Новини від Apple

Новості від Apple Новини від Apple • Назва Стіва Джобса відоме у всьому світі. Геній IT - індустрії, що придумав перші комп'ютерні ігри сорок років тому. Арт Матсак, користувач Apple, читаючи книгу про Джобса, придумав запустити в Інтернет перший архів відеозаписів про засновника Apple. В ході своєї роботи Матсак виявив, що в інтернеті маса документальних відеозаписів, присвячених Джобсу і Apple тих часів. Матсак систематизував ці записи відповідно до фактами біографії, описаними у виданій книзі. • Фінал Євро 2012 встановив в Твіттері новий спортивний рекорд. Кількість твітів під час футбольного матчу Італія - ??Іспанія у фіналі Чемпіонату Європи з футболу досягло 15 358 повідомлень в секунду. Але цей своєрідний рекорд не перекрив абсолютна першість - 25 088 повідомлень в секунду, встановлений під час виходу в Японії аніме «Замок в Небі». • Інтернет - журнали для жінок, журнали он-лайн, жіночі портали замінили «Поради по домоводству» - настільні книги наших бабусь і прабабусь.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:13
Розділ Різне Читати далі...

Новини інтернету одним абзацом

Новости інтернету одним абзацом Новини інтернету одним абзацом • Facebook і Yahoo уклали мирову. У березні цього року дві гігант-корпорації Facebook і Yahoo серйозно посварилися. Yahoo звинуватила Facebook в незаконному використанні запатентованих технологій і подала судовий позов. І ось, майже через чотири місяці, компанії уклали мирову угоду в сфері запатентованого партнерства. Ув'язнена світова передбачає перехресне ліцензування ряду патентів і співробітництво, що, безумовно, важливо для обох сторін, особливо перед великими подіями - такими, як Олімпійські ігри або Супер Боул. • Левітація світиться лампочки. Левітація - явище, при якому предмет без видимої опори «ширяє» в просторі. Палаюча електрична лампочка «зависла» в повітрі ... фантастично видовище! Chris Rieger, студент з Австралії, витратив півроку на те, щоб зібрати цей прилад. Між оголошенням «» і готовим приладом - шість місяців кропіткої праці. Електрика передається через одне кільце рамки на частоті 1 МГц.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:09
Розділ Різне Читати далі...

Прикрашаємо бічну панель превью

З тиждень тому в блок останніх записів, який розташувався в бічній панелі, я додав превью. Це звичайно не врятує мою бічну панель від видалення , мене все ще не покинула думку про її марності, але все ж урізноманітнити, якось прикрасити , загалом додати яйце :) якоїсь родзинки це допоможе, та й увагу відвідувачів приверне більше, ніж просто текстові посилання. Чесно кажучи , я навіть не думав писати пост про це. Не знаю чому, та й не важливо це. Головне, що прохання читачів допомогти в реалізації подібних блоків змінили моє ставлення і змусили таки написати. Приступимо .

Опубліковано: 08/07/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

« Сигма України » домовилася про співпрацю з Харківським комп'ютерно -технологічним коледжем

Компанія «Сигма України» підписав 22 червня угоду з харківським коледжем, яким керує глава Telesens Едуард Рубін. Угода передбачає участь представників компанії в розробці програм навчання майбутніх фахівців, спільне проведення практик і стажувань, допомога у підвищенні рівня кваліфікації викладачів та працевлаштування студентів, повідомила прес-служба компанії «Сигма України». Підписання подібної угоди можна вважати початком дій, про які писав в своїй колонці Едуард Рубін півтора місяці тому. «Зараз ми підключаємося до обговорення поточних програм за спеціальностями" Обслуговування програмних систем і комплексів "," Розробка програмного забезпечення "та вироблення спільного підходу. Чи буде це оновлення старих програм або створення абсолютно нових, поки говорити складно. Але, однозначно, зміни будуть », - розповіла ДОУ тренінг-менеджер компанії« Сигма України »Наталія Потапова. Крім того, компанія відкрила в коледжі свій клас.

Опубліковано: 06/07/12 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 липня, Одеса - ДОУ хакатони - Одеса!

Ми провели 8 ДОУ хакатони: 2 в Києві , в Одесі , у Львові , 2 в Харкові , 2 в Дніпропетровську , в Донецьку і зараз готуємося до ювілейного хакатони в Одесі! Вас чекає сонце/море/пляж, якщо є бажання залишитися на пару днів і просто побути в портовому містечку. Але якщо ви хочете провести пару днів в компанії таких же божевільних, як ви - можемо запропонувати вам чай/кава/печеньки :) Самі спритні встигнуть побувати скрізь! Захід пройде з 13:30 28.07 до 16:00 29.07 Правила заходи відомі всім і кожному, але про всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. За цей час вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 06/07/12 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

Сайти на Бітрікс

Сайти на Бітрікс Сайти на Бітрікс Для управління сайтів існує досить проста і функціональна система 1C-Бітрікс. Компанія 1C-Бітрікс займається розробкою комерційної системи управління інтернет-сайтами і розробкою програмного продукту для створення інформаційних ресурсів усередині корпоративу. на сайті компанії Бітрікс можна знайти досить зрозумілу та детальну документацію про налаштування та використання системи, також є служба підтримки, яка завжди досить оперативно відповість на ваше питання. Практично вся робота по редагуванню контенту сайту проводиться на самому сайті, при цьому можна не заходити в панель адміністрування. Для більшості користувачів інтернетом, це найбільш зручний і швидкий спосіб управління вмістом сайту. Створити свій сайт на Бітрікс може будь-який користувач без будь-яких глибоких знань та навичок в області програмування. Ви можете створити cайт на Бітрікс , Створити новий розділ на сайті, або нестандартний модуль для 1C-Бітрікс.

Опубліковано: 05/07/12 @ 04:14
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет магазин

Інтернет магазин Інтернет магазин У сучасному світі технології в своєму розвитку не стоять на місці, і практично кожен день з'являється щось зовсім нове. Метою технічного прогресу є зробити життя людей набагато простіше і цікавіше. Для цього розробляється величезна кількість різних пристроїв та механізмів, для того, щоб заощадити час. Також допомагає економити час створення інтернет магазина з можливістю замовляти товари «он-лайн». Створення інтернет магазину краще довірити професіоналам, які враховують всі побажання клієнтів. Сучасний інтернет магазин - це така ж торгова площадка, що і звичайний магазин, який забезпечує покупцям найбільш комфортні умови для придбання продукції. Переваги створення інтернет магазину полягають в тому, для організації такого виду діяльності не потрібно багато трудовитрат. Вартість розробки та інтернет магазину досить доступна. Для створення такого магазину не потрібне додаткове орендування торгової площі, у зв'язку з цим досягається реальна економія.

Опубліковано: 05/07/12 @ 04:13
Розділ Різне Читати далі...

Житомирська продуктова компанія Jelastic отримала грант від « Сколково » на $ 1 млн

Компанія Jelastic , яка створила однойменну платформу для Java-додатків, отримала грант російського фонду "Сколково" в сумі $ 1 млн на розвиток хмарного сервісу нового покоління - автомасштабіруемой приватної хостинг-платформи для корпоративних додатків Jelastic Private Cloud (JPC). Як повідомляє ІА юновой , компанія створить робочий прототип приватного хмари і проведе його детальне дослідження на обраних пілотних проектах. "Розробка триватиме приблизно рік", - повідомив ДОУ співзасновник компанії Олексій Скутін. - "Ми завчасно потурбувалися і вже зібрали основну команду розробників. На даний момент наш штат налічує близько 40 осіб. " Засоби компанія отримала з розрахунку співфінансування проекту 30% на 70%, де 70% - вкладення Фонду, а 30% - власні кошти. Згідно з умовами фонду, грант надається безоплатно. "Фонд Сколково не планує брати участь в статутному капіталі інноваційних компаній, а також претендувати на участь в їх прибутку", - сказано в умовах надання грантів.

Опубліковано: 05/07/12 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати програмістів в Україну - травень - червень 2012

. salary-table {border: 1px solid # 333;}. salary-table {width: auto! important;}. salary-table th,. b-typo. salary-table td {padding: 5px thead th {border: 1px solid tbody th {text-align: left! important; font-weight: normal! important;}. salary-table tbody td {text-align: center! important;}. salary-table b {font-weight: bold! important; }. salary-table thead tr,. salary-table tbody article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} В ході останнього опитування читачів DOU, що працюють у сфері розробки ПЗ в Україну, було отримано 3006 анкет - трохи менше, ніж минулого разу , півроку тому. Ось так розділилися в цей раз посади учасників опитування: У порівнянні з грудневим опитуванням частка розробників і QA трохи впала, але в цілому співвідношення посад не змінилося. Як і в попередньому опитуванні, середній вік учасників склав близько 27 років, а досвід - чотири роки. Вік Досвід Мінімальний 17 немає Медіана 26 4 Середній 26.84 4.

Опубліковано: 05/07/12 @ 01:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 40

Компанія SCRUMguides шукає коуча (Scrum, Kanban, Lean, XP) для роботи над завданнями клієнтів, які хочуть і в компанії колег, які можуть робити справжнісінький agile. Компанія Buntar Games та анімаційна студія NRGTC.COM запрошує на роботу iPhone програміста для розробки дитячих розважальні та освітніх програм. Харківська компанія з красивим офісом X1 Group , що займається розробкою та розвитком дуже цікавих і перспективних європейських стартапів, шукає Ruby on Rails розробника , що вміє грати в покер. Науково-дослідний інститут інформаційно-телекомунікаційних систем і нанотехнологій шукає керівника IT-відділу . Folga (Creative & Digital Advertising Agency) шукає Python-PHP розробника. Зарплата 10000 грн. Компанія БПЦ , що займається реалізацією складних інтеграційних проектів у сфері електронних платежів і роздрібного банківського бізнесу, шукає розробника з відмінним знанням С (без плюсів) і досвід розробки мнопоточних додатків на С. У компанію Petrosoft Inc.

Опубліковано: 05/07/12 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Будьте простіше ( і до вас потягнуться люди)

Розробка програмного забезпечення - така штука, в якій є багато, дуже багато принципів, методологій, перевірених шляхів і всього такого. Серед них особисто мені найбільше подобаються ті, які полегшують життя рядовому програмістові. Як, наприклад, YAGNI і KISS . Це два таких родинних принципу, вони мене сьогодні хвилюють (тим, що їх майже всі знають, але далеко не всі дотримуються), і я хочу про це поговорити. © MariannaBolognesi KISS - це keep it short & simple . Роби коротше і простіше. Думаю, багато з ЕІМ принципом знайомі; пам'ятаю, навіть телепередача була з такою назвою. Сенс зрозумілий - робіть ваші системи як можна більш простими і легковажним. Сенс зрозумілий, а от з практикою сутужно. Дійсно, якщо ти 23-річний сениор, то чимось адже твій код повинен відрізнятися від коду 20-річного джуніора? І ось тут на допомогу приходить складність. Осилив нарешті книгу про патерни? Відмінно.

Опубліковано: 05/07/12 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

До чого може привести недбале ставлення до IPad .

До чого може привести недбале ставлення до IPad. До чого може привести недбале ставлення до IPad. Ті, хто користуються компактними планшетними комп'ютерами Apple, знають, що ремонт IPad є відповідальним і складним завданням, яке потребує як знань стосуються конструкційних особливостей виробів, так і навичок програмування. Найбільш популярним підходом до ремонту такої категорії є факт збереження всієї інформації, що зберігається в пам'яті такого комп'ютера. Причинами поломки є самовільне втручання в базове програмне забезпечення, неакуратне поводження з пристроєм. Будь-які механічні пошкодження призводять до ремонту IPad гаджетів, який, дуже дорого обходиться. Наявність високоякісних деталей дозволяє зробити ремонт планшетних комп'ютерів, незалежно від їх моделі. Вироби можна збирати і розбирати, при цьому можна швидко встановити характер поломки. Найчастіше робиться такий ремонт, як заміна екрана, корпуса, сенсорного скла і акумулятора. Крім того, можна переустановити програмне забезпечення та налаштувати всілякі утиліти.

Опубліковано: 04/07/12 @ 01:22
Розділ Різне Читати далі...

Новий автомобіль Кіа Сід вийде в суму , рівну 600 000 рублів

Новий автомобіль Кіа Сід вийде в суму, рівну 600 000 рублів Новий автомобіль Кіа Сід вийде в суму, рівну 600 000 рублів З липня цього року в Росії розпочинається продаж нового автомобіля Кіа Сід. отримали велике визнання. Можна знайти цілий ряд автомобілів, починаючи від самих старих і закінчуючи найновішими. Кіа буде доступна в п'яти комплектаціях і буде мати ціну від 600 000 рублів. Зробити замовлення у офіційних дилерів можна, починаючи з 18 червня. Кіа буде запропонована в п'яти версіях, при цьому у неї буде широкий набором додаткових опцій, таких як Комфорт, Люкс, Престиж і Преміум. У початковій комплектації новий автомобіль Сід матиме шість подушок безпеки, систему, яка буде попереджати про екстрене гальмування, противоблокировочное систему гальм, дзеркала заднього виду, які мають підігрів і електропривод, аудіосистему з MP3, RDS, CD, радіо, виходами для підключення пристроїв за допомогою iPod, AUX, USB, динаміки і кондиціонер. В автомобіль можливої ??стане установка додаткового обладнання, залежно від його комплектації.

Опубліковано: 04/07/12 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

61-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Олексієм Колупаєвим , СТО meinfernbus.de

У випуску гість розповість про свій багатий досвід роботи в стартапи , в Україні та Німеччині . В програмі: Про во'IT'і Робота на eBay Стартапи і криза Переїзд до Німеччини Scrum Що робить СТО в стартапі ? Про співбесіди Книги у випуску : Велика кулінарна книга - В. В. Похлебкин Атлант розправив плечі - Айн Ренд
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Якщо у вас є цікавий стартап веб, або мобільний проект і ви хочете, щоб про нього дізналися наші слухачі , пишіть мені на shami13 @ gmail . com Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію .

Опубліковано: 03/07/12 @ 10:42
Розділ Різне Читати далі...

WP Smart Linker - нове слово в перелинковке

Правильна перелінковка WordPress - плагін WP Smart Linker Думаю ніхто не буде сперечатися, що внутрішня перелінковка є важливою частиною просування проекту. Можливо більш важливою, ніж покупка посилань на сторонніх ресурсах. Ми чудово розуміємо, що необхідно посилатися на релевантні сторінки безпосередньо в статтях. Для нас вже звичною справою став блок під статтею зі схожими статтями, які підбирається по тегам або категорій, а анкором є заголовок статті, дуже часто не містить ключових слів взагалі. Чи можна зробити щось ще? Чи можна підвищити ефективність такого блоку так, щоб він містив не просто заголовок статті, а конкретну ключову фразу, по якій ми просуваємося? Чи можна урізноманітнити суцільний блок посилань так, щоб він не зливався в читача в очах, як одна ціла посилання, а виділявся своїм текстовим змістом з посиланнями? Можна! Після декількох годин мозкового штурму спільно з програмістом ми виробили ідею плагіна внутрішньої перелінковки для WordPress, над яким корпіли трохи більше 2-х тижнів.

Опубліковано: 03/07/12 @ 02:19
Розділ Різне Читати далі...

# OpenDOU - нам потрібна ваша допомога

За коментарями до багатьох інтерв'ю на DOU ми давно помітили, що читачі часто знають набагато більше деталей і «підводних каменів» роботи в компаніях, ніж ми. У підсумку виходить, що багато важливих питань залишаються без відповіді, а отримані дані можуть виявитися неповними або незбалансованими. Тому ми просимо вас поділитися з нами цінною інформацією, яка, можливо, відомо тільки вам - про компанії, людях, технології, події, новини і т.п. Саме в цьому полягає суть ініціативи # OpenDOU . Ми викладаємо в загальний доступ (прямо тут, трохи нижче) приблизний список тем, над якими працюють наші журналісти, разом з їх контактною інформацією. Якщо у вас є інформація, яка може допомогти зробити статтю краще, або важливе питання, яке варто задати під час інтерв'ю, - поділіться цим знанням поштою з журналістом або редакцією , або з іншими читачами - в коментарях або в Твіттері з хештегом.

Опубліковано: 02/07/12 @ 01:08
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XXIV : з -засновник Jelastic Руслан Синицький

Jelastic - платформа для розгортання Java -додатків «в хмарі ». Основні конкуренти: Heroku , CloudFactory . Через 7 місяців після запуску у Jelastic 15 тис. клієнтів. Компанія отримала 2.5 млн доларів фінансування від Runa Capital і Almaz Capital , резидент Сколково. 1:05 Що таке Jelastic ?
4:05 Плани по масштабуванню
6:30 Історія створення Jelastic
16:05 Про важливість smart money
18:10 Як змінювалася ідея в ході роботи
21:30 Перший хостер
22:40 Досвід, уроки і висновки 24:00 « Ми шукаємо таланти ! " На нові випуски Профіт -Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу .

Опубліковано: 02/07/12 @ 11:46
Розділ Різне Читати далі...

Співробітниця Facebook випустила книгу

Співробітниця Facebook випустила книгу Співробітниця Facebook випустила книгу Співробітниця соціальної мережі Facebook Кетрін Лосс випустила книгу «Хлопчики-королі: мандрівка в саме серце соціальної мережі», в якій розкриває деякі подробиці своєї роботи в компанії . Звичайно, той факт, що робота в такій компанії має безліч нюансів, нікого не може здивувати - в кожної компанії є свої «заморочки», навіть якщо це фірма, яка займається створенням сайтів Москва . Але Кетрін змогла залучити своєю книгою величезний інтерес з боку читачів - факти, викладені нею, іноді викликають справжнє здивування і сильно розходяться з існуючими до цих пір відомостями про роботу компанії. Свою роботу в Facebook Кетрін почала в 2005 році - і на той момент це була невелика компанія, що налічує кілька десятків співробітників. Перше, що здивувало її, коли вона приступила до роботи - та атмосфера, яка панувала в компанії.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Чи захищає користувачів Закон про захист авторських прав ?

Чи захищає користувачів Закон про захист авторських прав? Чи захищає користувачів Закон про захист авторських прав? Закони, що захищають авторські права, існують практично в усіх країнах світу. Особливо актуальні ці закони стали з розвитком інтернету, де сьогодні можна скачувати фільми або музику. А коли мова йде про контент сайтів, то тут зустріти схожі тексти можна настільки часто, що здається, що в пошуках потрібної інформації досить почитати статтю на одному сайті - на інших нічого нового вже не побачиш. І все ж інтернет вимагає створення своїх законів, в тому числі і тих, які захищають авторські права. Коли мова не йде про фільм, книзі або музиці, користувачам в більшості випадків абсолютно неважливо, хто є автором статті - їм важливо дізнатися актуальну інформацію, не більш того. Так, на сайті, що пропонує меблі для ванної кімнати , користувач хоче дізнатися, які види меблів він може придбати, в чому переваги і недоліки того або іншого виду - і, як правило, питання, хто написав цю статтю його цікавить в останню чергу.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Олімпійські ігри будуть транслюватися на Facebook

Олімпійські ігри будуть транслюватися на Facebook Олімпійські ігри будуть транслюватися на Facebook Соціальна мережа Facebook за допомогою британської медіа компанії ВВС дозволить британським користувачам дивитися онлайн трансляції під час Олімпійських ігор-2012 і проведення Вімблдонського тенісного турніру. Ця можливість з'явилася, завдяки спеціальному додатку, скористатися якими можна, зайшовши на офіційну сторінку ВВС - BBC Olympic Facebook App. Треба сказати, що Facebook постійно знаходиться у пошуку нових можливостей, що дозволяють користувачам отримати доступ до самих різних сервісів - так, наприклад зовсім недавно в соціальній мережі з'явилася можливість для будь-якого користувача відкрити свій інтернет магазин, і тепер, маючи сторінку в Facebook, можна зайнятися продажем своїх товарів, наприклад, , не заводячи для цього окремий сайт. Співпраця з ВПС дає користувачам мережі унікальну можливість побачити трансляцію спортивних подій в повному обсязі.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:50
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180