга по фронтенд - інструментам.

Опубліковано: 18/04/14 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

Без роботи і зарплати : 170 співробітників Stella Systems стали заручниками суднового позову

Півтора місяці тому харківська Stella Systems розірвала договірзі своїм єдиним замовником - американською компанією medeAnalytics і подала на неї позов у ??розмірі $ 30 млн. «Іншого замовника у компанії не було і бути не могло - це було однією з умов контракту , - розповідає один зі співробітників компанії. - Після розірвання наш директор Олексій Степановський по Скайпу запевнив всіх співробітників Стелли , що компанія продовжує працювати в колишньому складі , і запропонував зайнятися пілотними проектами для майбутніх потенційних замовників.

Опубліковано: 16/04/14 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

Огляд IT- ринку праці: Донецьк

/ Wikipedia. Представляємо другу статтю циклу «Огляд IT- ринку праці» , в якому ми розповідаємо про IT- індустрії в різних містах України : обдивляємося компанії , тематичні заходи , профільні навчальні заклади , а також галузеві перспективи регіону . Перший випуск був присвячений Вінниці , в це поговоримо про Донецьку. На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято 3000-4000 IT- співробітників. Профільні підрозділи донецьких вузів щорічно випускають близько 2000 молодих фахівців.

Опубліковано: 16/04/14 @ 06:07
Розділ Різне Читати далі...

23 квітня, Дніпропетровськ - LTS Logeek Night Дніпропетровськ

Запрошуємо Вас на LTS LoGeek Night в Дніпропетровську! LoGeek Night - це неформальна зустріч IT- спеціалістів з метою поспілкуватися з однодумцями , поділитися досвідом і отримати нові знання. На зустрічі у Вас буде можливість послухати виступи спікерів з цікавими доповідями і обговорити їх за чашкою ароматної кави або келихом холодного пива з закусками. Не пропустіть шанс провести вечір після робочого дня приємно і з користю ! Також Вас чекають подарунки , безкоштовні напої та закуски! Розклад заходу:
- 19:00 - початок.

Опубліковано: 15/04/14 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

24 травня - Семінар для підприємців : "Інвестиції в IT бізнес"

Трохи про організатора :
Проект " LAWBOOT " - це консалтингова юридична компанія створена в 2013 році групою юристів та інтернет -підприємців. Діяльність компанії спрямована на вирішення завдань аутсорсингових і продуктових IT компаній розташованих в Україні , так само надаємо свої послуги стартап інкубаторів та окремим стартап проектам . Компанія " LAWBOOT " ставить амбітну мету - підвищити рівень юридичної культури інтернет підприємців України .

Опубліковано: 15/04/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180