It is time for you waiting to quit and begin to work difficult to increase your publishing that is educational.

Writing an essay is a very big and complex work that desires someone's undivided attention. When college article writing becomes a concern, you're always encouraged to request assist at numerous on line composition composing providers. It's still feasible to compose a superb university admissions article if you're a lousy writer. Composing an essay isn't just assembling the different info and perhaps not only assembling the practical info from the many sources to utilize it in your work. Oahu is the chief cause why article writing support must be selected carefully to be able to get customized papers. Our cheap customized essay writing service may be beneficial for every student who will not have any time or want to cope with documents. Worry no more in case youn't comprehend how to compose an article. You compose your school essay and you're the only individual who can figure out when it is completed.

Опубліковано: 12/05/20 @ 03:29
Розділ Різне Читати далі...

User Acceptance Testing: як організувати процес менеджеру

Уявімо собі, що ви ведете проект по розробці програмного продукту і вже підійшли до етапу, коли мінімальний скоуп завершено, реліз-кандидат стабілізовано і настав час релізу. На цьому етапі необхідний додатковий крок, на якому ви ще раз перевірити систему разом з представниками бізнесу і вирішите, чи готова вона до выливке в продакшн. Цей етап називається User Acceptance Testing. Нижче поговоримо про те, для чого він потрібен, як до нього готуватися і що менеджер проекту повинен зробити для його проведення. Відразу обмовлюся, що мова йде про застосування практики UAT в аутсорсингу. Кейс продуктової компанії тут не розглядається. Для чого проводити UAT Крок додаткової перевірки системи на такому пізньому етапі може здатися зайвим: швидше за все, ваш клієнт вже мав безліч можливостей подивитися на систему і «помацати» її в тестовій середовищі. Бачив демо і висловив фідбек, який ви разом з командою успішно реалізували в наступних спринтах.

Опубліковано: 12/05/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Як нас накрутили конкуренти в Яндексі і що з цього вийшло

Новий пацієнт, накрутка і просадка 20 березня зайшов на просування новий пацієнт з кодовою назвою "Канада". Ми тільки підготувалися до активного просування і пройшли всі узгодження правок з клієнтом, як 2 квітня (два тижні від старту робіт) його позиції в Яндексі різко просіли. За два дні до цього в Я. Метриці був різкий разовий сплеск ботопереходов з Яндекса. Можливо, попередні підрядники так вирішили привітати нас з 1 квітня. Чи то були конкуренти, не суть. Важливо те, що їхній жарт удався і ми отримали просадку трафіку на 50%, а з 230 пріоритетних запитів в Топі Яндекса залишилося штук 50. Атака тривала 31 березня -2 квітня, різні запити, різні посадочні. Відразу після осідання ми написали Платону, але (як і очікувалося) були послані "розвивати свій сайт". Опрацювання інших гіпотез Так прийнято в нашій команді, що якщо немає стовідсоткових або офіційних доказів головної гіпотези, то повинні опрацьовуватися й інші варіанти.

Опубліковано: 12/05/20 @ 09:45
Розділ Різне Читати далі...

Как нас накрутили конкуренты в Яндексе и что из этого вышло

Новый пациент, накрутка и просадка 20 марта зашел на продвижение новый пациент с кодовым названием “Канада”. Мы только подготовились к активному продвижению и прошли все согласования правок с клиентом, как 2 апреля (две недели от старта работ) его позиции в Яндексе резко просели.  За два дня до этого в Я.Метрике был резкий разовый всплеск ботопереходов из Яндекса.  Возможно, предыдущие подрядчики так решили поздравить нас с 1 апреля. Или то были конкуренты, не суть. Важно то, что их шутка удалась и мы получили просадку трафика на 50%, а из 230 приоритетных запросов в ТОПе Яндекса осталось штук 50. Атака длилась 31 марта -2 апреля, разные запросы, разные посадочные. Сразу после просадки мы написали Платону, но (как и ожидалось) были посланы “развивать свой сайт”.  Проработка других гипотез Так принято в нашей команде,  что если нет стопроцентных или официальных доказательств главной гипотезы, то должны прорабатываться и другие варианты.

Опубліковано: 12/05/20 @ 09:45
Розділ Різне Читати далі...

C++ дайджест #27: Continuous Integration

Привіт, мої любі сішники! У цьому випуску пропоную розглянути CI. Почнімо? :) CI Що таке Continuous Integration: A Simple Guide to Understanding Continuous Integration (CI) ; Павло Філонов — Continuous Integration для C++ . Інструменти: 10 Best Continuous Integration Tools For 2020 ; Як застосовувати у проекті: Безперервна інтеграція (CI) для GitHub проектів на С/C++ з CMake-складанням (Travis CI та AppVeyor); Continuous Integration in C++ (Jenkins); Continuous integration with Travis CI ; Continuous Integration of C/C++ Apps for IoT Devices ; Continuous Integration for C/C++ Projects with Jenkins and Conan ; Використання Docker для складання та запуску проекту на C++ ; C++ development with Docker containers in Visual Studio Code . Modern C++ C++20 atomic_ref Nifty Fold Expression Tricks Notes on C++ SFINAE, Modern C++ and C++20 Concepts Корисні посилання Результати опитування "CppDevSurvey 2020" .

Опубліковано: 09/05/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Застосуємо можливості відеокарти у вашій Java-програмі

Сучасні відеокарти мають вбудований графічний процесор, який може виробляє не властиві для центрального процесора паралельні обчислення, знімаючи їх з нього. Графічний процесор, він же GPU (Graphical Processing Unit) — це програмований пристрій, яке можна задіяти у вашій програмі, щоб одержати істотне підвищення продуктивності для специфічних завдань, як-то відображення графіки, і загальних обчислень (GPGPU — General-purpose computing on graphics processing units ), які застосовуються у задачах: комп'ютерного зору, розпізнавання мови, машинного навчання і так далі. Можливості застосування графіки і обчислень обмежуються хіба що вашою фантазією. Як правило, можливості GPU використовують у програмах, написаних на С/C++. Стандартна бібліотека платформи Java не містить API для безпосередньої роботи з графічним прискорювачем, однак це не означає, що його не можна використовувати.

Опубліковано: 08/05/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Самооцінка програміста: три правильних і три хибних спосібі скласти собі ціну

Рано чи пізно це таки трапляється. Тімлід призначає зустріч, на якій сором'язливо виставляє перед тобою папірчики з ліпленням «Performance improvement plan». Або команди представляють нового техліда, і це зненацька не ти. Або СЕО ненароком кидає в курилці: «Певно, все ж треба було найняти професіонала на позицію СТО». А ти до цього конкретного моменту вважав, що ти і є професіонал! Або навпаки, після довгих, виснажливих років у «шарашкіній» конторі, коли незважаючи на те, що ти «ні в чому не розбираєшся» і «ні на що не здатен», ти таки виходиш на ринок праці. І там чомусь виявляється, що компанії готові тобі платити більше чи не у п'ять разів. А деякі задачі, котрі ти вирішував шкірного дня, в нормальному світі вважаються рівнем архітектора. І це попри твою незмінну плашку «джуніор», яку ти вважав цілком заслуженою, враховуючи постійну нищівну критику від начальства. Такі моменти завжди приходять, як грім на голову, і підготуватися до них неможливо.

Опубліковано: 07/05/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Infrastructure as Code: базові принципи vs інструменти, що еволюціонують

Якщо ви тільки починаєте працювати з інструментами для Infrastructure as Code або думаєте, як інтегрувати його у ваш CI/CD-пайплайн — це стаття для вас. Ми з'єднання ясуємо, як побудувати процес автоматизації інфраструктури та втілити Infrastructure as Code. Стаття дає базовий огляд Infrastructure as Code як концепції і фокусується на методології і принципи її впровадження в щоденній розробці та деплойменті. Дисклеймер: ця стаття НЕ є серйозною документацією щодо конкретних інструментів і технологій. Що таке інфраструктура Інфраструктура — це ресурси, які потрібні для підтримки коду. Водночас дехто може уявити серверні стійки, світчі та зміїне кубло кабелів... Але це вчорашній день. Сьогодні 99% проєктів живе в «хмарах». Тобто ресурси — це віртуальні машини, контейнери, load balancers. Отже, усі хмарні ресурси — це інше програмне забезпечення, яке виконується на комп'ютерній комп'ютерах нашого хмарного провайдера.

Опубліковано: 06/05/20 @ 10:04
Розділ Різне Читати далі...

Понад 57 млн грн. Як IT-компанії та спеціалісти допомагають боротися з епідемією COVID-19

З перших днів карантину IT-компанії відреагували на ситуацію: виділяли кошти для благодійних фондів або самостійно з'єднання ясовували потреби лікарень, купували й передавали необхідні засоби та обладнання. Значно частину цих внесків пожертвували самі спеціалісти. Ми розпитали IT-компанії та найбільші IT-спільноти, що вони робили для протидії COVID-19, куди й на що спрямували кошти. Результати діяльності найбільших ІТ-спільнот Kharkiv IT Cluster Наразі харківська IT-спільнота в межах проєкту IT4Life зібрала понад 6 млн грн. Кисневі траси Харківський ІТ-кластер будує кисневі траси у лікарнях. Це збільшить кількість ліжко-місць з підведеним вологим киснем у реанімаційних відділеннях. За висновками лікарів-експертів, серед яких відомі в Харкові лікарі Андрій Пєньков, Олександр Золотарьов, Олег Яковенко, своєчасно наданий вологий кисень (навіть на нетривалий час — 2-3 доби) дає змогу запобігти ускладненням при захворюванні на COVID-19.

Опубліковано: 04/05/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

gRPC-автогенерація Front-end-у

Привіт, мене звати Ярослав. Я працюю розробником у компанії Evrius . У цій статті розглянємо автогенерацію клієнт-серверної взаємодії на основі добре відомого прикладу, що зацікавить веброзробників. Маленький ліричний відступ Це вже п'ятдесят п'ята моя стаття на DOU, і, звісно, кожну статтю після публікації я надсилав подивитися друзям і колегам, щоб отримати зворотний зв'язок. Здебільшого статті друзям подобалися, але й частку критики вдалося здобути: так дізнався, що статті «сухі». І справді, статті схожі на мій код (так само мало коментарів) або на інструкцію, як доїхати від Києва до Львова й назад на велосипеді (знаю лише одного велотуриста, що так може). Ця стаття теж буде інструкцією, та цього разу писатиму більше пояснень і думок. Ще одна відмінність від уже написаних статей у тому, що раніше я розглядав завдання, які вже розв'язків язав, тому процес написання складався з підготовки прикладів коду й подальшого написання статті на основі вже готових прикладів.

Опубліковано: 01/05/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

"Ми можемо бути не лише масажистами". Як люди з порушеннями зору вчаться робити сайти доступними

Від редакції: цю статтю ми готували у березні, до початку карантину. Протягом двох місяців у львівському SoftServe вчилася група студентів за новим для їхньої IT Academy напрямком. Тут готували до ятьох професіоналів з Accessibility Testing. Журналісти DOU побували на одному занятті та дізналися, які саме знання отримують майбутні тестувальники, в чому особливість Accessibility Testing і навіщо готувати таких фахівців. Шахіст У приміщенні SoftServe IT Academy от-от розпочнеться заняття. Коридором швидко крокує хлопець і випадково зачіпає плечем двері. Це — Владислав Колпаков, один зі студентів курсом Accessibility Testing, що стартував в академії два місяці тому. У руках хлопець тримає тростину, а темні окуляри не знімає навіть у приміщенні. Влад почав втрачати зір ще в дитинстві. Однак це не завадило йому закінчити філософський факультет Львівського університету ім. Франка та досягти майстерності у шахах.

Опубліковано: 30/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Не ставте питання «чому». Як менеджера спілкуватися з командою правильно

Пропрацювавши 20 років в IT, 12 з яких — у сфері проектного та операційного менеджменту, я прийшов до висновку, що вміння ставити запитання — це один з найважливіших навичок менеджера. Я сформулював для себе правила про те, які питання правильні і як варто задавати їх команді, щоб досягти поставлених цілей. Свою точку зору я поясню у вигляді простих кейсів, взятих з реального життя і лише трохи видозмінених. На прикладах розглянемо правильні і неправильні, закриті і відкриті запитання, а також поради про те, як ставити їх в конкретних ситуаціях. Навіщо все-таки потрібні питання На мою скромну думку, менеджер ставить питання, щоб: допомогти знайти рішення проблеми проекту або клієнта; допомогти команді мислити ефективніше; допомогти колегам розібратися в собі, в своїх цілях і бажаннях. Тепер давайте розберемося, які питання для цього підходять, а які — ні. Це легко, так як по суті є всього один поганий питання — «Чому?».

Опубліковано: 29/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Міст до Піднебесної: робота в Воѕс?, visa challenge, IT-ринок

У попередній серії я розповідав про те, як вчився в Китаї, а також згадував, що отримав пропозицію від компанії Bosch, від якої важко було відмовитися. Ця назва була відома мені із самого дитинства, адже мій дядько завжди користувався електроінструментом цієї марки. Я не тямив себе від щастя, але це щастя ще треба було заслужити. Тож у цій частині розповім про оформлення на роботу, ІТ-ринок, побут та карантин через коронавірус. Трішки про бюрократію Рядків мого навчання добіг кінця в червні 2018-го, але дозвіл на проживання діяв до кінця липня. За цей час я надав відділу кадрів свої дипломи про вищу освіту, яких у мене назбиралося аж чотири. Там мені повідомили, що прохідний поріг для затвердження кандидата на посаду — «В», тобто тверда четвірка за п'ятдесят ятибальною шкалою. Я напружився. Пізніше з'єднання ясувалося, що це вимога до середнього балу, а не до кожного предмета окремо. Таке уточнення мене влаштовувало.

Опубліковано: 27/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

iOS дайджест #37: MVVM + SwiftUI, досвід використання Catalyst

У випуску: сек'юріті рев'ю додатків в AppStore, SwiftUI під капотом, CLI для iOS-додатків і багато крутих бібліотек. Статті iOS Performance tips you probably didn't know (from an ex-Apple engineer)
Поради щодо продуктивності на iOS. Про UILabel було несподівано. Capture Lists
Стаття від старожила iOS-розробки щодо змінних, здобутих блоками. SwiftUI defaults considered harmful
Про особливості реалізації SwiftUI. Наприклад, ви не можете покласти більше 10 views у колекцію. Modern MVVM iOS App Architecture with Combine and SwiftUI
Туторіал по MVVM на SwiftUI. Такий собі Redux вийшов. Mastering buttons in SwiftUI
Нарешті робота з кнопками з допомогою SwiftUI стала простіше. Особливо порівняно з NSButton. TextField in SwiftUI
І ще про нюанси з TextField. How to Swizzle All of UIKit
Чому б не взяти і не засвизлить всі методи UIKit. Xcode Build Settings
Список всіх налаштувань Build Settings.

Опубліковано: 25/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Огляд Akka.NET: проектувати IoT-системи з допомогою цієї бібліотеки

Всім привіт! Мене звуть Влад Медведовський, і я вже 10-й рік працюю в сфері IT. Починав як розробник .NET, втім вдалося попрацювати і з З++, і з JVM-мовами — Scala і Java. Зараз я тимлид в команді .NET. За свою кар'єру бачив чимало проектів в різних доменах. Наприклад, будівництво, медицина, SCADA-системи та IoT. Про IoT ми зараз і поговоримо: розглянемо традиційні підходи до проектування IoT-систем і альтернативи, можливості бібліотеки Akka.NET і реальний приклад її застосування. Взагалі IoT і .NET — це слова, які рідко стояли рядом до недавніх пір. Але з розвитком Online-сервісів серед них з'явилися й такі, як, наприклад, IoT gateway. І тепер є можливість будувати рішення для IoT на платформі .NET. До Azure є ряд питань, а саме: Підсумкова вартість обслуговування вирішення. На початкових етапах вона не висока, але з ростом навантаження і кількості пристроїв вартість буде зростати. Не завжди у замовника є на це бюджету.

Опубліковано: 24/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Введення в GraphQL: що це за мова і як використовувати його під Android

Всім привіт! Мене звуть Марія Агеєва, я Android-розробник. Близько 2 років працюю з GraphQL. Хотіла б поділитися досвідом роботи з цією технологією і, можливо, зацікавити в її використанні тих з вас, хто ще з нею не знайомий, збирається її використовувати або тільки почав інтеграцію GraphQL в проект. Також у статті буде коротко описана робота з GraphQL для платформи Android. Що таке GraphQL Насамперед розглянемо, що ж таке GraphQL. За визначенням з офіційного сайту, GraphQL — це мова запитів і маніпулювання даними для API, а також середовище для виконання цих запитів. Мова був розроблений в 2012 році в Facebook для внутрішніх потреб компанії, у 2015-му вийшов у відкритий доступ, а з 7 листопада 2018 року роботу над ним веде не Facebook, а GraphQL Foundation. Звичайно, проект розвивався досить активно з 2012 року, але особливу популярність заробив після того, як отримав статус open source.

Опубліковано: 23/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Варіанти кроссплатформної розробки мобільних додатків

Мало хто зможе утриматися від бажання працювати менше, а отримувати більше. Це бажання, виконане в позитивному ключі, веде до прогресу. Однією із спроб досягти цього стала платформна розробка мобільних додатків. Зі зростанням популярності смартфонів, планшетів, електронних книг і нетбуків мобільні платформи стають все більш актуальними — починаючи від адаптивної верстки сайту і закінчуючи повноцінним додатком. Давайте подивимося, які варіанти кроссплатформної розробки існують і що вони пропонують нам як творцям. Бізнес постукає зі своїми бажаннями, а вибір того, на чому писати, часто доводиться робити саме розробнику. В кінці статті ви знайдете опис конкурсу, переможці якого зможуть пройти курс вивчення однієї з перерахованих нижче фреймворків. Проблема архітектури в кроссплатформах У світі кроссплатформы всі фреймворки приблизно однакові по своїй структурі. В основі всього — цільова платформа (iOS, Android, etc.

Опубліковано: 22/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

По той бік огорожі: бізнес-аналітик про роботу в ролі продакт-оунера

Мене звати Кирило, я працюю бізнес-аналітиком і сервіс-менеджером в офісі бізнес-аналізу в SoftServe. В якості аналітика допомагаю нашим клієнтам вирішувати їх проблеми з допомогою технологій, як сервіс-менеджера намагаюся робити так, щоб SoftServe був найкращим у світі місцем для бізнес-аналітиків. Також я є співзасновником і співведучим подкасту про бізнес-аналіз. Хочу поділитися з вами своїм досвідом роботи в ролі продакт-оунера в одній великій компанії. Подібні компанії прийнято називати энтерпрайзами. Знаю, що у багатьох колег є досвід роботи за такою схемою: бізнес-аналітик взаємодіє з представником компанії-замовника, обговорює з ним вимоги до продукту, деталізує їх і передає команді. Представник бізнесу в цій схемі бере на себе роль продакт-оунера на час проекту. Одного разу мені пощастило самому побувати в шкурі такого продакт-оунера, і тепер отриманий досвід допомагає у роботі «по іншу сторону огорожі». Про це і буде моя розповідь.

Опубліковано: 21/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

C++ дайджест #26: StayAtHome та вивчай Machine Learning

Привіт, мої любі сішники! У цьому випуску пропоную ознайомитися з фреймворками для машинного навчання. Почнімо? :) Machine Learning Машинне навчання наразі є актуальним та набуває все більшого поширення. У списку найбільш використовуваних мов програмування на іншому місці впевнено тримається С++ (link 1 , link 2 , link 3 ). Тож розлянемо, за допомогою яких бібліотек ми можемо працювати у світі З++ :) DMTK (презентація ) — фреймворк від Microsoft для клієнт-серверних систем. Підтримує масштабовність . cuDNN — бібліотека глибинного навчання від NVIDIA з обчисленнями на GPU. Caffe2 (Integrating Caffe2 on iOS/Android ) — досить легка для вивчення бібліотека глибинного навчання, порівняно з TensorFlow . mlpack — бібліотека для глибинного навчання, написана на С++. Гарно масштабується, альо має не досить обширну документацію, якщо порівнювати з Caffe2 або TensorFlow. TensorFlow — мабуть, найвідоміша бібліотека машинного навчання, розроблена та виплекана корпорацією зла Google.

Опубліковано: 19/04/20 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Як починаючому розробнику уникнути нестримної налагодження, червоних очей і зіпсованого настрою

Привіт! Я техлид і коуч Binary Studio , тому багато працюю зі студентами і початківцями розробниками. Всі вони допускають схожі помилки, які уповільнюють професійний розвиток. У цьому матеріалі я зібрав кілька порад, як уникнути шишок джун. Ця стаття буде корисна в першу чергу тим, хто вже пробував писати комерційні проекти, але ще не має достатньо досвіду. Я намагався концентруватися виключно на практичних прикладах, уникаючи зайвих міркувань. Весь матеріал базується на моєму особистому досвіді, тому, якщо вам є що доповнити пишіть в коментарях. Використовуй готові інструменти Якби я міг повернутися в той час, коли тільки починав свою кар'єру, одним з найголовніших рад самому собі був би наступний: використовуй інструменти! Як зараз пам'ятаю, писав курсову роботу, завдання якої була отримати зображення з камери, обробити його набором алгоритмів, записати деякі дані в базу і відобразити готову картинку на екран. І це все в режимі реального часу.

Опубліковано: 17/04/20 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180